eJoy Long – tabletky, ktoré reálne predĺžia váš pohlavný styk (recenzia a moje skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 1
eJoy Long
 • Balenie: 24 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly 1 hodinu pred stykom (max. 4 denne)
 • Dostupnosť: Skladom
27,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
eJoy.sk

Ak máte úspech s tabletkami, ktoré pomôžu s erekciou okamžite, prečo nevyužiť svoje know-how a neprísť na trh s prípravkom, ktorý intímny život posunie ešte na vyšší level? Tabletky eJoy Long – to je tá novinka z dielne britskej Pharmatico Ltd., ktorá má na svedomí aj samotný populárny eJoy. eJoy Long predlžuje styk a odďaľuje ejakuláciu, podporuje kvalitu erekcie počas celého styku a zvyšuje libido alias sexuálny apetít.

Ide o prírodný prípravok, na ktorý nepotrebujete recept a jeho užívaním vám nehrozia vôbec žiadne vedľajšie účinky. Určite chcete vedieť o tomto relatívne novom prípravku na našom trhu viac. Aké je jeho zloženie a ako jednotlivé látky dokážu naplniť takú náročnú úlohu akou je predĺženie pohlavného styku a zamedzenie prirýchleho vyvrcholenia? Aké sú teda jeho reálne účinky a aké skúsenosti s ním mám ja i ďalší muži? Tak tieto informácie dostanete naozaj z prvej ruky. eJoy Long som totiž osobne testoval, takže o podrobné zhodnotenie prípravku nebudete ochudobnení. Koľko stojí? Dostať ho v lekárni? Alebo kde je to najvýhodnejšie a aké dostupné balenia výrobca prípravku ponúka? Prečítajte si moju recenziu a odpovede na všetky tieto otázky budete mať zodpovedané.

doba testovania tabletiek1,5 mesiaca
prvé účinkyv priebehu niekoľkých dní
na recept⛔️ NIE
predĺženie sexu⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón 3 €, zadajte ejoybonus
eJoy - dostupné variantyeJoy
eJoy LONG
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke

eJoy Long – charakteristika, balenie a určenie

eJoy Long vo forme kapsúl je voľne dostupný prípravok s prírodným zložením. Spĺňa všetky potrebné kvalitatívne požiadavky, o čom mimochodom svedčí aj schválenie Úradom verejného zdravotníctva SR pre predaj a distribúciu u nás. Tabletky neobsahujú žiadne zbytočné látky navyše. To znamená, že v ňom nenájdete žiadne umelé synteticky vyrábané látky, stabilizátory či nedajbože nekvalitné náhrady. Overený výrobca používa na výrobu suroviny v 100%-nej kvalite.

➡️ Výrobca

eJoy Long je vyrábaný v rámci EÚ (teda zatiaľ, Brexit je už pomaly realitou), a to konkrétne vo Veľkej Británii (Pharmatico Ltd., 27 Old Gloucester Street, London). Prešiel viacerými laboratórnymi skúškami a disponuje potrebnými certifikátmi. Spĺňa tak všetky potrebné podmienky pre uvedenie a predaj na našom trhu. U nás má značka svoje zastúpenie cez oficiálneho distribútora pre Slovenskú a Českú republiku, spoločnosť Pharmatico CE.

eJoy samotný je 100%-ným prírodným produktom, ktorý je na našom trhu už niekoľko rokov a za ten čas si získal veľkú popularitu a pozornosť. A aj práve preto výrobca uviedol na trh aj tento vylepšený prípravok s názvom eJoy Long, ktorý je viac zameraný na predĺženie erekcie a dĺžky styku a oddialenie ejakulácie (vyvrcholenia). Na to, aby ste si mohli eJoy Long zaobstarať, nemusíte absolvovať žiadne lekárske vyšetrenia a teda nepotrebujete ani predpis či recept.

eJoy Long - kapsule

➡️ Balenia

Tabletky eJoy Long sú balené v bielej plastovej fľaštičke s modrou etiketou a označením loga značky a počtu tabliet. Základné balenie obsahuje 20 + 4 kapsúl eJoy Long a podľa rozsahu dávkovania vydrží na 6 až 12 dávok (použití). Takéto základné balenie väčšina mužov použije iba na prvotné otestovanie účinkov produktu.

Pre spokojných užívateľov, ktorí majú s eJoy-om už vlastné skúsenosti, sú k dispozícii aj väčšie a samozrejme aj cenovo výhodnejšie balenia. Kúpiť sa teda ešte dá 2-balenie, 3-balenie, 5-balenie a 7-balenie. Čím väčšie balenie, tým je cena za 1 kapsulu, či dávku výhodnejšia. Najväčšie balenie so 168 kapsulami obsahuje až 84 dávok, čo vám pri maximálne možnom využití (max. 2 dávky denne, t.j. 4 kapsuly celkom) pohodlne vystačí na 48 dní (respektíve 48 vylepšených súloží). Reálne teda zhruba aj na pol roka.

eJoy Long má inak formu želatínových kapsúl bielomodrej farby, ktoré sa užívajú orálne – stačí prehltnúť kapsulu vcelku a zapiť vodou. Tabletky potom uchovávajte v pôvodnom obale, aby ste zabránili ich prípadnému znehodnoteniu.

eJoy Long - kapsula

➡️ Porovnanie všetkých balení eJoy Long s cenami

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku
💊 1 balenie27,90 € / 24 kapsúl1,16 €
OBJEDNAŤ
💊 2 balenie55,90 € / 48 kapsúl1,16 €
OBJEDNAŤ
💊 3 balenie78,90 € / 72 kapsúl1,10 €
OBJEDNAŤ
💊 5 balenie129 € / 120 kapsúl1,08 €
OBJEDNAŤ
💊 7 balenie159 € / 168 kapsúl0,95 €
OBJEDNAŤ

➡️ Určenie

eJoy Long je každopádne určený všetkým dospelým mužom, ktorí hľadajú prírodný spôsob ako zlepšiť svoj intímny život – predĺžením pohlavného styku, oddialením predčasnej ejakulácie. Nejde priamo o liek na predčasnú ejakuláciu (akým je napríklad Priligy), jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok na prirodzené posilnenie sexuálnych funkcií muža (okrem oddialenia ejakulácie je to aj účinná podpora erekcie, nabudenie sexuálneho apetítu a zvýšenie výdrže).

➡️ Porovnaj účinky

💡 eJoy vs eJoy Long

Klasický eJoy®

 • je zameraný hlavne na zlepšenie oslabenej erekcie, zvýšenia chuti na sex a libido
 • má tiež pozitívny vplyv na prostatu mužov a celkovo zvyšuje sexuálnu vitalitu

Novinka eJoy® LONG

 • významne vplýva na oddialenie ejakulácie a teda na predĺženie styku
 • podporuje však aj erekciu a sexuálny apetít

💡 eJoy Long vs Zerex Extralong

U nás sa môžete stretnúť okrem eJoy Long aj s ďalším prémiovým prípravkom, ktorého primárnou funkciou je pomoc s predčasnou ejakuláciou. Je to Zerex Extralong (čítaj moju recenziu). Ako si z nich vybrať?

Ak máte lepšie skúsenosti so značkou eJoy, vyskúšajte eJoy Long a zase logicky, keď ste boli doteraz spokojní so Zerexom, siahnite po Extralong. Ak nemáte skúsenosti žiadne, bez obáv môžete vyskúšať obidva prípravky a uvidíte, ktorý vám lepšie sadne.

eJoy® LONG

 • väčšia koncentrácia látok
 • skôr na predĺženie styku (mladí muži aj seniori)

Zerex Extralong

 • pestrejšie zloženie
 • skôr na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou

 

eJoy Long – účinné látky

eJoy Long sa v zložení spolieha na prírodné látky, medzi ktoré patria najmä extrakty z rastlín, ktoré majú stáročiami overené afrodiziakálne účinky, dôležité aminokyseliny a vitamíny. Všetko v takej kombinácii a množstve, aby sa čo najlepšie podporila výdrž muža a oddialilo jeho vyvrcholenie, posilnila kvalita erekcie a zvýšilo libido.

Rastlinné extrakty

➡️ Tribulus Terrestris

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) volajú znalci aj zelenou viagrou. Prečo? Vďaka bioaktívnym látkam, ktoré obsahuje vo svojich plodoch. Jedná sa unikátnu zmes fytosterolov, ktorá nielenže podporuje rast svalovej hmoty či zrýchľuje látkový metabolizmus, ale má aj reálne účinky na sexuálne funkcie. Tým, že pozitívne vplýva na normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu, má nespochybniteľné účinky na kvalitu erekcie, libido i potenciu. 👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Maca

Žerucha peruánska (Lepidium meyenii) známa vo svete ako Maca je rastlina, ktorá má vysokú výživovú hodnotu a je považovaná za takzvanú superpotravinu (superfood). Pozitívne vplýva na celú pohlavnú sústavu muža i ženy, podporuje plodnosť, dodáva organizmu dostatok energie a vitality. Nie náhodou ju prezývajú peruánskou viagrou, pretože sa oddávna považuje za silný sexuálny stimulant. 👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Ženšen

Všehoj ázijský (Panax ginseng) je rastlina, ktorej koreň má neuveriteľné účinky na celý ľudský organizmus. Čo sa týka sexuálnych funkcií, tak vďaka podpore fyzického i psychického zdravia dokáže zabezpečiť dlhší a intenzívnejší pohlavný styk (príčinu predčasnej ejakulácie totiž možno veľmi často hľadať v horšom psychickom rozpoložení muža). Tradičná ázijská medicína ženšen tiež využíva na podporu plodnosti a zvýšenie sexuálneho apetítu. 👍 Čítaj viac o Ženšene.

 

Aminokyseliny + vitamíny

➡️ L-Arginín a L-Citrulín

Tieto dôležité aminokyseliny sú taktiež významnou súčasťou eJoy Long. L-Arginín podporuje syntézu bielkovín v tele a má priamy vplyv na tvorbu oxidu dusnatého (prekurzor), čo má za následok lepšie prekrvenie penisu – kvalitnejšiu erekciu. L-Citrulín má významný vplyv pri zmierňovaní únavy a podpore vitality, no hlavne je dokonalou zásobárňou L-Arginínu, na ktorý sa v tele tranformuje. L-Citrulín dokonca dokáže zvyšovať hladinu arginínu v tele efektívnejšie ako samotný L-Arginín podávaný napríklad v rámci výživových doplnkov. Takto je pohlavný styk nielen dlhší, ale samozrejme kvalitnejší a lepší. 👍 Čítaj viac o L-arginíne👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ Vitamín C a vitamín D

Sú to dôležité látky aj pre potenciu, vitalitu a dokonca i plodnosť u mužov. Vitamín C je snáď najznámejší antioxidant a stimulant imunitného systému – spomaľuje starnutie buniek, tiež zlepšuje kvalitu a pohyblivosť spermií. Vitamín D ho v týchto účinkoch podporuje a pomáha so zvýšením mužskej potencie. Nedostatok vitamínu D vedie okrem iného aj k náladovosti, čo veľmi neprispieva k optimálnemu pohlavnému styku.

💡 eJoy Long – viac účinných látok vo vyššej koncentrácii:  Je to tak. Oproti konkurenčným prípravkom a tabletkám obsahuje eJoy Long nielen viac účinných látok, ale tie sú aj vo vyššej koncentrácii. Jedná sa o 100%-ne kvalitné výťažky a extrakty bez prísad alebo náhrad. To sa určite odráža aj na čoraz väčšej popularite prípravku, ktorý vyhľadávajú muži na oddialenie prirýchleho vyvrcholenia.

➡️ ZLOŽENIE látok v 1 dávke eJoy Long (2 kapsuly)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) - extrakt 20:1165 mg
Všehoj ázijský Ženšen (Panax ginseng)140 mg
Žerucha peruánska Maca (Lepidium meyenii)60 mg
L-Arginín75 mg
L-Citrulín75 mg
Vitamín C30 mg
Vitamín D400 IU

➡️ Pozri zloženie prípravku priamo na fľaštičke

eJoy Long - zloženie, dávkovanie

eJoy Long: zloženie, dávkovanie, skladovanie a upozornenia…

 

➡️ Porovnaj zloženie

💡 eJoy vs. eJoy Long vs. Zerex Extralong

Ako to vyzerá so zložením eJoy a eJoy Long v porovnaní so Zerex Extralong? V prehľadnej tabuľke je jasne vidieť rozdiely v zložení a koncentrácii látok u jednotlivých prípravkov:

látkaeJoy / eJoy Long
(v 1 dávke)
Zerex Extralong
(v 1 dávke)
Tribulus150 mg / 165 mg100 mg
Ženšen⛔️ / 140 mg50 mg
Maca60 mg / 60 mg50 mg
Saw Palmetto130 mg / ⛔️⛔️
Pestrec⛔️ / ⛔️30 mg
Chilli5 mg / ⛔️⛔️
L-Arginín75 mg / 75 mg50 mg
L-Citrulín75 mg / 75 mg30 mg
L-Lyzín⛔️ / ⛔️50 mg
Vitamín C30 mg / 30 mg⛔️
Vitamín D400 IU / 400 IU⛔️
Teobromín⛔️ / ⛔️40 mg

 

eJoy Long a jeho účinky

Prípravok sa jednoznačne profiluje ako pomoc s predĺžením pohlavného styku, čo vďaka svojmu zloženiu bez problémov dokazuje (moje skúsenosti, ale aj hodnotenia ostatných mužov). Vďaka typickým afrodiziakálnym látkam a aminokyselinám však podporuje aj oslabenú erekciu a nabudí libido. Toto sú najhlavnejšie účinky eJoy Long, popísané trochu detailnejšie:

 

💕 Predĺženie styku

eJoy Long primárne pomáha s prirýchlym vyvrcholením a teda predlžuje pohlavný styk. Ako? Vďaka účinným látkam prispieva k oddialeniu ejakulácie a tak aj k vyššej intenzite mužského orgazmu. Jednak sa penis lepšie prekrvuje a to po dlhšiu dobu, čím je erekcia kvalitnejšia a dlhšie vydrží a na druhú stranu tiež k tomu prispeje posilnené libido, čo znamená viacej chuti na sex, viac sexuálnej výdrže. Toto všetko je možné dosiahnuť prirodzene a postupne, nečakajte okamžité zlepšenie typu: tak teraz si dám 1 tabletku a budem súložiť o pol hodinu dlhšie. Aby ste zvýšili svoj výkon, je potrebné aby ste eJoy Long užívali dlhšiu dobu, nech majú aktívne látky prípravku dosť času na to, aby riadne zabrali.

💡 TIP:  Všetko o predčasnej ejakulácii nájdete v našom článku: Rýchla, predčasná ejakulácia – o čo ide a čo sa s tým dá robiť (12 zaručených tipov).

 

💕 Vplyv na erekciu

eJoy Long vplýva aj na kvalitu erekcie. Žiada sa už len dodať, že samozrejme. Jednoducho prítomnosť látok, ktoré zlepšujú prekrvenie a cirkuláciu krvi v pohlavnom ústrojenstve muža je dostatočnou záštitou kvality tohto prípravku. Najlepší efekt v tejto oblasti očakávajte tiež až po niekoľkých dávkach. Tento efekt je však dosiahnutý len za pomoci prírodných látok a to je najvýznamnejší vklad eJoy Long.

 

💕 Chuť na sex – podpora libida

Libido na úrovni, to je sexuálny apetít, ktorý nás vždy povzbudzuje k sexu a zlepšuje náš intímny život. V eJoy Long si podporu libida a nabudenie na sex vzali na paškál také tradičné afrodiziaká akými nepochybne sú Maca, Tribulus a Ženšen. Stimulácia tvorby testosterónu je pomocou týchto liečivých bylín jednoducho nezastaviteľná.

 

💕 Výkonnosť a výdrž

Nemyslím si, že eJoy Long budete užívať práve kvôli tomuto účinku, no každopádne poteší, že prípravok dokáže “zabojovať” aj na tomto poli. Na zlepšenej výkonnosti sa bude podieľať najmä Maca (koreň rastliny je doslova nabitý energiou) a Ženšen, ktorý je ten pravý životabudič. Tento efekt pobadáte ešte v priebehu užívania prvého balenia prípravku.

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Keďže je eJoy Long dobre znášaným produktom, tak pri jeho užívaní nemusíte očakávať žiadne vedľajšie účinky, ktoré sa spájajú s prípravkami podobného zamerania (bolesť hlavy, tráviace problémy, začervenanie v tvári, atď…). Jeho zloženie je striktne prírodné, tabletky neobsahujú žiadne zbytočné prísady, nekvalitné náhrady, štandardné alergény ako lepok, laktóza či zvyšky orechov.

Riziko nežiadúcich účinkov je minimálne a ak sa prejavia, tak iba minimálnej miere na začiatku užívania prípravku a zvyčajne rýchlo odznejú. Ak sa objavia závažnejšie problémy (alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane prídavných látok), užívanie eJoy Long prerušte a prípadné ďalšie užívanie preberte so svojim lekárom. Ale ako vravím, riziko je minimálne, moje, ale aj skúsenosti iných mužov hovoria jasne – žiadne závažné nežiadúce prejavy sa jednoducho počas užívania tohto prípravku neprejavili. Je však nevyhnutné aby ste prísne dodržiavali maximálnu dennú dávku stanovenú výrobcom (4 kapsuly).

 

Kontraindikácie a interakcie

eJoy LONG je určený všetkým mužom (18+). Nie je vhodný pre ženy (hlavne tehotné a dojčiace) a deti. Prípravok chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením do teploty 25 °C v pôvodnom obale. Skladujte ho mimo dosahu detí. eJoy LONG určite nie je liek ani náhrada pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte odporúčanú dennú dávku (dôsledne sa držte pokynov výrobcu uvedených v príbalovom letáku).

eJoy Long by sa tiež nemal užívať súčasne s iným produktom podobného zamerania a účinkami. Takisto nie je vhodná konzumácia tabletiek spolu s alkoholom. Ak konzumujete alkohol a/alebo ste dlhodobý tuhý fajčiar, výrobca vám užívanie prípravku neodporúča.

Taktiež by prípravok nemali užívať muži s kardiovaskulárnymi chorobami, ani tí, ktorí už užívajú lieky na erektilnú dysfunkciu, prípadne aj lieky, ktoré zvyšujú tvorbu oxidu dusnatého. Neužívajte eJoy Long ani vtedy ak vás trápia vredy, máte vysoký či nízky krvný tlak, vrodenú srdcovú poruchu alebo poruchu sietnice.

 

eJoy Long – cena, zľava a akcia

Tabletky eJoy Long sú na našom trhu voľne dostupné a predávajú sa voľne, nie sú totiž žiadnym liekom na predpis či bez predpisu. Takže rátajte s tým, že zaň zaplatíte plnú cenu. Spomedzi všetkých konkurenčných prípravkov značka eJoy nepatrí medzi tie najlacnejšie, no ani najdrahšie. Zato v pomere cena / kvalita patrí k špičke.

💡 TIP na produkt - eJoy LONG
eJoy Long
 • novinka overenej značky
 • pre dlhší styk so stabilnou erekciou a viac rozkoše
 • viac chuti na sex + energie
 • prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov
27,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

➡️ Cena

Cena eJoy Long závisí od veľkosti balenia. Základné balenie s obsahom 💊 24 kapsúl má cenu 27,90 €. Čím väčšie balenie si kúpite, tým je cena v porovnaní s počtom kapsúl výhodnejšia. Balenie so 💊 48 kapsulami stojí 55,90 €, balenie so 💊 72 kapsulami 78,90 €, balenie so 💊 120 kapsulami 129 € a napokon najväčšie balenie so 💊 168 kapsulami 159 €. Ak budete chcieť tablety brať pravidelne a dlhodobo, uprednostnite čo najväčšie balenie, kde je cena za 1 kapsulu len 0,95 €, kým v tom najmenšom stojí až 1,16 €.

➡️ Zľavy a akcie

Pri kúpe eJoy Long z oficiálneho eshopu možno rátať s viacerými zľavami a akciami. Tak napríklad je to už spomínaná zľava za množstvo, čo som naznačil už pri cenách za balenie a kapsulu. Potom je to aj akcia v podobe zľavového kupónu, ktorý získate spoločne s objednávkou, pričom platí pre nasledujúcu objednávku eJoy. A za zľavu možno nepochybne rátať aj dopravu zdarma pri jednorazovej objednávke v cene nad 70 €.

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziak❤️m.sk: ZĽAVOVÝ kupón na 3 € – zadaj do objednávky: ejoybonus

 

Kde kúpiť eJoy Long

eJoy Long netreba hľadať v lekárni (o tom síce informuje sám predajca na oficiálnej stránke, no i tak som si ich niekoľko prešiel – Dr. Max, Vaša lekáreň… a veru nenašiel som). Výrobca sa vybral cestou predaja tabletiek IBA prostredníctvom autorizovaného internetového obchodu. Pokiaľ viem, tak žiadna zmena sa v tomto v najbližšej dobe nechystá, i keď eJoy by pokojne naozaj mohol byť súčasťou sortimentu každej lekárne (papiere i kvalitu na to jednoznačne má).

Ak si chcete byť istí, že budete mať originálny eJoy, nikdy ho nekupujte pod rukou z neznámeho zdroja (inzerát na internete, známy známeho ponúka…), ale vždy iba prostredníctvom oficiálneho eshopu eJoy.sk.

 

Ako kúpiť a objednať

Predaj eJoy produktov prebieha v oficiálnom eshope úplne jednoducho. Je to totiž obchod, kde sú príkladne prozákaznícky orientovaní a na ich služby sa môžete naozaj spoľahnúť. Online objednávka prebieha v podstate tak, ako v každom inom kvalitnom eshope na internete.

💡 TIP na produkt - eJoy LONG
eJoy Long
 • novinka overenej značky
 • pre dlhší styk so stabilnou erekciou a viac rozkoše
 • viac chuti na sex + energie
 • prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov
27,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

Objednávka, doprava a platba:

 • objednávka je online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie kuriérom alebo Slovenskou poštou, cena pri doručení poštou začína na cene 2,90 €, platba za doručenie kuriérom je 3,50 €
 • doručenie je možné domov, na poštu aj do balíkomatu
 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená názvom produktu ani reklamou
 • zásielka je expedovaná do 24 hodín, doručenie je v priebehu 2 pracovných dní
 • okrem vyplnenia online objednávky si môžete eJoy objednať aj cez telefón alebo SMS
 • POZOR! jedine pri objednávke z autorizovaného internetového obchodu máte garanciu vrátenia peňazí, ak nebudete s účinkami produktu spokojní

 

Užívanie a dávkovanie

Základné balenie eJoy Long obsahuje spolu 24 kapsúl, čo je vlastne 12 jednorazových základných dávok. Jedna dávka sú 💊 2 kapsuly, ktoré výrobca odporúča užiť naraz a vcelku 1 hodinu pred plánovaným sexuálnym stykom. Pričom maximálne môžete užiť celkom 4 kapsuly eJoy Long (2 dávky).

Ďalšou možnosťou je pravidelné užívanie prípravku každý deň (túto možnosť preferujem aj ja). Vtedy môžete užiť 💊 1 kapsulu ráno po raňajkách a 💊 1 kapsulu večer po večeri alebo pred spaním a prípadne pred stykom ešte 1 či 2. Maximálna denná dávka je totiž v spomínanom objeme 4 kapsuly, je teda možné skombinovať pravidelné užívanie s jednorazovým užitím pred pohlavným stykom.

Tabletky nezabudnite prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie vodou. Žiaden alkohol ani kombinácia s inými značkami tabliet na erekciu – dajte si na to pozor. Neužívajte viac ako je odporúčaná denná dávka – účinky tým nezvýšite, akurát tak posilníte riziko prejavu vedľajších účinkov.

💡 Pamätajte: Každý človek je inak stavaný a má iné predispozície. A hoci je možné prvé výsledky pozorovať už po niekoľkých dňoch či týždňoch, optimálne užívanie s maximálnymi efektom a účinkami by malo trvať 2 až 2,5 mesiaca a ideálne bez prestávok v užívaní.

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • preukázateľne pozitívny vplýv na dobu trvania pohlavného styku
 • 100%-né prírodné zloženie: výťažky bylín, rastlín, prírodných afrodiziák, dôležité aminokyseliny a vitamíny
 • žiadne zdravotné riziko – eJoy Long je laboratórne odskúšaný a certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva
 • oproti konkurencii sú účinné látky vo vyššej koncentrácii, v kapsulách nie sú prítomné žiadne škodlivé plnidlá, stabilizátory, či iné neprirodzené látky
 • dávkovať a užívať ho môžete jednorazovo vždy pred sexom, alebo aj pravidelne každý deň
 • predaj je voľný, eJoy Long je dostupný voľne bez potreby akýchkoľvek lekárskych vyšetrení a receptu
 • rýchle a diskrétne doručenie zo strany eshopu, objednávka je online, oproti konkurencii ponúka výrobca aj garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s prípravkom (za každé neotvorené balenie)

 

Moje vlastné skúsenosti

Na základe dobrých skúseností s pôvodným eJoy-om som si nemohol nechať ujsť ani jeho vylepšenú verziu eJoy Long. Niežeby ma extra trápilo predčasné vyvrcholenie, ale pravdupovediac, každá minútka k dobru je dobrá (spýtajte sa vlastnej ženy).

➡️ Ako som eJoy LONG užíval ja?

Tak ja som užíval bez ohľadu na to, či som sex mal alebo nemal, 2 tabletky každý deň – 1 ráno a 1 večer. Keď som rátal so stykom tak som si hodinu pred ním pridal ďalšie 2. A spotreboval som celkom 5 balení prípravku za 1,5 mesiaca (cca 45 dní).

eJoy Long - recenzia

eJoy Long pre reálne dlhšie potešenie…

 

➡️ Výsledok?

Po takmer 2 mesiacoch pravidelného užívania môžem v podstate potvrdiť väčšinu tvrdení výrobcu a spokojný som bol ako s dĺžkou styku, tak i jeho intenzitou! Hoci…

…hoci prvé dni užívania sa nič podstatné a viditeľné nedialo. Istý čas trvalo, kým sa efekt prejavil výraznejšie. Prvé účinky možno pocítiť už po pár dňoch, významnejšie zmeny v priebehu druhého týždňa užívania. Aké to boli? Tak v prvom rade to bolo lepšie prekrvenie a stabilnejšia erekcia, ktorá trvala po celý čas styku. Ten naozaj trval subjektívne o niečo dlhšie (nie vždy sa zadarí odstopovať koľko trvá sex, myslím, že s tým súhlasite aj vy). Verím tomu, že ak to budete robiť ako ja a užívať denne po 2 tabletky a ešte k tomu 2 tabletky pred samotným pohlavným stykom, tak tie účinky sa musia zákonite prejaviť aj u vás.

Čo sa týka jeho vplyvu na moje libido, tak áno, od druhého týždňa užívania som naozaj častejšie cítil, že sex mi zase chýba (a pritom som nezriedka deň predtým zvládol aj 2-3 kolá). Takže v pohode môžete rátať s tým, že vaša výkonnosť v posteli s eJoy Long stúpne a bude trvalejšieho charakteru. Napríklad ja som pozitívny efekt užívania tabletiek (po intenzívnej kúre) pociťoval ešte niekoľko týždňov po ich vysadení!

 

Skúsenosti ostatných

Hoci sa jedná o prírodný prípravok, ktorý nemôže a ani nechce konkurovať klasickým liekom, je to na druhú stranu vlastne jeho výhoda. Vďaka tomu ho muži v diskusiách hodnotia pozitívne najmä z toho titulu, že jeho užívaním neriskovali žiadne vedľajšie účinky a v dlhodobom horizonte oceňovali aj jeho významnú podporu pri oddialení prirýchleho vyvrcholenia.

Pár ukážok hodnotení a komentárov pre lepšiu ilustráciu:

ℹ️ …aj klasický eJoy aj eJoy Long:

„Užíval som pred tým eJoy klasický, no skúsil som aj toto, som ešte z tých mladších ročníkov, vydržím dlhšie… každý druhý mesiac zjem 2 balenia a vybavené.“ (Radovan)

ℹ️ …aspoň 2 balenia:

„Odporúčam užiť aspoň 2 balenia eJoy Long. U mňa napríklad sa až po 3 balení začala prejavovať zlepšená erekcia a lepšia výdrž..“ (Vlado)

ℹ️ eJoy Long na zlepšenie erekcie a oddialenie ejakulácie:

„Spokojnosť s účinkami produktu. Zaujímavá kombinácia inak na zlepšenie erekcie a zároveň oddialenie vyvrcholenia 🙂 odporúčam“ (Ján)

 

eJoy Long a moje zhodnotenie na záver

Ako zhodnotiť na záver prípravok eJoy Long? Je to v podstate jasné. Tieto tabletky vám síce nedokážu pomôcť na počkanie, no na prírodný doplnok výživy toho zvládne celkom dosť. Predĺženie pohlavného styku a oddialenie vyvrcholenia je reálny výsledok jeho pravidelného užívania. Ak sa zatnete a budete ho užívať dlhšiu dobu, garantujem vám, že natiahnete dobu súlože aj viac ako 10 minút a to v plnom nasadení – to jest kvalitnou erekciou až dokonca. To si myslím je nadpriemerný výsledok, čo poviete?

Ak hľadáte prírodný a hlavne telu viac prirodzený spôsob ako podporiť svoju sexuálnu výkonnosť a zlepšiť celkom významne svoj intímny život, tak s eJoy Long to budete mať značne uľahčené. Môžem vám to potvrdiť nielen ja, ale aj skúsenosti mnohých iných mužov.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • overená značka
 • pre dlhší styk so stabilnou erekciou a viac pôžitku
 • bonus: viac chuti na sex + energie
 • prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov
 • určený pre všetkých mužov bez rozdielu veku (18+)
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

eJoy LONG je voľne dostupný výživový doplnok s prírodným zložením na predčasnú ejakuláciu a oddialenie prirýchleho vyvrcholenia.

4.5

eJoy Long

✅ Cena: 27,90 €
✅ Balenie: 24 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly 1 hodinu pred stykom (max. 4 denne)

Chcem eJoy LONG eJoy.sk
Vývoj ceny eJoy LONG

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Erexan Kontrol
Erexan Kontrol
➡️ doplnok stravy na predĺženie pohlavného styku a na erekciu
✅ podpora erekcie a libida
✅ pre mužov s príliš rýchlym vyvrcholením
✅ na okamžité použitie do 60 minút
✅ registrovaný ako doplnok stravy
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

29,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Ja som spociatku uzival zerex extra long a celkom sa mi osvedcil ale casom si na tie latky moj organizmus akoby zvykol alebo ako to mam nazvat, mam teraz tento ejoylong a myslim ze je to porovnatelne s ucinkami zerexu na zaciatok, tak dufam ze mu to vydrzi dlhsie, tak jak mne orgazmus 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.