Megaprsia BreastExtra+ tabletky na zväčšenie poprsia, aké sú reálne skúsenosti žien? (kompletná recenzia)

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 1
Megaprsia - BreastExtra+
 • Balenie: 30 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly 2x denne
 • Dostupnosť: Skladom
13,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
megaPRSIA.sk

Zväčšenie pŕs prirodzenou cestou. To je to, čo ženám ponúkajú tabletky Megaprsia BreastExtra+. Mať pekné a pevné prsia je snom asi každej ženy. A väčšina z nich by brala aspoň aj o jednu veľkosť viac (tu by sa priam hodilo prirovnanie k túžbe muža zväčšiť svoju pýchu o pár centimetrov). To sa dá dosiahnuť invazívnymi prostriedkami ako je plastický chirurgický zákrok, no mnohé ženy hľadajú alternatívny spôsob ako dosiahnuť aspoň nejaké to zlepšenie a najlepšie prírodnou cestou. O tom, že existujú rastliny a ďalšie látky, ktoré k tomu dokážu napomôcť, snáď ani nemožno pochybovať. Otázkou však zostáva, do akej miery.

Ako vlastne tabletky BreastExtra+ fungujú? Dajú sa pomocou nich dosiahnuť nejaké zaujímavé výsledky? Prečítajte si túto recenziu a určite sa to dozviete. Spolu so základnými informáciami o ich zložení, účinkoch podľa výrobcu, ale aj tých ozajstných (partnerka ich skúšala dlhodobo), správnom užívaní a dávkovaní + info o dostupných baleniach a kde ich kúpiť výhodnejšie (na internete alebo v lekárni?).

doba testovania tabletiek3 mesiace
prvé účinkyuž v priebehu druhého týždňa
na recept⛔️ NIE
zväčšenie pŕs⭐️⭐️⭐️⭐️
spevnenie poprsia⭐️⭐️⭐️
zmiernenie ženských problémov⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke

Megaprsia BreastExtra+ – charakteristika prípravku, balenie a určenie

BreastExtra+ je originálny výživový doplnok s prírodným zložením (rastlinné extrakty + kolagén), ktorý je voľne dostupný v lekárňach aj prostredníctvom oficiálneho eshopu.. Tabletky sú vyrobené v certifikovaných priestoroch podľa štandardov GMP – výrobnej praxe a normy HACCP.

Prípravok je štandardne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, je odskúšaný v laboratórnych podmienkach a disponuje príslušnými certifikátmi (pozri certifikáty na oficiálnej stránke prípravku). Nájdete ho aj v číselníku ADC.sk, čo je vlastne centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku.

 

➡️ Výrobca

Megaprsia BreastExtra+ je vyrobený spoločnosťou Augeri nutraceuticals. Menším podnikom, ktorý sa zaoberá produkciou kvalitných výživových doplnkov zameraných na dospelých užívateľov. Do jeho portfólia produktov patrí napríklad Erexan na podporu erekcie (na našom webe má recenziu), prípadne GigaLash sérum na rast mihalníc). Distribúciu a predaj týchto prípravkov potom na Slovensku zabezpečuje Augeri s.r.o. a v zazmluvnenom sklade v Ivanke pri Dunaji si môžete tabletky vyzdvihnúť aj osobne ak by ste chceli.

 

➡️ Balenie

Tabletky BreastExtra+ sú balené v bielej plastovej fľaštičke, na ktorej je logo značky a počet kapsúl v balení spolu s informáciami o zložení, dávkovaní a upozorneniami. Základné balenie potom obsahuje celkom 30 kapsúl, ktoré vám vydržia na 1 týždeň (denná dávka sú 4 tabletky).

Prípravok má inak formu klasických priesvitných gélových kapsúl. Tie sa samozrejme užívajú normálne orálne, to znamená vložiť do úst, prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Po otvorení fľaštičky potom tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale v tieni a na suchom mieste mimo dosahu detí.

Megaprsia - BreastExtra+ kapsule

Megaprsia BreastExtra+: gélové kapsuly…

 

➡️ Určenie

Megaprsia BreastExtra+ je vhodný pre každého dospelú ženu, ktorá nie je celkom spokojná so svojimi prsiami, ich pevnosťou a stavom pokožky. Prípravok ocenia ako mladšie ženy, ktorým pomôže aj s hormonálnou hladinou a tiež staršie ženy, ktoré absolvovaním pravidelných cyklov užívania BrestExtra udržia svoje poprsie stále vo forme.

 

Zloženie a aktívne látky prípravku

Megaprsia BreastExtra Plus je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne synteticky vyrobené aktívne látky, ani iné potenciálne zdraviu škodlivé prímesy a náhrady. Jeho zloženie je tak vlastne telu viac prirodzené. Obsahuje vyváženú zmes viacerých účinných látok, ktoré sa v ňom nachádzajú v dostatočnej koncentrácii. Na tom si dal výrobca naozaj záležať. Z môjho pohľadu sa najvýznamnejšie javia extrakty z rastlín ako je Saw Palmetto, Senovka grécka, Damiána. Ale aj ostatné látky plnia v prípravku dôležitú úlohu (vrátane hydrolyzovaného kolagénu).

 

Rastlinné extrakty

 

➡️ Senovka grécka

Senovka grécka, alias Fenugreek (Trigonella foenum-graecum), je neuveriteľným zdrojom fytoestrogénov. Látok, ktoré sa svojim pôsobením podobajú na estrogény. Veľmi dôležitý je tak hlavný steroidný sapogenín rastlinydiosgenín, ktorý vďaka tomu, že stimuluje tvorbu ženského pohlavného hormónu estrogénu, podporuje aj rast prsného tkaniva. Hovorí sa tomu mastogenický efekt, ktorý je pri tejto rastline aj vedecky potvrdený.

Inak je Senovka (a jej účinky) známa už oddávna, patrí totiž medzi najstaršie kultúrne plodiny na svete. Okrem vplyvu na tvorbu estrogénu je to aj jej priaznivý účinok na trávenie, hlienotvorbu (podpora lepšieho dýchania), či priama podpora laktácie (zväčša v kombinácii s ďalšou rastlinou, a to Benediktom lekárskym). Takisto je známy pozitívny vplyv rastliny aj na metabolizmus tukov, vďaka čomu sa dokáže lepšie odbúravať prebytočný tuk v tele. 👍 Čítaj viac o Senovke na Afrodiziakum.sk.

➡️ Damiána – Pastala rozprestretá

Damiána (Turnera diffusa) je staré aztécke afrodiziakum, rastlina, ktorá pôsobí najmä na ženský organizmus. Dokáže účinne podporovať a stimulovať činnosť žliaz s vnútornou sekréciou vrátane prsných žliaz. Ovplyvňuje hladinu progesterónu v tele a tak má dosah aj na menštruačný cyklus (stabilizácia a pravidelnosť, menej nepriaznivých prejavov), a tiež na menopauzu, vďaka čomu sa lepšie znášajú jej nepríjemné príznaky (hlavne podráždenosť a časté zmeny nálady).

Za najvýznamnejšie látky, nachádzajúce sa hlavne v listoch rastliny, možno považovať najmä glykozid arbutín, rôzne druhy flavonoidov, éterické oleje a silice, fenolové zlúčeniny, terpény či mastné kyseliny. 👍 Čítaj viac o Damiáne.

➡️ Serenoa plazivá

Serenoa, alias Saw Palmetto (Serenoa repens), je malá plazivá (zakrslá) palma, ktorá je známa najmä na Floride. Hoci je typicky známa ako mužský liek na prostatu, využíva sa úspešne aj na iné účely. Ženy výťažok z plodov tejto palmy (kôstkovíc) využijú hlavne pri typických problémoch ako sú napríklad poruchy vaječníkov, či nepriaznivé prejavy menštruácie. Podporuje lepšie vylučovanie prolaktínu, čím sa zlepšuje nielen tvorba mlieka, ale aj lepšie delenie buniek prsných žliaz a tým v podstate aj zväčšenie prsníkov.

Široké využitie rastliny je dané najmä množstvom látok, ktoré rastlina obsahuje. Jedná sa hlavne o zmes esterifikovaných mastných kyselín (napríklad kyselina kaprylová, laurová, palmitová, olejová) a látok, ktoré sú pre rastliny typické ako fytosteroly (napríklad β-sitosterol, stigmasterol), flavonoidy a polysacharidy. 👍 Čítaj viac o Saw Palmetto.

Ďalšie rastlinné extrakty

 

➡️ Jam čínsky

Jam čínsky (Dioscorea oppositifolia), je u nás menej známa liečivá rastlina, ktorá býva v tradičnej ázijskej medicíne využívaná na liečbu dýchacieho ústrojenstva a na podporu celkovej vitality človeka. Obsahuje fytoestrogény a aj prostredníctvom týchto látok podporuje činnosť žliaz z vnútornou sekréciou (medzi ktoré samozrejme patria aj prsné žľazy).

➡️ Fenikel obyčajný

Fenikel (Foeniculum vulgare) je známa bylina, ktorá sa používa jednak ako korenie (drvené semená) a rovnako dobre poslúži ako liečivá rastlina, ktorá má mnoho vynikajúcich pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Určite poznáte feniklový čaj, ktorý uľaví pri tráviacich problémoch. Takisto možno povedať, že je to prírodné afrodiziakum. Vďaka bioaktívnym látkam, ktoré táto rastlina obsahuje, má pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža i ženy. Fenikel pomôže pri bolestivej menštruácii a aj s bolesťami hlavy s tým spojenými.

➡️ Angelika čínska

Angelika čínska (Angelica sinensis) či inak aj Archangelika je často označovaná ako “ženský ženšen”. Dokáže totiž účinne stimulovať tvorbu estrogénu, čo jednoznačne vplýva na kompletnú pohlavnú sústavu ženy. To sa dokáže prejaviť aj posilnením tkaniva prsnej žľazy. Inak, tiež vďaka tomu pomáha pri problémoch s bolestivou menštruáciou a nepriaznivými prejavmi menopauzy.

Ostatné látky

 

➡️ Sójové izoflavóny

Sójové izoflavóny sú najznámejšie a v podstate aj najpoužívanejšie fytoestrogény vôbec. Dokážu sa viazať na estrogénové receptory v prsných tkanivách, čím sa podporuje ich rast a aj spevnenie. Tieto látky tiež dokážu potlačiť niektoré nežiadúce vplyvy samotného estrogénu (napríklad ide o nádory, ktorých vznik je úzko viazaný na určitú hladinu estrogénu, napríklad rakovina maternice či prsníka).

➡️ Kolagén

Kolagén sa v tabletkách BreastExtra+ nachádza v hydrolyzovanej forme. Jedná sa o látku, ktorá je pre naše telo veľmi dôležitá, no s pribúdajúcim vekom jeho produkcia postupne klesá a začínajú sa objavovať prvé príznaky starnutia a opotrebenia. Preto je vhodné, ak ho človek prijíma v rozumných množstvách aj zvonku. Ženy ocenia najmä jeho vplyv na pokožku – jej pevnosť a pružnosť. Na zlepšenie kvality pokožky poprsia je jednoducho bezpodmienečne nutný.

 

Zloženie látok v 1 maximálnej dennej dávke (4 kapsuly)

látkamnožstvo
Pastala rozprestretá Damiána (Turnera diffusa)200 mg
Serenoa plazivá Saw Palmetto (Serenoa repens)160 mg
Senovka grécka Fenugreek (Trigonella foenum-graecum)240 mg
Jam čínsky (Dioscorea oppositifolia)320 mg
Angelika čínska (Angelica sinensis)240 mg
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare)280 mg
sójové izoflavóny180 mg
hydrolyzovaný kolagén60 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Pozri zloženie prípravku priamo na fľaštičke

Megaprsia - BreastExtra+ zloženie

Megaprsia BreastExtra+: zloženie…

 

Účinky Megaprsia BreastExtra+

Hlavným a základným účinkom týchto tabliet je zväčšenie vášho poprsia. To však zahŕňa aj ich lepšiu pevnosť a pružnosť pokožky. Aktívne látky prípravku pôsobia aj pri rôznych ženských problémoch, vyplývajúcich najmä z hormonálnej nerovnováhy.

Takto vyzerajú účinky Megaprsia BreastExtra+ pod drobnohľadom:

 

💕 Väčšie prsia

“Megaprsia” sú jednoducho veľké prsia a práve ony sú primárny dôvod prečo si žena zaobstará tento prípravok. Vplyvom fytoestrogénov, tak bohato zastúpenými v zložení BreastExtra+, je prirodzený rast pŕs realitou. Je to priamy následok ich pôsobenia a stimulácie na tkanivo prsnej žľazy. Ak však čakáte, že zhltnete pár piluliek a váš dekolt začne ohurovať okolie ste na omyle. BreastExtra+ naozaj podporuje zväčšenie poprsia, no je to výsledok niekoľkomesačného procesu. Čo mimochodom spomínajú aj mnohé ženy spokojné s výsledkom užívania prípravku.

Ako zväčšiť prsia s BreastExtra+…

💡 …pár rád a trikov navyše

Aj pomocou tohto výživového doplnku s koncentrovaným zložením možno dosiahnuť významný úspech – zväčšenie vašich pŕs. Ale iba samotné užívanie Megaprsia BreastExtra nestačí. Prečítajte si ako na to:

❤️ Po prvé: Tabletky BreastExtra+ začnite užívať najlepšie na začiatku druhej polovice vášho menštruačného cyklu v dávke 2 tabletky 2 x denne. Prvé zmeny pocítite už v priebehu druhého až tretieho týždňa – jemnejšia a napnutejšia koža na prsiach signalizuje, že prípravok začal účinkovať.

❤️ Po druhé: Pomôžte tento proces urýchliť – jedzte nutrične hodnotnejšiu stravu, na rast vašich pŕs predsa potrebujete nejaké stavebné látky. Čo napríklad? Okrem výdatnejšieho príjmu bielkovín (mäso a mliečne výrobky) si doprajte aj pekne veľkú dávku obilnín, ovocia a zeleniny.

❤️ Po tretie: Aby sa účinky prípravku prejavili v dostatočnej miere, je potrebné aby ste sa vyhýbali stresovým situáciám a viac relaxovali a odpočívali. Na spánok si vyhraďte aspoň 8 hodín denne, pretože práve počas neho vaše telo regeneruje a bioaktívne látky prípravku zaberajú najviac.

❤️ Po štvrté: Trpezlivosť ruže prináša a vy tak budete musieť zaťať zuby a vydržať až dokonca naplánovanej kúry. Nieže to spravíte ako niektoré ženy, ktoré už po prvom náznaku zlepšenia majú tendenciu užívanie prípravku prerušiť. Je to kontraproduktívne, takto by ste sa pripravili o trvalo vylepšené poprsie. Váš dekolt sa “vám poďakuje”.

Príťažlivý dekolt - väčšie prsia breast

Prsia “breast” po takejto kúre môžu dokonale vyplniť váš dekolt…

Na trvalé a viditeľnejšie výsledky si doprajte kúru o trvaní aspoň 3 mesiacov. Na to sa hodí najskôr Balíček Diamant, tabletky v tomto balení sú aj cenovo najvýhodnejšie.

 

💕 Pevnejšie prsia

Väčšie prsia je jedna vec. Aby vaše poprsie vyznelo prirodzene a neodolateľne, potrebujete aby sa ich pružnosť a pevnosť zlepšila a dostali ste ich do tej správnej kondície. Dlhodobým užívaním prípravku je možné dosiahnuť aj tento priaznivý efekt, i keď si osobne myslím, že tomu treba ešte viac napomôcť zvýšenou starostlivosťou, ktorá určite nepozostáva len z hltania piluliek.

 

💕 Pokožka

Prsia lahodia oku, preto je dôležité aby ich pokožka bola krásna, pevná a prsia vytvarované a atraktívne. Kolagén obsiahnutý v prípravku podporí zjemnenie kože na prsiach (v súčinnosti s ďalšími látkami rastlinného pôvodu). Možno sa to nezdá, ale kvalita pokožky (obalu) a forma niekedy u muža zaváži viac, ako samotná bombastická veľkosť poprsia (nechcem vyznieť sexisticky milé dámy, preto sa vopred ospravedlňujem zato, že niekedy “píšem ako mi huba narástla”). Tento efekt (jemnejšie a hebkejšie prsia) si pochvaľuje množstvo žien, ktoré Megaprsia BreastExtra užívali (partnerka medzi nimi).

 

💕 Ženské problémy

Pozrite sa na zloženie prípravku a sami uznáte, že obsah rastlín, ktoré sú významnými zdrojmi fytoestrogénov, je v tomto prípravku naozaj vysoký. Takto dokáže prípravok pozitívne vplývať aj pri mnohých ženských problémoch spojených s hormonálnou nerovnováhou. Najviac sa v komentároch žien spomína vplyv prípravku na zníženie menštruačných bolestí.

💡 Individuálny nástup účinkov

Keďže je BreastExtra+ založený na látkach prevažne rastlinného charakteru, prvotné účinky sa nutne musia objaviť až po dlhšom užívaní. Malo by sa to prejaviť zhruba po 2 až 3 týždňoch. Je to však značne individuálne a závislé aj na ďalších faktoroch (vek a zdravotný stav ženy, životospráva, genetické predispozície a podobne). Takže niektorá dáma pobadá efekt užívania tabletiek skôr, iná o niečo neskôr.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Niekoľkokrát spomínané prírodné rastlinné zloženie má tiež ďalšiu perfektnú výhodu. Užívaním tabletiek s takýmto telu prirodzenejším zložením sa vyhnete prejavu negatívnych vedľajších účinkov. Výrobca nespomína žiadne, partnerka počas 3-mesačného užívania nepocítila ani náznak problémov, skúsenosti ostatných užívateliek hovoria to isté.

Je dôležité aby ste dodržiavali výrobcom stanovenú odporúčanú dennú dávku (maximálne 4 tabletky, respektíve 6 tabletiek krátkodobejšie za deň). Inak riziko nežiadúcich účinkov stúpa. Čo výrobca nemôže ovplyvniť, je prípadná alergická reakcia jedinca na niektorú zo zložiek prípravku (obsahuje napríklad významný alergén – sóju). Ak sa prejaví, užívanie prípravku prerušte a o ďalšom postupe sa porozprávajte so svojim lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Prípravok Megaprsia BreastExtra+ nie je určený deťom a tehotným či dojčiacim ženám. Tabletky chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením do teploty 35 °C. Nezabudnite ho skladovať mimo dosahu detí. Upozornenie: BreastExtra+ určite nie je liek a nie je ani náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte odporúčanú dennú dávku (príbalový leták).

Podľa dostupných informácií nie sú známe žiadne prípady interakcie s inými liekmi. Ak však máte akékoľvek pochybnosti, je užívanie v kombinácii s inými prípravkami (lieky i doplnky) konzultujte so svojim lekárom.

 

Megaprsia BreastExtra+ – predaj a cena prípravku, zľava a akcia

Tablety Megaprsia BreastExtra sa na našom trhu predávajú bez potreby vyšetrenia u lekára a vystavenia receptu. V rámci dostupných balení máte samozrejme na výber. Jedná sa vlastne o zvýhodnené balíčky:

 • 💊 1 balenie s 30 kapsulami – Balíček “BASIC”
 • 💊 2 balenie so 60 kapsulami – Balíček “BASIC Plus”
 • 💊 3 balenie so 90 kapsulami – Balíček “ŠTANDARD”
 • 💊 4 balenie so 120 kapsulami – Balíček “ŠTANDARD Plus”
 • 💊 6 balenie so 180 kapsulami – Balíček “SUPER”
 • 💊 7 balenie s 210 kapsulami – Balíček “GOLD”
 • 💊 9 balenie s 270 kapsulami – Balíček “PLATINUM”
 • 💊 12 balenie s 360 kapsulami – Balíček “DIAMANT” 🔝

BreastExtra+ je dostupný v toľkých veľkostiach a akčných balíkoch preto, aby ste mali na výber ideálne balenie na vami zvolenú kúru. Za deň sa totiž užívajú 4 tablety (prípadne dokonca až 6). Výrobca takto ponúka až 8 rôznych druhov balenia s tým, že najmenšie má 30 kapsúl a najväčšie až 360 (čo je optimálne balenie na 3-mesačnú kúru).

💡 TIP na produkt - Megaprsia BreastExtra+
Megaprsia - BreastExtra+
 • tabletky pre ženy, ktoré chcú väčšie a pevnejšie prsia prirodzenou cestou
 • obsahuje vyváženú zmes viacerých látok prírodného pôvodu ako je Senovka grécka, Saw Palmetto, Damiána a mnohé ďalšie
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)

💡 TIP č.1: cena dopravy za balík na poštu je 3,10 €💡 TIP č.2: prípravok je vždy skladom, diskrétne odoslaný v deň objednania💡 TIP č.3: prípravok BreastExtra je dostupný aj v lekárňach

➡️ Cena

Cena prípravku Megaprsia BreastExtra samozrejme závisí od jeho balenia. Základné 💊 1 balenie (Basic balíček) stojí 13,99 € (t.j. 0,46 € za tabletku a za priemernú dennú dávku 1,88 €), najväčšie 💊 12 balenie (Diamant balíček) 113 € s 360 kapsulami, čo značí iba 0,31 € za tabletku alebo 1,24 € za priemernú dennú dávku (4 tabletky).

Prehľadná tabuľka dostupných balení Megaprsia BreastExtra+ aj s cenami:

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku / cena za 1 dennú dávku
💊 Balíček Basic13,99 € / 30 kapsúl0,47 € / 1,88 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Basic Plus25,99 € / 60 kapsúl0,43 € / 1,72 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Štandard35,99 € / 90 kapsúl0,40 € / 1,60 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Štandard Plus44,99 € / 120 kapsúl0,38 € / 1,52 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Super64,99 € / 180 kapsúl0,36 € / 1,44 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Gold71 € / 210 kapsúl0,34 € / 1,36 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Platinum89 € / 270 kapsúl0,33 € / 1,32 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Diamant113 € / 360 kapsúl0,31 € / 1,24 €
OBJEDNAŤ

➡️ Zľavy a akcie

BreastExtra+ je na našom trhu už dlhšie a je to už overená značka. Preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €

Najvýraznejšej zľavy za Megaprsia BreastExtra sa dočkáte pri obsahovo najväčšom balíčku DIAMANT. Ja odporúčam ✅ práve toto 3-mesačné balenie pre najsilnejší efekt.

 

Kde ho kúpiť a za akú cenu

Originálne tabletky Megaprsia BreastExtra by ste mali kúpiť aj v každej lekárni (o dostupnosti prípravku v lekárni sa podrobne zmienim nižšie – preskočiť na Megaprsia BreastExtra+ v lekárni). Ak sa vám nechce hľadať lekáreň, v ktorej ich majú na sklade, respektíve je vám celkom nepríjemné pýtať si tabletky na zväčšenie pŕs pre svoju manželku u pohľadnej lekárničky, tak najideálnejší bude pre vás nákup prostredníctvom oficiálneho eshopu. Je to cenovo určite výhodnejšie, pohodlnejšie (bez vynaloženia väčšieho úsilia) a 100%-ne diskrétnejšie.

Najpohodlnejšie a so zárukou 100%-nej originality Megaprsia BreastExtra+ kúpiteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Megaprsia BreastExtra+
Megaprsia - BreastExtra+
 • tabletky pre ženy, ktoré chcú väčšie a pevnejšie prsia prirodzenou cestou
 • obsahuje vyváženú zmes viacerých látok prírodného pôvodu ako je Senovka grécka, Saw Palmetto, Damiána a mnohé ďalšie
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)

💡 TIP č.1: cena dopravy za balík na poštu je 3,10 €💡 TIP č.2: prípravok je vždy skladom, diskrétne odoslaný v deň objednania💡 TIP č.3: prípravok BreastExtra je dostupný aj v lekárňach

Z hľadiska účinnosti ale aj otestovania prípravku vám ku kúpe neodporúčam to najmenšie balenie. Za týždeň jednoducho nezistíte, či užívanie tabletiek malo zmysel – efekt sa neprejaví. Skúste minimálne Balíček Štandard Plus, kde vám tabletky (120 cps) vydržia približne mesiac. No a najideálnejšie balenie na tri mesiace (balíček Diamant) som už niekoľkokrát spomínal – práve s ním máte šancu dosiahnuť maximálne výsledky.

 

Ako kúpiť a objednať (oficiálny eshop)

Ak nechcete hľadať kamennú lekáreň, kde by ste na BreastExtra+ natrafili hneď na prvýkrát, tak najlepšie pre vás bude využiť služby oficiálneho eshopu na internete. Postup pri objednávke online sa ničím nelíši od iných eshopov. Zvolíte si najskôr balenie (Basic, Basic Plus, Štandard, Štandard Plus, Super, Gold, Platinum, alebo Diamant), následne uvediete svoje osobné údaje vrátane adresy, na ktorú vám má byť tovar doručený. Vyberiete si spôsob platby (dobierka, platba kartou vopred) a zvolíte formu dopravy (pošta, kuriér alebo osobný odber). Po prekontrolovaní vašej objednávky už len formulár jedným klikom odošlete.

Doprava

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta balík na poštu – cena: 3,10 €, dodanie do 2-4 dní od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Slovenská Pošta balík na adresu – cena: 4,10 €, dodanie do 2-4 dní hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Kuriér DHL – cena: 3,50 €, dodanie hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji) – cena: 1,90 €, osobný odber je možný iba na základe objednávky vopred, tovar si môžete vyzdvihnúť až po výzve SMS správou a emailom

💡 Doručenie do zahraničia

Chcete tieto tabletky, ale aktuálne žijete a pracujete mimo Slovenskej republiky? Nie je problém. Megaprsia BreastExtra si môžete objednať do väčšiny krajín Európy. Napríklad poštovné do krajín EÚ je 6 € a výrobca posiela balík vždy 1. triedou. Samozrejme, doba doručenia závisí aj od toho, v ktorej krajine sa nachádzate, takže rátajte s doručením tak za 5-6 dní (oficiálne až do 10 pracovných dní).

Pre Českú republiku je to ešte jednoduchšie. Tabletky k vám dorazia v podstate tak rýchlo ako keby ste ho objednávali na Slovensku. Z českého distribučného skladu to nie je žiaden problém. Podmienkou je objednanie prípravku v českom eshope breastextra.cz.

 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad (faktúra)
 • balenie je diskrétne, určite si neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na zväčšenie poprsia, produkty sú zabalené v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy, na balíčku dokonca nie je uvedený ani názov eshopu
 • zásielka je zvyčajne odosielaná okamžite (ešte v deň jej prijatia) najneskôr do 48 hodín od prijatia objednávky

 

Megaprsia BreastExtra+ v lekárni

Prípravok na zväčšenie pŕs BreastExtra si pokojne môžete kúpiť aj v lekárni (nie každému vyhovuje nákup na internete, niekto hľadá aj odbornú radu od lekárnika, niekomu vyhovuje aj blízkosť kamennej predajne k miestu bydliska a podobne…). Pravdou však je, že nie každá lekáreň ho musí držať na sklade. Ak na tom budete trvať, tak v prípade, že ho ozaj nemajú, vám prípravok urýchlene objednajú z centrálneho skladu (každá dobrá lekáreň) a tabletky môžu byť na predajni už v ten istý deň.

💡 Nechce sa vám pýtať sa v lekárni? Nechce sa vám chodiť do lekárne? Objednajte si tabletky na zväčšenie poprsia pohodlne a najmä diskrétne cez internet prostredníctvom oficiálneho eshopu megaPRSIA.sk.

 

Užívanie a dávkovanie

Megaprsia BreastExtra je prípravok, ktorý sa užíva dlhodobo. S tým jednoducho musíte rátať vopred. Jeho dávkovanie je potom nastavené tak, aby ste s tým mali čo najmenej starostí.

Odporúčaná denná dávka za deň sú celkom 💊 4 kapsuly, ktoré užívate po 2 kapsuly 2x denne (najlepšie ráno a večer, zapiť dostatočným množstvom tekutiny). Odporúčam užívať tabletky vždy v rovnakom čase – znižujete pravdepodobnosť, že na ne zabudnete, takisto si váš organizmus lepšie a skôr navykne na príjem všetkých aktívnych látok prípravku.

Tabletky podľa odporúčania výrobcu začnite užívať najlepšie až na začiatku druhej polovice vášho menštruačného cyklu (čo je asi 10 dní po tom, ako sa skončila vaša posledná menštruácia). Dávkovanie môžete načas upraviť až na 3 tablety 2 x denne. To znamená, že 6 kapsúl za deň je výrobcom stanovená maximálna denná dávka!

Tiež sa doporučuje popri užívaní tabletiek pravidelná ľahká masáž prsníkov (2 x denne aspoň 5 minút).

Megaprsia - BreastExtra+ dávkovanie

Megaprsia BreastExtra+: dávkovanie a upozornenia, kontakt na výrobcu…

💡 TIP: Podľa tvrdenia výrobcu sú výsledky dosiahnuté pravidelným užívaním pri ženách do 35 rokov v podstate trvalé. Pri starších ženách potom odporúča takzvané udržiavacie kúry. Čo to znamená? Každý pol rok by sa potom malo užiť 1 balenie Megaprsia BreastExtra+ (balíček Basic). Aj vy si myslíte, že pár eur navyše 2 x do roka za to stojí? Ja si myslím, že takáto minimálna investícia do svojho vylepšeného dekoltu naozaj nikoho nezruinuje.

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • prírodné zloženie prípravku
 • aktívne látky sú rozmanité a všetky majú vplyv na ženské poprsie
 • výsledok užívania: pevnejšie prsia, krajšie tvarované, väčšie a plnšie poprsie
 • účinky viditeľné už po 2-3 týždňoch užívania
 • je dostupný bez receptu
 • nemá vedľajšie účinky
 • určený v podstate pre všetky ženy bez obmedzenia veku, staršie i mladšie
 • eshop ponúka rýchle a diskrétne doručenie, akcie a zľavy
 • výrobca zas garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti (za každé neotvorené balenie)
 • jednoduché užívanie (po 2 tabletky ráno a večer)

 

Moje vlastné skúsenosti

Ja som pochopiteľne tabletky na zväčšenie pŕs neskúšal, zato partnerke sa trochu rozsvietili oči, keď som jej ich ponúkol na testovanie (i keď to podľa mňa vonkoncom nepotrebuje). Spoločne sme si prešli širokú ponuku balení a vybrali sme variant, ktorý sme považovali z hľadiska výsledku užívania na najvhodnejší – balíček Diamant. Síce je najdrahší, no v konečnom dôsledku, keď sa prepočíta cena na 1 dávku, aj najvýhodnejší. Nákup na internete v značkovom eshope prebehol bez akýchkoľvek problémov, diskrétny balíček k nám domov dorazil už po 2 dňoch od objednávky. Takže v tomto ohľade maximálna spokojnosť.

Ako teda tabletky užívala moja partnerka? Presne podľa odporúčania výrobcu. Po 2 tabletky si dávala vždy ráno a večer a to bez toho, aby vynechala čo i len jediný deň, celé 3 mesiace.

➡️ Ako to dopadlo?

Už na konci druhého a začiatkom tretieho týždňa spozorovala prvé zmeny. Najprv to bola pevnejšia a pružnejšia pokožka na prsiach. A zhruba po mesiaci a pol malé, no evidentné zväčšenie pŕs. Do konca užívania sa tento stav stabilizoval a pokračovalo to aj niekoľko mesiacov po vysadení tabletiek. Zmeny týkajúce sa hormonálneho stavu veľmi nepociťovala, ale keďže s menštruačným cyklom nemala ani nemá žiadne väčšie problémy, niet sa čomu čudovať. Pozitívny dojem z týchto tabletiek umocnil aj fakt, že počas celej doby čo BrestExtra+ užívala, nepocítila ani najmenší náznak vedľajších účinkov.

Takže na základe týchto skúseností môžeme obaja Megaprsia BreastExtra plus v podstate bez zaváhania odporučiť. Keďže ide o výživový doplnok, ktorého účinky sa prejavia až pri dlhodobom užívaní, nie je určený pre práve nedočkavé dámy. Takisto s dlhým nosom zostanú ženy, ktoré očakávajú extrémne zväčšenie pŕs – nech sa páči, v tom prípade treba navštíviť lekára, ktorého hlavný nástroj je skalpel a nechať si vložiť vhodné implantáty. Ostatným ženám, ktorým ide skôr o prirodzené zväčšenie a lepší pocit (že svojmu telu neubližuje), tak BreastExtra bude vyhovovať úplne.

 

Skúsenosti ostatných

 

Už som spomínal, že prípravok Megaprsia BreastExtra+ je na našom trhu dostupný už dlhšiu dobu a preto nie je problém vyhľadať množstvo komentárov a skúseností aj od ostatných žien (rôzne diskusné fóra pre ženy, Heureka a podobne). V podstate sa hodnotenia nevymykajú štandardu, ktorý je charakteristický pre prípravky najmä intímneho charakteru. To znamená, že buď nájdete skúsenosti popísané v samých superlatívach, a ktoré väčšinou odkazujú na iné webstránky, a/alebo samozrejme aj brutálne negatívne komentáre, ktoré sú zase dielom konkurencie (takto to dnes chodí).

Vás by mal zaujímať tretí typ hodnotení – reálne skúsenosti žien, ktoré prípravok naozaj vyskúšali. Spoznáte ich jednoducho. Nezveličujú, ale ani nehania, v mnohých prípadoch ženy prípravok pochvália, v niektorých nájdete aj konštruktívnu kritiku. Tie ženy, ktoré mali reálnejšie očakávania boli spokojné, tie, ktoré očakávali viac, boli trochu sklamané.

Poďme sa spolu pozrieť na pár zaujímavých postrehov a hodnotení, ktoré som pre vás na internete vyhľadal:

ℹ️ BreastExtra fungujú asi najlepšie z podobných tabletiek…

„…ahoj, kamarátka je tiež spokojná. Asi to nebude pre každého, ale väčšinou čo tak čítam tak to funguje najlepšie z podobných tabletiek...“ (zuzka)

ℹ️ …vyskúšaj a uvidíš

„…funguje to tak, že to začneš brať asi po dvoch týždňoch po menzese 2 tablety 2x denne a potom to už ješ stále bez prestávky. Po dvoch týždňoch začneš cítiť mierny tlak v prsiach a budeš vidieť, že aj sú pevnejšie. Mne sa postupne behom 7 týždňov zväčšili o 2 veľkosti a potom už sa síce nezväčšovali, ale brala som tie tabletky naďalej, aby tie dosiahnutý výsledky boli trvalé, takže tak nejak. Veď vyskúšaj a uvidíš sama…“ (sasena)

ℹ️ Nie všetky hodnotenia sú pozitívne, tieto skúsenosti nájdete napríklad aj priamo na oficiálnej stránke prípravku...

kúpila som si 90 ks balenie týchto tabletiek, s tým, že ak budem spokojná kúpim si ešte ďalšie, aby som užívala tabletky pravidelne aspoň 3 mesiace. Bohužiaľ neviem či patrím k tej skupine žien, na ktoré nemajú Breast extra + žiadny účinok, ale žiadna zmena sa nekonala. Nielen že mi to prsia vôbec nezväčšilo, nevidím ani nijaké výrazne spevnenie. Ak by som už chcela nájsť nejaké pozitívum tak je to pružnejšia, hladšia pokožka, čo ale pripisujem pravidelnej masáži s použitím oleja. Takže za mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze…” (Mária, 24 rokov)

ℹ️ VIDEO

Ako zväčšiť prsia? Aké sú možnosti? megaPRSIA - BreastExtra+

 

Megaprsia BreastExtra+ a moje zhodnotenie na záver

Čo dodať k prípravku na zväčšenie pŕs akým je BreastExtra? Nuž, asi len to, že na základe skúseností mnohých žien (a medzi nimi aj mojej partnerky), tento produkt možno odporučiť každej žene, ktorá si chce zvýšiť svoje sebavedomie tým, že ich dekolt znesie aj tie najprísnejšie kritériá (muža). Dvojnásobne budú spokojné tie baby, ktoré chcú toto dosiahnuť prírodnou a teda pre telo prirodzenou formou (s komplexnejšími účinkami – na pokožku i tkanivo prsnej žľazy).

Upozorňujem však, že netreba mať hneď veľké oči, milé dámy. Nástup účinkov je pomalší a postupný, efekt individuálny, zväčšenie možné iba do tej miery, do akej to vaše telo bez ujmy dovolí (žiadne invazívne techniky ako u plastického chirurga). Takisto je nutné aby sa tabletky užívali primeranú dobu, najlepšie niekoľko mesiacov a neskôr sa absolvovali aj udržiavacie kúry, aby bol výsledný efekt trvalý.

Ale podľa môjho názoru výhody jednoznačne prevyšujú prípadné negatíva (napríklad vyššia cena prípravku, individuálne účinky…). Aké sú tie najhlavnejšie? Megaprsia BreastExtra obsahujú široké spektrum účinných látok vo vysokej koncentrácii. Samotné účinky sa prejavujú takmer presne tak ako to deklaruje výrobca. Tabletky sú na našom trhu už dostatočne dlhý čas na to aby dokázali, že nejde iba o nejaký neoverený prípravok. Prípravok dostanete kúpiť bez predpisu (aj v lekárni) a nakoniec – užívanie tabletiek aj v dlhodobom horizonte je úplne bezpečné, bez rizika negatívnych vedľajších účinkov.

BreastExtra+ jednoznačne podľa môjho názoru prevyšuje ostatné konkurenčné prípravky a je v podstate jeden z najlepších aký u nás v tejto oblasti dostanete kúpiť.

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • reálny vplyv aktívnych látok prípravku na rast poprsia
 • pevnejšie prsia, krajší tvar pŕs, väčšie a plnšie prsia
 • účinky viditeľné už po 2-3 týždňoch
 • prírodný produkt
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Megaprsia Breastextra+ je výživový doplnok, ktorý podporuje krásu a pružnosť ženských pŕs.

4.2

Megaprsia - BreastExtra+

✅ Cena: 13,99 €
✅ Balenie: 30 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly 2x denne

Chcem Megaprsia BreastExtra+ megaPRSIA.sk
Vývoj ceny Megaprsia BreastExtra+

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
Valavani Elixir of love
Elixir of love
➡️ silné rozpustné afrodiziakum pre mužov i ženy
✅ rýchle vstrebanie
✅ výťažky z afrodiziakálnych rastlín
✅ podporuje zvýšenie chuti na sex
✅ pozitívny vplyv na plodnosť a sexuálne zdravie celkovo
IntimneNakupy.sk - eshop

20,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
Menox 45
Menox 45
➡️ prírodný prípravok na príznaky menopauzy a ich lepšie zvládnutie
✅ obsahuje Macu, Hloh, Ďatelinu, Ploštičník a Zinok
✅ pomáha udržať hormonálnu rovnováhu ženy
✅ podporuje zvýšenie vitality
✅ má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
Menox45.sk - eshop

⭐️ 15 denná kúra zadarmo
⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ rýchle dodanie do 48 hodín

21,99 €
Chcem vedieť viac
Senovka grécka
Senovka grécka
➡️ prípravok s prírodným zložením vo vegánskych kapsuliach
✅ až 500 mg extrakt zo sušených semien rastliny v jednej kapsule
✅ podpora laktácie a objemu prsníkov
✅ zvýšenie libida a sexuálnej vitality
✅ podpora trávenia
✅ podpora pri hojení a poraneniach
Bohatstvo-prírody.sk - eshop

⭐️ nad 30 € kupón na 1 %, kupón: dognet
⭐️ nad 100 € kupón na 3 %, kupón: DogBP3
⭐️ nad 79 € doprava zdarma

9,70 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

len mi nepovedzte ze tabletkami sa daju zvacsit prsia, to by bol iny zazrak, a tie zenske ktore to beru, tak veria akurat tak placebu – je to presne to iste ako tabletky na zvacsenie penisu – jednoducho neexistuju

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.