Erectan ManLONG – tabletky na dlhodobú podporu erekcie, vlastné skúsenosti

Peter Kacián Recenzia 13. októbra 2021 0
Erectan Manlong 120 tob
 • Balenie: 120 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
30,75 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Erectan ManLONG sú tabletky na podporu erekcie a to dlhodobo. Oplatia sa teda viac starším mužom po 40-tke? Akiste áno, no ani mladší muži nemusia hneď ohrnúť nos pred benefitmi, ktoré tieto prípravok celkom známej značky Erectan ponúka. Dokonca podľa názoru mnohých je to najpodarenejšia verzia z celej produktovej rady (ja sa s menšími výhradami k tomu pripájam).

Aby sa dosiahli adekvátne výsledky užívania tabletiek, doplnok musí obsahovať dôležité zložky, ktoré reálne vplývajú na proces erekcie. Erectan ManLONG v tomto nesklame a okrem bylinných extraktov, ktoré na to majú dosah, obsahuje napríklad aj selén (prispieva k normálnej spermatogenéze) a zinok na podporu normálnej plodnosti a reprodukcie a normálnu hladinu testosterónu.

Kompletné zloženie, s účinkami, správnym užívaním a dávkovaním, mojimi skúsenosťami a informáciou kde, v akom balení a za akú cenu ManLONG dokážete jednoducho kúpiť, si prečítajte v nasledujúcej podrobne spracovanej recenzii.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

doba testovania produktu2 mesiace
prvé účinkyna konci 1. mesiaca užívania
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️
ostatné zdravotné benefity⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (hlavne však starší muži)
zľava⛔️ NIE
Erectan dostupné varianty➡️ Erectan
➡️ Erectan forte
➡️ Erectan ManLONG
➡️ Erectan intim gel
Lepšia alternatívaeJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta
kde kúpiť
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
30,75 € Do obchodu Pilulka.sk

Erectan ManLONG – základná charakteristika, balenie a určenie

Erectan ManLONG je výživový doplnok vo forme toboliek (kapsúl). Dá sa kúpiť voľne, pretože naň nepotrebujete žiaden recept ani absolvovať vyšetrenie u lekára. Dá sa tak spraviť aj prostredníctvom oficiálnej stránky produktu. Ja odporúčam skôr kúpu prostredníctvom internetovej lekárne, (napríklad Pilulka.sk), či overených obchodov so zdravou výživou.

➡️ Výrobca

Produkty značky Erectan na slovenskom trhu distribuuje výrobca – česká spoločnosť Herbo Medica s.r.o., ktorá na trhu s prípravkami intímneho charakteru pôsobí už od roku 2011. Samotný Erectan ManLONG obsahuje kvalitné suroviny a je pravidelne laboratórne testovaný a certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom Českej republiky. Pri jeho výrobe v certifikovaných prevádzkach HACCP sú dodržiavané všetky bezpečnostné a hygienické štandardy. Prípravok je samozrejme schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Kompletná produktová rada Erectan:

➡️ Balenie

Tabletky Erectanu ManLONG sú balené v klasickej liekovke. Na obale potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 120 kapsúl, čo je dosť na celé 2 mesiace nepretržitého užívania doplnku (2 kapsuly denne). Takéto základné balenie vám tak vystačí na počiatočné otestovanie účinkov produktu. Ako mne.

Erectan ManLONG sú potom vlastne normálne gélové kapsuly/tobolky. Tie pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Erectan ManLONG je určený pre každého dospelého muža na podporu erekcie a ostatných sexuálnych funkcií v dlhodobom horizonte. Jedná sa zaujímavý bylinný doplnok stravy, ktorý obsahuje prírodnú kombináciu extraktov rastlín a látok podporujúcich mužské sexuálne zdravie.

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Všetky prípravky značky Erectan majú prírodné zloženie. Platí to samozrejme aj pre Erectan ManLONG, ktorý obsahuje hlavne ✅ rastlinné extrakty, konkrétne kotvičník, ženšen, ginko a škoricovník v kombinácii s dôležitými minerálmi ✅ ako je zinok, meď a selén.

Toto sú všetky účinné látky, ktoré obsahuje Erectan ManLONG:

➡️ Kotvičník

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je jedna z najznámejších liečivých rastlín, ktorá je veľmi častou súčasťou prípravkov zameraných na podporu intímneho života mužov. Najmä v plodoch obsahuje unikátne látky s názvom fytosteroly, ktoré podporujú normálnu tvorbu testosterónu v tele a tým aj zvýšenú sexuálnu aktivitu.

Pre športovcov je zase zaujímavý fakt, že tribulus dokáže podporiť rast svalov na úkor tuku a pomôcť s lepšou regeneráciou. Kotvičník zemný okrem toho podporuje dobré psychické rozpoloženie a kondíciu, znižuje napätie, depresie a podráždenosť, pozitívne vracuje pri nespavosti…

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Ženšen

Všehoj ázijský – Ženšen (Panax ginseng), alebo inak aj Ženšen pravý, či Ženšen kórejský, je najznámejšia bylinka tradičnej ázijskej medicíny. Všetko najpodstatnejšie čo sa týka účinných aktívnych látok hľadajte najmä v jeho koreni (menej v listoch). Obľúbené čínske/kórejské afrodiziakum vplýva pozitívne na celý rad oblastí ľudského tela.

Odpradávna sa napríklad používa na potlačenie stresu a na lepšie sústredenie a podporu pamäte. Prispieva tiež k lepšej regenerácii svalstva ako účinné tonikum, podporuje obranyschopnosť, bojuje s rôznymi alergiami, prispieva k lepšiemu hojeniu rán… jednoducho “všehoj” ako je trefne oficiálne pomenovaný v slovenčine.

👍 Čítaj viac o Ženšeni.

➡️ Ginko

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je strom, s ktorým sa pomerne často stretnete aj u nás v okrasných parkoch a záhradách. Je to jedna z najstarších rastlín na svete a naozaj má pre človeka, ergo muža, čo ponúknuť. Podporuje napríklad lepší prenos vzruchov, čím zosilňuje intenzitu vzrušenia a tým pádom zaručuje aj rýchlejší nástup erekcie. Jej kvalitu podporí zase kvôli tomu, že dokáže prispieť aj k lepšiemu prekrveniu penisu aj prostredníctvom tých najmenších krvných ciev a vlásočníc.

Najhlavnejšie aktívne látky rastliny – ginkolidy, okrem už spomenutých funkcií tiež podporujú tvorbu dôležitých hormónov ako acetylcholín, dopamín, noradrenalín… A samozrejme veľmi známy je pozitívny vplyv ginka na kognitívne schopnosti človeka a mentálne zdravie.

👍 Čítaj viac o Ginku.

➡️ Škoricovník

Škoricovník čínsky (Cinnamomum cassia) je exotická rastlina, ktorá potrebuje na svoj rast tropické podnebie. Škoricovník preto nájdeme rásť v takých destináciách ako je Vietnam, Seychely, Filipíny, Madagaskar, Kambodža, Guatemala, Honduras… Na terapeutické účely sa presne tak ako v kuchyni používa kôra, ktorá sa zo stromu špeciálne zoškrabuje.

Viete, že škoricovník inak patrí medzi najstaršie liečivé a aromatické byliny na svete? Poznali ho totiž už starí Egypťania a Gréci a využívali pri liečbe mnohých chorôb. V ľudovom liečiteľstve sa využíva najmä škoricový olej, tinktúra a sirup. Používa sa na tráviace problémy (nadúvanie a koliky), pri prechladnutí a chrípke… A čo je z nášho pohľadu dôležité, aj na podporu sexuálneho apetítu – libida. Mix s vanilkou, mandľami a ženšenom je vraj najlepšie afrodiziakum.

➡️ Zinok

Zinok je významný “mužský” minerál, ktorý je nezastupiteľný pri viacerých dôležitých telesných procesoch. Vplýva na správnu tvorbu pohlavných hormónov, najmä testosterónu, čím prispieva k zvýšeniu jeho hladiny (so všetkými benefitmi čo k tomu patria: libido, mužnosť, sila, vytrvalosť…), podporuje mužskú plodnosť zvýšením kvality spermií, podporuje normálnu funkciu imunitného systému, je osožný pri zdraví prostaty, má skvelé antioxidačné účinky…

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

➡️ Meď

Meď je dôležitý stopový prvok, ktorý podporuje okrem iného aj vitalitu a energiu v tele. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a tiež normálnej činnosti nervovej sústavy. Ako antioxidant sa podieľa na ochrane buniek pred pôsobením voľných radikálov (pred oxidačným stresom). Je dôležitá pri správnom vstrebávaní železa (dôležité pre normálnu tvorbu hemoglobínu). Meď je tiež nápomocná pri spevňovaní krvných ciev, podporuje lepšiu zrážanlivosť krvi a je v podstate nevyhnutná pri prevencii kardiovaskulárnych chorôb.

➡️ Selén

Ďalším dôležitým minerálom ovplyvňujúcim sexuálne zdravie muža je selén.  Ako antioxidant chráni bunky pred voľnými radikálmi a teda bráni ich rýchlemu starnutiu. Vplýva tiež na viaceré enzýmové procesy čím sa stáva nevyhnutnou súčasťou normálneho fungovania imunitného systému, funkcie pečene, štítnej žľazy, ale aj správnej tvorby spermií. Normálna hladina selénu tiež zabezpečí zdravú pokožku, pevné vlasy, ale aj zvýšenú chuť na sex.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), vňať220 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng), extrakt z koreňa45 mg
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), extrakt20 mg
Škoricovník čínsky (Cinnamomum cassia), extrakt z kôry20 mg
Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý)4 mg
Meď (síran meďnatý, sulfát meďnatý)0,26 mg
Selén (seleničitan sodný, selénan sodný)0,02 mg

Prídavné látky: želatína (kapsula), magnéziumstearát (protihrudkujúca látka), farbivá: E171 (oxid titaničitý), E172 (oxid železa), E104 (chinolínová žltá), E131 (patentná modrá)

 

Erectan ManLONG a jeho účinky

Erectan ManLONG je v porovnaní s prípravkami Erectan 400 mg, Erectan Forte a Exclusive intim gel, trochu vo výhode. Už spomínané tri varianty sú určené hlavne na jednorázové použitie, kde ako sami dobre vieme je tak trochu tenký ľad, tak ManLONG je určený k dlhodobému užívaniu, pričom výraznejší efekt účinkov sa prejaví “časom” a aj samotné účinky sa oproti ostatným trochu líšia. Poďme sa teraz na ne pozrieť z bližšia:

 

💕 Lepšia a kvalitnejšia erekcia

Kvalita erekcie je najpodstatnejším faktorom, ktorý vplýva na kvalitu pohlavného styku. Je to jednoducho základ, bez ktorého sa, milí muži, veľmi v posteli “nepochlapíte”. Na jej zlepšenie je preto vhodné aj užívanie kvalitného prírodného prípravku (ak teda nechcete ísť rovno do syntetických liekov a chémie). Erectan ManLONG v tomto môže v určitej úrovni napomôcť. Po určitom čase pravidelného užívania tohto doplnku je ozajstným faktom, že penis je častejšie lepšie prekrvený, erekcia má rýchlejší nástup a jej udržanie až do konca styku je v potrebnej kvalite

Erectan ManLONG síce nedosahuje v tomto smere úplne TOP kvalitu najlepších prípravkov (Zerex Ultragold, eJoy, či Erexan Stabil), no i tak je jeho pôsobenie v tejto oblasti zaujímavé.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

 

💕 Posilnenie libida

Sexuálny apetít je to, čo nás “núti” stále a stále k novým eskapádam a je nevyhnutný pre zdravý intímny život. Mužské libido vedia účinne podporiť mnohé afrodiziaká (pozri Potraviny na zvýšenie libida, či Ako na zvýšenie libida u mužov) a v podstate tie najúčinnejšie nájdete aj v tomto prípravku. Dlhodobým a pravidelným užívaním Erectan ManLONG tak naozaj dokážete podporiť svoju sexuálnu túžbu. Keďže je to “beh na dlhšie trate”, akceptovateľné účinky očakávajte zhruba po mesiaci poctivého dennodenneho užívania prípravku.

 

💕 Ostatné zdravotné benefity

Erectan ManLONG dokáže vďaka minerálom v zložení podporiť aj iné telesné procesy (samozrejme sa na tento vplyv podpisujú aj liečivky obsiahnuté v prípravku). Najviac sa to môže prejaviť zvýšeným prísunom energie a vitality. Samozrejme, že netreba očakávať okamžitý efekt, no vďaka pravidelnému prísunu dôležitých bioaktívnych látok je progres po dlhdodobejšom užívaní prípravku zreteľný. Takisto rátajte s individuálnymi výsledkami, ktoré sú závislé najmä na veku, zdravotnom a psychickom stave užívateľa.

💡 Lepšie alternatívy

Erectan ManLONG, hoci je asi najlepším z produktového radu, stále nedosahuje kvality niektorých prémiových konkurenčných značiek, ktoré sú takisto zamerané na dlhodobú podporu sexuálneho zdravia muža. Môj TIP sú preto tabletky Zerex Ultragold, ktoré majú určite vyváženejšie a koncentrovanejšie zloženie (nechýbajú v ňom napríklad dôležité vitamíny) a výsledný efekt účinkov výraznejší. A keďže sa za kvalitu platí, rátajte s tým, že zaň zaplatíte o niečo viac.

💡 TIP na produkt - Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
 • prémiový výživový doplnok na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
 • vhodný aj pre starších mužov a seniorov
 • zlepšuje tiež kondíciu, zvyšuje libido
 • má pozitívny vplyv na imunitu muža
 • TOP kvalita a účinnosť prípravku
 • bez vedľajších účinkov, bez receptu

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Erectan ManLONG je presne tak ako jeho kolegovia rovnakej značky prípravok so striktne prírodným zložením a teda jeho užívanie neprináša so sebou žiadne väčšie riziká vedľajších účinkov. To môžem potvrdiť aj na základe vlastných skúseností, pretože za celé 2 mesiace čo som ho bral, som nezaznamenal ani náznak nejakého nepriaznivého účinku.

Úplne sa však vylúčiť nedajú, pretože nie všetci reagujú na príjem aktívnych látok rovnako. Zriedkavo sa môže vyskytnúť mierna bolesť hlavy prípadne menšie tráviace problémy na začiatku užívania. Tieto však sami rýchlo ustupujú. Takisto treba brať do úvahy prípadnú alergickú reakciu na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane tých doplnkových.

Kontraindikácie a interakcie

Erectan ManLONG však určite nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Takisto by si mali dať väčší pozor tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru a prípadné užívanie doplnku podobného zamerania nech radšej skonzultujú so svojim lekárom. Takisto tak učiňte v prípade akýchkoľvek pochybností čo sa týka užívania tohto doplnku. Upozornenie: Erectan ManLONG je výživový doplnok, ktorý určite nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy. Neprekračujte výrobcom odporúčanú dennú dávku.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

Erectan ManLONG – cena, zľava a akcia

Tabletky Erectan ManLONG sú na našom trhu voľne dostupné a nepotrebujete na ich kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predávajú prostredníctvom vybraných lekární a nájdete ho aj v známom obchode so zdravými potravinami a doplnkami výživy. V niektorých kamenných pobočkách (napríklad aj Dr.Max) som tieto tabletky zatiaľ nevidel, čo ale samozrejme neznamená, že v niektorých predajniach ich mať nebudú. Preto je najistejšie, keď po nich siahnete v online eshope vybranej lekárne či obchodu. Ak tam svieti, že je na sklade, tak jednoducho tam aj je a nemusíte kvôli tomu obiehať prevádzky v meste.

💡 TIP na produkt - Erectan Manlong
Erectan Manlong 120 tob
 • prírodný výživový doplnok
 • dlhodobý účinok – dlhodobá podpora erekcie
 • obsahuje overené tradičné afrodiziaká (ženšen, ginko, kotvičník a škoricovník čínsky)
 • plus minerály (zinok, meď, selén)
 • dostupný bez vyšetrenia u lekára a receptu
 • pre všetkých mužov (18+), hlavne však od stredného veku
30,75 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Erectan ManLONG sa momentálne predáva iba ako 💊 120 kapsulové balenie. Reálne vám tak vydrží na celé 2 mesiace nepretržitého užívania.

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 30,75 € (120 kapsúl) – 1 kapsula: 0,26 €, maximálna denná dávka (2 cps): 0,52 €

➡️ Značka Erectan je na našom trhu dostupná aj v ďalších variantoch. Okrem verzie Erectan ManLONG je to základný Erectan 400 mg a jeho vylepšená verzia Erectan Forte + Erectan Exclusive intim gel. Porovnajte si jednotlivé produkty v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

variantcena / overená kúpa
Erectan 20 kapsúl29,06 € / OBJEDNAŤ
Erectan forte 20 kapsúl37,29 € / OBJEDNAŤ
Erectan ManLONG 120 kapsúl30,75 € / OBJEDNAŤ
Erectan intim gel 50 ml20,49 € / OBJEDNAŤ

Klasický Erectan (modrý)

💡 TIP na produkt - Erectan
Erectan 400 mg 20 tob.
 • koncentrovaný prírodný výživový doplnok
 • určený na jednorazové použitie pre podporu správnej erekcie
 • nemá vedľajšie účinky a vďaka vhodnému zloženiu ho môžu užívať aj diabetici
 • dostupný bez receptu aj v lekárni
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
29,06 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

Vylepšená základná verzia Erectanu

💡 TIP na produkt - Erectan Forte
Erectan Forte 20 tob.
 • prírodný výživový doplnok
 • rýchlejšia a pevná erekcia
 • vhodný pre mužov, ktorí nie sú spokojní s kvalitou erekcie
 • podporuje rýchlejšiu erekciu, zvyšuje sexuálny apetít – libido
 • obsahuje aminokyseliny + kotvičník a macu
 • dostupný bez receptu
37,29 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

Intímny lubrikačný gél

💡 TIP na produkt - Erectan Exclusive intim gel
Erectan Exclusive intim gel 50 ml
 • stimulačný lubrikačný gél na vodnej báze pre obe pohlavia
 • obsahuje stimulujúce látky podporujúce správnu funkciu erekcie a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov
 • ženy pri stimulácii s gélom pocítia vyššiu mieru vzrušenia
 • má dobrú konzistenciu a zaujímavú vôňu
 • produkt je samozrejme voľne dostupný

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Erectan, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Erectan ManLONG je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je dokonca podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Erectan ManLONG, Clavin, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Erectan ManLONG výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊 2 kapsuly denne ráno nalačno. Pričom odporúčaná doba užívania je aspoň 2 mesiace (1 celé balenie prípravku).

Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Erectan ManLONG určite neodporúčam kombinovať s alkoholom (a ak, tak len naozaj striedmo). Inak sa celkom významne znižuje účinnosť tabletiek. Pre dosiahnutie lepších výsledkov, výrobca odporúča aj súbežné užívanie s Erectan 400 mg, alebo Erectan Forte.

 

Najväčšie výhody Erectan ManLONG z môjho pohľadu

 • pozitívny vplyv na erekciu, potenciu, libido a celkovo na sexuálne zdravie (komplexné účinky)
 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov aj pri dlhodobejšom užívaní
 • je dostupný bez receptu, bez vyšetrenia u lekára
 • dá sa kúpiť aj lekárni
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený “tuzemský” výrobca (Česká republika)
 • dá sa kombinovať s ďalšími tabletkami tejto značky

 

Erectan ManLONG a moje vlastné skúsenosti

Erectan je známa značka, ktorá je činná v oblasti posilnenia erekcie a sexuálneho apetítu a určite má svojich priaznivcov. Po tom ako som vyskúšal jej základné varianty s okamžitým účinkom, som samozrejme nemohol vynechať ani ostatné tabletky tejto značky, ktoré sa užívajú dlhodobo. Nebanujem, po miernom sklamaní z predchádzajúcich prípravkov (čítaj moje recenzie na Erectan 400 mg a Erectan Forte) som bol napokon s Erectan ManLONG najspokojnejší. Poďme sa teda pozrieť na to ako som tabletky testoval a ako to dopadlo:

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Erectan ManLONG som užíval presne podľa pokynov výrobcu a užíval 2 tabletky denne hneď ráno nalačno obe naraz. Za dva mesiace som spotreboval 1 celé balenie so 120 tabletkami. A minimálne jedno celé balenie prípravku odporúčam vybrať aj vám (teda, pokiaľ to s prirodzeným posilnením erekcie myslíte vážne). Týždeň, dva užívania tabletiek naozaj nemá zmysel, nemajú šancu sa optimálne prejaviť.

➡️ Výsledky testovania

Erectan ManLONG je podľa mňa zo všetkých Erectanov najvydarenejší. Po tom, čo som ho užíval naozaj poctivo a nevynechal som jedinú dávku sa akceptovateľné výsledky naozaj dostavili. Prvé náznaky zlepšenia sa začali prejavovať v 3. týždni užívania a výraznejšie posledný týždeň v mesiaci. Kvalita mojej erekcie sa zlepšila (objektívne som ho mal tvrdší ako predtým, subjektívne som bol spokojnejší aj s jeho citlivosťou). S podporou sexuálneho apetítu to bolo podobne, v druhom mesiaci užívania som pociťoval nárast sexuálnej energie a bol som vo vzťahu vitálnejší.

Čo ma však mierne na týchto tabletkách sklamalo bol ich dobeh. Po skončení užívania Erectan ManLONG som mierne účinky pociťoval asi 10 dní a potom vôbec. Konkurenčný Zerex pôsobil ešte mesiac po vysadení! Každopádne nikde nie je napísané, že vy nemôžete mať lepší pocit z týchto tabletiek (ale naopak aj horší), pretože doba nástupu účinkov a ich dobeh po vysadení je určite značne individuálne, závislé od veku, zdravotného a psychického stavu muža.

Potom spolu s partnerkou sme ešte vyskúšali niekoľkokrát aj Erectan intim gél a boli sme s ním celkom spokojní obaja (aj keď ja práve na lubrikanty dvakrát nie som). Gél totiž dokázal zvýšiť citlivosť na tých správnych miestach.

Ak očakávate niečo viac – to znamená naozaj kvalitnú erekciu a zvýšený sexuálny apetít dlhodobo, tak z vlastnej skúsenosti odporúčam najmä Zerex Ultragold, alebo Erexan Stabil (podobné zameranie), prípadne ešte Proerecta a eJoy.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Čo sa týka skúseností s Erectan ManLONG od ostatných mužov, tak podľa toho čo som našiel na internete na rôznych diskusných fórach v komentároch, prípravok niektorých svojou účinnosťou naozaj neohromil. No na druhú stranu ani veľmi nesklamal. Ja by som ho zaradil medzi taký lepší stred medzi doplnkami podobného zamerania. Plusom u mnohých bolo aj jeho bezproblémové užívanie a jeho dostupnosť (čo sa týka obchodov ale aj ceny, ktorá je ozaj o niečo nižšia, otázka znie či to nebude na úkor kvality, ale to nechám na vaše posúdenie…). Pár zaujímavých postrehov si môžete prečítať práve teraz:

ℹ️ spokojnosť…

…S prípravkom Erectan Manlong dlhodobo veľmi spokojný. Myslím, že je vhodným doplnkom pre mužov veku nad 40 rokov a to nielen v sexuálnej oblasti, ale aj pre zlepšenie celkovej kondície a svalovej hmoty…” (Albert. B)

ℹ️ Erectan ManLONG je vhodný aj pre staršiu generáciu…

vhodný doplnok stravy pre strednú a staršiu generáciu. S prestávkou svojho pobytu v nemocnici ho užívam pravidelne už niekoľko rokov. Konštatujem čiastkové priaznivý vplyv na svoju pamäť a tiež tak na svoj zrak (v kine, televízia)… (Česťa)

ℹ️ na druhú stranu na Heureke sa môžete dočítať aj toto…

“…skúsil som už mnoho prírodných prostriedkov prevažne tuzemských a ani ERECTAN manlong z nich ma nepresvedčil o svojej účinnosti. Po dvoch mesiacoch užívania som sa bohužiaľ nedočkal takmer ničoho čo by ma na tomto produkte nadchlo a presvedčilo o jeho znovuzakúpení. Zloženie a množstvo surovín je slabé, nemožno teda očakávať moc dobrý výsledok. Teraz si u podobných výrobkov dávam veľký pozor na ich obsah…” (anonym)

 

Najčastejšie otázky

V recenzii som určite nepokryl všetky oblasti, ktoré by mohli zaujímať viacerých mužov. Na to dobre poslúži táto “kolónka” s najčastejšími otázkami týkajúce sa Erectanu ManLONG (a všeobecne Erectanu ako značky) spolu s mojimi odpoveďami:

❓ Je potrebné na tabletky vystaviť recept?

Určite nie, kvôli Erectan ManLONG lekára navštevovať a podstupovať nejaké vyšetrenia naozaj nemusíte. Je to výživový doplnok, ktorý je voľne dostupný aj v lekárni.

❓ Môže sa stať, že sa počas užívania prípravku neprejavia žiadne účinky?

Naozaj si to nemyslím. Ak vyberiete jedno celé balenie Erectan ManLONG, tak na 99% účinky pocítiť musíte. Na druhú stranu, v akej intenzite sa prejavia a či bude dostatočná práve pre vás je naozaj individuálne.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

❓ Môže sa Erectan ManLONG kombinovať s alkoholom?

Výrobca sa v tomto smere nevyjadril, každopádne aj pre tento prípad platí, že alkohol erekciu a ostatné sexuálne funkcie skôr tlmí ako povzbudzuje. Ak si dáte občas pohár červeného vína po večeri nič sa nedeje, no nadmernou konzumáciou alkoholu svojmu zdraviu určite nepomôžete. Ani tomu intímnemu.

❓ Kedy by sa Erectan Manlong nemal užívať?

Tak hoci je tento prípravok prírodného zloženia, obmedzenia v jeho užívaní samozrejme existujú. Určite ho nesmú užívať deti a dospievajúci – je vhodný od 18 rokov. Takisto ani tehotné a dojčiace ženy. Obozretní by mali byť ľudia s kardiovaskulárnymi problémami.

❓ Môže sa užívať pravidelne a dlhodobo?

Erectan ManLONG sa MUSÍ užívať dlhodobo, je tak vytvorený, nakombinovaný a pokiaľ sa tak nestane je zbytočné od neho očakávať nejaké zaujímavé účinky.

❓ Ako často sa môžu užívať tablety Erectan?

Erectan forte aj Erectan 400 mg sa užívajú jednorazovo 1-2 tabletky približne 1 hodinu pred sexuálnym stykom. Maximálna odporúčaná denná dávka sú 4 kapsuly. Obidva prípravky možno užívať spoločne s kapsulami ManLONG pre dlhodobú podporu normálnej erekcie. Erectan ManLONG užívajte 2 tabletky každé ráno po dobu 2 mesiacov, najlepšie na lačno.

❓ Aký je vlastne intímny gél značky Erectan, je bezpečný a aké je  jeho zloženie?

Erectan Exclusive intim gél je lubrikačný gél na vodnej báze, takže nezvykne spôsobovať problémy ako lubrikanty na báze silikónu. Dodáva sa v airless obale (bez vzduchu), kedy je obsah vytláčaný podtlakom, preto gélu stačí absolútne minimum konzervačných látok. Takto zvyčajne nedráždi a je veľmi dobre znášaný. Konkrétne zloženie Erectan intim gélu: Aqua, Glycerín, Cellulose gum, Panthenol, Sodium hyaluronate, Arginín, Phenoxyethanol, Parfum.

 

Erectan ManLONG a moje zhodnotenie na záver

Erectan ManLONG je určite zaujímavý bylinný doplnok stravy, ktorý má potenciál zaujať viacerých mužov. Jednak zložením, ale tiež svojou cenou. Na druhú stranu sa to môže odraziť na jeho účinnosti, kedy s ním v konečnom dôsledku možno nebudete celkom spokojný. Ja osobne tento Erectan považujem za najlepší z celej produktovej rady, no k úplnej špičke prípravkov pre mužov intímneho charakteru stále nesiaha.

Ako vybrať správny Erectan?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Erectan, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • Erectan 400 mg – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Erectan Forte – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, prípravok s vylepšenou pôvodnou receptúrou (pozri recenziu)
 • Erectan ManLONG – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+), na dlhodobé užívanie (aspoň 2 mesiace nepretržite)
 • Erectan Exclusive intim gel – lepšia stimulácia pohlavných orgánov mužov i žien

V prípade, že potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj seriózne, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prípravok na erekciu s prírodným zložením
 • bez vedľajších negatívnych účinkov
 • určený pre mužov bez obmedzenia veku
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Erectan ManLONG je výživový doplnok na dlhodobú podporu sexuálneho zdravia mužov s pestrým prírodným zložením.

3.6

Erectan Manlong 120 tob

✅ Cena: 30,75 €
✅ Balenie: 120 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Chcem Erectan Manlong Pilulka.sk
Vývoj ceny Erectan Manlong

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Erexan Stabil
Erexan Stabil
➡️ výživový doplnok na dlhodobú podporu libida a erekcie
✅ prírodný prípravok
✅ bez negatívnych vedľajších účinkov
✅ podpora erekcie a libida v dlhodobom horizonte
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

42,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.