Tabletky na erekciu

Najlepšie tabletky na erekciu, voľne dostupné, prírodného charakteruTabletky na erekciu sú zrejme najvyhľadávanejšími tabletkami vôbec. Čo pod týmto pojmom mám vlastne na mysli? Tabletky majú za účel zlepšiť kvalitu erekcie a jej rýchlejšie dosiahnutie, najlepšie prirodzenou prírodnou cestou. To by mali zabezpečiť vhodné bylinné extrakty, aminokyseliny a ďalšie látky, ktoré podporujú lepšie prekrvenie tkanív vrátane pohlavnej sústavy, zvyšujú sexuálnu túžbu a podporujú ejakuláciu.

A keďže problémy s erekciou má čoraz viac mužov a čoraz častejšie sa prejavujú aj u mladších, niet sa čo čudovať, že sa po takejto podpore ohliadne viac než polovica mužov v dospelom veku.

Prečo by sme mali siahnuť po overených tabletkách na erekciu? Pretože práve takáto prírodná alternatíva dokáže bezpečne a bez väčšieho rizika vedľajších účinkov riešiť v podstate akékoľvek problémy so stoporením, erekciou, tvrdosťou penisu a výdržou. Samozrejme v rámci reálnych možností výživových doplnkov.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Erekcia – čo to vlastne je a jej význam

Erekcia je vlastne stav úplného stoporenia penisu muža. Je vyvolaná pohlavným vzrušením, ktorému predchádza priama alebo nepriama, napríklad vizuálna, sexuálna stimulácia. Erekcia je potom výsledok stoporenia a nikdy nie naopak.

➡️ Význam erekcie ako takej

Penis bez erekcie slúži na vylučovanie moču a teda na zbavovanie sa škodlivín a iných produktov nášho metabolizmu z tela. Penis v erekcii zase slúži primárne na rozmnožovanie. Pocity vzrušenia a následný orgazmus sú potom našou odmenou za to, že počúvneme náš pohlavný pud. Bez dostatočne kvalitnej erekcie tak nie je ani potomstvo, nie je vzrušenie ani extáza orgazmu.

 

Najčastejšie problémy s erekciou a ich príznaky

Pri problémoch s erekciou sa jedná o tieto základné typy porúch:

 • slabá erekciastoporenie penisu nie je stopercentné, čiže k erekcii síce dochádza, no nemá potrebnú kvalitu a tvrdosť penisu je nedostatočná
 • krátka erekciastav, kedy dĺžka erekcie nepostačuje k dostatočne uspokojivému pohlavnému styku
 • kolísanie kvality erekcie počas styku či sexuálnej stimulácie – plná erekcia sa často strieda s ochabnutím penisu
 • oneskorená erekcia – nástup erekcie je pomalší ako obvykle, nastupuje po sexuálnej stimulácii s veľkým časovým odstupom
 • nepretržitá, permanentná erekcia – stav, kedy erekcia po vyvrcholení neustupuje dlhšiu dobu a je väčšinou bolestivá (odborne priapizmus)
 • bolestivá erekcia – okrem už spomínaného priapizmu môže byť aj dôsledkom choroby zvanej Peyronieho porucha (neprirodzene zakrivený penis, ktorý spôsobuje problémy pri pohlavnom styku), problémov s prostatou (zápal, zväčšená prostata, rakovina), zápalu močových ciest, genitálneho herpesu, rakoviny penisu, fimózy čiže zúženej predkožky, krátkej uzdičky, poranenia alebo aj úrazu…
 • príliš častá rýchla erekcia – najčastejšie ide dôsledok výrazne vysokého libida u mladých mužov (porucha však môže byť aj výsledkom chronického rozšírenia ciev)

Všetky tieto problémy s erekciou sa dajú riešiť ešte relatívne ľahko prostredníctvom vhodných režimových opatrení, vrátane úpravy stravovania a zaradenia vhodných výživových doplnkov… Neriešený problémový stav však z občasného výskytu môže dospieť k trvalej poruche, ktorú odborne nazývame erektilná dysfunkcia.

➡️ Erektilná dysfunkcia

Mužská erektilná dysfunkcia (ED) je definovaná ako trvalá neschopnosť dosiahnuť a/alebo udržať erekciu dostatočnú pre uspokojivý pohlavný styk (najmenej 6 mesiacov prítomná). Erektilná dysfunkcia samotná je “iba” príznak – nie je to choroba. Štandardná liečba potom môže zahŕňať nielen lieky na predpis, ale aj vákuové pumpy, implantáty, či dokonca až chirurgický zákrok.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💡 Všetko o erekcii:

 

Najčastejšie príčiny problémov s erekciou

Príčin problémov s erekciou môže byť hneď niekoľko. Najčastejšie sa jedná o fyzický alebo psychický charakter ich vzniku (prípadne kombinácioa oboch). Vo väčšine prípadov ide o fyzické (organické príčiny) a problémy trápia hlavne starších mužov. Mladší muži majú problémovú erekciu viac z psychogénnych príčin.

Toto sú v skratke najhlavnejšie príčiny problémovej erekcie:

 • fyzické príčiny:
  • cievne ochorenia – vysoký krvný tlak, cukrovka
  • neurogénne ochorenia – Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba
  • hormonálne ochorenia – hypogonadizmus
  • anatomické ochorenia, úrazy alebo patologické stavy – Peyronieho choroba, poranenie miechy
  • metabolické ochorenia – obezita
 • psychické príčiny: depresia, úzkostné stavy, nervozita a stres
 • životný štýl: fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, užívanie omamných a toxických látok, málo pohybu, nadmerná únava, málo spánku
 • užívanie liekov: problémy s erekciou spôsobujú viaceré lieky ako napríklad niektoré cytostatiká, antihistaminiká, antiepileptiká, antidepresíva, antipsychotiká, diuretiká, antihypertenzíva, fibráty, kortikosteroidy, či antiandrogény

 

Ako zlepšiť erekciu – moje vlastné skúsenosti

Ako zlepšiť a podporiť svoju erekciu tak, aby to nakoniec nedospelo do štádia, kedy budete musieť vyhľadať odbornú pomoc lekára? Existuje niekoľko spôsobov a možností ako na to a to dokonca prirodzenou a pomerne jednoduchou cesto. O čom hovorím? Hlavne sa jedná o dôsledné dodržiavanie vhodnej životosprávy s dostatkom pohybu a vhodných cvičení, či lepšiu starostlivosť o svoje psychické zdravie. Nezabúdajte tiež na možnosť použiť pomoc prírody, ergo tradičných byliniek na erekciu a podporu všetkých sexuálnych funkcií, ktoré sa (a to je ďalšia možnosť ako si polepšiť v tomto polepšiť) nachádzajú aj v overených tabletkách na erekciu vo forme výživových doplnkov.

➡️ Životospráva

Stačí ak si vstúpite do svedomia a začnete sa zdravšie stravovať (obmedzenie nezdravých a mastných jedál s vysokou kalorickou hodnotou), na kvalite vašej erekcie sa to jednoducho musí prejaviť. K tomu pridajte potlačenie prípadných nezdravých zlozvykov ako je fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu a najväčších zabijakov erekcie máte z krku. Ak máte nejaký zdravotný problém, ktorý ovplyvňuje aj schopnosť erekcie (nadváha až obezita a s tým súvisiace zdravotné komplikácie s vysokým tlakom a cholesterolom), takisto bude najlepšie ak ho začnete čím skôr riešiť. Pozri aj najlepšie potraviny na erekciu.

➡️ Psychické zdravie

Verte tomu, že dostatok času na regeneráciu organizmu počas spánku – spraví s vašim intímnym životom divy. Kvalitný spánok, viac oddychu a relaxácie zníži niekedy až nadmernú mieru únavy, potlačí stres… Skúste to, na kvalite svojej erekcie určite pobadáte rozdiel.

➡️ Aktívny pohyb

Cvičenie a dobrá fyzická kondícia je najlepšia prevencia viacerých civilizačných ochorení, ktoré negatívne pôsobia aj na kvalitu erekcie. Pravidelný aktívny pohyb zlepšuje náladu a psychické rozploženie, zvyšuje energiu a vytrvalosť, pomáha zvýšiť hladinu testosterónu – pre erekciu samé dobré veci.

➡️ Bylinky na erekciu

Prečo nesiahnuť po podpore prírody, keď sa sama núka. Viaceré známe i exotické bylinky podporujú erekciu a všetky sexuálne funkcie prírodným spôsobom. Unikátne rastliny ako Ženšen, Maca, Ginko, Krpčiarka, Tribulus Terrestris, Muira Puama, Šafran, Chilli, Yohimbé a ďalšie dokážu s vašou erekciou spraviť zázraky – doslova a do písmena. Pozri najlepšie bylinky na erekciu.

➡️ Tabletky na erekciu

Voľne dostupné prírodné tabletky na erekciu sú takisto skvelou možnosťou ako sa popasovať s problémami pri erekcii. Ich zloženie je namixované z rastlinných výťažkov a ďalších dôležitých látok tak, aby sa podporili viaceré oblasti sexuálneho zdravia, vrátane erekcie samozrejme Ide hlavne o podporu normálnej hladiny testosterónu, pomoc s lepším prekrvením tkanív celej pohlavnej sústavy, posilnenie libida a naštartovanie vášho sexuálneho apetítu, podporu ejakulácie, ale aj pozitívny vplyv na normálnu funkciu prostaty a podporu spermatogenézy.

Ako zlepšiť erekciu týmito tabletkami? Stačí si len dobre vybrať. Siahnuť by ste mali po overených značkách s overenými účinkami a zložením. Tie najkvalitnejšie sú vždy kontrolované a schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, majú transparentné zloženie s látkami vo farmaceutickej kvalite a sú aj dostatočne preverené čo sa týka ich reálnych účinkov.

 

Princíp a účinky tabliet na podporu erekcie

💡  Tabletky s prírodným zložením majú pri problémoch s erekciou naozaj svoj význam. No vedzte, že to nie sú žiadne lieky a účinnosť v tomto smere ani nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky a doplnky na erekciu fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na pohlavnú sústavu muža a sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov (oslabená erekcia, nízke libido, problémy s potenciou, predčasnou ejakuláciou…)

Prírodné tabletky na erekciu - potraviny na erekciuMajú prírodné zloženie, neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych účinkov. Dajú kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení nájdete mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybne podporné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne. Zameranie tabletiek je pomerne široké, nie len striktne na erekciu. No práve v tejto oblasti je ich účinok zvyčajne najviac viditeľný.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa oplatí užívať dlhšie a aj navzdory tomu, že pri niektorých z nich výrobca tvrdí, že stačí užiť iba 1-2 tabletky pred stykom. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov), že práve dlhodobejšie užívanie naozaj prináša v tomto smere svoje ovocie (optimálne 2-3 mesiace – podľa potreby).

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na erekciu

 

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold

 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás

29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti

 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a chuť na sex
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Najčastejšie otázky

Keďže na úplnom konci textu dostanú priestor aj tabletky, ktoré som vyskúšal a ohodnotil, je potrebné aby sme si ujasnili niekoľko otázok (z praktického aj teoretického hľadiska). Prečítajte si teraz tie najčastejšie, ktoré „trápia“ mužov v súvislosti s tabletkami na erekciu (aj s odpoveďami):

Prečo na tieto tabletky netreba recept?

Pretože prírodné tabletky na erekciu sú výživové doplnky a na to, aby ste si ich vedeli zaobstarať, nepotrebujete ani vyšetrenie u lekára. V ich zložení totiž nájdete iba extrakty rôznych prírodných látok, a teda nie substancií, ktoré sú radené medzi liečivá a spadajú pod lekársku a farmakologickú odbornosť. Avšak aj napriek tomu musia tieto voľne dostupné prípravky samozrejme spĺňať určité štandardy a normy.

Sú takéto tabletky na erekciu bezpečné?

Sú a pokiaľ si ich zadovážite od overeného výrobcu, tak máte záruku, že sa v nich nebude nachádzať čokoľvek nevhodné. Výživové doplnky podliehajú schváleniu a musia byť registrované Úradom verejného zdravotníctva. Takisto prechádzajú rôznymi testami a skúškami v atestovaných laboratóriách.

Kde sa dajú jednoducho zaobstarať a ako?

Veľmi často aj v lekárni a väčšinou aj prostredníctvom oficiálneho eshopu výrobcu a distribútora, kde nezriedka takéto tabletky na erekciu kúpite v lepšej cene, vo viacerých variantoch balenia a výraznejšími akciami. Bývajú tiež v obmedzenej miere v ponuke eshopov s erotickým zameraním či obchodov s výživovými doplnkami a zdravou stravou.

Existuje záruka, že takéto prírodné tabletky na erekciu budú 100 %-ne fungovať?

Žiaľ, takúto záruku vám žiaden výživový doplnok s prírodným zložením nedokáže dať. Takéto tabletky totiž fungujú na úplne inom princípe ako synteticky vyrobené účinné látky typu sildenafil (Viagra) či tadalafil (Cialis). Osobne však mám s nimi zväčša pozitívnu skúsenosť, prospievajú totiž viacerým sexuálnym funkciám v dlhodobom horizonte a nie iba jednorázovo.

Tabletky na erekciu, ktoré som osobne vyskúšal

Jasné, že všetky dostupné tabletky na erekciu sa nedajú naraz vyskúšať a otestovať, ale pravdu povediac, veľa mi k tomu zase ani nechýba. K týmto doplnkom som sa dostal aj vďaka tomu, že v minulosti som určité problémy s erekciou pociťoval aj ja sám. Okrem nasadenia lepšej životosprávy (minimum alkoholu, žiadne cigarety, viac pohybu) som sa obrátil aj na tabletky. A našiel som viaceré, ktoré mi pomohli dostať sa do svojej pôvodnej sexuálnej sily a kondície. Kým som však našiel tie, ktoré stoja naozaj zato, vyskúšal som desiatky rôznych prípravkov.

Najlepšie tabletky na erekciu

A ktoré tabletky ma najviac oslovili? Tu sú so stručným popisom spolu s cenou a odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
E-reX 24
E-reX 24
➡️ doplnok stravy pre podporu erekcie
✅ pevnejšia erekcia
✅ lepšia výdrž, častejší sex
✅ prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

31,99 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!