E-reX 24 tabletky s exotickými afrodiziakami na posilnenie erekcie, fungujú? (podrobná recenzia so skúsenosťami)

Peter Kacián Recenzia 28. októbra 2021 0
E-reX 24
 • Balenie: 30 + 15 tabliet zdarma
 • Dávkovanie: 1 tableta denne
 • Dostupnosť: Skladom
31,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
EreX24.sk

E-reX 24 sú tabletky s exotickým zložením, ktorých účelom je zlepšiť mužskú erekciu a riešiť nepriaznivé prejavy impotencie. V tejto recenzii si povieme viac o jeho netradičnom zložení a aj to ako tieto látky podľa dostupných vedeckých štúdií dokážu “zapôsobiť” na mužský organizmus. Povieme si niečo o jeho účinkoch – podľa výrobcu a na porovnanie aj na základe reálnych skúseností, keďže som E-reX 24 osobne vyskúšal, a pridám aj pár postrehov od iných mužov. Povieme si ako ho správne užívať a dávkovať, spomeniem tiež aj prípadné nežiadúce účinky a možné kontraindikácie a interakcie a kde si ho v prípade záujmu jednoducho a diskrétne dokážete zaobstarať.

E-rex 24 však pod svojou značkou ponúka aj zaujímavý intímny gél, ktorý funguje najmä ako vysoko kvalitný lubrikant, ale taktiež obsahuje látky, ktoré dokážu stimulovať a prekrvovať pohlavné orgány. O ňom si tiež prezradíme viac.

doba testovania tabletiek2 mesiace
prvé účinkydo 2 týždňov
na recept⛔️ NIE
lepšia erekcia⭐️⭐️⭐️
posilnené libido⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne 40+)
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 5 %, zadajte tn67a
E-reX 24 dostupné varianty➡️ Tabletky
↳ 30, 60, 90 tbl + 15 tbl ku každému baleniu zdarma
➡️ Intímny gél
↳ 50, 100, 150 ml
➡️ Výhodná kombinácia
↳ celkom 105 tabliet + 50 ml gél
alternatívyeJoy, Zerex, alebo Proerecta
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

E-reX 24 – charakteristika, balenie a určenie

E-reX 24 má ako výživový doplnok, určený na posilnenie sexuálnych funkcií muža, čisté a prírodné zloženie. Prípravok bol testovaný v laboratóriách a podľa všetkých dostupných informácií (výrobca, moje skúsenosti i skúsenosti iných mužov) jeho užívanie nespôsobuje žiadne negatívne vedľajšie účinkyU nás ho dostanete kúpiť voľne, teda bez predpisu a to prostredníctvom oficiálnej stránky EreX24.sk.

➡️ Výrobca

Značku E-rex 24 u nás distribuuje česká obchodná spoločnosť World CZ s.r.o., ktorá zastupuje výrobcu – belgické laboratóriá Biolab SA (pôvodná výroba v USA). Firma ako jedna z prvých spoločností v Európe hľadala a vyvíjala prírodné alternatívne riešenia na problémy s erektilnou dysfunkciou u mužov. Takisto je známa tým, že sa dlhodobo venuje aj “ženským” preparátom určeným na pomoc v klimaktériu či menopauze (u nás je to napríklad Menox 45). Ďalším prípravkom z portfólia produktov je tekutý doplnok výživy na prostatu Prostadyne.

➡️ Balenie

Tabletky E-reX 24 sú balené v papierovej krabičke. Nie sú sypané voľne, ale sú uložené v blistroch, ktoré ich chránia pred znehodnotením. Na obale nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje až 30 tabliet + 15 zadarmo a vydrží vám na 1 mesiac. Toto balenie je najviac vhodné na prvotné otestovanie účinkov produktu. Muži, ktorým tento produkt vyhovuje si potom objednávajú väčšie a výhodnejšie balenia, ktoré sa z hľadiska dlhodobého užívania samozrejme vyplatia viac. Jedná sa o balíčky E-reX 24 Forte (60 + 15 tabliet) a E-reX 24 Extra Forte (90 + 15 tabliet).

E-reX 24 sú potom vlastne klasické tablety tyrkysovej farby. Tie pri užívaní potom stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny (najlepšie čistej vody).

EreX 24 - tablety

Tabletky E-reX 24

➡️ Určenie

E-reX 24 je určený každému dospelému mužovi, ktorý musí riešiť problémy vznikajúce v dôsledku impotencie. Je to prírodný spôsob ako podporiť erekciu, povzbudiť libido a to na dlhší čas (tabletky sú určené na dlhodobé užívanie). Kto vyskúšal tabletky na erekciu s viac menej klasickým zložením (tribulus, maca, aminokyseliny, ženšen a podobne) a nezabrali podľa jeho predstáv, tak s týmto prípravkom si môžu vyskúšať niečo nové. E-reX 24 sa totiž svojim zložením od ostatných konkurenčných prípravkov odlišuje. Ako? Poďme sa na to pozrieť bližšie.

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Zloženie prípravku je v porovnaní s ostatnými konkurenčnými tabletkami podobného zamerania úplne odlišné, čo ho robí na našom trhu v podstate výnimočným. E-rex 24 totiž obsahuje predovšetkým rastlinné extrakty pochádzajúce z Južnej Ameriky. A hoci takéto zloženie nemusí u každého pôsobiť práve dôveryhodne, v nasledujúcich riadkoch si ukážeme, že to nemusí byť úplne tak. Yerba maté a Muira Puama v kombinácii so zinkom totiž vplyv na potenciu určite majú. Otázkou len zostáva, aký je silný…

➡️ Yerba maté

Yerba maté čaj populárny nápoj

Yerba maté je čaj, ktorý sa tradične pije v mnohých krajinách Južnej Ameriky (Paraguaj, Uruguay, Argentína, Brazília…), ale napríklad aj na Blízkom východe (Sýria). V Európe jeho popularita tiež narastá, okrem čaju bývajú výťažky z tejto rastliny súčasťou rôznych energetických nápojov. Používajú sa pritom vetvy a listy zo stromu, ktorý má oficiálny slovenská názov Cezmína paraguajská (Ilex paraguariensis).

Maté obsahuje množstvo látok, ktoré majú na ľudský organizmus povzbudzujúce účinky. Jedná sa hlavne o kofeín, teobromín a teofylín*. Okrem toho v nej nájdeme viac ako 20 aminokyselín, vitamíny, minerály a ďalšie bioaktívne látky. Má vynikajúce účinky na trávenie, podporuje spaľovanie tukov a takisto je zaujímavý aj jej vplyv na potenciu.

*Tri najdôležitejšie látky Yerba maté z pohľadu erekcie a ostatných sexuálnych funkcií:

Kofeín – tejto látke, ktorú nám netreba veľmi predstavovať, sa v maté hovorí mateín (ide o rovnakú substanciu). V sušine Yerba maté sa nachádza v koncentrácii 0,7-1,7 % (pre porovnanie, káva môže dosahovať úroveň až 3,2 %). Kofeín je známy povzbudzovač, ktorého úlohou je dokonale človeka prebrať a tým podporiť aj chuť na sex.

Teobromín a Teofylín – sú z pohľadu erekcie oveľa dôležitejšie látky. Táto kombinácia totiž dokáže potlačiť pôsobenie fosfodiesterázy, ktorá okrem iného spôsobuje aj ochabnutie penisu po ejakulácii. Takto sa vlastne celý proces erekcie zlepšuje a predlžuje. Yerba maté obsahuje v sušine 0,3-0,9 % teobromínu + teofylín v stopových množstvách.

E-reX 24 obsahuje výťažok z Yerba maté v pomere 14,29:1.

➡️ Muira Puama

Muira puama rastlina

Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) je rastlina, ktorej domov hľadajte v dažďových pralesoch v Amazónii. Jej komerčný názov je „potency wood“ – alebo drevo potencie, dokonca sa o nej hovorí ako o amazonskej viagre. Z toho je jasné, že to s podporou mužskej (ale i ženskej) pohlavnej sústavy myslí vážne. Tradične sa využíva ako afrodiziakum, hlavne kvôli jeho vplyvu na hormonálny systém. Tým podporuje erekciu, respektíve lepšie prekrvenie v panvovej oblasti (muži penis, u žien sa zlepšuje citlivosť pohlavných orgánov).

Muira Puama (marapuama) teda tvorí základ zloženia prípravku. Okrem zlepšenia v oblasti sexuálnych dysfunkcií (erektilná u mužov, frigidita u žien) sa oceňuje jej vplyv na výdrž, kedy pomôže s oddialením vyvrcholenia, podpora libida – sexuálneho apetítu, a pozitívny vplyv na nervovú sústavu, ktorého výsledkom je úspešné potláčanie negatívnych prejavov stresu.

Tieto účinky rastliny sa vedecky skúmajú takmer od počiatku minulého storočia (od roku 1920). Terapeuticky najzaujímavejšie časti rastliny sú koreň a kôra, ktoré sú veľmi bohaté na mastné kyseliny a ich estery (kyselina behenová), ďalej na esenciálne oleje, steroly, terpény a vzácny alkaloid – muirapuamín.

Muirapuamín

Hlavnou účinnou látkou je alkaloid muirapuamín –  pomerne nedávno objavený rastlinný alkaloid, ktorému sa prikladá pozitívny účinok aj pri erektilnej dysfunkcii a naďalej sa podrobne skúma. Napríklad na oficiálnej stránke EreX24.sk sa spomína jedna francúzska štúdia, ktorá bola predložená na kongrese etnofarmakológie v roku 1990. Tá popisovala testovanie 260 mužov, ktorí boli vystavení účinným látkam Muira Puama. Štúdia potvrdila rýchly a silný účinok vedúci k obnove mužských funkcií.

E-reX obsahuje výťažok z Muira Puama v pomere 16:1.

👍 Čítaj viac o Muira Puama.

 

➡️ Zinok

Zinok - kapsula

Zinok je pre ľudské telo naozaj dôležitý…

Tento nenápadný (v tele sa ho nachádza len okolo 2 mg), ale o to dôležitejší minerál, sa v prípravku E-reX 24 nachádza v zaujímavom množstve – takmer 80 % z odporúčanej dennej dávky v 1 tabletke. V ľudskom organizme plní množstvo úloh. Z nášho pohľadu je dôležitý jeho pozitívny vplyv na správny vývoj a funkciu pohlavných orgánov a prostaty, od jeho dostatočného príjmu závisí plodnosť a potencia (vysoká koncentrácia zinku, približne 0,25 mg na ml sa nachádza v normálnom mužskom ejakuláte, preto jeho trvalý nedostatok môže viesť až k neplodnosti).

Čo sa týka jeho vplyvu na erekciu, tak vedzte, že práve zinok hrá hrá dôležitú úlohu pri procese regulácie hladiny testosterónu v krvi. Tá má napokon aj priamy vplyv na stoporenie.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

➡️ ZLOŽENIE látok v 1 tabletke E-reX 24

látkamnožstvo
Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z kôry75 mg
extrakčný pomer 4:1 - ekvivalent 300 mg rastliny

Yerba Maté Cezmína paraguajská (Ilex paraguariensis), extrakt
21 mg
extrakčný pomer 4:1 - ekvivalent 300 mg rastliny
Oxid zinočnatý12,5 mg
- z toho 7,44 mg zinok

 

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza (plnidlo), fosforečnan vápenatý (plnidlo), maltodextrín, stearan horečnatý (emulgátor), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo), hydroxylpropyl metyl celulóza, guma gura, kyselina steárová, patentná modrá (farbivo)

➡️ Pozri zloženie prípravku priamo na krabičke

EreX 24 - zloženie, dávkovanie

E-reX 24: zloženie, dávkovanie, nutričné hodnoty…

 

E-reX 24 a jeho účinky

E-reX 24 naštartuje slabnúcu mužnosť tým, že obnoví a zvýši produkciu testosterónu v mužských semenníkoch, čo prináša  silnejšie a dlhotrvajúce erekcie, intenzívnejšiu ejakuláciu či dokonca masívnejší penis ako dôsledok lepšieho a častého prekrvenia. Jeho účinok by mal byť takmer okamžitý a následne trvať ďalších 24 hodín. Tak, a už vieme, k čomu zaradiť číslovku nachádzajúcu sa v jeho názve. Toto však pokojne berte s rezervou, výrobca a predajca evidentne “podľahol čaru povznášajúceho marketingu”. Či sa mu práve takto podarí zvýšiť predaj svojho, podotýkam ešte raz, výživového doplnku je však otázne. Nechajme otázku obchodnej stratégie tak a poďme sa pozrieť na účinky prípravku ako ich deklaruje výrobca, ako ich vidím ja na základe reálnych skúseností:

💕 Kvalita erekcie

Silnejšia erekcia – keď to tak vezmeme “kolem a kolem”, tak áno. E-reX 24 je založený na látkach, ktoré sú známe tým, že v oblasti sexuálneho zdravia naozaj majú pozitívny vplyv. Vďaka podpore lepšej tvorby testosterónu by sa mala prejaviť aj lepšia kvalita erekcie. Či to na ňu stačí, musíte posúdiť vy sami. Každý muž dosiahne individuálny efekt. U mňa sa výsledok neprejavil extra výrazne, no môžem potvrdiť, že k miernemu zlepšeniu z dôvodu lepšieho prekrvenia naozaj došlo.

 

💕 Predĺženie styku – výdrž

Toto je ďalšia oblasť, kde sú výsledky individuálne a ťažko zmerateľné. U niekoho je rozdiel v dĺžke sexu po užívaní týchto tabletiek výraznejší a ráta sa dokonca až v desiatkach minút, druhý zas žiaden veľký posun nezaregistruje (hlavne vtedy ak je so svojou doterajšou výdržou viacmenej spokojný). Tento efekt pripisujem látkam, ktoré posilňujú libido z titulu vplyvu na hladinu testosterónu v tele. Taktiež to bude výsledok pôsobenia látok, ktoré potláčajú rýchle ochabnutie svaloviny penisu. Tie v iných konkurenčných prípravkoch nenájdete, takže pokiaľ sa nachádzate v skupine, kde problém s erekciou spôsobuje spôsobuje práve tento fakt, ak ste vyhrali… Účinok sa však neprejaví hneď, je potrebné tabletky užívať dlhodobo (aspoň mesiac, dva).

 

💕 Vplyv na ejakuláciu

Ak je váš problém s ejakuláciou (teda ak nejaký vôbec máte) záležitosť nízkej hladiny testosterónu, tak áno, tieto tabletky môžu v tomto ohľade pomôcť. Inak je posun v tejto veci minimálny, aspoň ja som vo svojom ejakulovaní po užití tabletky žiaden rozdiel nepobadal.

 

💕 Chuť na sex – podpora libida

Keďže sa látky obsiahnuté v prípravku realizujú hlavne v rámci posilnenia tvorby testosterónu v tele, je jasné, že tieto tabletky pomôžu zvýšiť chuť na sex. Preto dávam E-reX 24 do pozornosti starším pánom, u ktorých hladina testosterónu prirodzene klesá s postupujúcim vekom. Zvýšený sexuálny apetít je realitou po niekoľkých týždňoch pravidelného užívania, kedy sa stimulácia tvorby testosterónu dokáže prejaviť naplno. Z mojich skúseností môžem tento účinok potvrdiť.

 

💕 Väčší penis?

Výrobca a distribútor na stránke spomínajú dlhší a väčší penis ako efekt užívania Erex24. Je to tenký ľad, priznajme si to na rovinu a môžem povedať, že aj čiastočne trúfalosť a šikovný marketingový ťah ako k tabletkám pritiahnuť niektorých mužov. Takže ako to je naozaj, dokáže tento prírodný prípravok zväčšiť penis alebo nie? NIE, ak očakávate radikálny posun o centimetre – jednoducho to pomocou tabletiek nie je možné (akýchkoľvek) a ÁNO, pokiaľ vezmete do úvahy fakt, že lepšie prekrvenie znamená aj pevnejší penis pri erekcii. Pohlavný úd potom pôsobí masívnejšie a vy na prvý “omak” pociťujete zlepšenie. Subjektívne. Ja som – subjektívne – žiadny výrazný rozdiel za 2 mesiace užívania v tomto nepobadal, i keď nevylučujem, že u iných sa môže v určitej miere prejaviť.

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

E-reX 24 je prírodný produkt a aj preto sa nemusíte obávať, že sa popri jeho užívaní budú objavovať nežiadúce vedľajšie účinky. Tvrdí to nielen výrobca na stránkach, ale potvrdiť to môžem aj ja, keďže za celý čas čo som tabletky bral, som žiadny zdravotný problém nezaznamenal. Neznamená to však, že aspoň minimálne riziko nehrozí. Obávať sa môžu snáď iba citlivejší jedinci na úvod kúry, kedy môže prísť k slabším tráviacim problémom (fakt ojedinele). A takisto treba brať do úvahy možnú alergickú reakciu na niektorú zo zložiek prípravku. Ak sa tak stane, je potrebné to skonzultovať s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

E-reX 24 je určený všetkým mužom (18+). Nie je vhodný pre ženy (hlavne tehotné a dojčiace) a deti. Prípravok chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením do teploty 25 °C v pôvodnom obale. Skladujte ho mimo dosahu detí. E-reX 24 v žiadnom prípade nie je liek ani náhradou pestrej a rozmanitej stravy. Určite neprekračujte odporúčanú dennú dávku a dôsledne sa držte pokynov výrobcu uvedených v príbalovom letáku (na krabičke).

Taktiež by prípravok nemali užívať muži s kardiovaskulárnymi chorobami, ani tí, ktorí už užívajú lieky na erektilnú dysfunkciu, prípadne aj lieky, ktoré zvyšujú tvorbu oxidu dusnatého. Neužívajte tento prípravok pre istotu ani vtedy, ak vás trápia vredy, máte vysoký či nízky krvný tlak, vrodenú srdcovú poruchu alebo poruchu sietnice, respektíve o prípadnom použití sa porozprávajte so svojim lekárom.

EreX 24 - upozornenie

E-reX 24: upozornenia.

 

E-reX 24 – cena, zľava a akcia

Tabletky E-reX 24 sú na našom trhu voľne dostupné a predávajú sa voľne. I keď medzi inými konkurenčnými značkami nie je úplne najlacnejšia (základné balenie so 45 tabletkami vás vyjde na 31,99 €, no keďže vám stačí užívať len 1 tabletku denne a neskôr už len 1 za 2-3 dni, tak tieto rozdiely sa stierajú), ale ani nejako extra drahá. A okrem toho máte v obchode k dispozícii aj kvalitný lubrikant (intímny gél), ktoré môžete do košíka pribaliť za výhodnú cenu (pozri si tabuľku zvýhodnené balíčky o pár riadkov nižšie).

💡 TIP na produkt - E-reX 24
E-reX 24
 • prírodný prípravok na erekciu so zaujímavým zložením
 • obsahuje výťažky exotických rastlín Muira Puama a Cezmíny paraguajskej (Yerba maté) + Zinok
 • výsledok: pevnejšia erekcia, lepšia výdrž, viac chuti, lepšie prekrvený penis
 • dostupný aj intim gel – lubrikant pre ešte lepšiu stimuláciu
 • na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
31,99 €

💡 TIP č.1: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.2: TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo💡 TIP č.3: zásielka v diskrétnom balení

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Značka E-reX 24 zahŕňa viac balení 💊 tabletiek, ktoré sa líšia ako počtom kusov, tak i samozrejme aj dĺžkou užívania, ale aj balenia intímneho gélu.

Pripravil som pre vás tieto prehľadné tabuľky, vďaka ktorým sa rýchlo zorientujete (do pozornosti dávam najmä výhodné balíčky tabletky + krém).

 

➡️ Porovnanie všetkých balení E-reX 24 s cenami – TABLETKY

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku
💊 E-reX 2431,99 € / 30 tabliet + 15 tbl. zdarma na skúšku (celkom 45 tbl)0,71 €
OBJEDNAŤ
💊 E-reX 24 Forte51,98 € / 60 tabliet + 15 tbl. zdarma na skúšku (celkom 75 tbl)0,69 €
OBJEDNAŤ
- ušetríte: 12 €
💊 E-reX 24 Extra forte68,98 € / 90 tabliet + 15 tbl. zdarma na skúšku (celkom 105 tbl)0,65 €
OBJEDNAŤ
- ušetríte: 27 €

 

➡️ Porovnanie všetkých balení E-reX 24 s cenami – INTIM GÉL

variantcena a množstvo v baleníušetríte / kde kúpiť
Ere-X 24 Intímny gél18,95 € / 50 ml- ušetríte: 0 €
OBJEDNAŤ
Ere-X 24 Intímny gél Forte29,95 € / 100 ml- ušetríte: 7,95 €
OBJEDNAŤ
Ere-X 24 Intímny gél Extra Forte39,75 € / 150 ml- ušetríte: 17,10 €
OBJEDNAŤ

 

➡️ Porovnanie všetkých balení E-reX 24 s cenami – BALÍČKY

variantcena a obsah balíčkaušetríte / kde kúpiť
Balíček Ere-X 2440,65 € € / 45 tbl + 50 ml gél- ušetríte: 10,29 €
OBJEDNAŤ
Balíček Ere-X 24 Forte62,95 € € / 75 tbl + 50 ml gél- ušetríte: 7,98 €
OBJEDNAŤ
Balíček Ere-X 24 Extra Forte79,98 € € / 105 tbl + 50 ml gél- ušetríte: 7,95 €
OBJEDNAŤ

 

➡️ Zľavy a akcie

E-rex 24 je na tom podľa výrobcu tak dobre, že vám ponúka garanciu vrátenia peňazí v prípade vašej nespokojnosti. K tomu máte ku každému objednanému baleniu (bez ohľadu na jeho veľkosť) ešte navyše 15 tabliet zadarmo aby ste si ich vyskúšali. Takže toto je ozajstné plus, ktoré mnohé iné konkurenčné prípravky naozaj neponúkajú.. Toto je prehľad momentálnych zvýhodnení, akcií a zliav, ktoré máte možnosť práve teraz využiť:

 • akcia: zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a tabletku
 • akcia: v rámci programu “stály zákazník” môžete získať stálu zľavu 25% na všetky vaše budúce objednávky
 • akcia: každé jedno balenie obsahuje navyše 15 tabliet zdarma. To sa týka všetkých balení, čiže základného, ale aj väčších E-reX 24 Forte a E-reX 24 Extra Forte
 • akcia: záruka vrátenia peňazí -predajca ponúka záruku na vrátenie peňazí po dobu 30 dní (záruka platí aj vtedy, ak ste už balenie tabliet načali, takže ho môžete vrátiť aj čiastočne spotrebované)
 • zľava 5 % na nákup E-reX 24

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Erex 24 ZĽAVOVÝ kupón na 5 % – zadaj do objednávky: tn67a

 

E-reX 24 Intim Gel

💡 TIP na produkt - E-reX 24 intímny gél
E-reX 24 Intim gél recenzia

Intímny gél značky E-rex 24 je hlavne výborný lubrikant. Navyše účinne podporí aj vašu erekciu, pretože obsahuje účinné látky schopné stimulovať a prekrvovať pohlavné orgány (skvelý doplnok k tabletkám tej istej značky). Erekcia tak bude ešte “nadupanejšia”. S bonusom navyše, gél bude stimulovať aj pohlavné orgány vašej partnerky, ktorá si tak vďaka zvýšenej citlivosti a maximálne “hladkému priebehu” užije ešte viac.

Zloženie:

💡 TIP č.1: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.2: TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo💡 TIP č.3: zásielka v diskrétnom balení

 

Kde ho kúpiť

E-rex 24 je riadne registrovaným výživovým doplnkom, no v lekárni ho nehľadajte (ani Dr.Max, ani Pilulka, ani Vaša lekáreň, ani nikde inde v kamenných obchodoch či online eshopoch). U nás sa predáva len a jedine prostredníctvom oficiálneho eshopu. Predajca tak vie zabezpečiť výhodnejšiu cenu, ľahšiu dostupnosť a bližšiu komunikáciu so zákazníkom. Takýto predaj nie nič zvláštne. Viaceré kvalitné značky sa predávajú len (či prevažne) na internete po vlastnej osi (napríklad Zerex, eJoy, Proerecta).

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup v oficiálnom eshope prípravku je presne taký istý ako aj v inom užívateľsky prívetivom obchode.

💡 TIP na produkt - E-reX 24
E-reX 24
 • prírodný prípravok na erekciu so zaujímavým zložením
 • obsahuje výťažky exotických rastlín Muira Puama a Cezmíny paraguajskej (Yerba maté) + Zinok
 • výsledok: pevnejšia erekcia, lepšia výdrž, viac chuti, lepšie prekrvený penis
 • dostupný aj intim gel – lubrikant pre ešte lepšiu stimuláciu
 • na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
31,99 €

💡 TIP č.1: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.2: TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo💡 TIP č.3: zásielka v diskrétnom balení

 • vyberiete si veľkosť balení (variant E-reX 24 Extra Forte je úplne ideálny – máte približne na 3 a pol mesiaca pokoj a dozviete sa naozaj presne ako a kedy vám tieto tabletky zabrali)
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, klasické prepravné podmienky
Kuriér GLS – cena: 3 €, doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní telefonicky

 • zaplatiť môžete na dobierku (spoplatnené sumou 1 €), ale aj vopred kartou (PayPal)
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Základné balenie E-reX 24 obsahuje spolu 45 tabliet, čo vám pohodlne vydrží približne mesiac. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 1 tableta denne (najlepšie nalačno, ešte ráno pred prvým jedlom) zapiť dostatočným množstvom tekutiny
 • maximálna denná dávka sú 💊💊 2 tablety (napríklad si dáte druhú tabletu približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom)
 • doba nástupu účinku je individuálna a závisí najmä od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca
 • keď dosiahnete uspokojivý efekt, môžete dávku pokojne znížiť na 1 tabletu za 3 dni (aby sa zachovala potrebná hladina látok s fyziologickým účinkom)

Neužívajte viac ako je maximálna odporúčaná denná dávka – účinky sa tým nezvýšia, akurát riskujete zvýšený výskyt vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • výsledkom užívania je pevnejšia a kvalitnejšia erekcia, lepšia výdrž, častejší sex, nabudené libido
 • prírodné zloženie s exotickými afrodiziakami (na našom trhu nezvyčajné, ak vám doteraz nič nezabralo, je možné, že práve E-reX 24 vám vďaka tomu pomôže viac)
 • vhodný na dlhodobé používanie
 • stačí užívať 1 tabletku denne a neskôr znížiť na 1 za 2-3 dni
 • užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • na zaobstaranie si prípravku nepotrebujete žiaden recept ani vyšetrenie u lekára
 • vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (najviac ho asi ocenia páni nad 35-40 až seniori, s prirodzeným nedostatkom testosterónu v tele)
 • overený oficiálny eshop – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka a aj možné poradenstvo online, dokonca je prístupná aj telefónna asistenčná linka
 • predajca garantuje vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti (30 dňová skúšobná lehota)
 • 15 tabliet ku každému variantu prípravku úplne zadarmo na vyskúšanie jeho účinnosti
 • dostupný je aj intímny gél značky E-reX 24 – lubrikant, ktorý k tomu stimuluje a ešte viac prekrvuje pohlavné orgány

 

Moje vlastné skúsenosti

Na skúšanie E-reX 24 som sa vyslovene tešil. Ako prvé ma pri zháňaní informácií o prípravku prekvapilo jeho zloženie, ktoré je vážne netradičné (v porovnaní s ostatnými konkurenčnými prípravkami). Čo však znamená, že musí byť aj nevyhnutne slabé, ako by niekto mohol predpokladať. S maté (yerba maté) som už mal čo dočinenia a tento čaj mi naozaj chutil a mal na mňa dokonalé povzbudzujúce účinky. Muira Puama však bola vtedy pre mňa ešte veľká neznáma.

➡️ Ako som E-reX 24 užíval ja?

Prípravok som používal presne podľa odporúčaní výrobcu či distribútora. To znamená že 1 tabletu som si dával denne vždy ráno ešte pred raňajkami. Občas som užil aj maximálnu dennú dávku a a druhú tabletku som si dal vtedy, keď som predpokladal, že budem mať sex. Za dva mesiace som tak spotreboval takmer do konca stredne veľké balenie Forte.

Čo sa týka alkoholu…

…tak úplne ho vylúčiť nemusíte (ako som to spravil ja). Pohár dobrého vína k romantickej večeri samozrejme až tak nezaškodí, ani pár dúškov piva na lepšie trávenie. Určite sa to však s alkoholom nesmiete preháňať. Prílišná konzumácia zaručene znižuje účinnosť tabletiek. A tiež nezabúdajte na fakt, že alkohol samotný erekcii vôbec neprospieva, naopak ju “kazí” a znemožňuje.

EreX 24 - tableta

E-reX 24 – detail “modrej” pilulky…

 

➡️ Výsledok?

Hneď na úvod môžem povedať, že z mojej strany zavládla s prípravkom na konci testu celkom spokojnosť. Hovorím celkom, pretože nástup a viditeľný efekt užívania sa mohol prejaviť aj o niečo skôr (u mňa takmer až po dvoch týždňoch), ale nakoniec som to nevzdal a som rád. To isté odporúčam aj vám. Tomuto prípravku totiž musíte dať dostatok času, kým sa prejaví. To je čo sa týka erekcie a jej kvality.

Moju výdrž zhruba po mesiaci užívania môžem nazvať uspokojivou (slovami mojej partnerky). Cítil som sa viac v pohode, dôveroval som si, erekcia bola kvalitná – to sú nevyhnutné predpoklady aby ste vydržali dlhšie aj vy (merať sa to veľmi nedá, no v tomto sa plne spolieham na slová mojej ženy). Čo sa týka nejakého zväčšenia penisu, tak o tom nemôže byť ani reči, subjektívne mi lepšie sadol v ruke a partnerke v…, ale ak čakáte nejaké centimetre navyše do dĺžky či šírky, tak ostanete sklamaní.

Takže za mňa som s E-reX 24 v podstate spokojný a pokojne ho môžem zaradiť k tým známejším prípravkom, ktoré sú ale aj tak o trošku účinnejšie. Na tie má jednoducho zatiaľ nemá (v tomto prevedení).

 

Skúsenosti ostatných

Keďže ja som bol s Erexom celkom spokojný, hľadal som komentáre a hodnotenia aj od iných mužov, ktorí ho užívali a bol som zvedavý, či sa moje zistenia a závery potvrdia. A tak som  prišiel na to, že je to spokojnosťou približne pol na pol. Polovica mužov chváli prípravok, a najmä to, že sa im po užívaní Erex24 reálne zlepšila erekcia a to bez vedľajších účinkov, prípadne, že sa im viac darilo dlhšie si to v posteli užívať. Druhá polovica naopak prípravok neodporúča, pretože ani po pár dňoch sa neprejavil žiaden pozitívny efekt a zvyšok tabliet zahodili do koša (neviem prečo, keď výrobca garantuje vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti).

…za tú cenu som čakal nejaké výsledky a nič. Blbosť, EREX u mňa nemal žiadne výsledky. Po pár dňoch som sa na to vykašľal. Vyhodené peniaze…“(kkkkkk)

ℹ️ …Erex 24? Dá sa naň rýchlo zvyknúť!

„…najlepšie je, že keď som začínal s prípravkami na erekciu (doplnky a nie lieky podotýkam) tak do rúk sa mi ako prvý dostal práve tento EREX 24. Fakt prekvapenie, reálne som pocítil, že sa tam dole niečo deje, čo som vôbec nečakal a bolo to príjemné. Dá sa na to veľmi rýchlo zvyknúť. Dnes keď už mám odskúšané aj ďalšie prípravky (zerex, vimax, erexan) tak tomu hovorím len vánok pred búrkou. Ako fajn, v podstate dobrý prípravok na začiatok, ale sú aj lepšie, o dosť.“ (Karel 55)

ℹ️ …E-rex 24 a intímny gél:

„…ja som s erex24 spokojný, mne funguje a nemám sa na čo sťažovať to znamená že iné prášky skúšať ani nemusím, za tú cenu je to ok, ešte uvažujem nad tým intímnym gélom, máte niekto s ním skúsenosti? zaujíma ma to, či ako lubrikant nezanecháva mastný film na pokožke a nie je chladivý..“ (Jiří)

…odpoveď:

“…Ja ho mám vyskúšaný – žiadny film nezanecháva a ani nevyvoláva nepríjemné pocity štípania – spokojnosť úplná… (Ludva)

ℹ️ …gél je fajn lubrikant na anál, tabletky tiež OK:

„…moje skúsenosti: používam gél ako lubrikant a je super, aj na anál. Tabletky užívam tiež občas, treba si dať väčšiu dávku a fungujú celkom ok. Za mňa fajn, akurát by mohol byť lacnejší…“ (vlastenec)

ℹ️ VIDEO

 

Zerex alebo E-reX 24?

💡 E-reX 24 vs. Zerex

Aby ste sa zorientovali ešte lepšie, pre porovnanie účinkov E-reX 24 som si vybral produkt na erekciu, s ktorým som bol ja osobne spokojný asi najviac – Zerex.

E-reX 24

 • obsahuje pomerne neznáme rastlinné extrakty, ktorých účinky na erekciu nie sú až tak známe
 • stále menej známy produkt, ktorý na internete (diskusie, hocaké fórum) nie je toľko “prepieraný” a aj po niekoľkých rokoch fungovania na našom trhu sa k nemu vyjadruje dosť málo užívateľov
 • na druhú stranu, prípravok ponúka 15 tabliet zadarmo na vyskúšanie, v prípade nespokojnosti môžete nevyužité tabletky poslať späť (garancia vrátenia peňazí)

Zerex

 • má tradičné zloženie, napríklad Maca, Tribulus či aminokyseliny ako L-arginín a L-citrulín majú účinky na sexuálne funkcie potvrdené
 • je to jeden z najznámejších prípravkov na zlepšenie erekcie a ejakulácie u nás, pričom je možné o ňom dohľadať množstvo skúseností a hodnotení

Ako si z nich vybrať? Pokiaľ nemáte s prírodnými prípravkami na zlepšenie erekcie skúsenosti, odporúčam na začiatok skôr Zerex. Stať sa však môže aj to, že skúsenosti s inými produktami síce máte, ale nie ste celkom s ich účinkami stotožnení. V tom prípade odporúčam vyskúšať E-reX 24. Čudovali by ste sa, ale niekedy exotickejšie zloženie zaberie fakt lepšie ako “klasika”.

 

E-reX 24 a moje zhodnotenie na záver

Poďme si na záver zhodnotiť zaujímavý prípravok na posilnenie erekcie, akým E-rex 24 nepochybne je. Aj keď vyslovene neohúri, určite vás nesklame. Na podporu erekcie v dlhodobom horizonte naozaj patrí medzi tie lepšie prípravky. S prírodným zložením. Nie, nie je to liek, ako by si niekto mylne nahováral. Žiadna Viagra, ktorá zaúčinkuje takmer okamžite. Na druhú stranu, erektilnú dysfunkciu tabletky na predpis riešia v podstate len dovtedy, kým nevyprchá ich účinok. Zato tabletky s prírodným zložením (hoci aj exotickejším ako je to pri Erexe), podporujú sexuálne funkcie dlhodobo. Odhliadnuc od toho, že ich užívaním nehrozia žiadne negatívne vedľajšie účinky ako bolesť hlavy, plný nos či začervenanie v tvári a podobne.

E-reX je ako výživový doplnok určený na posilnenie erekcie a výdrže pri sexe. Aj vďaka mojim skúsenostiam (ale i ostatných mužov) ho môžem odporučiť každému mužovi, ktorý chce riešiť svoje často nedostatočné stoporenie (hlavne ako následok nižšej hladiny testosterónu v tele). Nezabúdajte, že nástup účinkov trochu trvá, no keď sa dostaví, môžete byť naozaj prekvapení. Ako ja. Ak hľadáte skôr tradičnejšie zloženie prípravku, lepšiu účinnosť, ale i o niečo vyššiu cenu má napríklad Zerex Ultragold alebo aj eJoy, ktoré sú na našom trhu podľa mňa špičkami vo svojom odbore.

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • pevnejšia erekcia
 • lepšia výdrž, častejší sex
 • prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
 • vhodný na dlhodobé užívanie
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

E-reX 24 je prírodný prípravok s exotickým zložením na posilnenie erekcie a ostatných sexuálnych funkcií oslabených kvôli zníženej hladine testosterónu.

4.2

E-reX 24

✅ Cena: 31,99 €
✅ Balenie: 30 + 15 tabliet zdarma
✅ Dávkovanie: 1 tableta denne

Chcem E-reX 24 EreX24.sk
Vývoj ceny E-reX 24

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 kapsúl
eJoy LONG
eJoy Long
➡️ prírodný prípravok na oddialenie vyvrcholenia
✅ overená značka
✅ pre dlhší styk so stabilnou erekciou a viac pôžitku
✅ bonus: viac chuti na sex + energie
✅ prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov
✅ určený pre všetkých mužov bez rozdielu veku (18+)
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

27,90 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

presne tak ako Píše MUZ. Zerex nič nerobi. resp na mne nefungoval vobec. erex24 je taka ideálna aleternatíva

Vyskusal som Viagru, ta bola zo vsetkych produktov najlepsia. Nakolko to je drahe, uzival som polovicu. Polovicka mi niekedy zabrala niekedy nie. Skusil som ZEREX, snim som nemal dobre skusenosti, bolala ma z neho hlava a vobec mi nejako nesadol. Treti produkt, ktory som skusil na odporucanie znameho bol EREX. S erexom som nemal zazivacie problemy, celkovo dobre funguje takze ho mozem odporucat dalej.

Pri prvom (a poslednom) objednaní EREXu24 som dostal 30 tabliet + 15 tabliet zadarmo. EREX24 som užíval pravidelne, každý deň, viac ako mesiac. Očakávané výsledky (podľa popisu predajcu) sa nedostavili. Odporúčal by som, aby pri popise tohto produktu bolo uvedené, že pre mužov, ktorí sa liečia na vysoký krvný tlak, je tento produkt nevhodný. Jeho kombinácia s liekmi na zníženie krvného tlaku u mňa spôsobovala časté prejavy ako sú prejavy ischemickej choroby srdca – pred užívaním EREXu24 som takéto stavy nepoznal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.