Erectan Forte – vylepšená verzia tabletiek na okamžitú podporu erekcie, čo hovoria skúsenosti?

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 0
Erectan Forte 20 tob.
 • Balenie: 20 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly pred stykom (max. 4 denne)
 • Dostupnosť: Skladom
29,11 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Erectan Forte je vylepšená verzia tabletiek celkom známej značky, ktorá ponúka polepšenie v oblasti sexuálnych funkcií muža. Konkrétne tento prípravok má na starosti zlepšenie erekcie, zvýšenie libida a sexuálnej výkonnosti, a ktorý sa užíva ako okamžitá podpora. Je naozaj lepší ako jeho predobraz klasický “modrý” Erectan, ktorý tu už má svoju recenziu? Môžem hneď na úvod povedať, že celkom aj áno, i keď k dokonalosti mu v porovnaní s konkurenciou ešte čo to chýba.

Chcete vedieť čo vylepšený Erectan Forte obsahuje a ako tieto zložky dokážu pôsobiť na náš organizmus? Chcete vedieť aké účinky tento prírodný výživový doplnok českej výroby ponúka a následne aj reálne poskytuje (zhodnotenie na základe mojich vlastných skúseností s jeho užívaním)? Ak ste odpovedali dvakrát áno, tak vám nezostáva nič iné ako si prečítať túto podrobnú recenziu.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

doba testovania produktucca 1 mesiac
prvé účinkyv priebehu 3. týždňa užívania
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zlepšenie výkonnosti⭐️⭐️
zlepšenie libida⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
Erectan dostupné varianty➡️ Erectan
➡️ Erectan forte
➡️ Erectan ManLONG
➡️ Erectan intim gel
Lepšia alternatívaeJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta
porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
29,11 € Do obchodu Pilulka.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
35,87 € Do obchodu Heureka.sk

Erectan Forte – základná charakteristika, balenie a určenie

Erectan Forte je výživový doplnok vo forme toboliek (kapsúl). Dá sa kúpiť voľne, pretože naň nepotrebujete žiaden recept ani absolvovať vyšetrenie u lekára. Dá sa tak spraviť aj prostredníctvom oficiálnej stránky produktu. Ja odporúčam skôr kúpu prostredníctvom internetovej lekárne, (napríklad Pilulka.sk), či overených obchodov so zdravou výživou.

➡️ Výrobca

Produkty značky Erectan na slovenskom trhu distribuuje výrobca – česká spoločnosť Herbo Medica s.r.o., ktorá na trhu s prípravkami intímneho charakteru pôsobí už od roku 2011. Samotný Erectan Forte obsahuje kvalitné suroviny a je pravidelne laboratórne testovaný a certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom Českej republiky. Pri jeho výrobe v certifikovaných prevádzkach HACCP sú dodržiavané všetky bezpečnostné a hygienické štandardy. Prípravok je samozrejme schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Kompletná produktová rada Erectan:

➡️ Balenie

Tabletky Erectanu Forte sú balené v papierovej krabičke. Nie sú sypané voľne, ale sú uložené v blistroch (po 10 ks v jednom blistri), ktoré ich chránia pred znehodnotením. Na obale potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 20 kapsúl, čo je 10 dávok, alebo 5 maximálnych denných dávok (1 maximálna denná dávka = 4 kapsuly). Takéto základné balenie však ledva vystačí na počiatočné otestovanie účinkov produktu. Odporúčam zadovážiť si aspoň 2.

Erectan Forte sú potom vlastne klasické gélové kapsuly/tobolky. Tie pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Erectan Forte je určený pre každého dospelého muža, na jednorázové použitie a v podstate okamžitú pomoc s oslabenou erekciou. To má spoločné so základným variantom Erectan 400 mg. Čím sa od neho odlišuje je jeho obohatené zloženie, kedy okrem aminokyselín obsahuje aj extrakty z tradičných afrodiziakálnych rastlín + vitamín E. Vďaka tomu sa repertoár účinkov prípravku rozširuje a jeho užívaním tak podporíte aj svoj sexuálny apetít a kondíciu.

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Všetky prípravky značky Erectan majú prírodné zloženie. Platí to samozrejme aj na vylepšenú verziu Erectan Forte, ktorý obsahuje podobne ako klasická verzia dôležité ✅ aminokyseliny, ktoré prirodzene podporujú erekciu, potenciu, libido, plodnosť a vlastne všetky mužské sexuálne funkcie, s tým, že l-arginín a l-ornitín sú v ňom zastúpené aj v účinnejšej forme ako alfa-ketoglukarát. Plus je vylepšený o ✅ rastlinné extrakty, konkrétne kotvičník, macu a ginko + ✅ vitamín E.

Toto sú všetky účinné látky, ktoré obsahuje Erectan Forte:

Aminokyseliny

 

➡️ L-Arginín (l-arginín alfa-ketoglutarát + arginin base)

L-arginín je neoddeliteľnou súčasťou každého kvalitného prípravku zameraného na prírodné a teda prirodzené posilnenie mužskej erekcie. Jeho hlavný význam spočíva v tom, že dokáže zlepšovať prietok krvi v tkanivách (ako prekurzor oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy). Výsledkom je lepšia a kvalitnejšia erekcia s rýchlejším nástupom. Okrem toho má pozitívny vplyv pri vylučovaní rastového hormónu a dokonca aj na plodnosť, pretože priaznivo vplýva na vývoj a pohyblivosť spermií (motilitu). Ako základná proteínogénna aminokyselina sa samozrejme podieľa na mnohých ďalších životne dôležitých procesoch v tele. L-arginín obľubujú ako doplnok výživy aj športovci, pretože podporuje zvýšenie výkonu a v istej miere aj rast a následnú lepšiu regeneráciu svalstva.

V Erectane Forte sa arginín nachádza aj vo forme takzvaného alfa-ketoglutarátu. Ten považovaný za vyššiu formu L-arginínu, pretože dokáže predĺžiť dobu jeho uvoľňovania.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ L-Citrulín

L-citrulín je dôležitá aminokyselina, ktorá má pozitívny vplyv aj na erekciu. Je totiž lepším zdrojom l-arginínu v tele ako samotný l-arginín prijatý rôznymi doplnkami. Inak je citrulín tiež známy tým, že zvyšuje energiu, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, podporuje lepšie vylučovanie škodlivých látok z tela (ako súčasť močovinového cyklu, pri ktorom sa z tela dostáva nadbytočný dusík), urýchľuje hojenie rán… Je takisto častou zložkou prírodných doplnkov na podporu potencie a erekcie. Najviac v kombinácii s už spomínaným L-arginínom.

👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ L-Ornitín

L-ornitín možno z určitého pohľadu považovať za doplnkovú aminokyselinu, no jej vplyv na kvalitu erekcie nie je celkom zanedbateľný. L-ornitín sa totiž v tele vďaka špeciálnemu enzýmu tiež rozkladá až na L-arginín a možno tak povedať, že takto sprostredkovane pozitívne vplýva na zlepšenie krvného obehu a lepšie prekrvenie pri stoporení penisu. V Erectane Forte sa tiež nachádza v telu prirodzenejšej forme ako alfa-ketoglutarát.

👍 Čítaj viac o L-ornitíne.

➡️ L-Lyzín

L-lyzín je z hľadiska významu na tom rovnako ako l-ornitín. Každopádne však vďaka tomu, že podporuje lepšie prekrvenie tkanív, vrátane pohlavnej sústavy, je vítanou súčasťou Erectanu Forte. Akým spôsobom to dokáže? Zabraňuje totiž vzniku cievnych usadenín, ktoré by inak bránili normálnemu prietoku krvi hlavne v menších cievach v periférnych oblastiach, kam sa radí aj penis.

👍 Čítaj viac o L-lyzíne.

Rastlinné extrakty

 

➡️ Kotvičník

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je známa liečivá rastlina, ktorej účinky využívajú ako sexuchtiví muži, tak i športovci. Ako je to možné? Obsahuje totiž zmes unikátnych látok – fytosterolov, ktoré podporujú normálnu tvorbu testosterónu v tele a tým aj zvýšenú sexuálnu aktivitu. Športovci oceňujú aj vplyv na rast svalov na úkor tukového tkaniva. Tribulus však okrem toho podporuje aj psychickú kondíciu, takže jeho význam z hľadiska podpory mužských sexuálnych funkcií ho radí v tomto medzi najvyťaženejšie látky z ríše rastlín.

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Maca

Maca – žerucha peruánska (Lepidium meyenii) je rastlina, ktorú svetu ponúkli exotické Andy v Južnej Amerike. Považuje sa za výnimočnú superpotravinu, ktorá je v domovine (Peru) oceňovaná najmä ako totálny životabudič a afrodiziakum, ktoré dokáže podporiť plodnosť. Erectan Forte vďačí mace za účinky podporujúce fyzickú i psychickú kondíciu.

👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Ginko

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je jedna z najstarších rastlín na svete. Obsahuje unikátne látky, ktoré sú súčasťou mnohých oficiálnych rastlinných liekov predpisovaných pri problémoch s nervovou sústavou. Prečo? Nuž tieto látky (takzvané ginkolidy) pozitívne pôsobia na prenos nervových vzruchov a podporujú tvorbu takých dôležitých hormónov akým je napríklad acetylcholín, dopamín, noradrenalí a ďalšie. Ginko tak vďaka nim prostredníctvom tohto prípravku podporuje intenzívnejšie prežívané vzrušenie a tým pádom aj rýchlejší nástup erekcie.

👍 Čítaj viac o Ginku.

➡️ Vitamín E

Vitamín E je vlastne komplex viacerých prírodných chemických látok (konkrétne derivátov 6-hydroxychromanu alebo tokolu). V rámci všetkých vitamínov ide o najvýznamnejší antioxidant vôbec, ktorý chráni telové bunky pre pôsobením voľných radikálov. Zlepšuje tiež priechodnosť ciev a cirkuláciu krvi, čo sa v konečnom dôsledku pozitívne prejavuje aj na kvalite erekcie.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule (celkom 375 mg zmesi)

látkamnožstvo
L-Arginín alfa-ketoglutarát45 mg
L-Arginín base24 mg
L-Citrulín24 mg
L-Ornitín alpha-ketoglutarát30 mg
L-Lyzín HCL12 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)100 mg
Žerucha peruánska - Maca (Lepidium meyenii), extrakt 10:1100 mg
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba)10 mg
Vitamín E30 mg

Prídavné látky: živočíšna želatína (kapsula), živočíšna želatína, farbivá E171 (oxid titaničitý), E122 (azorubín), E133 (brilantná modrá FCF)

 

Erectan Forte a jeho účinky

Erectan Forte je presne tak ako jeho predchodca určený na jednorázové použitie na podporu oslabenej erekcie, kvalitnejší a intenzívnejší sexuálny zážitok a na zvýšenie sexuálneho apetítu – libida. Poďme si teraz podrobnejšie prejsť účinky prípravku a to nielen z pohľadu výrobcu, ale aj toho reálneho na základe mojich osobných skúseností:

💕 Lepšia a kvalitnejšia erekcia

Lepšia a kvalitnejšia erekcie je jednoducho základná vec, ktorú od prípravku tohto zamerania treba očakávať. Erectan Forte v tomto celkom nesklame, ale výsledky som čakal o niečo lepšie. Problém nevidím v tom, že som nezaznamenal žiadne účinky po prvej tabletke (to pri žiadnom prípravku s prírodným zložením nemôžete čakať) ale v tom, že aj po vybratí jedného celého balenia s 20 tabletkami som pociťoval iba mierne zlepšenie (v porovnaní s niektorými konkurenčnými tabletkami na erekciu). Pravdou však je, že boli výraznejšie ako pri základnej verzii, i keď nie zase oveľa.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

 

💕 Rýchlejší nástup a predĺženie erekcie

Ďalším účinkom, ktorým sa Erectan Forte pýši, je rýchlejší nástup erekcie a jej dlhšie trvanie. Áno, môžem potvrdiť, že popri zlepšenej erekcii (čo som popisoval v predchádzajúcom odstavci) som v tomto smere zaznamenal pozitívnu zmenu. Penis reagoval rýchlejšie a erekcia trvala o niečo dlhšie (i keď je nutné povedať, že v tomto je to veľmi obtiažne určiť stupeň vplyvu tabletiek, pretože na to vplýva naozaj veľa faktorov).

 

💕 Posilnenie libida

Vďaka tomu, že Erectan Forte obsahuje okrem aminokyselín aj tradičné rastlinné extrakty, ktoré sú známe svojim pozitívnym vplyvom na libido, je jeho účinok v tomto smere celkom dostatočný. Chuť na sex bola posilnená, sám na sebe som pociťoval ako mi libido zvýšilo frekvenciu pohlavného styku (partnerka bola rada tiež). Rátajte však s tým, že tento účinok doplnku je viac menej dlhodobý a začal som ho výraznejšie pociťovať až po vybratí prvého balenia a načatí ďalšieho.

💡 Lepšie alternatívy

Takže OK, ako sami vidíte Erectan Forte má naozaj väčší potenciál a aj reálne lepšie účinky ako má základný Erectan (aspoň z môjho pohľadu). Lenže stále ani z polovice nedosahuje účinnosť niektorých prémiových konkurenčných značiek. Môj TIP sú tabletky eJoy, ktoré majú zaujímavejšie a koncentrovanejšie zloženie, efekt účinkov je výraznejší, balenie vám vydrží dlhšie a bez obáv ho môžete užívať aj dlhodobo.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Čo sa týka nežiadúcich vedľajších účinkov Erectan Forte, tak tu vás môžem potešiť. Užívaním tohto výživového doplnku neriskujete v podstate žiadne (ja osobne som sa so žiadnym počas celého mesiaca nestretol). V podstate hovorím len preto, že hoci minimálne ale predsa sa nejaké môžu objaviť u citlivejších jedincov. Najskôr pôjde o miernu bolesť hlavy, prípadne slabé problémy s trávením, ktoré však rýchlo odoznievajú. Pozor, ak tomu tak nebude, v užívaní prípravku nepokračujte a o problémoch informujte svojho lekára. Tiež je možná alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane podporných pomocných zložiek. Toto však výrobca veľmi ovplyvniť samozrejme nemôže, možno akurát tak, že výrobok neobsahuje žiadne významnejšie alergény…

Kontraindikácie a interakcie

Erectan Forte určite nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Takisto by mali byť obozretní tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru a prípadné užívanie prípravku nech radšej skonzultujú so svojim lekárom. Takisto tak učiňte v prípade akýchkoľvek pochybností čo sa týka užívania tohto doplnku. Upozornenie: Erectan Forte je výživový doplnok, ktorý určite nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy. Neprekračujte výrobcom odporúčanú dennú dávku.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

Erectan Forte – cena, zľava a akcia

Tabletky Erectan Forte sú na našom trhu voľne dostupné a nepotrebujete na ich kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predávajú prostredníctvom vybraných lekární a nájdete ho aj v známom obchode so zdravými potravinami a doplnkami výživy. Bavíme sa o eshopoch na internete, v kamenných pobočkách (napríklad aj Dr.Max) som tieto tabletky nenašiel, čo ale neznamená, že v niektorých predajniach ich mať nebudú.

💡 TIP na produkt - Erectan Forte
Erectan Forte 20 tob.
 • určený na jednorazové použitie pre podporu správnej erekcie, sexuálnej výkonnosti a libida
 • koncentrovaný prírodný výživový doplnok s vylepšeným zložením
 • obsahuje dôležité aminokyseliny vo forme, ktorá je telu prístupnejšia + tradičné rastlinné afrodiziaká
 • bez vedľajších účinkov
 • dostupný bez receptu aj v lekárni
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
29,11 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Erectan Forte sa momentálne predáva iba ako 💊 20 kapsulové balenie. Reálne vám postačí na 10 stykov (dávka 1-2 tabletky pred sexom), respektíve je to 5 maximálnych denných dávok (4 tabletky deň).

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 29,11 € (20 kapsúl) – 1 kapsula: 1,48 €, maximálna denná dávka (4 cps): 5,92 €

➡️ Značka Erectan je na našom trhu dostupná aj v ďalších variantoch. Okrem verzie Erectan Forte je to základný Erectan 400 mg, ďalej Erectan Manlong a Erectan Exclusive intim gel. Porovnajte si jednotlivé produkty v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

variantcena / overená kúpa
Erectan 20 kapsúl31,51 € / OBJEDNAŤ
Erectan forte 20 kapsúl38,93 € / OBJEDNAŤ
Erectan ManLONG 120 kapsúl33,89 € / OBJEDNAŤ
Erectan intim gel 50 ml21,50 € / OBJEDNAŤ

Klasický Erectan (modrý)

💡 TIP na produkt - Erectan
Erectan 400 mg 20 tob.
 • koncentrovaný prírodný výživový doplnok
 • určený na jednorazové použitie pre podporu správnej erekcie
 • nemá vedľajšie účinky a vďaka vhodnému zloženiu ho môžu užívať aj diabetici
 • dostupný bez receptu aj v lekárni
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
31,51 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

Na podporu erekcie v dlhodobom horizonte

💡 TIP na produkt - Erectan Manlong
Erectan Manlong 120 tob
 • prírodný výživový doplnok
 • dlhodobý účinok – dlhodobá podpora erekcie
 • obsahuje overené tradičné afrodiziaká (ženšen, ginko, kotvičník a škoricovník čínsky)
 • plus minerály (zinok, meď, selén)
 • dostupný bez vyšetrenia u lekára a receptu
33,68 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

Intímny lubrikačný gél

💡 TIP na produkt - Erectan Exclusive intim gel
Erectan Exclusive intim gel 50 ml
 • stimulačný lubrikačný gél na vodnej báze pre obe pohlavia
 • obsahuje stimulujúce látky podporujúce správnu funkciu erekcie a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov
 • ženy pri stimulácii s gélom pocítia vyššiu mieru vzrušenia
 • má dobrú konzistenciu a zaujímavú vôňu
 • produkt je samozrejme voľne dostupný

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Erectan, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Erectan Forte je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Erectan Forte, Clavin, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Erectan Forte výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊 1-2 kapsuly približne 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Pričom maximálnou dennou dávkou sú 4 tabletky. Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Erectan Forte určite neodporúčam kombinovať s alkoholom. Znižujete tak účinnosť tabletiek. Pre dosiahnutie lepších výsledkov, výrobca odporúča aj súbežné užívanie s Erectan ManLONG.

 

Najväčšie výhody Erectan Forte z môjho pohľadu

 • pozitívny vplyv na erekciu, potenciu, libido aj výdrž
 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov aj pri dlhodobejšom užívaní
 • vyššia forma aminokyselín, telu viac dostupnejšia, v zložení prípravku
 • ako vylepšená verzia obsahuje aj tradičné rastlinné afrodiziaká ako tribulus, maca a ginko
 • je dostupný bez receptu
 • dá sa kúpiť aj lekárni
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený “tuzemský” výrobca (Česká republika)
 • dá sa kombinovať s ďalšími tabletkami tejto značky (konkrétne Erectan ManLONG na dlhodobú podporu erekcie)

 

Erectan Forte a moje vlastné skúsenosti

Erectan ako značka prípravkov na posilnenie erekcie a libida je medzi mužmi celkom známa. Hlavne v základnej verzii Erectan 400 mg. Erectan Forte ako jeho vylepšená verzia trochu menej a aj preto som sa rozhodol, že tento výživový doplnok vyskúšam a podelím sa o svoje skúsenosti. Erectan Forte má v porovnaní so základnou verziou obohatené zloženie, čím sa rozsah jeho účinnosti o niečo rozšíril, čo môžem potvrdiť aj ja. Je tiež určený na jednorázové použitie a v tomto prípade súhlasím s väčšinou mužov, ktorí ho vyskúšali, že dokáže zafungovať až po niekoľkonásobnom použití. Takže očakávať okamžitý zázrak je naozaj nereálne. Poďme sa teda pozrieť najprv na to, ako som tieto tabletky testoval:

 

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Poučený predchádzajúcim testom základného “modrého” Erectanu som si objednal rovno 2 balenia Erectanu Forte. Na začiatok som užíval predpisovo 2 tabletky pred každým pohlavným stykom a neskôr som prešiel na maximálnu možnú dennú dávku – 4 tabletky a to tak, že som užil 2 ráno a 2 večer nezávisle od toho či som sex mal alebo nie.

➡️ Výsledky testovania

Hoci môžem povedať, že s účinkami Erectan Forte som bol spokojnejší ako to bolo pri základnej verzii, aj tak sa prvé výraznejšie účinky prejavili až v 3.týždni užívania (keď som minul prvé balenie a načal druhé, ktoré som užíval v maximálnej dávke 4 tabletky). Môžem potvrdiť, že pozitívny vplyv na erekciu som pocítil – viacmenej rovnako v jej kvalite, no určite lepšie v jej rýchlejšom nástupe a trvaní. Čo sa týka podpory libida, tak tam bol posun tiež celkom zaujímavý, avšak tiež až potom, ako som začal užívať plnú dávku.

Ako znie môj verdikt? Ak od Erectan Forte očakávate určité zlepšenie stavu vašej erekcie – viacmenej sa dočkáte. Ak však očakávate niečo viac (ako ja) – to znamená naozaj pevnú a tvrdú erekciu, tak z vlastnej skúsenosti odporúčam najmä Zerex Klasik alebo eJoy (podobné zameranie), prípadne ešte Proerecta a modrý Erexan.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Skúsenosti ostatných mužov s Erectan Forte ako novou vylepšenou verziou sú na internete logicky ťažšie dohľadateľné. Každopádne sú a v rámci hodnotení sa nájdu pozitívne i negatívne skúsenosti. Príklad:

ℹ️ Erectan Forte – už po 2 tabletke badať rozdiel…

…po 40tke som začal mať problémy s erekciou. Nevedel som čo s tým, bol som ešte pomerne mladý… Zveril som sa kolegovi, ktorý mi odporučil práve Erectan Forte. Už po druhej tabletke bol poznať rozdiel a po týždni pravidelného používania bolo všetko ako predtým. Odvtedy ho používam už len nárazovo, keď je to potrebné a sme s manželkou obaja moc spokojní…” (etanol, 42 rokov)

ℹ️ na druhú stranu na Heureke som našiel niečo také…

“…vôbec to nefunguje. Očakával som viac. Je to ako nejaká napodobenina…” (anonym)

 

Najčastejšie otázky

Čo sa týka Erectanu Forte, tak v recenzii som zatiaľ nepokryl všetky oblasti. A to hlavne čo sa týka praktického použitia prípravku, či všeobecne produktov značky Erectan. Teraz to samozrejme napravím a odpoviem na tie najčastejšie otázky:

❓ Je nutné aby som kvôli zaobstaraniu si Erectan Forte musel navštíviť lekára?

Nie, nie je to nutné. Všetky produkty tejto značky a teda nielen Erectan Forte sú dostupné bez potreby vyšetrenia u lekára, bez nutnosti predpísaného receptu.

❓ Je možné, že sa počas užívania prípravku neprejavia žiadne účinky?

Možné to je, ale nepravdepodobné. Nejaké účinky naozaj môžete očakávať – lepšiu erekciu a posilnené libido hlavne. Je však pravdou že občasné užitie jednej dávky pred stykom v podstate nič nerieši. Tabletky musíte užívať dlhšie.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

❓ Môže sa Erectan Forte kombinovať s alkoholom?

Výrobca to nešpecifikuje, ale za mňa: alkohol + tabletky na erekciu dokopy nepatria, hoci sa jedná “len” o výživové doplnky. Alkohol erekciu totiž tlmí sám o sebe (to je potvrdený fakt).

❓ Prečo niekedy stačí jedna a niekedy až štyri tabletky za deň?

Pretože sme každý iný a každému zaberá iné množstvo účinných látok v prípravku. Moje osobné zistenia však naznačujú, že 1 tabletka Erectanu Forte podobne ako je to pri základnej verzii je pred stykom naozaj nedostatočná. Optimum sú 2 pred sexom a 2 predtým dopoludnia či hneď ráno (ako som to robil ja).

❓ Kedy sa Erectan Forte nemá užívať?

Je to prírodný výživový doplnok a od overeného výrobcu, ktorý garantuje kvalitu surovín i výrobného postupu, takže negatívne vedľajšie účinky veľmi ani nemusíte očakávať. Aj tak nie je vhodný úplne pre každého – určite nie pre deti a ženy (najmä tehotné a dojčiace) a ľudí s kardiovaskulárnymi problémami. Čo je na druhú stranu fajn na týchto tabletkách – užívať ho môžu bez problémov napríklad diabetici (informácia od výrobcu).

❓ Môže sa užívať pravidelne a dlhodobo?

Erectan Forte sa práve že musí užívať dlhodobo – teda ak chcete dosiahnuť nejaké pozitívne výsledky. A to aj napriek tomu, že výrobca tvrdí, že sa jedná iba o jednorázovú podporu pred stykom.

❓ Je možné sa Erectanom Forte predávkovať?

V princípe sa môžete predávkovať každými tabletkami a to tak, že ich naraz užijete veľké množstvo. Na základe deklarovaného zloženia prípravku však môžem povedať, že extra závažné zdravotné riziko u zdravého jedinca nehrozí – maximálne tak problémy s trávením. Ak to má byť úmysel, tak je to zbytočné, vyššia dávka účinky nezvýši. Nadbytočné nespracované látky telo totiž vylúči von (jednoducho ich vymočíte).

❓ Ako často sa môžu užívať tablety Erectan?

Erectan forte aj Erectan 400 mg sa užívajú jednorazovo 1-2 tabletky približne 1 hodinu pred sexuálnym stykom. Maximálna odporúčaná denná dávka sú 4 kapsuly. Obidva prípravky možno užívať spoločne s kapsulami ManLONG pre dlhodobú podporu normálnej erekcie. Erectan ManLONG užívajte 2 tabletky každé ráno po dobu 2 mesiacov, najlepšie na lačno.

❓ A čo nejaké bližšie info intímnom géle značky Erectan, aké je  jeho zloženie? Niektoré lubrikačné gély mi totiž nerobia dobre.

Erectan Exclusive intim gél je lubrikačný gél na vodnej báze, takže nezvykne spôsobovať problémy ako tie na báze silikónu. Dodáva sa v airless obale (bez vzduchu), kedy je obsah vytláčaný podtlakom, preto gélu stačí absolútne minimum konzervačných látok. Takto zvyčajne nedráždi a je veľmi dobre znášaný. Konkrétne zloženie Erectan intim gélu: Aqua, Glycerín, Cellulose gum, Panthenol, Sodium hyaluronate, Arginín, Phenoxyethanol, Parfum.

 

Erectan Forte a moje zhodnotenie na záver

Erectan Forte neohromí, ale ani vyslovene nesklame. Oproti základnému variantu je o niečo efektívnejší a má širší záber (vďaka pridaným rastlinným afrodiziakám). Ja som však čakal viac a tento prípravok tak môžem zaradiť k produktom nižšej úrovne. V porovnaní s niektorými overenými značkami je stále o dosť slabší s nižšou koncentráciou látok v zložení.

Ako vybrať správny Erectan?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Erectan, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • Erectan 400 mg – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Erectan Forte – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (vylepšená pôvodná receptúra prípravku)
 • Erectan ManLONG – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+), na dlhodobé užívanie (aspoň 2 mesiace nepretržite)
 • Erectan Exclusive intim gel – lepšia stimulácia pohlavných orgánov mužov i žien

V prípade, že potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj seriózne, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Prírodný doplnok výživy s okamžitým účinkom pre lepšiu erekciu. Zloženie prípravku podporuje lepšie prekrvenie pohlavných orgánov a posilňuje libido.

3.5

Erectan Forte 20 tob.

✅ Cena: 29,11 €
✅ Balenie: 20 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly pred stykom (max. 4 denne)

Chcem Erectan Forte Pilulka.sk
Vývoj ceny Erectan Forte

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.