Ako vzrušiť muža – je to naozaj také jednoduché ako sa zdá?

Peter Kacián Téma 9. júna 2021 1

Chcete vedieť ako vzrušiť muža? Tak odpoveď na túto otázku, milé dámy, nájdete odpoveď priamo v nasledujúcich riadkoch tohto článku. Je jasné, že každá žena má na to svoje finesy, ale zaručene neovláda všetko a že tých možností ale je… Inak, mužské vzrušenie je výsledok určitých procesov v tele, na ktoré vplývajú rôzne fyziologické, biologické ale aj psychologické faktory. A že nejde vždy len o techniku pri sexe vám potvrdia mnohé.

Nikto nechce aby to pri tom akokoľvek zaškrípalo, ale keď sa už tak stane, je dobré vedieť čo za tým môže byť a ako to riešiť. S tým vám vieme naozaj pomôcť + určite oceníte aj niekoľko tipov a trikov, ktoré majú overené účinky ako dosiahnuť maximálne vzrušenie u muža. Čítajte ďalej.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie mužského vzrušenia – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoy (pozri aj recenziu), ✅ Zerex (recenzia), ✅ Proerecta (recenzia) ale aj ✅ Primulus (recenzia).

Ako vzrušiť muža – čo to je, a v akej oblasti sa vlastne pohybujeme

Odpoveď na otázku ako vzrušiť muža nie je veľmi zložitá. Vo všeobecnosti možno povedať, že žene, ktorá ho chce dosiahnuť, stačí potrebná dávka sebavedomia a umenia flirtovať – to na začiatok. Neskôr k tomu treba pridať aj správne milenecké techniky a vojna je vyhraná.

No vzrušenie ako také nie sú len viditeľné prejavy sexuálneho charakteru (u mužov typicky erekcia), jedná sa o kontinuálny proces, ktorým sa telo pripravuje na pohlavný styk a ako ho spraviť maximálne príjemným. Zapája sa doň hlavne nervová a hormonálna sústava – tie vlastne správne naštartujú pohlavnú sústavu.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

Vzrušený muž – to nie je len erekcia

So vzrušením muža sú spojené viaceré druhy príznakov, toto sú tie najviditeľnejšie a v podstate aj najdôležitejšie:

 • fyziologické prejavy: rozšírenie zreničiek, zvýšené potenie, sčervenanie pokožky, rýchlejšie dýchanie, svalové napätie
 • nástup erekcie, ktoré vedie až k stoporeniu ako dôsledok zvýšeného prekrvenia penisu
 • psychosomatické prejavy: pocity šťastia, nižšie sústredenie, potlačené vnímanie ostatných faktorov okolia pôsobiaciach na telo

Ideálny začiatok a aj koniec mužského vzrušenia – ako to prebieha?

 • sexuálna stimulácia: zahŕňa prvotné vnímanie dotykov a vizuálnych podnetov erotickej povahy – prostredníctvom vnemových orgánov dochádza k odoslaniu patričných nervových signálov do centrálnej nervovej sústavy (CNS)
 • vzrušenie ako odpoveď CNS: na základe prijatých signálov mozog okamžite vysiela odpoveď do pohlavnej sústavy, v dôsledku čoho dochádza k jednoznačným prejavom vzrušenia (erekcia, potenie, sčervenanie, rozšírenie zreníc, búšenie srdca svalové zmeny, uvoľňovanie hormónov šťastia)
 • sexuálne vyvrcholenie: stimulácia od začiatku spôsobuje to, že vzrušenie sa stále viac stupňuje, až nakoniec dochádza k vyvrcholeniu, aktivujú sa pri tom reprodukčné orgány, ktoré majú na starosti produkciu a vypudenie ejakulátu a u muža sa to vo výsledku prejavuje svalovými kontrakciami, ktoré cez močovú rúru v penise z neho vymrštia ejakulát
 • uvoľnenie: po vyvrcholení sa uvoľňuje napäté svalstvo, a tiež napätie v nervovej sústave, činnosť srdca sa dostáva do obvyklého rytmu, kontrakcie (svalové sťahy) sa končia a erekcia ustupuje.

 

Najčastejšie problémy s mužským vzrušením, a ich príčiny

Doteraz sme hovorili o bezproblémovom dosiahnutí mužského vzrušenia a v dôležitých bodoch predstavili jednotlivé fázy, ktoré naň vplývajú až po ukončenie sexuálnej aktivity. Teraz nastal čas pohovoriť si o možných problémoch, ktoré sa môžu ohľadom mužského vzrušenia reálne vyskytnúť a ich príčinách.

 

➡️ Najčastejšie sa vyskytujúce problémy so vzrušením u muža

 • znížená kvalita erekcie – práve tá u muža determinuje úroveň vzrušenia, ak k nej dochádza oneskorene, alebo jej kvalita neumožňuje normálny pohlavný styk, vzrušenie muža opadá, sú to vlastne v prenesenom význame spojené nádoby
 • oneskorený orgazmus/ejakulácia – stav, pri ktorom sa orgazmus dosahuje po dlhšej dobe intenzívnej stimulácie, príčinou môže byť aj nevhodná technika dráždenia, ale aj nižšia miera libida či užívanie niektorých liekov
 • prirýchly či predčasný orgazmus/ejakulácia – stav kedy je orgazmu dosiahnuté naozaj veľmi skoro, problém sa odborne nazýva predčasná ejakulácia, považuje sa za ňu dosiahnutie výronu semena do 1-2 minút od začiatku sexuálnej stimulácie
 • anorgazmia – je to stav, kedy muž nedokáže dosiahnuť orgazmus žiadnou sexuálnou aktivitou či typom stimulácie, zväčša sa jedná o primárny typ ochorenia, prispieť svojou mierou však môžu aj niektoré externé faktory (napríklad poruchy v rámci nervového systému)

 

➡️ Najčastejšie príčiny problémov s mužským vzrušením

 • oslabené libido v dôsledku zníženej hladiny testosterónu – okrem zníženej úrovne vzrušenia a potlačenia sexuálneho apetítu sa prejavujú aj ďalšie nepriaznivé príznaky zníženej hladiny testosterónu (pozri aké), príčinou môže byť aj vrodená hormonálna porucha, ale častejšie ide o dôsledok nezdravej životosprávy
 • nevyhovujúca technika sexuálnej stimulácie – vzrušenie rýchlo opadá, keď na scénu vstúpi nevhodná technika sexuálnej stimulácie, vďaka ktorej môže dôjsť napríklad k bolesti penisu pri erekcii, zriedkavo až k úrazu
 • ťažkosti psychického rázu/problémy v partnerskom vzťahu – aj toto môže byť dôvod problémov so vzrušením, i keď to nie je u mužov až taký limitujúci faktor ako pri ženách, každopádne problémy vo vzťahu, reakcia na stres, úzkosť a depresie, nervozita a podráždenosť naozaj môžu spôsobiť problém aj „silnejšiemu“ pohlaviu
 • fyziologické poruchy a ochorenia – ťažkosti so vzrušením môže spôsobovať napríklad aj zväčšená prostata, taktiež nedostatočné prekrvenie pohlavných orgánov, rôzne zápaly, infekcie, aj pohlavne prenosné ochorenia, či vrodené deformácie, podobne aj poruchy v rámci ostatných častí tela (cukrovka, poruchy nervového systému, kardiovaskulárnej sústavy)
 • negatívny vplyv liekov, alkoholu i fajčenia – posledne dva menované majú nepriaznivý vplyv komplet na náš organizmus, nielen na reprodukčnú sústavu (vrátane dosiahnutia vzrušenia a následne aj orgazmu), ešte väčší vplyv môžu mať však niektoré lieky z kategórie antidepresív, hypotenzív či neuroleptík, s mnohými možnými nepriaznivými vedľajšími účinkami…
💡 TIP na produkt - Primulus
Primulus
 • tabletky/multivitamíny pre všetkých mužov
 • komplexný výživový doplnok na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu
 • výživový doplnok so širokým spektrom účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 10 % – zadajte TST0118
23,00 €

💡 TIP č.1: známy a obľúbený produkt💡 TIP č.2: rýchle dodanie

 

Ako vzrušiť muža čo najlepšie – návod / postup

Vyššie spomenuté problémy s mužským vzrušením a ich príčiny možno riešiť viacerými spôsobmi a metódami. A aj keď sa žiadne väčšie ťažkosti neprejavujú, tak vylepšenie spôsobu dosiahnutia vzrušenia sa jednoznačne považuje za veľké plus v intímnom spolužití páru. Aj preto sa vám takýto návod a pár tipov a trikov ako vzrušiť muža dozaista zíde.

💕 Opojná vôňa a sexi kúsky oblečenia

Vizuálny vnem je na začiatok vzrušenia naozaj ideálny prostriedok. Nič totiž nenaštartuje muža ako osvedčené „ženské zbrane“ – sexi oblečenie a opojná vzrušujúca vôňa. A takmer nič neprekoná rafinovaná spodná bielizeň a zaujímavý parfum napríklad aj s feromónmi.

TIP: Feromónové parfumy pre ženy značky Magnetifico

💕 Flirt – povedzte mu to rečou svojho tela

Flirtovanie je základ a jeden z najlepších spôsobov ako nakoniec skončiť spolu v posteli. Nezanedbávajte túto osvedčenú erotickú hru aj keď ste dlhoroční partneri. Ako? Tak napríklad veľa napovie aj reč vášho tela. „Náhodné“ stretnutia pohľadov, dotyky prstov na krku či kľúčnej kosti… Nenápadné obtretie napríklad kolenom, pohladenie po ruke, či občasné obliznutie pier pôsobí na muža takisto veľmi intenzívne. Pozor, nie vulgárne. Pri komunikácii udržujte s mužom očný kontakt, hovorte hlbším a jemným hlasom. Podpichovanie je povolené a zmysel pre humor bonus – typický príklad ako vzrušiť muža slovami tvárou v tvár. Po telefóne či sms to nie je celkom ono, ale určite poteší tiež.

💕 Vzdychanie

Prečo potláčať niečo, čo je vlastne prirodzené. Dosť nerozumiem tomu, prečo to niektoré ženy vlastne robia – pri predohre či milostnom akte potláčajú akýkoľvek zvukový prejav. Ja vám garantujem, že stony, vzdychy a niekedy aj riadne výkriky s mužovým vzrušením robia divy.

💕 Bozkávanie – francuzák

Ďalší zaručený spôsob ako vzrušiť muža. Muži totiž francuzáky milujú. Ako na to? Hlavne netlačte na pílu. Jemne mu vsuňte jazyk do úst a skúmajte, putujte… Nemusí to byť hneď bitka jazykov a tých slín by tiež malo byť primerane. Nezabúdajte ho popritom potešiť hladkaním po chrbte, ramenách, krku a pekne sa naňho pritlačte prsiami. Toľko zoznamovacie bozky a predohra, neskôr môžete prejsť aj na intímne partie.

💕 Bozkávanie všade po tele

Obrovské vzrušenie dosiahnete, keď budete s bozkávaním pokračovať po celom jeho tele. Môžete ho bozkávať na krk, ramená, hrudník, ale napríklad aj na ušné lalôčiky. Môžete ho tiež bozkávať na bokoch a nad opaskom nohavíc. Dokonca si môžete aj láskyplne „zahryzkať“. Pery, krk, či bradavky sú na to ideálnym miestom. A keďže erekcia je nezadržateľne prítomná už nejaký ten čas, poctiť svojimi perami môžete aj jeho penis. Ale o orálnom sexe niekedy inokedy.

💕 Erotická masáž

Bozkami a akokoľvek dráždivými dotykmi by to skončiť nemalo. Poriadnu dávku vzrušenia dokáže mužovi poskytnúť aj dráždivá erotická masáž. Objavujte jeho telo a doprajte mu slastné pocity (na oplátku samozrejme). A nemusíte mať hneď kurz tantrickej masáže, aby ste sa pre neho nemohli stať erotickou bohyňou č.1.

Tantra versus erotická masáž

Tantra masáž vs. Erotická masáž - Katika

💕 Použite vhodnú sexuálnu pomôcku

Verte či nie, ale erotická pomôcka nie je len vibrátor pre ženy. Existuje množstvo ďalších určených priamo mužom. Chcete vzrušenie muža pozdvihnúť na ďalšiu úroveň? Zaobstarajte si a hlavne použite napríklad aj vibračné krúžky na penis. Takisto mu to môžete spraviť aj umelou vagínou. Nebojte sa, stále bude umelá a za tú vašu ju určite nikdy nevymení, ale na ozvláštnenie intímneho vzťahu poslúži perfektne.

💕 Dámska masturbácia

S tým úzko súvisí aj používanie erotických pomôcok, s ktorými sa viete urobiť aj sama. Drvivú väčšinu mužov totiž vzrušuje pohľad na ženu, ktorá pred ním zmyselne masturbuje.

Najlepšie vibrátory podľa redakcie Afrodiziakum.sk

💡💡 u nás nájdete celý test vibrátorov

💡 TIP: Pozri aj ďalšie erotické pomôcky pre ženy na Afrodiziakum.sk

⭐ Pozri celý → Test vibrátorov

⭐ Pozri celý → Test díld/umelých penisov

⭐ Pozri celý → Test venušiných guličiek

⭐ Pozri celý → Test vibračných vajíčok

💕 Efektívne pri sexe

Vzrušenie samozrejme musí pokračovať aj pri sexe. Na vybičovanie vzrušenia dobre poslúži napríklad niekoľko špeciálnych sexuálnych polôh. Mnoho mužov (aj moja maličkosť) obľubuje polohu na koníka. Penis vo vagíne pri tom partnerka stimuluje pohybom panvy. Neostaňte však len pri nej, vyskúšajte ako reaguje aj na ostatné polohy, možno aj menej tradičné. Takisto môžete meniť miesto kde sa pomilujete, vyberiete čas, kedy by to vonkoncom nečakal…

💕 Riešte prípadné problémy (zdravotné i vo vzťahu)

Nie všetko sa dá vyriešiť spomínanými zmenami v intímnom živote. Ak za nízkou vzrušivosťou stoja zdravotné problémy, treba ich riešiť odborne u lekára. To isté viacmenej platí aj pre problémy vo vzťahu. Pre zdravý partnerský vzťah je totiž dôležitá aj harmónia a sebapoznanie. K tomu viete dospieť napríklad aj vedením otvorených partnerských rozhovorov. V prípade väčších problémov potom často dokáže pomôcť aj profesionálne psychologické poradenstvo či sexuálny terapeut. Čo je vlastne človek, ktorý sa zameriava na intímnu prácu s telom. Takzvaný „Sexological bodyworker“ je takto vlastne akýsi sprievodca erotikou, ktorý pomáha jednotlivcom, párom a skupinám prehlbovať ich telesné prežívanie. Pracuje v oblasti intimity, partnerských vzťahov, osobnej transformácie, liečenia, prehlbovania a skúmania duchovného rozmeru sexuality…

💕 Ako vzrušiť muža? – čo na to hovorí sexkoučka VIDEO

Umění potěšit muže - Předehra a triky

💕 Nabuďte partnera cez overené afrodiziaká

Ako vzrušiť muža a veľmi sa pri tom „nenamakať“? Samozrejme trochu preháňam, ale prečo si nepomôcť aj vhodnými afrodiziakami – veď na to predsa sú. Nemusia to byť hneď legendárne španielske mušky (extrakt z chrobákov), či syntetické poppers. Úplne postačí, ak sa zveríte do rúk prírody a sebe aj partnerovi naordinujte špeciálnu kúru z overených afrodiziakálnych byliniek a ďalších pochutín.

💕 Prírodné afrodiziaká vo forme kvalitných doplnkov

Na našom trhu nájdete chvalabohu už celkom dosť zaujímavých prírodných doplnkov, tabletiek a ale aj rôznych krémov, ktoré sú určené mužom na pozdvihnutie ich sexuálneho apetítu, vzrušenia a podporu všetkých sexuálnych funkcií (kvalitná erekcia je základ). Stačí si len dobre vybrať. Partner (ale aj vy) by mal siahnuť len po overených značkách s naozaj overeným zložením a viditeľnými účinkami.

 

Sú prírodné tabletky na posilnenie mužského vzrušenia riešením?

💡  Tabletky s prírodným zložením majú v rámci rôznych sexuálnych oblastí naozaj svoj význam. No vedzte, že to nie sú žiadne lieky a účinnosť v tomto smere ani nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky a doplnky na erekciu, libido, mužské vzrušenie a celkovo posilnenie sexuálnych funkcií, fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na jeho pohlavnú sústavu a sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov (oslabená erekcia, nízke libido, problémy s potenciou, predčasnou ejakuláciou…).

Ako masturbovať a tabletky pre mužovMajú prírodné zloženie, neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych vedľajších účinkov. Dajú kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení nájdete mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybne podporné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne. Medzi najznámejšie “mužské” rastliny využívané v týchto doplnkoch patrí napríklad kotvičník, maca, ženšen, ginko, ale aj také saw palmetto, chilli, schizandra, muira puama a mnohé ďalšie. Veľmi významné sú aj ostatné látky ako aminokyseliny (l-arginín, l-citrulín, l-lyzín, či l-ornitín), či alkaloidy (teobromín), vitamíny (C, skupiny B, E…) a minerály (najmä zinok, selén a meď).  Zameranie tabletiek je pomerne široké, nie len striktne na erekciu. No práve v tejto oblasti je ich účinok zvyčajne najviac viditeľný.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa oplatí užívať dlhšie a aj navzdory tomu, že pri niektorých z nich výrobca tvrdí, že stačí užiť iba 1-2 tabletky pred stykom. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov), že práve dlhodobejšie užívanie naozaj prináša v tomto smere svoje ovocie. Optimálne 2-3 mesiace, podľa potreby.

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky a prostriedky na podporu mužskej sexuality

💊 eJoy

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

💊 Zerex

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik a Zerex Klasik plus na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie a libida, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu, Zerex Shot – nápoj na okamžitú podporu erekcie)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💊 Proerecta

💡 TIP na produkt - Proerecta
Proerecta
 • tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
 • účinná podpora erekcie
 • nástup účinkov už do hodiny
 • bez vedľajších účinkov
22,00 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

➡️ TOP prípravky na podporu mužskej sexuality

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia XL krém pre mužov
Aphrodisia XL krém pre mužov
➡️ primárne: krém na lepšiu a dlhšiu erekciu
✅ krém na erekciu aj predĺženie penisu
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ krém kúpite bez predpisu alebo receptu
✅ dobrý pomer ceny a výkonu
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac

Ako vzrušiť muža: Zdroje informácií + zahraničná odborná literatúra

Ako vzrušiť muža: upozornenie

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

ten durex intense je úžasný ! odporúčam aj za našu dvojicu (asi pol roka ho používame zo superlove a je perfektný)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.