Zerex Klasik plus – najsilnejšie tabletky na erekciu overenej značky – je to pravda? Skúsenosti vás možno zarazia (recenzia)

Peter Kacián Recenzia 13. septembra 2020 2
Zerex Klasik Plus
 • Balenie: 36 kapsúl
 • Dávkovanie: 3 kapsuly pre stykom
 • Dostupnosť: Skladom
38,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Zerex Klasik plus sú tabletky na erekciu s rýchlym nástupom účinkom. Extra silné zloženie a vysoká koncentrácia overených prírodných látok by mala zabezpečiť to, že po novom siahnete radšej práve po tejto vylepšenej novinke z dielne overenej značky Zerex. Je to naozaj až taký markantný rozdiel (Zerex Klasik vs. Zerex Klasik+)? Tak na túto otázku nájdete odpoveď práve v nasledujúcich riadkoch mojej recenzie. Tabletky Klasik plus som totiž odskúšal na vlastnej koži a o svoje postrehy sa s vami samozrejme podelím.

Nebude chýbať pár slov o jeho zložení a ako jednotlivé zložky dokážu na ľudský organizmus pôsobiť. Predostrieme si hlavný okruh účinkov Zerex Klasik plus a ako ho správne užívať (a dávkovať). Určite vás bude zaujímať cena za prípravok (keďže je silnejší, bude aj drahší?), dostupné balenia a kde ho výhodne a diskrétne kúpiť. Ak so „Zerexáckym eshopom“ ešte nemáte skúsenosť, tak žiaden strach, priblížim vám aj ako na to (od A po Z).

doba testovania prípravkupribližne mesiac
prvé účinkydo niekoľkých dní
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
rýchlejší nástup erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️⭐️⭐️
posilnenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania
kde kúpiť
zľava
✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
✅ ÁNO, zľavový kupón 5%, zadajte DOG5
Zerex - variantyZerex Klasik
Zerex Extralong
Zerex Ultragold
Zerex Shot
Zerex Klasik Plus

Zerex Klasik plus – charakteristika, balenie a určenie

Zerex Klasik plus je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, čiže riziko nežiadúcich vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok.

➡️ Výrobca

Zerex Klasik plus pochádza z dielne spoločnosti Active life Inv., s.r.o. Trenčín, ktorá stojí aj za jednými z najznámejších tabletiek na podporu erekcie u nás. Zerex – to je jednoducho značka serióznosti a spoľahlivosti. Všetky produkty tejto spoločnosti sú odskúšané v akreditovaných laboratóriách, o čom svedčia aj príslušné certifikáty, ktoré nájdete na oficiálnej stránke Zerex.sk.

Tento prípravok je dostupný bez lekárskeho predpisu a potreby vyšetrenia u lekára. Platí to samozrejme pre všetky produkty tejto značky, pozrite si celý sortiment prípravkov na podporu mužskej sexuálnej vitality a potencie:

 • Zerex Klasik – okamžitá prírodná podpora erekcie
 • Zerex Extralong – podpora dlhšej výdrže, oddialenia ejakulácie
 • Zerex Ultragold – dlhodobá podpora erekcie
 • Zerex Shot – bylinný drink pre mužov na podporu erekcie pred stykom
 • Zerex Klasik plus – ešte silnejšia a rýchlejšia podpora erekcie pred stykom

➡️ Balenie

Tabletky Zerex Klasik plus sú balené v plastovej fľaštičke, na ktorej je logo značky, uvedený počet tabliet a tiež všetky informácie potrebné k užívaniu tabletiek ako zloženie, dávkovanie, upozornenia, skladovanie, kontakt na výrobcu… (na produkte sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa). Základné balenie obsahuje 36 kapsúl a vydrží vám až na 12 kvalitných pohlavných stykov. 1 balenie vám podľa môjho názoru vystačí tak na prvotné otestovanie účinkov (tak ako mne). Efekt bude silnejší po každom spotrebovanom balení.

Zerex Klasik+ má formu klasických priesvitných želatínových kapsúl, ktoré sa užívajú orálne, stačí ich len prehltnúť a zapiť vodou. Po otvorení kapsuly s prípravkom uchovávajte v pôvodnom obale.

Zerex Klasik plus - detail kapsuly s prípravkom

➡️ Určenie

Zerex Klasik plus je kvalitný prírodný výživový doplnok vhodný pre každého dospelého muža, ktorý hľadá okamžitú podporu erekcie, výdrže a zvýšenie sexuálneho apetítu (užíva sa hodinku pred stykom). Takýto efekt je možný vďaka silnejšiemu zloženiu a aktívnym prírodným látkam – pričom mnohé z nich sú dostatočne známe ako skvelé afrodiziaká.

💡 Zerex Klasik vs. Zerex Klasik plus

Obe doplnky výživy sú k tomu istému účelu – to jest podpore pevnej erekcie a zvýšenie libida pred sexom. Rozdiel je najmä v dávkovaní a zložení prípravkov. Zatiaľ čo pri Zerex Klasik sa užívajú maximálne 2 kapsuly denne, pre Zerex Klasik plus je to naraz 3 kapsuly. Čo sa týka zloženia, tak to pri Zerex Klasik plus je extra silné a vysoko koncentrované – dokonca pri niektorých zložkách je až 6 x silnejšie než pri jednej dávke Zerex Klasik.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Zerex Klasik plus obsahuje zmes rastlinných extraktov – tribulus, macu a ginko na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a podporu výkonnosti + dôležité aminokyseliny L-arginín a L-citrulín, a to všetko vo vysokej koncentrácii a overenej farmaceutickej kvalite jednotlivých zložiek.

Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Kotvičník zemný je rastlina, ktorá je znamym prírodným podporovačom tvorby testosterónu v tele. Aj preto býva súčasťou mnohých prípravkov pre silových športovcov (rast svalovej hmoty, urýchlenie regenerácie po náročnom výkone, pozri recenziu špeciálneho produktu Tribulus Maximus) a samozrejme aj prípravkov s intímnym zameraním.

Tribulus v zložení prípravku za úlohu podporiť zdravú sexuálnu túžbu a celkový výkon. Tento efekt majú na svedomí špecifické bioaktívne látky – fytosteroly nachádzajúce sa v plodoch tejto rastliny. Okrem podpory libida a erekcie, má kotvičník pozitívny vplyv na zdravie prostaty. Zerex Klasik plus obsahuje v porovnaní s pôvodným Zerex Klasik zvýšenú koncentráciu a to až 750 mg v jednej dávke (v Klasik je to len 150 mg). 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

➡️ Maca (Lepidium meyenii)

Maca, alias Žerucha peruánska, je originálne afrodiziakum, ktorého pôvod treba hľadať v exotických Andách. Cení sa hlavne ako výnimočný zdroj energie a sily (v tomto smere sa považuje za superpotravinu). Koreň (hypokotyl) tejto rastliny je doslova „natrieskaný“ množstvom látok, ktoré okrem iného podporujú vytrvalosť a tým aj váš výkon v posteli. Jej vplyv na potenciu, ergo plodnosť, je takisto dobre známy – zlepšuje celkovo kvalitu ejakulátu a životaschopnosť spermií. V Zerex Klasik plus sa nachádza 150 mg koncentrovaného výťažku z koreňa v porovnaní s 50 mg v Zerex Klasik. 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre.

➡️ Ginko (Ginkgo biloba)

Ginko dvojlaločné je dá sa povedať najstaršia rastlina na svete. Jeho výnimočnosť podčiarkuje fakt, že obsahuje množstvo unikátnych látok (napríklad flavónové glykozidy – kempferol, kvercetín, izoramnetín, či terpénové laktóny – ginkgolidy a bilobalidy), ktoré majú priaznivý vplyv na našu nervovú sústavu, ale aj cievy, pamäť a sústredenie…

V prípravku sa nachádza extrakt z listov tohto výnimočného stromu a jeho úlohou je podporiť prenos nervových vzruchov a tvorbu dôležitých hormónov ako je acetylcholín, dopamín, noradrenalín a ďalšie. Výsledkom je rýchlejší nástup erekcie a v neposlednom rade aj kvalitnejšie stoporenie (podpora lepšej cirkulácie krvi v mikrocievach). Čo sa týka porovnania Klasik plus vs. Klasik, tak obsah tejto látky je približne rovnaký (60 mg, resp. 50 mg v jednej dávke). 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ginkgo biloba, Ginko dvojlaločné – tajomné afrodiziakum ešte z čias dinosaurov.

➡️ L-arginín

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá má za úlohu v prvom rade budovať v našom tele proteíny. No je dôležitá aj z hľadiska erekcie, dokonca v tomto patrí medzi najvýznamnejšie látky. Arginín je totiž hlavný prekurzor oxidu dusnatého (NO), čo má vplyv najmä na normálny prietok krvi v každom ľudskom tkanive – vrátane toho v rámci pohlavnej sústavy. NO je totiž látka, ktorá dokáže významne uvoľňovať cievy (aj v penise) čím zabezpečí krvi lepší prietok a erekcia (stoporenie) je kvalitnejšia a má dlhšie trvanie.

L-arginín inak prispieva aj k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, uvoľňovaniu rastového hormónu, podporuje fyzický výkon, prispieva k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a podporuje aj správnu funkciu imunitného systému. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni telové bunky pred oxidačným stresom (starnutím). V Zerex Klasik plus sa nachádza až šesťnásobne väčšie množstvo tejto aminokyseliny ako v predchodcovi – Zerex Klasik 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Arginín – dôležitá aminokyselina nielen pre erekciu.

➡️ L-citrulín

V porovnaní so starším variantom Zerex Klasik plus obsahuje navyše aj L-citrulín. Jedná sa o ďalšiu aminokyselinu, ktorá má priaznivý účinok na erekciu a celkovo intímny život muža. Citrulín je totiž prekurzor L-arginínu v tele (ktorý ako už vieme podporuje lepšiu vazodilatáciu ciev a tým pádom aj erekciu). L-citrulín zvyšuje hladinu L-arginínu v tele dokonca ešte lepšie, ako keby ste užívali samotný čistý arginín.

Citrulín tiež známy tým, že pomáha znižovať únavu a dokáže podporiť fyzický i psychický výkon. Je obľúbený aj u športovcov, ktorí ho užívajú v čistej forme na stimuláciu rastového hormónu, zníženie svalovej bolesti a zlepšenie výkonnosti. 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Citrulín – aminokyselina, ktorá vylepší každú erekciu.

TIP: Pozri všetky aminokyseliny, ktoré podporujú zdravý intímny život muža.

 

Zloženie látok v 1 kapsule/dennej dávke (3 cps) Zerex Klasik plus

látkamnožstvo v 1 cps / v dennej dávke (3 cps)
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt z plodu, 90 % saponínov250 mg / 750 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa 10:150 mg / 150 mg
Ginko - Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), extrakt z listov20 mg / 60 mg
L-arginín hydrochlorid200 mg / 600 mg
L-citrulín50 mg / 150 mg

Pomocné látky: celulózová kapsula – HPMC, objemové činidlo – inulín (vláknina), protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu)

Zerex Klasik plus - zloženie, dávkovanie

Zerex Klasik plus: zloženie, dávkovanie – príbalová informácia…

Účinky Zerex Klasik plus

Zerex Klasik plus je vlastne akási nadstavba pôvodného a stále dostupného variantu Zerex Klasik a ako taká by mala mať aj rovnaké účinky. Rovnaké, no minimálne v dvojnásobnej intenzite – a to kvôli tomu, že sa v tabletkách nachádza oveľa väčšia koncentrácia aktívnych látok (prerátané na dennú dávku). Čo všetko teda Zerex Klasik+ dokáže?

 • pevnejšia a tvrdšia erekcia
 • rýchlejší nástup erekcie
 • dlhšie trvajúce stoporenie
 • kvalita erekcie zachovaná počas celého styku
 • lepšia citlivosť penisu vďaka lepšiemu prekrveniu – intenzívnejší pôžitok pri sexe
 • lepšia sexuálna výkonnosť, posilnená výdrž
 • zvýšený sexuálny apetít (libido)
 • zdravý sexuálny život (podpora prirodzenej plodnosti a reprodukčných schopností)

 

Najvýznamnejšie účinky Zerex Klasik plus o niečo podrobnejšie:

💕 Kvalitnejšia erekcia s rýchlejším nástupom

Tieto tabletky sú určené na užívanie tesne pred pohlavným stykom. To okrem iného znamená, že vďaka aktívnym látkam dokážu pomôcť s rýchlejším nástupom erekcie. Po sexuálnej stimulácii by to nemal byť žiaden väčší problém – stoporenie je vďaka lepšiemu prekrveniu rýchlejšie a hlavne kvalitné a vydrží tak po celú dobu pohlavného styku. Ak to tak nie je a vy stále nedosahujete očakávaný efekt (ani na druhý-tretí krát), tak sa môže jednať o vážnejšiu formu poruchy erektilnej dysfunkcie, ktorú prírodnými prostriedkami veľmi neovplyvníte – to je v rukách lekára.

Tento účinok býva stabilnejší po dlhodobom užívaní Zerex Klasik plus. Prečo? Pretože pravidelný prísun aktívnych látok je pre telo naozaj povolený doping. Ak si to rozvrhnete tak, že vám jedno balenie vydrží približne na jeden mesiac, myslím, že určite neobanujete – vy, ani vaša partnerka.

 

💕 Lepšia výdrž a sexuálna kondícia

Zerex Klasik plus podporí aj vašu výdrž v posteli. Tým, že obsahuje kvalitné afrodiziaká (maca na energiu a potenciu, kotvičník vďaka podpore testosterónu zase zvyšuje výkon) a aminokyseliny, ktoré zvyšujú kondíciu tým, že podporujú stálejšie prekrvenie penisu, sa častejším užívaním prípravku dostanete do lepšej formy. Vyššia koncentrácia látok v tomto prípade značí aj zvýšený efekt účinkov.

 

💕 Zvýšený sexuálny apetít – libido

Naše libido, alias sexuálny apetít, je strojcom nášho uspokojenia. Bez neho by to jednoducho nešlo. Viac chuti na sex majú v prípravku Zerex Klasik plus na starosti hlavne rastliny – tradičné afrodiziaká kotvičník, maca a ginko. Vo výsledku sa jedná o celkom slušné povzbudenie.

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Zerex Klasik plus obsahuje podobne ako celá rada Zerexov na podporu mužského intímneho života iba bezpečné prírodné látky. Pomocné látky prípravkov sú takisto nezávadné a sú nevyhnutné na udržanie potrebných vlastností tabletiek a normálnej trvanlivosti. Riziko, že sa prejavia akékoľvek vedľajšie účinky je naozaj minimálne. Naozaj výnimočne sa môže na začiatku užívania prejaviť slabá bolesť hlavy, prípadne mierne tráviace problémy. Samozrejme aj tu platí, že je potrebné dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie (maximálne 3 tabletky denne, cca hodinku pred stykom).

 

Kontraindikácie a interakcie

Zerex Klasik plus nie je určený deťom a tiež tehotným či dojčiacim ženám. Pri užívaní tohto prípravku síce neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov, no nie je ho vhodné kombinovať s liekmi na riedenie krvi. V prípade akýchkoľvek pochybností súvisiacich s užívaním tohto doplnku to neváhajte konzultovať so svojim lekárom či lekárnikom. S určitými obmedzeniami v užívaní prípravku však rátať treba. Kto by mal byť pri tabletkách Zerex Klasik plus obozretný a ich užívanie radšej konzultovať s lekárom?

 • osoba s alergickou reakciou vyvolaná niektorou zo zložiek prípravku (vrátane pomocných látok)
 • muži, u ktorých sa prejavili negatívne vedľajšie účinky bezprostredne spôsobené užívaním prípravku (tráviace ťažkosti, bolesti hlavy, búšenie srdca a podobne)
 • muži s poruchami a chorobami kardiovaskulárneho systému vrátane vrodenej poruchy srdca
 • osoby s vysokým či naopak nízkym krvným tlakom
 • jedinci, ktorí trpia poruchou zrážania krvi, vredmi, poruchami pečene, vrodenou poruchou sietnice
 • muži, ktorí užívajú lieky na erektilnú dysfunkciu, prípadne lieky, ktoré obsahujú nitráty

Zerex Klasik plus nie je liek, jedná sa o výživový doplnok. V žiadnom prípade sa teda nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Zerex Klasik+ by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom (nepoškodenom) balení, mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby tabletky už určite neužívajte.

 

Kde kúpiť Zerex Klasik plus + cena a dostupné balenie

Doplnok Zerex Klasik plus sa predáva exkluzívne iba prostredníctvomoficiálneho eshopu na internete. V lekárni ho teda budete hľadať márne (nenájdete ho ani v sieti lekární Dr. Max, ani v Benu, ani v Pilulke, Vašej Lekárni…).

💡 TIP na produkt - Zerex Klasik plus
Zerex Klasik Plus
 • extrasilné prírodné tabletky na podporu erekcie
 • rýchly nástup účinkov – už do 60 minút
 • prírodné a koncentrované zloženie: overené rastlinné afrodiziaká a stimulanty + aminokyseliny
 • bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Zerex Klasik plus je dostupný v balení so 60 kapsulami za 38,00 € (pozri v obchode). Možno sa niekomu táto cena zdať privysoká, no keď si to rozrátate na dávky, tak kvalitnejší a príjemnejší sex za niečo málo cez 3 € sa celkom oplatí. Nemám pravdu? A za takú krabičku si ho môžete dopriať až 12 krát!

Ako pomyselnú náplasť môžete využiť aj špeciálnu zľavu od nás: zadajte do okienka zľavový kód: DOG5 a získate 5 %-nú zľavu na nákup v eshope Zerex.

 

TIP: 💊 Zerex Klasik, Zerex Extralong, Zerex Ultragold a Zerex Shot

Pokojne môžete siahnuť aj po ďalších Zerexoch na podporu sexuálnych funkcií, mnohým, vrátane mňa, sa osvedčili aj pôvodné tabletky na zlepšenie erekcie pred sexom Zerex Klasik, iní preferujú Zerex Extralong na predĺženie pohlavného styku a páni v najlepších rokoch zase dlhodobú prírodnú podporu erekcie Zerex Ultragold. Zriedkavým zjavom na poli týchto prípravkov je Zerex Shot – bylinný drink na okamžitú podporu erekcie a libida.

💊 Zerex Klasik

💡 TIP na produkt - Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
 • tabletky na posilnenie potencie a zvýšenie libida
 • okamžitá a účinná podpora erekcie
 • prírodné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny a vitamín E
 • nástup účinkov už do hodiny
 • bez vedľajších účinkov
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💊 Zerex Extralong

💡 TIP na produkt - Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
 • prémiový výživový doplnok určený na predĺženie styku
 • pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
 • pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
 • s rýchlym nástupom účinku
 • komplexné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny
 • priaznivý pomer cena / kvalita
 • známy a overený produkt, s ktorým majú muži množstvo pozitívnych skúseností

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💊 Zerex Ultragold

💡 TIP na produkt - Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
 • prémiový výživový doplnok na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
 • vhodný aj pre starších mužov a seniorov
 • zlepšuje tiež kondíciu, zvyšuje libido
 • má pozitívny vplyv na imunitu muža
 • TOP kvalita a účinnosť prípravku
 • bez vedľajších účinkov, bez receptu

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💊 Zerex Shot

💡 TIP na produkt - Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
 • bylinný shot na podporu erekcie
 • nápoj na rýchlu podporu pevnej a kvalitnej erekcie
 • prírodné zloženie: overené rastlinné afrodiziaká a stimulanty + aminokyseliny + aróma čiernych ríbezlí
 • bez vedľajších účinkov
5,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Zerex Megabalík

Ďalšou možnosťou je zaobstarať si rovno jeden veľký 💊 Megabalík, ktorý obsahuje všetky verzie Zerexu (tabletky – zatiaľ okrem najhorúcejšej novinky Zerex Klasik plus). To sa oplatí najmä v prípade, že chcete podporiť jednorázový účinok Zerexu Extralong či Klasik (Klasik+) aj spomínaným dlhodobo pôsobiacim Zerex Ultragold.

💡 TIP na produkt - Zerex Megabalík
Zerex Megabalik recenzia
 • Megabalík obsahuje: 1 x Zerex Klasik, 1 x Zerex Extralong, 1 x Zerex Ultragold
 • všetky prípravky značky Zerex môžete bez obáv medzi sebou kombinovať
 • ak by ste si ich kupovali jednotlivo, zaplatíte 128 €
 • ušetríte tak celkom 13 €
115,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup produktov Zerex je naozaj bezproblémový a prebieha v podstate presne tak isto ako aj v iných kvalitných eshopoch, kde dbajú na pohodlie a potreby každého jedného zákazníka. Postup pri objednávke v skratke: vyberiete si balenie (veľkosť, počet), vyplníte údaje potrebné pre doručenie (meno a adresa), vyberiete spôsob platby a dopravy, záverečná kontrola a po odkliknutí je objednaný tovar už takmer okamžite na ceste k vám. Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe:

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • možnosti platby: dobierka (0,90 €), prevodom SEPA, platba kartou – GP Webpay
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

Doprava

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní
 • garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti je viazaná iba na produkty kúpené z autorizovaného internetového obchodu

 

Užívanie a dávkovanie Zerex Klasik plus

Zerex Klasik plus je určený na okamžité použitie v prípade potreby (nie na každodennú konzumáciu), čomu je prispôsobené aj užívanie prípravku. Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊💊💊 3 kapsuly približne 60 minút pred plánovanou sexuálnou aktivitou (čo je zároveň maximálnou dennou dávkou)
 • tabletky môžete v podstate užiť kedykoľvek počas dňa a nezávisle od príjmu potravy
 • výsledný efekt – intenzita a nástup samotného účinku potom závisí aj od veku, zdravotného a psychického stavu muža

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Práve naopak. Nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním doporučenej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • rýchly účinok (približne do hodiny a po sexuálnej stimulácii)
 • naozaj nadpriemerná koncentrácia aktívnych látok v porovnaní s konkurenciou
 • obsahuje iba prírodné látky s overeným účinkom
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 3 tabletky pred sexom)
 • žiadne známe vedľajšie účinky
 • registrovaný výživový doplnok
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti vyšetrenia
 • prémiová značka Zerex
 • diskrétne balenie
 • tabletky sú v oficiálnom eshope vždy skladom (v podstate neobmedzenom množstve) a objednávka sa vybavuje okamžite

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Zerex Klasik plus

Zerex Klasik+ je úplne najnovší produkt z dielne značky Zerex, ktorý je určený na podporu sexuálnej výkonnosti mužov vrátane posilnenia erekcie. Vychádza zo základného variantu Zerex Klasik s tým, že jeho zloženie je vlastne identické (+ aminokyselina citrulín navyše), no koncentrácia v jednej dávke nepomerne vyššia. Takže už len na základe toho sa dá predpokladať, že aj účinok by mal byť nepomerne lepší. Je to ale naozaj tak? Tabletky som prednedávnom dostal k dispozícii a otestoval ich, zvedavý ako to napokon dopadne. Ak ste sa zľakli už pri nadpise slovného spojenia „skúsenosti vás možno zarazia“, tak úplne zbytočne. Môžem povedať už teraz, že to bolo myslené v pozitívnom zmysle. Naozaj je ich účinok o dosť silnejší, i keď stále sa jedná o prípravok s prírodným účinkom a na začiatku treba mať aj určitú dávku trpezlivosti, kým sa tie účinky prejavia naplno. Ale nepredbiehajme. Poďme pekne od začiatku…

➡️ Ako to všetko prebiehalo?

Balíček z eshopu ku mne dorazil v diskrétnom obale – takže zistiť, že sa v ňom nachádza niečo intímneho charakteru je pre nepovolaných naozaj nemožné. Prvý plusový bod. Nastal čas vyskúšať tabletky pred sexom – ešte v ten deň čo dorazili, som si približne hodinu pred pohlavným stykom „šupol“ rovno 3 tabletky (nie na plný žalúdok, ani som ich nezapíjal alkoholom), čo je vlastne odporúčaná dávka. Pravdupovediac sa mi zdá, že 3 tabletky naraz je celkom dosť a bol by som radšej ak by sa to zmestilo do jednej kapsulky, ale… Taká koncentrácia by sa do jednej normálnej (rozumej typickej) asi vážne nezmestila.

➡️ Prvá dávka – účinky

Hneď na prvý raz som neočakával úplne najsilnejšie účinky, čo sa mi aj celkom potvrdilo, no i tak to bolo naprvýkrát lepšie ako pri variante Klasik – v penise som pocítil mierne brnenie (nie nepríjemné), kvalita erekcie bola dobrá (aj v dôsledku očakávaní), takže zatiaľ všetko v poriadku. Plný efekt sa u mňa dostavil pri tretej dávke. Čo to konkrétne znamenalo? V prvom rade bol nástup erekcie rýchly a úplne bezproblémový (predtým mi nezriedka určitý čas trvalo, kým začal poslúchať) – lepšie ako pri základnom variante Klasik. Následne penis bol ozaj o niečo tvrdší a takáto kvalita erekcie vydržala až do konca styku – ale v podstate identicky ako Zerex Klasik.

Výrazne lepšie bol na tom Klasik+ v tom, že po prvom vyvrcholení som bol rýchlejšie schopný dosiahnuť erekciu a pokračovať v radovánkach (fakt posilnenie sexuálnej kondície) – veľké plus. Do konca užívania tabletiek sa už výraznejší posun neudial a kvalita erekcie už zostávala v podstate rovnaká.

➡️ Ktorý prípravok si teda vybrať?

Ak by som sa mal ja rozhodovať medzi Zerex Klasik a Zerex Klasik plus, určite siahnem po tom druhom práve teraz recenzovanom prípravku – tá účinnosť je naozaj o dosť lepšia. Na druhú stranu, pre tých, ktorí chcú svoju erekciu a potenciu podporiť ako sa povie za pochodu, tak zase ten Klasik je na to vhodnejší. Pre mužov, ktorí v tejto oblasti nemajú väčšie problémy, stačí aj takáto nižšia koncentrácia látok.

Zerex Klasik plus - kapsuly

Ak by som sa mal rozhodnúť, či vezmem pôvodný Klasik alebo tento Klasik plus, siahnem po posledne menovanom…

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Zerex Klasik plus je v ponuke len krátko a sám som sa dostal k jeho otestovaniu ešte pred uvedením na trh. Takže na skúsenosti ostatných mužov si musíte nejaký ten čas ešte počkať. A možno to budete práve vy, ktorý tu pod recenziou zavesí svoj komentár so skúsenosťami a postrehmi pri jeho užívaní… Čitatelia nášho internetového magazínu by sa určite potešili.

 

Najčastejšie otázky

Aj najdokonalejšia recenzia nedokáže niekedy dostatočne osvetliť všetky nuansy týkajúce sa užívania prípravku z praktického hľadiska. Preto v rámci nej vždy pridávam odsek zvaný najčastejšie otázky a zvyčajne v ňom odpovedám na tie najčastejšie kladené, ktoré som našiel na rôznych internetových fórach a diskusiách. Takže vám ponúkam kompromis a odpoviem na otázky, ktoré podľa môjho názoru môžu položiť potenciálni užívatelia prípravku Zerex Klasik plus.

❓ Pre koho je Zerex Klasik+ ideálne určený?

Podľa mňa pre toho muža, ktorý má občasné problémy s erekciou vyplývajúce napríklad z postupného pribúdania rôčkov. Ideálne pre tých, ktorí vyskúšali základný variant Zerex Klasik a žiada sa im niečo silnejšie ale rovnako bezpečné a bez vedľajších účinkov.

❓ Aký je rozdiel medzi tabletkami Zerex Klasik a Zerex Klasik plus?

Spomínal som to už niekoľkokrát vyššie v texte, teraz len doplním – rozdiel predstavuje hlavne vyššia koncentrácia aktívnych látok. Kým Zerex Klasik plus má v určitom prípade až šesťnásobne väčšie množstvo aktívnej látky, tak základný Zerex Klasik má zase výhodu v tom, že je na vyskúšanie tabletiek na erekciu ideálnejší – vďaka nižšej koncentrácii látok ho môžu užívať aj citlivejšie reagujúci muži.

❓ Má Zerex Klasik plus nejaké vedľajšie účinky?

Ja som žiadne nepocítil, nemôžem však vylúčiť, že ich niekto v obmedzenej miere nepocíti. Predsa len sa jedná o koncentrovanejšie zloženie a nie každý reaguje na príjem prírodných látok rovnako.

❓ Je vôbec Zerex Klasik+ určený na dlhodobé používanie?

Hoci ho výrobca prezentuje ako jednorázovú pomoc s erekciou pred stykom, pravdou je, že dlhodobé užívanie tohto prípravku je ideálnejšie. Už len z toho dôvodu, že sa v tele udržiava stabilnejšia hladina prijatých látok, pričom efekt účinkov sa posilňuje každým jedným vypotrebovaným balením.

❓ Kedy užívanie tabletiek nemá väčší zmysel a kedy sa vôbec nesmie?

Zerex Klasik plus nemá väčší zmysel užívať pokiaľ máte vážny problém s erekciou. A to aj navzdory tomu, že koncentrácia aktívnych látok v prípravku je naozaj výnimočná – to totiž nedokáže riešiť žiaden doplnok výživy. A kto tento doplnok vôbec nesmie užívať? Určite deti a dospievajúci (až od 18+), tehotné a dojčiace ženy a muži s kardiovaskulárnymi problémami (cievna mozgová príhoda, srdcový infarkt, nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nešpecifikované problémy so srdcom).

❓ Môže sa Zerex Klasik plus kombinovať s alkoholom?

Kombinácia akéhokoľvek Zerexu na podporu erekcie (Klasik, Klasik plus, Extralong, Ultragold aj Shot) a alkoholu je vylúčená. Alkohol má veľmi negatívne účinky na potenciu, libido aj erekciu. O tom naozaj netreba pochybovať…

❓ Dá sa Zerex Klasik plus kúpiť v lekárni?

Produkty značky Zerex v lekárni nehľadajte. Výrobca preferuje skôr priamu cestu k svojim zákazníkom a prevádzkuje oficiálny eshop. Práve tam si originálne prípravky dokážete zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu s istotou, že ich vždy budú mať na sklade.

❓ Je dodanie produktov z oficiálnej stránky Zerex naozaj diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané produkty balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu.

 

Zerex Klasik plus a moje zhodnotenie na záver

Zerex Klasik plus robí česť svojmu výrobcovi a naozaj spĺňa aj tie najvyššie kritériá. Takže muž, ktorý po týchto tabletkách siahne, naozaj musí byť spokojný. Pozor však na jednu vec – pokiaľ od neho budete očakávať účinok ako má Viagra, Cialis, Levitra, Spedra, či iné tabletky na erekciu na predpis, tak v tom prípade budete sklamaný. Stále sa totiž jedná o prírodný doplnok výživy a nie liek na erektilnú dysfunkciu. Na druhú stranu, aj týmto prípravkom dosiahnete primerané účinky a to pravidelným užívaním. K tomu to ešte máte bez vedľajších účinkov, čo sa tiež veľmi cení.

Ako vybrať správny Zerex?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Zerex s intímnym zameraním, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • Zerex Klasik – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Zerex Klasik plus – okamžitá podpora erekcie pre dospelých mužov s výrazne koncentrovanejším zložením (práve čítaš recenziu)
 • Zerex Extralong – pomoc s výdržou oddialením vyvrcholenia, ideálny pre mužov, ktorí si chcú predĺžiť intímne radovánky (pozri recenziu)
 • Zerex Ultragold – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+, primárne 50+), komplexné zlepšenie nielen v intímnej oblasti života každého muža (pozri recenziu)
 • Zerex Shot – shot/drink na jednorázové použitie, pre mužov (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, tekutá forma prípravku podporuje rýchlejší nástup účinku (pozri recenziu)

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodný doplnok s extrasilným zložením
 • rýchla pomoc s erekciou a sexuálnou kondíciou
 • bez vedľajších účinkov
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Zerex Klasik plus - ešte silnejší prírodný doplnok na okamžitú podporu erekcie s priaznivým vplyvom na sexuálnu vitalitu, výkon a celkovo intímny život muža.

4.3

Zerex Klasik Plus

✅ Cena: 38,00 €
✅ Balenie: 36 kapsúl
✅ Dávkovanie: 3 kapsuly pre stykom

Chcem Zerex Klasik plus Zerex.sk
Vývoj ceny Zerex Klasik plus

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot
➡️ bylinný shot/drink na podporu erekcie
✅ nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
✅ kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
✅ prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
✅ bez vedľajších účinkov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

5,99 €
Chcem vedieť viac
25 ml
Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
➡️ bylinný shot na podporu pevnej erekcie a lepšej sexuálnej kondície
✅ rýchly účinok
✅ prírodné zloženie
✅ vysoká koncentrácia prírodných látok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

5,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

je to divné ale mám to podobne ako vyššie diskutujúci 1tbl Zerex klasik účinkuje lepšie ako Zerex klasik +..nechápem to ,malo by to byť opačne,ale je to tak

No zerex klasik mi pomohol ale zerex klasik plus teda vôbec tak neviem či obsah zloženia nie je len v obsahu zloženia a nie v potulkách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.