Zerex Shot – vyskúšal som ďalší bylinný shot na erekciu, oplatí sa? (recenzia + skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 13. septembra 2020 0
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
 • Balenie: 25 ml
 • Dávkovanie: 1 fľaštička denne, približne 60 minút pred sexuálnou aktivitou
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nápoje na erekciu
5,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Zerex Shot je bylinný nápoj/shot na podporu pevnej a kvalitnej erekcie. Niekoľko podobných drinkov som už vyskúšal a naozaj som bol zvedavý, ako zaboduje práve tento. Veľké obavy som pravdupovediac ani nemal, tabletky intímneho zamerania tejto značky totiž patria medzi špičku vo svojej kategórii, takže som nevidel žiaden dôvod, prečo by to pri Zerex Shot malo byť inak…

Ako to celé dopadlo? Tak to sa dozviete v nasledujúcich riadkoch mojej recenzie, v ktorej si okrem iného povieme viac aj o jeho zložení, účinkoch a správnom dávkovaní a užívaní. Už teraz viem, že budete chcieť vedieť, kde sa dá tento shot rýchlo a pohodlne zaobstarať a v akej cene – tieto podstatné info tu samozrejme nájdete tiež.

doba testovania prípravkupribližne 2 týždne
prvé účinkyokamžite
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
rýchlejší nástup⭐️⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️⭐️
posilnenie libida⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania
kde kúpiť
zľava
✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
✅ ÁNO, zľavový kupón 5%, zadajte DOG5
Zerex - variantyZerex Klasik
Zerex Extralong
Zerex Ultragold
Zerex Shot
kvalitná alternatívaNápoj:
Proerecta Shot
Tabletky:
eJoy
Erexan
Proerecta

Zerex Shot – charakteristika, balenie a určenie

Zerex Shot je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, čiže riziko nežiadúcich vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok.

➡️ Výrobca

Zerex Shot pochádza z dielne spoločnosti Active life Inv., s.r.o. Trenčín, ktorá stojí aj za jednými z najznámejších tabletiek na podporu erekcie u nás. Zerex – to je jednoducho značka serióznosti a spoľahlivosti. Všetky produkty tejto spoločnosti sú odskúšané v akreditovaných laboratóriách, o čom svedčia aj príslušné certifikáty, ktoré nájdete na oficiálnej stránke Zerex.sk.

Tento shot je dostupný bez lekárskeho predpisu a potreby vyšetrenia u lekára. Platí to samozrejme pre všetky produkty tejto značky, pozrite si celý sortiment prípravkov na podporu mužskej sexuálnej vitality a potencie:

 • Zerex Klasik – okamžitá prírodná podpora erekcie
 • Zerex Extralong – podpora dlhšej výdrže, oddialenia ejakulácie
 • Zerex Ultragold – dlhodobá podpora erekcie
 • Zerex Shot – bylinný drink pre mužov na podporu erekcie pred stykom

➡️ Balenie

Bylinný shot (25 ml) sa nachádza v bielej plastovej fľaštičke s etiketou a návodom na použitie. Nápoj má prirodzenú farbu aj konzistenciu a chuť spríjemňuje aróma čiernych ríbezlí.

 

➡️ Určenie

Zerex Shot je drink/doplnok vhodný pre každého dospelého muža, ktorý chce dosiahnuť okamžitý účinok – lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a tým pádom aj pevnú a kvalitnú erekciu. Takto by sa mal vďaka overeným rastlinným zložkám, minerálom a aminokyselinám zlepšiť celkový sexuálny výkon muža, zvýšiť jeho libido a dokonca podporiť plodnosť.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Zerex Shot obsahuje zmes rastlinných extraktov – tribulus, ženšen a macu na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a podporu výkonnosti, čierne korenie pre celkovú stimuláciu organizmu a zinok k podpore plodnosti a reprodukcie + dôležitú aminokyselinu L-arginín

Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Kotvičník je rastlina, ktorá je vyhľadávaným prírodným boosterom testosterónu. Pre tento účinok je súčasťou mnohých prípravkov, ktoré podporujú intímne zdravie muža, Zerex Shot nevynímajúc. Takto vďaka nemu bylinný shot podporuje zdravú sexuálnu túžbu a jej udržanie a celkový sexuálny výkon. Za tento efekt zodpovedajú špecifické bioaktívne látky s názvom fytosteroly, nachádzajúce sa najmä v plodoch tejto liečivej rastliny.

Okrem toho, že kotvičník podporuje libido aj erekciu, má vplyv na rast svalovej hmoty, podporuje zdravie prostaty a urýchľuje regeneráciu po náročnejšom výkone. 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

➡️ Ženšen (Panax ginseng)

Ženšen (odborný slovenský názov Všehoj ázijský), inak zvaný aj ženšen kórejský či pravý, je najznámejšia rastlina tradičnej čínskej (východoázijskej) medicíny. Koreň tejto byliny obsahuje veľké množstvo unikátnych látok, z ktorých najznámejšie sú ginsenozidy. Aj vďaka nim má ženšen (a tak aj Zerex Shot, ktorý ho obsahuje vo vysokej koncentrácii a kvalite) veľký podiel na tom, že muž má optimálne sexuálne zdravie, vrátane pevnej erekcie a bdelú myseľ či dostatok energie a vitality.

Ženšen ako takzvaný adaptogén inak prispieva aj k lepšej a rýchlejšej adaptácii organizmu sťaženým podmienkam. 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ženšen Panax ginseng – svetoznámy zázrak ázijskej tradičnej medicíny.

➡️ Maca (Lepidium meyenii)

Maca, odborne Žerucha peruánska, je originálne exotické afrodiziakum, zdroj obrovskej porcie energie a sily, superpotravina… má prosto xy najrozmanitejších prívlastkov. Húževnatá rastlina pôvodom z peruánskych Ánd pripomínajúca našu reďkev prežíva v ostatnom období vo svete aj u nás veľký boom.

Konzumáciou koreňa tejto byliny sa totiž obohacujete o množstvo látok, ktoré vás posunú ďalej v rámci vytrvalosti (vynikajúci zdroj energie), plodnosti – zlepšuje parametre mužského ejakulátu, ale aj pohlavnej túžby, libida. 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre.

➡️ L-Arginín

L-arginín patrí čo sa týka erekcie medzi najvýznamnejšie aminokyseliny. V tele totiž pôsobí ako hlavný prekurzor oxidu dusnatého (NO). Takto dokáže pozitívne vplývať na normálny prietok krvi v tkanivách celého organizmu, vrátane pohlavnej sústavy. Aj preto je súčasťou viacerých prírodných prípravkov určených na podporu erekcie a intímneho zdravia celkovo (ako je tiež Zerex Shot s rýchlym účinkom).

To samozrejme nie je všetko. L-arginín totiž prispieva aj k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, uvoľňovaniu rastového hormónu, podporuje fyzický výkon, prispieva k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a podporuje aj správnu funkciu imunitného systému. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni telové bunky pred oxidačným stresom (starnutím). 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Arginín – dôležitá aminokyselina nielen pre erekciu.

TIP: Pozri všetky aminokyseliny, ktoré podporujú zdravý intímny život muža.

➡️ Zinok

Zinok patrí medzi tie minerály, ktoré sú v rámci mužského sexuálneho zdravia jednoducho nenahraditeľné. Pozitívne totiž vplýva na funkciu celej pohlavnej sústavy, podporuje tvorbu hormónov (bez neho by nám to s testosterónom veľmi nešlo), nezameniteľný je aj jeho vplyv na potenciu a plodnosť. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam má pozitívny vplyv na zdravie prostaty (zväčšená prostata).

Zinok je však nevyhnutný aj pre aktivitu viac než 200 enzýmov, pri syntéze DNA… Jeho nedostatok spôsobuje vypadávanie vlasov, zápaly kože, či poruchy rastu. Ak mienite Zerex Shot užívať častejšie, tak jeho účasť v zložení poteší. Ak len jednorázovo a naozaj občasne, tak si myslím, že veľký osoh z neho mať nebudete.

➡️ Čierne korenie (Piper nigrum)

Zerex Shot nakoniec obsahuje aj extrakt z čierneho korenia – nie veľa, ale predsa. Piepor čierny je známy svojimi antioxidačnými účinkami, podporuje krvný obeh v cievach čím prispieva k správnemu prekrveniu mužského pohlavného ústrojenstva. A okrem toho je aj aditívum, ktoré sa zvykne pridávať do rôznych medicínskych prípravkov na podporu rýchlejšieho vstrebania ostatných účinných látok v ich zložení.

 

Zloženie látok v 1 fľaštičke Zerex Shot (25 ml)

látkamnožstvo
L-arginín hydrochlorid2500 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa 10:1500 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt z plodu, 40 % saponínov200 mg
Všehoj ázijský - kórejský ženšen (Panax ginseng), extrakt z koreňa, 80 % ginsenosidov20 mg
Čierne korenie - Piepor čierny (Piper nigrum), extrakt z plodu 95 % piperínu1 mg
Zinok (mliečnan zinočnatý)10 mg
Zerex Shot - dávkovanie, zloženie, príbalová informácia

Zerex Shot: zloženie, dávkovanie – príbalová informácia

 

Účinky Zerex Shot

Vďaka zaujímavému zloženiu, ktoré je kompletne na prírodnej báze tento shot dokáže podporiť pevnú erekciu a prispieť k lepšiemu výkonu muža v posteli. Účinok sa má dostaviť už do hodiny po užití drinku. Účinky Zerex Shot v skratke:

 • pevná erekcia – silnejšia erekcia sa dostaví skôr vďaka rýchlejšiemu prekrveniu pohlavnej sústavy (tekutina s aktívnymi látkami sa do tela vstrebe rýchlejšie ako tabletka, no efekt takisto aj skôr odoznieva)
 • zvýšený sexuálny apetít, libido – vypitím shotu sa zvyšuje žiadostivosť, podporuje intenzívnejší pôžitok pri sexe
 • lepšia sexuálna kondícia – erekcia vydrží dlhšie, po prvom vyvrcholení sa dostavuje skôr
 • podpora prirodzenej plodnosti a reprodukčných schopností

Najvýznamnejšie účinky Zerex Shot o niečo podrobnejšie:

 

💕 Lepšia kvalita a rýchly nástup erekcie

Prísun aktívnych látok v tekutej forme okrem iného znamená, že aj nástup účinkov je rýchlejší. A keďže Zerex Shot by ste mali užiť na podporu erekcie, tak práve tá by mala nastupovať o niečo skôr a vylepšená. Takisto jej priebeh by mal byť bezproblémový a rátať môžete aj s jej dlhším trvaním. Môžem potvrdiť, že tento shot v tomto smere pôsobí ako má.

 

💕 Zvýšený sexuálny apetít – libido

Ako druhý najvýznamnejší efekt Zerex Shot hodnotím jeho celkom zaujímavý vplyv na mužské libido. Niežeby to bolo extra výnimočné, no na prísun pohlavnej túžby by ste mali byť pripravení. Zvýši sa vaša vnímavosť na sexuálne podnety a vo výsledku by tak malo dôjsť aj k výraznejšiemu prežívaniu rozkoše. Áno, je to fakt v moci tohto prípravku – upozorňujem však vopred, že sa to bude prejavovať individuálne. Ja sa priznám, že osobne som v tomto smere vyskúšal už aj lepšie prípravky.

 

💕 Lepšia výdrž a sexuálna kondícia

Ženšen ako adaptogén a maca ako dodávateľ energie nachádzajúce sa v prípravku, podporujú aj lepšiu výdrž a sexuálnu kondíciu muža. Žiaľ neprejaví sa to hneď po prvom drinku, ale potenciál by tu bol. Ja osobne som užíval pred každým pohlavným stykom Zerex Shot celé 2 týždne a a ku koncu som sa naozaj cítil v tomto o niečo vitálnejší ako predtým.

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Keďže Zerex Shot obsahuje iba prírodné látky a nezávadné konzervanty, ktoré sú nevyhnutné na udržanie potrebných vlastností nápoja a normálnej trvanlivosti, riziko, že sa prejavia akékoľvek vedľajšie účinky je naozaj minimálne. Unikátne sa môže na začiatku užívania prejaviť mierna bolesť hlavy, prípadne slabšie tráviace problémy. Samozrejme aj tu platí, že je potrebné dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie (maximálne 1 shot denne, približne hodinku pred stykom).

 

Kontraindikácie a interakcie

Zerex Shot nie je určený deťom a tiež ženám – tehotným a dojčiacimHoci pri užívaní tohto prípravku neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov, v prípade akýchkoľvek pochybností súvisiacich s užívaním tohto bylinného shotu, neváhajte to konzultovať so svojim lekárom či lekárnikom S určitými obmedzeniami v užívaní prípravku i tak treba rátať. Kto by mal byť pri Zerex Shot obozretný a jeho prípadné užívanie konzultovať s lekárom?

 • osoba s alergickou reakciou vyvolaná niektorou zo zložiek prípravku (vrátane pomocných látok prítomných v nápoji)
 • muži, u ktorých sa prejavili negatívne vedľajšie účinky bezprostredne spôsobené užívaním prípravku (tráviace ťažkosti, bolesti hlavy, búšenie srdca a podobne)
 • muži s poruchami a chorobami kardiovaskulárneho systému vrátane vrodenej poruchy srdca
 • osoby s vysokým či naopak nízkym krvným tlakom
 • jedinci, ktorí trpia poruchou zrážania krvi, vredmi, poruchami pečene, vrodenou poruchou sietnice
 • muži, ktorí užívajú lieky na erektilnú dysfunkciu, prípadne lieky, ktoré obsahujú nitráty

Zerex Shot nie je liek, jedná sa o výživový doplnok – nezabúdajte na to! V žiadnom prípade sa teda nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Zerex Shot by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom (nepoškodenom) balení, mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nápoj už určite neužívajte. Po otvorení ho okamžite spotrebujte.

 

Kde kúpiť Zerex Shot + cena a dostupné balenie

Doplnok Zerex Shot sa predáva exkluzívne iba prostredníctvomoficiálneho eshopu na internete. V lekárni ho teda budete hľadať márne (ani Dr. Max, ani Pilulka, Benu, Vaša Lekáreň, atď.).

💡 TIP na produkt - Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
 • bylinný shot na podporu erekcie
 • nápoj na rýchlu podporu pevnej a kvalitnej erekcie
 • prírodné zloženie: overené rastlinné afrodiziaká a stimulanty + aminokyseliny + aróma čiernych ríbezlí
 • bez vedľajších účinkov
5,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Zerex Shot drink je dostupný v samostatnom balení za 5,90 € (pozri v obchode) a tiež vo zvýhodnenom 5 ks balení (i keď tá zľava nie je zase bohviečo, ale predsa tam je – 0,60 €, v eshope pri produkte kliknete na “Varianty” a potvrdíte 5x Zerex Shot). Keď k tomu prirátate ešte špeciálnu zľavu od nás: zadáte do okienka zľavový kód: DOG5, tak už sa to celkom dá.

 

TIP: 💊 Zerex Klasik, Zerex Klasik plus, Zerex Extralong a Zerex Ultragold

Pokojne môžete siahnuť aj po ďalších Zerexoch na podporu sexuálnych funkcií, mnohým sa osvedčili tabletky na zlepšenie erekcie pred sexom Zerex Klasik, iní preferujú Zerex Extralong na predĺženie pohlavného styku a páni v najlepších rokoch zase dlhodobú prírodnú podporu erekcie Zerex Ultragold.

💡 TIP na produkt - Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
 • tabletky na posilnenie potencie a zvýšenie libida
 • okamžitá a účinná podpora erekcie
 • prírodné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny a vitamín E
 • nástup účinkov už do hodiny
 • bez vedľajších účinkov
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - Zerex Klasik plus
Zerex Klasik Plus
 • extrasilné prírodné tabletky na podporu erekcie
 • rýchly nástup účinkov – už do 60 minút
 • prírodné a koncentrované zloženie: overené rastlinné afrodiziaká a stimulanty + aminokyseliny
 • bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
 • prémiový výživový doplnok určený na predĺženie styku
 • pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
 • pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
 • s rýchlym nástupom účinku
 • komplexné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny
 • priaznivý pomer cena / kvalita
 • známy a overený produkt, s ktorým majú muži množstvo pozitívnych skúseností

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
 • prémiový výživový doplnok na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
 • vhodný aj pre starších mužov a seniorov
 • zlepšuje tiež kondíciu, zvyšuje libido
 • má pozitívny vplyv na imunitu muža
 • TOP kvalita a účinnosť prípravku
 • bez vedľajších účinkov, bez receptu

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Zerex Megabalík

Ďalšou možnosťou je zaobstarať si rovno jeden veľký 💊 Megabalík, ktorý obsahuje všetky verzie Zerexu (tabletky). To sa oplatí najmä v prípade, že chcete podporiť jednorázový účinok Zerexu Extralong či Klasik aj spomínaným dlhodobo pôsobiacim Zerex Ultragold.

💡 TIP na produkt - Zerex Megabalík
Zerex Megabalik recenzia
 • Megabalík obsahuje: 1 x Zerex Klasik, 1 x Zerex Extralong, 1 x Zerex Ultragold
 • všetky prípravky značky Zerex môžete bez obáv medzi sebou kombinovať
 • ak by ste si ich kupovali jednotlivo, zaplatíte 128 €
 • ušetríte tak celkom 13 €
115,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup produktov Zerex je naozaj bezproblémový a prebieha v podstate presne tak isto ako aj v iných kvalitných eshopoch, kde dbajú na svojho zákazníka. Postup pri objednávke v skratke: vyberiete si balenie (veľkosť, počet), vyplníte údaje potrebné pre doručenie (meno a adresa), vyberiete spôsob platby a dopravy, záverečná kontrola a po odkliknutí je objednaný tovar už takmer okamžite na ceste k vám. Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe:

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • možnosti platby: dobierka (0,90 €), prevodom SEPA, platba kartou – GP Webpay
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

Doprava

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní
 • garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti je viazaná iba na produkty kúpené z autorizovaného internetového obchodu

 

Užívanie a dávkovanie Zerex Shot

Zerex Shot je určený na okamžité použitie v prípade potreby (nie na každodennú konzumáciu), čomu je prispôsobené aj balenie prípravku. Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊 1 shot (25 ml) približne 60 minút pred plánovanou sexuálnou aktivitou
 • maximálna denná dávka je 25 ml (jedno balenie/fľaštička prípravku)
 • bylinný shot môžete v podstate užiť kedykoľvek počas dňa a nezávisle od príjmu potravy
 • výsledný efekt potom závisí aj od veku, zdravotného a psychického stavu muža

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Práve naopak. Nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním doporučenej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • rýchly účinok (do hodiny a po sexuálnej stimulácii)
 • tekutá forma znamená aj lepšiu prístupnosť a menej záťaže pre organizmus
 • vysoká koncentrácia aktívnych látok
 • obsahuje iba prírodné látky s overeným účinkom
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 1 shot pred sexom)
 • žiadne vedľajšie účinky
 • registrovaný výživový doplnok
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti vyšetrenia
 • prémiová značka Zerex
 • diskrétne balenie
 • shot je v oficiálnom eshope vždy skladom (v podstate neobmedzenom množstve), objednávka sa vybavuje okamžite

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Zerex Shot

Zerex Shot je najčerstvejším prírastkom do rodiny Zerex prípravkov určených na podporu sexuálnej kondície. A ako taký samozrejme neušiel mojej pozornosti. Na úvod som sa rozhodol, že si zadovážim rovno 6 kusov prípravku (škoda, že výrobca/predajca neponúka trochu viac ekonomicky zvýhodnené väčšie balenie) a hneď potom ako ich „vypotrebujem“ napíšem podrobnú recenziu s mojimi vlastnými skúsenosťami. Tu sú…

Ako to všetko prebiehalo?

Pred prvým sexom „so Zerexom Shot“ som si dal nápoj pekne vychladiť, po predošlých skúsenostiach s bylinnými drinkami to radím aj vám. Fľaštička obsahuje iba 25 ml, čo je v porovnaní s konkurenciou dosť málo, na druhú stranu koncentrácia látok je zase vyššia. Príchuť čiernych ríbezlí hodnotím neutrálne, nie som veľký prívrženec tohto ovocia a jeho chute, ale pri tomto nápoji mi to vyslovene že nevadilo – nebola to totiž žiadna ostrá chuť, ktorá má niečo prebiť, ale skôr má za účel spríjemniť užívanie.

Účinky shotu sa začali objavovať už po nejakej polhodinke – to som cítil, že na mňa niečo ide. Po hodine už s partnerkou v plnom nasadení to už bolo naplno. Fakticky lepšie prekrvenie sa prejavilo aj na lepšej erekcii – samozrejme netreba očakávať účinok ako keby ste si dali nejaký liek na erektilnú dysfunkciu typu Viagra, Cialis a podobne… To nie. Ale na spríjemnenie intímnych chvíľ s vedomím, že do seba nepcháte nič syntetické…, to dokáže potešiť viac – aspoň mňa určite. Ak by tam bola aspoň o niečo nižšia cena, tak si viem predstaviť, že takéhoto „frťana“ si dám aj pred každým sexom.

Čo sa týka zvýšenia môjho sexuálneho apetítu, tak významný nárast som nezaznamenal – pravdou však je, že sprvu som bol nadržaný viac už len z toho titulu, že skúšam opäť raz niečo nové. Potom sa to tak nejak ustálilo. V podstate to isté platí aj na vplyv shotu na moju výdrž. Extra rozdiel som nezaznamenal, na začiatku – pri prvých dvoch drinkoch som však pocítil, že sa po prvom vyvrcholení naozaj „prebúdzam“ o čosi skôr, i keď hlavné zásluhy pripisujem mojej nežnej polovičke 🙂

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Zerex Shot je úplná novinka a ja sám som ho skúšal medzi prvými. Takže na tomto mieste sa skúseností a hodnotení od iných mužov momentálne nedočkáte. Akonáhle na internete zaznamenám nejaké referencie a postrehy týkajúce sa tohto prípravku, tak ich sem čo najskôr pripojím.

 

Najčastejšie otázky

❓ Pre koho je Zerex Shot ideálne určený?

Pre tých mužov, ktorí chcú pri sexe spraviť niečo naviac – nehovorím, že bez toho vám to nepôjde, no ako osvieženie v spálni a zvýšenie sexuálneho apetítu v spojení s pevnou a kvalitnou erekciou to tiež nie je na zahodenie.

❓ Má Zerex Shot nejaké vedľajšie účinky?

Nemá, teda ja o žiadnych neviem. Ono to bude tým, že jeho zloženie je celkom prírodné a prídavné látky, ktoré obsahuje sú tiež bezpečné a nevyhnutné pre udržanie potrebnej kvality shotu.

❓ Kedy užívanie shotu nemá väčší zmysel a kedy sa vôbec nesmie?

Zerex Shot nemá väčší zmysel užívať pokiaľ máte vážny problém s erekciou, to nedokáže riešiť žiaden doplnok výživy. Prípravok nesmú užívať deti a dospievajúci (až od 18+), tehotné a dojčiace ženy a muži s kardiovaskulárnymi problémami – cievna mozgová príhoda, srdcový infarkt, nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom.

❓ Môže sa Zerex Shot kombinovať s alkoholom?

Shot nie je povolené kombinovať s alkoholom – toľko príbalová informácia, ktorej sa vám určite odporúčam držať. Alkohol všeobecne erekciu zhoršuje, takže jeho vynechaním naozaj nič nestratíte, práve naopak.

❓ Kedy sa dajú očakávať prvé účinky?

Zerex Shot zdobí rýchlejší nástup účinkov ako je to pri tabletkách – do hodiny by ste po sexuálnej stimulácii mali pocítiť žiadaný efekt. Nie je vylúčené, že aj oveľa skôr (u mňa už do polhodinky).

❓ Môže sa Zerex Shot kombinovať s inými doplnkami na erekciu?

Výrobca to v popise produktu nespomína, ale takáto kombinácia drinku a tabletiek ozaj „nespraví dobrotu“. Zvyšuje sa tak riziko vedľajších účinkov a niektoré látky z prípravkov sa môžu navzájom účinkovo potláčať, takže takto si spôsobíte viac škody ako úžitku.

❓ Dá sa Zerex Shot kúpiť v lekárni?

Produkty značky Zerex v lekárni nehľadajte. Výrobca preferuje skôr priamu cestu k svojim zákazníkom a prevádzkuje oficiálny eshop. Práve tam si originálne prípravky dokážete zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu s istotou, že ich vždy budú mať na sklade.

❓ Je dodanie produktov z oficiálnej stránky Zerex naozaj diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané produkty balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu.

 

Zerex Shot a moje zhodnotenie na záver

Zerex Shot nesklamal. Asi tak by som jednou vetou popísal tento určite zaujímavý produkt z dielne prémiového výrobcu prírodných doplnkov výživy. V porovnaní s konkurenciou mu niet veľmi čo vytknúť, snáď len to, že jeho cena by mohla byť o niečo nižšia. Na druhú stranu kvalita aj niečo stojí a pokiaľ si chcete aj vy spríjemniť intímne chvíle a vylepšiť svoju erekciu a sexuálnu kondíciu tak prečo nie. Prípadne môžete siahnuť po odskúšaných tabletkách tejto značky.

Ako vybrať správny Zerex?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Zerex s intímnym zameraním, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • Zerex Klasik – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Zerex Extralong – pomoc s výdržou oddialením vyvrcholenia, ideálny pre mužov, ktorí si chcú predĺžiť intímne radovánky (pozri recenziu)
 • Zerex Ultragold – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+, primárne 50+), komplexné zlepšenie nielen v intímnej oblasti života každého muža (pozri recenziu)
 • Zerex Shot – shot/drink na jednorázové použitie, pre mužov (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, tekutá forma prípravku podporuje rýchlejší nástup účinku

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • rýchly účinok
 • prírodné zloženie
 • vysoká koncentrácia prírodných látok
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Zerex Shot - exkluzívny bylinný shot na podporu erekcie s rýchlym nástupom účinku.

3.8

Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu

✅ Cena: 5,90 €
✅ Balenie: 25 ml
✅ Dávkovanie: 1 fľaštička denne, približne 60 minút pred sexuálnou aktivitou

Chcem Zerex Shot Zerex.sk
Vývoj ceny Zerex Shot

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot
➡️ bylinný shot/drink na podporu erekcie
✅ nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
✅ kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
✅ prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
✅ bez vedľajších účinkov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

5,99 €
Chcem vedieť viac
5 x 25 ml
Andrimax ERECTA
Andrimax ERECTA 5x25ml na podporu mužnosti
➡️ jednorázová podpora sexuálneho výkonu
✅ tekutá forma
✅ český produkt
✅ prírodné zloženie
IntimneNakupy.sk - eshop

28,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.