Prostanax sú TOP tabletky na prostatu – skúsenosti hovoria jasne (podrobná recenzia)

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 2
Prostanax
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle, zapiť tekutinou
 • Dostupnosť: Skladom
18,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Prostanax sú tabletky, ktoré normalizujú funkciu prostaty. Toto je ich základná funkcia. Taktiež však pomôžu s normálnym fungovaním močovej sústavy, prispejú k potencii muža a dokonca prospejú aj jeho vlasom. Jedná sa o prírodný doplnok výživy z dielne overenej značky prípravkov pre pánov Zerex. Do portfólia produktov teda po tabletkách na erekciu a predčasnú ejakuláciu pribudol prémiový prípravok na ďalší typicky mužský orgán, ktorý má nepochybne vplyv aj na zdravý intímny život – prostatu.

Naozaj je taký účinný ako sľubuje? Užíval som ho celé 4 mesiace a v tejto recenzii sa podelím so svojimi poznatkami. To však samozrejme nie je všetko, o Prostanaxe sa totiž dozviete kompletné informácie od A po Z. To znamená zloženie, účinky, odporúčané dávkovanie a pokyny k správnemu užívaniu, prípadné nežiadúce účinky, kde a v akej cene a dostupnom balení dostanete Prostanax kúpiť.

doba testovania tabletiek4 mesiace
prvé účinky2.-3. týždeň
na recept⛔️ NIE
zlepšenie stavu prostaty⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
prevencia rakoviny prostaty⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
zlepšenie stavu močového ústrojenstva⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne páni po 40-tke)
lepšia alternatívaŽiadna, podobné účinky má ✅ Prostalex, prípadne ✅ Proerecta Prostate.
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke

Prostanax – charakteristika, balenie a určenie

Prostanax má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás.

➡️ Výrobca

Prostanax vyrába spoločnosť Active life Inv., s.r.o. Trenčín. ktorá na Slovensku predáva a distribuuje prémiové prípravky značky Zerex na podporu intímneho zdravia (Klasik, Ultragold, Extralong, Klasik plus, Shot). Všetky produkty tejto spoločnosti sú odskúšané v akreditovaných laboratóriách, čo výrobca vie doložiť aj príslušnými certifikátmi (pozri certifikát Prostanax). Tieto tabletky sú dostupné bez lekárskeho predpisu a teda pre ne nemusíte podstúpiť žiadne vyšetrenie u lekára

Dostupné prípravky pre mužov značky Zerex:

➡️ Balenie

Tabletky Prostanax sú balené vo väčšej bielej plastovej fľaštičke s etiketou, na ktorej je zelenou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 60 kapsúl a vydrží na celé 2 mesiace.

Samotné tabletky Prostanaxu sú klasické biele želatínové kapsuly. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

Prostanax - kapsule

Prostanax: otvorené balenie…

➡️ Určenie

Prostanax je určený všetkým mužom, ktorých prostata je už “zrelá na opateru” a to aj prostredníctvom kvalitného výživového doplnku s extra silným prírodným zložením, akým nepochybne Prostanax disponuje.

Tabletky sa užívajú dlhodobo, v podstate ideálne aj niekoľko mesiacov po sebe nepretržite. Vďaka jednoduchému užívaniu prípravku (1 tabletka denne) to nebude žiaden väčší problém. Výsledkom tak okrem normálnej činnosti prostaty bude v konečnom dôsledku aj zlepšený intímny život (zdravá prostata= zdravý sex), normálne fungovanie močového ústrojenstva a dostatok energie, ktoré tiež nepochybne prispejú ku kvalitnému pohlavnému styku.

 

Prostanax – kompletné zloženie a účinné látky

Prostanax je prírodný produkt, ktorý obsahuje v optimálnom množstve a pomere extrakty z liečivých rastlín s vedecky overenými účinkami (netradičné saw palmetto a tradičná žihľava) + nenahraditeľný “mužský” minerál zinok.

 

Saw Palmetto

💡 Serenoa plazivá (Serenoa repens) / Saw Palmetto ako doplnok pri liečbe zväčšenej prostaty.

Serenoa plazivá - zakrslá palmaTáto zakrslá americká palma rodí unikátne plody – tmavočervené kôstkovice, ktoré sú doslova preplnené množstvom výnimočných aktívnych látok. Námatkovo spomeniem voľné napríklad esterifikované mastné kyseliny (kyselina kaprylová, laurová, palmitová, olejová a ďalšie), triglyceridy, fytosteroly (napríklad β-sitosterol, stigmasterol, kampesterol, daucosterol), flavonoidy i polysacharidy.

Vďaka týmto látkam priaznivo pôsobí na fungovanie prostaty (prispieva aj k prevencii zápalov prostaty) i močového ústrojenstva, pozitívne tiež vplýva na zachovanie reprodukčnej schopnosti, podporuje rast vlasov, vplýva na hladinu mužských pohlavných hormónov. Preto sa výťažok z tejto rastliny používa ako doplnok pri liečbe benígnej hyperplázie prostaty (BPH)*, konkrétne ako liek prvej voľby pri ľahkom až strednom stupni prostatických ťažkostí (zdroj informácií).

A práve Saw Palmetto je dominantnou a právom aj najdôležitejšou zložkou Prostanaxu.

*Extrakt z plodov Serenoa repens redukuje nočné močenie a zvyšuje mieru toku moču na 50%. Dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia zhodnotila hormonálne účinky extraktu Serenoa repens podávaného mužom s BPH po 3 mesiace. Tá presvedčivo preukázala, že extrakt mal estrogénny a antiprogesterogénny účinok. Hexánový extrakt z bobúľ tejto zakrslej palmy má antiandrogénne vlastnosti, ktoré docieľuje inhibíciou enzýmu 5α-reduktázy… (zdroj informácií).

👍 Čítaj viac o rastline na Afrodiziak❤️m.sk: Saw Palmetto – afrodiziakum, na prostatu, aj pre ženy.

 

Pŕhľava

💡 Žihľava / Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) ako podpora zdravia močových ciest a teda nepriamo aj prostaty.
Žihľava - rastlina

Žihľava je jedna z najtradičnejších liečivých rastlín u nás…

Žihľava je jeden z najtradičnejších liekov ľudovej medicíny na problémy s močovými cestami. Táto všaderastúca rastlina má skvelý močopudný efekt, čím sa močové ústrojenstvo dokáže rýchlejšie zbaviť škodlivých organizmov  toxínov, ktoré spôsobujú rôzne zápaly. Na terapeutické účely sa používa koreň a vňať, ktoré obsahujú množstvo bioaktívnych látok ako je chlorofyl, rôzne minerály, karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, amíny, acetylcholín, histamín a serotonín, sacharidy (arabinóza, galaktóza, glukóza, manóza a ďalšie), vitamíny (napríklad vitamín B2, či C), aminokyseliny, glukoníny, triesloviny, fytoncídy, kyseliny šťaveľovú, mravčiu, octovú, kyselinu pantoténovú (vitamín B6) a kyselinu kremičitú.

V Prostanaxe je jej úloha jasná. Podpora normálnej činnosti obličiek, podpora zdravia močových ciest a teda nepriamo aj prostaty. V neposlednom rade však je to aj podpora tvorby žlče a usmernenie činnosti žlčníka, protizápalové a dezinfekčné vlastnosti.

 

Zinok

💡 Zinok a jeho pozitívny vplyv na prostatu a pohlavnú sústavu.
Zinok - kapsula

Zinok je pre ľudské telo naozaj dôležitý…

Zinok je dôležitá zložka každého ľudského organizmu. V tele muža slúži na udržanie prostaty v dobrej kondícii, napomáha tiež pri blokovaní transformácie testosterónu na dihydrotestosterón (udržanie normálnej hladiny tohto dôležitého pohlavného hormónu). Táto chvályhodná vlastnosť zinku má mimo iné aj vplyv na spomalenie rastu buniek prostaty. Odporučená denná dávka zinku je 10 mg a teda užívaním Prostanaxu je táto potreba úplne vykrytá. Zinok má tiež pozitívny vplyv na antioxidačné procesy v organizme, podporuje metabolizmus melatonínu čím zlepšuje spánok, podporuje normálny stav imunitného systému.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

V Prostanaxe sa zinok nachádza hlavne kvôli svojmu vplyvu na vylučovaciu sústavu a podporu normálnej činnosti prostaty.

 

Zloženie látok v 1 kapsule Prostanax

látkamnožstvo
Serenoa plazivá - Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z plodov (4:1)320 mg
Pŕhľava dvojdomá - Žihľava (Urtica dioica) extrakt z koreňa250 mg
Zinok (mliečnan zinočnatý)10 mg
(100% referenčnej výživovej hodnoty)

Prídavné látky: želatína (obal kapsule), horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo)

Pozri si zloženie prípravku priamo na fľaštičke

Prostanax - zloženie

 

Prostanax a jeho účinky

Prostanax, už podľa jeho názvu, je zameraný hlavne na prostatu a jej normálne fungovanie. Vďaka svojmu zloženiu však pozitívne pôsobí aj na hladinu testosterónu v tele, na močovú sústavu a na ďalšie oblasti ako podpora rastu vlasov a podobne. Toto sú najvýznamnejšie účinky Prostanaxu:

 

💕 Prostata

Nefunguje prostata tak ako má? Tak to je naozajstný problém. Ak sa bavíme o zväčšenej prostate* (BPH, alebo benígna prostatická hyperplázia), tak vedzte, že toto nezhubné bujnenie buniek sa deje z dosiaľ vedecky nezistených príčin. Vyskytuje sa predovšetkým u starších mužov, pričom im síce život neohrozuje (ako rakovina prostaty), no podstatne zhoršuje jeho kvalitu. Ako? Muž pociťuje častejšie nutkanie na močenie – cez deň i v noci, má slabší prúd moču, častým prejavom je aj inkontinencia – neželaný únik moču, zápaly močových ciest…

Prostanax vďaka svojmu overenému prírodnému zloženiu môže pomôcť dostať vašu prostatu do normálu. Rátajte však s tým, že to nebude zo dňa na deň (to nedokáže žiaden prípravok na svete). Pripravte sa na 3-4 mesiace nepretržitého užívania Prostanaxu, s tým, že výsledný efekt bude stáť určite za to.

💡 *BPH – v čom je vlastne problém?

Predstavte si, ako rukou priškrcujete záhradnú hadicu – presne takto totiž zväčšená prostata zoviera močovú trubicu. Keďže sa prietok moču znižuje, dochádza ku komplikáciám s vyprázdňovaním. A keďže sa močový mechúr pri tom musí namáhať viac, výsledkom je nezriedka aj zväčšenie a zhrubnutie jeho stien. Časť moču zase neustále v mechúre zostáva, čo býva príčinou mnohých infekcií močových ciest či obličiek a dochádza aj k tvorbe močových kameňov. Problémy s močením sú jedna vec. Horšie ako zle dokáže vplývať zväčšená prostata na potenciu muža. Okrem toho, že je obmedzená tvorba ejakulátu (kvantita, ale aj kvalita), tak môže dôjsť až na zvýšenú bolestivosť počas pohlavného styku a najviac pri vyvrcholení…

➡️ Prevencia

Ak sa dostávate do veku, kedy prostata najčastejšie začína spôsobovať problémy (50+), tak veľmi dobrou správou je, že Prostanax môžete užívať aj preventívne, aby ste sa týmto problémom vyhli. Prípravok totiž podporuje normálne fungovanie prostaty aj močového ústrojenstva.

 

💕 Močová sústava

Okrem základného pozitívneho vplyvu na prostatu, Prostanax dobre vplýva aj na zdravie močových ciest. Na svedomí to majú najmä močopudné účinky obidvoch rastlinných zložiek prípravku a teda Žihľavy i Saw Palmetta. Pravidelné užívanie tabliet potlačí príznaky problémového močenia (početnosť, nočné močenie, časté nutkanie na močenie…).

 

💕 Potencia a libido

Prostanax vplýva aj na vašu potenciu! Určite si viete predstaviť aj iné prípravky, ktoré sú zamerané na túto oblasť (mnohé z nich nájdete aj na Afrodiziakum.sk), no práve dlhodobý vplyv Prostanaxu na pohlavnú sústavu je ďalším skvelým bonusom jeho užívania. Potenciu a libido podporuje výťažok zo Saw Palmetto, plodnosť má “na starosti” Zinok, ktorý má významný vplyv napríklad aj na kvalitu spermií.

 

💕 Vlasy

Tiež oceníte vplyv Prostanaxu na kvalitu vašich vlasov. Vtip? V žiadnom prípade. Dlhodobé užívanie prípravku totiž môže zlepšiť kvalitu vlasov, podporiť ich vitalitu, zastaviť rednutie. Najdôležitejší v tomto smere je Zinok (s Prostanaxom ho do tela dostávate v doporučenej dennej dávke), no vplyv má aj výťažok z bobúľ Saw Palmetta (vplyv na hladinu testosterónu).

 

Zopakujme si teraz v skratke, čo vďaka užívaniu Prostanaxu získate (vďaka ideálnej kombinácii prírodných látok s preukázaným pozitívnym účinkom):

 • správne fungujúcu prostatu
 • ideálne fungovanie močových ciest
 • podporu vašej reprodukčnej schopnosti
 • silnejšie a vitálnejšie vlasy
 • účinný preventívny prostriedok

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Prostanax je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné a telu vlastné látky, čo je nepochybne veľká výhoda. To znamená, že pri užívaní nečakajte žiadne nepríjemné prejavy a vedľajšie účinky. Počas celej doby čo som Prostanax užíval nepretržite (celé 4 mesiace), som nezaznamenal ani jeden prípad vedľajších účinkov. To však neznamená, že riziko je úplne nulové. Hlavne citlivejší jedinci môžu zriedkavo na začiatku užívania pociťovať aj bolesť hlavy, či menšie tráviace problémy. Tie však veľmi rýchlo odznievajú a postupne miznú. Nezabudnite sa však držať výrobcom odporúčaného dávkovania (1 tabletka denne).

 

Kontraindikácie a interakcie

Prostanax nie je určený deťom a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní neboli zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiace s užívaním Prostanaxu, obráťte sa na svojho lekára či lekárnika.

 

Prostanax a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Prostanax má v porovnaní s konkurenciou aj ďalšiu výhodu. Cena za koncentrované zloženie prípravku je naozaj dobrá. Základné balenie stojí 18,90 €, pričom si treba uvedomiť, že vydrží na celé 2 mesiace užívania (obsahuje až 💊 60 tabletiek).

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax
 • výživový doplnok s preukázateľne pozitívnym vplyvom na prostatu a močové cesty
 • má aj ďalšie pozitívne účinky napríklad na potenciu, reprodukciu, detoxikáciu, vlasy a nechty
 • obsahuje ako základ extrakt zo Saw Palmetto + žihľavu a zinok
 • nemá vedľajšie účinky a je vhodný k dlhodobému užívaniu
18,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Porovnaj ceny najlepších prípravkov na prostatu

produktcena za balenie / za tabletkuúčinné látky v 1 tabletke
Prostanax
recenzia
12,99 € / 0,32 €
do eshopu
580 mg
Prostalex
recenzia
12,99 € / 0,22 €
do eshopu
300 mg
Prostenal Forte20,80 € / 0,26 €
do eshopu
570 mg
ProstaMax19,99 € / 0,21 €
do eshopu
290 mg

➡️ Zľavy a akcie

Zerex je kvalitná značka (patrí pod ňu aj Prostanax) a dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov viacero zliav a akcií, momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €
 • akcia Darček k objednávke nad 100 €

💡 TIP: Pozri aj akcie a zľavy na Zerex prípravky (Klasik, Extralong, Supergold), teraz napríklad Zľava na nákup v hodnote 5% z nákupu.

 

Kde kúpiť Prostanax

Prostanax ani ďalšie prípravky značky Zerex v lekárni tak ľahko nekúpite (výnimkou sú 2 kamenné prevádzky, prvá je v Košiciach – Lekáreň Lingov, ul. L. Svobodu 8 a druhá v Piešťanoch – Lekáreň Régia, Nálepkova 4). Prostanax je riadne registrovaným a certifikovaným výživovým doplnkom čiže by sa mohol predávať aj v lekárňach, no výrobca stavil viac na predaj pomocou vlastnej distribúcie. Takto je cena prípravku stále únosná, prípravok je vždy na sklade, aby mohol byť v optimálnom prípade už aj na druhý deň u vás a garantovaná je tiež 100%-ná originalita prípravku.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu. Dokonca ak to stihnete ešte do 13.30, tak objednaný tovar máte doma hneď na druhý pracovný deň.

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax
 • výživový doplnok s preukázateľne pozitívnym vplyvom na prostatu a močové cesty
 • má aj ďalšie pozitívne účinky napríklad na potenciu, reprodukciu, detoxikáciu, vlasy a nechty
 • obsahuje ako základ extrakt zo Saw Palmetto + žihľavu a zinok
 • nemá vedľajšie účinky a je vhodný k dlhodobému užívaniu
18,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Ako kúpiť a objednať

Prostanax si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (na pol roka to máte len 3 balenia)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • zaplatiť môžete na dobierku, ale aj vopred prevodom na bankový účet, SEPA, alebo i kartou cez GP Webpay
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, nie je označené žiadnym reklamným polepom (zásielka je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

💡 TIP: Objednávka zo zahraničia. Ak si chcete objednať Zerex zo zahraničia, objednávku vždy vykonajte cez eshopy pre jednotlivé krajiny. Všetky produkty (Zerexy, Prostenax, atď. si môžete objednať v týchto krajinách: Slovensko (zerex.sk), Česko (zerex.cz), Nemecko (viarax.de), Rakúsko (viarax.at), Maďarsko (zerex.hu), Poľsko (zerex.pl), Rumunsko (zerex.ro), Taliansko (viarax.it), Francúzsko (viarax.fr).

 

Užívanie a dávkovanie

Základné balenie Prostanaxu obsahuje 60 kapsúl a vystačí vám na celé 2 mesiaceVýrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 1 kapsula denne (nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • odporúčam užívať tabletku Prostanaxu vždy v pevne stanovenom čase, vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr zvykne na aktívne látky prípravku
 • doba nástupu účinku je individuálna a závislá najmä od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak – nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívanie zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

Tabletky Prostanax nekombinujte s inými prípravkami podobného zamerania ani s alkoholom. Jedná sa o výživový doplnok, nie je to liek. Na to pamätajte. Prípravok sa potom skladuje v suchu a tme pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Prostanax - dávkovanie

Prostanax: dávkovanie, skladovanie, upozornenia a distribútor…

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • v jednej tabletke nájdete až 320 mg Saw Palmetto, ktorá má overené pozitívne účinky na prostatu
 • priaznivý vplyv na prostatu v dlhodobom horizonte, aj ako prevencia
 • priaznivý vplyv na močové ústrojenstvo ale aj potenciu či normálny stav vlasov a nechtov
 • pri užívaní prípravku nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky – vhodný na dlhodobé užívanie
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 1 tabletka denne)
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, ktorý disponuje príslušným certifikátom o vykonaní laboratórnych skúšok
 • jedná sa o voľne dostupný prípravok, na ktorý nepotrebujete recept ani vyšetrenie u lekára
 • overený oficiálny eshop – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, prípadne na telefónnej asistenčnej linke, zaručená originalita prípravku

 

Moje vlastné skúsenosti

Teraz sa podelím so svojimi skúsenosťami a povieme si ako tieto tabletky reálne fungujú. Prečo som vôbec Prostanax začal užívať? Tak na začiatok spomeniem, že už nie som najmladší a vek sa hlási čoraz nástojčivejšie. Niežeby som mal nejaké extra problémy s prostatou – žiadna potvrdená diagnóza, ale stav organizmu neradno podceňovať už od úvodných príznakov. U mňa to bol hlavne slabší prúd moču a pocit, že sa nevyprázdňujem úplne dokonale. Jasné príznaky, že moja prostata už nie je čo bývala (stále hovorím o subjektívnych pocitoch).

Aj preto som sa rozhodol, že preverím účinnosť ďalšieho produktu z portfólia značky Zerex a objednal som si rovno 2 balenia Prostanaxu (kúra na celé 4 mesiace). Ako presne som ho užíval? Presne podľa pokynov výrobcu, to znamená 1 tabletku denne bez prerušení celkom 4 mesiace. Tabletky som užíval presne vždy v rovnakú hodinu, čo považujem za perfektný spôsob ako donútiť organizmus rýchlejšie spracovať aktívne látky prípravku a v neposlednom rade je to dobrý prostriedok proti pozabudnutiu sa.

💡 TIP: Pre ešte lepší efekt účinku odporúčam vyskúšať rovno 3 balenia Prostanaxu. Tabletky vám tak vydržia na celý pol rok. To je, keď sa to tak vezme, len necelých 10 € mesačne, ktoré “obetujete” pre zdravie vašej prostaty.

Prostanax - kapsula

 

➡️ Výsledok môjho testu?

Neočakával som žiadne zázraky a nemal ani žiadne prehnané nároky. No určite som chcel, aby príznaky, ktoré som popisoval vyššie pekne odozneli do stratena. A to sa, prosím pekne, postupne začalo diať niekde v priebehu 3 týždňa užívania prípravku! Hlavne som začal pociťovať, že dokážem vyprázdniť močový mechúr bez zbytkov a neskôr aj to, že prúd moču mám ako chalan za mlada. Podľa mňa je to jednoznačná zásluha kvalitného zloženia, v ktorom hrá prím najmä Saw Palmetto.

No ani ostatné zložky sa evidentne nedali zahanbiť a zinok sa prejavil tak, že ma to až trochu zaskočilo. Zhustli mi vlasy – celkom seriózne. Môžem povedať, že Prostanax mi úplne sadol a mienim v jeho užívaní ďalej pokračovať. Jednu tretinu roka teda mienim užívať tabletky Prostanax ako prevenciu. Myslím, že sa to oplatí, ako potom behať po lekároch a rovno riešiť zväčšenú prostatu.

 

Skúsenosti ostatných

Prostanax si postupom času získava meno (nie je to totiž také ľahké, keďže reálne výsledky prináša až dlhodobé užívanie), no pozitívne skúsenosti mužov na rôznych diskusiách pod článkami a recenziami, na fórach neustále pribúdajú. Najviac sa na prípravku oceňuje jeho prijateľná cena, široké spektrum účinkov a v podstate celkom rýchly nástup viditeľných účinkov.

Výsledky sa spomínajú rôzne – individuálny záber a intenzita účinkov prípravku je preň charakteristický. Ďalej je pre mnohých plusom to, že nepociťujú žiadne vedľajšie účinky a tiež teší profesionálny prístup eshopu, hlavne čo sa týka rýchlosti dodania a diskrétnosti. Poďme sa pozrieť na niektoré zaujímavé postrehy k Prostanaxu, ktoré som na internete našiel:

ℹ️ Ani som nevedel, že to potrebujem…

„…môj lekár mi po 50-tke odporučil produkty na prostatu ako prevenciu. Nevedel som, že to naozaj potrebujem, až kým som ho nezačal brať. Naozaj som pocítil zmenu. Teraz už ho mám vždy po ruke…“ (Petr)

ℹ️ Človek by čakal, že účinok príde skôr…

„…čakal som, že bude účinok rýchlejší, avšak trvalo to zhruba mesiac, než som na sebe pocítil nejakú zmenu. Je ale pravda, že teraz chodím menej často na záchod…“ (anonym)

ℹ️ Prostanax a časté nočné močenie :

„…otravovalo ma príliš časté močenie hlavne v noci. Ale aby som s tým niečo robil na to ma donútila až žena. Skúsil som a funguje…“ (Ľuboš)

 

Najčastejšie otázky

Ešte zodpoviem aj na pár otázok, na ktoré som v diskusiách natrafil a nechcem aby zostali nezodpovedané:

❓ Môžem na Prostanax alkohol?

Tak v tomto prípade by som alkohol neodporúčal. Výrobca síce vyslovene alkohol nezakazuje, no to, že nepriaznivo vplýva na prostatu (predstojnú žľazu) je známe už dosť dlho. Alkohol je určite jedným z rizikových faktorov, ktoré môžu poruchy prostaty vyvolať.

❓ Môže sa Prostanax užívať tak, že obsah kapsuly vsypem do pohára s vodou?

Môže, ale pokiaľ na to nemáte extra dôvod, tak to nerobte. To, že sú aktívne látky umiestnené do kapsuly má svoj dôvod. Takisto sa môže stať, že po vysypaní do pohára s vodou a následnej konzumácii ostanú zvyšky aktívnych látok na dne a vy tak neužijete plnú dávku. Rátať môžete aj s mierne horkastou príchuťou produktu.

❓ Musia sa tieto tabletky užívať dlhodobo?

No áno. Tabletky na prostatu sú všetky bez výnimky na dlhodobé užívanie. Prostanax odporúčam užívať poctivo každý deň aspoň 3 mesiace. Sami napokon zistíte, že to stálo zato.

❓ Kedy by som ho nemal užívať?

Prostanax nie je určený na liečbu vážnejších stavov prostaty. Ak máte pocit, že je s vašou predstojnou žľazou ozaj niečo v neporiadku a presahuje to únosnú mieru, neváhajte a čím skôr navštívte urológa. Takto možno predídete väčším problémom ako je napríklad akútne zväčšenie prostaty či nedajbože zhubné bujnenie tkaniva, pretože ochorenie zachytíte ešte v počiatočnom štádiu.

❓ Nespôsobuje Prostanax nejaké tráviace problémy?

Podľa mojich skúseností nie, ale je možné, že citlivejší organizmus dokáže zareagovať práve takto. Prípadne sa jedná o zriedkavú alergickú reakciu. Praktický tip: ak zaznamenáte spomenuté príznaky, užívanie na 2-3 dni prerušte a opäť užite stanovenú dávku – ak sa problémy s trávením vrátia, takmer určite sa jedná o alergickú reakciu, s užívaním skončite a konzultujte zdravotný problém s lekárom.

 

Prostanax a moje zhodnotenie na záver

Už viete, že to s vašou prostatou začína ísť dole kopcom? Alebo sa len blížite k veku, kedy sú problémy s prostatou záležitosť takmer každého druhého muža a potrebujete niečo účinné na prevenciu? Tak vedzte, že práve Prostanax je pre vás ten pravý. To môžem potvrdiť aj ja sám, no hovoria o tom i skúsenosti ďalších mužov, ktorí sú s účinkami Prostanaxu veľmi spokojní. A to nielen z hľadiska ceny a účinkov (koncentrované zloženie), ale aj jednoduchým a bezpečným užívaním (žiadne vedľajšie účinky dlhodobo).

Za mňa je to jeden z najlepších výživových doplnkov na prostatu na našom trhu, ktorý sa smelo môže porovnávať aj s tabletkami známejších značiek, dokonca ich v mnohom aj predčiť. Minimálne za vyskúšanie teda určite stojí.

TIP: Dostupné prípravky pre mužov značky Zerex:

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • vysoko koncentrované zloženie
 • produkt na prírodnej báze
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Prostanax je prírodný prípravok s overeným zložením pre lepšiu starostlivosť o prostatu s pozitívnym vplyvom aj na reprodukciu, potenciu či rast vlasov.

4.8

Prostanax

✅ Cena: 18,90 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle, zapiť tekutinou

Chcem Prostanax Zerex.sk
Vývoj ceny Prostanax

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
250 ml
Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
➡️ švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
✅ prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
✅ rýchlejšie vstrebávanie látok znamená aj rýchlejší nástup účinku
✅ originálne a koncentrované zloženie
✅ bez receptu
Prostadyne.sk - eshop

19,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Proerecta Prostate
Proerecta Prostate
➡️ výživový doplnok pre mužov na podporu prostaty
✅ priaznivý vplyv na prostatu a močový trakt v dlhodobom horizonte
✅ podpora potencie a normálnej funkcie reprodukčnej sústavy
✅ overená kombinácia rastlinných extraktov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

24,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Užívam ho niekoľko mesiacov a nebadám žiadnu zmenu k zlepšeniu.Močím málo,často a slabým prúdom,ale ešte to nevzdávam.

Dobrý deň,

jasné netreba to vzdávať, no na druhú stranu ani nepodceňovať situáciu. Neviem či ste už absolvovali nejaké odborné vyšetrenie, ale v prípade, že problémy neustupujú nie je na čo čakať a riešiť problém s lekárom.

pekný zvyšok dňa, Peter Kacián

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.