Erexan – kompletná recenzia a skúsenosti s užívaním prípravku na erekciu, libido a výdrž

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 0
Erexan
 • Erexan Balíček Štandard
 • Balenie: 15 kapsúl
 • Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
24,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Erexan.sk

Erexan sú prírodné tabletky, ktoré pomôžu s oslabenou erekciou, nabudia sexuálny apetít – libido a dokonca aj pomôžu s predčasnou ejakuláciou. Teda podľa výrobcu. Už len kvôli tomu, a tiež tomu, že sa tieto tabletky na našom trhu držia už toľko rokov, pričom si ich mnohí muži chvália, som sa ich rozhodol otestovať a pripraviť podrobnú recenziu. Aj vďaka nej budete mať hneď jasno, či po Erexane siahnuť alebo nie.

Chcete vedieť čo obsahuje a ako tieto zložky vplývajú na sexuálne funkcie muža? Ako sa užíva a dávkuje a hrozia pri tom nejaké nežiadúce vedľajšie účinky? Zaujímajú vás moje reálne skúsenosti s jeho užívaním a ste zvedaví čo naňho vravia aj ostatní muži (ostatné recenzie)? Ak ste na všetko odpovedali áno – tak táto recenzia je práve pre vás. Spolu s info v akom balení je Erexan dostupný, kde ho dostať kúpiť a za akú cenu.

doba testovania tabletiek1 mesiac
prvé účinkyuž v priebehu druhého týždňa
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke

Erexan – charakteristika prípravku, balenie a určenie

Erexan je výživový doplnok, ktorý je vďaka svojmu prírodnému zloženiu (rastlinné extrakty + aminokyseliny) voľne dostupný v lekárňach i prostredníctvom oficiálneho eshopu, bez potreby receptu od lekára. Tabletky sú vyrobené v certifikovaných priestoroch podľa štandardov GMP – výrobnej praxe a normy HACCP, ktorej účelom je zvyšovanie bezpečnosti produktov ako sú potraviny, liečivá, kozmetika, krmivá a podobne.

Prípravok je štandardne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, je odskúšaný v laboratórnych podmienkach a disponuje príslušnými certifikátmi (pozri certifikáty na oficiálnej stránke prípravku). Nájdete ho aj v číselníku ADC.sk, čo je vlastne centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku.

 

➡️ Výrobca

Erexan je vyrobený spoločnosťou Augeri nutraceuticals, menšou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá produkciou kvalitných výživových doplnkov zameraných na dospelých užívateľov. Možno aj vy poznáte i ďalšie prípravky z jej portfólia produktov ako je napríklad BreastExtra+ Megaprsia na zväčšenie pŕs, prípadne GigaLash sérum na rast mihalníc). Distribúciu a predaj na Slovensku zabezpečuje Augeri s.r.o. a to prostredníctvom eshopu a lekární (kamenných i na internete).

 

➡️ Balenie

Tabletky Erexanu sú balené v bielej plastovej fľaštičke s logom značky a informáciami o zložení, dávkovaní a upozorneniami. Základné balenie potom obsahuje celkom 15 kapsúl, ktoré vám pomôžu s miernymi komplikáciami sexuálnych funkcií na 15 pohlavných stykov (pri maximálnej dennej dávke 2 tabletky na 7,5).

Erexan má formu klasických priesvitných gélových kapsúl. Tie sa samozrejme užívajú klasicky orálne – stačí len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Po otvorení fľaštičky potom tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale v tieni a na suchom mieste mimo dosahu detí.

Erexan - kapsule

➡️ Určenie

Erexan je vhodný pre každého dospelého muža, ktorý nie je spokojný so svojou erekciou, výdržou a predčasným vyvrcholením či libidom. Spokojní by mali byť páni aj vo vyššom veku, ktorým oslabenú erekciu spôsobuje hlavne nedostatok pohlavných hormónov, ale i mladšie ročníky, ktorým robí problém príliš rýchle vyvrcholenie.

💡 Vysoká kvalita

Erexan je vyrobený zo surovín najvyššej farmaceutickej kvality a špeciálnou technológiou výroby – metódou zmrazovania sa totiž dosiahne vyššia účinnosť tabliet spolu s presným pomerom bioaktívnych látok prípravku. Pri výrobe a vývoji Erexanu spolupracovali aj odborníci z oblasti urológie a sexuológie.

 

Erexan a jeho účinné zloženie a charakteristika aktívnych látok

Erexan je prípravok s prírodným zložením, pretože neobsahuje žiadne synteticky vyrobené aktívne látky. Zloženie je maximálne prírodné a telu prirodzené. Ide o extrakty z rastlín, ktoré sú známe svojimi účinkami na erekciu a sexuálne zdravie (kotvičník zemný a maca) v kombinácii s dôležitými aminokyselinami (l-arginín, l-citrulín, l-lyzín, l-ornitín). A to všetko vo výrobcom otestovanom pomere a koncentrácii, ktoré prípravku zabezpečuje najlepšiu možnú účinnosť.

Rastlinné extrakty

 

➡️ Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris je latinský názov byliny, ktorú u nás poznáme pod názvom Kotvičník zemný. Populárny sa stal po tom, čo vedci zistili, že vďaka unikátnej zložke – fytosterolom dokáže podporiť tvorbu testosterónu a udržiavať jeho hladinu na optimálnej úrovni. Jednoznačne z toho vyplýva, že jeho efekt pri podpore sexuálnych funkcií muža dokáže hrať významnú úlohu. Ako pri podpore kvalitnej erekcie, tak i zvýšení libida. 👍 Čítaj viac o Tribuluse na Afrodiziakum.sk.

➡️ Maca

Maca, alebo inak slovensky Žerucha peruánska je rastlina, ktorú vďaka jej účinkom na pohlavnú sústavu volajú aj peruánska viagra, či peruánsky ženšen. Prečo? Už od dávnych čias je domorodými obyvateľmi strednej a južnej Ameriky využívaná ako obrovský zdroj energie a podpora libida. Muži ocenia jej pozitívny vplyv na erekciu, tvorbu spermií a podporu potencie. Ženám pomáha s menštruáciou a je obľúbená aj u žien v menopauze, kedy mierni jej nepriaznivé prejavy.  👍 Čítaj viac o Mace.

Aminokyseliny

 

➡️ L-Arginín

L-Arginín je aminokyselina, ktoré je v rámci vplyvu na erekciu určite najpodstatnejšia. Podporuje totiž tvorbu oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje cievy a dodáva im lepšiu pružnosť čím sa prekrvenie penisu zlepšuje a erekcia je v optimálnom stave. Ľudský organizmus si ho zväčša nevie sám nasyntetizovať v potrebnom množstve, preto je fajn, ak si stravou doplníme aj sami. Napríklad aj formou výživového doplnku. Aby sme L-arginín nezaškatuľkovali iba do oblasti pohlavnej sústavy, táto semiesenciálna aminokyselina má pozitívne účinky napríklad aj pri ateroskleróze, diabetes, hypertenzii a ďalších zdravotných komplikáciách. 👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ L-Citrulín

L-Citrulín je ďalšou dôležitou aminokyselinou, ktorá býva často jednou zo zložiek prírodných prípravkov na erekciu a libido. Jedná sa totiž o perfektný zdroj arginínu, na ktorý sa v našom tele pretransformuje. Takto je vlastne citrulín prítomný v prípravku kvôli ešte väčšej podpore tvorby oxidu dusnatého. Táto neesenciálna aminokyselina tiež stimuluje tvorbu rastového hormónu a potláča únavu. 👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ L-Lyzín

L-Lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorá je dôležitá najmä pre náš kardiovaskulárny systém. Spolu s ostatnými spomenutými aminokyselinami podporuje lepšie prekrvenie penisu a lepšiu výdrž pri sexe. Takisto sa “angažuje” pri lepšej obnove ciev a ich pružnosti vďaka účasti na tvorbe kolagénu. 👍 Čítaj viac o L-lyzíne.

➡️ L-Ornitín

L-Ornitín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa v prípravkoch podobného zamerania nezvykne nachádzať. Prečo je teda práve súčasťou zloženia Erexanu? Bude to tým, že že táto látka priaznivo vplýva na produkciu testosterónu v tele. Okrem toho výrobca zdôvodňuje jeho prítomnosť schopnosťou podporiť boj proti predčasnej ejakulácii. 👍 Čítaj viac o L-ornitíne.

 

Zloženie látok v 1 maximálnej dennej dávke (2 kapsuly)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris)300 mg
Žerucha peruánska - Maca (Lepidium meyenii)180 mg
L-arginín640 mg
L-citrulín50 mg
L-ornitín50 mg
L-lyzín50 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Pozri zloženie prípravku priamo na fľaštičke

Erexan - zloženie

Erexan a jeho účinky

Keďže je Erexan primárne zameraný na zlepšenie erekcie je len jasné, že tento vplyv je zo strany výrobcu vybrúsený do detailov. Ale ani v ostatných oblastiach sa tento prípravok nenechá zahanbiť a ponúka tak zlepšenie v oblasti predčasnej ejakulácie a sexuálneho nabudenia. Upozorňujem vás však vopred, že pozitívne výsledky práve v týchto oblastiach nemožno zaručiť u každého a v rovnakej miere.

Takto vyzerajú účinky Erexanu pod drobnohľadom:

💕 Kvalita erekcie

Kvalita erekcie závisí od od dobrého prekrvenia penisu. V Erexane túto úlohu plnia hlavne aminokyseliny, ktoré pomáhajú s uvoľňovaním hladkého svalstva a priechodnosťou ciev. Keďže sú v ňom prítomné aj tradičné afrodiziaká, ktoré dokážu vplývať na hormonálnu hladinu muža, telo dokáže ľahšie a rýchlejšie reagovať na sexuálne podnety a erekcia je ešte kvalitnejšia.

 

💕 Predĺženie styku a oddialenie vyvrcholenia

Ak chcete oddialiť svoje vyvrcholenie, tak aj v tejto oblasti má Erexan určitý potenciál. Predĺženie styku je veľmi ťažké definovať a odmerať, pretože každý sex je iný a vždy sa na tom podieľajú viaceré faktoru. Ale v tomto s výrobcom súhlasím a určitý vplyv na oddialenie orgazmu naozaj má (z vlastných skúseností).

 

💕 Libido alebo sexuálny apetít

Podpora libida a sexuálneho apetítu je jedným z ďalších účinkov týchto tabletiek. Vedzte však, že tento efekt užívania sa prejaví až po nejakej dobe pravidelného užívania Erexanu. “Nadržanosť” je potom výsledkom aktivity látok z výťažkov Tribulusu a Macy – významných prírodných afrodiziák s overenými účinkami, napríklad aj na normálnu hladinu testosterónu. Ak je totiž nízka (nedostatok testosterónu), jednoducho na ten sex chuť tak často mať nebudete.

 

💕 Intenzita orgazmu

Na koniec ešte spomeniem jeden z najkrajších účinkov Erexanu – výrazne intenzívnejší orgazmus. Áno, môžem potvrdiť, že vďaka jeho užívaniu som naozaj pociťoval silnejší orgazmus, no nebolo to zo dňa na deň a ani to zas nebol trvalý jav. Prečo? Pretože ľudský organizmus je riadna “koťuha”, jednoducho si na to dobré veľmi rýchlo zvykne a potom to berie ako samozrejmosť.

Užívaním Erexanu teda podporíte:

 • svoju erekciu vďaka lepšiemu prekrveniu a kondícii ciev – výsledkom je optimálna tvrdosť penisu počas celého styku
 • sexuálnu kondíciu a oddialite svoje vyvrcholenie o nejaký čas (individuálne)
 • a posilníte sexuálny apetít – dlhším užívaním sa tento efekt jednoducho musí prejaviť
 • a zvýšite citlivosť svojho pohlavného orgánu čo v konečnom dôsledku znamená intenzívnejší orgazmus

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

S nežiadúcimi účinkami je to pri Erexane ako u väčšiny tabletiek, ktoré sú kvalitatívne na úrovni. To znamená, že pri krátkodobom aj dlhodobom užívaní nehrozia žiadne. Suroviny použité k výrobe sú overených zdrojov a farmaceutickej kvality, prírodné a v podstate telu vlastné. Na druhej strane stoja lieky s chemicky nasyntetizovanými látkami s typickými sprievodnými javmi.

Je dôležité aby ste dodržiavali výrobcom stanovenú odporúčanú dennú dávku a riziká užívania tak minimalizovali na najnižšiu možnú úroveň. Aby som bol korektný, hoci u mňa sa žiadne nepríjemné účinky neprejavili, tak u citlivejších, senzitívnejších, jedincov môže hlavne na začiatku užívania nastať nežiadúca reakcia ako je slabšia bolesť hlavy, mierne ťažkosti s trávením či búšenie srdca. Ak sa tak stane, užívanie Erexanu prerušte kým ťažkosti úplne neodznejú a ďalšie kroky potom konzultujte s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Erexan je určený dospelým mužom (18+). Nie je vhodný pre deti ani tehotné a dojčiace matky. Užívanie Erexanu zároveň s inými prípravkami podobného zamerania sa neodporúča. Inak, keďže je podpora erekcie a celkovo sexuálnych funkcií aj záležitosť kardiovaskulárnej sústavy, pri užívaní takýchto produktov (áno, aj prírodných doplnkov výživy) je potrebné aby ste sa nenachádzali v skupine užívateľov, ktorej sa užívanie neodporúča. O čo ide?

Ak trpíte poruchami srdcovocievneho systému, vrodenou poruchou srdca, vrodenou poruchou sietnice, trpíte vredovým ochorením, poruchami pečene, poruchou zrážania krvi, či máte vysoký alebo naopak nízky krvný tlak. Takisto Erexan neužívajte ak beriete lieky na erektilnú dysfunkciu a lieky, ktoré obsahujú nitráty.

 

Erexan – predaj, cena, zľava a akcia

Tablety Erexan sa na našom trhu predávajú bez potreby vyšetrenia a vystavenia lekárskeho predpisu. V rámci dostupných balení máte samozrejme na výber. Jedná sa vlastne o zvýhodnené balíčky

u nás dokážete zaobstarať bez akýchkoľvek obmedzení, pretože na ne nepotrebujete žiaden lekársky predpis (jedná sa o výživový doplnok). Na výber máte z viacerých možností.

 1. 💊 klasické 1 balenie s 15 kapsulami – Balíček “ŠTANDARD”
 2. 💊 2 balenie so 30 kapsulami – Balíček “PLUS”
 3. 💊 3 balenie so 45 kapsulami – Balíček “SUPER”
 4. 💊 4 balenie so 60 kapsulami – Balíček “MEGA”
💡 TIP na produkt - Erexan
Erexan
 • prírodný doplnok výživy bez predpisu na oslabenú erekciu
 • lepšia výdrž, viac chuti na sex
 • žiadne vedľajšie účinky
24,90 €

💡 TIP č.1: možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín💡 TIP č.2: doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania💡 TIP č.3: +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

➡️ Cena

Cena Erexanu samozrejme závisí od balenia. Základné 💊 1 balenie (Štandard balíček) stojí 24,90 € (t.j. 1,66 € za tabletku a  za maximálnu dennú dávku 3,32 €), najväčšie 💊 4 balenie (Mega balíček) 75 € so 60 kapsulami, čo značí 1,25 € za tabletku alebo 2,50 € za max. dennú dávku.

Prehľadná tabuľka dostupných balení Erexanu aj s cenami:

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku
💊 Balíček Štandard24,90 € / 15 kapsúl1,66 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Plus44 € / 30 kapsúl1,46 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Super65 € / 45 kapsúl1,44 €
OBJEDNAŤ
💊 Balíček Mega75 € / 60 kapsúl1,25 €
OBJEDNAŤ

Výraznej zľavy za Erexan sa dočkáte samozrejme pri najväčšom balíčku. Ja odporúčam ✅ minimálne 3 balenia na overenie jeho účinkov.

➡️ Zľavy a akcie

Erexan je overená značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €

 

Kde Erexan kúpiť a za akú cenu

Originálne tabletky Erexanu kúpite v každej väčšej lekárni (o dostupnosti prípravku v lekárni sa podrobne zmienim nižšie – preskočiť na Erexan v lekárni). Ak sa vám nechce hľadať lekáreň, v ktorej Erexan majú na sklade, respektívne je vám nepríjemné pýtať si tabletky na erekciu u pohľadnej lekárničky, tak najideálnejší bude pre vás nákup prostredníctvom oficiálneho eshopu.

Najpohodlnejšie a so zárukou 100%-nej originality Erexan kúpiteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Erexan
Erexan
 • prírodný doplnok výživy bez predpisu na oslabenú erekciu
 • lepšia výdrž, viac chuti na sex
 • žiadne vedľajšie účinky
24,90 €

💡 TIP č.1: možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín💡 TIP č.2: doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania💡 TIP č.3: +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

 

Ako kúpiť a objednať

Ak vás teda neoslovil potenciálny nákup v kamennej prevádzke, tak postup pri objednávke online z oficiálnej stránky je v podstate rovnaký ako aj v iných eshopoch. Zvolíte si najskôr balenie (Štandard, Plus, Super alebo Mega balíček), následne uvediete svoje osobné údaje vrátane adresy, na ktorú vám má byť tovar doručený. Vyberiete si spôsob platby (dobierka, platba kartou vopred) a zvolíte formu dopravy (pošta, kuriér alebo osobný odber). Po prekontrolovaní vašej objednávky už len formulár jedným klikom odošlete.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta balík na poštu – cena: 3,10 €, dodanie do 2-4 dní od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Slovenská Pošta balík na adresu – cena: 4,10 €, dodanie do 2-4 dní hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Kuriér DHL – cena: 3,50 €, dodanie hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji) – cena: 1,90 €, osobný odber je možný iba na základe objednávky vopred, tovar si môžete vyzdvihnúť až po výzve SMS správou a emailom

💡 Doručenie do zahraničia

Chcete tieto tabletky, ale aktuálne žijete a pracujete mimo Slovenskej republiky? Nie je problém. Erexan si môžete objednať do väčšiny krajín Európy. Napríklad poštovné do krajín EÚ je 6 € a výrobca posiela balík vždy 1. triedou. Samozrejme, doba doručenia závisí aj od toho, v ktorej krajine sa nachádzate, takže rátajte s doručením tak za 5-6 dní (oficiálne až do 10 pracovných dní).

 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad (faktúra)
 • balenie je diskrétne, určite si neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na povzbudenie potencie, produkty sú zabalené v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy, na balíčku dokonca nie je uvedený ani názov eshopu
 • zásielka je zvyčajne odosielaná okamžite (ešte v deň jej prijatia) najneskôr do 48 hodín od prijatia objednávky

Erexan v lekárni

Erexan je dostupný v mnohých lekárňach, natrafiť by ste naň mali v takých sieťach predajní ako je Dr. Max, Benu, Moja Lekáreň a ďalšie. To, že sa tam predáva, je len jedným z možných distribučných kanálov. Niektoré výživové doplnky na chúlostivú intímnu oblasť ľudského zdravia v lekárni nedostanete, no i napriek tomu sú kvalitné a medzi mužmi populárne. To, že nie sú dostupné v lekárni, jednoducho ešte neznižuje ich účinnosť. Ale toto sa Erexanu samozrejme netýka, ten tam dostupný je, otázne je na akú cenu v lekárni natrafíte…

💡 Zoznam lekární, kde na Erexan určite narazíte… Ak chcete kúpiť Erexan v lekárni a nechce sa vám len tak naverímboha prechádzať všetky vo vašom meste či obci, tak si pozrite si tento kompletný zoznam lekární.

Užívanie a dávkovanie

Erexan je podľa informácií od a skúseností niektorých mužov vhodný najskôr na okamžitú pomoc s erekciou s tým, že účinok môže trvať aj niekoľko hodín. Toto je prvá možnosť, ako tieto tabletky môžete používať. Druhou možnosťou je to, že to spravíte ako ja a budete ich užívať denne dlhší čas. Prírodné prípravky totiž fungujú na rovnakom princípe a teda sa celkom neoplatí spoliehať na okamžitý efekt. Takto to jednoducho nefunguje ani pri prípravkoch na erekciu, ani pri prípravkoch na prostatu, ani na menopauzu, na močové cesty… takto by som mohol menovať XY zameraní.

Dávkovanie a užívanie Erexanu v dlhodobom horizonte je potom v podstate veľmi jednoduché. Keďže sa v jednom balení nachádza 15 kapsúl a odporúčaná základná dávka je 1 kapsula denne, tak už 2 balenia vám pohodlne vystačia na celý jeden mesiac. Ak chcete svoju erekciu podporiť ešte viac, nič vám nebráni užiť ešte druhú tabletku pred sexom. Takto si teda ale zaobstarajte Erexanu aspoň balenia 3 (tak ako ja – balíček Super).

Neprekračujte výrobcom odporúčané dávkovanie, na rýchlosť nástupu účinkov to nemá žiaden viditeľný vplyv. Takisto ho nekombinujte s tabletkami iných značiek a ani s alkoholom. Nezabúdajte tiež prosím, že Erexan je “iba” výživový doplnok s prírodným zložením, nie liek, a nie je ani náhradou pestrej a rozmanitej stravy. Tabletky po otvorení potom v pôvodnom balení skladujte v suchu a v tme do teploty 35 °C mimo dosahu detí.

💡 Odporúčaná denná dávka Erexanu je:  💊 1-2 kapsuly 1 x denne (maximálna denná dávka sú 💊💊 2 tabletky) a najlepšie 60 minút pred pohlavným stykom.

Erexan - dávkovanie

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • prírodné zloženie prípravku
 • bez receptu, bez vedľajších účinkov
 • obľúbené tabletky na pomoc s oslabenou erekciou (okamžite i dlhodobo)
 • aj na predĺženie pohlavného styku a povzbudenie libida
 • vysoké zastúpenie a koncentrácia dôležitých aminokyselín
 • určený pre mužov bez obmedzenia veku, starších i mladších
 • rýchle a diskrétne doručenie
 • garancia vrátenia peňazí (za každé neotvorené balenie)
 • jednoduché užívanie (1 – 2 tabletky denne)

Moje vlastné skúsenosti

Erexan je voľne dostupný prípravok na posilnenie erekcie, ktorý je u nás už celkom dobre známy. Keďže ho dostať aj v lekárňach, je o niečo viac prístupný v porovnaní s prípravkami, ktoré možno kúpiť len na internete. Hoci výrobca deklaruje jeho rýchly účinok a použitie len v prípade potreby pred pohlavným stykom, tak vás upozorňujem, že to nie je modrá tabletka so synteticky vyrobeným liečivom (sildenafil), ale prírodný prostriedok. Čiže ten efekt nie je a nikdy ani nebude rovnaký.

Trpezlivosť však ruže prináša ako sa vraví a po niekoľkých dávkach sa efekt naozaj dostaví. Ja môžem za seba zodpovedne prehlásiť, že užívaním Erexanu sa zlepší váš intímny život – moje skúsenosti hovoria za všetko. O tom nemusíte mať žiadne pochybnosti. Takisto rátajte s tým, že na účinnosť tabletiek sa podpisuje aj vaša životospráva a samozrejme aj stupeň oslabenia a pôvod vašich problémov s erekciou, respektíve sexuálnymi funkciami. Pokiaľ vaše problémy pretrvávajú a sú vážnejšieho charakteru je najlepšie ak s tým vyhľadáte lekára, nie je či riešiť, ide o vaše zdravie.

Poďme ale k mojim skúsenostiam. Na testovanie som si zaobstaral rovné 3 balenia, ktoré mi mali vystačiť (aj v pohode stačili) na celý mesiac. Prístup eshopu hodnotím veľmi pozitívne, objednaný tovar som mal veľmi rýchlo doma (2 dni po objednávke). Ako som teda Erexan užíval ja? Navzdory odporúčaniam výrobcu som ich užíval denne, vždy po jednej tabletke ráno a 1 tabletu keď som čakal, že si doma “zašpásujem”. Teda 45 kapsúl v balení mi bolo celkom až dosť.

 

➡️ Výsledok testovania

Na úvod ešte spomeniem, že som sa úplne vzdal alkoholu (príležitostné alko pivo s kamošmi v lete dostalo utrum). Prečo? Aby som som vedel reálne popísať účinky Erexanu neskreslené nespochybniteľne negatívnym vplyvom alkoholu na erekciu. Ako to celé dopadlo? Výsledok mesačného užívania prípravku hodnotím veľmi pozitívne. Síce som prvé významnejšie a viditeľné účinky začal pozorovať niekedy v strede druhého týždňa užívania, ale boli zato celkom intenzívne.

Moja erekcia bola pevnejšia a jej nástup rýchlejší. Podľa čoho to viem? Nuž podľa toho, že sa niekedy partnerka nemusela toľko namáhať a stačilo len pár podnetov (obšuchnutí) a bolo to veľmi v poriadku. Ďalším pozitívom je, že erekcia tak ľahko ako kedysi neustupovala, pevnosť stoporenia bola akurátna po celú dobu pohlavného styku. Z ostatných účinkov spomeniem ešte o niečo viac nabudené libido. S mojou výdržou to subjektívne veľmi nepohlo (predčasnou ejakuláciou netrpím), možno u vás bude efekt znateľnejší*.

Inak, musím ešte na margo užívania dodať, že počas celého mesiaca, čo som Erexan bral, som nepociťoval žiadne vedľajšie účinky. Neberte to ako samozrejmosť, nepríjemné vedľajšie účinky sa prejavujú pri mnohých tabletkách (ale to asi už aj sami dobre viete).

*Ak chcete predĺžiť styk s tabletkami tejto značky, tak na trhu je práve novinka Erexan Kontrol – výživový doplnok pre mužov pri problémoch s predčasnou ejakuláciou.

 

Skúsenosti ostatných

Po mojich vlastných skúsenostiach plynule prejdem na skúsenosti a recenzie od ostatných mužov. Celkovo sa dá o Erexane povedať, že s jeho účinkami prevláda spokojnosť. Niekoľko negatívnych hodnotení sa týka vyššej ceny a najmä intenzity jeho účinkov. Ale to pripisujem na vrub skôr prílišným očakávaniam na úkor reálne možných účinkov. Zopakujem vám to ešte raz pre istotu – Erexan ani žiaden iný prírodný prípravok na erekciu s vážnejšou formou erektilnej dysfunkcie jednoducho nezmôže takmer vôbec nič.

Toto je pár postrehov a hodnotení, ktoré som pre vás na internete zozbieral (diskusie, fórum, Heureka…):

ℹ️ Erexan a jeho cena

„…Ja Erexan užívam dlhodobo a som s ním spokojný. Skúšal som aj Arginmax a Vimax, ale Erexan u mňa funguje najlepšie. Škoda, že nie je o niečo lacnejší.…“ (petr334)

ℹ️ …iba placebo?

„…nemôžem povedať, že Erexan je úplne na nič, pretože u mňa celkom zabral ale poznám aj lepšie prípravky. Ale keď to tak vezmem Erexan je parádny ako spestrenie pri sexe a ono to zostáva v hlave, že ste si dali podporný prostriedok a on vám potom naozaj lepšie stojí…“ (Pavel)

ℹ️ Erexan nefunguje podľa predstáv? Netreba to hneď vzdávať…

ja som bol strasne nasrany, ked som kupil Erexan, lebo reklama hovorila, ze do hodiny budem mat pevnu erekciu. Dal som si jednu tabletku a nepocitil som nic, nezmenilo sa absolutne nic. Chcel som aj vratit balenie, ale nechceli to zobrat, ze uz je pouzite. Ked som sa po par dnoch ukludnil (fakt ma to nahnevalo, lebo som myslel, ze 25 € vyhodenych), tak som sa tu docital, skusenosti panov, ze to brali dlhsie, tak som tomu dal prilezitost. Chcel som proste lepsi orgazmus so zenou a ked ho nemate stoporeny, tak to velmi nejde…

…teraz uzivam Erexan 12ty den a citim rozdiel. Akoze suvisi s tym viac veci, snazim sa zdravsie jest, obmedzil som fajcenie (som tuhy fajciar, ale na sexe mi zalezi viac), so zenou si pozrieme aj porno, ale Erexan pomaha. Proste tie peniaze za to stoja. Len tomu treba dat cas. Navyse vobec nemam obavu, zeby som si pokazil zdravie, kedze ide o vyzivovy doplnok (to som si potvrdil u vyrobcu, ako aj vo viacerych diskusiach a forach na internete)…” (anonym01)

 

Erexan a moje zhodnotenie na záver

Sme takmer konci tejto recenzie, nuž a preto si na záver môžeme dopriať ešte aj malé zhodnotenie prípravku. Erexan je výživový doplnok na posilnenie oslabenej erekcie, lepšiu výdrž a zlepšenie sexuálneho apetítu. Je treba zdôrazniť, že sú to tabletky s prírodným zložením, pri užívaní ktorých vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Na druhú stranu, očakávať od nich účinok ako od klasických liekov na erektilnú dysfunkciu na recept je úplne mimo reality, ale tie zas majú nevýhodu v tom, že vedľajšie účinky pri užívaní sú relatívne časté.

Erexan je teda vhodný pre tých mužov, ktorí chcú na podporu svojej erekcie a lepšieho intímneho života užívať prírodné tabletky. Dlhodobejšie užívanie takéhoto prípravku je z hľadiska bezpečnosti úplne v poriadku a aj s relatívne uspokojivým účinkom (lepšie a kvalitnejšie stoporenie, lepšia sexuálna kondícia, posilnené libido) . Ak sa k tomu ešte pridá na naše pomery celkom dobrá cena, tak Erexan by ste vyskúšať určite mali.

Ako vybrať správny Erexan

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Erexan, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • na okamžitú podporu erekcie (modrý) Erexan
 • na predčasnú ejakuláciu (žltý) Erexan Kontrolpozri recenziu
 • na dlhodobú podporu libida a mužnosti (zelený) Erexan Stabilpozri recenziu

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • okamžité posilnenie erekcie
 • viac výdrže a chuti na sex
 • jednoduché užívanie
 • prírodné zloženie
 • cena adekvátna účinkom
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Erexan je prírodný výživový doplnok na okamžitú podporu erekcie a libida s rýchlym nástupom účinku.

3.8

Erexan

✅ Cena: 24,90 €
✅ Balenie: 15 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne

Chcem Erexan Erexan.sk
Vývoj ceny Erexan

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Erexan Kontrol
Erexan Kontrol
➡️ doplnok stravy na predĺženie pohlavného styku a na erekciu
✅ podpora erekcie a libida
✅ pre mužov s príliš rýchlym vyvrcholením
✅ na okamžité použitie do 60 minút
✅ registrovaný ako doplnok stravy
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

29,90 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Erexan Stabil
Erexan Stabil
➡️ výživový doplnok na dlhodobú podporu libida a erekcie
✅ prírodný prípravok
✅ bez negatívnych vedľajších účinkov
✅ podpora erekcie a libida v dlhodobom horizonte
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

42,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.