Tribulus Maximus – extra porcia kotvičníka v tabletkách na podporu testosterónu

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 2
Tribulus Maximus
 • Balenie: 90 tabliet
 • Dávkovanie: 1 tableta denne
 • Dostupnosť: Skladom
12,50 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Tribulus Maximus je špeciálny prípravok, ktorý obsahuje jedinú látku – koncentrovaný výťažok známej rastliny kotvičník zemný. Tá je známa tým, že v rámci rastlinnej ríše patrí medzi najväčších stimulantov tvorby testosterónu v tele! A práve dostatok tohto pohlavného hormónu potrebuje každý muž, ktorý chce mať vždy dostatok sexuálnej energie a fyzickej sily. Keďže jeho produkcia vekom prirodzene klesá, bez nášho zásahu a podpory klesá aj náš sexuálny apetít, celková vitalita, výkonnosť, výdrž aj sila. Preto tvorbu testosterónu treba optimálne stimulovať.

Tribulus Maximus americkej značky Biotech USA na to ide jednoducho a nepotrebuje na to xy rôznych zložiek. Stačí jediná, no zato v poriadnej koncentrácii a špičkovej kvalite. Takto máte k dispozícii v jedinej tabletke až 1500 mg výťažku z Kotvičníka zemného, alias Tribulus terrestris, čo sa prejaví už v priebehu niekoľkých týždňov zvýšenou sexuálnou aktivitou a nárastom svalstva. Chcete vedieť o Tribulus Maximus viac? Čítajte ďalej a všetky potrebné informácie dostanete ako na striebornom podnose vrátane mojich osobných skúseností s jeho užívaním.

doba testovania tabletiek3 mesiace
prvé účinky3.-4. týždeň
na recept⛔️ NIE
zvýšenie testosterónu⭐️⭐️⭐️⭐️
energia a vitalita⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
alternatívaPrimulus a/alebo MenActive
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
OBJEDNAŤ Akciové balenie 1+1 zadarmo
porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
12,50 € Do obchodu Heureka.sk
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
zistiť cenu Do obchodu Pilulka.sk

Tribulus Maximus – charakteristika, balenie a určenie

Tribulus Maximus je doplnok výživy, ktorý má prírodné zloženie. Neobsahuje žiadne prídavné látky navyše (len tie, ktoré sú nevyhnutne potrebné k stabilizácii produktu) a vďaka tomu vám potom v podstate nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky – pri dodržiavaní výrobcom odporúčaného dávkovania. Aby ste si ho zaobstarali, nepotrebujete žiaden predpis ani lekárske vyšetrenie. Prípravok samozrejme spĺňa všetky legislatívne normy a podmienky, ktoré sú potrebné pre jeho predaj u nás, takže je schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Výrobca má tiež pridelené množstvo certifikátov, ktoré svedčia o vysokej kvalite a bezpečnosti ich produktov (International Food Standard, Good Manufactoring Process, HACCP, ISO 9001 – 2000).

➡️ Výrobca

Za koncentrovaným prípravkom Tribulus Maximus stojí dobre známa spoločnosť BioTech USA, ktorá sa venuje produkcii a predaju najmä športových výživových doplnkov (kulturistika, fitness…), ale v portfóliu nájdete aj produkty na redukciu hmotnosti, na výživu kĺbov, minerály, vitamíny… A hoci tieto tabletky teda nie sú podľa výrobcu primárne zamerané na potenciu či podporu libida, vďaka prítomnosti čistého kotvičníka v zložení tento prípravok môžeme pohodlne považovať aj za účinné afrodiziakum a podporu sexuálnej kondície mužov.

➡️ Balenie

Tabletky Tribulus Maximus sú balené vo väčšej čiernej plastovej fľaštičke s etiketou, na ktorej je bielou a zelenou farbou zvýraznené logo značky a výrobcu. Taktiež na nej nájdete informácie o počte tabliet, presnom zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje 90 tabliet a vydrží až na 3 mesiace.

Samotné tabletky Tribulus Maximus sú klasické tabletky voľne uložené v liekovke. Tabletky potom stačí pri užívaní len normálne prehltnúť a zapiť dúškom vody.

➡️ Určenie

Tribulus Maximus je určený pre všetkých tých, ktorí hľadajú naozaj účinný a koncentrovaný prírodný zdroj testosterónu. Pre všetkých tých, ktorí vedia o unikátnom zložení rastliny a jej pôsobení na mužský organizmus a hľadajú ideálnu formu rastliny, ktorá sa dá veľmi jednoducho a presne užívať.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Tribulus Maximus je vlastne vysoko koncentrovaný extrakt z plodov rastliny Kotvičník zemný (Tribulus terrestris). Inak k tomu nie je veľmi čo dodať. Akurát snáď ešte to, že v jedinej tabletke sa ho nachádza až 1,5 g.

Tribulus Maximus - zloženie

Presné zloženie Tribulus Maximus

V 1 tabletke 💊 výživového doplnku Tribulus Maximus sa nachádza 1500 mg koncentrovaného extraktu z Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris).

Prídavné látky: emulgátor (fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (kyselina stearová, stearát horečnatý – E470b)

Nutričné hodnoty na 100 g prípravku:

 • energetická hodnota: 102 kJ / 24,77 kcal
 • bielkoviny: 0 g
 • sacharidy: 25,5 g
 • tuky: 0 g

➡️ Viac o Kotvičníku zemnom

Tribulus terrestris - kotvičník zemný, kvetKotvičník zemný (lat. Tribulus terrestris) je unikátna liečivá bylina, ktorá je veľmi dobre známa v rámci viacerých tradičných medicín (ajurvédy i čínskej napríklad). Jeho využitie je široké, no popularitu získal hlavne vďaka schopnosti podporovať normálnu hladinu testosterónu v tele a to aj vo vyššom veku. Športovci ho užívajú na podporu rastu a lepšiu regeneráciu svalstva, prospieva tiež prostate a zlepšuje činnosť pečene. Mimo to, rastlinu prezývajú zelená viagra, pre pozitívny vplyv na erekciu a mužské libido.

Všetko toto vie dosiahnuť vďaka tomu, že obsahuje množstvo účinných bioaktívnych látok. Určite najvýznamnejšie sú takzvané steroidné saponíny ako furostanol, furostenedion, protodioscín, protogracillin, z ďalších dôležitých látok sú to ešte sapogeníny ako diosgenín, chlorgenín, gitigenín, ruskogenín a trogoghenín, alkaloidy harman a harmín, rutín a quercetín, steroly ako betasitosterol, daucosterol, stigmasterol a viaceré bioflavonoidy (kaempferol). Nájdete v ňom však aj vitamíny (hlavne vitamín C), minerály ako vápnik, železo, horčík, glykozidy (gracilín), triesloviny či rastlinné oleje ako kyselina linolová, kyselina linoleová, kyselina stearová a kyselina behenová. Najväčšia koncentrácia týchto látok je v plodoch, menej vo vňati a koreni.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre

 

Účinky Tribulus Maximus

Tribulus Maximus je koncentrovaný prípravok a vďaka tomu ešte viac dokáže podporiť pozitívne účinky rastliny na ľudský organizmus. Viaceré vedecké štúdie (pozri na konci recenzie) dokázali, že užívaním Kotvičníka je možné zvýšiť hladinu testosterónu takmer o tretinu. Tribulus terrestris zvyšuje hladinu testosterónu hlavne tým, že podporuje tvorbu takzvaného luteinizačného hormónu v hypofýze. Vďaka vyššej koncentrácii tohto hormónu potom stúpa aj tvorba testosterónu v semenníkoch a udržiava sa jeho optimálna hladina v tele.

Účinnosť prípravku Tribulus Maximus samozrejme logicky celkom súvisí s tým ako pomáha samotný Kotvičník zemný, ktorý je jeho jedinou účinnou látkou. A hoci je Tribulus Maximus výrobcom definovaný ako výživa pre športovcov, aj tento jeho účinok vychádza najmä zo zvýšenia hladiny testosterónu v tele.

Najznámejšie účinky a využitie rastliny/prípravku v skratke:

 • stimulácia tvorby testosterónu
 • podpora potencie a libida
 • tvorba a lepšia regenerácia svalovej hmoty
 • podpora zdravia prostaty a močových ciest
 • pozitívny vplyv na zníženie hladiny cholesterolu v krvi
 • podpora trávenia a sekrécie žalúdočných štiav
 • podpora normálnej plodnosti u mužov (podporuje proces tvorby spermií – spermatogenéza)
 • pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu
 • antioxidačné účinky
 • detoxikačné účinky na pečeň
 • zlepšenie fyzickej a psychickej kondície
 • zmierňovanie stavov úzkosti
 • potláčanie nespavosti
 • lepšia regenerácia

Povedzme si teraz viac o tých, podľa môjho názoru, najzaujímavejších účinkoch Tribulusu:

💕 Testosterón a libido, plodnosť, sexuálne zdravie

Tribulus je skvelé afrodiziakum už len vďaka tomu, že zvýšená hladina testosterónu dokáže zvýšiť aj sexuálny apetít muža (no vedzte i to, že podobne pôsobí aj pri ženách podporou tvorby progesterónu a estrogénu). Kotvičník má vďaka podpore normálnej hormonálnej hladiny aj priaznivý vplyv na početnosť a kvalitu spermií (pohyblivosť) v ejakuláte. Prispieva tiež k lepšiemu fungovaniu prostaty a má mierne močopudné účinky, čím nepriamo prečisťuje urogenitálny trakt.

Skúste tiež komplexnejší Primulus, s ktorým mám výborné skúsenosti:

💡 TIP na produkt - Primulus
Primulus
 • tabletky pre všetkých mužov, ideálne pre starších
 • multivitamín na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu
 • prírodné zloženie: Senovka grécka, Tribulus terrestris + vitamíny (D3, B6, C, B7) a minerály (zinok, horčík, selén)
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 10 % – zadajte TST0118
23,00 €

💡 TIP č.1: známy a obľúbený produkt💡 TIP č.2: rýchle dodanie

💕 Testosterón a svalstvo

Tribulus je medzi silovými športovcami známy aj ako prirodzená prírodná podpora rastu svalstva. Zvýšená produkcia testosterónu totiž zlepšuje rast svalových buniek a tak podporuje silu svalov. To je mimochodom dôsledok lepšej bielkovinovej syntézy a pozitívnej dusíkovej rovnováhy.

💕 Testosterón a energia + vitalita

Opäť a znova zásluha najmä zvýšenej tvorby testosterónu, na ktorej má kotvičník nespochybniteľné zásluhy. Pravidelné užívanie Tribulusu Maximus môže mať veľký vplyv na zlepšenie vitality a energie. Zvyšuje sa výkonnosť a znižuje nadmerná únava, napätie, nervozita a podráždenosť. Zlepšuje sa spánok a schopnosť ľahšej regenerácie organizmu.

💕 Ostatné účinky

Nedá mi ešte zvlášť nespomenúť aj pár ďalších priaznivých účinkov užívania Tribulusu. Určite poteší priaznivý vplyv na trávenie a podpora metabolizmu, či pomoc s vysokou hladinou cholesterolu v krvi. Kotvičník má tiež intenzívne antioxidačné účinky, podieľa sa na zlepšení obranyschopnosti organizmu, zlepšuje stav ciev a cirkuláciu krvi a v neposlednom rade naše telo prečisťuje a zbavuje škodlivín.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Ak chcete legálne a hlavne bezpečne zvýšiť testosterón, tak Tribulus Maximus predstavuje zaujímavú alternatívu. Pri jeho užívaní totiž nehrozia žiadne významnejšie negatívne vedľajšie účinky narozdiel od synteticky vyrobených preparátov. Je však dôležité dodržiavať odporúčania výrobcu čo sa týka jeho dávkovania a neprekračovať dennú dávku (maximálne 3 tabletky denne u športovcov, 1 tabletka na povzbudenie sexuálneho apetítu). Citlivejší jedinci môžu na začiatku pociťovať mierne tráviace problémy (aj kvôli vysokej koncentrácii kotvičníka v jednej tabletke). Po čase by však mali sami odoznieť. Tribulus Maximus odporúčam užívať tesne po jedle alebo aj počas neho (ako vám to vyhovuje viac), takto sa riziku skôr vyhnete. Ja osobne som po celú dobu užívania prípravku vôbec žiadne problémy nepociťoval.

Ak však máte náhodou nejaké pochybnosti súvisiace s užívaním tohto prípravku (napríklad možná interakcia s inými liekmi) bez zaváhania a výčitiek sa s nimi obráťte na svojho lekára či lekárnika.

Kontraindikácie a interakcie

Tribulus Maximus určite nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti – pre vysoký obsah saponínov a alkaloidov. Kotvičník zemný sa tiež neodporúča osobám, ktoré trpia žalúdočnými vredmi či inými vážnejšími poruchami trávenia, prípadne nádorovým ochorením. Pre svoje močopudné účinky znásobuje efekt diuretík. Je tiež nevhodný pre osoby s chorobami pečene či obličiek, prípadne s nízkym tlakom.

Nezabudnite na fakt, že Tribulus Maximus je výživový doplnok. Takže sa v žiadnom prípade nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Prípravok skladujte v suchu a tme, v pôvodnom balení, pri izbovej teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

 

Tribulus Maximus a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Tribulus Maximus je prípravok, ktorý je určený na dlhodobé užívanie – 1 balenie s 💊 90 tabletkami vám totiž postačí na celé tri mesiace (pri odporúčanom dávkovaní 1 tabletka denne). Obchod Heureka.sk ponúka aj výhodnú akciu 1+1 balenie zadarmo, ktoré vás vyjde nepochybne lacnejšie – v prepočte za dávku. Veď porovnajte si sami:

 • Tribulus Maximus 1 balenie = 12,50 €, cena za 1 tabletku: 0,20 €
 • Tribulus Maximus 1+1 zdarma = 26,99 €, cena za 1 tabletku: 0,15 €, ušetríte: 9 €
💡 TIP na produkt - Tribulus Maximus
Tribulus Maximus
 • koncentrovaný extrakt z kotvičníka až 1500 mg v 1 tabletke
 • prírodná alternatíva syntetických anabolických hormónových prípravkov
 • vysoká kvalita spracovania – made in BioTech USA
 • zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti
 • vhodný na dlhodobé užívanie
12,50 €

💡 TIP č.1: porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch💡 TIP č.2: extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)

 

Kde kúpiť Tribulus Maximus

Tribulus Maximus sa dá zohnať vo viacerých obchodoch zameraných na športovcov, no natrafíte naň aj v klasických obchodoch s výživovými doplnkami najrôznejšieho zamerania. V lekárni ho hľadať nemusíte, tam ho nekúpite. Značka, pokiaľ viem, sa predáva prostredníctvom distribučnej maloobchodnej siete predajní s fitness sortimentom.

Ja som sa spoľahol na overený a pomerne známy eshopHeureka.sk, ktorý funguje u nás aj v ČR, so zameraním na produkty pre športovcov, fitness a kulturistiku, s naozaj veľkým sortimentom. Tribulus Maximus predávajú za najlepšiu možnú cenu akú som na našom trhu videl. A so zárukou originality – Tribulus Maximus z tohto obchodu je pravý BioTech, pozor na napodobeniny, ktoré kolujú na trhu prostredníctvom neautorizovaných predajcov.

 

Ako kúpiť a objednať v overenom eshope

Tribulus Maximus si dokážete zaobstarať prostredníctvom spomínaného eshopu veľmi jednoducho a pohodlne s rýchlym a diskrétnym doručením. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad Tribulus Maximus 90 tbl, alebo 1+1 balenie)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou, prevodom či cez PayPal
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Geis, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť osobne

💡 DOPRAVA

Doprava nad 80€ s DPH je zadarmo (vzťahuje sa však iba na niektorých prepravcov). Pre menšie objednávky platia tieto zvýhodnené podmienky:

Expresná preprava kuriérom Geis – 3,99 € + prípadná dobierka 0,99 €
Expresná preprava kuriérom DHL – 4,69 € + prípadná dobierka 0,99 €
Osobný odber Uloženka – Heurekapoint – 2,99€ + prípadná dobierka 0,99 €

Garancia vrátenia

Tento internetový obchod tiež ponúka možnosť vrátenia tovaru a to dokonca až do 3 mesiacov od zakúpenia tovaru. Peniaze dostanete späť za nepoškodený produkt, nie po expiračnej lehote a nie čiastočne spotrebovaný.

 

Užívanie a dávkovanie Tribulus Maximus

Základné balenie Tribulus Maximus obsahuje 90 tabliet a podľa oficiálneho odporúčania výrobcu* vám vystačí vám na celé 3 mesiace. Aké je teda odporúčané dávkovanie?

 • 💊 1 tabletka denne (tabletku nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • odporúčam užívať tabletku vždy v pevne stanovenom čase, napríklad ráno pred jedlom či spolu s ním – vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr privykne na aktívne látky prípravku
 • doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

*jedná sa o dávku, ktorá je odporúčaná pri dlhodobom užívaní prípravku, niektorí športovci zvyknú užívať aj 2-3 dávky denne, podľa mňa pre bežného používateľa nie je zvýšené dávkovanie vôbec potrebné, sám som ho užíval celé 3 mesiace po 1 tabletke a výrobcom odporúčané dávkovanie je naozaj dostatočné.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • vysoká koncentrácia rastliny v 1 tabletke
 • Tribulus Maximus sa môže užívať dlhodobo ako na podporu libida, tak aj na nárast svalovej hmoty
 • oceňovaný aj ako pomoc so zvládaním andropauzy súvisiacej s prirodzeným znižovaním hladiny testosterónu v staršom veku
 • inak celkom široké spektrum pozitívnych účinkov na ľudský organizmus (pozri účinky prípravku)
 • priaznivý pomer ceny a kvality tabliet
 • vhodný na dlhodobé užívanie aj z dôvodu minimálneho rizika vedľajších účinkov
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy 1 tabletka denne)
 • voľne dostupný prípravok, na ktorý netreba recept ani vyšetrenie u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • overený výrobca

 

Tribulus Maximus a moje vlastné skúsenosti

Tribulus Maximus som užíval na skúšku celé tri mesiace a presne podľa odporúčania výrobcu po 1 tabletke denne. Sám som bol zvedavý ako dokáže zaúčinkovať taký silný extrakt z kotvičníka. S ktorým mám mimochodom dosť skúseností – aj samostatne ako odvar, aj prostredníctvom prípravkov na erekciu, kde je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich rastlín.

dve balenia Tribulus Maximus

➡️ Ako to dopadlo?

V zásade pozitívne. Presne ako ostatní muži, ktorí sa pochválili účinkami prípravku na internete môžem povedať, že čo sa týka vitality a energie, tak za svoje výsledky sa Tribulus Maximus vôbec nemusí hanbiť. Ani z hľadiska ich nástupu, keďže prvý výraznejší efekt som zacítil už za 1-1,5 týždňa a zastabilizovalo sa to v priebehu tretieho. Keďže momentálne veľmi necvičím, tak zmeny týkajúce svalstva som veľmi nepocítil – podpora kotvičníka sa totiž prejaví v kombinácii s poctivým cvičením a tréningom (a dajú sa dosiahnuť fakt zaujímavé výsledky).

Čo sa týka posilnenia libida a sexuálnej energie, tak musím povedať, že aj v tomto smere nachádzam uplatnenie tohto prípravku. Naozaj som bol viac nabudený a sexuálny apetít bol vždy tak akurát. Doba nástupu účinkov v tomto síce trvala o niečo dlhšie, ale v poriadku. Vykompenzovalo to veľké trojmesačné balenie a ozaj priaznivá cena. Čo sa týka posilnenia ostatných sexuálnych funkcií, tak mojej potencie (a erekcie) sa to veľmi ani „nedotklo“, ale to nebolo cieľom užívania prípravku. Na komplexnú podporu v tomto smere (libido+erekcia+potencia a výdrž) treba siahnuť po špecializovaných prípravkoch ako eJoy, Zerex, či Proerecta, s ktorými mám najlepšie skúsenosti.

Po 3-mesačnom testovaní prípravku teda môžem povedať, že u mňa Tribulus Maximus zaúčinkoval v predpokladanej miere. Podobne hodnotia tieto tabletky aj ďalší muži…

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Hodnotenie a skúsenosti ostatných mužov sú veľmi podobné tomu môjmu. Celkovo je prípravok hodnotený prevažne kladne, mladší oceňujú vplyv pri cvičení, starší viac na libido. Viacerí z nich „hlásia“ viac sexuálnej energie a vitality, lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu a potlačenie únavy. Keďže väčšina nemala pred užívaním Tribulus maximus „veľké oči“, tak negatívnych postrehov je naozaj málo. Aj to sa týkalo napríklad len toho, že tabletka je podľa niektorých až príliš zbytočne veľká a mali tak problém s jej prehĺtaním. Poďme sa pozrieť na niekoľko zaujímavých komentárov:

ℹ️ Tribulus Maximus a lepšia sexuálna kondícia…

„…tak po prvých 4 dňoch užívania môžem potvrdiť zlepšenú sexuálnu výkonnosť – lepšia erekcia, lepšia výdrž, rýchlejšia pripravenosť na dalšie kolo, viac ejakulátu. Čo sa týka vplyvu v posilovni, ten zatiaľ nebadám a aj by som sa čudoval keby sa prejavil, pretože v posledných presexovaných dňoch mám málo spánku a slabú stravu. Užívam jednu tabletu ráno a jednu večer s jedlom. Vedľajšie účinky na sebe nepozorujem žiadne. Takže pre pánov, ktorým to už prestáva fungovať v posteli rozhodne odporúčam. Ako doplnok výživy pre cvičencov ešte nemôžem hodnotiť…“ (Rarach)

ℹ️ Konské dávky a žiadne vedľajšie účinky… (neodporúčam skúšať – poznámka autora)

„…v 20 rokoch nemôžes vyuziť potenciál tribulusu, inými slovami – v takom mladom veku sú to vyhodené peniaze. K samotnému dávkovaniu Tribulus Maximus – počul som už aj o prípadoch, kedy sa krátkodobo (= mesiac) prekračovalo dávkovanie 8-10 násobne (bez akýchkoľvek negatívnych vedľajších účinkov)…“ (janciny)

ℹ️ Nie je všetko také ružové ako sa zdá…

„…plusom prípravku je určite jeho cena, inak si myslím, že celkom veľa sa o podobných prípravkoch hovorí ako zázračne fungujú, ale u mňa nič moc prevratného. Asi som čakal viac a alebo skôr neviem cvičiť… tak napríklad na ostatných to zapôsobí, ako už som písal na mňa nefunguje nič, ani kreatín, daa, tribulus, hmb, niektorí píšu aké zázraky sa u nich konajú, podľa mňa to je všetko blábol- všetci čo sa motajú okolo kulturistiky vedia čo riadne zaberie, ale nikto to na plnú hubu nepovie!!! ale len kupujte skúsiť sa má všetko…“ (over)

ℹ️ Tribulus Maximus na Heureke…

Najprv celkové hodnotenie prípravku:

Tribulus Maximus - celkové hodnotenie prípravku, Heureka

..a niekoľko konkrétnych postrehov:

Tribulus Maximus - skúsenosti, Heureka

 

Najčastejšie otázky

Tribulus Maximus zaujal. Zaujal a zaujíma viacero mužov a tí na rôznych fórach a diskusiách kladú mnohé otázky, na ktoré sa im nie vždy dostane adekvátna odpoveď. A aj preto teraz vyberám niekoľko najčastejších otázok a hneď na ne aj odpoviem:

Kedy Tribulus Maximus môže začať účinkovať?

Keďže sa jedná sa o prírodný výživový doplnok a k tomu aj jednodruhový, tak aj z toho dôvodu môžete rátať s individuálnymi účinkami. Efekt užívania sa môže u niekoho prejaviť už v prvých týždňoch užívania, tak ako to bolo aj v mojom prípade, iný na to bude potrebovať aj mesiac. Závisí to mimo iné aj od zdravotného stavu a veku užívateľa (a očakávaní samozrejme, nie vždy sú reálne).

Pre koho sú tabletky primárne určené?

Podľa výrobcu pre športovcov na podporu svalstva a testosterónu. Podľa mňa logicky tiež na podporu sexuálneho apetítu a vecí súvisiacich s normálnou hladinou testosterónu v tele. A všetko z toho je aj naozaj v určitej miere reálne – spolu novou dávkou energie a vitality.

Môžu sa vyskytnúť počas jeho užívania nejaké vedľajšie účinky?

Vedľajšie účinky sa môžu vyskytnúť pri akomkoľvek prípravku, takže áno, môžu. Na druhú stranu riziko je naozaj minimálne (viem aj podľa seba), čítal som dokonca niekoľko komentárov od mužov, ktorí užívali krátkodobo, 3-4 týždne, ozaj konské dávky Tribulus Maximus (9-10 tabliet denne) a nič, žiaden problém. Dôrazne vás však upozorňujem – vy to určite nerobte, za hoci aj mininimálne riziko problémov to určite nestojí.

Čím sa vlastne Tribulus Maximus odlišuje od iných prípravkov s kotvičníkom?

Hlavne tým, že v jednej dávke (1 tabletke) je ho naozaj viac než dosť, až 1,5 gramu. U konkurenčným prípravkov by ste také množstvo hľadali márne. No aj vďaka tomu sú tabletky trolilinku väčšie (ale zas žiaden extrém) a niektorí tak majú problém s ich užívaním.

Môže sa kombinovať prípravok s alkoholom?

Výrobca toto nijako nerieši a v princípe teda nezakazuje. Keďže je však každému dobre známy negatívny vplyv alkoholu aj na sexuálne zdravie, mal by sa tejto kombinácii vyhýbať vo vlastnom záujme (o občasnom pohári vína či piva po večeri nehovorím).

Ako dlho treba Tribulus Maximus užívať?

Pre optimálny efekt prípravku normálne vyberte jedno celé balenie – takže celé 3 mesiace nepretržitého užívania 1 tabletky denne (nezabúdajte: najlepšie vždy v presne stanovený čas a ideálne tesne po jedle alebo počas neho.

Je Tribulus Maximus vhodný aj pre ženy?

Je určený primárne mužom, no i ženy vedia využiť benefity, ktoré kotvičník zemný ponúka aj im. Takže áno, užívať ho môžu avšak s jednou výnimkou. Určite ho nesmú tehotné a dojčiace ženy. Minimálne preto, že obsahuje množstvo špecifických látok typických pre túto rastlinu ako sú fytosteroly, alkaloidy a ďalšie bioaktívne látky.

 

Tribulus Maximus a moje zhodnotenie na záver

Tribulus Maximus je prípravok, ktorý ja považujem vo svojej kategórii za jeden z najlepších – teda ako prírodný supplement na podporu testosterónu a rast svalstva – využívaný najmä športovcami. Čo sa týka vplyvu na sexuálne funkcie, tak tá podpora je takisto zrejmá (najmä chuti na sex), no určite existujú v tomto smere aj lepšie prípravky s komplexnejším zameraním na túto oblasť. Takisto chcem ešte spomenúť pár nesporných výhod ako minimálne riziko vedľajších účinkov počas jeho užívania (čo žiaľ nie je prípad všetkých doplnkov a liekov), či výrazne priaznivú cenu za vysokokoncentrované zloženie a kvalitu.

Tribulus Maximus tablety

Pokiaľ sa pre Tribulus Maximus svetovej značky BioTech USA rozhodnete aj vy, zadovážte si z overeného eshopu Heureka.sk rovno ako dvojbalenie 1+1 zdarma a na pol roka máte o veľkú dávku tribulusu denne postarané.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • koncentrované prírodné zloženie bez prísad a iných umelých látok
 • prípravok je možné užívať dlhodobo
 • na podporu libida aj na nárast svalovej hmoty
 • pomoc pri preklenutí mužskej andropauzy
 • ženy ocenia jeho priaznivý účinok pri nástupe menopauzy
 • užívaním prípravku neriskujete žiadne vedľajšie účinky
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Tribulus Maximus je originálny doplnok výživy s koncentrovaným kotvičníkom v zložení pre podporu normálnej hladiny testosterónu, nárast svalstva a posilnenie libida.

4.0

Tribulus Maximus

✅ Cena: 12,50 €
✅ Balenie: 90 tabliet
✅ Dávkovanie: 1 tableta denne

Chcem Tribulus Maximus Heureka.sk
Vývoj ceny Tribulus Maximus

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Primulus
Primulus
➡️ všetky dôležité minerály + vitamíny pre muža
✅ vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
✅ podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Primulus.sk - eshop

⭐️ známy a obľúbený produkt
⭐️ rýchle dodanie

23,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
MenActive
MenActive - tabletky na zvýšenie testosterónu
➡️ komplexný výživový doplnok na podporu hladiny testosterónu
✅ zaujímavé prírodné zloženie za dobrú cenu
✅ výborný prípravok pre mužov po 50-tke na zlepšenie fyzickej i psychickej kondície
✅ certifikovaná výroba, vstupná kontrola surovín a výstupná kontrola kvality produktu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

11,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Chcel by som sa opytat
Pri užívaní jednej tabletky denne po dobu 3 mesiacov je potrebne si potom dat na nejaky cas pauzu?
Ak áno aku dlhu pauzu?

Dobrý deň,

po 3 mesiacoch užívania Tribulus Maximus si dajte 1 mesiac pauzu (a platí to všeobecne na všetky jednozložkové prípravky z čistého Tribulusu).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.