MenActive od ADVANCE nutraceutics – tabletky na testosterón, stoja naozaj za to?

Peter Kacián Recenzia 25. augusta 2020 0
MenActive - tabletky na zvýšenie testosterónu
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne
 • Dostupnosť: Skladom
11,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Nutraceutics.sk

MenActive sú tabletky s komplexným zložením na podporu normálnej hladiny testosterónu v mužskom tele. V jedinej kapsule sa nachádza až 8 aktívnych zložiek, ktoré dokážu pozitívne pôsobiť aj v období, kedy je produkcia testosterónu prirodzene nižšia a trápi najmä starších mužov. Mužská menopauza – takzvaná andropauza je charakteristická najmä nižším sexuálnym apetítom a zníženou psychickou a fyzickou výkonnosťou.

Dokáže v tomto prípade MenActive od ADVANCE nutraceutics reálne pomôcť? V recenzii si priblížime tento prípravok naozaj podrobne a okrem jeho zloženia, účinkov, dávkovania a ďalších potrebných informácií (prípadné vedľajšie účinky, cena, balenie, kde kúpiť…) si môžete prečítať aj reálne skúsenosti s jeho užívaním (moje vlastné + skúsenosti a postrehy od ostatných mužov).

doba testovania tabletiek2 mesiace
prvé účinky2.-3. týždeň
na recept⛔️ NIE
zvýšenie testosterónu⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie energie a vitality⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
lepšia alternatívaŽiadna, podobné účinky má Primulus
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

MenActive – charakteristika, balenie a určenie

MenActive má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Prípravok je samozrejme schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Výrobca

MenActive vyrába spoločnosť Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných a vyhľadávaných výživových doplnkov a nutraceutík. Viacero z nich som vyskúšal (Prostalex, MenActive, Tribul, Urixin, Maca Advance a ďalšie) a recenzie na ne budem postupne pridávať aj na afrodiziakum.sk.

Na trhu je Advance už takmer 10 rokov a jej produkty nájdete ako na oficiálnej stránke výrobcu a každého doplnku zvlášť, ale aj v kamenných či online lekárňach. A to ako u nás a v ČR, tak aj napríklad v Slovinsku, Rumunsku a Maďarsku. Spoločnosť sa spolieha, že zákazníci dokážu oceniť hlavne kvalitu použitých surovín. Jedná sa o vysokokoncentrované extrakty, certifikátmi a maximom účinných látok. V prípravkoch sa potom nachádza len nevyhnutné množstvo pomocných a doplnkových látok. Všetky navyše prechádzajú vstupnou kontrolou a napokon aj každá šarža prípravku výstupnou kontrolou.

➡️ Balenie

Tabletky ADVANCE MenActive sú balené vo väčšej čiernej plastovej fľaštičke s čiernou etiketou, na ktorej je tyrkysovou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 60 kapsúl a vydrží podľa zvoleného dávkovania na 1 až 2 mesiace.

Samotné tabletky MenActive sú klasické biele nepriehľadné želatínové kapsuly. Tie pri užívaní stačí normálne iba prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

➡️ Určenie

MenActive je určený mužom, ktorí pociťujú stále významnejšie negatívne prejavy andropauzy ako je znížené libido, problémy s kvalitou pohlavného styku, či mužom s väčšími či menšími problémami s psychickou či fyzickou výkonnosťou. Všetko ako dôsledok zníženej hladiny testosterónu v tele, ktorú tento komplexný výživový doplnok pomáha stabilizovať.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

ADVANCE MenActive je koncentrovaný prírodný produkt, ktorý obsahuje kvalitné extrakty z liečivých rastlín s vedecky podloženými účinkami na tvorbu testosterónu v tele (kotvičník, senovka, ženšen) + ďalšie dôležité prírodné látky (karnitín, zinok, vitamín B6). Už na prvý pohľad je zrejmé kvalitné a koncentrované zloženie prípravku, vďaka ktorému dokáže nechať za sebou aj viacero známejších konkurenčných preparátov. Prečítajte si viac o jednotlivých zložkách MenActive:

zloženie prípravku MenActive ADVANCE

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je rastlina, ktorá v prírodnom prípravku na podporu tvorby testosterónu jednoducho nesmie chýbať. Prečo? Pretože Tribulus terrestris je najlepší rastlinný booster testosterónu vôbec. Obsahuje unikátne látky, zmes takzvaných fytosterolov, ktoré dokážu stimulovať hladinu pohlavných hormónov v tele. To sa prejavuje jednak lepším rastom svalovej hmoty na úkor tuku, či zrýchlením metabolizmu, ale takisto aj podporou potencie, podporou správneho fungovania prostaty (prevencia zápalov a jej zväčšenia), rýchlejšou regeneráciou po fyzicky náročnejšom výkone…

Bylinka je tiež známa ako podpora prirodzenej energie a vitality a obranyschopnosti organizmu. Je toho ešte veľmi veľa, čo by ste o tejto výnimočnej rastline vedieť, preto: 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

 

➡️ Senovka

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum), alias Fenugreek, patrí medzi najstaršie kultúrne plodiny vôbec. Je známa aj ako korenie a tiež ako výrazne medonosná rastlina, výborné krmivo… Má veľmi dobré účinky na trávenie, žalúdok a črevá, využíva sa pri kašli, na podporu tvorby mlieka u žien, atď.

No najpodstatnejšou informáciou pre vás je, že senovka je veľmi často súčasťou prípravkov, ktoré majú pomôcť s udržaním normálnej hladiny testosterónu v tele muža. Výsledkom užívania bylinky je potom viac chuti na sex a posilnené libido a pomoc v období andropauzy, kedy hladina testosterónu prirodzene klesá. Takisto podporuje lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, takže rastlina je naozaj skvelým prírodným afrodiziakom.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Senovka grécka Fenugreek – posilní libido muža

 

➡️ Ženšen

Všehoj ázijský (Panax ginseng), inak aj ženšen pravý či kórejský, je rastlina, ktorá je pre nás “západniarov” v rámci širokej palety bylín tradičnej východnej ázijskej medicíny asi najznámejšia. Na terapeutické účely sa využíva hlavne koreň, ktorý obsahuje množstvo unikátnych látok (napríklad cenné saponíny – ginsenozidy). Tie dokážu povzbudiť človeka v každom veku a ženšen tak môže teda veľmi dobre poslúžiť aj v náročnom období andropauzy, ktorá je charakteristická aj zvýšenou únavou a častejšími pocitmi slabosti.

Ženšen tiež pomáha s lepším prekrvením tkanív organizmu, čím zlepšuje krvný obeh a prekrvenie pohlavnej sústavy, vrátane periférnych oblastí. Bylinka je známy adaptogén, takže ak sa potrebujete lepšie prispôsobiť novým podmienkam, ženšen vám s tým pomôže.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ženšen Panax ginseng – svetoznámy zázrak ázijskej tradičnej medicíny.

➡️ Karnitín

L-karnitín je aminokyselina, ktorá pomáha s premenou tukov na energiu. Je obľúbená zložka prípravkov pre športovcov na podporu cvičenia a fyzickej aktivity, prípravkov na chudnutie, ale aj doplnkov pre mužov, ktorí potrebujú podporiť svoju psychickú a fyzickú kondíciu, potenciu a správne fungovanie pohlavnej sústavy.

Karnitín sa v tabletkách MenActive nachádza až v troch rôznych formách: L-Karnitín, acetyl L-Karnitín a propionyl L-Karnitín. Posledné dve formy inak originálne vznikajú až v ľudskom tele a majú za úlohu podporiť hlavne fyzickú či mentálnu vitalitu. Okrem toho tiež prispievajú aj k hormonálnej rovnováhe testosterónu, pričom je dôležité vedieť, že tieto formy sa vstrebávajú rýchlejšie ako bežný L-Karnitín.

👍 TIP: Pozri všetky aminokyseliny, ktoré podporujú zdravý intímny život.

 

➡️ Zinok

Zinok je minerál, ktorý je pre náš organizmus nevyhnutný. Z pohľadu muža je dôležitý najmä ako podpora normálnej hladiny testosterónu v tele (blokuje transformáciu testosterónu na dihydrotestosterón). Je tiež známy tým, že podporuje správnu tvorbu spermií, čím zlepšuje potenciu, slúži tiež na udržanie prostaty v dobrej kondícii…

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

 

➡️ Vitamín B6

Vitamín B6Pyridoxín, je látka, ktorá má mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Podporuje tvorbu a obnovu svalstva, preventívne pôsobí proti nervovým ochoreniam, zlepšuje náladu… Podporuje tiež lepšie vstrebávanie dôležitých minerálov ako je zinok a horčík, prispieva tiež k normálnemu energetickému metabolizmu, tvorbe cysteínu, či k normálnej funkcii imunitného systému.

MenActive “využíva” najmä pozitívny vplyv vitamínu B6 na nervovú sústavu. To okrem iného znamená aj lepšiu odolnosť voči stresu, zníženiu nadmernej únavy a vyčerpania.

Zloženie látok v 1 kapsule MenActive

látkamnožstvo
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum), extrakt 8:1 (zodpovedá 400 mg senovky)50 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng), extrakt20 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt50 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1 mg
Zinok6 mg
L-karnitín150 mg
acetyl-L-karnitín100 mg
propionyl-L-karnitín50 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsule), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), inulín

 

ADVANCE MenActive a jeho účinky

Zloženie tabliet MenActive vlastne predurčuje použitie toho prípravku. Najmä extrakt z rastlín kotvičník a senovka, plus aminokyselina l-karnitín, slúžia ako prírodná podpora tvorby testosterónu. Účinky v praxi zahŕňajú najmä pomoc pri poklese pohlavných hormónov v tele, posilnenie potencie a libida, zvýšenie energie a vitality a s tým súvisiace potlačenie prílišnej únavy a vyčerpania. Poďme sa teraz pozrieť na jednotlivé oblasti pôsobenia prípravku trochu bližšie a podrobnejšie.

 

💕 Testosterón

Testosterón je steroidný pohlavný hormón, ktorý sa u mužov tvorí v ich semenníkoch. Je to jednoznačne najvýznamnejší androgénny hormón, ktorý stojí za správnym vývinom mužských pohlavných znakov, správnym vývojom semenníkov, optimálnou produkciou spermií, typickým mužským svalstvom, ale aj rastom vlasov i pubického ochlpenia, hrubnutím hlasu…

A práve mužská menopauza je charakteristická jeho nedostatkom. ADVANCE MenActive má teda jednoznačnú úlohu – zastaviť pokles testosterónu a prispieť k vyrovnaniu jeho hladiny v tele. Všetky zložky prípravku k tomu jednoznačne smerujú a účinky v tomto smere môžem potvrdiť aj ja osobne.

 

💕 Pohlavná sústava muža, potencia, libido

MenActive v neposlednom rade podporuje celú pohlavnú sústavu, sexuálny apetít i potenciu. Viaceré zložky prípravku sú charakteristické aktívnymi látkami, ktoré zlepšujú prekrvenie a cirkuláciu krvi v pohlavnej sústave. Hoci tento prípravok nie je primárne určený na zlepšenie erekcie a stoporenia, tak účinok v tomto smere je aj tak celkom zrejmý. Takisto sa užívaním MenActive zvyšuje vaša chuť na sex. Prečo? Čím viac testosterónu sa v tele tvorí, tým viac sexuálneho apetítu máte.

 

💕 Energia a vitalita

Dôležitým účinkom MenActive je aj podpora celkového zdravia (nielen toho intímneho) a to hlavne prostredníctvom látok obsiahnutých v prípravku zvyšujúcich vitalitu a dopĺňanie energie v tele, či podporujúcich lepšiu obranyschopnosť organizmu (napríklad ženšen).

 

💕 Únava, psychické i fyzické vyčerpanie

Nízka hladina testosterónu v mužskom tele vplýva aj na psychiku a prejavuje sa potlačením typicky mužských prejavov ako je energickosť, bojovnosť, súťaživosť a dravosť. MenActive dokáže prispieť k potlačeniu zvýšenej únavy a vyčerpania najmä vďaka vitamínu B6 a ženšenu nachádzajúcich sa v jeho zložení.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

ADVANCE MenActive je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné látky, ktoré sú nášmu telu určite prirodzenejšie ako synteticky vyrobené substancie nachádzajúce sa v niektorých liekoch. To mimo iné tiež znamená, že riziko vedľajších účinkov je minimálne aj pri dlhodobom užívaní prípravku, ktoré je pri tabletkách na podporu v období andropauzy v podstate nevyhnutné.

Je však naozaj dôležité, aby ste dodržiavali výrobcom odporúčané dávkovanie a spôsob užívania. Inak sa môžu prejaviť menšie tráviace ťažkosti či bolesti hlavy (platí aj pre citlivejšie osoby pri normálnej dávke, obvykle však majú mierny priebeh a veľmi rýchlo odoznievajú). Takisto treba rátať s prípadnou alergickou reakciou na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane doplnkových. Pokiaľ sa tak stane, treba užívanie MenActive prerušiť a konzultovať vzniknutú situáciu s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

ADVANCE MenActive nie je určený deťom a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní inak neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov (info od výrobcu). Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiace s užívaním tohto prípravku, pokojne sa obráťte na svojho lekára či lekárnika.

Nezabudnite, že MenActive nie je liek, ale výživový doplnok, takže v žiadnom prípade sa nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu.

Tabletky ADVANCE MenActive nekombinujte s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom. Prípravok potom skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote a mimo dosahu detí.

 

MenActive a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

MenActive má v porovnaní s ostatnými aj ďalšiu nespornú výhodu. Cena za celkom unikátne a koncentrované zloženie prípravku je pri základnom balení iba 11,99 €, a vydrží na 1 až 2 mesiace užívania (obsahuje 💊 60 tabletiek, odporúčaná denná dávka 1-2 kapsuly). Objednať sa dá u výrobcu viacero balení naraz, pričom samozrejme platí, že čím viac tabletiek si objednáte, tým menej v prepočte zaplatíte za dennú dávku. Plus od 2 balení máte dopravu zdarma (platí pre akýkoľvek produkt od Advance nutraceutics).

Toto sú základné možnosti, ktoré máte v oficiálnom eshope k dispozícii:

typ baleniaveľkosť balenia / na ako dlhocena / kde kúpiť
1 x MenActive60 kapsúl / na 1-2 mesiace11,99 € / OBJEDNAŤ
2 x MenActive120 kapsúl / na 2-4 mesiace22,99 € (ušetríte 1 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
3 x MenActive180 kapsúl / na 3-6 mesiacov33,49 € (ušetríte 2,50 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
4 x MenActive240 kapsúl / na 4-8 mesiacov43,49 € (ušetríte 4,50 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
💡 TIP na produkt - MenActive
MenActive - tabletky na zvýšenie testosterónu
 • výživový doplnok s preukázateľne pozitívnym vplyvom na normálnu hladinu testosterónu
 • obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok: kotvičník, senovka, ženšen + L-karnitín, zinok, vitamín B6
 • užívanie bez rizika vedľajších účinkov – vhodný k dlhodobému užívaniu
11,99 €

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

➡️ Zľavy a akcie

Advance nutraceutics je kvalitný výrobca, ktorý má už za sebou kus podnikateľskej histórie a skúsenosti pre zabezpečenie maximálneho komfortu pri nákupe a tak dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov viacero zliav a akcií. Momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe 2 a viac výrobkov z komplet celého portfólia produktov firmy.
 • akcia: Oficiálny eshop momentálne ponúka MenActive so zľavou 30 % oproti bežnej predajnej cene.
 • akcia: Ešte výhodnejšia cena – množstevná zľava (vyššie pozri tabuľku s dostupnými baleniami MenActive).
 • garancia: Balíček s MenActive či iným produktom bude z eshopu odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky. Ak nie, od výrobcu dostanete ďalšiu zľavu až 10 €.

 

Kde kúpiť MenActive

MenActive si môžete zadovážiť 2 spôsobmi. Hneď ten prvý je podľa mňa najjednoduchší a najideálnejší – ide o objednanie prípravku priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku. Ten druhý je samozrejme takisto v pohode*.

*ADVANCE MenActive si môžete zaobstarať aj vo vybraných lekárňach (kamenných eshopoch i online), pochybujem však, že za lepších a výhodnejších podmienok ako v eshope výrobcu. Iba tam máte totiž istotu, že prípravok je vždy na sklade a už na druhý deň po vašej objednávke tak môže byť u vás doma. Takisto je super, že máte na výber z viacerých možností a objednať si balenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky produktu.

 

Ako kúpiť a objednať priamo v oficiálnom eshope

MenActive od Advance nutraceutics si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad optimálne 3 balenia so zľavou a dopravou zadarmo)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Cena za dopravu je pevne stanovená, nezávisle od poskytovateľa služby a to v cene 1,99 €. Upozorňujem však opäť na možnosť ako veľmi ľahko získať dopravu zadarmo. Stačí si objednať aspoň 2 balenia MenActive (či inú kombináciu produktov ADVANCE nutraceutics).

Možnosti:

Zásielkovňa, až 3450 výdajných miest na Slovensku, kde si môžete balíček vyzdvihnúť
DHL kuriér až k vám domov
Slovenská Pošta Expres kuriér až k vám domov

 

Užívanie a dávkovanie ADVANCE MenActive

Základné balenie MenActive obsahuje 60 kapsúl a vystačí vám na 1 až 2 mesiace. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

dávkovanie a užívanie MenActive ADVANCE

 • 💊 1 kapsula 1-2 x denne podľa potreby (nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny) a to dlhodobo (aspoň 2-3 mesiace)
 • odporúčam užívať tabletku MenActive vždy v pevne stanovenom čase, napríklad ráno pred jedlom či spolu s ním – vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr zvykne na aktívne látky prípravku (mám to odskúšané)
 • berte však na vedomie aj to, že doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je značne individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania tabletiek (akýchkoľvek, nielen MenActive) zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • koncentrované prírodné zloženie (unikátna kombinácia 8 zložiek)
 • aminokyselina l-karnitín až v 3 formách, lepšie prístupných organizmu
 • priaznivý vplyv na hladinu testosterónu a to dlhodobo
 • prevencia a pomoc s andropauzou (mužskou obdobou ženskej menopauzy)
 • výborný aj pre mužov po 50-tke na zlepšenie fyzickej i psychickej kondície
 • priaznivý vplyv na celé pohlavné ústrojenstvo, potenciu a libido
 • vhodný na dlhodobé užívanie – nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky
 • výborná cena, aj jej pomer ku kvalite a účinnosti prípravku
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (1-2 tabletky denne podľa potreby)
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárňach
 • overený oficiálny eshop produktu – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, telefónna asistenčná linka, zaručená originalita prípravku, produkt je vždy na sklade

 

MenActive a moje vlastné skúsenosti

MenActive som užíval celé 2 mesiace a to v maximálnej možnej dennej dávke (vždy 1 tabletku ráno a 1 tabletku večer). Takže na 1 mesiac mi úplne v pohode stačilo jedno balenie. V porovnaní s ostatnými značkami má okrem klasických rastlinných boosterov testosterónu (tribulus, senovka) v zložení 3-kombináciu foriem L-karnitínu. Takto je táto aminokyselina telu lepšie prístupná a využiteľná. Práve toto považujem za jedno z najväčších pozitív prípravku, pretože karnitín je dobre známy hlavne tým, že zlepšuje výdrž a výkon, podporuje psychickú vitalitu a zlepšuje regeneráciu potlačením zvýšenej únavy…

Keďže mám s prípravkami ADVANCE nutraceutics dobré skúsenosti, bez nejakých väčších pochybností som si objednal rovno 2 balenia MenActive. A samozrejme som sa nesklamal. Z hľadiska účinnosti je to prípravok, ktorý nemá u nás až na jeden produkt väčšiu konkurenciu. Takisto som bol spokojný s oficiálnym eshopom – balíček som mal do dvoch dní po objednávke doma bez toho, aby som ho musel zháňať po lekárňach (námatkovo som jednu nemenovanú lekáreň v meste skúsil a nemali ho na sklade).

➡️ Výsledok môjho testu?

MenActive obstál v mojom teste naozaj veľmi dobre. Prvé účinky sa prejavili už v druhom týždni užívania (čo je naozaj fajn výkon, užíval som totiž aj iné tabletky na podporu testosterónu a niektoré ani po mesiaci nevykazovali žiaden efekt a neskôr len účinky menšej intenzity ako to bolo pri MenActive).

Čo konkrétne mám na mysli? Na začiatok hlavne viac energie, viac vitality, lepšia nálada, ktorá vydržala po celý deň. Nasledoval výraznejší pocit mužnosti, ak sa to tak dá nazvať, jednoducho som sa cítil silnejší a pre nežné pohlavie príťažlivejší. S tým súvisela aj zvýšená chuť na sex. Mám po 40-tke, takže podpora aj v tomto smere naozaj poteší… Evidentne výsledok posilnenej tvorby testosterónu.

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Keďže ja sám som bol s prípravkom MenActive viac než spokojný, vedel som, že na internete narazím hlavne na pozitívne skúsenosti a hodnotenia od ostatných mužov. A aj to tak bolo. Najviac sa vyzdvihuje pomer cena a kvalita tabletiek, plus ich reálna účinnosť (pozor, niektorí muži s prílišnými očakávaniami však zostali sklamaní). Pozitívne sa hodnotila aj dobrá dostupnosť prípravku a možnosť objednať si ho priamo od výrobcu s garanciou akciovej ceny a originality produktu.

Pár zaujímavých postrehov a komentárov týkajúcich sa MenActive od ostatných užívateľov:

ℹ️ MenActive vás nakopne…

„…plní svoju úlohu dobre, cítim sa vitálnejší než keď tieto tabletky neberiem. V čom to spočíva? Ústup únavy v prospech vitality. Lepšia nálada, väčšia chuť na sex, lepšie výkony v športe… Proste lepší pocit zo seba samého. Je to produkt, ktorý vás nakopne v pozitívnom slova zmysle, ako už lepšou náladou, väčšou chuťou na sex, alebo aj lepšími športovými výkonmi (beh, posilňovňa)….“ (Jirka)

ℹ️ Advance MenActive zvyšuje testosterón…

„…javí sa, že tento produkt naozaj zaberá. Zvyšuje hladinu testosterónu. Avšak podľa môjho názoru je ho potrebné kombinovať s prípravkami, ktoré transformujú viazaný testosterón na voľný, ktorý je práve ten dôležitý. Ak to mám zhrnúť, tak prípravok MenActive je dobrý na zvyšovanie hladiny testosterónu. Zárukou je už len to, že je vyrobený v Česku a nie niekde v “pofidérnych” krajinách…“ (Patrik)

 

Najčastejšie otázky

Aj na základe vlastných skúseností s užívaním MenActive dokážem odpovedať aj na niektoré praktické otázky, na ktoré som natrafil v diskusiách a fórach na internete. Pozrite si tie najčastejšie kladené aj s odpoveďami:

❓ Po akom čase užívania MenActive dokáže zaúčinkovať?

Keďže sa jedná o prírodný výživový doplnok, tak je viacmenej každému jasné, že nezaberie u každého rovnako. Prvé náznaky zlepšenia – to jest viac energie a vitality, viac chuti na sex… sa u väčšiny mužov prejavia do konca prvého mesiaca užívania prípravku (u niekoho skôr ako u mňa v 2. týždni, u niekoho neskôr, napríklad až tesne pred “dobratím” prvej liekovky s tabletkami). A samozrejme treba prihliadať na to, koľko rokov užívateľ má a aký je jeho zdravotný stav. Inak zareaguje na príjem aktívnych látok prípravku 30-, 50-, alebo 70- ročný muž.

❓ Je užívanie týchto tabletiek naozaj bezpečné?

MenActive má v tomto nespornú výhodu, a síce, nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Nepocítil som ich ani ja, ani ostatní muži nespomínajú žiadne väčšie komplikácie počas užívania prípravku. Takisto výrobca patrí medzi overených a etablovaných producentov výživových doplnkov – všetky suroviny potrebné na výrobu sú prísne kontrolované a každá vyrobená šarža tabletiek je zároveň analyzovaná v nezávislom laboratóriu.

❓ Pre koho sa MenActive oplatí najviac?

Podľa môjho názoru sú to muži približne už od tridsiatky, kedy sa hladina testosterónu postupne prirodzene znižuje. Čiže je vhodný nielen pre mužov po 50-tke, u ktorých sú prejavy andropauzy spravidla najviditeľnejšie.

❓ Kto by prípravok určite nemal užívať?

ADVANCE MenActive určite nie je riešením pri vážnejších problémoch ako je extrémne znížená hladina testosterónu (napríklad hypogonádizmus). Toto ochorenie sa musí liečiť pod dohľadom lekára, žiaden výživový doplnok tu v podstate nepomôže. Liečba spočíva najčastejšie v nasadení testosterónovej substitučnej terapie.

❓ Môže MenActive spôsobovať nejaké tráviace problémy?

Nemyslím si. Je však potrebné striktne dodržiavať pokyny výrobcu a neprekračovať ním odporúčanú maximálnu dennú dávku, čo sú 2 tabletky. Ojedinele sa však môžu vyskytnúť mierne tráviace problémy hlavne u citlivejších jedincov. Tie však v krátkom čase zvyknú odoznieť samé. Pokiaľ sa tak nestane, treba užívanie tabletiek prerušiť a vzniknutú situáciu riešiť s lekárom.

❓ Môžu sa tieto tabletky užívať aj s iným prípravkom či potravinami na testosterón?

Kombinácia MenActive s inými podobnými prípravkami sa naozaj neodporúča a to najmä z dôvodu možného predávkovania určitými látkami, ktoré sa môžu naraz vyskytovať vo viacerých produktoch. Môže sa to negatívne odzrkadliť napríklad na zvýšením krvného tlaku či nepriaznivým pôsobením na hormonálnu hladinu. S potravinami na testosterón by súbežne nemal byť väčší problém, pokiaľ sa nejedná priamo o užívanie koncentrovanej látky vo forme čajov či odvarov (kotvičník, senovka, ženšen). Vhodné potraviny na podporu testosterónu v tele sú napríklad ryby a morské plody, orechy, ovocie a zelenina, mäso a vajíčka…

❓ Je ADVANCE nutraceutics skutočne seriózny výrobca?

Je. O tom svedčí jednak široká paleta zaujímavých produktov – výživových doplnkov a nutraceutík, tak aj výroba podľa pravidiel HACCP, používanie certifikovaných surovín a vývoj produktov na vedeckom základe. Výrobné závody sa nachádzajú priamo v Česku, nie niekde v tretej krajine mimo EÚ.

❓ Je predaj prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu bezpečný? Ako je to s garanciami pri doprave a platení?

Je, to vám môžem potvrdiť z vlastných skúseností, pretože som objednával viacero produktov a nákup bol maximálne bezproblémový bez jediného “zádrhelu”. Ak máte pochybnosti z doposiaľ neznámeho obchodu, tak si pokojne objednajte MenActive či iný produkt na dobierku (nespoplatnené) a zaplatíte až kuriérovi pri prevzatí. Výrobca inak garantuje najnižšiu cenu, dopravu zadarmo pri kúpe 2 a viac balení a tiež rýchlosť dodania (ak vám produkt nebude odoslaný do 24 hodín po objednávke od výrobcu dostanete zľavu 10 €.

 

ADVANCE MenActive a moje zhodnotenie na záver

MenActive je prípravok, ktorý poteší každého muža, ktorý hľadá možnosť ako vhodne a najmä prirodzene podporiť svoju mužnosť aj vo vyššom veku. Okrem toho, že pozitívne vplýva na hladinu pohlavných hormónov, je prospešný aj pre viaceré sexuálne funkcie ako erekcia či potencia. A dostatok testosterónu samozrejme znamená aj viac sexuálneho apetítu. Andropauza je charakteristická aj problémami s únavou, fyzickou i mentálnou slabosťou, či imunitou a MenActive dokáže účinne eliminovať aj tieto negatívne príznaky.

kapsule MenActive ADVANCE

Ja osobne som bol s tabletkami nadmieru spokojný a pozitívne referencie a skúsenosti popisujú aj ostatní muži. Čo sa týka ceny, tak tá je úplne v poriadku. Určite nie je premrštená, ale ani nie je príliš nízka.

Pokiaľ sa pre MenActive rozhodnete, zadovážte si ho najlepšie z oficiálneho eshopu Nutraceutics.sk rovno ako dvoj- či trojbalenie. Nielen kvôli potrebe dlhodobejšieho užívania prípravku, je to aj cenovo výhodnejšie a získate tiež dopravu zdarma.

💡 TIP: Najdôležitejšie produkty z dielne ADVANCE Nutraceutics z pohľadu intímneho zdravia muža i ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • zaujímavé prírodné zloženie za dobrú cenu
 • výborný prípravok pre mužov po 50-tke na zlepšenie fyzickej i psychickej kondície
 • certifikovaná výroba, vstupná kontrola surovín a výstupná kontrola kvality produktu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

ADVANCE MenActive - prírodný prípravok pre mužov na normálnu hladinu testosterónu, pomoc s andropauzou, na zvýšenie energie a potlačenie únavy.

4.0

MenActive - tabletky na zvýšenie testosterónu

✅ Cena: 11,99 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne

Chcem MenActive Nutraceutics.sk
Vývoj ceny MenActive

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Primulus
Primulus
➡️ všetky dôležité minerály + vitamíny pre muža
✅ vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
✅ podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Primulus.sk - eshop

⭐️ známy a obľúbený produkt
⭐️ rýchle dodanie

23,00 €
Chcem vedieť viac
Senovka grécka
Senovka grécka
➡️ prípravok s prírodným zložením vo vegánskych kapsuliach
✅ až 500 mg extrakt zo sušených semien rastliny v jednej kapsule
✅ podpora laktácie a objemu prsníkov
✅ zvýšenie libida a sexuálnej vitality
✅ podpora trávenia
✅ podpora pri hojení a poraneniach
Bohatstvo-prírody.sk - eshop

⭐️ nad 30 € kupón na 1 %, kupón: dognet
⭐️ nad 100 € kupón na 3 %, kupón: DogBP3
⭐️ nad 79 € doprava zdarma

9,70 €
Chcem vedieť viac
90 tabliet
Tribulus Maximus
Tribulus Maximus
➡️ prípravok pre prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ koncentrované prírodné zloženie bez prísad a iných umelých látok
✅ prípravok je možné užívať dlhodobo
✅ na podporu libida aj na nárast svalovej hmoty
✅ pomoc pri preklenutí mužskej andropauzy
✅ ženy ocenia jeho priaznivý účinok pri nástupe menopauzy
✅ užívaním prípravku neriskujete žiadne vedľajšie účinky
Heureka.sk - eshop

⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)

12,50 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.