Proerecta Women – renomovaná značka prichádza s tabletkami pre ženy, oplatia sa?

Vladimír Rejholec Recenzia 29. januára 2021 0
Proerecta Women recenzia tabletiek pre ženy
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
24,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Proerecta.com

Proerecta Women sú tabletky pre ženy, ktoré primárne slúžia na podporu normálneho ženského libida, alias sexuálnej túžby a normálnej hladiny hormónov. Z čoho jasne vyplýva, že siahnuť po ňom s dôverou môžu aj tie ženy, ktoré pociťujú nepriaznivé príznaky nastupujúcej menopauzy a klimaktéria, či riešia problémovú menštruáciu. Prípravok má prírodné zloženie pozostávajúce hlavne z overených rastlinných extraktov, dôležitých vitamínov a minerálov namiešaných spolu tak, aby špeciálne zodpovedali potrebám ženského tela.

Čo všetko teda tabletky Proerecta Women obsahujú a ako tieto zložky vplývajú na organizmus? Aké účinky môžete od prípravku očakávať a ako dlho trvá, kým sa prejavia a aké majú trvanie? Existujú nejaké obmedzenia, ktoré by bránili jeho užívaniu, či ako to vyzerá s jeho prípadnými vedľajšími účinkami? Prečítajte si nasledujúcu recenziu a odpoveď na tieto otázky dostanete ako „na striebornom podnose“. A okrem toho aj reálne skúsenosti s jeho užívaním (partnerka), či viac o jeho dostupnosti u nás: cena, balenia, kde kúpiť…

doba testovania prípravkumesiac
prvé účinkyv priebehu 2. týždňa užívania
na recept⛔️ NIE
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
viac energie a vitality⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
intenzívnejší pôžitok pri styku⭐️⭐️⭐️⭐️
menopauza a menštruácia (zmiernenie príznakov)⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania
ZĽAVA: zadaj v objednávke kód proerectax10
✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
Proerecta - všetky varianty (aj pre mužov)Proerecta Women
Proerecta Klasik
Proerecta Long
Proerecta Shot
Proerecta Prostate
kvalitná alternatívaFeminus
Aphrodisia V pre ženy

Proerecta Women – charakteristika, balenie a určenie

Proerecta Women je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu nemusíte očakávať žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás (mimoto, ide tiež o produkt riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR ). Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok bez potreby lekárskeho predpisu.

Všetky produkty značky Proerecta:

 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy
 • Proerecta Klasik – okamžitá prírodná podpora erekcie
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora erekcie
 • Proerecta Shot – unikátny drink pre mužov na podporu erekcie pred stykom
 • Proerecta Prostate – prírodný doplnok pre mužov na podporu vitality prostaty a močových ciest

➡️ Výrobca

Proerecta Women vyrába a u nás aj predáva česká spoločnosť eMarkest s.r.o. z Prahy. Tabletky sú vyrobené z kvalitných surovín podľa najvyšších štandardov výroby (GMP), ako všetky produkty tejto značky. Okrem prípravkov na posilnenie ženského a mužského sexuálneho zdravia je firma známa aj vďaka ďalšej prémiovej značke Blendea.

➡️ Balenie

Tabletky Proerecta Women sa nachádzajú v priehľadnej plastovej liekovke s etiketou s označením loga značky a počtu tabliet a návodom na použitie. Základné balenie obsahuje 60 kapsúl a vydrží na 1 celý mesiac nepretržitého užívania. Takéto balenie sa hodí skôr na prvotné zoznámenie sa s účinkami produktu (podobne ako sa s nimi zoznámila moja partnerka pri jeho testovaní). Výsledný efekt užívania je lepší a výraznejší po každom ďalšom spotrebovanom balení (optimálne sú podľa výrobcu 3 balenia a teda 3 mesiace užívania tabletiek).

Proerecta Women má formu klasických priehľadných kapsúl z potravinárskej celulózy, ktoré sa užívajú orálne, stačí ich len prehltnúť a zapiť vodou. Po otvorení fľaštičky tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale.

Proerecta Women - tobolky, kapsuly, recenzia

➡️ Určenie

Proerecta Women je prírodný doplnok výživy vhodný pre každú dospelú ženu, ktorá rieši nepríjemné príznaky oslabeného libida nezriedka spojené so zvyšujúcim sa vekom a menopauzou. Okrem posilnenia libida (jeho zníženie je jedným s preukázateľných príznakov starnutia), toho samozrejme dokáže viac. V skratke, Proerecta Women je vhodný pre ženy:

 • s nízkym libidom a teda potlačenou sexuálnou túžbou
 • po štyridsiatke, ktoré čelia prudkým hormonálnym zmenám vďaka nastupujúcej menopauze
 • ktoré trpia častými zmenami nálad a permanentnou únavou (oslabená fyzická aj duševná kondícia)
 • s nepríjemným až bolestivým priebehom menštruácie
 • ktoré trápi predmenštruačný syndróm
 • ktorým v jedálničku chýbajú dôležité látky

Ak patríte aj vy do niektorej zo skupín, ktoré som tu vymenoval, Proerecta Women sa vám v priebehu roka bude naozaj hodiť (2-3 x po 2 mesiace kúry)

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Proerecta Women obsahuje zmes účinných rastlinných extraktov: maca, vitex jahňací, tribulus, ženšen a BioPerine® v kombinácii s dôležitými minerálmi a vitamínmi (horčík, zinok + vitamíny B3, B6, B2, D3, B12).

Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Maca (Lepidium meyenii)

Maca, alias Žerucha peruánska, je legendárna bylina pochádzajúca z juhoamerických Ánd. Je považovaná za superpotravinu a teda v jej hlavnej časti, ktorá sa k terapeutickým účelom využíva – koreň, môžete očakávať naozaj nepreberné množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín, antioxidantov a ďalších bioaktívnych látok, ktoré vplývajú takmer na každý nevyhnutný proces v tele.

Maca je obľúbená u žien hlavne z toho dôvodu, že má priaznivý vplyv na menštruačný cyklus a nastupujúcu menopauzu, plodnosť, podporuje ich libido a sexuálny výkon. Keďže sa jedná aj o bohatý zdroj energie, maca pomáha aj pri zvýšenej únave a zlepšuje psychickú odolnosť. V Proerecta Women tvorí táto zložka základ zloženia.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre

➡️ Vitex jahňací (Vitex agnus-castus)

Vitex jahňací, alias Drmek (z češtiny), je rastlina/krík pôvodne pochádzajúca od Stredozemného mora. Je typicky „ženskou“ liečivou bylinkou, pričom je vyhľadávaná najmä pri ťažkostiach pred a počas menštruácie. Takisto sa používa na zmiernenie príznakov predmenštruačného syndrómu (PMS) ako je zvýšená podráždenosť, pocit nadúvania, zadržiavanie vody v tele. Pri menopauze poskytuje úľavu od niektorých jej nežiadúcich symptómov.

Okrem toho je v ľudovom liečiteľstve využívaná aj na zvýšenie šance otehotnieť (podpora lepšej ovulácie), či podporu laktácie. Perlička: v stredoveku rastlinu užívali mnísi na potlačenie ich telesnej túžby (mužské anafrodiziakum).

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Vitex jahňací – mníšske korenie, ktoré poteší najmä ženy

➡️ Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Kotvičník je rastlina, ktorá je známa hlavne tým, že podporuje prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov v tele – u žien estrogénu a progesterónu, u mužov testosterónu. U športovcov je zase populárny preto, lebo podporuje športový výkon a prispieva k lepšej tvorbe svalovej hmoty.

Všeobecne sa u ľudí oceňuje aj jeho priaznivý vplyv na libido a potenciu, močovú sústavu a látkový metabolizmus. Tribulus je známy tiež ako zdroj prirodzenej energie a vitality organizmu.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

➡️ Ženšen (Panax ginseng)

Ženšen, alias Všehoj ázijský, je asi najznámejšie afrodiziakum a „liek na potenciu“ čínskej tradičnej medicíny. Koreň, ktorí mnohí vyvažujú zlatom, obsahuje unikátne ginsenozidy, ktoré zo ženšenu robia hlavne skvelý adaptogén (lepšia a rýchlejšia adaptácia organizmu okolitým, nezriedka sťaženým, podmienkam, pomoc so stresom).

Proerecta Women teda ťaží z viacerých pozitívnych účinkov rastliny. Spomenúť určite treba podporu sexuálneho zdravia, krvného obehu a lepšieho prekrvenia aj periférnych oblastí nášho tela. Je výborný stimulant, takže jeho príspevok pri únave a vyčerpaní je tiež nezanedbateľný. Udržuje optimálny fyzický i psychický stav „atakďalej atakďalej“ – jednoducho je to Všehoj…

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ženšen Panax ginseng – svetoznámy zázrak ázijskej tradičnej medicíny.

➡️ BioPerine®

Pod touto tajomnou skratkou sa ukrýva ochranná známka štandardizovaných extraktov z plodov čierneho korenia (Piper nigrum). Takýto extrakt s vysokým obsahom piperínu sa najčastejšie používa na podporu rýchlejšieho procesu látkovej výmeny a povzbudenie činnosti tráviacich enzýmov.

Prispieva tiež k normálnej činnosti nervovej sústavy, dýchacieho systému, krvného obehu v jemných cievach a kapilárach, pomáha tiež udržiavať zdravie pokožky, či pečene.

➡️ Horčík

Horčík je nevyhnutný biogénny prvok. V Proerecta Women sa nachádza kvôli tomu, že jeho dôležitou funkciou v tele je ochrana pred stresom a zmiernenie miery únavy a vyčerpania.

Horčík je tiež nevyhnutný pre správnu činnosť nervovej sústavy a činnosť svalov, reguláciu činnosti štítnej žľazy, ale i prostaty, či činnosť kardiovaskulárneho systému. Udržuje aj normálny stav kostí a zubov.

➡️ Zinok

Zinok má v našom tele viacero nezastupiteľných funkcií. Napríklad vplýva na hladinu hormónov v našom tele, podporuje normálnu funkciu nervovej sústavy a optimálne psychické rozpoloženie. Prispieva tiež k normálnemu stavu nechtov a pokožky a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

➡️ Vitamín B3

Vitamín B3 (niacín) je dôležitý pre náš psychický stav. Prispieva totiž k normálnej činnosti nervovej sústavy a zníženiu miery únavy a vyčerpania. Takisto podporuje normálnu funkciu zažívacieho ústrojenstva, kože a nervov. Rovnako je nezastupiteľný pri premene potravy na energiu.

➡️ Vitamín B6

Vitamín B6 (pyridoxín) sa zúčastňuje procesu regulácie hormonálnej hladiny v tele. Prispieva aj k rýchlejšiemu potlačeniu únavy, čím predchádza celkovému vyčerpaniu organizmu. Takisto je dôležitý pri metabolizme červených krviniek a prispieva tiež k lepšiemu stavu zubov a kostí.

➡️ Vitamín B2

V Proerecta Woman sa nachádza aj ďalší významný vitamín so skupiny B – vitamín B2 (riboflavín). Ako antioxidant chráni naše telové bunky pred voľnými radikálmi a dodáva organizmu aj množstvo energie (zníženie únavy a vyčerpania). Prispieva tiež k správnej látkovej výmene, k zachovaniu zdravých slizníc, udržaniu zdravých červených krviniek, zdravej pokožky, či k správnej látkovej premene železa.

➡️ Vitamín D3

Vitamín D3 (kalciol, resp. cholekalciferol) je dôležitý hlavne z pohľadu optimálneho vstrebávania vápnika a fosforu v ľudskom tele, pre normálnu činnosť svalov, či správnu funkciu imunitného systému. Hoci sa dokáže prirodzene tvoriť v našej koži pôsobením slnečného žiarenia, určite to však nie je v našich zemepisných šírkach v dostatočnom množstve. Proerecta Women obsahuje v 1 dennej dávke až 25 μg, čo je 1000 jednotiek UI.

➡️ Vitamín B12

Vitamín B12 (kobalamín, resp. kyanokobalamín) je dôležitý najmä z hľadiska vitality a zdravia nervovej sústavy. Zúčastňuje sa však aj správnej krvotvorby, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, pomáha k zníženiu únavy a vyčerpania a pomáha predchádzať výkyvom nálady.

 

Zloženie látok v dennej dávke Proerecta Women (2 kapsuly)

látkamnožstvo
Žerucha peruánska - Maca (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa500 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng), extrakt z koreňa200 mg
Vitex jahňací (Vitex agnus-castus), extrakt62,5 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt200 mg
BioPerine®5 mg
Zinok (citrát zinočnatý dihydrát)10 mg
Horčík (malát horečnatý)187,5 mg
Vitamín B316 mg
Vitamín B61,4 mg
Vitamín B21,4 mg
Vitamín D325 μg
Vitamín B122,5 μg

Prídavné látky: stearan horečnatý (protispekavá látka, udržiava technologické vlastnosti zmesi), HPMC – kapsula rastlinného pôvodu, takže je vhodná aj pre vegetariánov či vegánov (základ tvorí hydroxypropylmethyl celulóza/potravinárska celulóza)

Proerecta Women - zloženie prípravku (príbalová informácia)

 

Účinky Proerecta Women

Proerecta Women má pozitívne účinky vo viacerých oblastiach intímneho života ženy. Hlavne sa však „angažuje“ pri:

 • problémoch v menopauze a pri menštruácii – vrátane PMS, príznaky ako zvýšená únava, náladovosť a vyčerpanie
 • zníženom libide – čo negatívne ovplyvňuje sexuálnu vitalitu a kondíciu ženy, pomoc naprieč celým vekovým spektrom
 • hormonálnej nerovnováhe – súvisí s predošlými dvoma účinkami, Proerecta Women obsahuje prírodné látky, ktoré majú na hormóny v tele priaznivý vplyv

Toto sú najvýznamnejšie účinky Proerecta Women trochu podrobnejšie:

💕 Menopauza a menštruácia

Aktívne látky Proerecta Women pôsobia na hormonálnu hladinu a teda aj prostredníctvom týchto tabletiek je možné popasovať sa z rôznymi stavmi, ktoré majú na svedomí práve rozkolísané hormóny. Deje sa tak hlavne v období menopauzy* a klimaktéria, kedy sa na značnom diskomforte podieľajú návaly tepla, zvýšené potenie, búšenie srdca, výkyvy nálady a ďalšie.

To isté samozrejme platí aj na menštruačný cyklus, hlavne u tých žien, ktoré trpia PMS (predmenštruačným syndrómom), či čelia rovno bolestivej menštruácii s mnohými ďalšími negatívnymi príznakmi. Najvýraznejšie sa na pozitívnych účinkoch prípravku v tomto smere podieľa vitex jahňací a vitamín B6.

💡 *Menopauza, čo to je a kedy čakať jej príznaky…

Menopauza je, prísne vzaté, obdobie od posledného menštruačného krvácania riadeného vaječníkmi (menopauza = 12 mesiacov po sebe bez menštruácie). Jej nástup je individuálny a závisí od viacerých faktorov ako je genetická predispozícia, životný štýl, počet tehotenstiev, ale aj niektoré ochorenia (vrátane psychických problémov).

Táto postupná, no nezvratná, hormonálna zmena sa začne prejavovať približne 4 roky pred posledným menštruačným cyklom a často pretrváva ešte 4 roky potom. S nástupom najskôr okolo 40-tky (predčasná menopauza aj skôr), najneskôr zvyčajne vo veku 55 rokov.

👍 Čítaj viac o menopauze na ❤️Afrodiziakum.sk

 

💕 Libido, alias sexuálny apetít ženy

Všetko so všetkým súvisí – a presne táto poučka platí aj pre naše libido, alias sexuálny apetít. Na ženské libido (lebo to je primárne zameranie prípravku Proerecta Women) vplýva najmä hladina hormónov, hlavne estrogénov (pre libido je ideálna samozrejme vyrovnaná hladina). Ale tiež intenzita sexuálneho vzrušenia, normálna funkcia pohlavnej sústavy, ale i tej močovej samozrejme (hlavne nech je to bez rôznych infekcií a zápalov). A vďaka tomu, že v zložení týchto tabletiek sa nachádza množstvo overených rastlinných afrodiziák so širokým záberom (maca, ženšen, kotvičník), tak v tejto oblasti pôsobenia mu naozaj niet čo vytknúť. Ocenia to hlavne tie dámy, u ktorých postupom veku klesá aj ich sexuálna túžba.

💡 *Libido, čo to vlastne je a čo stojí za jeho úpadkom…

Libido je odborný výraz pre pohlavný pud. U každého je iný a neexistuje definícia, ktorá by ho špecifikovala v zmysle jeho optimálnej intenzity (čo je u niekoho postačujúce, iný to môže pociťovať ako žalostne málo, je to prosto komplikované…). Nízka sexuálna motivácia u žien môže byť dôsledok mnohých faktorov. Patrí medzi ne primárne vek, ale aj stres, rôzne chronické ochorenia a užívanie niektorých liekov. Výsledkom je znížená frekvencia pohlavných stykov a s tým často súvisiace problémy v partnerskom živote.

Ženské libido zväčša najviac trpí v období prechodu (menopauzy a klimaktéria), kedy sú vaječníky menej aktívne (až úplne „vyhasnú“) a produkcia dôležitých hormónov sa znižuje (pozri ako na zvýšenie estrogénu).

👍 Čítaj viac o libide na ❤️Afrodiziakum.sk

 

💕 Sexuálna vitalita

Proerecta Women má za úlohu podporiť sexuálnu vitalitu a kondíciu žien. Len vďaka dostatku energie je úspech v tejto oblasti vôbec možný. Zásluhou macy a ženšenu prítomných v zložení prípravku je o to dobre postarané. A na dôvažok kotvičník zemný v kombinácii s dôležitými vitamínmi a minerálmi prispieva k zdraviu a normálnej funkcii celej reprodukčnej sústavy.

 

💕 Psychický aj fyzický výkon

Tabletky Proerecta Women sa angažujú samozrejme aj v tejto oblasti, a hoci ju spomínam až teraz, nezriedka je v poradí dôležitosti u mnohých žien na prvom mieste. Je to tak, zvýšená únava a vyčerpanie, strata koncentrácie a celkovo zlé psychické i fyzické rozpoloženie dokáže zo života niekedy spraviť doslova „peklo“. Optimálny výkon a vitalitu pomôže udržať Proerecta Women vďaka horčíku, vitamínom skupiny B a aj takmer všetkým rastlinným extraktom nachádzajúcim sa v zložení prípravku.

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Proerecta Women obsahuje iba prírodné látky (výťažky z rastlín + vitamíny a minerály) a nevyhnutné pomocné látky nevyhnutné k udržaniu vlastností zmesi v kapsule, takže riziko vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Zriedkavo sa na začiatku užívania môžu objaviť mierne tráviace problémy, ktoré vyplývajú z príjmu nových látok a vo vyššej koncentrácii, no organizmus si veľmi rýchlo na ne zvykne. V prípade ak by náhodou problémy neustupovali (vrátane prípadnej alergickej reakcie), užívanie prípravku prerušte a o prípadnom ďalšom užívaní sa porozprávajte so svojim lekárom.

Moja partnerka, ktorá tieto tabletky užívala nepretržite jeden celý mesiac, žiadne negatívne nežiadúce účinky nepocítila. Podmienkou je však dodržanie výrobcom odporúčaného dávkovania (maximálna denná dávka 2 tabletky). Svojvoľne dávku nikdy nezvyšujte, na účinnosť to nebude mať žiaden vplyv (len to zbytočne zvýši riziko nežiadúcich prejavov).

 

Kontraindikácie a interakcie

Proerecta Women nie je určený deťom a tiež tehotným a dojčiacim ženámPri užívaní tohto prípravku neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním týchto tabletiek (napríklad, že užívate lieky na predpis, trpíte viac či menej závažným ochorením), neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Proerecta Women nie je žiaden liek, jedná sa o výživový doplnok – nezabúdajte na to! V žiadnom prípade sa teda nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Proerecta Women by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom (nepoškodenom) balení, mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby tabletky už určite neužívajte.

 

Kde kúpiť Proerecta Women: cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Proerecta Women sa u nás predáva zatiaľ iba prostredníctvom oficiálneho eshopu na internete. Výrobca to obhajuje tvrdením, že práve takto sa ušetria náklady na prevádzku kamenných predajní a cena tabletiek tak zostáva na priaznivej úrovni. V lekárni ho teda budete hľadať márne (ani Dr. Max, ani Pilulka, Benu, Vaša Lekáreň, Schneider, Apotheke, PLUS lekáreň a ďalších tieto tabletky v ponuke nemajú…).

Najpohodlnejšie so zárukou 100%-nej originality si ho teda zaobstaráteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Proerecta Women
Proerecta Women recenzia tabletiek pre ženy
 • prírodné tabletky pre ženy na podporu normálneho intímneho života
 • podpora menopauzálneho a menštruačného komfortu
 • pozitívny vplyv na ženské libido, potenciu, celú reprodukčnú sústavu
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + vitamíny a minerály
 • bez vedľajších účinkov, dostupné bez predpisu
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou – zadajte proerectax10
24,00 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

 

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Tabletky Proerecta Women sú momentálne dostupné v troch baleniach

 • 💊 základné balenie za 24,00 € (60 kapsúl) na 1 celý mesiac užívania – 1 kapsula: 0,40 €, 1 dávka: 0,80 € (pozri v obchode)
 • 💊 najvýhodnejšie balenie za 48 € a 180 kapsúl (2 balenia + 1 zadarmo) na 3 mesiace užívania – 1 kapsula: 0,27 €, 1 dávka: 0,54 € /1 balenie v prepočte vychádza na 16 €
 • 💊 najväčšie balenie za 68 € a 240 kapsúl na 4 mesiace užívania – 1 kapsula: 0,28 €, 1 dávka: 0,56 € /1 balenie v prepočte vychádza na 17 €

Odporúčam ísť zlatou strednou cestou a na začiatok vyskúšať k tomu aj cenovo najvýhodnejšie ✅ 3-balenie na overenie jeho účinkov (2 + 1 zdarma), kde vás jedno balenie vychádza len na 16 € a máte ho presne na celé tri mesiace užívania (optimálna doba užívania prípravku).

 

➡️ Zľavy a akcie

Proerecta je u nás už overená a dôveryhodná značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu priamo výrobcu máte možnosť využiť aj niektorú z akcií a zliav, ktoré často ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €
 • bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: ZĽAVOVÝ kupón – zadaj do objednávky: proerectax10

 

➡️ Ako kúpiť a objednať

V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Postup pri objednávke je v podstate rovnaký ako v iných  obchodoch na internete. To znamená, že si vyberiete balenie (1, 3-, alebo 4-balenie), zadáte adresu doručenia a vaše osobné údaje, vyberiete spôsob platby – bankový prevod alebo dobierka spoplatnená 1 € a spôsob dopravy (osobný odber alebo kuriér). Ešte sa presvedčíte či ste všetky kolónky vyplnili správne a môžete odoslať.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 2 €, expresný kuriér vám balík doručí na zadanú adresu do 2 pracovných dní, pričom predtým Vás informovať na vami zadanom telefónnom čísle
Kuriér DHL – cena: 2 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 2 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už aj v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 500 výdajných miest

 • súčasťou zásielky je aj zľavový kód na ďalšie nákupy
 • daňový doklad / faktúra vám príde na mail, spolu so sledovacím číslom vašej zásielky, takže budete vždy vedieť v akom stave je vaša objednávka, či kde sa práve nachádza a kedy k vám dorazí
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom, zabalená v nepriehľadnom obale (biela bublinková obálka) a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť eMarkest
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 2-3 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Proerecta Women

Proerecta Women je určený na dlhodobé užívanie, čomu je prispôsobené aj balenie prípravku. Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊 2 kapsuly denne – odporúčaná denná a zároveň aj maximálna dávka
 • kapsuly sa užívajú vcelku, pričom ich nezabudnite zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsuly môžete užiť kedykoľvek počas dňa, najlepšie zároveň s jedlom (odporúča sa ľahká a pestrá strava, ktorá účinok prípravku nespomalí, prípadne nezníži)
 • odporúčaná doba užívania Proerecta Women je minimálne 1 mesiac (optimálne 3)
 • výsledný efekt užívania závisí potom tiež od veku, zdravotného a psychického stavu ženy

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Práve naopak. Nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním doporučenej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

Ak jeden deň náhodou na tabletky zabudnete, dávku ďalší deň určite nezdvojnásobujte a pokračujte v odporúčanom užívaní.

Proerecta Women - dávkovanie, upozornenie

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • vysoká koncentrácia aktívnych látok
 • pestré zloženie: rastlinné extrakty s overeným účinkom + vitamíny a minerály
 • vhodný pre každú ženu ako podpora sexuálneho zdravia, normálnej hormonálnej aktivity, nastolenie menštruačného komfortu, podpora výkonu a koncentrácie, a zníženie únavy a vyčerpania
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba tabletky denne)
 • bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • voľne dostupný prípravok, bez lekárskeho predpisu
 • prémiová česká značka Proerecta
 • diskrétne balenie
 • garancia vrátenia peňazí
 • tabletky sú v oficiálnom eshope vždy skladom a po objednávke sa okamžite odosielajú

 

Osobné skúsenosti s užívaním Proerecta Women

Proerecta WOMEN zlepšuje kvalitu života zrelých žien… Tak áno, toto tvrdenie je jednoznačne pravdivé, čo môže potvrdiť aj moja partnerka, ktorá ho na môj popud vyskúšala a užívala nepretržite 1 celý mesiac (a ešte sa sama od seba chystá na jednu trojmesačnú kúru niekedy v priebehu tohto roka).

➡️ Ako to s Proerecta Women u nej teda dopadlo?

Už podľa predchádzajúcich slov je ľahké vydedukovať, že zavládla maximálna spokojnosť. Partnerka užívala tieto tabletky 1 mesiac a už v priebehu 2. týždňa sa prejavili prvé pozitívne účinky. Tie sa týkali najmä dvoch oblastí. Tou prvou bola zvýšená dávka energie, ktorá jej pomáhala lepšie zvládať pracovné dni i niekedy náročné chvíľky v domácnosti – bez preháňania ju začali baviť veci, do ktorých sa jej pôvodne veľmi nechcelo. A veľmi to prospelo aj nášmu intímnemu životu. Sex nás stále baví, no niekedy sa únava a stereotyp musia nevyhnutne prejaviť aj v partnerskom živote.

Partnerka po Proerecta Women totiž ožila aj v tejto oblasti (to je to druhé pozitívum). Za prvé sa na sex viac tešila a za druhé to nepochybne bolo aj kvôli tomu, že sa zvýšila jej citlivosť tam dole (jej vlastné slová) a lepšie reagovala na sexuálnu stimuláciu. Čoho výsledkom bol často aj intenzívnejší orgazmus (môžem potvrdiť, aj u mňa to vďaka tomu bolo intenzívnejšie). Dokonca v tomto čase pribudla do našej zbierky ďalšia sexuálna pomôcka

Z dôvodu lepšieho prekrvenia sa nezlepšila „iba“ jej citlivosť a pôžitok pri pohlavnom styku, ale trochu ustúpil aj problém, ktorý ju občas dokáže potrápiť a to studené ruky a nohy. Takisto sa jej zdá, že počas menštruácie je to menej náročnejšie a tiež som si všimol, že aj v období tesne predtým je menej nervózna a podráždená. Účinok tabletiek bol naozaj zaujímavý a dobrou správou je, že vytrval v zaujímavej intenzite ešte 3-4 týždne po jeho vysadení.

Proerecta Women - tobolky, kapsuly, otvorená liekovka prípravku

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Proerecta Women je čerstvá novinka, takže veľa sa toho ohľadom skúseností iných žien nedá na internete dohľadať. Podobne je to aj s Heurekou (zatiaľ sa dá nájsť iba v CZ verzii). Akonáhle sa nejaké reálne skúsenosti s prípravkom objavia, bude ich k videniu aj v tejto recenzii (aj s preklikom na konkrétne fórum či diskusiu).

 

Najčastejšie otázky (FAQ), alebo čo by vás na Proerecta Women mohlo najviac zaujímať

❓ Pre koho a na čo je Proerecta Women určená?

Pre ženy, ktoré chcú pozdvihnúť svoje libido a vylepšiť sexuálny pôžitok. Pre ženy, ktoré kvôli hormonálnej nerovnováhe pociťujú značný diskomfort počas menopauzy a menštruácie, trpia príznakmi predmenštruačného syndrómu. Pre ženy, ktoré hľadajú dostatok vitality a energie každý deň a chcú zabojovať z nadmerným vyčerpaním a únavou. Celkom je toho dosť, čo poviete?

❓ Má Proerecta Women aj nejaké vedľajšie účinky?

A to je na tom to najlepšie. Vďaka prírodnému zloženiu sa vedľajších nežiadúcich účinkov počas užívania tohto prípravku vôbec nemusíte obávať. Zriedkavý „blbý“ pocit na začiatku býva dôsledok reakcie organizmu na zvýšený príjem aktívnych látok prípravku a veľmi rýchlo ustupuje.

❓ Kedy by sa tabletky nemali užívať?

Proerecta Women neužívajte pokiaľ riešite závažnejší zdravotný problém (napríklad hormonálnej povahy) a ak, tak po konzultácii s lekárom. A to samozrejme platí aj vtedy, ak máte menej ako 18 rokov, ste tehotná, alebo dojčíte. A narovinu, tabletky tiež môžu byť zbytočné pre ženy, ktoré menštruáciu a iné nepríjemné stavy v podstate zvládajú bez väčších problémov a ani ich intímny život sa nepotýka s ťažkosťami (verte či nie, ale nájdu sa aj také).

❓ Kedy sa prejavia prvé účinky?

Proerecta Women sa v tomto nelíši od ostatných doplnkov na prírodnej báze. Tým totiž musíte dopriať čas, aby na ich aktívne látky organizmus začal adekvátne reagovať. A samozrejme to bude vo veľkej miere individuálne. Partnerka pocítila prvé pozitíva do 2 týždňov, iná žena sa takto bude tešiť možno až v priebehu užívania druhého balenia prípravku.

❓ Ako sa dá vlastne spoznať, že Proerecta Women účinkuje tak ako má?

Podľa toho čo vás trápi. Zaberá, ak počas menštruácie (alebo pri PMS) budete cítiť úľavu od obvyklých nepriaznivých prejavov – bolesť hlavy, návaly tepla a potenie, časté zmeny nálad, búšenie srdca, nepríjemné psychické stavy, únava, nízke libido a ďalšie. Podobne je to samozrejme aj pri menopauze. Ak sa dlhodobo budete cítiť lepšie odpočinutá a nebudete pociťovať toľko stresu tak tiež. A samozrejme to bude aj zvýšená chuť na sex.

❓ Možno rátať s trvalými výsledkami? Alebo sa nepríjemné pocity vrátia späť?

Proerecta Women je prírodný doplnok stravy s rastlinnými extraktmi, vitamínmi a minerálmi a ich pravidelný prísun organizmu znamená aj reálny prospech (aktuálne). Po vysadení tabletiek o tieto látky prídete, takže treba buď adekvátnu náhradu (vhodná strava, životospráva), alebo pokračovať v ich užívaní. Dva-trikrát do roka 2 mesačná kúra s Proerecta Women by teoreticky mohla stačiť.

❓ Obsahuje Proerecta Women nejaké alergény?

Žiadna zo zložiek tohto prípravku nepatrí medzi bežné alergény, takže v tomto je riziko minimálne. Existuje však možnosť, že môžete mať alergickú reakciu na niektorú z aktívnych zložiek prípravku. V prípade, že sa tak stane, konzultujte ďalší postup s lekárom.

❓ Možno Proerectu Women kombinovať s inými liekmi či doplnkami pre ženy?

Proerecta Women obsahuje primerané množstvo a kombináciu účinných látok, že nič navyše v podstate potrebovať ani nebudete – teda iné doplnky výživy zamerané na podobnú oblasť. Čo sa týka liekov, tak tam si všímajte hlavne príbalovú informáciu, kde sa uvádzajú kontraindikácie a iné obmedzenia čo sa týka užívania daného lieku, najlepšie ak sa o tom poradíte s lekárom, prípadne zavolajte na infolinku eshopu, kde vám poradia konkrétnejšie (CZ tel. číslo: +420 607 657 370).

❓ Ako dlho sa odporúča Proerecta Women užívať?

Aby sa „do deja“ zapojili všetky zložky prípravku optimálne a jeho účinky sa prejavili v maximálnej miere, odporúča sa aspoň 3 mesačné užívanie (3 balenia, momentálne v akcii vychádza 16 € jedno). Minimálna doba je 1 mesiac (partnerka bola spokojná aj pri tomto variante).

❓ Dá sa Proerecta Women kúpiť v lekárni?

Prípravky značky Proerecta u nás v lekárni nehľadajte. Výrobca preferuje skôr priamu cestu k svojim zákazníkom a prevádzkuje oficiálny eshop. Práve tam si tieto originálne prípravky dokážete zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu (žiadne marže a provízie predajcom navyše). A s istotou, že ich vždy budú mať na sklade.

❓ Ako je to s dodaním doplnku z oficiálnej stránky Proerecta, je to diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané produkty balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu (iba adresou odosielateľa: eMarkest s.r.o.).

 

Proerecta Women a moje zhodnotenie na záver

Že Proerecta Women reálne zlepšuje kvalitu života zrelých žien, o tom snáď nebude pochybovať nikto. Teda najmä ten, kto reálne siahne po tomto kvalitnom prípravku s prírodným koncentrovaným zložením.

Takže pokiaľ máte aj vy záujem o podporu libida, doplnenie energie a zníženie únavy či vyčerpania, chcete z partnerského života vyťažiť viacej zábavy a pôžitku, nemoriť sa toľko s nepriaznivými príznakmi menopauzy či problémovej menštruácie, pokojne si ho pridajte do svojho „jedálnička“ aj vy.

✅ TIP na záver: Ako vybrať správnu Proerectu?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Proerecta, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám…

♂ PRE MUŽOV:

 • Proerecta Klasik – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Proerecta Shot – shot/drink na jednorázové použitie, pre mužov (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, unikátna forma prípravku podporuje rýchlejší nástup účinku: „Energy drink” pre penis a erekciu (pozri recenziu)
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+, primárne 50+), komplexné zlepšenie nielen v intímnej oblasti života každého muža (pozri recenziu)
 • Proerecta Prostate – prírodný doplnok pre mužov na podporu vitality prostaty a močových ciest (pozri recenziu)

♀ PRE ŽENY:

 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • podpora normálnej plodnosti a sexuálneho zdravia
 • podpora normálnej hormonálnej aktivity
 • menštruačný a menopauzálny komfort
 • zníženie únavy a vyčerpanosti
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Proerecta Women - prírodný doplnok pre ženy na podporu jej intímneho života, zlepšenie menopauzálneho a menštruačného komfortu.

4.3

Proerecta Women recenzia tabletiek pre ženy

✅ Cena: 24,00 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Chcem Proerecta Women Proerecta.com
Vývoj ceny Proerecta Women

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
30 + 15 tabliet zdarma
Menox 45
Menox 45
➡️ prírodný prípravok na príznaky menopauzy a ich lepšie zvládnutie
✅ obsahuje Macu, Hloh, Ďatelinu, Ploštičník a Zinok
✅ pomáha udržať hormonálnu rovnováhu ženy
✅ podporuje zvýšenie vitality
✅ má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
Menox45.sk - eshop

⭐️ 15 denná kúra zadarmo
⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ rýchle dodanie do 48 hodín

21,99 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Menoxin
Menoxin
➡️ komplexný výživový doplnok pre komfort pri menopauze
✅ účinná kombináciu prírodných látok na problémy s menopauzou
✅ výborný aj na podporu libida, zmierňuje návaly tepla, podráždenie…
✅ prírodné zloženie, žiadne vedľajšie účinky
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Feminus
Feminus
➡️ doplnok pre ženy s koncentrovaným prírodným zložením
✅ komplexné účinky na ženský organizmus
✅ podpora prirodzenej tvorby estrogénu
✅ podpora nielen v menopauze
✅ zvýšenie sexuálneho apetítu
Feminus.sk - eshop

⭐️ vyrobené v Čechách
⭐️ platba kartou, prevodom, dobierkou (+1,80 €)

23,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Vladimír Rejholec

Som editorom niekoľkých tématických magazínov. Zaujíma ma tak technika, ako aj zdravý a aktívny životný štýl. Mám na starosti testovanie a vyhodnocovanie kvality produktov, pripravujem aj podrobné porovnania. Vediem redakciu Afrodiziakum.sk, vyberám témy, ktoré zaujímajú čitateľov a koordinujem tvorbu čo najkvalitnejších článkov.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.