Super Prsia krém – recenzia s reálnymi skúsenosťami žien

Peter Kacián Recenzia 28. októbra 2021 0
Super Prsia krém
 • Balenie: 60 ml
 • Aplikácia: 2 x denne na prsia v primeranom množstve
 • Dostupnosť: Skladom
11,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
SuperPrsia.sk

Super Prsia krém od domáceho producenta Imperial Vitamins je špeciálny krém, ktorý je určený na pomoc s prirodzeným zväčšením poprsia. Vďaka svojmu určeniu a zloženiu založenom na bylinných extraktoch sa krém zaradil medzi top prípravky, na ktoré konkurencia “vzhliada z úctivej vzdialenosti”. Môže sa používať samostatne, no obzvlášť vhodné je, keď ho budete kombinovať s tabletkami na zväčšenie a spevnenie poprsia tej istej značky (Super Prsia + štíhla línia).

Ako ho správne používať a aký efekt od neho očakávať? Aké má Super Prsia krém presné zloženie a aké sú reálne skúsenosti žien s jeho používaním? Tak odpovede na tieto otázky nájdete práve v tejto recenzii. Spolu s nemenej dôležitými informáciami o dostupnosti krému u nás (kde ho výhodne kúpiť), balení a jeho cene.

doba testovania produktu3 mesiace a viac
prvé viditeľné účinky3-4. týždeň
na recept⛔️ NIE
zväčšenie objemu prsníkov⭐️⭐️⭐️⭐️
spevnenie poprsia⭐️⭐️⭐️⭐️
zlepšenie stavu pokožky dekoltu⭐️⭐️⭐️⭐️
veková hranica18+
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 3 €, zadajte superprsia3
Vhodná alternatíva➡️ Super Prsia + štíhla línia, tabletky
➡️ Megaprsia BeastExtra+, tabletky
vedľajšie účinky⛔️ NIE
diskrétnosť a rýchlosť dodania z oficiálneho eshopu✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ

Super Prsia krém – základná charakteristika, balenie a určenie

Super Prsia krém je kozmetický výrobok – dermálny krém, určený k zväčšeniu objemu a spevneniu prsníkov s priaznivým vplyvom na ich pokožku a tiež dekolt (hydratuje a dodáva im pružnosť a mladistvý vzhľad).

Jeho používaním nehrozia žiadne negatívne vedľajšie účinkyU nás ho dostanete kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Najvýhodnejšie je to prostredníctvom oficiálnej stránky SuperPrsia.sk, ale natrafíte naň i vo vybraných lekárňach (kamenných predajniach i online eshopoch).

➡️ Výrobca

Značka Super Prsia je ďalšou z prémiových značiek spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 2008 (medzi prvými produktmi boli tehotenské a ovulačné testy Woman secret). Medzi top produkty firmy patrí aj rad Aphrodisia pre mužov (tabletky a krém) a Aphrodisia pre ženy (tabletky a krém).

Všetky prípravky producenta (tabletky aj kozmetika) sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

Super Prsia + štíhla línia (pozri adc.sk)
Super Prsia krém (pozri adc.sk)

➡️ Balenie

Krém je balený v klasickej papierovej krabičke. Uložený je v tube s výborne riešeným praktickým dávkovačom, s ktorým si nenanesiete naraz ani veľa, ale ani málo krému. Krém je príjemnej konzistencie, je dostatočne hustý s neutrálnou a nedráždivou vôňou. Výborné je, že vôbec nesteká a ani nezanecháva škvrny.

Na obale produktu tiež nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a tiež aj kontakt na výrobcu a distribútora.

➡️ Určenie

Super Prsia krém je určený každej dospelej žene, ktorá si chce vylepšiť dekolt prírodnou prirodzenou cestou. Krém má bohaté zloženie, ktoré prispieva nielen k podpore zväčšenia prsníkov a ich spevnenia, ale aj k lepšej hydratácii pokožky. Prsia tak nadobúdajú “stratenú” pružnosť a sú hebkejšie na dotyk.

Podľa môjho názoru sa jedná o super produkt, na lepší voľnopredajný krém obdobného zamerania na našom trhu totiž nemáte šancu natrafiť. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu však na základe osobných skúseností – mojej partnerky, odporúčam tento krém kombinovať s tabletkami značky Super Prsia. Pozri vhodnú kombináciu ✅ na oficiálnej stránke výrobcu.

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Super Prsia krém má špeciálne zloženie, ktoré je vyvinuté priamo pre ženy na vylepšenie ich dekoltu. Obsahuje prírodné látky – výťažky z unikátnych rastlín a osvedčené oleje. Zložky prípravku majú pozitívny vplyv ako na zväčšenie a spevnenie pŕs, tak aj na zlepšenie kvality ich pokožky.

zloženie krému Super Prsia

Najvýznamnejšie účinné látky Super Prsia krém:

➡️ Nechtík lekársky

Nechtík (Calendula officinalis) je určite podstatnou zložkou krému Super Prsia. Olej z kvetov tejto známej liečivej rastliny je súčasťou mnohých kozmetických výrobkov. Má protizápalový účinok, pomáha pri rôznych gynekologických problémoch, klimaktériu (aj pri predčasnej menopauze), menštruácii, neplodnosti, predmenštruačnom syndróme, pretože má pozitívny vplyv na hladinu pohlavných hormónov v tele ženy.

➡️ Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky (Silybum marianum) je známa bylinka, ktorá pôsobí na náš organizmus výrazne detoxikačne. Obsahuje veľké množstvo unikátnych látok (flavolignany, aminokyseliny, veľa vitamínu E, nenasýtené mastné kyseliny…) s protizápalovým účinkom, ktoré prispievajú mimo iné aj k lepšiemu stavu pokožky. 👍 Čítaj viac o Pestreci mariánskom.

➡️ Diskórea huňatá

Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa), rastlinka známa aj ako Wild yam, je výborným zdrojom fytoestrogénov, ktoré sa nachádzajú hlavne v jej zdužnatelom koreni. Podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, vrátane prsných žliaz, a prispieva k normálnej hladine pohlavných hormónov v ženskom tele (stabilizácia menštruačného cyklu, či pomoc pri menopauze).

➡️ Mandľa obyčajná

Mandľa (Prunus dulcis) je známa najmä svojimi jedlými semenami a tým, že olej zo samotných mandlí je veľmi dôležitou súčasťou viacerých kozmetických prípravkov. Extrakt z rastliny má podporné účinky na pokožku a jej pružnosť, jej lepšie prekrvenie, dokáže viac premastiť suchú pleť a čistiť aj citlivejšiu pokožku, čím zlepšuje jej celkový stav a vzhľad.

➡️ Srdcovník obyčajný

Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca) je liečivá rastlina známy tým, že obsahuje zaujímavé množstvo fytoestrogénov, čo prispieva k udržaniu normálnej hladiny hormónov v tele. Taktiež má priaznivé účinky na srdce a celý kardiovaskulárny systém.

➡️ Hamamel virgínsky

Hamamel virgínsky (Hamamelis virginiana) je trochu menej známa liečivá rastlina. A trochu neprávom. Hamamel je totiž veľmi prospešný pre stav našej pokožky, pretože má výborné antiseptické, sťahujúce, protizápalové a tiež upokojujúce účinky.

➡️ Požlt farbiarsky

Požlt farbiarsky (Carthamus tinctorius) je zaujímavá bylinka, ktorá sa kedysi využívala aj ako zdroj žltého farbiva. Extrakt z tejto rastliny sa dnes veľmi často používa v kozmetickom priemysle. Má totiž na pokožku výborné antiseptické účinky a prakticky žiadne vedľajšie alebo negatívne vplyvy.

➡️ Sója fazuľová

Sója (Glycine soja) je známa potravina a sójový olej tiež podstatnou súčasťou prípravkov zameraných na pokožku a starostlivosť o telo. Je to prirodzené zmäkčovadlo a vynikajúci hydratačný krém. Obsahuje fytoestrogény, ktoré stoja aj za rastom prsníkov.

➡️ Chmeľ obyčajný

Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus) je najmä dôležitá hospodárska rastlina. No jej využitie sa týmto nekončí. Rastlina sa napríklad používa na pleť pre svoje upokojujúce účinky, robia sa z nej napríklad aj upokojujúce kúpele, pričom okrem iného aj zlepšuje prekrvenie pokožky…

➡️ Vitamín E

Vitamín E (tokoferol) je najvyužívanejším vitamínom v rámci dermatológie a kozmetiky zameranej na zdravie pokožky. Pomáha udržiavať pokožku zdravú a prispieva k jej lepšej regenerácii.

Pomocné látky, ktoré sa starajú o trvanlivosť, hustotu krému a zároveň zabraňujú znižovaniu jeho kvality: voda, glycerylstearát, cetylalkohol, glycerín, cetearylalkohol, propylénglykol, cetylpalmitát, fenoxyetanol, polyoxyetylénové étery (ceteareth-12, ceteareth-20), etylhexylglycerín, alantoín, parfum, retinylpalmitát

 

Super Prsia krém – účinky

Super Prsia krém je primárne určený na podporu prirodzeného zväčšovania a spevňovania poprsia. K tomu možno prirátať aj zvýšenú starostlivosť o pokožku a v ruke tak máte ideálny prostriedok, ktorý naplní a zvýrazní váš dekolt. Samozrejme nie je to žiaden zázrak na počkanie a prírodné látky v zložení krému pôsobia dlhšie aby sa pozitívny efekt prejavil… každopádne, toto sú všetky účinky, ktoré tento zaujímavý krém ponúka:

 

💕 Zväčšenie objemu

Objem prsníkov je pre ženu určite veľmi dôležitý. Základným účinkom krému je pomôcť s jeho zväčšením a to striktne prírodnou cestou, prostredníctvom rastlinných extraktov v jeho zložení. Aktívne látky týchto rastlín prispievajú k stimulácii rastu prsného tkaniva a prsnej žľazy a zároveň podporujú rast tukových buniek, čím sa prsia po čase stanú plnšie a väčšie. V praxi je tento účinok krému naozaj zrejmý, no ako možno predpokladať, aj dosť individuálny (u každej ženy sa prejavuje inou intenzitou).

💡 Väčšie prsia prirodzenou formou, alebo ako sa vyhnúť plastike?

Ak túžite po väčších prsiach neznamená to hneď, že musíte absolvovať plastickú operáciu. Je to síce okamžité riešenie, ale na druhú stranu sa jedná o invazívny chirurgický zákrok, ktorý jednoducho bolí a nemusí sa vždy podariť k úplnej spokojnosti pacientky. Mali by ste pouvažovať aj nad prirodzenejšou formou, ktorá zahŕňa rôzne krémy na spevnenie poprsia, výživové doplnky, zmenu životosprávy a vhodné cvičenia. Čo všetko teda môžete skúsiť?

❤️ Výživový doplnok* s obsahom rastlinných extraktov bohatých na fytoestrogény.
❤️ Krém, kozmetický prípravok, ktorý prsia spevní a pokožku dokonale hydratuje a zjemňuje (napríklad Super Prsia krém).
❤️ Stravu viac obohatenú o ovocie, strukoviny a mliečne výrobky, ktoré podporujú zdravé poprsie.
❤️ Správne držanie tela – to znamená sedieť a kráčať vzpriamene.
❤️ Správnu polohu v spánku – najvhodnejšia pre vaše prsia je tá na chrbte
❤️ Cvičenie – aj pár jednoduchých cvičení dokáže s vašim poprsím urobiť divy, vyskúšajte napríklad kliky, alebo aj ďalšie cvičenie, pri ktorom spojíte dlane pred hrudníkom a zatlačíte ich silno proti sebe (aspoň na 10 sekúnd).

*Na trvalé a viditeľnejšie výsledky s prípravkom Super prsia + štíhla línia si doprajte kompletnú procedúru, ktorá trvá 3 mesiace. Na to sa hodí najväčšie dostupné balenie so 180 kapsulami: Kompletná procedúra, čo vás mimochodom vychádza aj cenovo najvýhodnejšie.

💕 Spevnenie

Spevnenie prsníkov je ďalším podstatným účinkom Super Prsia krému. Väčší objem si vyžaduje a pevnejšiu pokožku na prsiach, ktorá tak zabezpečí nielen ich krajší tvar ale aj ich zdvihnutie. Tu vidím optimálne riešenie ako spevniť prsia napríklad aj pre ženy po dojčení. Efekt spevnenia poprsia je po dlhodobejšom používaní krému naozaj zreteľný.

💕 Lepší stav pokožky

Pokožka pŕs si jednoznačne vyžaduje aj zvýšenú starostlivosť. Krém Super Prsia túto nádhernú časť ženského tela hýčka, pokožku dobre hydratuje a zlepšuje jej pružnosť. K zlepšeniu stavu pokožky v oblasti dekoltu vďaka aktívnym zložkám produktu (extraktom z rastlín a olejom) dochádza tiež po dlhodobejšom používaní.

💡 TIP: Ako ešte viac zefektívniť účinky krému? Super Prsia krém má nepochybne zaujímavé účinky, no omnoho viac sa vyplatí súbežné užívanie s tabletkami Super Prsia + štíhla línia… Súbežné užívanie krému a tabletiek totiž prináša lepší a rýchlejší efekt. A aj to je dôvod, prečo sa dajú kúpiť tiež v jednom balíčku (zvýhodnenom, v lepšej cene).

💡 TIP na produkt - Super Prsia + štíhla línia
Super Prsia + štíhla línia
 • tabletky – štartovacie balenie
 • komplexný výživový doplnok pre väčšie a pevnejšie prsia a štíhlu líniu
 • bohaté prírodné zloženie: Benedikt lekársky, Senovka gréckaSaw PalmettoDamiána a ďalšie
 • lepšia pokožka i vlasy
 • pomoc pri ženských problémoch

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

S používaním Super Prsia krému sa nespája žiadne riziko vedľajších negatívnych účinkov. Krém sa dobre znáša a je vhodný aj pre osoby s citlivejšou pokožkou. Samozrejme, že vždy existuje riziko alergickej reakcie* na niektorú zo zložiek produktu, ktorá sa môže prejaviť napríklad začervenaním pokožky, prípadne aj svrbením. V takomto prípade krém už ďalej nepoužívajte.

*Ak si chcete byť isté reakciou vášho tela na krém, spravte si pred prvým použitím test znášanlivosti. Naneste si jemnú vrstvu krému na predlaktie, kde je pokožka dostatočne citlivá a počkajte aspoň 5 minút či sa neobjaví začervenanie alebo vyrážky. Ak sa tak nestane, pokojne ho môžete použiť bez obáv z alergických prejavov.

Kontraindikácie a interakcie

Super Prsia krém sa neodporúča užívať deťom, tehotným ženám a dojčiacim matkám. Užívanie krému nespôsobuje podľa informácií výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade pochybností sa neváhajte na užívanie krému popýtať svojho lekára či lekárnika.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Super Prsia krém – cena, zľava a akcia

Krém je na našom trhu voľne dostupný (ako všetky produkty Imperial Vitamins či už značky Super Prsia, alebo Aphrodisia) a predávajú sa vo viacerých obchodoch a lekárňach + prostredníctvom oficiálneho eshopu.

💡 TIP na produkt - Super Prsia krém
Super Prsia krém
 • krém vyvinutý špeciálne pre ženy, na zväčšenie objemu a spevnenie prsníkov
 • pomôže udržať mladistvý vzhľad pokožky prsníkov a dekoltu
 • stimuluje v prsníkoch lipogenézne procesy, ktoré spôsobujú rast tukových buniek (nárast objemu)
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré tento proces vyvolávajú
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
11,90 €

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Super Prsia krém ZĽAVOVÝ kupón na 3 € – zadaj do objednávky: superprsia3

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Super Prsia krém sa predáva iba v jednom variante a to v balení 60 ml. Má celkom dobrú výdatnosť a na jedno použitie ho miniete menej ako by ste čakali. A teda vám vydrží naozaj celkom dlho. Tento fakt v kombinácii s kvalitným zložením a pozitívnym účinkom krému naznačuje, že cena za tento produkt je naozaj primeraná.

➡️ Značka Super Prsia, zahŕňa viac produktov pre ženy (tabletky, krém, dokonca aj špeciálna podprsenka Super Prsia Bra…). Preto som pre vás pripravil túto jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých prípravkov (vrátane zvýhodnených balíčkov):

variantcena a počet cps v balenícena za 1 cps / 1 dávku
💊 Štartovací balíček11,90 € / 30 kapsúl0,66 € / 1,98 €
OBJEDNAŤ
💊 Pokračovacie balenie29,90 € / 90 kapsúl
- ušetríte 29,80 €
0,33 € / 0,99 €
OBJEDNAŤ
💊 Kompletná procedúra49,90 € / 180 kapsúl
- ušetríte 69,50 €
0,28 € / 0,84 €
OBJEDNAŤ
Super Prsia krém11,90 € / 60 mlOBJEDNAŤ
Super prsia BRA (podprsenka)14,90 €OBJEDNAŤ
Tabletky + podprsenka39,90 € / 90 kapsúl + 1 ks
- ušetríte 5,90 €
OBJEDNAŤ
Tabletky + krém29,90 € / 30+10 kapsúl + 60 ml
- ušetríte 0,40 €
OBJEDNAŤ
Tabletky + krém34,90 € / 90 kapsúl + 60 ml
- ušetríte 10,40 €
OBJEDNAŤ
Tabletky + krém49,90 € / 180 kapsúl + 60 ml
- ušetríte 14,40 €
OBJEDNAŤ

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca Imperial Vitamins je na našom trhu už naozaj celkom dlho a je to už overená značka. Preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu SuperPrsia.sk máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie:

 • akcia: lepšia cena v rámci zvýhodnených balíčkov, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: momentálne máte pri objednávke 2 a viac krémov, či inej kombinácii produktov Super Prsia DOPRAVU diskrétne zadarmo
 • zľava 3 € na nákup produktov značky Super Prsia na oficiálnej stránke

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Super Prsia krém ZĽAVOVÝ kupón na 3 € – zadaj do objednávky: superprsia3

 

Kde Super Prsia krém kúpiť

Super Prsia krém je riadne registrovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v podstate aj v niektorej z klasických lekární (v kamennej, či na internete). Na kúpu tohoto krému nepotrebujete žiaden recept, ani odborné vyšetrenie u lekára.

Najvýhodnejšie a najpohodlnejšie so zárukou originality ho kúpite priamo na stránke výrobcu. Takto máte istotu, že:

 • produkt je vždy na sklade (čo napríklad v lekárni nie je vždy reálne možné)
 • máte k dispozícii rôzne zvýhodnené balíčky a kombinácie prípravkov (inde ich nemajú – overoval som to)
 • v drvivej väčšine prípadov aj lepšiu cenu, ak je aj niekde v ponuke internetovej lekárni o niečo nižšia, tak nezabudnite ešte prirátať k cene krému aj dopravu, čo vám nákup určite predraží
 • všetky produkty značky Super Prsia na jednom mieste s maximálnym servisom a zákazníckou podporou

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

 

Ako kúpiť a objednať

Veľmi dobre sa nakupuje práve prostredníctvom spomínanej oficiálnej stránky. Je to jednoduché, pohodlné a výhodné… V skratke teraz uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – samostatne krém, tabletky alebo zvýhodnený balíček
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby (dobierka, kreditná karta, prevod na účet)
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Osobný odber – 0 €
Slovenská Pošta – 2,40 €, klasické prepravné podmienky
Kuriér UPS – 4,98 €, doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní

 • zaplatiť môžete na dobierku (nie je spoplatnená žiadnym dodatočným poplatkom), ale aj vopred prevodom na účet, či kreditnou kartou
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

Okrem toho si Super Prsia krém a samozrejme aj ostatné produkty z eshopu objednať i z Čiech. Potom však rátajte s tým, že predpokladaná doba doručenia je približne do štyroch pracovných dní a cena za doručenie Slovenskou poštou do zahraničia (CZ) 8,90 €.

 

Užívanie a dávkovanie Super Prsia krém

Použitie krému je veľmi jednoduché. Dvakrát denne sa nanesie primerané množstvo krému na prsia. Následne sa vmasíruje jemnými krúživými pohybmi v smere od koreňa prsníka ku ramenám. Je nutné vyhýbať sa citlivej oblasti bradaviek a tiež nechať ho vstrebať aspoň pár minút (ešte predtým, než sa oblečiete).

návod na použitie krému Super Prsia

Určite sa pri tom netreba ponáhľať a nájsť si vždy dostatok času na dôkladnú a pravidelnú aplikáciu krému každý jeden deň. Partnerke sa osvedčil spôsob: nanášanie a vmasírovanie krému vždy ráno a večer. Treba si tiež uvedomiť, že účinok prípravku je založený na pôsobení rastlinných extraktov, čo trvá istú dobu, než začnú tieto účinné látky pôsobiť. Aj preto je pre dosiahnutie optimálnej účinnosti v podstate nevyhnutná čo najpravidelnejšia a najdlhšia aplikácia.

 

Najväčšie výhody krému z môjho pohľadu

 • výsledkom pravidelného užívania sú väčšie a pevnejšie prsia (pre ešte lepší efekt možné kombinovať s tabletkami) a mladistvejší vzhľad pokožky
 • prírodné zloženie krému – látky, ktoré prospievajú prsnému tkanivu i pokožke poprsia
 • krém na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • vydrží dlho, má dobrú konzistenciu a je dobre rozotierateľný
 • dostupný bez receptu, ale kúpite ho aj v lekárni ak veľmi chcete
 • veľmi dobrý pomer cena a výsledný efekt
 • vhodný pre ženy bez obmedzenia veku (18+, mladšie slečny i staršie dámy)
 • overený výrobca a zákaznícky prívetivý oficiálny eshop

 

Super Prsia krém a moje vlastné skúsenosti

Super Prsia krém skúšala, ako som už prezentoval v recenzii na tabletky tejto značky, moja partnerka. Na pripomenutie spomeniem, že ho začala používať takmer súbežne s tabletkami Super Prsia + štíhla línia. Výsledkom tejto kombinácie (tabletky + krém) bolo to, že už koncom druhého týždňa začala pociťovať prvé účinky. Konkrétne pevnejšie a pružnejšie prsia, hebkejšiu pokožku (môžem potvrdiť aj ja). Vo veľkosti to nebolo až také markantné, no neskôr sa výsledok dostavil aj v tejto oblasti.

➡️ Výsledky testovania

Môžeme za seba povedať, že tento produkt z hľadiska výsledkov dopadol v našom teste veľmi kladne a odporúčame ho každej žene, ktorá sa chce pokúsiť zväčšiť a vylepšiť svoje poprsie telu prirodzenejšou prírodnou cestou. Partnerka tento krém dokonca s prestávkami používa dodnes, takže aj to určite svojim spôsobom svedčí o jeho kvalite (a verte, že tá moja len tak niečo na seba nedá…).

 

Skúsenosti ostatných žien (diskusia, fórum, Heureka)

Je Super Prsia krém naozaj taký platný pri všetkých ženách, alebo je to maximálne individuálne? Platí jedno aj druhé. Nepochybujem o tom, že krém bude mať svoje účinky pri každej žene, no ich intenzita bude určite individuálna. Ja viem, že v ideálnom svete by “zázračný krémik” zabodoval u každej ženy rovnakým zväčšením ich poprsia, no v reálnom to funguje trochu inak. Každá žena sa nachádza v inej životnej situácii – či už je to z hľadiska veku, alebo jej zdravotného stavu. Takisto je známe a potvrdené, že každý jedinec reaguje na prírodné zložky trochu inak.

V podobnom duchu sa nesú aj komentáre a hodnotenia ostatných žien, ktoré som našiel na rôznych internetových diskusiách či fórach. Čo sa týka oficiálneho eshopu, tak tam vládne maximálna spokojnosť (rýchlosť dodania, diskrétnosť, komunikácia…). Pri účinnosti krému to už popravde také jednoznačné nie je a dajú sa nájsť ako pozitívne, tak i mierne negatívne hodnotenia. Tie pozitívne sa týkali spevnenia pŕs a zlepšenia stavu pokožky, tie menej zas nedostatočnej účinnosti čo sa týka samotného zväčšenia, kedy si tieto účinky niektoré ženy všimli len minimálne alebo vôbec. A najväčší úspech zožala kombinácia krému s tabletkami a tie ženy, ktoré poctivo dodržali nastavenú kúru pocítili výraznejšie účinky aj čo sa týka veľkosti svojich pŕs.

Tu je zopár reálnych hodnotení a zaujímavých postrehov:

ℹ️ Super Prsia a 100%-ná spokojnosť…

„…Ja som so superprsiami úplne spokojná. Tiež sa mi asi po týždni prsia zväčšili o 1 cm a doplnok užívam už asi 2 mesiace aj s krémom. Konzultovala som to aj s lekárom a ten nenašiel žiadne negatíva, ani v zložení a môže sa kombinovať s HAK. Nezavodňuje ani nič, nedráždi žalúdok. Za mňa 100%…”(patulik99)

ℹ️ Krém so zaujímavým prírodným zložením a účinkami…

„…ja nie som veľmi na tabletky a na nejakú chirurgickú úpravu nemám ani pomyslenie… a preto som skúsila tento krém, ktorý ma celkom zaujal prírodným zložením. Používam ho už asi dva mesiace a začínam pozorovať prsia mám ozaj pevnejšie. Super, dúfam, že to takto pôjde aj ďalej…” (Janinka)

ℹ️ Heureka

Super Prsia krém - skúsenosti, Heureka

 

ℹ️ Najčastejšie otázky o Super Prsia krém

Super Prsia krém ženy naozaj zaujíma, čo sa prejavuje okrem iného aj množstvom otázok čo sa týka používania krému a tabletiek. Na tie najzaujímavejšie a najčastejšie kladené teraz odpoviem:

❓ Sú účinky krému aspoň približne rovnaké u každej ženy?

Približne možno, rovnaké určite nie. Takúto garanciu jednoducho nie je možné u produktov s prírodným zložením zabezpečiť. Takže keď jedna krém vychvaľuje z dôvodu zväčšenia objemu pŕs, u druhej sa zas môže prejaviť viac iný efekt ako spevnenie poprsia, zlepšenie kvality pokožky atď…

Môže “obyčajný” krém naozaj dopomôcť k väčšiemu objemu pŕs a pevnejšiemu poprsiu?

Skúsenosti mojej partnerky ale aj ostatných žien naznačujú, že naozaj áno. Netreba očakávať hneď zázraky a pripraviť sa na dlhodobejšie používanie a výsledok sa dostaví.

❓ Je potrebné lekárske vyšetrenie alebo recept?

Na to aby ste si zaobstarali Super Prsia krém pre ženy nepotrebujete žiadne vyšetrenie ani vypísaný recept. Zaraďuje sa totiž oficiálne medzi kozmetické prípravky.

Je používanie tohto krému bezpečné?

Krém môžu používať bezpečne v podstate všetky ženy. Existujú však aj obmedzenia napríklad ho môžu používať ženy nad 18 rokov a tiež treba zobrať do úvahy možnú alergickú rekciu, ktorú môže vyvolať niektorá zo zložiek prípravku. Super Prsia krém tiež nie je pre tehotné a dojčiace ženy.

❓ Môže sa Super Prsia krém kombinovať aj s inými gélmi, krémami či tabletkami a podobne?

Podobné produkty používané naraz pôsobia skôr na naše telo kontraproduktívne a nezriedka sa stáva, že látky obsiahnuté v jednom produkte potláčajú možné účinky toho druhého, a naopak. Výnimkou je užívanie tabletiek tej istej značky Super Prsia + štíhla línia, kde takúto kombináciu odporúča aj priamo výrobca.

Ako je to s rýchlosťou doručenia z oficiálneho eshopu?

Výrobca a distribútor reaguje na vašu objednávku v podstate okamžite. Pri platbe vopred odosiela objednaný tovar okamžite po obdržaní peňazí na svojom účte, v prípade dobierky je posielaný obratom. Z možností dopravy je z časového hľadiska najvýhodnejšia možnosť – doprava kuriérom. V tomto prípade môžete mať váš krém už do 24 hodín po objednávke doma.

 

Super Prsia krém a moje zhodnotenie na záver

Aké je moje záverečné zhodnotenie a rezultát? Super Prsia krém môžem bez zaváhania odporučiť každej žene, ktorá chce dosiahnuť lepší stav svojho poprsia prirodzenou cestou bez invazívnych zákrokov. Krém je vo svojej kategórii u nás v podstate špička a to ako zložením a hlavne účinkami. Objektívne však treba dodať, že zväčšenie pŕs o niekoľko čísel s týmto krémom neočakávajte, no komplexný účinok – pevnejšie, objemnejšie a krajšie poprsie – určite áno.

krém Super Prsia

Spolu s krémom si potom môžete rovno zaobstarať aj tabletky, ktoré by mali znásobiť jeho účinky. Ak vás Super Prsia krém zaujal aj na základe tejto recenzie, mám pre vás ešte jedno odporúčanie. Objednajte si krém či tabletky priamo od výrobcu. Máte tak istotu, že budú vždy skladom, záruku 100%-nej originality a dobrej ceny.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • hydratovaná pokožka pŕs aj dekoltu
 • výsledkom je pružná pokožka s mladistvým vzhľadom
 • prírodné zloženie
 • dobrá cena
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Super Prsia krém na zväčšenie objemu a spevnenie poprsia. Obsahuje unikátne látky, ktoré v konečnom dôsledku zvýraznia každý dekolt.

4.0

Super Prsia krém

✅ Cena: 11,90 €
✅ Balenie: 60 ml
✅ Dávkovanie: 2 x denne na prsia v primeranom množstve

Chcem Super Prsia krém SuperPrsia.sk
Vývoj ceny Super Prsia krém

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
30 kapsúl
Super Prsia + štíhla línia
Super Prsia + štíhla línia
➡️ doplnok výživy pre pevné a vytvarované prsia + štíhlu postavu
✅ vhodné pre všetky ženy bez ohľadu na vek (18+)
✅ kvalitné prírodné zloženie bez nežiadúcich vedľajších účinkov
✅ širšie spektrum účinkov
✅ žiadne priberanie ako sprievodný jav užívania
SuperPrsia.sk - eshop

19,90 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Megaprsia BreastExtra+
Megaprsia - BreastExtra+
➡️ komplexný výživový doplnok pre prirodzené zväčšenie pŕs
✅ reálny vplyv aktívnych látok prípravku na rast poprsia
✅ pevnejšie prsia, krajší tvar pŕs, väčšie a plnšie prsia
✅ účinky viditeľné už po 2-3 týždňoch
✅ prírodný produkt
megaPRSIA.sk - eshop

⭐️ cena dopravy za balík na poštu je 3,10 €
⭐️ prípravok je vždy skladom, diskrétne odoslaný v deň objednania
⭐️ prípravok BreastExtra je dostupný aj v lekárňach

13,99 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.