Erexan Stabil – tabletky na dlhodobú podporu erekcie, aké sú skúsenosti s novinkou?

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 2
Erexan Stabil
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne
 • Dostupnosť: Skladom
42,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Erexan.sk

Erexan Stabil sú tabletky známej značky, ktoré sú určené najmä na dlhodobú podporu erekcie a libida. Zmes rastlinných extraktov v kombinácii s vitamínmi a minerálmi sa podieľa celkovo na zlepšovaní kvality života muža a to nielen v intímnej oblasti. Primárne sú zamerané na starších mužov, u ktorých, povedzme si to narovinu, sa problémy erekciou, výdržou a potenciou vyskytujú častejšie. Keďže je jeho zloženie čisto prírodné, funguje úplne na inej báze ako syntetické lieky. Rozdiel je tiež v tom, že je potrebné aby ste ho užívali dlhšie, výrobca odporúča minimálne 3 mesiace (ja sa pripájam) aby ste naozaj úplne využili maximálny potenciál tohto prípravku.

V tejto recenzii vám ponúknem mnoho zaujímavých a potrebných informácií. Či už sa to bude týkať zloženia, účinkov či správneho užívania a dávkovania. Podstatnou súčasťou sú aj moje skúsenosti, kde si podrobne priblížime ako Erexan Stabil reálne funguje. Informácia o tom, kde ho v prípade záujmu bezproblémovo dostať kúpiť bude už len tá pomyselná “čerešnička na torte” ako sa vraví.

doba testovania tabletiek3 mesiace
prvé účinkydruhý týždeň užívania
kvalita erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
libido⭐️⭐️⭐️⭐️
ostatné zdravotné benefity⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
na recept⛔️ NIE
veková hranica18+
Erexan - dostupné varianty➡️ Erexan
➡️ Erexan Kontrol
➡️ Erexan Stabil
Účinná alternatívaeJoy, alebo ✅ Zerex Ultragold
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke

Erexan Stabil – charakteristika prípravku, balenie a určenie

Erexan Stabil je výživový doplnok s prírodným zložením (rastlinné extrakty, vitamíny a minerály), ktorý je momentálne voľne dostupný prostredníctvom oficiálneho eshopu, bez potreby vyšetrenia u lekára, bez receptu. Tabletky sú vyrobené v certifikovaných priestoroch podľa štandardov GMP – výrobnej praxe a normy HACCP, ktorej účelom je zvyšovanie bezpečnosti produktov ako sú potraviny, liečivá, kozmetika, krmivá a podobne.

Prípravok je štandardne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, je odskúšaný v laboratórnych podmienkach a disponuje príslušnými certifikátmi (pozri certifikáty na oficiálnej stránke prípravku). Všetky varianty tejto značky:

➡️ Výrobca

Erexan Stabil je vyrobený spoločnosťou Augeri nutraceuticals, menšou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá produkciou kvalitných výživových doplnkov zameraných na dospelých užívateľov. Možno poznáte aj ďalšie prípravky z jej portfólia produktov ako je napríklad BreastExtra+ Megaprsia na zväčšenie pŕs, prípadne GigaLash sérum na rast mihalníc. Distribúciu a predaj na Slovensku zabezpečuje Augeri s.r.o. a to prostredníctvom eshopu a lekární (kamenných i na internete).

Čo sa týka samotnej značky Erexan, tak istý čas bol dostupný “len” základný model Erexanu, ktorý bol určený na posilnenie erekcie a sexuálnych funkcií všeobecne (libido, výdrž, potencia…), teraz sa výrobca rozhodol rozšíriť portfólio značky a zaradil pod ňu aj tabletky, ktoré sú zamerané špecifickejšie. Na posilnenie erekcie a sexuálneho zdravia muža v dlhodobom horizonte práve recenzovaný Erexan Stabil a na posilnenie výdrže a oddialenie vyvrcholenia (ejakulácie) Erexan Kontrol. Tým sa zaradil k dvom najvýznamnejším konkurenčným značkám, konkrétne k Zerexu (Klasik, Extralong a Ultragold) a k eJoy (eJoy a eJoy LONG).

➡️ Balenie

Tabletky Erexanu Stabil sú balené v bielej plastovej fľaštičke so zelenou etiketou a logom značky a informáciami o zložení, dávkovaní a upozorneniami. Základné balenie potom obsahuje celkom 90 kapsúl (na 1,5 mesiaca pravidelného užívania), ktoré vám pomôžu s erekciou, libidom i potenciou.

Erexan Stabil má formu klasických gélových kapsúl. Tie sa užívajú klasicky orálne, kedy tabletku stačí vcelku prehltnúť a zapiť ju dostatočným množstvom tekutiny. Po otvorení fľaštičky s doplnkom potom tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale v tieni a na suchom mieste mimo dosahu detí.

➡️ Určenie

Erexan Stabil je vhodný pre každého dospelého muža, ktorý má rád pravidelný sex a nemieni pritom brať svoj vek ako obmedzenie. Posilňuje kvalitu erekcie, povzbudzuje sexuálny apetít a zvyšuje výdrž. Starší muži ocenia pozitívny vplyv na hladinu pohlavných hormónov v tele a pomoc pri nástupe mužskej andropauzy. Tabletky sa užívajú dlhodobo, ideálne niekoľko mesiacov čím sa podporí nielen lepšie fungovanie v intímnej oblasti ale sa podporí aj nárast energie a vitality v tele a dokonca podporí plodnosť (v prípade, že pán sa cíti na ďalšieho potomka).

💡 Vysoká kvalita tabletiek značky Erexan

Všetky typy produktov značky Erexan sú vyrobené zo surovín najvyššej farmaceutickej kvality a špeciálnou technológiou výroby – metódou zmrazovania sa totiž dosiahne vyššia účinnosť tabliet spolu s presným pomerom bioaktívnych látok prípravku. Pri výrobe a vývoji Erexanu tiež spolupracovali odborníci z oblasti urológie a sexuológie.

 

Erexan Stabil a jeho účinné zloženie a charakteristika aktívnych látok

Erexan Stabil obsahuje až 840 mg účinnej prírodnej zmesi v jednej dávke (2 kapsuly). Obsahuje výťažky z rastlín ako kotvičník, maca, ženšen či schizandra čínska, ktoré majú pozitívny vplyv ako na erekciu či libido, tak i zvýšenie vitality a energie, + vitamíny a minerály na celkovo vylepšený komfort života muža a podporu psychiky. To všetko v optimálnom pomere a koncentrácii s cieľom dosiahnuť čo najvýraznejší efekt.

Erexan Stabil a jeho účinné zloženie

Jednotlivé zložky prípravku si teraz priblížime o niečo viac:

➡️ Tribulus Terrestris

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je bylina, ktorá najmä vo svojich plodoch obsahuje unikátne látky známe pod názvom fytosteroly. Tie podporujú nárast sexuálnej aktivity muža a prispievajú k normálnej tvorbe testosterónu. Je obľúbená aj u športocov, pričom tí oceňujú jej prínos pri tvorbe svalovej hmoty. Kotvičník tiež pozitívne vplýva na fyzickú i psychickú výkonnosť, používa sa pri nespavosti, zväčšenej prostate, vysokom krvnom tlaku, na zlepšenie peristaltiky čriev a mnohých ďalších oblastiach. 👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Maca

Žerucha peruánska (žerucha meyenova) alias Maca (Lepidium meyenii) je podľa mnohých ľudí najlepšou superpotravinou vôbec. Jej vplyv zahŕňa jednak sexuálnu oblasť (ako silné afrodiziakum a podpora plodnosti), tak i ostatné oblasti ľudského zdravia (imunostimulačné účinky, podpora kognitívnych schopností, udržiavanie hormonálnej rovnováhy…). Je taktiež skvelým zdrojom energie a dobre poslúži ako podpora lepšej výdrže. 👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Ženšen

Všehoj ázijský alias Ženšen (Panax ginseng), či kórejský, ázijský ženšen je najlegendárnejšia liečivá rastlina ázijského kontinentu. Koreň tejto rastliny je dodnes veľmi cenený a pre mnohé kultúry má ozajstnú cenu zlata. Používa sa pri najrôznejších zdravotných komplikáciách (slovenské pomenovanie “všehoj” tiež o niečom svedčí), nás zaujíma jeho vplyv čo sa týka pohlavného života. Tak teda vedzte, že ženšen je populárny ako účinné afrodiziakum, ktoré povzbudzuje sexuálny apetít, podporuje aj sexuálnu vitalitu a kondíciu, v Číne a Kórei je tradičným liekom na impotenciu. 👍 Čítaj viac o Ženšeni.

➡️ Schizandra

Schizandra čínska (Schisandra chinensis) je ďalším obľúbeným vývozným artiklom tradičnej čínskej medicíny. Podobne ako ženšen je uznávané tonikum a adaptogén. Obsahuje množstvo antioxidantov, čím pomáha s predčasným starnutím buniek, prispieva k lepšiemu prekrveniu tkanív vrátane pohlavnej sústavy čím zlepšuje napríklad aj erekciu či citlivosť penisu. Plody tejto rastliny sa užívajú v rôznej forme na podporu psychického zdravia, zvýšenú únavu – má výborné stimulačné účinky.

➡️ Zinok

Zinok je pre muža naozaj významný minerál a nielen kvôli plodnosti (vplýva totiž na kvalitu spermií). Jeho účasť pri niektorých dôležitých telesných procesoch je totiž nezastupiteľná. Vplýva na správnu tvorbu pohlavných hormónov – najmä testosterónu, čím prispieva k zvýšeniu jeho hladiny (so všetkými benefitmi s tým spojenými – libido, mužnosť, sila, vytrvalosť…), podporuje normálnu funkciu imunitného systému, je osožný pri zdraví prostaty, má skvelé antioxidačné účinky…

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

➡️ Meď

Meď je významný stopový minerál, ktorý podporuje vitalitu a energiu v tele. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a tiež normálnej činnosti nervovej sústavy. Ako antioxidant sa podieľa na ochrane buniek pre oxidačným stresom.

➡️ Vitamín B2

Viatmín B2, alias riboflavín, je hlavne výborný antioxidant, pričom telu dokáže dodať množstvo energie. Má schopnosť podporiť lepšie prekrvenie tkanív a orgánov, prispieva k správnej látkovej výmene, k zachovaniu zdravých slizníc, udržaniu zdravých červených krviniek, zdravej pokožky, k správnej látkovej premene železa, ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu únavy a vyčerpania.

➡️ Vitamín B3

Vitamín B3, alias niacín, dokáže podporiť rýchlejšie potlačenie psychickej únavy a správne fungovanie nervovej sústavy. Je tiež nevyhnutný je nevyhnutne potrebný pri tvorbe energie v bunkách a dôležitý pri srdcovej či svalovej činnosti. Taktiež pri udržiavaní zdravej pokožky a na bezproblémové fungovanie tráviaceho traktu.

➡️ Vitamín B6

Vitamín B6, alias pyridoxín, podporuje tvorbu červených krviniek (rovnako ako vitamín B2), zlepšuje psychický stav a podporuje imunitný systém. Oficiálne (podľa schválených zdravotných tvrdení EÚ) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, tvorbe cysteínu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, funkcii imunitného systému.

➡️ Vitamín B12

Vitamín B12, alias kyanokobalamin, je nevyhnutná súčasť nášho metabolizmu. Vďaka vplyvu na centrálnu nervovú sústavu je výborným vitamínovým doplnkom aj pre starších mužov. Prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu, normálnej psychickej činnosti, tvorbe červených krviniek, funkcii imunitného systému, takisto k zníženiu vyčerpania a únavy, podieľa sa na procese delenia buniek.

➡️ Vitamín E

Vitamín E je vlastne súbor viacerých prírodných chemických látok (derivátov 6-hydroxychromanu alebo tokolu). V rámci vitamínov sa jedná o najvýznamnejší antioxidant vôbec – chráni naše bunky pre pôsobením voľných radikálov a tak pomáha predchádzať predčasnému starnutiu. Zlepšuje priechodnosť ciev a cirkuláciu krvi, čo sa v konečnom dôsledku pozitívne prejaví aj na kvalite erekcie.

 

Zloženie látok v 1 dávke (2 kapsuly)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris)300 mg
Žerucha peruánska - Maca (Lepidium meyenii)220 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng)160 mg
Schizandra čínska (Schizandra chinensis)60 mg
Zinok (Zinc gluconate)30 mg
Meď (Copper gluconate)2 mg
Vitamín B2 (riboflavín)3 mg
Vitamín B3 (niacín)16 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)8 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)0,6 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)40 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Porovnaj látky v prípravkoch na dlhodobú podporu erekcie, libida a potencie:

💊 Zerex Ultragold

💊 eJoy

💊 Erexan Stabil

 • kotvičník, maca, ženšen, schizandra
 • vitamíny B2, B3, B6, B12, E
 • zinok, meď

💊 Proerecta Long

 

Erexan Stabil a jeho účinky

Po tom, čo som dávnejšie vyskúšal klasický Erexan, som sa čo sa týka účinnosti Erexanu Stabil nemal väčších pochýb. Výrobca pri svojom produkte spomína hlavne dlhodobú podporu erekcie a libida, ktorý tiež prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, k normálnej funkcii psychiky a regulácii hormonálnej činnosti (aj vďaka obsiahnutým vitamínom). Prispieva tiež k udržaniu správnej hladiny testosterónu. A ja s týmito tvrdeniami na základe vlastných skúseností viacmenej súhlasím. Ako to myslím? Poďme sa pozrieť na už spomínané účinky Erexanu Stabil bližšie:

💕 Zlepšenie kvality erekcie

Prvoradým cieľom užívania Erexan Stabil je posilnenie erekcie. To je jednoznačným motívom prečo by ste si ho mali obstarať aj vy. V dlhodobom horizonte naozaj zlepšuje erekciu a výborné na tom je, že sa tak deje postupne a vy máte sami možnosť vidieť ako sa sex od sexu kvalita vášho stoporenia zlepšuje. To je dôsledok toho, že tento doplnok obsahuje aktívne zložky (hlavne rastlinné extrakty), ktoré podporujú lepšie prekrvenie tkanív a udržujú normálnu hladinu v tele. Keďže je určený na dlhodobé užívanie, hlavne starší muži ocenia jeho každodenný pozitívny vplyv. Prvé stabilné účinky v tomto smere očakávajte niekde ku koncu 2. týždňa užívania.

💕 Lepší sexuálny apetít – libido

Kvalita erekcie úzko súvisí aj libidom. Sexuálny apetít je totiž to, čo dokáže udržať váš penis v pozore hneď ako zacíti svoju príležitosť. Jasné, trochu nadnesené tvrdenie, no adekvátne zvýšená sexuálna túžba je výsledok primeranej hladiny pohlavných hormónov v tele (nedostatok testosterónu naopak libido “zabíja”). Takže kotvičník a maca spolu so zinkom v zložení Erexan Stabil majú v tomto smere naozaj svoje opodstatnenie. Užívaním doplnku máte postarané o adekvátne posilnenie vášho libida a zvýšenú chuť na sex začnete viac pociťovať približne niekedy v polovičke vybraného balenia Erexanu.

💕 Viac energie a vitality

Ženšen a Schizandra za liečivé rastliny a meď spolu s vitamínmi skupiny B stoja za schopnosťou prípravku podporiť lepšiu fyzickú i psychickú kondíciu. Odolnosť nášho tela voči stresu a únave je v tejto dobe dvojnásobne prospešné, čo uznáte aj vy sami. Takto sa otvára priestor na dostatočné uvoľnenie a radosť v intímnom vzťahu. Sex bez stresu a v plnej mentálnej výbave je naozaj o niečom inom ako sex z povinnosti.

💕 Podpora plodnosti

Výrobca propaguje pri svojom produkte aj podporu plodnosti. Zaiste, prítomnosť takej macy a samozrejme zinku v zložení naozaj prispieva k lepšej plodnosti z hľadiska zvýšenej kvality spermií a ich počtu, no očakávať, že Erexan Stabil spraví s plodnosťou nejaké väčšie zázraky nemožno. Za prvé, nie je na to určený, za druhé – na podporu plodnosti existujú lepšie prípravky a hlavne cielene zamerané. Takže Erexan Stabil a plodnosť? Fajn, nič tým nepokazíte, ale spoliehať sa iba naň naozaj nemá zmysel.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Erexan Stabil je určený na dlhodobé užívanie, pričom reálne je možné, že ho budete užívať niekoľko mesiacov nepretržite. Preto sú namieste otázky mužov týkajúce sa prípadných nežiadúcich vedľajších účinkov. Upokojím vás. Výrobca bral na tento faktor veľký ohľad a jeho zloženie je nakombinované tak, aby muži v tomto smere nepociťovali žiadne negatívne účinky. Iste, s istým rizikom treba rátať, hlavne citlivejší jedinci, no prírodné zloženie v 100%-nej farmaceutickej kvalite a overených zdrojov je zárukou toho, že riziko je iba minimálne. Pre poriadok si však povedzme, že je potrebné dodržiavať výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku (2 tabletky). Neprekračujte ju, vyhnete sa tak prípadným tráviacim ťažkostiam či bolesti hlavy.

 

Kontraindikácie a interakcie

Erexan Stabil je určený dospelým mužom (18+). Nie je vhodný pre deti, ani tehotné a dojčiace matky. Užívanie Erexanu zároveň s inými prípravkami podobného zamerania sa neodporúča.

Berte však na vedomie fakt, že kvalita erekcie a celkovo sexuálnych funkcií je výsledkom správneho fungovania kardiovaskulárnej sústavy. Preto ak mienite užívať produkty s týmto zameraním (áno, platí to aj pre prírodné doplnky výživy, vrátane Erexanu Stabil), nemali by ste mať problém v rámci srdcovocievnej sústavy, či iné zdravotné komplikácie. O čo konkrétne ide?

Erexan Stabil neužívajte ak trpíte poruchami srdcovocievneho systému*, vrodenou poruchou srdca, vrodenou poruchou sietnice, prípadne trpíte vredovým ochorením, poruchami pečene, poruchou zrážania krvi, či máte vysoký alebo naopak nízky krvný tlak. Takisto Erexan Kontrol neužívajte ak beriete lieky na erektilnú dysfunkciu a lieky, ktoré obsahujú nitráty.

💡 *Erexan Stabil a srdcovocievne problémy

Erexan Stabil bol podľa výrobcu vyvinutý citujem: “pre maximálnu účinnosť a zároveň nízku agresivitu na kardiovaskulárny systém“. To ho teda úplne nevylučuje z užívania v prípade problémov so srdcom či cievami, no pre tento prípad je určite potrebná najprv konzultácia s lekárom!

 

Erexan Stabil – predaj, cena, zľava a akcia

Tablety Erexan sa na našom trhu predávajú bez potreby vyšetrenia a vystavenia lekárskeho predpisu. V rámci dostupných balení máte samozrejme na výber z viacerých možností:

 1. 💊 základné 1 balenie s 90 kapsulami – vydrží na 1,5 mesiaca
 2. 💊 2 balenie s celkom 180 kapsulami – na 3 mesiace
 3. 💊 3 balenie s celkom 270 kapsulami – na 4,5 mesiaca
 4. 💊 4 balenie s celkom 360 kapsulami – na 6 mesiacov
💡 TIP na produkt - Erexan Stabil
Erexan Stabil
 • prírodný doplnok výživy bez predpisu vo farmaceutickej kvalite
 • dlhodobá podpora erekcie a libida
 • viac energie a vitality, podpora plodnosti
 • žiadne vedľajšie účinky
 • overená značka
42,90 €

💡 TIP č.1: možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín💡 TIP č.2: doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania💡 TIP č.3: +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

➡️ Cena

Cena Erexanu Stabil samozrejme závisí od balenia. Základné 💊 1 balenie stojí 42,90 € (t.j. 0,48 € za tabletku a 0,96 € za dávku), najväčšie 💊 4 balenie  stojí 141,00 € s 360 kapsulami, čo značí 0,39 € za tabletku alebo 0,78 € za jednu dávku.

Prehľadná tabuľka dostupných balení Erexanu Stabil aj s cenami:

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku / ušetríte celkom
💊 1 balenie42,90 € / 90 kapsúl0,48 € / 0 €
OBJEDNAŤ
💊 2 balenie76,00 € / 180 kapsúl0,42 € / 9,80 €
OBJEDNAŤ
💊 3 balenie113,00 € / 270 kapsúl0,42 € / 15,70 €
OBJEDNAŤ
💊 4 balenie141,00 € / 360 kapsúl0,39 € / 30,60 €
OBJEDNAŤ

Výraznej zľavy za Erexan Stabil sa dočkáte samozrejme pri najväčšom balíčku. Ja odporúčam ísť zlatou strednou cestou a na začiatok vyskúšať napríklad ✅ 2 balenie na overenie jeho účinkov na celé tri mesiace užívania.

➡️ Zľavy a akcie

Erexan je overená značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €

 

Kde Erexan Stabil kúpiť a za akú cenu

Originálne tabletky Erexan Kontrol kúpite najpohodlnejšie a so zárukou 100%-nej originality ✅ online z oficiálnej stránky výrobcuTabletky Erexan sú produkty intímneho charakteru a preto veľa ľudí vyhľadáva skôr diskrétnosť a anonymitu, ktorá sa dá takto veľmi ľahko poskytnúť. Taktiež je predaj online pohodlnejší i pre samotného zákazníka – tovar si objedná jednoducho z pohodlia domova a ten dorazí najneskôr do 2 pracovných dní.

💡 TIP na produkt - Erexan Stabil
Erexan Stabil
 • prírodný doplnok výživy bez predpisu vo farmaceutickej kvalite
 • dlhodobá podpora erekcie a libida
 • viac energie a vitality, podpora plodnosti
 • žiadne vedľajšie účinky
 • overená značka
42,90 €

💡 TIP č.1: možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín💡 TIP č.2: doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania💡 TIP č.3: +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

 

Ako kúpiť a objednať

Postup pri objednávke online z oficiálnej stránky je v podstate rovnaký ako aj v iných eshopoch. Zvolíte si najskôr o aký produkt máte záujem (Standard, Kontrol, Stabil) a vyberiete balenie (1, 2, 3, 4 balenie), následne uvediete svoje osobné údaje vrátane adresy, na ktorú vám má byť tovar doručený. Vyberiete si spôsob platby (dobierka, platba kartou vopred) a zvolíte formu dopravy (pošta, kuriér alebo osobný odber). Po prekontrolovaní vašej objednávky už len formulár jedným klikom odošlete.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta balík na poštu – cena: 3,10 €, dodanie do 2-4 dní od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Slovenská Pošta balík na adresu – cena: 4,10 €, dodanie do 2-4 dní hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Kuriér DHL – cena: 3,50 €, dodanie hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji) – cena: 1,90 €, osobný odber je možný iba na základe objednávky vopred, tovar si môžete vyzdvihnúť až po výzve SMS správou a emailom

💡 Doručenie do zahraničia

Chcete tieto tabletky, ale aktuálne žijete a pracujete mimo Slovenskej republiky? Nie je problém. Erexan si môžete objednať do väčšiny krajín Európy. Napríklad poštovné do krajín EÚ je 6 € a výrobca posiela balík vždy 1. triedou. Samozrejme, doba doručenia závisí aj od toho, v ktorej krajine sa nachádzate, takže rátajte s doručením tak za 5-6 dní (oficiálne až do 10 pracovných dní).

 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad (faktúra)
 • balenie je diskrétne, určite si neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na povzbudenie potencie, produkty sú zabalené v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy, na balíčku dokonca nie je uvedený ani názov eshopu
 • zásielka je zvyčajne odosielaná okamžite (ešte v deň jej prijatia) najneskôr do 48 hodín od prijatia objednávky

Erexan Stabil v lekárni

Erexan Standard i Erexan Kontrol sú dostupné aj v klasických lekárňach (najmä prvý menovaný variant). S Erexanom Stabil je to zatiaľ trochu inak. Momentálne je dostupný len prostredníctvom oficiálneho eshopu. Je predpoklad, že sa časom dostane aj do sortimentu kamenných či online lekární. Kedy sa tak stane, uvidíme.

💡 Zoznam lekární, ktoré majú Erexan na sklade: Ak chcete kúpiť Erexan v lekárni a nechce sa vám len tak naverímboha prechádzať všetky vo vašom meste či obci, tak si pozrite si tento kompletný zoznam lekární.

 

Užívanie a dávkovanie

Erexan Stabil - dávkovanie

Erexan Stabil sa užíva v množstve 💊💊 2 kapsuly, ktoré sú zároveň aj maximálnou dennou dávkou odporúčanou výrobcom. Tabletky sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Môžete ich užiť naraz, alebo si ich rozdeliť na dve dávky, pričom jednu kapsulu si dáte hneď ráno a jednu večer (tak som to robil ja, mám to odskúšané). Na celé 3 mesiace užívania vám tak pohodlne postačia 2 balenia Erexan Stabil.

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • kvalitnejšia erekcia a zvýšenie libida dlhodobo
 • posilnenie vitality a prísun vitality
 • pomoc s nastupujúcou andropauzou (mužskou menopauzou)
 • podpora plodnosti
 • prírodné zloženie prípravku (tradičné afrodiziakálne rastliny a dôležité vitamíny + minerály)
 • bez receptu, bez vedľajších účinkov
 • vysoké zastúpenie aj koncentrácia dôležitých látok
 • určený pre mužov bez obmedzenia veku, starších i mladších
 • obľúbený aj v kategórii seniorov
 • jednoduché užívanie (2 tabletky denne)
 • môže sa kombinovať s ostatnými Erexanmi
 • rýchle a diskrétne doručenie
 • garancia vrátenia peňazí (za každé neotvorené balenie)
 • tabletky sú v oficiálnom eshope vždy skladom a po objednávke sa okamžite odosielajú

 

Moje vlastné skúsenosti

Erexan je overená a odskúšaná značka, takže keď sa mi dostal do rúk práve tento Erexan Stabil, veľmi som sa neobával prípadného sklamania. Skôr som bol zvedavý ako sa mu podarí zabodovať v konkurencii prípravkov s podobným zameraním ako eJoy či Zerex Ultragold, ktoré sú v mojom súkromnom rebríčku prírodných prípravkov na erekciu veľmi vysoko. Teraz trochu predbehnem a prezradím, že Erexan Stabil sa im v podstate vyrovnal, aj keď na úplný vrchol teda nedosiahol.

Vráťme sa ale späť. Erexan Stabil je určený k dlhodobej podpore sexuálnych funkcií a vyplatí sa hlavne starším mužom po 40-tke a starším. Lepšia erekcia a viac chuti na sex je presne to, čo môžu od tohto prípravku očakávať.

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Z oficiálneho eshopu som si pohodlne, diskrétne a hlavne rýchlo zaobstaral rovno 2 balenia Erexanu Stabil, ktoré som tak mal k užívaniu na rovné 3 mesiace. Toto je minimálna doba užívania tohto prípravku ak chcete reálne zhodnotiť jeho účinky.

Erexan Stabil - kapsule

Už po dvoch – troch týždňoch užívania mi bolo jasné, že som sa na to spoliehal oprávnene. Nezabudnite: aby sa prejavili pozitívne účinky rastlinných výťažkov a vitamínov s minerálmi je potrebné aby sa na ne organizmus dobre adaptoval a využil ich pozitívne vlastnosti, ktoré dokážu poskytnúť ľudskému telu až po nejakom čase. A obligátne som ho užíval po jednej tabletke ráno a jednu večer.

➡️ Výsledky testovania

Hoci som si myslel, že môj obľúbený preparát na podporu sexuálnych funkcií, ktorý si dávam pravidelne pár mesiacov za rok už nevymením za iný, tak stalo sa. Na tri mesiace som to vyskúšal s Erexanom Stabil, novinkou známej značky som predsa nemohol pohrdnúť. A musím povedať, že som neškodoval. Tento prípravok sa kvalitou účinkov zaradil k mojim top produktom, po ktorých budem môcť bez obáv siahnuť aj neskôr. Už na konci druhého týždňa užívania sa totiž začali prejavovať prvé viditeľné účinky. Erekcia bola o niečo lepšia a s rýchlejším nástupom, do konca mesiaca som bol v podstate spokojný aj s mojou výdržou v posteli.

Sexuálny apetít v norme, výraznejšie rozdiely som síce nepociťoval, no hlavnú zásluhu má na tom moja dlhoročná partnerka, ktorá má vie často pred sexom vydráždiť až do nepríčetnosti. “S plodnosťou nemôžem poslúžiť” – v tomto smere sú účinky tohto prípravku pre mňa nezmapovaným územím a naozaj nemôžem povedať či práve užívanie Erexanu Stabil nakloní pri pokusoch o otehotnenie misku váh na vašu stranu.

Erexan Stabil je vo svojej kategórii naozaj TOP prípravok, ktorý nemôže sklamať, pokiaľ mu poskytnete dostatok času na to, aby zabral v plnej sile. Pre prípad, že efekt účinkov bol pre vás aj tak prislabý a chcete ďalej pokračovať prírodnou cestou, môžete využiť aj ďalšie kvalitné prípravky, ktoré vďaka mierne odlišnému zloženiu môžu u vás zabrať viac (Zerex Ultragold, eJoy alebo Proerecta).

*Ak chcete okamžité zlepšenie erekcie s tabletkami tejto značky, tak k dispozícii je klasický Erexan – výživový doplnok pre mužov na zlepšenie kvality erekcie a zvýšenie libida. Na podporu výdrže a oddialenie vyvrcholenia zas Erexan Kontrol

 

Skúsenosti ostatných

Keďže sa Erexan Stabil u nás ešte nestihol etablovať, tak mnoho skúseností či komentárov od ostatných mužov (na rôznych diskusných fórach, ale aj na Heureke napríklad) veľmi nenájdete. Na oficiálnej stránke nájdete akurát tieto 2 komentáre, ich relevantnosť nechám na posúdenie vám:

Erexan Stabil skúsenosti

 

Najčastejšie otázky

Ak si práve čítate túto recenziu, určite vám počas toho v hlave skrsli aj nejaké otázky, na ktoré by vám mal niekto aj odpovedať. Aj vám teda odpovie – ja. Toto sú najčastejšie otázky, ktoré by vás podľa môjho mienenia mohli napadnúť:

❓ Môže sa Erexan Stabil užívať aj keď nemám extra problémy s erekciou?

Môže, a to v prípade, že chcete podporiť svoju sexuálnu výkonnosť, kedy bežný sexuálny apetít a výdrž možno pomocou tohto prípravku dostať na iný level.

❓ Čo robiť, ak účinky nepocítim ani po dlhšej dobe užívania?

Nehádzať flintu do žita. Pripravte sa na to, že Erexan Stabil musíte užívať minimálne 2 týždne aby sa prejavili viditeľné účinky. Nie je to však nič pevne stanovené, niektorí muži môžu pozitívny efekt zaznamenať aj neskôr. Odporúčam dobrať celé balenie (na 1,5 mesiaca) a až tak sa rozhodnúť, či v užívaní Erexanu Stabil budete pokračovať alebo nie. Len pripomínam, že výrobca odporúča 3 mesiace a viac pravidelného užívania.

❓ Môže sa pri užívaní Erexan Stabil konzumovať alkohol?

Táto kombinácia by nemala užívateľovi robiť väčšie problémy, no je fakt, že poriadna erekcia a alkohol sa vzájomne vylučujú. Ak máte slabosť na kvalitný alkohol, tak pohár červeného vína k večeri nie je žiadna tragédia, no nadmerná konzumácia by mala byť tabu.

❓ Môže Erexan Stabil podporiť moju snahu o splodenie potomka?

Snáď áno. Viaceré látky, ktoré nájdeme v jeho zložení podporujú potenciu a plodnosť, celkovo reprodukčnú funkciu pohlavnej sústavy. Určite to však nemôže byť jediným podporným prostriedkom. A ešte jedna vec, takýto efekt sa môže prejaviť až po dlhodobom užívaní prípravku.

❓ Môže sa tento prípravok užívať dlhodobo, nehrozia vedľajšie účinky?

Dokonca musí, pričom obavy z možných nežiadúcich vedľajších účinkov mať naozaj nemusíte. Erexan Stabil totiž neobsahuje žiadne škodlivé látky, nič čo by sa vo vašom tele zbytočne hromadilo a zaťažovalo ho.

❓ Môže sa Erexan Stabil kombinovať s inými prípravkami značky Erexan?

Môže ak chcete dosiahnuť maximálnu sexuálnu výkonnosť – výrobca to doslova odporúča. Príležitostným použitím Erexanu Kontrol či štandardného modrého Erexanu si môžete naozaj vypomôcť. Na druhú stranu, nesmiete to preháňať.

❓ Ako je to s dodaním doplnku z oficiálnej stránky Erexanu, je to diskrétne?

Je to úplne diskrétne, výrobca dbá na súkromie svojich klientov a objednané tabletky balí do špeciálnych mäkkých prepravných obalov, ktoré nemajú žiaden reklamný polep ani nie sú označené názvom eshopu.

 

Erexan Stabil a moje zhodnotenie na záver

Ak chcete aj vo vyššom veku podávať v posteli adekvátne výkony, ktoré potešia nielen vás ale aj vašu partnerku, tak po Erexane Stabil môžete pokojne siahnuť. Vlastne je to výborný nápad ako podporiť nielen svoje sexuálne funkcie ale aj zdravie celkovo. To môžem potvrdiť aj z vlastných skúseností. Faktor ako je vyššia cena prípravku vás nemôže odradiť, trochu to totiž skresľuje – 1 balenie Erexanu Stabil totiž obsahuje až 90 tabletiek na 1,5 mesiaca každodenného užívania.

Prípravok má prírodné zloženie, na to aby ste si ho obstarali nepotrebujete žiadne vyšetrenie ani recept od lekára a neprekvapia vás ani žiadne negatívne vedľajšie účinky. Vďaka väčšiemu sexuálnemu apetítu a tvrdšej erekcii sa budete cítiť oveľa sebavedomejšie. To vám garantujem.

Ako vybrať správny Erexan

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Erexan, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • na okamžitú podporu erekcie (modrý) Erexanpozri recenziu
 • na predčasnú ejakuláciu (žltý) Erexan Kontrolpozri recenziu
 • na dlhodobú podporu libida a mužnosti (zelený) Erexan Stabil

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodný prípravok
 • bez negatívnych vedľajších účinkov
 • podpora erekcie a libida v dlhodobom horizonte

Nevýhody

 • individuálne účinky
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Erexan Stabil na dlhodobé zlepšenie libida a celkovej sexuálnej kondície, vhodný pre mužov v každom veku. Prispieva aj k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii.

4.0

Erexan Stabil

✅ Cena: 42,90 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne

Chcem Erexan Stabil Erexan.sk
Vývoj ceny Erexan Stabil

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Erexan Kontrol
Erexan Kontrol
➡️ doplnok stravy na predĺženie pohlavného styku a na erekciu
✅ podpora erekcie a libida
✅ pre mužov s príliš rýchlym vyvrcholením
✅ na okamžité použitie do 60 minút
✅ registrovaný ako doplnok stravy
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

29,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Neverte týmto predajcom. Áno na začiatku fungovali ale teraz sú to len drahé výživové doplnky bez účinku.
eJoy vyhodené peniaze žiadny účinok.Merlix fungoval perfektne, pokiaľ nezmenili zapekaciu metódu aj zložnie.Neučinkuje. Zarex fungoval perfektne, zmenili zloženie že vraj kôli vegánom. Nefunguje. Kúpil som Eraxan slabučký. Skoro bez účinku.
Skúste napísať na ích stránku negatívnu recenziu, nezverejnia ju. Píšu si ích sami. Je to banda podvodníkov.

No asi mate nejaky vaznejsi problem so zdravim lebo mne napriklad ten merlix fungoval, ine som zatial ani neskusal. Kupujem ho pravidelne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.