Tabletky na zvýšenie libida u mužov

Tabletky na zvýšenie libida u mužovTabletky na zvýšenie libida u mužov existujú a tí ich aj s obľubou využívajú. A ja sám takisto. Prečo? Pretože adekvátne libido, čiže normálny sexuálny apetít, vplýva na všetky ostatné sexuálne funkcie. Bez poriadneho libida nie je poriadna erekcia, ejakulácia tiež nie je práve v „top forme“…

Tabletky, ktoré posilňujú mužské libido fungujú na princípe účinkov overených rastlinných extraktov a ďalších dôležitých látok, ktoré sú nakombinované tak, aby čo najlepšie povzbudili sexuálnu túžbu. Či už je to prirodzenou podporou tvorby testosterónu v tele, alebo tým, že dokážu zlepšiť prekrvenie pohlavnej sústavy a lepšie stimulovať našu nervovú sústavu.

Prečo by sme my muži mali siahnuť po takomto overenom prírodnom prostriedku? Pretože ak v našom živote chýba chuť na sex, tak logicky sa to nepriaznivo prejaví aj v ďalších oblastiach. Za zníženým mužským libidom môže stáť viacero faktorov. Niektoré sú priam až triviálne a dajú sa potlačiť jednoduchými zmenami, napríklad v stravovaní a životospráve, iné zas spôsobujú ťažšie formy porúch, ktoré musí riešiť lekár. No a tie spomínané tabletky slúžia na to, aby sme sa tak skoro do tej ambulancie lekára nemuseli pozrieť.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie erekcie a mužského libida – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Čo to vlastne libido je a jeho význam

Libido jednoducho znamená vrodený pohlavný pud. Je to sexuálny apetít či túžba po sexe. Bez libida by nebolo normálneho intímneho života, v tom sa zhodujú odborníci i laici… Libido však možno definovať aj trochu inak. Toto sú niektoré z najčastejšie používaných definícií:

 • túžba po ukojení pohlavného pudu
 • potreba pociťovať sexuálnu rozkoš
 • sexuálne alebo erotické želanie či vzrušenie
 • príjemný pocit, ktorý sprevádza sexuálne vzrušenie
 • pud, vášeň, náklonnosť či dokonca až chlípnosť
 • sexuálna túžba po splynutí

➡️ Význam libida

Význam libida – sexuálneho apetítu a túžby u mužov a žien – nám už dávnejšie objasnili dve legendárne postavy psychoanalýzy, páni S. Freud a C. G. Jung:

💡 Libido podľa Freuda či Junga

Libido v psychoanalýze podľa Sigmunda Freuda je sexuálna energia tvoriaca základ všetkých prejavov sexuality, ktorá je zameraná na získanie rozkoše erogénnych zón, energia sexuálneho pudu, sexuálna túžba (ako kvantitatívne pôsobiaca sila), energia lásky človeka.

Libido v analytickej psychológii podľa Carla Gustava Junga je psychická energia tvoriaca základ všetkých psychických prejavov, všeobecná životná sila (životná energia, životná vôľa) človeka.

A inak práve libido vedie každého pohlavne dospelého jedinca k túžbe po sexuálnom zblížení s iným jedincom svojho druhu. Je to najzákladnejší prirodzený pud – pohlavný pud – a jeho základným cieľom je stimulácia sexuálnej aktivity kvôli rozmnožovaniu.

 

Najčastejšie problémy s mužským libidom a čo za nimi stojí

Poruchy libida nie je práve najľahšie identifikovať. Prečo? Pretože čo jeden muž považuje za úplne normálne a prirodzené, ten druhý to môže považovať až za niečo extrémne. Takisto je fakt, že plynulá priamka sexuálnej túžby jednoducho neexistuje, vždy je to krivka, kedy fázy veľkého sexuálneho apetítu striedajú fázy pokoja a lenivej letargie. Aj napriek tomu sa dajú rozoznať viaceré poruchy mužského libida. Medzi najčastejšie problémy v tomto smere patrí:

➡️ Znížené libido

Znížené mužské libido sa prejavuje zníženým záujmom o sexuálny kontakt. Niežeby sa úplne vytratil, sex je stále ešte súčasťou života partnerov, no býva zriedkavejší a nie je tak intenzívny ako kedysi. Môže za tým stáť aj neschopnosť udržať erekciu pri styku a následne aj úzkosť a stres zo zlyhania, čím nezriedka dochádza k značne napätej situácii medzi partnermi a menej príležitostí k sexu. Býva to dočasná forma, no veľmi rýchlo sa môže stať vážnejšou poruchou (ak sa s týmto stavom nič nerobí).

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie erekcie a mužského libida – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

➡️ Úplná strata libida

Úplná strata libida je často dôsledok neriešenia prechodného nezáujmu o sex. V extrémnom prípade to môže dospieť tak ďaleko, že muž nemá absolútne žiaden záujem o sexuálnu aktivitu, odmieta akýkoľvek intímny fyzický kontakt, chýbajú sexuálne fantázie a prípadný pohlavný styk ho už nemôže vôbec uspokojiť. Takisto to platí aj na autoerotiku (masturbáciu) a to aj pri dlhšej sexuálnej abstinencii.

➡️ Zvýšené libido

Príliš nabudené libido je tiež problém, ktorý takto postihnutý muž potrebuje vyriešiť. I keď sa to nezdá, môže sa jednať až o nechcený chorobný stav, ktorý je často vyvolaný v dôsledku zvýšenej hladiny mužských pohlavných hormónov, najmä testosterónu. Nezriedka sa táto porucha diagnostikuje ako seriózna závislosť na sexe.

 

Čo stojí za problémovým libidom u mužov

Za normálnym mužským libidom stojí hlavne jeho hormonálna sústava a jej správne fungovanie. Čo spôsobuje jeho zníženie? Je toho viac a býva to dôsledok pôsobenia viacerých faktorov. Medzi najbežnejšie príčiny zníženej sexuálnej túžby u muža patria:

 • hormonálne zmeny (najmä znížená hladina testosterónu)
  • popri užívaní liekov s vedľajšími účinkami, ktoré spôsobujú pokles hladiny pohlavných hormónov (napríklad lieky na rakovinu prostaty)
  • extrémny prípad je odstránenie vaječníkov, t.j. chirurgicky vyvolaná menopauza
  • nízka hladina testosterónu v dôsledku poruchy zvanej hypogonádizmus
 • užívanie antidepresív, napríklad skupiny SSRI (selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu)
 • erektilná dysfunkcia a neschopnosť udržať kvalitu pohlavného styku na dostatočnej úrovni
 • neurologigické ochorenia ako syndróm nepokojných nôh
 • cukrovka, rakovina a ďalšie chronické ochorenia ako artritída, ischemická choroba srdca a ďalšie
 • pohlavne prenosné choroby
 • psychické problémy ako nízke sebavedomie, úzkostné stavy a depresie, únava a vyčerpanie, nekvalitný spánok
 • nadmerná konzumácia alkoholu a užívanie rekreačných drog
 • náboženské presvedčenie
 • vzťahové problémy, najmä však nedostatočná komunikácia medzi partnermi, nedostatok dôvery, rozpory v manželstve
 • sexuálny nesúlad partnerov

Príznaky zníženého libida u mužov

Príznaky zníženého mužského libida sú najrôznejšieho typu a intenzity a sú individuálneho charakteru – u každého muža jednoducho trochu iné. Vážnejšia porucha libida u mužov je stav, kedy muž dlhodobejšie nepociťuje chuť na sex (alebo len minimálne). Toto sú základné príznaky/symptómy zníženého libida u mužov:

 • žiadny alebo len minimálny záujem o sexuálnu aktivitu
 • žiadne alebo len minimálne sexuálne fantázie či myšlienky
 • takmer úplný nezáujem o pohlavný styk, absencia akýchkoľvek sexuálnych signálov vysielaných k partnerke
 • absencia rozkoše a slasti pri sexe, najmä v súvislosti s neschopnosťou dosiahnuť potrebnú kvalitu erekcie
 • žiadne príjemné pocity, ktoré inak normálne vyvoláva stimulácia genitálií, či iných erotogénnych oblastí

 

Ako zlepšiť mužské libido – aké sú praktické skúsenosti

Zvýšiť mužské libido nemusí byť až tak veľký problém, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Dôležité je vhodne a rýchlo zareagovať na príčinu zníženia sexuálneho apetítu. Najľahšie to ide jednoduchými zmenami v životospráve, pridaním aktívneho pohybu do života a netreba zabúdať ani na možnosť využiť silu prírody a dopriať si aj overené bylinky, či už vo forme čajov a odvarov, alebo tabletiek, ktoré ich obsahujú v koncentrovanej forme a vhodnej kombinácii.

➡️ Životospráva

Zmenou životosprávy a potlačením zlých návykov môžete pri libide dosiahnuť významné pokroky. Ak sa zaobídete bez alkoholu a fajčenia máte dokonca už napoly vyhrané. Ešte sa pri stravovaní viac zamerajte na kvalitu potravín, častejšie sa hýbte, doprajte si kvalitný spánok, menej stresu a únavy a je to vybavené.

Pristavím sa ešte pri vhodných potravinách na libido. Existuje ich totiž celkom dosť, ktoré dokážu účinne povzbudiť mužský sexuálny apetít. Pridajte do svojho jedálnička aj nejaké morské plody a ryby (ustrice, losos), jedzte viac ovocia – banánov, lesných plodov (maliny, jahody, černice), či orechov (mandle, pistácie). Pozri aj najlepšie potraviny na zvýšenie libida.

➡️ Riešenie nepriaznivého zdravotného stavu

Na libido u mužov vplývajú samozrejme aj niektoré ochorenia a celkovo nepriaznivý zdravotný stav. Začnite ho riešiť, kým sa to dá ešte relatívne ľahko. Hovorím napríklad o obezite, ktorá stojí za veľkou časťou problémov, zvýšenom cholesterole či krvnom tlaku. Taktiež si „jedným očkom“ sledujte hladinu testosterónu v tele – má totiž na vaše libido obrovský vplyv. V prípade potreby podporte jeho tvorbu vhodnou stravou či tabletkami na testosterón prírodného charakteru.

Ak náhodou užívate lieky, ktoré by mohli znižovať váš sexuálny apetít, porozprávajte sa o tom so svojim lekárom. Možno totiž existuje nejaká vhodná alternatíva lieku, ktorý užívate, prípadne sa dá aspoň znížiť jeho dávka.

➡️ Psychické zdravie

Problémy s libidom môže spôsobovať aj nevhodné psychické rozpoloženie. Preto netreba zabudnúť o zvýšenú starostlivosť aj o vaše psychické zdravie. Na začiatok úplne postačí, ak sa budete viac venovať regenerácii, doprajete si kvalitný spánok a budete vyhýbať stresovým situáciám. Takisto vám môže po psychickej stránke pomôcť lepšia komunikácia s partnerkou. Porozprávajte sa s ňou o tom, a riešte prípadne veci kde to v intímnej oblasti najviac škrípe. Pomôcť tiež môže aj psychologické poradenstvo či sexuálny terapeut.

➡️ Aktívny pohyb

Cvičenie a aktívny pohyb sú veľmi dobrou prevenciou najrozličnejších civilizačných ochorení, ktoré negatívne pôsobia aj na úroveň libida. Pravidelné cvičenie dokáže zlepšiť náladu, pridať na energii a vitalite. Lepšia fyzická kondícia potom prispeje aj k lepšej kondícii v posteli – to je jasné…

➡️ Bylinky na zvýšenie libida u mužov

Na podporu všetkých mužských sexuálnych funkcií a zvýšenie libida existujú aj presne zamerané unikátne bylinky. Viaceré známe i menej známe bylinky podporujú sexuálny apetít maximálne šetrným prírodným spôsobom.

Rastliny ako je Kotvičník (Tribulus), ŽenšenMacaGinkoKrpčiarkaMuira Puama, Saw Palmetto, Chilli, Yerba maté, Guarana, Sibírsky ženšen a ďalšie dokážu s vašim sexuálnym apetítom spraviť ozajstné divy. Pozri najlepšie bylinky na mužské libido.

➡️ Tabletky na zvýšenie libida u mužov

Voľne dostupné tabletky s prírodným zložením dokážu práve vďaka týmto aktívnym zložkám pomôcť zvýšiť pošramotené mužské libido. Jedná sa o už spomenuté unikátne bylinky a ďalšie dôležité látky ako sú napríklad aj niektoré známe aminokyseliny ako l-arginín, l-citrulín a iné. Vďaka takémuto komplexnému zloženiu tiež dokážu vplývať nielen na libido ale aj takú erekciu, ejakuláciu, sexuálnu kondíciu a výdrž, potenciu či plodnosť.

Ako si dobre vybrať? Mali by ste siahnuť hlavne po overených prípravkoch s kvalitným zložením a viditeľnými účinkami. Po takých, ktoré sú riadne schválené a disponujú napríklad aj viacerými certifikátmi a skúškami kvality v atestovaných laboratóriách.

Princíp a účinky tabliet na podporu libida

💡  Tabletky s prírodným zložením majú pri problémoch v rámci sexuálnej oblasti naozaj svoj význam. No vedzte, že to nie sú žiadne lieky a účinnosť v tomto smere ani nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky a doplnky tohto zamerania fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na pohlavnú sústavu muža a sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov (oslabená erekcia, nízke libido, problémy s potenciou, predčasnou ejakuláciou…)

Zvýšenie libida u mužov - tabletky

Sú tabletky na zvýšenie libida u mužov riešením…?

Majú prírodné zloženie, neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych účinkov. Dajú kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení nájdete mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybne podporné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne. Zameranie tabletiek je teda, ako sami vidíte, pomerne široké.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa oplatí užívať dlhšie a aj navzdory tomu, že pri niektorých z nich výrobca tvrdí, že stačí užiť iba 1-2 tabletky pred stykom. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov), že práve dlhodobejšie užívanie naozaj prináša v tomto smere svoje ovocie (optimálne 2-3 mesiace – podľa potreby).

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky a prostriedky na zvýšenie libida u mužov

 

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold

 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie a libida, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás

29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti

 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Najčastejšie otázky

Ja sám som vyskúšal celkom dosť tabletiek intímneho zamerania, vrátane tých na podporu mužského libida, takže odpovedať na najčastejšie otázky týkajúce sa praktickej stránky veci (ohľadom užívania týchto prípravkov…) nebude pre mňa žiaden väčší problém:

Pre koho sú tabletky na podporu libida určené?

Pre všetkých mužov, ktorí ho potrebujú a chcú zvýšiť. Ale nie sú zázračnými tabletkami, ktoré okamžite zvýšia váš sexuálny apetít. No zas na druhú stranu vedia veľmi dobre pomôcť napríklad starším mužom so zníženou sexuálnou motiváciou. K tabletkám treba pridať aj vhodné opatrenia týkajúce sa životosprávy a vaše libido by malo pohodlne zvýšiť. U mňa to tak bolo.

Ktoré tabletky vybrať?

Na výber máte z viacerých kvalitných možností, na konci máte pár tipov, ktoré u mňa zafungovali najlepšie… Nuž a vyskúšať ich môžete aj všetky a nájsť ten, ktorý vám najviac sadne. Určite však nekupujte tabletky, pri ktorých sa nedajú nájsť žiadne relevantné informácie, prípadne sú z pochybných zdrojov kde nie je známy ani výrobca, ani predajca a predaj často prebieha pomocou falošných zdravotných stránok.

Ako dlho trvá, než sa účinok tabletiek prejaví?

Okamžitý účinok je pri týchto tabletkách skôr ojedinelý, to som už spomínal. Zloženie a charakter voľne dostupných prípravkov pre zvýšenie mužského libida ich predurčujú na dlhodobejšie užívanie. No výsledkom je dlhodobá podpora libida, ktorá sa tak skoro nevytratí ani po vysadení tabletiek.

Prečo sú tieto tabletky na zvýšenie libida u mužov bez predpisu?

Pretože sú to výživové doplnky a ich zloženie je striktne prírodné. Obsahujú hlavne výťažky z rastlín, ktoré majú reálne priaznivé účinky na mužské libido a sexuálne funkcie. Neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky ako je to pri niektorých liekoch, a ktoré sú dostupné zväčša iba na recept. A takéto tabletky bez predpisu inak tiež musia spĺňať určité štandardy kvality.

Kde sa dajú kúpiť a ako?

Viaceré dostanete aj v lekárni. Ďalšou možnosťou, a podľa mňa aj výhodnejšou, je ich zaobstaranie prostredníctvom oficiálneho eshopu výrobcu či oficiálneho slovenského distribútora. Takáto online objednávka je pohodlná, jednoduchá, rýchla a hlavne diskrétna. Takisto s výrazne lepšou cenou, zľavami či akciami a rôznymi dostupnými variantami balenia prípravku.

Je potom objednanie tabletiek na internete bezpečné?

Pokiaľ budete objednávať od oficiálneho distribútora, či v eshope registrovanej lekárne tak áno. Domov vám príde poštou alebo kuriérom diskrétny balíček, pri ktorom nikto nebude vedieť, čo ste si vlastne objednali. Platiť sa dá aj priamo až pri prebratí zásielky a väčšina solídnych predajcov ponúka aj záruku vrátenia peňazí.

Existuje záruka, že prírodné tabletky budú fungovať?

Žiaľ, takúto záruku vám žiaden výživový doplnok s prírodným zložením nedokáže dať. Tieto tabletky totiž fungujú na úplne inom princípe ako synteticky vyrobené účinné látky nachádzajúce sa v tradičných liečivách. Osobne však mám s nimi zväčša pozitívnu skúsenosť, prospievajú libidu a sexuálnym funkciám dlhodobejšie a nie len jednorázovo. Najlepšie značky na trhu v tomto segmente majú naozaj vysokú mieru úspešnosti, čo mimo iné dokazujú aj skúsenosti ostatných mužov, ktorí podobné tabletky už vyskúšali.

 

Tabletky na zvýšenie libida u mužov, ktoré som osobne vyskúšal

Poďme sa konečne spolu pozrieť na tabletky, ktoré som osobne vyskúšal na zvýšenie môjho libida a skúsenosti s nimi. S niektorými som bol spokojný viac, s niektorými zase menej… Ak premýšľate teraz nad tým, že si podobný prípravok na podporu libida zaobstaráte aj vy, zamerajte sa pri ich výbere najprv na ich presný účel (takéto podporné prípravky majú síce určitú mieru účinku, ale určite nemôžu byť náhradou odbornej liečby v prípade vážnejších stavov) a potom na niekoľko ďalších faktorov, ktoré spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. O čo ide?

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

Najlepšie tabletky na zvýšenie libida u mužov

Ktoré tabletky na zvýšenie libida u mužov fungujú podľa mňa najlepšie? Tu sú, aj so stručným popisom spolu s cenou a odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Primulus
Primulus
➡️ všetky dôležité minerály + vitamíny pre muža
✅ vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
✅ podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Primulus.sk - eshop

⭐️ známy a obľúbený produkt
⭐️ rýchle dodanie

23,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Erexan Stabil
Erexan Stabil
➡️ výživový doplnok na dlhodobú podporu libida a erekcie
✅ prírodný prípravok
✅ bez negatívnych vedľajších účinkov
✅ podpora erekcie a libida v dlhodobom horizonte
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

42,90 €
Chcem vedieť viac

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!