Tabletky na mužskú potenciu

Tabletky na mužskú potenciuTabletky na mužskú potenciu sú jedným zo spôsobov ako naozaj veľmi jednoducho podporiť zdravý intímny život každého muža. Hovoríme teraz o prírodných tabletkách, ktorých zloženie je telu prirodzené, a ktoré dokážu vplývať na viacero faktorov súvisiacich s potenciou.

Inak, pojem potencia v sebe zahŕňa naozaj široké spektrum naoko navzájom nesúvisiacich prejavov, pričom najčastejšie sa jedná o stav vašej erekcie, prípadne hovorí o vašej plodnosti. No netreba zabúdať ani na ďalšie faktory, ktoré ne/umožňujú plnohodnotný pohlavný styk zo strany muža ako je napríklad aj samotné trvanie erekcie, jej kvalita, ejakulovanie, či fyziologické parametre vonkajšieho mužského pohlavného ústrojenstva (pohlavný úd + miešok).

Prečo by sme mali siahnuť po overených tabletkách na mužskú potenciu? Pretože práve takáto prírodná alternatíva dokáže bezpečne a bez väčšieho rizika vedľajších účinkov riešiť v podstate akékoľvek problémy so stoporením, erekciou, tvrdosťou penisu a výdržou, prispieť k lepšej plodnosti či podporiť väčšiu chuť na sex. Samozrejme v rámci reálnych možností výživových doplnkov. A hoci je riešenie problému s potenciou dosť náročné, pretože sa treba zamerať na viac vecí súčasne, tabletky s komplexným prírodným zložením majú šancu potenciu „nakopnúť“ do medzí, ktoré očakávate.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie potencie, erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Mužská potencia – čo to vlastne je a jej význam

Mužská potencia je vlastne schopnosť dosiahnuť a následne aj udržať erekciu na celú dobu pohlavného styku v dostatočnej kvalite až do vyvrcholenia – kvalitnej ejakulácie, ktorá je nevyhnutným predpokladom schopnosti mužskej spermie oplodniť ženské vajíčko.

Zdravá mužská potencia je podmienená viacerými faktormi. Toto sú základné podmienky potencie:

 • 100%-ná funkčnosť reprodukčných orgánov
 • schopnosť dosiahnuť sexuálne vzrušenie (podmienkou je správne fungujúci nervový systém)
 • kvalitná erekcia – to znamená nielen adekvátnu tvrdosť penisu, ale aj jej trvanie
 • kvalitný ejakulát – to znamená životaschopné spermie v optimálnom prostredí (semenná tekutina), a ktoré budú schopné dosiahnuť vajíčko a oplodniť ho (oplodnenie je potom možné hlavne v prípade, že muž ejakuluje vo vnútri pošvy a najčastejšie vtedy ak sex prebieha v pravidelných intervaloch)

➡️ Význam potencie ako takej

Keďže opakom potencie je impotencia a teda neschopnosť dosiahnuť plnohodnotný styk a splodiť dieťa, tak význam potencie ako takej je viac menej jasný. Ide o silu a moc dosiahnuť plnú spôsobilosť k sexuálnemu aktu, pričom výsledkom je schopnosť biologického oplodnenia partnerky.

 

Najčastejšie problémy s potenciou a ich príznaky

Pri problémoch s mužskou potenciou sa jedná o tieto základné typy porúch:

 • nízke libidoúplná absencia sexuálnej túžby – najčastejšie ako dôsledok zníženej hladiny testosterónu v tele
 • slabá erekciastoporenie penisu nie je stopercentné, čiže k erekcii síce dochádza, no nemá potrebnú kvalitu a tvrdosť penisu je nedostatočná
 • krátka erekciastav, kedy dĺžka erekcie nepostačuje k dostatočne uspokojivému pohlavnému styku
 • oneskorená erekcia – nástup erekcie je pomalší ako obvykle, nastupuje po sexuálnej stimulácii s veľkým časovým odstupom
 • bolestivá erekcia – stav, ktorý môže byť aj dôsledkom priapizmu (neochabujúca erekcia) alebo aj choroby zvanej Peyronieho porucha (neprirodzene zakrivený penis), problémov s prostatou (zápal, zväčšená prostata, rakovina), zápalu močových ciest, genitálneho herpesu, rakoviny penisu, fimózy čiže zúženej predkožky, krátkej uzdičky, poranenia alebo aj úrazu…
 • predčasná ejakuláciaproblém, ktorý sa prejavuje prirýchlym vyvrcholením spravidla do niekoľkých minút (1-2 minúty, extrémne aj hneď po vniknutí)
 • problémy s plodnosťou – pričom najčastejšie sa jedná o nedostatočnú produkciu životaschopných (pohyblivých a nedeformovaných) spermií a semennej tekutiny (ejakulátu celkovo)

Všetky tieto problémy sa dajú v podstate riešiť ešte relatívne ľahko (okrem spomínaných chorôb a porúch) a to prostredníctvom vhodných režimových opatrení, vrátane úpravy stravovania a zaradenia vhodných výživových doplnkov… Neriešenie týchto čiastkových problémov však znamená riziko trvalej impotencie.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie potencie, erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💡 Všetko o mužskej potencii:

 

Najčastejšie príčiny problémov s mužskou potenciou

Na mužskú potenciu ako takú toho vplýva naozaj celkom dosť. Niektoré príčiny problémov s potenciou sú len dočasné (únava, zdravotné problémy krátkodobého charakteru…), niektoré zase vážnejšie, ktoré potenciu oslabujú dlhodobo.

Najhlavnejšie príčiny problémovej potencie v skratke:

 • fyzické príčiny:
  • cievne ochorenia – vysoký krvný tlak, cukrovka
  • neurogénne ochorenia – Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba
  • hormonálne ochorenia – hypogonadizmus, hypotyreóza
  • anatomické ochorenia, úrazy alebo iné patologické stavy – Peyronieho choroba, poranenie miechy, krátka uzdička penisu, poruchy prostaty
  • metabolické ochorenia – obezita
 • psychické príčiny: depresia, úzkostné stavy, nervozita a stres, podráždenosť
 • životný štýl: fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, užívanie omamných a toxických látok, málo pohybu, nadmerná únava, málo spánku
 • užívanie liekov: problémy s potenciou môžu spôsobovať viaceré lieky ako napríklad niektoré cytostatiká, antihistaminiká, antiepileptiká, antidepresíva, antipsychotiká, diuretiká, antihypertenzíva, fibráty, kortikosteroidy, či antiandrogény
 • hladina pohlavných hormónov: nevyrovnaná hladina spôsobuje opakované problémy, nízka hladina najdôležitejšieho mužského pohlavného hormónu testosterónu oslabuje sexuálny apetít a aj plodnosť
 • vek: jediná prirodzená príčina poklesu potencie u mužov, už muži po štyridsiatke výraznejšie pociťujú dôsledky zníženej produkcie testosterónu a pokles plodnosti

 

Ako zlepšiť potenciu – moje vlastné skúsenosti

Chcete vedieť ako podporiť svoju potenciu? Naozaj existuje niekoľko osvedčených spôsobov ako sa to dá prirodzenou cestou. A tie majú dokonca dosah v podstate na všetky nepriaznivé faktory, ktoré spôsobujú už vyššie menované problémy a poruchy potencie.

➡️ Životospráva

Na začiatok je potrebné, aby ste popracovali na svojej životospráve. To znamená, že obmedzíte či najlepšie úplne vynecháte nezdravé a mastné jedlá s vysokou kalorickou hodnotou. V prípade, že vás ťaží zlozvyk ako fajčenie či častejšie nazeranie na dno pohárika, tak s tým musíte takisto čím skôr prestať, a to vo vlastnom záujme (nielen kvôli potencii). Ak je váš nepriaznivý zdravotný stav následok naberania hmotnosti, začnite svoju nadváhu či obezitu čím skôr riešiť – stoja totiž za zdravotnými komplikáciami, ktoré majú priamy súvis s intímnym zdravím (vysoký krvný tlak a cholesterol).

➡️ Psychický komfort

Neuveríte, ale pohoda a psychický komfort sú ozajstnou zárukou zdravého sexuálneho života. Ako sa k tomu dopracovať? Viac oddychujte, doprajte si dostatok kvalitného spánku, nepodceňujte negatívny vplyv nadmernej únavy a stresu na váš organizmus.

➡️ Aktívny pohyb

Pravidelný aktívny pohyb a cvičenie vám dokáže zlepšiť kvalitu života aj v oblasti vašej potencie. Je to výborná prevencia civilizačných ochorení, ktoré stoja za viacerými problémami v rámci pohlavnej sústavy. Takisto si treba uvedomiť, že pohyb je radosť a teda zlepšuje náladu a psychické rozpoloženie, dodáva vám energiu a viac vytrvalosti, zvyšuje hladinu testosterónu v tele…

➡️ Bylinky na potenciu

Potenciu možno podporiť aj prostredníctvom overených tradičných rastlín, ktoré sa na tento účel využívajú už celé stáročia. Osvedčené afrodiziaká ako Ženšen, Maca, Ginko, Krpčiarka, Tribulus Terrestris, Muira Puama, Šafran, Chilli, či Yohimbé dokážu primerane pôsobiť na mužské sexuálne zdravie bez rizika vedľajších účinkov (pretože obsahujú nášmu telu viac prirodzené látky). Pozri najlepšie bylinky na potenciu.

➡️ Tabletky na potenciu pre mužov

Spomínané  rastliny v kombinácii s dôležitými aminokyselinami (L-arginín, L-citrulín, L-lyzín, L-ornitín a ďalšie), minerálmi, vitamínmi a ďalšími prírodnými látkami sú súčasťou viacerých kvalitných výživových doplnkov, ktoré účinne podporujú potenciu, erekciu a zvyšujú sexuálny apetít.

 

Princíp a účinky tabliet na mužskú potenciu

💡  Potencia sa dá riešiť a podporiť aj vhodnými tabletkami s prírodným zložením. No takisto si treba uvedomiť, že to nie sú žiadne lieky a účinnosť v tomto smere ani nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky a doplnky na potenciu fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na pohlavnú sústavu muža a sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov týkajúcej sa mužskej potencie ako oslabená erekcia, nízke libido, predčasná ejakulácia…

Sú tabletky na mužskú potenciu riešením?

Sú tabletky na mužskú potenciu riešením?

Majú prírodné zloženie, neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych účinkov. Dajú kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení nájdete mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybne podporné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa oplatí užívať dlhšie a aj navzdory tomu, že pri niektorých z nich výrobca tvrdí, že stačí užiť iba 1-2 tabletky pred stykom. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov) hovoria, že práve dlhodobejšie užívanie naozaj prináša v tomto smere želateľné výsledky (optimálne 2-3 mesiace – podľa potreby).

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na mužskú potenciu

 

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold

 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky zamerané na podporu mužskej potencie u nás

29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti

 • výživový doplnok na podporu potencie – pre lepšiu erekciu a viac chuti na sex
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Najčastejšie otázky

Ak vás táto téma zaujíma viac a chcete sa pozrieť na tabletky na mužskú potenciu o niečo bližšie a viac z praktického hľadiska, tak nech sa páči: toto sú najčastejšie kladené otázky mužmi na internetových diskusných portáloch a fórach:

Prečo na tieto tabletky nie je potrebný recept?

Pretože sa jedná o tabletky s prírodným zložením – výživové doplnky, pri ktorých nie je potrebné podstúpiť vyšetrenie u lekára a teda na ne recept nepotrebujete. Avšak aj napriek tomu, že nespadajú pod liečivá, musia spĺňať stanovené štandardy a normy.

Sú vôbec takéto voľne dostupné tabletky na mužskú potenciu bezpečné?

Ak sa bavíme o produktoch od overených výrobcov tak áno, sú. Tí ručia za to, že sa v tabletkách nebude nachádzať nič nevhodné a potenciálne nebezpečné. Preto je jedným zo znakov dôveryhodnosti prípravku aj skúšky či testy v atestovaných vedeckých laboratóriách. Samozrejme doplnok musí byť tiež schválený a zaregistrovaný Úradom verejného zdravotníctva SR.

Kde sa dajú tieto tabletky zaobstarať a ako?

Veľmi často ich nájdete aj v lekárni a takisto je dobrá cesta ako si ich zaobstarať kúpa prostredníctvom oficiálneho eshopu výrobcu a distribútora. Práve tam často tiet tabletky zoženiete v lepšej cene, vo viacerých variantoch balenia a výraznejšími akciami. Tabletky na mužskú potenciu tiež bývajú v obmedzenej miere aj v ponuke niektorých eshopov s erotickým zameraním či obchodov s výživovými doplnkami a zdravou stravou.

Existuje záruka, že takéto prírodné tabletky na potenciu budú 100 %-ne fungovať?

Žiaľ, takúto záruku vám žiaden výživový doplnok s prírodným zložením nedokáže dať. Osobne však mám s nimi zväčša pozitívnu skúsenosť, prospievajú totiž potencii a sexuálnym funkciám v dlhodobom horizonte a nie iba jednorázovo.

A čo robiť v prípade, že prípravok naozaj nebude fungovať?

Ak ste tabletkám dali dostatok času na to, aby mohli zabrať (obvykle aspoň 1 celé balenie), a nepocítili ste ale vôbec žiaden účinok, tak v tom prípade vážne odporúčam rovno návštevu u lekára. Môže sa totiž stať, že to signalizuje vážnejší problém s potenciou, ktorý sa výživovým doplnkom nevyrieši.

 

Tabletky na mužskú potenciu, ktoré som osobne vyskúšal

Poďme sa teraz pozrieť na tabletky, ktoré som osobne vyskúšal na podporu mojej potencie. Ako je to vlastne pri všetkých produktoch osobnej spotreby – s niektorými prípravkami som bol spokojný viac, s niektorými menej. A preto ak práve teraz premýšľate nad tým, že si nejaké tabletky na potenciu zaobstaráte, zamerajte sa pri ich výbere najprv na ich presný účel (takéto podporné prípravky majú síce určitú mieru účinku, ale určite nemôžu byť náhradou odbornej liečby v prípade vážnejších stavov) a potom na niekoľko ďalších faktorov, ktoré spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. O čo ide?

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

Najlepšie tabletky na mužskú potenciu

A ktoré tabletky ma najviac oslovili? Tu sú so stručným popisom spolu s cenou a odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Primulus
Primulus
➡️ všetky dôležité minerály + vitamíny pre muža
✅ vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
✅ podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Primulus.sk - eshop

⭐️ známy a obľúbený produkt
⭐️ rýchle dodanie

23,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
E-reX 24
E-reX 24
➡️ doplnok stravy pre podporu erekcie
✅ pevnejšia erekcia
✅ lepšia výdrž, častejší sex
✅ prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

31,99 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!