Magnetifico – feromóny pre ženy, oplatí sa po nich siahnuť? (recenzia značky)

Peter Kacián Téma 14. apríla 2021 0

Magnetifico – feromóny pre ženy, oplatí sa ich vôbec zaobstarať? Z hľadiska kvality a zloženia podľa môjho názoru určite. Parfumy tejto značky majú naozaj veľkú výdrž pretože obsahujú viac ako 15% vonných zložiek a ak sa k nim pridá feromónová zložka, tak žena, ktorá ich použije, by sa podľa výrobcu mala cítiť oveľa sebavedomejšie a atraktívnejšie. Na druhú stranu, vplyv feromónov na ľudský organizmus stále nie je celkom preukázaný a takisto mi nie je dosť celkom známe ako tieto substancie v rámci parfémov fungujú – predsa len sa jedná o látky, ktoré produkuje samotné telo…

V tejto recenzii vám prinesiem všetky najpodstatnejšie informácie o kompletnej rade ženských parfumov značky Magnetifico s feromónmi. Dozviete sa aj to, čo od nich môžete reálne očakávať a čo na ne vlastne hovoria samotné ženy (a muži). Magnetifico pre dámy ponúka 4 základné parfumy, ktoré sa odlišujú vôňou a zameraním, konkrétne je to Pheromone Seduction, Allure, Selection, a Secret Scens… O všetkých si povieme samozrejme viac.

💡 🔝 TIP: Magnetifico – feromóny pre ženy, pár tipov na úvod na ženské parfumy s unikátnymi vôňami: ✅ Pheromone Seduction, ✅ Pheromone Allure, ✅ Pheromone Selection a ✅ Pheromone Secret Scent.

Magnetifico – feromóny pre ženy: pár slov o výrobcovi

Ako už vyplýva z názvu samotnej kolekcie parfumov, za týmto produktom je značka Magnetifico, ktorú má pod palcom spoločnosť Valavani. Tá má okrem produkcie zaujímavých feromónových parfumov pre mužov aj ženy v portfóliu tiež viaceré výživové doplnky intímneho zamerania ako je napríklad Andrimax, ktorý som osobne testoval, alebo aj kozmetiku.

 

Feromóny pre ženy – ako to vlastne funguje?

Ľudské feromóny sú stále zahalené rúškom tajomstva, k legende prispieva aj pár faktov a zistení:

 • feromóny v podstate produkuje každý živý organizmus (áno aj hmyz)
 • pri každom jedincovi treba rátať s rozdielnou produkciou feromónov
 • feromóny bývajú obsiahnuté v pote, či slinách – nevoňajú (aspoň nie klasicky)
 • podobajú sa hormónom, no pôsobia mimo tela jedinca, ktorý ich vylučuje (patria do kategórie takzvaných ektohormónov)
 • vyvolávajú svojskú aktivitu v inom jedincovi v dosahu – napríklad aj sexuálne vzrušenie
 • synchrónna menštruácia je pripísaná práve ženským feromónom
 • u žien je vylučovanie feromónov ovplyvnené aj ich menštruačným cyklom, takisto je veľmi pravdepodobné, že hormonálna antikoncepcia spôsobuje pokles vylučovania feromónov, podobne je to s obdobím menopauzy
 • feromóny sa nedajú zachytiť čuchom, ale iba pomocou špeciálneho orgánu (Jacobsonov orgán, či inak vomeronazálny orgán VNO)
 • nie je však isté, či ho človek vôbec využíva a ak, tak ako… je totiž celkom možné, že pre ľudí sú oveľa dôležitejšie vizuálne podnety a sociálne signály

❤️ Androstadienón

Za najvýznamnejší ženský feromón sa podľa niektorých odborníkov považuje Androstadienón, ktorý je nazývaný aj „feromónom lásky“. Aj vďaka nemu by žena mala vyžarovať status bytosti, ktorá je veľmi pozorná, citlivá a chápajúca. Tento feromón však pôsobí aj na samu nositeľku – zmierňuje predmenštruačný syndróm, zvyšuje citlivosť, ovplyvňuje náladu, znižuje napätie a nervozitu.

❤️ Estratetraenol

Ďalším identifikovaným ženským feromónom je Estratetraenol. Ten je syntetizovaný z androstadienónu pomocou aromatázy pravdepodobne vo vaječníkoch a súvisí s pohlavnými hormónmi estrogénu (zatiaľ však nemá potvrdené estrogénne účinky). Prvýkrát bol identifikovaný z moču tehotných žien. Má silné účinky ako na mužov, tak i na homosexuálne orientované ženy. Feromón podporuje spojenie a náklonnosť medzi partnermi a u oboch pohlaví zlepšuje náladu.

 

➡️ Feromóny pre ženy a špeciálne parfumy

Feromóny bývajú súčasťou špeciálnych parfumov, ktoré sľubujú zvýšenú príťažlivosť u opačného pohlavia – v tomto prípade žien u mužov. Feromónová zložka je bez vône a tým pádom úplne nevýrazná, aj preto sú súčasťou týchto parfumov najrôznejšie vonné esencie, ktoré podporujú zmyselnosť a sexepíl nositeľky. Na druhú stranu, môžete sa stretnúť aj s feromónovými parfumami bez vône (často s vysokou koncentráciou týchto záhadných zlúčenín).

 

Zloženie ženských parfumov Magnetifico a typ vône*

➡️ Pheromone Seduction

💡  FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SEDUCTION PRE ŽENY 30MLMagnetifico Pheromone Seduction je moderná a elegantná vôňa, ktorá svedčí ženám obľubujúcim veľmi ženské kvetinovo-korenené ťažšie vône. Keďže základ tvorí pačula a vanilka je viacmenej isté, že sa jedná o podmanivú vôňu, ktorá majiteľku obdarí neodolateľnou príťažlivosťou.

🌿 Typ vône: cyprišovo ovocná

💡 Hlava: bergamont, pomaranč, čierne ríbezle
💕 Srdce: ruža/jazmín, konvalinka, slivka
⭐️ Základ: cedrové drevo/jantár, pačula, vanilka/pižmo

Pozri v eshope

 

➡️ Pheromone Allure

💡  FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE ŽENY 50MLMagnetifico Pheromone Allure je vôňa pre ženy, ktoré zdobí výrazná individualita. Kvetinovo ovocná a mierne korenená svieža vôňa ešte viac zdôrazní ich zmyselnosť a ženskosť. Hodí sa ako na výnimočné príležitosti, tak i na každodenné nosenie počas celého roka – príjemne sa dokáže rozvinúť počas chladných aj horúcich dní…

🌿 Typ vône: kvetinová, ovocná

💡 Hlava: citrón, čierne ríbezle, hyacint
💕 Srdce: jazmín, konvalinka, ylang – ylang, ruža
⭐️ Základ: santalové drevo, pižmo, vanilka, jantár

Pozri v eshope

 

➡️ Pheromone Selection

💡  Magnetifico parfém Selection pre ženy s feromónmi - flakónMagnetifico Pheromone Selection je ukážková vôňa s výraznými ovocnými vôňami, ktoré neskôr prechádzajú k drevitým tónom. Táto kombinácia vôní nositeľke pridáva výraznú ženskú zmyselnosť a podnecuje v mužoch fantáziu a túžbu.

🌿 Typ vône: citrusovo kvetinová – ovocná

💡 Hlava: jablko, mandarinka, broskyňa
💕 Srdce: cédrové drevo, pomarančový kvet, karamel, jazmín
⭐️ Základ: vanilka, pačuli, malina, santalové drevo

Pozri v eshope

Magnetifico Pheromone Selection „naživo“

Magnetifico parfém Selection pre ženy s feromónmi - flakón

 

➡️ Pheromone Secret Scent

💡  FEROMONY MAGNETIFICO SECRET SCENT PRE ŽENY 20MLMagnetifico Pheromone Secret Scent je výrazná kvetinovo orientálna vôňa s ovocnými tónmi. Pre nositeľku predstavuje kombináciu nekonečnej zvodnosti, silnej príťažlivosti a nadčasovosti. Výrazná vôňa jazmínu vás bude sprevádzať všade tam, kde budete chcieť predviesť čaro svojej osobnosti nielen pred pánmi.

🌿 Typ vône: svieža kvetinovo – orientálna

💡 Hlava: bergamot, citrón, jablko, broskyňa
💕 Srdce: kosatec, jazmín, pačuli
⭐️ Základ: jantár, oakmoss, drevité tóny, vanilka, biele pižmo

Pozri v eshope

💡  *Parfum (vôňa) je zmes prvkov, látok s rôznou prchavosťou. Základné prvky vône a ďalšie látky tvoria takzvanú vonnú kompozíciu, pričom komponenty každej kompozície je možné v podstate rozdeliť na tri fázy:

 • hlava (1. fáza) – rýchlo prchavé látky, ktoré cítime najprv, pričom vôňa rýchlo odoznie
 • srdce (2. fáza) – stredne prchavé látky tvoria takzvaný buket, charakter, vône – vôňa sa rozvinie do niekoľko minút
 • základ (3. fáza) – pomaly prchavé látky pôsobia najdlhšie, rádovo aj niekoľko hodín

 

Aplikácia a používanie parfumov Magnetifico

Všetky parfumy Magnetifico power of pheromones sú pravé parfumy*, pretože obsahujú viac ako 15% vonných zložiek! To znamená, že treba rátať aj s ich dlhou výdržou a nepomerne silnejšou intenzitou vône. Parfémy tejto značky sú dodávané v elegantných flakónoch s integrovaným rozprašovačom, takže aplikácia je vo svojej podstate veľmi ľahká. Môžete ich použiť kedykoľvek a ako často chcete – intenzita závisí len a len od vkusu dámy (ale pamätajte aj na to, že menej je niekedy viac).

Magnetifico parfémy s feromónmi pre mužov a pre ženy, Seduction, Selection - krabičky

Najlepšie miesta kde parfum aplikovať sú miesta s vyššou cirkuláciou krvi, ktoré pokrýva sieť jemných krvných vlásočníc. Tam sa totiž vôňa udrží najdlhšie a uvoľňuje sa postupne. Ideálne na krk (krčná tepna), za uši, na zápästie a lakťovú jamku, prípadne ešte dekolt. Na prítomnosť nového parfumu si vaše okolie najprv zaregistrovať a musí si naň aj zvyknúť. Preto je dôležité, aby ste vôňu aplikovali pravidelne a s primeranou intenzitou.

💡 TIP: Kolínska, toaletná voda, parfumovaná voda a parfém je rozdiel

Kolínska voda – Eau de cologne (EDC) je 1-3% zmes vonných látok. Toaletné vody (Eau De Toilette) sú takisto slabšie a majú menší podiel parfémovej kompozície – len okolo 4 až 8 %, naproti tomu parfumované vody (Eau de Parfum) už do 15 % týchto zložiek.

Najväčší podiel vonných zložiek v kompozícii má parfém (Parfum) od 15 až do 25 % (platí aj pre feromónové parfumy Magnetifico – pre mužov i pre ženy).

 

Magnetifico – feromóny pre ženy: Účinky a charakteristika

Magnetifico – feromóny pre ženy predstavujú zaujímavú alternatívu k „obyčajným“ vôňam. Prečo? Pretože tieto parfumy sú obohatené o feromónovú zložku. Majú teda za účel v prvom rade zaujať osobu opačného pohlavia, teda muža. A to nielen pomocou čuchu, ale aj pomocou takzvaného vomeronazálneho orgánu, ktorý podľa všetkého zachytáva a detekuje feromóny. A práve tie podľa všetkého pôsobia aj na podstatu nášho sexuálneho pudového správania.

Pravidelným a dlhodobým používaním týchto parfumov by sa žena mala stať pre muža priam neodolateľná. Pravdaže neexistuje univerzálna formula a príťažlivosť u opačného pohlavia ovplyvňuje naozaj veľké množstvo ďalších vecí… Ale zas na druhú stranu, prečo nevyužiť aj takúto pomoc, veď ľudské správanie je v tomto smere stále jednou veľkou záhadou a feromóny tak ľahko môžu byť tou pomyselnou ručičkou váh, ktorá priazeň muža preklopí na vašu stranu.

Pre všetky dámske parfumy Magnetifico v podstate en bloc platia tieto vlastnosti a charakteristiky:

 • ide o vysoko koncentrované parfumy
 • v zložení sa nachádzajú overené vonné esencie
 • vďaka ich vyššiemu podielu je vôňa intenzívna a dlhodobá
 • prevedenie parfumu (flakón + rozprašovač) je kvalitné a naozaj praktické pre pohodlnú a jednoduchú aplikáciu
 • parfumy obsahujú špeciálnu feromónovú formulu

❤️ Špeciálna formula feromónových parfumov Magnetifico

Ako podľa vlastných slov tajomné a jedinečné zloženie parfumov prezentuje samotný výrobca?

Rada MAGNETIFICO – power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť žien z pohľadu mužov pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú ženám sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

 

Nežiadúce účinky

Vedľajšie či nežiadúce účinky sa samozrejme týkajú aj produktov na vonkajšie použitie. Práve parfumy ako typická kozmetika je v tomto podľa mňa tou najrizikovejšou skupinou. Predsa len, koža je veľmi citlivá na vonkajšie podnety a „voňavky“ s ňou prichádzajú do styku na tých najcitlivejších miestach. Takže celkom často nie je prekvapením, ak sa po aplikácii parfumu vyskytne aj nejaká alergická reakcia či precitlivenosť.

Ako to v tomto smere vyzerá s parfumami značky Magnetifico? V podstate dobre. Nezaznamenal som žiadne negatívne skúsenosti a účinky v komentároch od žien, ktoré tieto vône používali, či doteraz používajú.

 

Balenie a cena

Parfumy Magnetifico – feromóny pre ženy sa dajú kúpiť podľa obsahových látok a typu vône momentálne v štyroch rôznych druhoch. Každý z nich je balený vo flakóne s rozprašovačom (okrem Secret Scent). Vyskúšať môžete aj menšie vzorky – a to buď samostatne, alebo ako kompletnú sadu. → pozri vzorky v eshope

Toto je prehľad jednotlivých typov dámskych parfumov značky Magnetifico aj s cenou a objemom:

💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Selection
Magnetifico parfém Selection pre ženy s feromónmi - flakón
 • podmanivá vôňa plná fantázie a ženskosti
 • typ vône: citrusovo kvetinová – ovocná
 • objem: 50 ml
💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Allure
FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE ŽENY 50ML
 • vôňa, ktorá zdôrazňuje ženskú individualitu, zmyselnosť a ženskosť
 • typ vône: kvetinovo – ovocná
 • objem: 50 ml
💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Seduction
FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SEDUCTION PRE ŽENY 30ML
 • zvodná podmanivá vôňa s neodolateľnou príťažlivosťou
 • typ vône: cyprišovo ovocná
 • objem: 30 ml
💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Secret Scent
FEROMONY MAGNETIFICO SECRET SCENT PRE ŽENY 20ML
 • vôňa pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti
 • typ vône: svieža kvetinovo – orientálna
 • objem: 20 ml

 

Kde kúpiť parfumy Magnetifico – feromóny pre ženy

Dámske feromónové parfumy Magnetifico nekúpite v klasickej predajni s drogériou, nekúpite ich ani v obchode s kozmetikou či klasickej parfumérii (ani kamenné prevádzky, ani eshopy…).

Značku nájdete iba v oficiálnom obchode Magnetifico, prípadne partnerských eshopoch. Táto možnosť mnohým vyhovuje, najmä ženám, na ktoré značka cieli. Okrem toho je online nákup na internete čoraz populárnejší a obľúbený pre svoju pohodlnosť a rýchlosť dodania. Nemusíte nikam chodiť – parfum, ktorý si vyberiete, je vždy skladom a hlavne originál (výhoda hlavne v dnešnej dobe, kedy je trh s parfumami pod veľkým tlakom falšovateľov a napodobovateľov).

 

Ako prebieha objednávka + doprava a doručenie

Nákup prostredníctvom spomínaného eshopu je veľmi jednoduchý, pohodlný a v podstate v porovnaní s inými klasickými eshopmi v tom nevidím žiaden väčší rozdiel. Každý obchod má však svoje špecifiká, preto teraz v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – napríklad nejaký z feromónových parfumov pre ženy, či akýkoľvek iný produkt zo širokej ponuky
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju odošlete (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

💡 DOPRAVA + PLATBA

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom SPS – Slovak Parcel Service, alebo Slovenskou poštou
 • služby SPS: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou, s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • služby Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), s doručením do 3 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet, kartou alebo Paypal (zadarmo)

 

Aké sú skúsenosti?

Okamžité zvýšenie príťažlivosti s feromónovými parfumami Magnetifico? Tak aj takéto výroky sa veľmi ľahko dajú dohľadať na rôznych diskusných fórach na internete. Takéto sebaisté tvrdenia by som na vašom mieste určite bral s miernou rezervou a zázraky na počkanie určite nečakal. Nejaký ten čas to totiž potrvá, kým opačné pohlavie zaregistruje novú vôňu a feromóny v nej obsiahnuté. To za prvé. Za druhé – nezabudnite, že výsledok je individuálny – určite si takto nenaženiete každého chlapa, na ktorého ukážete prstom. A za tretie: ak patríte k dámam, ktoré sa skrývajú za príliš silnou vrstvou makeupu, príliš sa voňavkujú a mastičkujú, tak vedzte aj to, že takéto až neúmerné používanie kozmetiky feromóny kompletne prekryje…

Čo sa týka kvality, tak ženy oceňujú hlavne to, že sa jedná o klasický parfum, ktorého vôňa je intenzívna a vydrží dlho (má viac ako 15% vonných zložiek). Cena je tiež pre väčšinu akceptovateľná, i keď niektorým dámam sa zdá privysoká. Podľa môjho názoru táto značka v tomto nijako extra neprekonáva rozumné limity a keď sa pozriete na zloženie jednotlivých parfumov a účinky, sami musíte uznať, že takáto investícia je celkom v poriadku. A väčšina žien to prezentuje podobne.

Spokojnosť poväčšine vládne aj s veľkosťou balenia – 50 ml je akurát, chýba však možnosť výberu (20-30-100 ml). Takisto by mnohé ocenili, ak by bolo na výber z viac druhov feromónových dámskych parfémov ako zo štyroch. Inak s objednávkou v eshope a rýchlosťou dodania (malý darček/prekvapenie k objednávke je milá pozornosť) sú spokojní všetci užívatelia. Flakón voňaviek je pekný a elegantný, aplikácia jednoduchá, efekt zaujímavý a dlhotrvajúci… tieto parfumy totiž pôsobia prakticky na všetkých mužov, s ktorými žena kedy príde do kontaktu (vôňu na 100% zaregistrujú). Ako to však v konečnom dôsledku dopadne, záleží na ďalších faktoroch vrátane šikovnosti a prirodzenosti nositeľky…

 

Magnetifico – feromóny pre ženy – VIDEO

MAGNETIFICO - power of pheromones - feromony pro muže a ženy

 

Najčastejšie otázky

Prešiel som viaceré diskusné fóra na internete a našiel niekoľko zaujímavých otázok, na ktoré ženy zvyknú v súvislosti s parfumami tejto značky „klásť do pléna“. Prikladám odpovede na najčastejšie kladené:

❓ Sú to obyčajné parfumy, alebo je na nich niečo špeciálne?

Špeciálne je na nich to, že v rámci zloženia parfumov Magnetifico (nielen pre ženy) dostávajú priestor aj feromóny – to jest látky, ktoré zvyšujú u opačného pohlavia sexuálnu príťažlivosť. A použité vonné esencie pri jednotlivých typoch dámskych parfumov majú takisto skvelé afrodiziakálne účinky (na samotnú nositeľku i objekt jej záujmu).

❓ Prečo sa Magnetifico parfumy nedajú bežne kúpiť v drogérii?

Pretože výrobca (Valavani s.r.o) to takto preferuje. Overený výrobca predáva svoje produkty (doplnky výživy, parfém, kozmetiku…) prostredníctvom vlastných eshopov (v drvivej väčšine prípadov). Len takto dokáže zachovať pre svojich zákazníkov najlepšie možné ceny a originalitu + docieliť okamžitú dostupnosť produktov.

❓ Ako dlho treba parfum používať, aby bol účinok zrejmý?

Toto je otázka, ktorá by mala skôr smerovať na účinnosť nejakých tabletiek ako vône, ale na druhú stranu… Feromónové parfumy sa výrobcami prezentujú ako magnet na opačné pohlavie takže prečo nie, otázka je v tomto smere potom úplne legitímna. Odpoveď na ňu je však veľmi zložitá. Príťažlivosť u dotyčnej osoby je vždy vnímaná inak a jednoducho ju nie je možné nalinkovať u každého rovnako. Výsledky sú teda maximálne individuálne – závisia aj od frekvencie používania parfumu ale i konkrétneho sociálneho kontaktu.

❓ Nie sú parfumy Magnetifico trochu drahé?

Myslím, že tá cena je celkom adekvátna ku kvalite. Už len to, že obsahujú viac ako 15 % vonných esencií znamená, že tá cena musí byť logicky o niečo vyššia ako je to napríklad pri najčastejšie predávaných toaletných vodách s nižšou koncentráciou. Plus samozrejme je tu aj zložka navyše – feromóny – ktorá má takisto svoju cenu.

 

Magnetifico – feromóny pre ženy a pár slov na záver

Skúsenosti žien s dámskymi parfumami Magnetifico sú neklamným znakom toho, že naozaj majú niečo do seba. V prvom rade ide o atraktívne vône, ktoré majú podľa mňa úplne rovnocennú úlohu s ďalšou zložkou feromónmi. Vyvážená kombinácia, optimálna koncentrácia a bezpečné zloženie sú základom, na ktorom sa dobre stavia. Napríklad aj úspech u mužov.

Pochopiteľne netvrdím, že lepšej vône ani značky na svete niet, no vo svojej kategórii určite patria k tým najlepším. Prečo teda neprekvapiť svoje okolie originálnou vôňou a nepodporiť svoje sebavedomie aj touto cestou… flirtovanie bude pre vás určite ľahšie.

💡 🔝 TIP: Magnetifico – feromóny pre ženy, pár tipov na koniec na ženské parfumy s unikátnymi vôňami: ✅ Pheromone Seduction, ✅ Pheromone Allure, ✅ Pheromone Selection a ✅ Pheromone Secret Scent.

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Upozornenie

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných a syntetických látok, vrátane liekov či doplnkov výživy tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov a aj preto v žiadnom prípade neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, že riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, je každopádne na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.