Zerex Ultragold – tabletky na dlhodobo lepšiu erekciu aj pre starších (recenzia a skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 27. februára 2021 0
Zerex Ultragold - recenzia
 • Balenie: 120 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
65,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Zerex Ultragold sú tabletky na erekciu, ktoré sa oplatí užívať dennodenne a to dlhodobo. Prečo? Nuž, lebo nielenže podporia správne fungovanie celej pohlavnej sústavy, vrátane prostaty, ale zapôsobia aj na celkový zdravotný stav organizmu. Aj preto tento prípravok ocenia najmä muži po štyridsiatke a aktívni seniori – teda tí, ktorým s poklesom hormónov klesá aj kvalita erekcie, chuť na sex slabne a ani s výdržou v posteli to nie je dvakrát najlepšie. Aby to bolo možné, prípravok obsahuje kombináciu rastlinných extraktov, ktoré sú tradičnými afrodiziakami, spolu s dôležitými vitamínmi a minerálmi.

Stručnú charakteristiku Zerexu Ultragold máme úspešne za sebou, poďme sa na tabletky, ktoré ja osobne považujem za TOP prípravok vo svojej triede, pozrieť bližšie. Určite vás bude zaujímať čo tento produkt presne obsahuje a ako zloženie vplýva na mužský organizmus. Tiež nevynechajte ani reálne skúsenosti s jeho užívaním (testoval som ho celé dva mesiace) a presné informácie o jeho dávkovaní a užívaní (vlastne komplet všetko čo o týchto tabletkách potrebujete vedieť).

doba testovania tabletiek2 mesiace
prvé účinkyhneď prvý týždeň užívania
na recept⛔️ NIE
lepšia erekcia⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
ostatné zdravotné benefity⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne páni po 40-tke)
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón 5 €, zadajte ULTRA5
Zerex - dostupné variantyZerex Klasik
Zerex Extralong
Zerex Ultragold
Zerex Shot
Zerex Klasik Plus
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke

Zerex Ultragold – charakteristika, balenie a určenie

Zerex Ultragold má úplne prírodné zloženie. Tabletky neobsahujú žiadne škodlivé prímesy, vďaka čomu nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Produkt spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás.

➡️ Výrobca

Zerex Ultragold pochádza z dielne spoločnosti Active life Inv., s.r.o. Trenčín. Tabletky nesú americkú pečať (pôvodný výrobca: iPharma, LLC, 3201 34th St S, St. Petersburg, FL 33711, USA). Zerex – to je značka serióznosti a spoľahlivosti. Všetky produkty tejto spoločnosti sú odskúšané v akreditovaných laboratóriách, o čom svedčia aj príslušné certifikáty (pozri certifikát Zerex Ultragold).

Tabletky sú jednoducho dostupné bez lekárskeho predpisu a potreby vyšetrenia u lekára. Platí to samozrejme pre všetky produkty tejto značky.

Zerex Ultragold predtým

Zerex Ultragold - porovnanie nového so starším balením

… a Zerex Ultragold teraz

Zerex Ultragold - recenzia

 

➡️ Balenie

Tabletky Zerex Ultragold sú balené vo väčšej bielej plastovej fľaštičke s etiketou, na ktorej je zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 120 kapsúl a vydrží na celé 2 mesiace.

Samotné tabletky Zerex Ultragoldklasické priesvitné celulózové kapsuly. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

kapsuly Zerexu Ultragold

 

➡️ Určenie

Tabletky na erekciu Zerex Ultragold sú určené pre všetkých dospelých mužov, ktorí sa nechcú vzdať pravidelného sexu len z titulu oslabenej erekcie. Prípravok je primárne je zameraný pre mužov 40+ až 50+ a viac (čo však vonkoncom neznamená, že si ho nemôžu dať aj mladšie ročníky, práve naopak), ktorým pokles pohlavných hormónov signalizujúci nástup andropauzy spôsobuje problémy nielen v intímnej oblasti.

Prípravok totiž okrem overených afrodiziakálnych látok, obsahuje aj dôležité vitamíny a minerály. Tabletky sú určené na denné užívanie a to dlhodobo, ideálne niekoľko mesiacov nepretržite. Výsledkom užívania je potom celkovo lepšie fungovanie v partnerskej oblasti, muž má tiež dostatok energie a vitality a mimoto je podporená aj jeho obranyschopnosť.

💡 So Zerexom to máte Ultrakvalitne. K dispozícii tak máte až 5 kvalitných produktov značky Zerex pre mužov – na rýchlu pomoc s erekciou (Klasik), na predčasnú ejakuláciu (Extralong), na kvalitu erekcie dlhodobo (Ultragold), extravzpruha pred sexom (Shot) a vylepšený Klasik plus. Spoľahnúť sa tiež môžete na perfektný servis pre zákazníkov oficiálneho eshopu, vrátane vrátenia peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

 

Zerex Ultragold – účinné látky

Zerex Ultragold obsahuje výťažky z rastlín, ktoré sú tradične známe svojimi účinkami na erekciu a sexuálne zdravie celkovo (tribulus, maca, ginko ale aj schizandra), aminokyseliny (l-arginín) a tiež vitamíny (B2, B6, B12) a minerály (zinok a meď). Aj preto je to jeden z najlepších produktov pre starších mužov, ktorých dokáže naštartovať k lepším výkonom v posteli, vyburcovať ich sexuálny apetít a “vycibriť” erekciu.

➡️ Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Kotvičník zemný je tradičná liečivá rastlinka ktorá pochádza Ázie. Dnes patrí medzi najpopulárnejšie rastliny medzi silovými športovcami a medzi ostrieľanými milovníkmi. Dokáže totiž vplývať na hormonálnu hladinu muža a podporiť tak nielen jeho sexuálnu či inú výkonnosť, ale aj významne posilniť libido. Vďaka týmto vlastnostiam jednoducho musí byť súčasťou Zerex Ultragold. Viac o tejto rastline, vrátane jej benefitov a dostupných foriem si prečítajte v mojom 👍 článku o Tribuluse.

➡️ Maca (Lepidium meyenii)

Maca (po slovensky Žerucha peruánska) je podľa mňa jedno z najsilnejších a najlepších afrodiziák na svete. Táto húževnatá rastlinka, pripomínajúca našu reďkev, pochádza z exotických peruánskych Ánd. Je súčasťou mnohých výživových doplnkov. Populárna je nielen ako výdatný zdroj energie, ale aj ako účinné afrodiziakum, ktoré na dôvažok dokáže podporiť aj potenciu a plodnosť muža. O všetkých skvelých vlastnostiach rastliny sa dozviete viac v mojom 👍 článku o Mace.

➡️ Schizandra čínska (Schisandra chinensis)

Schizandra čínska je v Ázii populárna v rámci tradičnej medicíny už tisícky rokov. Plody tejto rastliny totiž obsahujú množstvo výnimočných aktívnych látok, ktoré blahodárne pôsobia na ľudský organizmus. Je to napríklad silný antioxidant, skvelý adaptogén aj tonikum pre srdcovocievny systém, výťažok plodov sa používa tiež ako podpora psychického zdravia.

➡️ Ginko (Ginkgo biloba)

Ginko dvojlaločné je dá sa povedať najstaršia rastlina na svete. Jeho výnimočnosť podčiarkuje fakt, že obsahuje množstvo unikátnych látok (napríklad flavónové glykozidy – kempferol, kvercetín, izoramnetín, či terpénové laktóny – ginkgolidy a bilobalidy), ktoré majú priaznivý vplyv na našu nervovú sústavu, ale aj cievy, pamäť a sústredenie…

V prípravku sa nachádza extrakt z listov tohto výnimočného stromu a jeho úlohou je podporiť prenos nervových vzruchov a tvorbu dôležitých hormónov ako je acetylcholín, dopamín, noradrenalín a ďalšie. Výsledkom je rýchlejší nástup erekcie a v neposlednom rade aj kvalitnejšie stoporenie (podpora lepšej cirkulácie krvi v mikrocievach). 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ginkgo biloba, Ginko dvojlaločné – tajomné afrodiziakum ešte z čias dinosaurov.

➡️ L-arginín

L-Arginín podporuje najmä syntézu bielkovín a tvorbu oxidu dusnatého, ktorý dokáže uvoľňovať cievy a dodáva im väčšiu pružnosť. To má za následok lepšie prekrvenie čo sa rovná kvalitná erekcia penisu. 👍 čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Vitamín B2

Vitamín B2 je známy aj ako riboflavín. Je to výborný antioxidant a dokáže telu dodať množstvo energie. Podporuje lepšie prekrvenie (nielen pohlavnej sústavy samozrejme). Oficiálne prispieva k správnej látkovej výmene, k zachovaniu zdravých slizníc, udržaniu zdravých červených krviniek, zdravej pokožky, k správnej látkovej premene železa, ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu únavy a vyčerpania.

➡️ Vitamín B6

Vitamín B6 je známy aj ako pyridoxín. Podporuje tvorbu červených krviniek (ako aj vitamín B2), zlepšuje psychický stav a podporuje našu obranyschopnosť, ale i libido. Oficiálne prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, tvorbe cysteínu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, funkcii imunitného systému.

➡️ Vitamín B12

Vitamín B12 je známy aj pod názvom kyanokobalamin. Je nevyhnutnou súčasťou nášho metabolizmu. Vďaka vplyvu na CNS je výborným doplnkom aj pre starších mužov. Oficiálne prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, k správnej látkovej premene homocysteínu, normálnej psychickej činnosti, tvorbe červených krviniek, funkcii imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, podieľa sa na procese delenia buniek.

➡️ Zinok

Zinok je jeden z najznámejších a najdôležitejších “mužských” minerálov, ktorý pozitívne vplýva na funkciu celého pohlavného ústrojenstva, tvorbu hormónov a má vplyv aj na potenciu a plodnosť. Je to výborný antioxidant, ktorý má pozitívny vplyv na funkciu prostaty.

➡️ Meď

Meď ako významný stopový prvok v našom tele zas prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, normálnej činnosti nervovej sústavy a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zerex Ultragold ťaží hlavne z jeho podpory vitality a energie.

Zhrnutie: Zerex Ultragold obsahuje naozaj veľké množstvo účinných látok vo vysokej koncentrácii a špeciálnom pomere, ktoré reálne podporujú oslabenú erekciu a znížené libido v dlhodobom horizonte. K celkovej pohode (fyzickej a psychickej) prispievajú aj vitamíny a minerály, vďaka ktorým je tento prípravok vhodný aj na nepretržité dlhodobé užívanie.

 

Zloženie látok v 1 dennej dávke Zerex Ultragold (2 kapsuly)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt z plodov300 mg
Žerucha peruánska MACA (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa 10:1200 mg
Schizandra čínska (Schizandra chinensis), extrakt, 4% schizandrínu50 mg
Zinok (laktát zinočnatý)15 mg
Meď (glukonán meďnatý)1,5 mg
Vitamín B2 (riboflavín)2,8 mg
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)2,8 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)5 μg
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), extrakt z listov 24/6 (flavóny/laktóny)20 mg
L-arginín hydrochlorid150 mg

Prídavné látky: kapsuly obsahujú hydroxypropylmetylcelulózu a protihrudkujúcu látku horečnaté soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu)

*UPDATE: od minulého roka (2020) má Zerex Ultragold má obmenené zloženie (je uvedené v tabuľke). Pôvodné zloženie: Kotvičník 300 mg/2 cps, Maca 200 mg/2 cps, Schizandra 200 mg/2 cps, zinok 20 mg/2 cps, meď 2 mg/2 cps, vitamín B2 2,8 mg/2 cps, vitamín B6 8 mg/2 cps, vitamín B12 5 μg

Pozri si zloženie prípravku priamo na fľaštičke

zloženie Zerexu Ultragold

 

Zerex Ultragold a jeho účinky

Účinky Zerexu Ultragold ja osobne považujem za jedny z najlepších v porovnaní s inými konkurenčnými prípravkami podobného zamerania. Dôležité je totiž i to, v akom rozpoložení sa muž nachádza a od toho sa odvíja aj kvalita jeho intímneho života. Pokiaľ na sebe jednoznačne vidím, že chuť na sex býva takmer ako za mlada a k tomu viem, že ma môj “najmilší orgán” počas súlože nenechá v štichu, tak tá pohoda z prítmia spálne sa rozšíri aj do bežného života. A presne toto môžete očakávať od tohto prípravku. Poďme si teraz tie účinky priblížiť viac:

 

💕 Dlhodobo kvalitná erekcia

Kvalitná a bezproblémová erekcia je základ dobrého sexu (ale aj pri masturbácii* samozrejme). Sami uznáte, že kolísajúca tvrdosť penisu, zlyhanie v tej najintímnejšej chvíli rozhodí vás i vašu partnerku na veľmi dlhú dobu. Ako tomu predísť? Zerex Ultragold obsahuje výťažky z rastlín, ktorých dlhodobé užívanie zlepšuje prekrvenie celej pohlavnej sústavy a udržiava normálnu hladinu testosterónu. Takto sa dosiahne jednoznačne rýchlejší nástup erekcie a tiež jej udržanie v potrebnej kvalite po celú dobu styku. Prípravok sa teda mimoriadne hodí najmä relatívne starším mužov (približne od štyridsiatky), ktorým erekcia „hapruje“ už dlhší čas a chcú ju dať do poriadku prírodnou prirodzenou cestou.

*Mohlo by vás zaujímať: Test masturbátorov pre mužov (umelé vagíny)

 

💕 Posilnené libido – viac chuti na sex

Kvalitu erekcie samozrejme ovplyvňuje aj sexuálny apetít. Ak je človek viac nabudený, tým viac si samotný pohlavný styk potom užíva. Zerex Ultragold na posilnenie libida funguje priam zázračne. Sám na svojej koži som sa presvedčil, že stereotyp vo vzťahu sa dá aj takto veľmi rýchlo prekonať. A ak k tomu pridáte malú dávku objavovania a experimentovania (verte či nie, ale pri sexe je stále čo objavovať), tak výsledkom je parádny sex. Maca a Tribulus spolu so zinkom v zložení prípravku vaše usínajúce libido dokáže fakticky opäť prebudiť.

 

💕 Energia a vitalita

Zdravý intímny život závisí aj od takých faktorov ako je energia a vitalita. Užívaním Zerexu Ultragold získate aj po tejto stránke. Adaptogén schizandra čínska v spojení s vitamínmi skupiny B a meďou dokážu celkom výrazne navýšiť fyzickú i psychickú kondíciu a zvýšiť odolnosť tela voči zvýšenému stresu a námahe. Samozrejme k tomu neprídete hneď, efekt prijímania týchto dôležitých látok sa totiž prejaví až po dlhšej dobe užívania.

 

💕 Imunita

Vitamíny a minerály obsiahnuté v Zerexe Ultragold podporujú aj náš imunitný systém. Takýto bonus prípravku využijú hlavne starší muži, ale určite to bude aj pre nás ostatných jednoznačným plusom.

Zopakujme si v skratke, čo vďaka užívaniu Zerex Ultragold získate:

 • zvýšenú chuť na sex a libido, ktoré vám budú závidieť aj mladíci
 • zlepšenú sexuálnu kondíciu a výdrž (viac energie a vitality nielen v posteli)
 • kvalitnú erekciu na dlhé obdobie (s rýchlym nástupom, tvrdším penisom počas celého styku)
 • intenzívnejším prekrvením získate lepšiu citlivosť a vzrušivosť penisu – to zvýši vašu rozkoš pri orgazme
 • prirodzené posilnenie imunity

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Zerex Ultragold je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné a telu vlastné látky. To znamená, že pri užívaní nemusíte očakávať žiadne nepríjemné prejavy a riskovať nežiadúce účinky ako je to pri synteticky vyrobených preparátoch. Určite je však potrebné dodržiavať odporúčania výrobcu čo sa týka dávkovania. Počas celej doby čo som Ultragold užíval nepretržite, som nezaznamenal ani jeden prípad vedľajších účinkov (nehovorím za všetkých, citlivejší organizmus môže zriedkavo zareagovať napríklad menšími tráviacimi problémami, prípadne miernou bolesťou hlavy).

➡️ Zerex Ultragold a alkohol

Ja viem, že u niekoho alkohol a následný sex patria nevyhnutne k sebe. Toto však nie je dobrá cesta ako si zachovať svoju sexuálnu výkonnosť dlhodobo aj vo vyššom veku. Alkohol mimo iné zaručene zhoršuje kvalitu erekcie a potláča aj intenzitu orgazmu. Kombináciu alkohol a tabletky teda neodporúčam ani ja, ani výrobca.

 

Kontraindikácie a interakcie

Zerex Ultragold nie je určený deťom a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní ho nekombinujte s inými doplnkami podobného zamerania ani s liekmi na erektilnú dysfunkciu. Výnimkou je užívanie ostatných produktov Zerexu, kedy kombinácie Ultragold + Klasik, či Ultragold + Extralong užívateľovi naopak len prospejú a výrobca ich výslovne povoľuje a ja považujem za jednu z výhod týchto prípravkov.

To ale hneď neznamená, že tieto tabletky môžu užívať všetci. Existujú zdravotné obmedzenia, pri ktorých by ste Zerex Ultragold rozhodne užívať nemali, prípadne až po nevyhnutnej konzultácii so svojim lekárom. O čo konkrétne ide?

 • ak sa u vás prejaví alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku tak tabletky okamžite vysaďte a poraďte sa s lekárom
 • ak máte problém so srdiečkom či cievami, užívanie prípravku sa neodporúča
 • to isté platí aj keď máte vysoký, či naopak nízky tlak
 • ak máte vrodenú vadu srdca, poruchu sietnice, máte problém so zrážanlivosťou krvi, ak máte vredy či poruchy pečene je užívanie tohoto prípravku kontraindikované
 • ak užívate lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý, alebo ak máte predpísané lieky na erektilnú dysfunkciu, tak Zerex neužívajte tiež

 

Zerex Ultragold – jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Medzi výhody tohto kvalitného prípravku nepochybne patrí aj dobrá cena. Samotné základné balenie síce stojí viac (65,00 €), ale musíte si uvedomiť, že vydrží na celé 2 mesiace užívania, pričom obsahuje až 💊 120 tabletiek. Jedna denná dávka pozostávajúca z 2 tabletiek vás tak vychádza len na 1,08 €! Toto je cena, ktorú nepodlezie žiaden iný solídny prípravok zameraný na erekciu a posilnenie libida.

💡 TIP na produkt - Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
 • dlhodobá podpora sexuálnej kondície a vitality
 • najpopulárnejšie tabletky na podporu erekcie bez predpisu, ktoré podporujú erekciu dlhodobo
 • zvyšuje nízke libido a povzbudzuje zdravú chuť na sex
 • perfektný pre mužov po 40-tke

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Ďalšou možnosťou je zaobstarať si rovno jeden veľký 💊 Megabalík, ktorý obsahuje aj zvyšné verzie Zerexu. To sa oplatí najmä v prípade, že chcete podporiť jednorázový účinok Zerexu Extralong či Klasik aj spomínaným dlhodobo pôsobiacim Zerex Ultragold.

💡 TIP na produkt - Zerex Megabalík
Zerex Megabalik recenzia
 • Megabalík obsahuje: 1 x Zerex Klasik, 1 x Zerex Extralong, 1 x Zerex Ultragold
 • všetky prípravky značky Zerex môžete bez obáv medzi sebou kombinovať
 • ak by ste si ich kupovali jednotlivo, zaplatíte 128 €
 • ušetríte tak celkom 13 €
115,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

➡️ Cena

Už som to naznačil, ale ešte rád zopakujem: 💊 Základné balenie Zerex Ultragold so 120 kapsulami kúpite za 65,00 € (čo je 0,54 € za tabletku, 1,08 € za dennú dávku). 💊 Megabalík si viete zaobstarať za 115,00 €, čo značí len 0,79 € za tabletku,

Čo sa týka jednotlivých druhov balení Zerex a ich cien, mám pre vás túto prehľadnú tabuľku:

Variantcena a počet tabliet v balenícena za tabletku/dávku*
💊 Zerex Klasik29 € / 12 kapsúl2,41 €
💊 Zerex Extralong34 € / 12 kapsúl2,83 €
💊 Zerex Ultragold65 € / 120 kapsúl1,08 €*
💊 Zerex Megabalík115 € / 144 kapsúl celkom0,79 €

➡️ Zľavy a akcie

Zerex je kvalitná značka a dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov aj viacero zliav a akcií:

 • zľavový kupón na 5 € pri nákupe produktu Zerex Ultragold – zadajte ULTRA5
 • zľava 5% – zadajte DOG5 pri nákupe produktu Zerex Extralong, alebo zadajte DOG5 na Zerex Klasik
 • akcia Megabalík, v ktorom nájdete všetky verzie Zerexu a v konečnom dôsledku ušetríte 13 €, Objednať
 • akcia Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €
 • akcia Darček k objednávke nad 100 €

 

Kde kúpiť Zerex Ultragold

Zerex Ultragold ani ďalšie prípravky tejto značky v lekárni nehľadajte (výnimkou sú 2 prevádzky, prvá je v Košiciach – Lekáreň Lingov, ul. L. Svobodu 8 a druhá v Piešťanoch – Lekáreň Régia, Nálepkova 4). Ja som sa pre istotu poobzeral aj po iných prevádzkach a napríklad hľadal Zerex v lekárni Dr. Max či lekárňach Benu – no nepredáva sa tam.

*UPDATE 2020: Tabletky Zerex Ultragold nájdete aj v niektorých online lekárňachpozri ich na Heureke.

Zaobstarať si ho môžete veľmi jednoducho prostredníctvom oficiálneho eshopu. Prečo je tomu tak? Pár dôvodov by sa našlo. Predaj cez internet je pre menšiu spoločnosť jednoduchší a menej nákladný (výhodnejší). Takisto je fakt, že Zerex produkty sú zameraním intímneho charakteru a preto veľa ľudí vyhľadáva skôr diskrétnosť a anonymitu, ktorú mu vie predajca takto veľmi ľahko poskytnúť. Taktiež je predaj online pohodlnejší i pre samotného zákazníka – tovar si objedná jednoducho z pohodlia domova a ten dorazí najneskôr do 2 pracovných dní. A v neposlednom rade, ak by sa Zerex distribuoval aj po kamenných predajniach, jeho cena by stopercentne vzrástla.

Záruku originality prípravku však máte iba v prípade, že tabletky kupujete prostredníctvom originálneho eshopu, respektíve v 2 spomínaných lekárňach. Nikdy sa neulakomte na lákavejšiu nižšiu cenu, na ktorú vás chcú dostať rôzne podvodné inzeráty. Zerex je často napodobňovaný a vy sa tak môžete veľmi rýchlo dostať akurát tak neúčinnému fejku v lepšom prípade, v tom horšom aj k zdraviu škodlivým tabletkám. Za to riziko vám to naozaj nestojí.

💡 TIP

100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu. Dokonca ak to stihnete ešte do 13.30, tak objednaný tovar máte doma hneď na druhý pracovný deň.

💡 TIP na produkt - Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
 • dlhodobá podpora sexuálnej kondície a vitality
 • najpopulárnejšie tabletky na podporu erekcie bez predpisu, ktoré podporujú erekciu dlhodobo
 • zvyšuje nízke libido a povzbudzuje zdravú chuť na sex
 • perfektný pre mužov po 40-tke

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Ako kúpiť a objednať

Kúpiť si originálny Zerex Ultragold na oficiálnej stránke nie žiadny problém. Predaj v podstate prebieha presne takisto ako v iných eshopoch. Vyberiete si produkt (napríklad Ultragold), zvolíte počet balení, vyplníte údaje potrebné k doručeniu vášho balíčka, zvolíte spôsob platby a dopravu, už len po sebe pre istotu skontrolujete a jedným klikom odošlete objednávku. Tabletky máte na druhý deň doma (najneskôr do 2 dní).

Ešte pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe:

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní
 • garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti je viazaná iba na produkty kúpené z autorizovaného internetového obchodu

 

Užívanie a dávkovanie

Základné balenie Zerexu Ultragold obsahuje 120 kapsúl a vystačí vám na celé 2 mesiaceVýrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 2 kapsuly denne, 💊 1 kapsulu ráno a 💊 1 kapsulu večer (ktoré nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • účinok nastupuje zhruba do týždňa, čo závisí od stavu užívateľa a napríklad aj jeho životného štýlu
 • pozitívny efekt doznieva ešte dosť dlho po ukončení odporúčanej doby užívania prípravku, ktorý je podľa výrobcu 3 mesiace

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Za prvé vám to účinky nezosilní (nadbytočné množstvo aktívnych látok totiž telo v podstate hneď vylúči). A za druhé, zvyšujete tak riziko vedľajších účinkov.

Tabletky Zerex Ultragold nekombinujte s inými prípravkami podobného zamerania ani s alkoholom. Jedná sa o výživový doplnok, nie je to liek. Na to pamätajte. Prípravok sa potom skladuje v suchu a tme do teploty 25 °C mimo dosahu detí.

dávkovanie Zerexu Ultragold

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • kvalitná erekcia a posilnené libido na dlhú dobu
 • psychická i fyzická pohoda
 • viac energie a vitality
 • bez vedľajších účinkov
 • prírodné zloženie pozostávajúce z výťažkov tradičných afrodiziakálnych rastlín a dôležitých vitamínov + minerálov
 • vitamíny skupiny B obsiahnuté v tabletkách sú vo vysokej koncentrácii
 • posilnenie imunitného systému
 • vhodný aj pre starších mužov 40, 50+ a seniorov
 • pomoc s nastupujúcou andropauzou (mužskou menopauzou)
 • v neposlednom rade aj výhodná cena (v porovnaní s konkurenciou)
 • gélové kapsuly sú úplne bezpečné, neobsahujú žiadne nebezpečné látky (produkt tiež disponuje certifikátom o vykonaných laboratórnych skúškach) ani alergény ako lepok či orechy
 • Zerex Ultragold môžete kombinovať aj s ostatnými Zerexami
 • je to voľne dostupný prípravok bez nutnosti vyšetrenia u lekára a teda bez predpisu
 • overený oficiálny eshop – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, prípadne na telefónnej asistenčnej linke, garancia vrátenia peňazí, zaručená originalita prípravku

 

Moje vlastné skúsenosti

Prípravky značky Zerex disponujú vysokou kvalitou. Všetky. Každý variant tabletiek je určený na niečo iné. Ja som sa najviac tešil na Zerex Ultragold, ktorý mal podľa výrobcu dlhodobo podporovať moje “intímne výpady”. Vek totiž nepopustí a postupom času je stále problematickejšie hľadať vo vzťahu inšpiráciu a prežívať ho ako na začiatku. Pritom sex s partnerkou ma vždy bavil, len… sa mi nie vždy do toho chcelo. Práve preto som sa rozhodol vyskúšať tabletky, ktoré by nabudili moje libido a sexuálny apetít a pomohli s niekedy nie príliš kvalitnou erekciou.

Keďže je Zerex Ultragold určený skôr pre mužov po 40-tke, ktorým dlhodobo zlepšuje erekciu, pozitívne pôsobí na prostatu a podporuje ich celkové zdravie, rozhodol som sa vyskúšať 1 balenie na celé 2 mesiace. Už po niekoľkých dňoch mi bolo jasné, že som urobil správne. Ak hľadáte prípravok, ktorý vám polepší intímny život o 100 %, tak Zerex Ultragold je ten pravý. A nie sú to odo mňa len nejaké veľké slová do vetra.

➡️ Ako som dopadol s testovaním Ultragoldu

Hneď od prvých dní užívania (približne do týždňa) som celkom prekvapene sledoval ako moje telo dostáva nový impulz. V priebehu druhého týždňa užívania sa účinky začali prejavovať ešte výraznejšie. V posteli som bol zrazu o dosť energickejší a častejšie som preberal iniciatívu. To pripisujem hlavne posilnenému libidu. Na to pekne nadviažem tým, že vďaka zvýšenému sebavedomiu (a potlačeniu obáv z prípadného zlyhania) som partnerke dodal pár pekných chvíľ navyše, a vtedy sa nevedela vynačudovať odkiaľ beriem zrazu toľko energie. Samozrejme, že stoporenie údu bolo vždy tip-top po celú dobu styku a súlož bola intenzívnejšie prežívaná ako mnou tak aj partnerkou.

Musím Zerex Ultragold pochváliť aj za to, že tento efekt užívania bol stály, bez významnejších výpadkov či prejavov akýchkoľvek vedľajších účinkov. Tento prípravok mi teda zlepšil erekciu, dodal viacej chuti na sex aj v našom dlhodobom a povedzme si narovinu už aj “nudnejšom” vzťahu. Tiež som bol spokojný s tým, ako sa tabletky jednoducho užívajú. Jedna tabletka hneď ráno ako som vstal a jedna večer pred spánkom nezávisle od toho či sex bol alebo nie.

K tomu, že tieto tabletky podporujú imunitný systém, respektíve majú viac zdravotných benefitov (na prostatu napríklad) sa neviem vyjadriť konkrétnejšie. Ich vplyv sa totiž môže prejaviť až po niekoľkomesačnom nepretržitom užívaní. Ja som Zerex Ultragold nikdy neužíval v kuse viac ako 2 mesiace (ale zato som už 3x absolvoval 2-mesačnú kúru v priebehu 4 rokov) a tiež som nikdy nemal väčší problém týkajúci sa oslabenej imunity a zatiaľ ma tiež obchádzajú aj problémy s prostatou. Ale nepopieram, že určitý vplyv tam mohol byť, hlavne vďaka vitamínom, ktoré obsahuje.

Dnes som na tom už tak, že v čase keď netestujem nové prípravky, tak raz v priebehu roka si dám jednu 2 mesačnú “ultragoldovú kúru” a viem, že budem bez problémov “vládať” po celý rok.

 

Skúsenosti ostatných

Inak, ak sa vám zdá, že moje nadšenie je prehnané, skúste si na internete vyhľadať aj skúsenosti iných mužov. Ja som tak spravil a zistil som, že v drvivej väčšine prípadov sú užívateľské skúsenosti a recenzie mimoriadne priaznivé. Platí to pre tých, ktorí užívali Zerex Ultragold dlhodobo a akceptovali fakt, že tieto tabletky jednoducho nie sú liekom ála Viagra, ale že je to výborná prírodná podpora pre všetkých mužov, ktorých neúprosne začína limitovať ich vek. Ďalšie pochvalné komentáre oceňujú prípravok aj z hľadiska ceny, ktorá je v prepočte na 1 tabletku či dávku fakt bezkonkurenčná (aj vzhľadom na výsledky).

Čítal som aj pár názorov z opačného spektra – išlo zväčša o ľudí, ktorí chceli hodnotiť účinky prípravku už po niekoľkých dňoch čo začali Zerex Ultragold užívať a logicky ich vyjadrenia vyzneli značne negatívne až zlomyseľne.

Ako to teda vyzerá so Zerex Ultragold v rámci hodnotenia iných užívateľov?

Zopár zaujímavých a podnetných komentárov, ktoré som našiel na internete (rôzne diskusie či fóra) pripájam:

ℹ️ Keď sa o pilulky na erekciu stará žena…

„…tabletky na erekciu kupujem mužovi ja, čo je celkom sranda, pretože o to by sa mal starať on, ale keď som mu s tým neustále pílila uši či už konečne niečo so sebou robí, tak mi odpovedal, nech sa páči. Tak som tu narazila na Zerex, objednala som ten čo mu vydrží najdlhšie a dohliadam na to aby to každý deň aj užíval. Výsledok? – je to o poznanie lepšie, bonus: frekvencia sa zdvojnásobila. Ja som so Zerex Ultragold veľmi spokojná…“ (Jindřiška)

ℹ️ Zerex Ultragold po šesťdesiatke

„…mám už po šesťdesiatke a Zerex Ultragold užívam dlhodobo, raz za čas to preložím modrou tabletkou z lekárne a tak mi to aj maximálne vyhovuje, nemôžem šliapať stále na sildenafile alebo cialise, to by moje srdiečko nezvládlo…“ (Čeněk)

ℹ️ Obavy zo zlyhania a čo na to Zerex?

„…mal som taký nanič problém. Pri telesnom kontakte s mojou partnerkou (ale aj s inými ženami) som neustále myslel na to, či moja erekcia bude v poriadku a či styk prebehne tak ako má bez problémov a po uspokojivú dobu. Nakoniec som sa tak vystresoval, že k žiadnej erekcii ani nedošlo. Skúšal som to vypudiť z hlavy ako to šlo a dlho som si s tým nevedel rady. Inak, som aktívny športovec, stravujem sa zdravo ako to ide, nefajčím, nepijem. Teraz som na Zerexe a áno užívam ho ešte len mesiac ale je to úplne iný pocit. Môj penis je pripravený po celú dobu pohlavného styku a obaja si to báječne užívame. A je mi u “prdele” čo si kto myslí o výživových doplnkoch. Nech je to napríklad aj placebo, u mňa to funguje stopercentne!…“ (Jarda)

 

Najčastejšie otázky

❓ Ako dlho sa má Zerex Ultragold užívať?

Nuž, keď už s nimi začnete, tak tie 2 mesiace – celé balenie by bolo naozaj fajn dobrať. Výrobca ako optimum odporúča 3 mesiace. Práve dlhodobé a pravidelné užívanie má najväčší vplyv na ich účinnosť – a to môžem potvrdiť aj ja sám a mnoho ďalších mužov, ktorí sa na to dali. Môžete to brať tak, že beriete vlastne vitamíny na potenciu.

❓ Môžu sa Zerexy kombinovať medzi sebou?

Takáto kombinácia je podľa výrobcu možná, napríklad vtedy keď dlhodobo užívate práve Ultragold a chcete to niekedy pred stykom ešte viac vylepšiť (tak si pred ním dáte Shot, alebo Klasik či Klasik plus…). Ale určite to netreba preháňať a v ten deň radšej Ultragold celkom vypustite.

❓ Má Zerex Ultragold aj nejaký vplyv na plodnosť?

Určitý pozitívny vplyv už len na základe jeho zloženia naozaj možno očakávať. Sú tam vitamíny a minerály, ktoré mužskej plodnosti prospievajú. Ale žeby ste sa mali zamerať pri snahe o počatia potomka len na Zerex Ultragold sa mne osobne zdá pritiahnuté za vlasy.

❓ Je naozaj možné, že tieto tabletky budú reálne fungovať?

Je to veľmi pravdepodobné, ale 100%-nú záruku účinnosti ozaj nečakajte. Ide o prípravok s prírodným zložením a každý muž naň preto zareaguje individuálne. Veľa závisí aj od aktuálneho zdravotného stavu či veku užívateľa, ale tiež aj dôslednosti pri jeho užívaní.

❓ Kto môže a naopak nesmie Zerex Ultragold užívať?

Tabletky sú pre mužov, ktorí dosiahli vek 18 rokov, i keď pravdupovediac, mladším ročníkom sa skôr neoplatia. Predsa len, hlavne starší muži pociťujú viac úbytok sexuálnej energie a kondície a práve tí sú primárnym cieľom užívania Ultragoldu. Prípravok inak tiež nesmú užívať ženy (tehotné a dojčiace), plus nemali by po ňom siahnuť muži, ktorí nedávno prekonali infarkt, mozgovú cievnu príhodu, majú nízky tlak, vrodenú poruchu sietnice, vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti.

❓ Je dodanie produktov z oficiálnej stránky Zerex naozaj diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané produkty balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu.

 

Zerex Ultragold a moje zhodnotenie na záver

Ak sa chcete v posteli opäť cítiť sebavedomejšie aj vďaka tvrdšej erekcii. Ak máte pocit, že roky vám ubrali zo sexuálnej kondície a ak chcete opäť zažiť sex ako za starých čias (niekoľko kôl za noc mám teraz na mysli), tak nemáte prečo váhať. Zerex Ultragold vám vrelo odporúčam aj na základe mojich vlastných skúseností.

Zerex Ultragold samozrejme neporieši všetko. Ak sa jedná o problém s predčasnou ejakuláciou či vyvrcholením, tak s tým vám veru nepomôže. Ak je problém s erekciou vážnejšieho charakteru – erektilná dysfunkcia, tak v tomto prípade je tiež namieste aby ste prv navštívili lekára ako sa spoliehali len na prírodné doplnky. Nefunguje na lúsknutie prstami, ak chcete dosiahnuť relevantné výsledky je potrebné aby ste ho užívali dlhodobo.

A možno sa vám bude zdať jeho cena privysoká, no uvedomte si, že jedno balenie vám vydrží na celé 2 mesiace a v podstate vás takto jeden deň stojí len niečo cez 1 €. A to sa už pre optimálne fungujúci intímny život oplatí vynaložiť. Mám pravdu?

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
 • pozitívny vplyv na imunitu muža
 • kvalita a účinnosť prípravok
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Zerex Ultragold je prírodný doplnok výživy, ktorý účinne podporí erekciu a ostatné sexuálne funkcie v dlhodobom horizonte. Podporí výdrž aj výkonnosť v posteli, posilní libido a sexuálny apetít. Výborný je najmä pre pánov po štyridsiatke.

4.8

Zerex Ultragold - recenzia

✅ Cena: 65,00 €
✅ Balenie: 120 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Chcem Zerex Ultragold Zerex.sk
Vývoj ceny Zerex Ultragold

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
1x Klasik, 1x Extralong, 1x Ultragold
Zerex Megabalík
Zerex Megabalik recenzia
➡️ exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
✅ jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
✅ patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

115,00 €
Chcem vedieť viac
25 ml
Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
➡️ bylinný shot na podporu pevnej erekcie a lepšej sexuálnej kondície
✅ rýchly účinok
✅ prírodné zloženie
✅ vysoká koncentrácia prírodných látok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

5,90 €
Chcem vedieť viac
36 kapsúl
Zerex Klasik plus
Zerex Klasik Plus
➡️ doplnok na podporu erekcie a sexuálnej výkonnosti
✅ prírodný doplnok s extrasilným zložením
✅ rýchla pomoc s erekciou a sexuálnou kondíciou
✅ bez vedľajších účinkov
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

38,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.