XtraSize – je reálne aby tabletky dokázali o toľko zväčšiť penis? (pravdivá recenzia)

Peter Kacián Recenzia 5. januára 2021 0
XtraSize - recenzia tabletiek na zväčšenie penisu, balenie prípravku
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne
 • Dostupnosť: Skladom
69,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
XtraSize

XtraSize sú tabletky, ktoré majú zväčšiť penis až o 7,5 cm. Áno, aj takto prezentuje účinky prípravku na svojej webovej stránke samotný výrobca, či distribútor. Je vôbec možné obyčajnými tabletkami zmeniť veľkosť penisu? Narovinu? Ani veľmi nie. Na druhú stranu, tieto tabletky majú „v popise práce“ aj ďalšie účinky, vrátane zlepšenia viacerých sexuálnych funkcií, majú prírodnú formu, zaujímavé zloženie a hodia sa pre všetky vekové skupiny mužov. Nesmú vás však znechutiť bombastické slogany, ktorými je produktová stránka (jediná forma predaja tohto prípravku) až absurdne prešpikovaná. Prípadne aj vyššia cena.

Zväčšenie penisu takouto formou hrá na citlivú strunku, dovolím si povedať, u každého muža – aj toho, ktorý to vôbec nepotrebuje. Veď, a čo ak by náhodou… Takže hneď na úvod si dovolím povedať: ak si chcete XtraSize zabezpečiť iba kvôli tomu – tak je to strata času, peňazí a ilúzií. Sám som tento prípravok otestoval a za dva mesiace som v tomto smere nedosiahol žiadne výsledky. Ako to celé prebiehalo? Tak na to, aby ste sa to dozvedeli, si musíte prečítať túto recenziu. Okrem toho sa v nej dozviete kompletné zloženie prípravku, vrátane presnej koncentrácie látok (unikátna informácia, na ktorú len tak ľahko na internete nenatrafíte), pár slov o výrobcovi a distribútorovi (tiež zahalené rúškom tajomstva), reálnych účinkoch (aj tých vedľajších), aj skúsenosti od ostatných mužov.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Vimax, ✅ eJoy a ✅ Zerex.

doba testovania tabletiektakmer 2 mesiace
prvé účinkypribližne po mesiaci užívania
na recept⛔️ NIE
zväčšenie penisu⭐️
zlepšenie erekcie⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
XtraSize dostupné varianty➡️ Štartovacie balenie
➡️ Ekonomické balenie
➡️ Odporúčané balenie
Lepšia alternatívaVimax, ✅ eJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta

XtraSize – základná charakteristika, balenie a určenie

XtraSize je výživový doplnok vo forme kapsúl. Nevystavuje sa naň žiaden recept, nemusíte kvôli nemu ani absolvovať vyšetrenie u lekára a u nás ho dostanete kúpiť iba v jednoproduktovom eshope XtraSize. Teda žiadna lekáreň, žiaden obchod so zdravou výživou a doplnkami – proste nie.

➡️ Výrobca

Za XtraSize stojí ťažko dohľadateľný výrobca – respektíve ani ja sám som ho nedokázal vystopovať, a že s tým mám už dosť skúseností… Jediné čo som sa dozvedel je to, že eshop pôvodne na Slovensku prevádzkovala spoločnosť Cron Systems s.r.o. zo Žiliny. Momentálne sa v procese objednávky objavuje ako kontakt spoločnosť z Cypru (vedenej pri VOP – všeobecných obchodných podmienkach, a ktorej musíte povoliť spracovanie osobných údajov, ak tieto tabletky chcete). Takisto som zistil, že tabletky sa vyrábajú/vyrábali pre poľskú spoločnosť Vital Investments sp. z o.o. s.k.a (Varšava).

 

➡️ Balenie

Tabletky XtraSize sú balené vo väčšej bielej plastovej fľaštičke s etiketou, na ktorej je zvýraznené logo značky a údaj o počte kapsúl. Na papierovom obale sú potom zverejnené informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, ďalšie upozornenia.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 60 kapsúl, čo je aj 60 základných denných dávok (je však povolená ešte 1 tabletka denne pred pohlavným stykom na podporu výdrže, takže maximálna denná dávka sú 2 kapsuly XtraSize). Takéto základné balenie teda vystačí na jeden až dva mesiace užívania. XtraSize sú potom vlastne klasické gélové kapsuly bielej farby. Tie pri užívaní stačí následne len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

XtraSize - liekovka a kapsuly s prípravkom

Otvorené balenie XtraSize s kapsulami…

 

➡️ Určenie

XtraSize je podľa výrobcu určený pre každého dospelého muža, ktorý hľadá pomoc so zväčšením penisu – tomu má pomôcť až so 7,5 centimetrami za pol roka!?!? Takisto však môžu po ňom siahnuť všetci tí, ktorí bojujú s oslabenou erekciou a chcú prežívať intenzívnejšiu rozkoš pri súloži (… a zlepšiť výdrž samozrejme).

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

XtraSize má prírodné zloženie, obsahuje celkom 9 aktívnych látok – sú to najmä ✅ extrakty z bylín, ktoré majú afrodiziakálne účinky (kotvičník, ženšen, maca, saw palmetto), či ✅ extrakty z rastlín, ktoré majú hlavne synergický účinok (smilax, tekvicové jadrá, sladké drievko, pŕhľava), ale tiež tam nájdete aj ✅ aminokyselinu L-arginín.

Na webe predajcu však tieto informácie nenájdete – respektíve sú tam spomenuté niektoré zložky, no chýba kompletné zloženie a koncentrácia jednotlivých látok v tabletkách. Aké je zdôvodnenie tohto kroku?

XtraSize - výrobca, či distribútor o zložení tabletiek, info z eshopu

Dá sa takéto niečo v dnešnej dobe ešte vôbec akceptovať?

 

Kompletné zloženie som inak dohľadal ešte predtým, ako som si prípravok objednal a v podstate sa ani niet čo čudovať zahmlievacím manévrom predajcu. Tabletky totiž vo veľkom množstve obsahujú ako plnidlo ryžovú múku (až 149 mg v 1 kapsule, z celkového množstva 550 mg, čo je takmer 1/3 obsahu).

 

Kompletné zloženie prípravku v 1 kapsule XtraSize

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris), prášok z plodov130 mg
Ženšen - Všehoj ázijský (Panax Ginseng), extrakt (obsah ginsenozidov 0,9 mg)60 mg
L-Arginín (L-Arginine HCL)60 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa60 mg
Saw Palmetto - Serenoa plazivá (Serenoa repens), extrakt21,25 mg
Sarsaparilla - Smilax lekársky (Smilax officinalis), prášok12,5 mg
Tekvicové semená (Cucurbita pepo), prášok10 mg
Žihľava - Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica), extrakt9,375 mg
Sladké drievko - Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra), extrakt z koreňa2,5 mg
Ryžová múka149 mg
Magnesium Stearate30 mg
Silicon Dioxide5 mg

Ďalšie prídavné látky: želatína (obal kapsuly), titanium dioxide (farbivo)

 

Viac o aktívnych zložkách prípravku

 

➡️ L-Arginín

L-arginín je naozaj významnou aminokyselinou – hlavne teda čo sa týka mužských sexuálnych funkcií, a niet sa ani veľmi čo čudovať, že je obľúbenou súčasťou viacerých prírodných tabletiek určených na podporu erekcie. Nie je tomu inak ani pri XtraSize (i keď je ho v tabletke žalostne málo). L-Arginín totiž rozširuje cievy a pomáha k lepšiemu prietoku krvi (ako prekurzor oxidu dusnatého).

Jeho dostatok v tele značí, že erekcia je silnejšia a tiež k nej prichádza o niečo skôr. Arginín okrem toho prispieva aj k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, k jednoduchšiemu uvoľňovaniu rastového hormónu, k predĺženiu fyzického výkonu, k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a k posilneniu správnej funkcie imunitného systému.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Kotvičník zemný

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) je bylina, ktorá má známe afrodiziakálne účinky. U mužov je to vďaka podpore normálnej tvorby testosterónu (v plodoch kotvičníka sa totiž nachádzajú unikátne látky – saponíny, ktoré v tomto smere bodujú najviac – jedná sa najmä o protodioscín a diosgenín). Tribulus tiež zlepšuje rast svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu po náročnom fyzickom výkone).

👍 Čítaj viac o Kotvičníku.

➡️ Maca

Maca, alebo inak aj Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), je naozaj známe afrodiziakum. Exotická bylina pôvodom z Peru podporuje mužský i ženský sexuálny apetít a zvyšuje výkon. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou je, že maca podporuje intenzívnejší pohlavný život a páry poteší aj jej blahodárny vplyv na plodnosť (zlepšuje kvalitu spermií). Dokáže zmierňovať únavu a veľmi sa cení aj jej pozitívny vplyv v psychickej oblasti. Maca býva častou zložkou prípravkov na podporu erekcie, potencie a libida – a ako vidno aj zväčšenia penisu (XtraSize). Býva tiež súčasťou viacerých kvalitných doplnkov výživy pre ženy v menopauze (pozri napríklad Menox 45).

👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Saw palmetto

Rastlina Saw palmetto známa aj ako sabalová palma, či po slovensky Serenoa plazivá (Serenoa repens) pochádza zo Severnej Ameriky, kde sa v rámci tradičnej medicíny využíva najmä pri problémoch s močovými cestami a prostatou (nezhubné zväčšenie prostaty). Extrakt z jej plodov pozitívne vplýva aj na reguláciu hormónov v tele, čím mimo iné zvyšuje mužské libido.

👍 Čítaj viac o Saw palmetto.

➡️ Ženšen

Ženšen, alias Všehoj ázijský (Panax ginseng), je považovaný v rámci tradičnej čínskej medicíny za ozajstný všeliek. Koreň tejto rastliny sa používa v rôznych oblastiach. Z hľadiska podpory mužského intímneho zdravia je podstatný pozitívny vplyv na plodnosť a na zvýšenie libida. Ženšen takisto zlepšuje prekrvenie tkanív organizmu, čím podporuje normálnu erekciu. Pozitívne vplýva na mentálne funkcie človeka a znižuje stres.

👍 Čítaj viac o Ženšene.

➡️ Sarsaparilla – Smilax officinalis

Smilax lekársky (Smilax officinalis) patrí do širokej rodiny smilaxov. Tieto okrem iného tvoria súčasť špeciálnej zmesi tradičných liečivých rastlín zvanej Sarsaparilla (zmes tradičných liečivých bylín). Koreň smilaxu je celkom známy ako afrodiziakum, no takisto sa používa pri reumatických problémoch. Pre vysoký obsah saponínov sa dokonca niekde využíva aj ako prísada do piva (účel? – penivosť a horká chuť). V minulosti sa dokonca používal aj pri liečbe syfilisu.

➡️ Tekvica

Tekvica obyčajná (Cucurbita pepo) je známa kultúrna plodina, ktorá sa v Strednej a Južnej Amerike pestuje už skoro 5000 rokov. V ExtraSize sa nachádza výťažok z jej semien – dôvod? Je to totiž veľmi dobrý zdroj minerálov a omega 3 mastných kyselín, ktoré sekundárne priaznivo vplývajú aj na celkovú sexuálnu vitalitu.

➡️ Pŕhľava

Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) alias Žihľava je známy prostriedok na zlepšenie stavu prostaty a močových ciest z titulu jej močopudných účinkov. Samozrejme to nie je všetko, pŕhľava prispieva k prečisteniu celého organizmu a krvi a zlepšuje tak stav všetkých ľudských tkanív. V ExtraSize sa jej podľa mňa nachádza naozaj veľmi málo, aby to malo nejaký „telu prospešný“ význam.

➡️ Sladovka

Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra), inak aj Sladké drievko, má pozitívne účinky, ktoré sú zamerané na normálnu hladinu pohlavných hormónov. Takto je v podstate jasný aj vplyv rastliny na naše libido. Pravidelné užívanie podľa mnohých odborníkov naozaj môže pomôcť zlepšiť celkovú výkonnosť (vrátane tej sexuálnej). 2,5 mg prášku z koreňa sladovky v ExtraSize však veľkú dieru do sveta logicky neurobí.

 

XtraSize ako sami vidíte obsahuje v podstate všetko zaujímavé látky, no je tu niekoľko ale – je ich ako si priveľa, tým pádom sú v nižšej koncentrácii + tabletky majú zbytočne veľa iného plnidla (ryžovú múku). Ako takýto mix látok dokáže prispieť k trvalému zväčšeniu penisu mi je celkom záhadou – moje skúsenosti to len potvrdzujú (aj ďalších mužov).

 

XtraSize a jeho účinky?

XtraSize sa prezentuje navonok ako zaručený prostriedok na zväčšenie penisu – o tom hovoria aj najviac zvýraznené časti textu a nadpisy na produktovej stránke. Ak sa však doň trochu viac zahĺbite, tak možno s prekvapením zistíte, že to zväčšovanie ani nie je primárnym účelom týchto tabletiek – skôr ako to, že má ísť o zlepšenie erekcie a zvýšenie chuti na sex, prípadne ešte podporu výdrže (kvôli tomu je povolená v prípade potreby aj druhá tabletka pred sexom). Poďme sa teda na účinky XtraSize pozrieť zblízka a nestranne (nečakajte žiaden nekritický obdiv).

 

💕 Zväčšenie penisu

Zväčšenie penisu je široký pojem, takže si ho musíme rozmeniť na drobné. Ako XtraSize vplýva na jeho dĺžku a ako na jeho objem (respektíve hrúbku). Oba parametre sú pri súloži dôležité, dokonca sa prikláňam k tvrdeniu, že radšej hrubší a relatívne menší, ako naozaj dlhý, ale nešťastne tenký.. Prečo si to myslím? Spýtajte sa svojej partnerky či najlepšej kamarátky…

Dĺžka penisu

Takže čo sa týka predĺženia penisu, tak XtraSize sľubuje navyše až 7,5 cm za pol roka. Ako by sa to malo udiať? V dôsledku pravidelného prísunu látok, ktoré podporujú lepšie prekrvenie v penise (hlavne corpora cavernosa, čo sú vlastne dve komory, ktoré vedú po celej dĺžke penisu a sú plné hubovitého tkaniva, pričom erekcia vzniká tak, že krv tečie dovnútra a vyplňuje otvorené priestory v tomto tkanive), by sa jeho dĺžka mala zväčšovať. Reálne výsledky? U mňa do dvoch mesiacov nič, som však presvedčený, že za výrobcom spomínaných 6 mesiacov to môže narásť maximálne do 0,5-1 cm. Podmienky? Pravidelné užívanie tabletiek a pravidelná súlož.

Objem/hrúbka penisu

Obdobne je to aj so zväčšením objemu penisu. Ale predsa len ide o viac reálnejší účinok tabletiek XtraSize. Na vašu smolu to nebude voľným okom postrehnuteľné. No keď ho chytíte v stave erekcie do ruky, mali by ste pocítiť aspoň nepatrné zväčšenie a zhrubnutie. Viditeľnejšie to však môže byť u pánov, ktorí pôvodne mali problém s prekrvením intímnych partií. Pravidelný prísun a dramatické zlepšenie prekrvenia sa potom prejaví aj opticky.

TIP na produkt s lepšími referenciami v tejto oblasti

💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax

Dlhodobým užívaním Vimaxu môžete dosiahnuť reálne objemnejší penis pri erekcii (+ zlepšiť jej kvalitu) a zvýšiť svoju chuť na sex.

 • výživový doplnok na dlhodobo kvalitnú erekciu, lepšiu výdrž a zvýšenie libida u mužov
 • zdravšie spermie + pozitívny vplyv na prostatu
 • optimálne a vyvážené prírodné zloženie
 • vhodný na pravidelné užívanie (absolútne bez vedľajších účinkov)
39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

 

💕 Kvalita erekcie

S kvalitou erekcie XtraSize tiež nespraví veľmi veľa – kto trpel pri erekcii nejakým obmedzením a stoporenie jeho penisu nebolo často dostatočné, tak užívaním týchto tabletiek môže postrehnúť malé zlepšenie. Ja, keďže som očakával oveľa viac, bol som v tomto prípade dosť sklamaný. U mňa sa totiž pozitívny vplyv tabletiek na erekcii prejavil len minimálne. Pripisujem to nízkej koncentrácii látok v inak celkom zaujímavom zložení prípravku. XtraSize v tomto smere účinky najkvalitnejších prípravkov na erekciu (Zerex, eJoy, Proerecta) ani zďaleka nedosahuje.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

 

💕 Sexuálna výdrž

Skúšal som s XtraSize podporiť aj svoju výdrž v posteli a na radu výrobcu som niekoľkokrát pridal pred sexom aj druhú tabletku. Výrazný rozdiel som však žiaľ nezaznamenal. I keď uznávam, že som sa cítil nárazovo o niečo viac nabudenejší. Na dĺžku pohlavného styku to však nemalo žiaden väčší vplyv.

 

💕 Posilnenie libida

Normálne libido u muža je dôsledok optimálnej tvorby testoterónu v jeho tele. Ak so sexuálnym apetítom nemáte veľký problém, tak tento účinok veľmi nepocítite. Ak vás sexuálna túžba doteraz obchádzala, XtraSize vás môže teoreticky naštartovať – ale viac nič.

 

💡 Lepšie alternatívy

Hoci XtraSize vyzerá na prvý pohľad zaujímavo, výsledky užívania tabletiek už potešia menej – hlavne ak je s čím porovnávať. V oblasti posilnenia erekcie, sexuálnej výdrže, zvýšenia sexuálneho apetítu totiž existujú aj účinnejšie prípravky. Môj TIP sú tabletky eJoy, ktoré majú vyvážené a koncentrovanejšie zloženie, efekt účinkov je takisto výraznejší, pôsobí takmer okamžite a pritom ho bez väčších obáv môžete užívať aj dlhodobo.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

XtraSize je výživový doplnok, ktorý má prírodné zloženie a tak sa ani nepredpokladá jeho nepriaznivé pôsobenie na náš organizmus. To je v podstate pravda a ja osobne som za celé 2 mesiace, čo som prípravok užíval, nepocítil žiadne ťažkosti. No na druhú stranu, riziko (hoc aj minimálne) existuje vždy. Môže ísť o možnú alergickú reakciu na niektorú z látok obsiahnutých v prípravku (vrátane pomocných), prípadne u citlivejších osôb na úvod užívania a pri maximálnej dennej dávke (2 tabletky) sa môže dostaviť mierna bolesť hlavy, či slabšie problémy s trávením. Telo si však o chvíľu na prijímané látky zvykne a do niekoľkých dní nepriaznivé prejavy sami vymiznú.

 

Kontraindikácie a interakcie

XtraSize určite nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Takisto by mali byť obozretní tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru – v takom prípade by ho nemali užívať bez konzultácie s lekárom. Tabletky inak podľa výrobcu nemajú žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. Ak by ste však mali akékoľvek pochybnosti čo sa týka užívania tohto doplnku – bez hanby oslovte svojho lekára.

Skladovanie a iné upozornenia

Upozornenie: XtraSize je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku. Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

 

XtraSize – cena, zľava a akcia a kde ho kúpiť

Tabletky XtraSize sú u nás voľne dostupné – takže na to, aby ste si ich dokázali zaobstarať, nepotrebujete žiaden predpis či vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa prípravok predáva jedine prostredníctvom oficiálneho eshopu/webstránky distribútora XtraSize. Prípadnú cestu do lekárne (nemajú ho ani v eshopoch najznámejších lekární ako Dr. Max, Benu, či Pilulka…), či iného obchodu s doplnkami či zdravou výživou, budete teda merať márne.

💡 TIP na produkt - XtraSize
XtraSize - recenzia tabletiek na zväčšenie penisu, balenie prípravku
 • výživový doplnok na zväčšenie penisu
 • ale aj podporu erekcie a sexuálnej kondície
 • podporu erekcie, zväčšenia penisu a sexuálnej výdrže
 • určený na dlhodobé užívanie (výrobcom odporúčaných 6 mesiacov má vraj efekt + 7,5 cm)
 • nie sú žiadne známe vedľajšie účinky
 • dostupný bez receptu
69,00 €

➡️ Dostupné balenia a ich cena

ExtraSize je dostupný v 3 veľkostných baleniach. Ako pri mnohých ďalších prípravkoch aj tu platí, že najväčšie balenie je ekonomicky najvýhodnejšie. Otázne je či sa to vôbec oplatí objednať, ale to nechám na vás… Pozrite si jednoduché porovnanie balení a čo vás pri nich bude stáť 1 tabletka, či 1 mesiac užívania:

Štartovacie balenie

 • počet tabliet v balení: 60
 • výsledok užívania: väčší penis o 3 cm
 • cena za balenie: 69 € (1,15 € na deň / 34,50 € na mesiac)
 • doba užívania: 2 mesiace (pri dávke 1 kapsula denne)
 • pozri rovno v eshope XtraSize

Ekonomické balenie

 • počet tabliet v balení: 120
 • výsledok užívania: väčší penis o 5 cm
 • cena za balenie: 122 € (1,02 € na deň / 30,50 € na mesiac)
 • doba užívania: 4 mesiace
 • pozri rovno v eshope XtraSize

Odporúčané balenie

 • počet tabliet v balení: 180
 • výsledok užívania: väčší penis o 7,5 cm
 • cena za balenie: 172 € (0,96 € na deň / 28,67 € na mesiac)
 • doba užívania: 6 mesiacov
 • pozri rovno v eshope XtraSize

XtraSize - ekonomické balenie, 2 liekovky s prípravkom plus obal

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca a či predajca momentálne na tablety neponúka žiadnu väčšiu zľavu či akciu – okrem tej možnosti objednať si väčšie balenie a ušetriť za dennú dávku. Ale aby som bol presnejší a spomenul naozaj všetko, existuje ešte jedna „výhodná ponuka“. Pri nákupe XtraSize si môžete priobjednať produkt z tej istej dielne, tabletky s názvom Maxatin (podľa stránky len za polovicu pôvodnej ceny), a ktorý je určený na zvýšenie objemu ejakulátu.

 

Ako kúpiť a objednať

Ak vás XtraSize zaujal a chcete si ho zadovážiť (aj napriek uvedeným skutočnostiam, alebo naopak, práve kvôli nim), tak práve pre vás tu mám detailný postup pri objednávke tohoto produktu. Spolu s podmienkami prepravy a možnosťami platby.

 • vyberiete si dostupných balení XtraSize
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím na tlačítko ju odošlete (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

💡 DOPRAVA + PLATBA

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť môžete na dobierku, ale aj vopred prevodom na účet, kartou alebo Paypal (zadarmo)
 • objednaný tovar vám doručí kuriér (doprava a balné je zdarma)
 • doba dodania je obvykle na druhý pracovný deň (podľa toho v akom čase ste objednávali)
 • dodanie je diskrétne a anonymné
 • v prípade nespokojnosti s tabletkami, distribútor sľubuje 90 dňovú záruku – vráti vám však peniaze iba za neotvorené balenie

 

XtraSize: Užívanie a dávkovanie

XtraSize výrobca odporúča užívať v množstve 💊 1 kapsula denne (najlepšie vždy ráno po jedle zapiť dostatočným množstvom tekutiny), pričom v prípade potreby je možné užiť aj ďalšiu tabletku približne 30 minút pred pohlavným stykom (ako podpora lepšej sexuálnej výdrže). Takže maximálna denná dávka sú 💊 💊 2 tabletky.

Zdá sa vám to trochu mätúce? Stačí na zväčšenie penisu teda 1 tabletka vždy ráno, alebo si ich dávať rovno 2 denne? V pokynoch na stránke či na obale prípravku túto informáciu nenájdete. Ja som vyskúšal oba varianty, a ani pri jednom z nich to nebolo ono…

 

Najväčšie výhody XtraSize z môjho pohľadu

 • mierne pozitívny vplyv tabletiek na erekciu, výdrž (zväčšenie penisu 0 bodov)
 • prírodné zloženie bez väčšieho rizika vedľajších účinkov
 • prípravok je dostupný bez receptu
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)

 

XtraSize a moje vlastné skúsenosti

XtraSize som samozrejme otestoval hlavne zo zvedavosti – predsa len, prípravok, ktorý má dopomôcť k takému brutálnemu zväčšeniu penisu sa mi nepodarí mať v rukách každý deň. Ak by som sa však rozhodovať na základe informácií, ktoré sú uvedené na oficiálnej stránke, tak tabletky by som si asi neobjednal – webová stránka/eshop pôsobí dosť zastarane (vidno, že takto funguje bezo zmeny už niekoľko rokov), takisto tých serióznych informácií tam nie je veľa (viď info o zložení, či lekármi zaručené výsledky…) a tiež mi to mierne pripomína marketing niektorých podobných produktov poľskej proveniencie.

Keďže som si objednal 1 balenie (doručenie bolo mimochodom v poriadku, na druhý pracovný deň od zaslania objednávky a v diskrétnom obale), tak podľa výrobcu by som si mal na konci 2 mesačnej kúry namerať až o 3 cm viac. Ak by som vybral celé 3 až 4 balenia tak vraj až 7,5 cm!!! Ak si predstavíme, že priemerný slovenský penis pri erekcii má nejakých 13-14 cm, tak zväčšenie o 7,5 cm za pol roka, pôsobí rovno ako päsť na oko, nemyslíte? A aj tak som to bral – s rezervou, chcel som však vedieť aj to, ako si poradí s erekciou a sexuálnou kondíciou, čo má tiež v „popise práce“. Ako to celé dopadlo?

XtraSize recenzia, detail tabletiek na ruke

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Tabletky som testoval necelé dva mesiace a minul som pri tom 1 balenie so 60 kapsulami (takzvané štartovacie). Pôvodne som rátal s tým, že budem užívať iba 1 tabletku denne, potom som dal na odporúčanie výrobcu a dával si ešte jednu pol hodinu pred stykom. Keďže to nemalo žiaden výraznejší efekt, po pár pokusoch som sa vrátil k jednej tabletke denne.

➡️ Výsledky testovania

Ako som s XtraSize teda dopadol? Tak nijako. Čakal som nástup účinkov a dočkal som sa niekedy až po mesiaci – i tak však intenzita zďaleka nedosahovala kvalitu konkurenčných prípravkov, ktoré som už v texte spomínal. To sa bavíme o účinkoch na erekciu, výdrž a libido. O zväčšovaní penisu radšej pomlčím, pretože 0 je vždy 0 – fakt som v tomto nepobadal žiadny rozdiel ani po 2 mesiacoch. Ale to je viacmenej ešte v poriadku – penis sa tabletkami proste reálne zväčšiť nedá a bodka – iba niektoré lepšie prípravky dokážu pri erekcii zväčšiť penis opticky asi o centimeter a to aj tak až po ich dlhodobom užívaní (napríklad tento). Čo v poriadku nie je, je lákanie mužov na niečo, čo jednoducho nie je v silách akýchkoľvek tabletiek na svete.

Pozitívom užívania tak bolo hlavne to, že som počas celej doby užívania nepocítil žiadne problémy vyplývajúce z príjmu aktívnych látok prípravku, čo je ako sami uznáte, dosť málo – teda málo muziky za veľa peňazí. Na druhú stranu je zloženie zaujímavé (až na to, keby tam nebolo toľko hluchých látok ako ryžová múka) a nevylučujem preto ani to, že u niektorých mužov sa môže účinok prejaviť skôr a aj vo vyššej intenzite. Ale určite to nebude pravidlom u všetkých.

Takže musím už len skonštatovať, že podľa môjho názoru je XtraSize bohužiaľ akurát tak značne neefektívny prípravok a z mojej strany len vyhodené peniaze. Ak od produktu podobného zamerania tak ako ja očakávate viac – t.j. naozaj pevnú a tvrdú erekciu, z vlastnej skúsenosti odporúčam okrem spomínaného VimaxueJoy-u (podobné zameranie), aj tradičnú značku Zerex, prípadne ešte Proerecta či modrý Erexan.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum)

Skúsenosti ostatných mužov, čo som mal možnosť nájsť na rôznych diskusných fórach, moje testovacie výsledky s ExtraSize len potvrdzujú. Pravda, to neberiem do úvahy tie extrapozitívne hodnotenia evidentne z dielne predajcu… Veľkosť penisu sa ani po mesiacoch užívania nemenila, mnoho mužov však nezaregistrovalo zmenu ani čo sa týka kvality erekcie či predĺženia styku. A v podstate sa potom niet čo čudovať, že užívateľov takto pochopiteľne rozhnevala aj jeho privysoká cena (za nič). Niekoľko mužov to skúšalo aj skombinovať s používaním vodnej hydropumpy, rôznymi inými prostriedkami (gél, náplasť…), prípadne nasadili aj jelqing a ďalšie techniky – účinnosť tabliet to však nijako nezvýraznilo.

Niekoľko názorov a hodnotení uvádzam priamo tu: 

ℹ️ Na začiatok extrémne pozitívne…

„…Chvíľu som o tom premýšľal a som rád, že som sa správne rozhodol. Vyskúšajte to aj vy…“

„…Iba jedna vec je dôležitá : naozaj to funguje? Verte mi, že áno! XtraSize mi pridalo mi 5 centimetrov za 18 dní…“

„…Veľkosť nebola mojím problémom. Vždy som bol tak trochu -tenký- a XtraSize bolo presne to, čo som potreboval na pridanie hrúbky, po akej moja partnerka túžila…”

ℹ️ XtraSize a realita?

„…užíval som produkt 16 týždňov a až po dvoch mesiacoch som videl prvé výsledky. Týmto odpovedám na predošlý komentár, treba si počkať. To zväčšenie nastane (len pri erekcii) – aj keď nie 7 cm ako uvádza výrobca, možno tak 1,5 cm do dĺžky...“

„…Nefunguje… kúpil som si skoro za dve stovky XtraSize a je to len obyčajné zavádzanie, penis sa nezväčšil ani do dĺžky ani do šírky, ani milimetrík, nietoešteže centimeter dva…“

 

Najčastejšie otázky

Zväčšenie penisu je populárna téma viacerých diskusií na internete a dosť sa toho dá nájsť aj o XtraSize, vďaka ktorému sa máte k tomu vraj dopracovať. Vybral som niekoľko najčastejších otázok týkajúcich sa týchto tabletiek – tu sú, aj s mojimi odpoveďami:

❓ Ako dlho sa má XtraSize užívať?

Výrobca, respektíve distribútor odporúča vybrať celé 3 až 4 balenia. To vám v závislosti od dávkovania bude trvať 4 až 8 mesiacov. Ja osobne som tabletky užíval plus mínus 2 mesiace a žiadny výrazný progres som nepobadal. Je otázne, či práve vám aj takéto dlhšie užívanie tabletiek pomôže… skôr nie. A 7,5 cm naviac čo sa týka dĺžky penisu? Určite nie.

❓ Je potrebné vyšetrenie u lekára?

XtraSize zoženiete aj bez nutnosti absolvovať prehliadku u lekára. Ako schválený výživový doplnok je dostupný bez receptu.

❓ Môže sa XtraSize kombinovať s alkoholom?

Výrobca žiadne obmedzenia v tomto smere nespomína – ani na produktovej stránke, ani v rámci príbalovej informácie. Na základe vlastných skúseností však takúto kombináciu neodporúčam – jednoducho je fakt, že alkohol erekcii neprospieva.

❓ Dá sa nejako zvýšiť účinnosť týchto tabletiek?

Ak máme na mysli zväčšenie penisu, tak veľa možností na výber nie je. Na základe skúseností mužov, ktorí skúšali aj iné praktiky ako jejqing či rôzne naťahovače a extendery, tlakové pumpy – tak vplyv týchto tabletiek na zväčšenie ostával nezmenený – teda minimálny.

❓ Sú dosiahnuté výsledky trvalé?

Ak sa k nim dopracujete, tak že vraj áno – i tak je však potrebné podľa výrobcu pokračovať v takzvanom udržiavacom móde a užívať aj neskôr 1 tabletku dva alebo trikrát za týždeň. Reálne je však celkom možné, že aj tie chatrné výsledky, ku ktorým sa užívateľ dopracoval po mnohých mesiacoch, znížením dávky úplne vymiznú.

❓ Je možné, že ExtraSize nebude mať ale vôbec žiadne pozitívne účinky?

Je to celkom možné a to s vyššou pravdepodobnosťou ako pri iných overených konkurenčných značiek. Ak nepocítite žiaden účinok, odporúčam sa obrátiť na lepšie prípravky, prípadne vyhľadať odbornú pomoc (týka sa hlavne erekcie, na zväčšenie penisu toho reálne nie je moc čo riešiť).

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Vimax, ✅ eJoy, ✅ Zerex a ✅ Proerecta.

 

XtraSize a moje zhodnotenie na záver

XtraSize je prípravok, ktorý toho ponúka veľa – no výsledok jeho užívania je jemne povedané pofidérny. Pritom produkt sa podľa všetkého predáva aj v mnohých ďalších krajinách, jeho zloženie je v podstate zaujímavé – teda aspoň jednotlivé zložky hoc aj v menšej koncentrácii, a pri jeho užívaní nie je treba sa obávať nežiadúcich vedľajších účinkov. Tým však výpočet jeho kladov končí.

Najväčším problémom XtraSize je totiž jeho ne/účinnosť. Investícia do kúpy týchto tabletiek sa jednoducho neprejaví želateľným efektom. A to nehovorím len za seba. Ten istý názor majú aj mnohí ďalší muži, ktorí sa dali nachytať na ľúbivú formulku o zväčšení penisu a pritom neočakávali ani sľubované maximum 7,5 cm za pol roka, ale aspoň nejaký ten centimetrík navyše. Podobne je na tom aj s podporou erekcie. Tu za sebou užívanie tohto prípravku taktiež nezanecháva hlbšiu stopu – jej kvalita totiž ani po dlhom užívaní hore nejde…

V prípade, že potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj seriózne, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

XtraSize sú tabletky na zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie a podporu potencie. S tým zväčšovaním to neberte vážne, to ostatné by tiež mohlo byť lepšie...

2.3

XtraSize - recenzia tabletiek na zväčšenie penisu, balenie prípravku

✅ Cena: 69,00 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula denne

Chcem XtraSize XtraSize
Vývoj ceny XtraSize

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Andrimax
Andrimax
➡️ prírodný výživový doplnok na podporu erekcie, zväčšenia penisu a sexuálnej výdrže
✅ určený na dlhodobé užívanie
✅ nemá vedľajšie účinky
✅ pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
IntimneNakupy.sk - eshop

52,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.