Proerecta Shot – drink na rýchlu podporu erekcie (potvrdené, toto sú moje skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 29. januára 2021 1
Proerecta Shot
 • Balenie: 60 ml
 • Dávkovanie: maximálne 1 balenie denne (60 ml) 30 minút pred pohlavným stykom
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nápoje, Nápoje na erekciu
5,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Proerecta.com

Proerecta Shot je nápoj na zrýchlenú podporu erekcie. Prosím? Hovoríte si asi presne tak ako ja prednedávnom, kým som sa pustil na prvé výzvedy – originálny prípravok renomovanej značky predsa nemohol dlho ostať bez môjho povšimnutia. Jedná sa o úplnú novinku, ktorá sa dostala do predaja na sklonku roka 2019 a táto recenzia je teda jedna z prvých, ak nie aj úplne prvá, v rámci Slovenska. Doteraz sa erekcia dala posilniť „iba“ tabletkami či kapsulami (možno ešte nejaký špeciálny lubrikant a podobne). Po novom tak môžete spraviť prostredníctvom nadupaného „panáka“ (shot má 60 ml a užíva sa tesne pred stykom). Výhodou je, že ho nemusíte užívať pravidelne, ale napríklad iba vtedy, keď vám na pohlavnom akte bude naozaj záležať a chcete partnerku prekvapiť vášnivým sexom s kvalitnou erekciou.

Čo všetko tento unikát obsahuje? Je ním vôbec možné docieliť zrýchlenú podporu erekcie s výsledkami, ktoré budú naozaj stáť za to? Prečítajte si túto recenziu a dozviete sa o Proerecta Shot všetko, vrátane odpovedí na pred chvíľou položené otázky.

doba testovania prípravkunecelý mesiac
prvé účinkyokamžite
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
rýchlejší nástup⭐️⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️⭐️
posilnenie libida⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
Proerecta - všetky varianty (aj pre ženy)Proerecta Shot
Proerecta Klasik
Proerecta Long
Proerecta Prostate
Proerecta Women
kvalitná alternatívaNápoj: unikát
Tabletky:
Zerex Klasik
eJoy
Erexan

Proerecta Shot – charakteristika, balenie a určenie

Proerecta Shot je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu nemusíte očakávať žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás (mimoto, ide tiež o produkt riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR ). Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok bez potreby lekárskeho predpisu.

Všetky produkty značky Proerecta:

 • Proerecta Shot – unikátny drink pre mužov na podporu erekcie pred stykom
 • Proerecta Klasik – okamžitá prírodná podpora erekcie
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora erekcie
 • Proerecta Prostate – prírodný doplnok pre mužov na podporu vitality prostaty a močových ciest
 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy

➡️ Výrobca

Proerecta SHOT vyrába a u nás aj predáva česká spoločnosť eMarkest s.r.o. z Prahy. Drink je vyrobený z kvalitných surovín podľa najvyšších štandardov výroby (GMP), ako všetky produkty tejto značky. Okrem prípravkov na posilnenie mužského sexuálneho zdravia je firma známa aj vďaka ďalšej prémiovej značke Blendea.

➡️ Balenie

Bylinný shot (60 ml) sa nachádza v bielej plastovej fľaštičke s etiketou a návodom na použitie. Nápoj má farbu, konzistenciu a chuť broskyňového džúsu. Takto to vyzerá zblízka:

Proerecta Shot - nápoj

➡️ Určenie

Proerecta Shot je drink/doplnok vhodný pre každého dospelého muža, ktorý chce dosiahnuť okamžitý účinok a výrazne zlepšené prekrvenie v oblasti genitálií. Pôžitok zo sexu by tak mal byť znásobený. Ocení ho napríklad každý chlap, ktorý nechce partnerke priznať, že je unavený z práce… ale aj ten, kto sa na intímny večer naozaj teší a chce pritom vydržať čo najdlhšie. Máte novú partnerku a chcete ju očariť hneď na prvý šup? Proerecta Shot by mohol byť tým pravým povzbudzovákom.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Proerecta Shot obsahuje zmes rastlinných extraktov – tribulus, ženšen a hroznové jadierka na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a rozchodnicu s guaranou pre celkovú stimuláciu organizmu, v kombinácii s dôležitými aminokyselinami (arginín + citrulín).

Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Kotvičník je jedna z najznámejších bylín, ktoré podporujú tvorbu testosterónu v tele. To znamená, že v prírodných produktoch určených na posilnenie erekcie má jednoznačne svoje dôležité miesto. Táto nenápadná rastlina vo svojich plodoch obsahuje unikátne látky s názvom fytosteroly, ktoré dokážu stimulovať tvorbu pohlavných hormónov v mužskom tele.

Okrem podpory erekcie a mužského libida (veď testosterón…) pozitívne vplýva na rast svalovej hmoty, ktorú buduje na úkor tuku, zrýchľuje tiež metabolizmus, podporuje zdravie prostaty a uľahčuje regeneráciu po fyzicky náročnom výkone. Tribulus je potom známy aj ako zdroj prirodzenej energie a vitality organizmu. 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

➡️ Ženšen (Panax ginseng)

Ženšen alias Všehoj ázijský (inak aj ženšen pravý či kórejský), je určite najznámejšia rastlina východoázijskej tradičnej medicíny. Koreň tejto populárnej byliny obsahuje množstvo unikátnych látok ako sú napríklad ginsenozidy, ktoré nenájdete nikde inde.

Známe afrodiziakum podľa tradícií podporuje dlhovekosť a tiež fyzický a psychický výkon človeka aj vo vyššom veku. Proerecta Shot obsahuje extrakt z koreňa kvôli schopnosti zlepšiť prekrvenie pohlavnej sústavy vrátane jej periférnych oblastí a mikrociev v penise. Ako takzvaný adaptogén prispieva k lepšej a rýchlejšej adaptácii organizmu sťaženým podmienkam. 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ženšen Panax ginseng – svetoznámy zázrak ázijskej tradičnej medicíny.

➡️ Arginín

Z pohľadu erekcie je arginín určite najvýznamnejšia aminokyselina. Je to totiž hlavný prekurzor oxidu dusnatého (NO) v našom tele. Takto dokáže vplývať na normálny prietok krvi v tkanivách celého organizmu, vrátane pohlavnej sústavy. Aj preto je súčasťou viacerých prírodných prípravkov určených na podporu erekcie a intímneho zdravia celkovo.

L-arginín takisto prispieva k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, uvoľňovaniu rastového hormónu, podpore fyzického výkonu, k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a aj k posilneniu správnej funkcie imunitného systému. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam dokáže chrániť naše telové bunky pred oxidačným stresom. 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Arginín – dôležitá aminokyselina nielen pre erekciu.

➡️ Citrulín

Citrulín je ďalšia dôležitá aminokyselina, ktorá dokáže podporiť mužskú erekciu. Je známa aj tým, že v našom tele sa podieľa na produkcii l-arginínu a ten zlepšuje prekrvenie tkanív a tok krvi v cievach čím zlepšuje kvalitu erekcie. L-citrulín zvyšuje hladinu l-arginínu v tele dokonca ešte lepšie, ako keby ste užívali samotný arginín. Obe spomínané aminokyseliny bývajú často spolu súčasťou prípravkov na posilnenie sexuálnych funkcií (vrátane Proerecta Shot).

Citrulín mimo to znižuje únavu a podporuje fyzický i psychický výkon. V čistej forme sa ako doplnok užíva najmä športovcami na stimuláciu rastového hormónu, zníženie svalovej bolesti a zlepšenie ich výkonnosti. 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Citrulín – aminokyselina, ktorá vylepší každú erekciu.

TIP: Pozri všetky aminokyseliny, ktoré podporujú zdravý intímny život muža.

➡️ Guarana- Paulínia nápojová (Paullinia cupana)

Keďže Proerecta Shot má za úlohu nabudiť mužské telo k okamžitej akcii, tak nikto sa určite nepozastaví nad prítomnosťou guarany v zložení tohto nápoja. Tá je totiž „svetoznáma“ pre svoje vynikajúce povzbudzujúce účinky, pre schopnosť potláčať únavu a podporu koncentrácie. Obľúbený stimulant je vhodný aj pri zvýšenom nervovom vypätí.

Za všetkým stojí vo veľkej miere kofeín, ktorý guarana obsahuje. Rastlina má teda podobné povzbudzujúce účinky ako káva, pričom nech vás neprekvapí ani jej prítomnosť v doplnkoch na chudnutie. Afrodiziakálny vplyv a pozitívne účinky guarany na sexuálne zdravie sa prejavujú zvýšeným libidom a lepším prekrvením pohlavia.

➡️ Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea)

Táto zaujímavá bylinka sa síce bežne v prípravkoch pre mužov na posilnenie potencie a libida nevyskytuje, no nečudoval by som sa, keby sa to v dohľadnej dobe zmenilo. Extrakt z tejto rastliny totiž obsahuje viaceré vzácne látky, ktoré pomáhajú nášmu telu čeliť zvýšenej únave a nadmernému stresu (adaptogén) a zlepšiť celkovú fyzickú i psychickú kondíciu (tonikum). Aj preto je rozchodnica ružová kvôli svojim „schopnostiam“ zvyšovať sexuálnu aktivitu prirovnávaná k ženšenu.

Má tiež výborné antioxidačné schopnosti, podporuje organizmus pri nízkom tlaku, chráni srdce i cievy… K terapeutickým účelom sa využíva hlavne koreň, ktorý obsahuje napríklad viaceré flavonoidy, glykozidy a terpény, minerály ako mangán, meď, selén alebo zinok, vitamíny a aminokyseliny.

➡️ Vinič hroznorodý – (Vitis vinifera)

Proerecta Shot, podobne ako verzia Long, obsahuje extrakt z hroznových jadierok. Čo teda určite nie je často k videniu pri prípravkoch na podporu sexuálnych funkcií muža. Každopádne však tomuto prípravku a jeho zloženiu svedčí. Už len kvôli tomu, že jadierka obsahujú množstvo zaujímavých zlúčenín ako sú polyfenoly a ďalšie prírodné antioxidanty (vrátane resveratrolu, flavanolového kvercetínu, katechínov, procyanidínov, antokyanov…).

Práve spomínané polyfenoly napríklad znižujú výskyt kardiovaskulárnych chorôb, zlepšujú kognitívne funkcie, majú protinádorové, protizápalové a antimikrobiálne účinky. Pozitívny vplyv týchto látok je takisto nezanedbateľný v rámci lepšieho prekrvenia pohlavnej sústavy a podpore erekcie.

 

Zloženie látok v 1 balení Proerecta Shot (60 ml)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt400 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng), extrakt z koreňa310 mg
Vinič hroznorodý (Vitis vinifera), extrakt z jadier200 mg
Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea), extrakt100 mg
Paulínia nápojová - Guarana (Paullinia cupana), extrakt80 mg
Arginín500 mg
Citrulín507 mg

Prídavné látky: voda, cukor, koncentrovaný broskyňový džús, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný. Proerecta Shot teda ako sami vidíte neobsahuje žiadne syntetické farbivá ani arómy. Konzervanty, ktoré sa v nápoji nutne nachádzajú, predlžujú jeho životnosť.

Pozri zloženie priamo na fľaštičke:

Proerecta Shot - zloženie

 

Účinky Proerecta Shot

Shot má pozitívne účinky vo viacerých oblastiach. Hlavne sa však jedná o zrýchlený prísun krvi do penisu a tým pádom aj kvalitnejšiu a tvrdšiu erekciu a v druhom rade aj o účinnú podporu sexuálneho apetítu.

 • okamžitá pevná erekcia – silnejšia erekcia ako dôsledok rýchlejšieho prekrvenia pohlavnej sústavy, tekutina sa totiž v tráviacom trakte môže vstrebať až 2 x rýchlejšie ako tabletka, nápoj tiež vyniká vyšším obsahom aktívnych látok než bežné prípravky
 • nabudené libido – čo znamená okamžitú chuť na sex, jednoznačná podpora intenzívnejšieho pôžitku zo styku
 • predĺženie pohlavného styku – erekcia trvá dlhšie, môžete očakávať aj jej skorší návrat po prvej ejakulácii

Toto sú najvýznamnejšie účinky Proerecta Shot trochu podrobnejšie:

💕 Zlepšenie kvality a rýchlejší nástup erekcie

Kvalita erekcie = stav prekrvenia penisu. Pokiaľ je cirkulácia krvi a teda priepustnosť mikrociev v mužskom orgáne v poriadku, tak po sexuálnej stimulácii prichádza k bezproblémovej erekcii. Tá sa inak potom vyznačuje aj rýchlejším nástupom, ale aj jej dlhším trvaním. Toľko teória. V praxi to jednoducho znamená, že čím viac vzrušenia pociťujete, tým rýchlejšie sa vám krv dostáva tam kde má. Presne toto má v úmysle Proerecta Shot a vďaka ľahšie prístupnej tekutej forme a vysokej koncentrácii dôležitých látok (aminokyseliny i rastlinné extrakty) sa to tomuto nápoju naozaj aj darí plniť.

💕 Zvýšené libido – nabudený sexuálny apetít

Podpora chuti na sex je ďalším veľkým plusom tohto doplnku. Proerecta Shot si dáte polhodinku pred stykom a budete nadržaní ako… nuž, takto to celkom nefunguje, no pozitívny efekt je aj v tomto smere celkom hmatateľný. Viac sa takto budete tešiť na nadchádzajúce intímnosti, vedomie, že s erekciou by to malo byť v poriadku vám zvyšuje nielen sebavedomie ale aj vnímavosť stimulov sexuálneho dráždenia. A extrakt z kotvičníka (ak sa vám podarí shot pravidelne užívať niekoľkokrát do mesiaca) pomôže s udržaním optimálnej hladiny testosterónu, čo má za následok reálne posilnené libido a ďalšie dôležité sexuálne funkcie (potencia…).

💕 Viac energie a sexuálnej kondície

V Proerecta Shot sa nachádzajú stimulanty a adaptogény ako guarana, ženšen a rozchodnica ružová, ktoré poskytujú telu dostatok energie, aby súlož prebehla uspokojujúco v každom smere. Takto si dokážete užiť sex bez obáv, že skončíte príliš skoro, alebo že nedokážete po vyvrcholení v dohľadnej dobe opäť „naštartovať“…

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Proerecta Shot obsahuje iba prírodné látky (výťažky z rastlín + aminokyseliny) a bezpečné konzervanty nevyhnutné k udržaniu vlastností nápoja a normálnej trvanlivosti, takže riziko vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Zriedkavo sa na začiatku užívania môže prejaviť slabšia bolesť hlavy, či mierne tráviace problémy.

Nápoj obsahuje kofeín, takže pozor by si mali dať tiež osoby, ktoré naň nereagujú práve najlepšie (predsa len, je to psychoaktívna látka stimulujúca centrálnu nervovú sústavu a zrýchľujúca srdcovú činnosť). A aj preto je dôležité aby ste dodržiavali výrobcom odporúčané dávkovanie (maximálne 1 shot denne).

 

Kontraindikácie a interakcie

Proerecta Shot nie je určený deťom a tiež ženám (hlavne tehotným a dojčiacim)Pri užívaní tohto prípravku neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto bylinného shotu, neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom. Určité obmedzenia v užívaní prípravku však samozrejme existujú. Pozrite sa či aj vy nepatríte do skupiny ľudí, ktorí by nemali Proerecta Shot užívať a ak, tak len po konzultácii s lekárom:

 • alergická reakcia vyvolaná niektorou zo zložiek prípravku (vrátane pomocných látok prítomných v nápoji)
 • negatívne vedľajšie účinky bezprostredne spôsobené užívaním prípravku (tráviace ťažkosti, bolesti hlavy, búšenie srdca a podobne)
 • poruchy a choroby kardiovaskulárneho systému vrátane vrodenej poruchy srdca
 • vysoký či naopak nízky krvný tlak
 • porucha zrážania krvi, vredy, poruchy pečene
 • vrodená porucha sietnice
 • užívanie liekov na erektilnú dysfunkciu
 • užívanie liekov, ktoré obsahujú nitráty

Proerecta Shot nie je liek, jedná sa o výživový doplnok – nezabúdajte na to! V žiadnom prípade sa teda nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Proerecta Shot by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom (nepoškodenom) balení, mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nápoj už určite neužívajte.

 

Kde kúpiť Proerecta Shot: jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Doplnok Proerecta Shot sa predáva jedine prostredníctvom oficiálneho eshopu na internete. Výrobca to obhajuje tvrdením, že práve takto sa ušetria náklady na prevádzku kamenných predajní a cena tabletiek tak zostáva na priaznivej úrovni. V lekárni ho teda budete hľadať márne (ani Dr. Max, ani Pilulka, Benu, Vaša Lekáreň… prosto nikde). A to ako v krajine pôvodu v Čechách a na Morave, tak i u nás na Slovensku.

Najpohodlnejšie so zárukou 100%-nej originality si ho teda zaobstaráteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Proerecta Shot
Proerecta Shot
 • bylinný shot na podporu erekcie
 • nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu mikrocirkulácie krvi v penise
 • výsledkom je kvalitná erekcia umožňujúca plnohodnotný pohlavný styk
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
 • bez vedľajších účinkov
5,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Proerecta Shot drink je dostupný samostatne, alebo aj vo zvýhodnenom balení po 8 a 16 kusov:

Výraznej zľavy za Proerecta Shot sa dočkáte samozrejme pri najväčšom balíčku so 16 fľaštičkami (kde vás jedna vyjde len na 4,60 €). Ja odporúčam aby ste si zaobstarali rovno ✅ 8 kúskov – nie je to až tak veľa (1 fľaštička za 5 €) a máte ich do zásoby na 8 perfektných pohlavných stykov.

➡️ Zľavy a akcie

Proerecta je u nás už overená a dôveryhodná značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť aj niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

💊 Proerecta „Klasik“ a Proerecta Long

V prípade záujmu a potreby môžete siahnuť aj po ďalších variantoch značky – základnom Proerecta “Klasik“ na okamžitú podporu erekcie, alebo novinku vo vylepšenom „formáte“ pre mužov po 50-tke: Proerecta Long.

💡 TIP na produkt - Proerecta
Proerecta
 • tabletky na posilnenie potencie a zvýšenie libida
 • okamžitá a účinná podpora erekcie
 • prírodné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny a vitamín E
 • nástup účinkov už do hodiny
 • bez vedľajších účinkov
22,00 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

💡 TIP na produkt - Proerecta Long
Proerecta Long
 • tabletky na erekciu špeciálne pre pánov nad 50 rokov
 • podpora prirodzenej mužskej sexuality, plodnosti a vitality
 • prispieva k normálnej hladine testosterónu v tele
 • bylinné zloženie s aminokyselinami obohatené vitamínmi a minerálmi
 • určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok dostupný bez predpisu a vyšetrenia u lekára
31,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

 

Ako kúpiť a objednať

V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Postup pri objednávke je v podstate rovnaký ako v iných  obchodoch na internete. To znamená, že si vyberiete balenie (1, 3-, alebo 4-balenie), zadáte adresu doručenia a vaše osobné údaje, vyberiete spôsob platby – bankový prevod alebo dobierka spoplatnená 1 € a spôsob dopravy (osobný odber alebo kuriér). Ešte sa presvedčíte či ste všetky kolónky vyplnili správne a môžete odoslať.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 2 €, expresný kuriér vám balík doručí na zadanú adresu do 2 pracovných dní, pričom predtým Vás informovať na vami zadanom telefónnom čísle
Kuriér DHL – cena: 2 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 2 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už aj v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 500 výdajných miest

 • súčasťou zásielky je aj zľavový kód na ďalšie nákupy
 • daňový doklad / faktúra vám príde na mail, spolu s so sledovacím číslom vašej zásielky, takže budete vždy vedieť v akom stave je vaša objednávka, či kde sa práve nachádza a kedy k vám dorazí
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom, zabalená v nepriehľadnom obale (biela bublinková obálka) a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť eMarkest
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 2-3 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Proerecta Shot

Proerecta Shot je určený na okamžité použitie v prípade potreby (nie na každodennú konzumáciu), čomu je prispôsobené aj balenie prípravku. Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊 1 shot (60 ml) 30 minút pred plánovanou sexuálnou aktivitou
 • maximálna denná dávka je 60 ml (jedno balenie/fľaštička prípravku)
 • bylinný shot môžete v podstate užiť kedykoľvek počas dňa a nezávisle od príjmu potravy
 • výsledný efekt potom závisí aj od veku, zdravotného a psychického stavu muža

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Práve naopak. Nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním doporučenej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov (prípravok obsahuje kofeín).

Proerecta Shot - dávkovanie

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • okamžitý účinok (do 30 minút a po sexuálnej stimulácii)
 • tekutá forma – lepšia prístupnosť
 • vyššia koncentrácia aktívnych látok
 • v zložení sa nachádzajú prírodné látky s overeným účinkom
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 1 nápoj pred sexom)
 • bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • voľne dostupný prípravok
 • prémiová česká značka Proerecta
 • broskyňová príchuť
 • diskrétne balenie
 • garancia vrátenia peňazí (samozrejme za každé neotvorené balenie)
 • drinky sú v oficiálnom eshope vždy skladom a po objednávke sa okamžite odosielajú

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Proerecta Shot

Proerecta Shot ako úplná novinka (na trhu len od decembra 2019) sa mi dostal do rúk takto pred mesiacom. K dispozícii som mal 8 fľaštičiek v balení, takže hneď ako som ich všetky spotreboval, začala sa rodiť práve táto recenzia. Čo ma zaujalo okamžite, tak to bola tekutá forma prípravku – keďže ja som v tomto „tabletkový“ – zmena padla vhod aj mne. Ako začať? Môžeme hneď zhusta – nikdy by som nečakal, že „džúsik“ (broskyňová chuť je naozaj vcelku príjemná) dokáže takto rýchlo zaúčinkovať. Pri tabletkách som mal väčšinou pocit, že lepšie prekrvenie penisu a jeho citlivosť prichádza aj viac ako po hodine užitia (navzdory tvrdeniam niektorých výrobcov) a k tomu až po užití niekoľkých dávok.

Pri Proerecta Shot som dostal Shock 🙂 Hneď na prvý raz sa mi podarilo pocítiť, že po polhodinke čo som nápoj vypil, mi začína byť úzko v nohaviciach. Doslova. Samozrejme aj za prispenia mojej šikovnej partnerky. Taký silný pocit vzrušenia som pociťoval snáď ešte v prvopočiatkoch mojej sexuálnej kariéry. Čo sa týka kvality erekcie, tak v tomto prípade takisto panovala spokojnosť. S jej trvaním naprvýkrát už menej – pripisujem to svojej zvýšenej nadržanosti, no po opätovnom a musím povedať, že aj celkom rýchlom stoporení, to už bolo úplne v poriadku.

Nejaké negatíva?

Po užití shot-u som počas večera a noci nepociťoval žiadne negatíva a tak to bolo pri všetkých ôsmich razoch. Žiadne sucho v ústach ani bolenie hlavy, žiadne búšenie srdca, či únava po prebudení. Všetko OK. Aby som verne zachytil účinnosť tohto prípravku, počas doby kedy som ho užíval som úplne vysadil alkohol, ktorý by inak istotne znižoval intenzitu účinku dosiahnutého vypitím nápoja. Ešte jedna vec, a dúfam, že som vás nechtiac nevoviedol do omylu, nezamieňajte si účinok tohto prípravku s liekmi na erektilnú dysfunkciu (Viagra, Cialis, Levitra, či Spedra a ich rôzne generiká). Stále sa totiž jedná iba o podporu a stimuláciu prírodnými prostriedkami. Erekciu na povel ako pri spomínaných liekoch ozaj neočakávajte.

Aby som to zas nevychválil do nebies. Trochu sa sklamala celkom vysoká cena tohoto v podstate bylinného drinku. Ale tak niekomu určite nebude ľúto dať za väčší poldecáčik v priemere 5 €. A napokon, viem si škatuľku s Proerecta Shot celkom dobre predstaviť ako darček od partnerky na Valentína či pri inej vhodnej príležitosti…

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Keďže je Proerecta Shot úplná ale úplná novinka a táto recenzia vznikla v podstate po mesiaci od uvedenia prípravku na trh je jasné, že skúseností a hodnotení mužov s užívaním tohto nápoja na erekciu nebolo na internete mnoho (teda takmer žiadne). Dohodnime sa tak, že po nejakom čase si opätovne prejdete túto recenziu a ja ju dovtedy doplním o reálne skúsenosti ostatných mužov.

ℹ️ Zatiaľ teda na tomto mieste uvediem len niekoľko postrehov z oficiálneho eshopu:

…silná dávka a rýchly účinok…“ Matěj M.

…úplná pecka. Asi najsilnejší doplnok na erekciu, čo som vyskúšal…“ Martin T.

 

Najčastejšie otázky

❓ Pre koho a na čo je Proerecta Shot určená?

Na povzbudenie libida, vylepšenie sexuálneho pôžitku a kvalitnejšiu erekciu. Myslím, že tým je povedané všetko… len dodám, že v tomto smere mu naozaj niet čo vytknúť. Ak ho užijete niekoľkokrát do mesiaca, úplne si tým osviežite svoj intímny život.

❓ Proerecta Shot a nejaké vedľajšie účinky?

Výhodou prípravku je jeho neškodnosť a bezpečnosť čo sa týka vedľajších účinkov. Žiadne totiž očakávať nemusíte. Ani keď si ho doprajete každý druhý deň. Mám odskúšané.

❓ Kedy by sa shot nemal užívať?

V prípade, že riešite vážnejší problém s erekciou tak s Proerecta Shot veľa nevyriešite, na to sú všeobecne prírodné doplnky výživy prikrátke a ich užívanie v podstate zbytočné. Medzi obmedzenia v užívaní prípravku patrí najmä vek (musíte byť plnoletí), pohlavie (nesmú ho užívať najmä tehotné a dojčiace ženy), a zdravotné ťažkosti týkajúce sa kardiovaskulárnej sústavy.

❓ Môže sa Proerecta Shot kombinovať s alkoholom?

Nemal by sa, hoci výrobca v tomto smere konzumáciu úplne nevylučuje (spomína akurát nevhodnosť jeho nadmerného príjmu). No ak to myslíte so svojou erekciou naozaj vážne, alkoholu sa budete radšej vyhýbať.

❓ Kedy sa prejavia prvé účinky?

Najlepšie na tomto drinku je, že prvé účinky po jeho vypití sa prejavia takmer okamžite (teda do tej polhodinky). Pozitívne zmeny by ste mohli pocítiť ako akési brnenie či pnutie v penise a následne ako plnokrvnú erekciu (ktorej dopomôže ideálne vaša partnerka).

❓ Obsahuje Proerecta Shot nejaké alergény?

Žiadna zo zložiek tohto prípravku nepatrí medzi bežné alergény, takže v tomto je riziko minimálne. Existuje však možnosť, že môžete mať alergickú reakciu na niektorú z aktívnych zložiek prípravku. Ak ho chcete užívať potom, najprv to preberte s lekárom – pre istotu.

❓ Možno Proerectu Shot kombinovať s inými doplnkami na erekciu?

No ideálne to určite nie je, takže kombinácia tabletiek s drinkom na erekciu nie je práve najvhodnejšia. Výrobca spomína doslova, že prípravok sa užíva podľa odporúčaného dávkovania 1 Shot 30 minút pred pohlavným stykom pričom sa nekombinuje s inými doplnkami alebo liekmi.

❓ V čom sa líši Poerecta Shot od Proerecta Long či Klasik?

Proerecta Klasik a Proerecta SHOT sú určené na okamžité užitie v prípade akútnej potreby. Klasik sa užíva 60 minút pred stykom a Shot iba 30 minút, vďaka rýchlejšej využiteľnosti aktívnych látok v tekutej forme. No a prednedávnom taktiež vyskúšaný prípravok Proerecta Long je určený pre dlhodobú podporu erekcie a užíva sa denne (nepretržite).

❓ Dá sa Proerecta Shot kúpiť v lekárni?

Prípravky značky Proerecta v lekárni nehľadajte. Výrobca preferuje skôr priamu cestu k svojim zákazníkom a prevádzkuje oficiálny eshop. Práve tam si originálne prípravky dokážete zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu s istotou, že ich vždy budú mať na sklade.

❓ Dá sa Proerecta Shot pozrieť a prípadne aj zaobstarať cez nákupný portál Heureka?

Pokiaľ viem, tak nie a ani dobudúcna to tak nevyzerá. Ale ako som už niekoľkokrát spomínal, oficiálny eshop je vám plne k dispozícii (s infolinkou, FAQ, garanciou vrátenia peňazí, etc., etc…).

❓ Ako je to s dodaním doplnku z oficiálnej stránky Proerecta, je to diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané produkty balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu (iba adresou odosielateľa: eMarkest s.r.o.). A shoty majú ešte jednu malú výhodu – v balení nehrkajú, takže doručovateľa ani nenapadne čo v balíčku môže byť.

 

Proerecta Shot a moje zhodnotenie na záver

Proerecta Shot je z môjho pohľadu nadpriemerne účinný prípravok, ktorý toho dokáže s vašou erekciou celkom dosť. Teda v porovnaní z väčšinou prípravkov, ktoré som testoval. Je pravda, že veľa robí aj jeho forma – tekutý „broskyňový džús“ – takže rýchlosť nástupu účinku je naozaj špičková. Aby som vás ale trochu schladil – nie je to prípravok ála Viagra, takže vám na povel stáť určite nebude (hoci stojí skoro toľko čo taká modrá tabletka). No na druhú stranu vďaka prítomným afrodiziakám tak trochu pôsobí ako originálny nápoj lásky a reálne zvyšuje vašu žiadostivosť. Za mňa: 100%-né odporúčanie – minimálne na vyskúšanie a niekoľko kvalitných „sexíkov“…

Ako vybrať správnu Proerectu?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Proerecta, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

♂ PRE MUŽOV:

 • Proerecta Shot – shot/drink na jednorázové použitie, pre mužov (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, unikátna forma prípravku podporuje rýchlejší nástup účinku: „Energy drink” pre penis a erekciu
 • Proerecta Klasik – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+, primárne 50+), komplexné zlepšenie nielen v intímnej oblasti života každého muža (pozri recenziu)
 • Proerecta Prostate – prírodné tabletky na podporu kondície a vitality prostaty a močových ciest (pozri recenziu)

♀ PRE ŽENY:

 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy (pozri recenziu)

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
 • kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
 • bez vedľajších účinkov
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Proerecta Shot - originálny bylinný shot na podporu erekcie - nápoj pre okamžitú, zrýchlenú podporu mikrocirkulácie krvi v penise a výrazne lepšiu erekciu.

4.0

Proerecta Shot

✅ Cena: 5,99 €
✅ Balenie: 60 ml
✅ Dávkovanie: 1 balenie denne (60 ml) pred pohlavným stykom

Chcem Proerecta Shot Proerecta.com
Vývoj ceny Proerecta Shot

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Proerecta Long
Proerecta Long
➡️ tabletky na erekciu špeciálne pre pánov nad 50 rokov
✅ podpora prirodzenej mužskej sexuality, plodnosti a vitality
✅ bylinné zloženie + aminokyseliny, vitamíny a minerály
✅ určený na dlhodobé užívanie
✅ dostupný bez predpisu
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

31,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.