Vimax ide na erekciu s netradičným zložením, funguje tento známy kanadský prípravok? (recenzia + reálne skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 1
Vimax
 • Balenie: 30 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne
 • Dostupnosť: Skladom
39,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Vimax.sk

Vimax je pôvodom kanadský prípravok, ktorý s oslabenou erekciou u nás “bojuje” už niekoľko rokov (niekto ho možno pozná pod pôvodným názvom Vimax Pills). Jeho zloženie je celkom špeciálne a unikátne. Okrem overených látok, ktoré obsahuje väčšina prípravkov, sú jeho súčasťou aj menej tradičné zložky. Pritom práve tie robia vo Vimaxe “rozdielového hráča” ako sa hovorí. Určite chcete vedieť o akýchžeto zložkách hovorím. Určite neprekvapí prítomnosť Tribulusu (i keď naozaj v maličkej koncentrácii) a Ženšenu, takisto Ginka, Saw Palmetto či extraktu z čili papričiek (cayenne pepper). Zaujímavými a unikátnymi sú vo Vimaxe výťažky z hlohu a ovsa.

Výrobca a distribútor prípravok prezentuje ako tabletky na zlepšenie erekcie, predĺženie pohlavného styku a spevnenie penisu, ku ktorému dochádza lepším a intenzívnejším prekrvením toporivých teliesok. Tým sa penis pri erekcii stáva subjektívne väčším. Tak aj pre tieto vlastnosti som sa ho rozhodol vyskúšať a to dlhodobo (3 mesiace). A v tejto recenzii sa s vami o svoje skúsenosti samozrejme aj rád podelím.

doba testovania tabletiek3 mesiace
prvé účinkyuž v priebehu druhého týždňa
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️⭐️⭐️
zväčšenie penisudo 1 cm pri erekcii a dlhodobom užívaní
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
kvalitná alternatívaeJoy
Zerex

Vimax – charakteristika prípravku, balenie a určenie

Vimax sú prírodné tabletky – výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu rastlinných výťažkov a vitamínov. Je voľne dostupný, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Užívaním prípravku nedochádza k žiadnym vedľajším účinkom, tabletky sú vyrábané podľa štandardov výroby GMP. Produkt je tiež riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR

➡️ Výrobca

Vimax je produkt vyrobený v Kanade a na Slovensku (a v Čechách) ho distribuuje spoločnosť eMarkest s.r.o., Domažlická 3, Praha 3, Česká republika. Tá je aj držiteľom originálneho certifikátu priamo od výrobcu, ktorý spoločnosť pasuje do úlohy oficiálneho distribútora pre SR a ČR. Takto máte istotu, že pokiaľ si ho objednáte prostredníctvom oficiálneho eshopu, dostane vždy 100%-ne pravý, originálny doplnok stravy Vimax.

➡️ Balenie

Tabletky Vimax sú balené v malej bielej plastovej fľaštičke s pôvodnou etiketou a označením loga značky. Samozrejme je na nej aj štítok so všetkými náležitosťami (zloženie, dávkovanie, upozornenia…) v českom jazyku. Základné balenie potom obsahuje celkom 30 kapsúl, ktoré vám vydržia na jeden celý mesiac užívania.

Vimax má formu klasických priesvitných gélových kapsúl, ktoré sa užívajú orálne (stačí len prehltnúť a zapiť vodou). Po otvorení fľaštičky tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale.

Vimax - tablety

Tabletky Vimax a pôvodné balenie…

➡️ Určenie

Vimax je vhodný pre každého dospelého muža, ktorý nie je spokojný so svojou erekciou, výdržou a dokonca aj s veľkosťou svojho penisu pri erekcii. Užívaním prípravku sa dosahuje najmä lepšie prekrvenie celej pohlavnej sústavy, pričom penis má vďaka tomu viac krvi v troch toporivých telieskach a na pohľad pôsobí pri stoporení objemnejšie.

💡 Vimax je vhodný naozaj pre každého, aj pre alergikov… Je to tak, kapsule Vimaxu totiž neobsahujú lepok, mliečne produkty, sodík ani cukor, ani žiadne umelé príchute, konzervanty, či umelé farbivá.

 

Vimax a jeho zloženie + charakteristika účinných látok

Ako som spomínal hneď v úvode recenzie, prípravok obsahuje na naše pomery viacmenej netradičné suroviny. Základ tvoria overené tradičné byliny, známe svojimi afrodiziakálnymi účinkami (ženšen, kotvičník, saw palmetto, kajenské korenie) doplnené o extrakty z hlohu obyčajného a ovsa siateho, ktorých prítomnosť kapsuliach je malým prekvapením a vitamínom E. Že všetky tieto látky majú v prípravku svoje opodstatnenie si prečítajte v nasledujúcich riadkoch, kde vás s jednotlivými zložkami prípravku oboznámim bližšie.

Rastlinné extrakty – tradičné afrodiziaká

➡️ Ginkgo biloba

Ginko dvojlaločné je legendárny strom, ktorý sa na našej zemeguli vyskytuje už od praveku. Pochádza z Číny, kde sa jeho perfektné vlastnosti a vplyv na ľudské zdravie uplatňujú v tradičnej medicíne už tisícky rokov. Čo sa týka vplyvu na sexuálne funkcie, tak ginkgo biloba dokáže rozširovať cievy, čo ocení každý chlap, ktorý má problém s erekciou vďaka zhoršenému prietoku krvi tepnami v penise.

Zo zdravotných benefitov ešte spomeniem vplyv na nervovú sústavu, hlavne podporu tvorbu niektorých neurotransmiterov ako je napríklad acetylcholín, ktorý je mimo iné zodpovedný aj za lepšiu vzrušivosť. Extrakty z ginka sa doposiaľ užívajú na lepšie dokrvenie periférnych ciev (studené končatiny), na poruchy pamäti a zlepšenie kognitívnych schopností, pri degeneratívnych chorobách spojených so starobou. 👍 Čítaj viac o Ginku.

➡️ Tribulus Terrestris

Kotvičník zemný je bylina, ktorá je populárna medzi mužmi z dôvodu, že podporuje tvorbu testosterónu v tele a udržuje ho v optimálnej hladine. Táto zelená viagra totiž obsahuje unikátnu zmes fytosterolov, ktorá za tým stojí. Kotvičník vďaka tomu podporuje nielen libido a potenciu ale aj plodnosť či zdravú prostatu. Obľúbený je aj medzi silovými športovcam, ktorí využívajú jeho vplyv na zvýšenie svalovej sily a zlepšeniu pomeru svalstva a tukov. Nadôvažok pomáha z tela odbúravať škodlivý cholesterol. 👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Saw Palmetto

Serenoa plazivá je malá prízemná palma, ktorá v krajine pôvodu (USA) prežíva v posledných rokoch renesanciu ako súčasť mnohých prípravkov na prostatu. Hlavným zdrojom terapeutickej účinnosti sú plody tejto rastliny, ktoré obsahujú množstvo unikátnych látok. Vo Vimaxe je jeho prítomnosť opodstatnená z titulu jej vplyvu na hormonálnu hladinu, čím dokáže pozitívne vplývať na celé pohlavné ústrojenstvo. 👍 Čítaj viac o Saw Palmetto.

➡️ Ženšen

Pravý ázijský/kórejský ženšen – to je pre mňa bylina, ktorá vo mne evokuje ďaleký a exotický Orient a hlavne paláce v starovekej Číne. Ženšen totiž bol, a naďalej aj je, jednou z najcennejších rastlín tradičnej ázijskej medicíny. Koreň ženšena sa používa pri rôznych zdravotných komplikáciách (svoje originálne slovenské pomenovanie všehoj ázijský predsa nedostal len tak). V rámci vplyvu na intímny život muža sa ženšen uplatňuje najmä ako životabudič, ktorý podporuje sexuálnu vitalitu a ktorý dokáže rýchlo naštartovať libido. Tradične sa v domovskej krajine (Číne a Kórei) používa ako liek na impotenciu. 👍 Čítaj viac o Ženšene.

Ostatné rastlinné extrakty + vitamín E

➡️ Kajenské korenie (Cayenne Pepper)

Je to vlastne odroda červenej čili papričky. Tie sú známe tým, že obsahujú unikátnu látku kapsaicín, ktorá je zodpovedná za ich pálivosť. No nielen toto má na starosti. Vďaka nej sa totiž v organizme zlepšuje cirkulácia krvi, podporuje lepšie prekrvenie (áno, aj penisu milí páni, čím sa mimo iné zvyšuje aj jeho citlivosť), samotný krvný obeh, ale aj také trávenie. Pozitívny vplyv sa využíva aj pri bolestivých stavoch, podliatinách, hematómoch. Ale aj v boji s baktériami, pri kŕčových žilách, srdcovej arytmii a mnohých ďalších problémoch.

➡️ Hloh obyčajný

Hloh je ker, ktorý je u nás úplne bežný. No mnoho z nás ani netuší, koľko “liečivých pokladov” v sebe skrýva. Ešte v staroveku sa hloh považoval za všemocnú liečivú rastlinu a považoval sa za magickú rastlinu. Prečo? Pretože jeho vplyv na naše srdce bol už vtedy dobre známy. Faktom je, a dnešná veda to len potvrdzuje, že hloh obyčajný a konkrétne jeho plody dokážu priaznivo vplývať na činnosť srdca a tepien, rozširovať cievy a zlepšovať ich funkciu.

Za tieto účinky zodpovedajú najmä flavonoidy a ďalšie látky, ktoré dokážu blokovať enzýmy oslabujúce srdcový sval a tak posilniť jeho výkonnosť. Antioxidačné schopnosti extraktu z plodov hlohu tiež môžu zabraňovať poškodeniu ciev, ktoré je spojené s tvorbou tuku v srdcových tepnách. A kedže zo spomenutého jasne vyplýva, že hloh podporuje lepšie prekrvenie, jeho prítomnosť vo Vimaxe je skutočne opodstatnená!

➡️ Ovos siaty

Ovos je tradičná obilnina, ktorá býva bežnou súčasťou mnohých doplnkov výživy (tie na zlepšenie erekcie medzi ne zatiaľ nepatrili, ale to sa vďaka Vimaxu zmenilo). Je to aj kvôli tomu, že na to, koľko prospešných bioaktívnych látok obsahuje, jeho konzumovanie nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. K terapeutickým účelom v rámci tradičnej medicíny sa používa nadzemná časť rastliny – vňať, ktorá je charakteristická vysokým obsahom rozpustných zložených cukrov, saponínov, flavonoidov, kremičitej kyseliny a oných nebielkovinových aminokyselín. Plody (zrno) obsahujú škrob, iné cukry, bielkoviny, steroidy, saponíny, olej ale i vitamíny skupiny B.

Účinkov a zdravotných benefitov je užívaním ovsa viac než dosť. Len námatkovo spomeniem znižovanie hladiny kyseliny močovej, ochrana pečeňového tkaniva pred toxínmi, znižovanie hladiny cholesterolu, podpora pri akútnych alebo chronických stavoch úzkosti, pri fyziologických problémoch s močovým mechúrom, obličkových bolestiach, nervozite, reumatizme, nespavosti, strese, pri ochoreniach kože, pri problémoch v zažívacom trakte, zápche, žlčníkových a obličkových ťažkostiach, cukrovke, reumatizme… stačí?

➡️ Vitamín E

Vitamín E je vlastne súhrnné pomenovanie pre viacero prírodných chemických látok, konkrétne derivátov 6-hydroxychromanu alebo tokolu. Rozpúšťa sa v tukoch. Je to jeden z najvýznamnejších antioxidantov aké naše telo pozná. To znamená, že chráni telové bunky pred voľnými radikálmi a tak predchádza ich starnutiu. Vo Vimaxe sa nachádza z titulu jeho pôsobenia pri zlepšovaní priechodnosti ciev a tak vlastne aj cirkulácie krvi v penise. Taktiež pozitívne vplýva na citlivosť a rýchlosť reakcie na sexuálne podnety.

 

Zloženie látok v 1 kapsule Vimax

látkamnožstvo
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba)100 mg
Saw Palmetto (Serenoa repens)80 mg
Všehoj ázijský Ženšen (Panax ginseng), extrakt 5%50 mg
Kajenské korenie (Cayenne pepper)20 mg
Hloh obyčajný (Crataegus monogyna), extrakt z bobúľ 10:117 mg
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris), extrakt 20:15 mg
Ovos siaty (Avena sativa), extrakt 10:14 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)185 IU

Prídavné látky: ryžová múčka (20 mg/1 cps.)

Pozri zloženie prípravku priamo na fľaštičke

Vimax - zloženie

Vimax: zloženie v 1 tabletke…

 

Vimax a jeho účinky

Takže už vieme, že pri Vimaxom si na jeho zložení dali záležať. Toto platí aj na jeho účinky. Nečakajte hneď zázraky, trpezlivosť vraj ruže prináša, no a vaša oslabená erekcia tak bude už po niekoľkotýždňovom užívaní zase v tip-top stave (vlastné skúsenosti). Takisto môžete zaregistrovať aj o niečo dlhší styk a oddialenie vyvrcholenia, posilnený sexuálny apetít a tiež prekvapivo objemnejší penis, ako následok dobrého a pravidelného prekrvenia penisu pri erekcii.

Poďme sa na účinky Vimax Pills pozrieť bližšie:

💕 Kvalita erekcie

Toto by mal byť hlavný dôvod, prečo po týchto tabletkách siahnete. Pamätáte si ešte na časy kedy vám penis stál ako taký klát a vy ste si vtedy ani nepomyslel, že niekedy budete riešiť jeho zlyhanie? Tak s Vimaxom sa opäť môžete dostať na vlnu uspokojivých pohlavných stykov vďaka lepšej a kvalitnejšej erekcii, ktorú zabezpečí lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. Toto dokáže zaobstarať nepochybne kvalitné zloženie, ktorému dominuje Ženšen, Ginkgo a Kotvičník.

 

💕 Predĺženie styku a oddialenie vyvrcholenia

Látky obsiahnuté v prípravku majú vplyv aj na predĺženie styku – to znamená, že kvalitná erekcia sa udrží dlhšie a to počas celého pohlavného aktu až do vyvrcholenia. Vimax preto ocenia aj páni, ktorým robí problém aj mierna forma predčasnej ejakulácie. Ostatní zas radi využijú tento efekt na ešte dokonalejšie uspokojenie partnerky (a aj seba samozrejme). V tomto prípade však treba rátať s individuálnymi účinkami, u niekoho bude tento efekt menej zreteľný (ako napríklad u mňa). Niekto si však slasť dokáže predĺžiť aj o niekoľko minút.

 

💕 Libido alebo sexuálny apetít

Už len keď sa pozrieme na zloženie Vimaxu, vidíme, že okrem menej známych látok, sa v ňom nachádzajú aj typické afrodiziaká ako starobylé Ginko a Ženšen, Tribulus ovplyvňujúci hormonálnu hladinu a Kajenské čili korenie na lepšie prekrvenie. Takže posilnené libido možno naozaj očakávať, no hlavne vtedy, ak sa o jeho pokles postarali najskôr psychické problémy (nadmiera stresu), či nižšia hladina testosterónu.

 

💕 Väčší penis

Ale no tak, milí páni, hádam nedúfate, že užívaním Vimaxu vaša pýcha porastie a vy si polepšíte aj o niekoľko centimetrov? Kdeže, no zrnko pravdy na tom nalepené predsa len bude – vďaka týmto tabletkám sa totiž v toporivých telieskach nahromadí viac krvi a preto pri erekcii bude váš pohlavný úd o poznanie objemnejší (čo pocítite vy sami a určite aj vaša partnerka). Pravidelným zásobovaním penisu krvou a zväčšovaním kapacity toporivých telies ho tak dokážete spevniť bez chirurgického zákroku. Vimax obsahuje presne také zložky, ktoré pomáhajú rozširovať cievy a podporujú krvný obeh (čím sa zvyšuje aj spomínaná kapacita toporivých telies v penise).

Užívaním Vimaxu teda podporíte:

 • kvalitnú erekciu na celú dobu styku vďaka lepšiemu zásobeniu penisu krvou
 • lepšiu výkonnosť a oddialenie ejakulácie
 • libido a sexuálny apetít
 • celkovo aj lepšiu kondíciu a funkčnosť celej pohlavnej sústavy (všetky zložky Vimaxu vrátane vitamínu E)

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Vimax je tradičný prípravok na erekciu a posilnenie všetkých sexuálnych funkcií, ktorý je dovolím si tvrdiť svetoznámy. Jeho výrobca deklaruje, a mnohé testy to aj preukázali, že jeho užívaním sa žiadne nežiadúce vedľajšie účinky neprejavujú. Toto podčiarkujú aj skúsenosti mnohých mužov, ktorí ho užívali dlhodobo. Podmienkou je samozrejme striktné dodržiavanie pokynov výrobcu najmä čo sa týka dávkovania. Neprekračujte preto stanovenú maximálnu dennú dávku.

Je to produkt, ktorý obsahuje množstvo, síce prírodných, no stále bioaktívnych látok. A preto je predpoklad, že u citlivejších jedincov sa môžu ojedinele vyskytnúť na začiatku jeho užívania mierne tráviace ťažkosti, prípadne bolesť hlavy či búšenie srdca. Ak sa takéto niečo udeje aj vám, užívanie Vimaxu ihneď prerušte a kontaktujte výrobcu. O ďalšom užívaní prípravku sa poraďte s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Vimax je určený dospelým mužom (18+). Nie je vhodný pre deti ani tehotné a dojčiace matky. Tiež sa neodporúča kombinácia s inými prípravkami podobného zamerania.

Všeobecne sa prípravkov na erekciu (aj doplnkov výživy) týka pár ďalších obmedzení, kedy sa ich užívanie (aj Vimaxu) neodporúča:

 • ak sa počas doby užívania prejavila alergická reakcia na niektorú zložiek prípravku
 • tiež ak sa prejavili vedľajšie účinky ako tráviace ťažkosti, bolesti hlavy, búšenie srdca a podobne
 • ak trpíte poruchami kardiovaskulárneho systému vrátane vrodenej poruchy srdca
 • ak máte vysoký krvný tlak, alebo aj nízky krvný tlak
 • ak trpíte poruchou zrážania krvi
 • ak máte vredové ochorenie
 • ak vás trápia poruchy pečene
 • ak máte vrodenú poruchu sietnice
 • ak užívate lieky na erektilnú dysfunkciu
 • ak užívate lieky, ktoré obsahujú nitráty

 

Vimax – predaj, cena, zľava a akcia

Tablety Vimax si u nás dokážete zaobstarať bez akýchkoľvek obmedzení, pretože na ne nepotrebujete žiaden lekársky predpis (jedná sa o výživový doplnok). Na výber máte z viacerých možností.

 1. 💊 klasické 1 balenie s 30 kapsulami na 1 celý mesiac užívania
 2. 💊 2 balenie so 60 kapsulami na 2 mesiace
 3. 💊 3 balenie s 90 kapsulami na 3 mesiace – odporúčam, pretože je to optimálne balenie, ktoré keď vypotrebujete budete s určitosťou vedieť, či dokázali zabrať presne podľa vašich predstáv (úspora v porovnaní s 1 balením je 9 €)
 4. 💊 4 balenie so 120 kapsulami na 4 mesiace
 5. 💊 5 balenie so 150 kapsulami na 5 mesiacov
 6. 💊 6 balenie so 180 kapsulami na celých 6 mesiacov
 7. 💊 7 balenie s 210 kapsulami na 7 mesiacov
 8. 💊 12 balenie s 360 kapulami na celý kalendárny rok nepretržitého užívania, cenovo najvýhodnejšie balenie – úspora je až 165 € (v porovnaní s 1 balením)
💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax
 • prírodný doplnok stravy bez predpisu na oslabenú erekciu u mužov v každom veku
 • výsledkom užívania prípravku je aj spevnenie penisu, predĺženie styku a zvýšenie libida
 • dlhodobá podpora všetkých sexuálnych funkcií
 • jednoduché dávkovanie – 1 tabletka denne
 • žiadne vedľajšie účinky
39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

➡️ Cena

Cena Vimaxu samozrejme závisí od balenia. Základné 💊 1 balenie stojí 39,00 € (t.j. 1,30 € za tabletku čo znamená, že aj za maximálnu dennú dávku), najväčšie 💊 12 balenie 303 €, čo značí 0,85 € za tabletku.

Prehľadná tabuľka dostupných balení Vimaxu aj s cenami:

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku
💊 1 balenie Vimax39 € / 30 kapsúl1,30 €
💊 2 balenie Vimax79 € / 60 kapsúl1,30 €
💊 3 balenie Vimax108 € / 90 kapsúl1,20 €
💊 4 balenie Vimax134 € / 120 kapsúl1,10 €
💊 5 balenie Vimax165 € / 150 kapsúl1,10 €
💊 6 balenie Vimax192 € / 180 kapsúl1,05 €
💊 7 balenie Vimax215 € / 210 kapsúl1,00 €
💊 12 balenie Vimax303 € / 360 kapsúl0,85 €

Z tejto tabuľky možno pekne vyčítať, aké výrazné zľavy Vimax ponúka pri väčšom odbere. Je evidentné, že sa oplatí kupovať hlavne vo väčšom množstve a výraznejšie tak ušetriť. Ja odporúčam ✅ minimálne 3 balenia (na celé 3 mesiace užívania).

➡️ Zľavy a akcie

Vimax je overená značka a predajca sa snaží aby mali zákazníci a užívatelia v jednom čo najväčší komfort a potešenie z nakupovania. K tomu prispievajú aj mnohé akcie a zľavy, ktoré dokáže Vimax na svoje produkty a služby ponúknuť. Toto sú aktuálne výhodné akcie oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava už pri druhej objednávke v hodnote 10 % z nákupu* (pri dlhodobom odbere môžete získať zľavu až 15 %)
 • akcia: Doprava zdarma prostredníctvom Poštového kuriéra Slovenskej pošty a tiež pri osobnom odbere cez Zásielkovňu (viac ako 400 výdajných miest)

💡 *Ako si uplatniť zľavu: Je to veľmi jednoduché, ak ste obdržali zľavový kupón – to znamená, že ste sa stali stálym zákazníkom eshopu. Kód kupónu zadáte do príslušného políčka pri vypĺňaní ďalšej objednávky. Tento kód však predajcovi môžete oznámiť aj pri e-mailovej alebo telefonickej objednávke a zľava vám bude takisto uplatnená.

 

Kde Vimax kúpiť

Originálne tabletky Vimax sa dajú kúpiť jedine prostredníctvom oficiálneho eshopu na internete. V lekárni ho teda budete hľadať márne. Na druhej strane, nie každý vyhľadáva pri kúpe chúlostivých produktov prostredie kamennej predajne. Takýto spôsob predaja na internete je úplne diskrétny. Takisto je predpoklad, že pokiaľ by bol Vimax súčasťou sortimentu týchto prevádzok, aj jeho cena by sa adekvátne zvýšila a produkt by bol dostupný v obmedzenejšej miere.

Najpohodlnejšie so zárukou 100%-nej originality ho teda kúpiteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax
 • prírodný doplnok stravy bez predpisu na oslabenú erekciu u mužov v každom veku
 • výsledkom užívania prípravku je aj spevnenie penisu, predĺženie styku a zvýšenie libida
 • dlhodobá podpora všetkých sexuálnych funkcií
 • jednoduché dávkovanie – 1 tabletka denne
 • žiadne vedľajšie účinky
39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

 

Ako kúpiť a objednať

Ako som už niekoľkokrát spomínal vyššie, istota, že si objednáte pravý Vimax bude 100%-ná pokiaľ tak spravíte prostredníctvom oficiálneho eshopu. Postup pri objednávke je vlastne rovnaký ako aj v iných obchodoch na internete. Najprv si zvolíte balenie (1 až 12 balenie), potom uvediete adresu, na ktorú vám bude produkt doručený a potrebné osobné údaje. Následne si vyberiete spôsob platby (dobierka, bankový prevod, PayU) a zvolíte spôsob dopravy (kuriér alebo osobný odber). Po prekontrolovaní objednávky stačí kliknúť odoslať a objednaný tovar je už prakticky váš a na ceste k vám.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: ZADARMO, poštový kuriér vám balík doručí na zadanú adresu do 48 hodín
Kuriér DHL – cena: 3 €, alternatívou je aj zásielková služba DHL, ktorá vám dovezie balík až domov. O plánovanom doručení zásielky budete informovaný SMS správou a e-mailom. Predpokladaná doba doručenia je 48 hodín po objednaní.
Zásielkovňa – cena: ZADARMO, dodanie na zvolené výdajné miesto už aj v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (zabalená v nepriehľadnom obale / bublinkovej obálke a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť eMarkest)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 2-3 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Dávkovanie a užívanie Vimaxu je v podstate veľmi jednoduché v porovnaní s niektorými inými prípravkami, ktoré mi prešli rukami. Je totiž určený na dlhšie užívanie. Keďže sa v jednom balení nachádza 30 kapsúl a odporúčaná dávka je 1 kapsula denne, vystačí vám pohodlne na celý jeden mesiac.

Upozorňujem vás dopredu, že okamžitý účinok veľmi nečakajte. Pozitívny vplyv tabletiek sa síce prejaví už do niekoľkých dní (v podstate jedného týždňa, dvoch), no plný efekt nastáva až po mesiacoch. Optimálna dĺžka užívania Vimaxu sú 3 mesiace a viac. Tiež sa vám neoplatí prekračovať odporúčané dávkovanie, na rýchlosť nástupu to nemá žiaden viditeľný vplyv. Takisto ho nekombinujte s tabletkami iných značiek a ani s alkoholom. Nezabúdajte tiež, že Vimax je “iba” výživový doplnok s prírodným zložením, nie liek, a nie je ani náhradou pestrej a rozmanitej stravy. Tabletky po otvorení potom v pôvodnom balení skladujte v suchu a v tme do teploty 25 °C mimo dosahu detí.

💡 Odporúčaná denná dávka VIMAXU je:  💊 1 kapsula 1 x denne a najlepšie 30 minút po jedle.

Vimax - dávkovanie

Vimax: dávkovanie + upozornenia a distribútor.

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • prírodné zloženie – unikátna kombinácia aktívnych látok v jednej kapsule
 • vhodný na dlhšie použitie – podpora sexuálnych funkcií na dlhú dobu
 • jednoduché užívanie (vždy iba 1 tabletka denne)
 • kvalitná erekcia, dlhšia súlož aj nabudené libido
 • spevnenie penisu – pri dlhodobom užívaní
 • užívanie je bez akýchkoľvek vedľajších účinkov
 • tabletky sú vhodné pre dospelých mužov – starších i mladších
 • je to voľne dostupný prípravok, nepotrebujete naň vystaviť recept
 • rýchle a diskrétne doručenie, užívateľsky prívetivý eshop, časté akcie a zľavy pre zákazníkov
 • garancia vrátenia peňazí – ak vám produkt nesadne môžete ho bez okolkov vrátiť (lehota až 60 dní na vrátenie)

 

Moje vlastné skúsenosti

Prv, než sa dostanem k popisu mojich vlastných skúseností s užívaním Vimaxu, pozrieme sa ešte, ako popisuje účinky na základe zozbieraných údajov a skúseností mužov samotný výrobca Vimaxu:

 • prvý mesiac užívania Vimaxu sa nesie v znamení výrazne tvrdšej erekcie a zvýšenej chuti na sex
 • počas druhého mesiaca užívania by ste mali pri erekcii spozorovať nárast objemu vášho penisu a v posteli podávať oveľa lepšie výkony
 • v treťom mesiaci užívania by mal byť váš penis o niečo väčší ako na začiatku kúry, erekcia silnejšia a stabilnejšia, postupne by sa mala predlžovať doba pohlavného styku až do vášho vyvrcholenia

A konečne sa dostávame k srdcu tejto recenzie – k reálnym skúsenostiam s užívaním Vimaxu. Keďže som o tomto prípravku počul samé chvály (hlavne od kolegov z Čiech, kde je Vimax známejší a populárnejší), chcel som sa aj ja presvedčiť či naozaj dokáže splniť to čo sľubuje. Na začiatok som si objednal výrobcom odporúčané 3 balenia (90 kasúl na 90 dní). V tomto s ním plne súhlasím, takýto prípravok na erekciu prírodného charakteru naozaj možno reálne zhodnotiť až po dlhšej dobe poctivého užívania.

Tabletky som mal po objednaní aj veľmi rýchlo doma – už do dvoch dní, takže hneď na úvod ma predajca potešil. Dávkovanie som dodržiaval presne podľa návodu na krabičke a to 1 kapsulu denne vždy polhodinku po raňajkách.

Vimax - recenzia

Vimax je originálny kanadský produkt…

 

➡️ Výsledok testovania

Ako to všetko dopadlo? Tak prvé dni užívania u mňa ubehli bezo zmeny, čo som samozrejme aj očakával. Prvé viditeľné priaznivé účinky som začal pociťovať však už v priebehu tretieho týždňa. Moja erekcia bola naozaj o niečo lepšia a pri sexe som sa cítil o dosť lepšie – sebavedomejšie. Extra nabudené libido som nepociťoval a žeby sa mi nejako extra predĺžila doba do môjho orgazmu sa tiež nedá povedať.

V nasledujúcich mesiacoch kvalita erekcie málinko povýšila, tiež sa mi zdalo, že tá chuť na sex je trochu na inej úrovni (rozumej silnejšia). S výdržou to však ani nepohlo. Nevadí. Osobne som bol s Vimaxom po 3 mesiacoch spokojný tak akurát.

Čo sa týka zväčšenia penisu, tak tu som bol celkom prekvapený (čo ja, ale moja partnerka teda spomenula, že ju trochu viac bolia ústa). Môj penis sa naozaj zdal byť o niečo väčší a objemnejší – ale len pri erekcii, v kľudovom stave sa žiaden rozdiel neprejavoval. Tiež bolo super, že môj pohlavný úd bol o dosť citlivejší a aj ľahký dotyk partnerky mi robil viac než dobre + orgazmus som prežíval tiež o dosť intenzívnejšie.

 

Skúsenosti ostatných

Keďže ja osobne som bol s účinkami Vimaxu v podstate spokojný, bol som len zvedavý ako na tabletky reagujú aj ostatní muži. Prešiel som množstvo diskusií, navštívil mnohé fóra a zistil som, že viacerí sa svojimi skúsenosťami približujú k tým mojim. Teda účinky prípravku boli hodnotené pozitívne. Samozrejme sa našli aj také, v ktorých sa ako negatívum spomína najmä individuálny účinok, relatívne vyššia cena za výživový doplnok a podobne (Heureka). Niektoré postrehy a recenzie sa mi zdali veľmi hodnotné a preto som sa rozhodol, že vám ich pár na tomto mieste aj predstavím:

ℹ️ Vimax Pills – zväčší či nezväčší?

„…no, nečakajte žiaden zázrak, ale, nieže by som potreboval zväčšiť penis. V pokoji 11 je myslím dosť. Ale skôr musím všetko vyskúšať. Kúpil som balenie na 3 mesiace. Môžem sa podeliť o skúsenosti po užívaní zatiaľ 2 mesiacov. Po krátkej dobe sa dostavila zase zmiznutá ranná erekcia. Po dlhšej milostnej predohre som mával problém s udržaním tvrdosti. No teraz už ho rozhodne nemám. Zdá sa mi, že aj sex je podstatne dlhší. Čo sa týka toho zväčšenia. Nečakajte predĺženie o 5-7 cm, ale v kombinácii s vhodným cvičením sa teda dejú veci. Na dĺžku moc nespoliehajte, teda myslím v stoporenom stave. Rozdiel je asi tak do 1 cm. Ale šírka, priemer tak 3 mm. Zdá sa vám to málo? Tak si spočítajte obvod. To robí plus 1 cm. Pri dĺžke okolo 16 cm je to slušný objem navyše. Kto dával v škole na matike pozor, tak si dokáže spočítať, že výsledný efekt je o 1/3 väčší…“ (Martin Kacíř)

ℹ️ Vimax ako vitamíny…

„…moje skúsenosti: ja Vimax užívam roky a nevidím dôvod, prečo by som to menil a beriem to už ako keď niekto užíva vitamíny (veď má aj zloženie lepšie ako niektoré vitamíny – ginko, ženšen a pod.). Nemá žiadne vedľajšie účinky, nemám problém s trávením, všetko ok. Erekcia lepšia, nestojí to veľa. Ja som spokojný a odporúčam…“ (Vladis)

➡️ Vimax a alkohol, či iné doplnky podobného zamerania?

Na toto existuje jednoznačná odpoveď. Alkohol a Vimax ako podpora erekcie sa k sebe nehodia. Veď len uvážte sami: na jednej strane stojí silný oslabovač a na druhej strane zase silný podporovač erekcie, ako tento súboj môže len dopadnúť. Mimoto alkohol (ale aj cigarety) majú negatívny vplyv na krvný tlak, Vimax pri užívateľoch, ktorí sú nadmernými konzumentmi týchto drog spôsobuje zvýšenie krvného tlaku.

Čo sa týka kombinácie Vimax a ostatné prípravky s rovnakým zameraním, tak toto sa neodporúča tiež. Jedna vec je, že majú podobné zloženie a druhá, že telo aj tak nie je schopné vstrebať naraz takú vysokú koncentráciu účinných látok. Ich prebytok organizmus bez využitia jednoducho vylúči.

 

Vimax a moje zhodnotenie na záver

Čo dodať k tabletkám Vimax Pills na záver. Po 3 mesiacoch, ktoré sme spolu strávili môžem povedať, že prípravok nesklamal. Naopak, jeho účinky sa prejavili takmer tak presne ako ich popisuje výrobca. Erekcia bola o poznanie lepšia, penis pri stoporení naozaj dobre prekrvený a na prvý pohľad aj objemnejší. Libido bolo povzbudené priemerne, ale bolo a v disciplíne výdrž v sexe som väčší pozitívny prejav nezaznamenal. Možno dokonca naopak, kvôli zvýšenej citlivosti penisu som vyvrcholil skôr (pozri lepšiu alternatívu ako Zerex Extralong či eJoy LONG). Vimaxu teda ešte chýba malý krôčik aby sa stal v mojom ponímaní TOP prípravok ako je momentálne Zerex či tabletky eJoy, kde mi účinky týchto prípravkov prišli o niečo komplexnejšie.

Každopádne, tabletky Vimax naozaj úprimne odporúčam každému mužovi, ktorý rieši svoju oslabenú erekciu a pri súloži ocení pevný a kvalitne prekrvený penis. Kanadská receptúra prípravku je unikátna, takže ak vás nepresvedčí niektorý z prípravkov s tradičnejším zložením, naváhajte po Vimaxe siahnuť a vyskúšať. Je doplnok, ktorý podporuje sexuálne funkcie v dlhodobom horizonte a užívať ho menej ako mesiac sa naozaj neoplatí. Ak mu dáte dostatok času a priestoru a netrpíte vážnejšou formou erektilnej dysfunkcie, tak nepochybujem o tom, že práve tieto tabletky sa môžu stať pevnou súčasťou vášho intímneho života a to na dlhý čas.

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

 • Cohen AJ, Bartlik B.: Ginkgo biloba for antidepressant-induced sexual dysfunction. –  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9611693
 • Korean Red Ginseng for Erectile Dysfunction – www.healthline.com
 • Barbero GF, Ruiz AG, Liazid A, Palma M, Vera JC, Barroso CG.: Evolution of total and individual capsaicinoids in peppers during ripening of the Cayenne pepper plant (Capsicum annuum L.). – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24491721
 • Arslan R, Bektas N, Bor Z, Sener E.: Evaluation of the antithrombotic effects of Crataegus monogyna and Crataegus davisii in the carrageenan-induced tail thrombosis model. – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25243870
 • Reynertson KA, Garay M, Nebus J, Chon S, Kaur S, Mahmood K, Kizoulis M, Southall MD.: Anti-inflammatory activities of colloidal oatmeal (Avena sativa) contribute to the effectiveness of oats in treatment of itch associated with dry, irritated skin. – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25607907
 • Chua T, Eise NT, Simpson JS, Ventura S.: Pharmacological characterization and chemical fractionation of a liposterolic extract of saw palmetto (Serenoa repens): effects on rat prostate contractility. – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24463033

Výhody

 • kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
 • perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Vimax je komplexný prípravok s ojedinelým zložením na podporu erekcie a lepšiu výdrž. Medzi mužmi je populárny už niekoľko rokov.

3.9

Vimax

✅ Cena: 39,00 €
✅ Balenie: 30 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula denne

Chcem Vimax Vimax.sk
Vývoj ceny Vimax

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.