Candix a protikvasinková diéta je účinný spôsob ako sa vyvarovať častým mykózam (recenzia tabletiek)

Peter Kacián Recenzia 20. augusta 2020 1
Advance Candix
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne
 • Dostupnosť: Skladom
12,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Nutraceutics.sk

Candix je komplexný výživový doplnok, ktorý možno s úspechom využiť v rámci protikvasinkovej diéty. Potešia sa hlavne dámy, ktoré trápi častejší výskyt premnožených kvasiniek v pošve. Vaginálna mykóza, alias kandidóza, je stav, ktorý naozaj neradno podceňovať. Spočiatku riedky neskôr tvarohovitý výtok, svrbenie a výraznejší opuch pošvy znemožňujú nielen intímny život ženy ale aj celkovo kvalitu života. Samozrejme kvasinky netrápia iba ženy – Candix sa preto vďaka svojmu zloženiu hodí ako optimálna súčasť opatrení kvasinkovej diéty bez rozdielu pohlavia, pričom bonusom jeho užívania je aj podpora imunitného systému (obsahuje mimo iné aj vysokú koncentráciu vitamínu C).

V tejto recenzii vám predstavím Candix samozrejme o niečo podrobnejšie. Okrem základných informácií o jeho zložení, účinkoch, použití, dávkovaní, či prípadných nežiadúcich účinkoch, sa o týchto tabletkách dozviete viac aj z praktického hľadiska. Určite oceníte reálne skúsenosti žien (užívateľov) s jeho používaním a najčastejšie otázky, ktoré ich trápia v rámci najrôznejších diskusných fór na internete. A tiež to, kde si Candix dokážete zaobstarať najvýhodnejšie, v akom balení a cene.

Candix – charakteristika, balenie a určenie

Candix má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC, čo je vlastne centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku.

NÁZOVHODNOTENIECENA
Zobraziť ponuku

➡️ Výrobca

Candix vyrába spoločnosť Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných a vyhľadávaných výživových doplnkov a nutraceutík. Viacero z nich som vyskúšal (Prostalex, MenActive, Tribul, Maca Advance a ďalšie) a ktorých recenzie nájdete aj na afrodiziakum.sk.

Na trhu je Advance už takmer 10 rokov a jej produkty nájdete ako na oficiálnej stránke výrobcu a každého doplnku zvlášť, tak aj v kamenných či online lekárňach. A to u nás a v ČR, ale aj napríklad v Slovinsku, Rumunsku a Maďarsku. Spoločnosť sa tiež spolieha na to, že zákazníci dokážu oceniť hlavne kvalitu použitých surovín. Jedná sa o vysokokoncentrované extrakty, s certifikátmi a maximom účinných látok. V prípravkoch sa potom nachádza len nevyhnutné množstvo pomocných a doplnkových látok. Všetky navyše prechádzajú vstupnou kontrolou a napokon aj každá šarža prípravku výstupnou kontrolou.

➡️ Balenie

Tabletky ADVANCE Candix sú balené vo väčšej čiernej plastovej fľaštičke s červenou etiketou, na ktorej je bielou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje 60 kapsúl a vydrží až na celé 2 mesiace užívania.

➡️ Určenie

Candix je určený všetkým, mužom i ženám, ktorí chcú podporiť svoj boj proti kvasinkovým infekciám v rámci protikvasinkovej diéty.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

ADVANCE Candix je koncentrovaný prírodný produkt, ktorý obsahuje prírodné látky s certifikovanou kvalitou. Základ zloženia tvorí vysoká koncentrácia kyseliny kaprylovej. Prípravok ďalej obsahuje baktérie Lactobacillus acidophilus a tiež vitamín C (kyselina askorbová).

zloženie Advance Candix

Prečítajte si teraz viac o jednotlivých zložkách Candixu:

➡️ Kyselina kaprylová

Kyselina kaprylová je nasýtená mastná kyselina (systematický názov – oktánová kyselina). Prirodzene sa vyskytuje v kokosovom oleji či materskom mlieku. Podľa niektorých má vynikajúce antibakteriálne, antivírusové a antimykotické vlastnosti, pričom na kvasinkovú infekciu a problémy s kandidou (vaginálna mykóza je najčastejšie spôsobovaná kvasinkou Candida albicans) sa využíva najmä v USA či Veľkej Británii.

Jej vplyv na ľudské zdravie nie je extra podložené vedeckými štúdiami, ale i napriek tomu nejaké existujú a potvrdzujú vplyv tejto látky nielen pri kvasinkovej infekcii, ale aj pri potláčaní bakteriálnych infekcií (stafylokoky, streptokoky), vysokom krvnom tlaku, Crohnovej chorobe, či znižovaní hladiny cholesterolu v tele.

➡️ Lactobacillus acidophilus

V Candixe sa stretnete aj najznámejším kmeňom „dobrých“ baktérií – laktobacilmi, konkrétne druh Lactobacillus acidophilus. Ten je súčasťou prirodzenej ľudskej mikroflóry a je známy fakt, že bráni rastu a následnému premnoženiu patogénnych baktérií v urogenitálnom trakte. Jeho hlavnou úlohou v tele je rozklad laktózy a ďalších cukrov na kyselinu mliečnu, čím sa rýchlo obnovuje optimálne pH v pošve.

Lactobacillus acidophilus patrí medzi komerčne najviac používané druhy probiotík. Hoci sa táto kvalitná živá kultúra v Candixe nachádza iba v menšom objeme, spolu s kyselinou kaprylovou je určite zaujímavou alternatívou voči konkurenčným prípravkom podobného zamerania.

➡️ Vitamín C

Vitamín C, alias kyselina askorbová, vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam pôsobí proti starnutiu a zvyšuje odolnosť organizmu (podpora imunitného systému).

Schválené zdravotné tvrdenia: vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu čím vlastne zabezpečuje normálnu funkciu chrupaviek aj kostí, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zvyšuje vstrebávanie železa, podporuje energetický metabolizmus, znižuje mieru únavy a vyčerpania a prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

Zloženie látok v 1 tabletke prípravku Candix:

látkamnožstvo
Kyselina kaprylová (kaprylát vápenatý)200 mg
Lactobacillus acidophilus2x miliarda CFU
Vitamín C (kyselina L-askorbová)80 mg (100% referenčného príjmu)

Prídavné látky: hypromelóza, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

 

ADVANCE Candix a jeho účinky

Aké sú hlavné účinky prípravku Candix od Advance? Ide hlavne o podporu pri kvasinkovej diéte a pomoc pri mykózach – napríklad u žien je to hlavne vaginálna kandidóza, ktorú má na svedomí kvasinka Candida Albicans.

Poďme sa na jednotlivé oblasti pôsobenia prípravku teraz pozrieť bližšie:

💕 Kvasinky

Candix v tomto prípade predstavuje významnú podporu v boji proti kvasinkovej infekcii, pričom práve tieto tabletky môžu byť dôležitým článkom vašej protikvasinkovej diéty*. (pozri aj jej základné zásady)

*Aby som to uviedol na pravú mieru – protikvasinková diéta vám mykózu, ani iné kvasinkové ochorenia, sama od seba nevylieči. Je to však perfektná prevencia a podpora liečby. Základom je konzumácia potravín s antimykotickým a prebiotickým účinkom – čo prípravok Candix spĺňa naozaj dokonale – pričom takáto diéta je veľmi účinná aj v prípade, že vás mykózy trápia opakovane. Ideálne bude, ak ju spojíte nielen s liečbou antimykotikami, ale aj nasadením režimových opatrení zameraných na detoxikáciu a posilnenie imunity.

➡️ Vaginálna mykóza

Vaginálna kvasinková infekcia – mykóza, je problémom u mnohých žien. Najčastejšie sa jedná o takzvanú vulvovaginálnu kandidózu, ktorá sa prejavuje nepríjemným zápalom. Ak si myslíte, že toto ochorenie vyplýva z neviazaného sexuálneho života, či zlými hygienickými návykmi, hlboko sa mýlite. Ide totiž o bežné infekčné ochorenie, vznikajúce vďaka rozvratu vnútorného prostredia pošvy a rýchlym premnožením hubových mikroorganizmov. Pôvodcom vaginálnej mykózy je kvasinka s názvom Candida Albicans*, aj preto sa niekedy hovorí o kvasinkovej infekcii. Nie je to pohlavne prenosná choroba ako kvapavka, sifilis, či HIV, no i tak sa odporúča  vždy aj preliečenie sexuálneho partnera.

Ako sa Vaginálna mykóza prejavuje? Dobre rozpoznateľný je hlavne tento symptóm – výtok. Buď sa jedná o nezapáchajúci biely a riedky výtok, alebo naopak hustý a tvarohovitý (narozdiel od bakteriálnej vaginózy, kde je výtok homogénny a mliečne zakalený, niekedy žltkastý). Takisto sa však prejavuje aj výraznejší opuch pošvy a svrbenie. Pri vaginálnej mykóze sa pH v pošve nemení (3,8 – 4,2), narozdiel od bakteriálnej infekcie, kedy pH prekračuje hodnotu 4,2.

Medzi najčastejšie príčiny vzniku vaginálnej mykózy patrí: užívanie antibiotík, oslabená imunita, stres, nadmerná fyzická záťaž, nadmerná konzumácia cukru, nakazenie od partnera, vlhké prostredie (napríklad mokré plavky), prehnaná intímna hygiena, chlórovaná voda v bazénoch, či málo vzdušná spodná bielizeň.

➡️ Mykózy všeobecne

Hoci je vaginálna mykóza najčastejším a najznámejším prejavom kvasinkovej infekcie, zďaleka to nie je všetko. Kandidóza sa prejavuje napríklad aj:

 • bolesťami svalov, stuhnutými kĺbmi
 • poruchami trávenia, nadmerným grganím, nadúvaním, pálením záhy
 • alergiou na potraviny, svrbením v okolí konečníka, refluxom
 • nervozitou, úzkosťou, panikou, nespavosťou, zhoršením pozornosti, poruchami pamäte, depresiou
 • častejším zahlienením, zápalmi dutín, kašľom, astmou, sennou nádchou
 • zvýšeným výskytom modrín, studenými nohami alebo rukami, srdcovou arytmiou
 • problémami pri menštruačnom cykle, anovuláciou, slabým či naopak nadmerným krvácaním pri menštruácii, predmenštruačným syndrómom, stratou libida, endometriózou
 • suchosťou a svrbením očí, nadmerným slzením, začervenaním, poruchami videnia
 • zápalmi obličiek či močového mechúra, bolesťami pri močení, impotenciou, infekciami penisu, bolesťou pri pohlavnom styku, opuchom semenníkov
 • zvonením v ušiach, infekciou, svrbením a bolesťou uší, nadmernou tvorbou ušného mazu, výtokom z ucha
 • aftami, vriedkami, suchom v ústach, pľuzgierikami, zápachom z úst, bielym povlakom na jazyku
 • tvorbou vyrážok, akné, kožnými alergie, psoriázou, ekzémami, lupinami, vypadávaním vlasov
 • plesňou na nohách, krehkými a lámavými nechtami, zmenou sfarbenia nechtov, zápachom nôh

*Čo je Candida albicans a kandidóza (VIDEO)

Candidiasis and Candida Albicans

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

ADVANCE Candix je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné látky. Tie sú pre naše telo prirodzenejšie ako synteticky vyrobené preparáty. To inak tiež znamená, že riziko vedľajších účinkov je minimálne aj pri dlhodobom užívaní prípravku.

Je však veľmi dôležité, aby ste dodržiavali výrobcom odporúčané dávkovanie a spôsob užívania (podľa pokynov uvedených v príbalovej informácii). Inak sa teoreticky môžu prejaviť menšie tráviace ťažkosti (obvykle s miernym priebehom a veľmi rýchlo miznú). Takisto treba rátať s prípadnou alergickou reakciou na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane doplnkových. Pokiaľ sa tak stane, treba užívanie prípravku Candix prerušiť a konzultovať vzniknutú situáciu s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

ADVANCE Candix nie je určený deťom, ani tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní inak neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov (informácia od výrobcu). Ak však užívate antimykotické lieky prípadné užívanie tohto doplnku výživy si radšej nechajte odobriť svojim lekárom. To isté platí v prípade akýchkoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku.

Nezabudnite tiež, že Candix nie je liek, ale výživový doplnok. Takže v žiadnom prípade sa nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu.

Tabletky Candix nekombinujte s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom. Prípravok potom skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

 

Candix a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Candix má okrem zaujímavého a koncentrovaného zloženia v porovnaní s ostatnými konkurenčnými prípravkami aj ďalšiu veľkú výhodu. Cena za originálne a koncentrované zloženie prípravku je pri základnom balení iba 12,99 €, a vydrží na celé 2 mesiace nepretržitého užívania. Objednať sa dá priamo u výrobcu dokonca viacero balení naraz. Pričom v tomto prípade platí, že čím viac tabletiek si objednáte, tým menej v prepočte zaplatíte za dennú dávku. Plus od 2 balení máte dopravu zdarma (platí pre akýkoľvek produkt od Advance nutraceutics).

Toto sú základné možnosti, ktoré máte v oficiálnom eshope k dispozícii:

typ baleniaveľkosť balenia / na ako dlhocena / kde kúpiť
1 x Candix60 kapsúl / na 2 mesiace12,99 € / OBJEDNAŤ
2 x Candix120 kapsúl / na 4 mesiace24,99 € (ušetríte 1 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
3 x Candix180 kapsúl / na 6 mesiacov35,99 € (ušetríte 3 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
4 x Candix240 kapsúl / na 8 mesiacov45,99 € (ušetríte 6 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
💡 TIP na produkt - Candix
Advance Candix
 • komplexný výživový doplnok pri nasadení protikvasinkovej diéty
 • tabletky pre všetkých, ktorí riešia časté mykózy/kandidózy, dámy hlavne vaginálne
 • zloženie: kyselina kaprylová, Lactobacillus acidophillus, vitamín C
 • je vhodný na pravidelné a dlhodobé užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)
12,99 €
Candix v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

➡️ Zľavy a akcie

Advance nutraceutics je kvalitný výrobca, ktorý má už za sebou kus podnikateľskej histórie a skúsenosti pre zabezpečenie maximálneho komfortu pri nákupe a tak dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov viacero zliav a akcií. Momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe 2 a viac výrobkov z komplet celého portfólia produktov firmy.
 • akcia: Oficiálny eshop momentálne ponúka Candix so zľavou 30 % oproti bežnej predajnej cene.
 • akcia: Ešte výhodnejšia cena – množstevná zľava (vyššie pozri tabuľku s dostupnými baleniami Candixu).
 • garancia: Balíček s Candix Advance či iným produktom bude z eshopu odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky. Ak nie, od výrobcu dostanete ďalšiu zľavu až 10 €.

 

Kde kúpiť Candix

Candix si môžete zadovážiť 2 spôsobmi. Hneď ten prvý je podľa mňa najjednoduchší a najideálnejší – ide o objednanie prípravku priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku. Ten druhý je samozrejme takisto v poriadku*.

*ADVANCE Candix si môžete zaobstarať aj vo vybraných lekárňach (kamenných eshopoch i online, napríklad v Dr.Max, či Pilulka…), pochybujem však, že za lepších a výhodnejších podmienok ako v eshope výrobcu. Iba tam máte totiž istotu, že prípravok je vždy na sklade a už na druhý deň po vašej objednávke tak môže byť u vás doma. Takisto je super, že máte na výber z viacerých možností a objednať si balenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky produktu.

 

Ako kúpiť a objednať priamo v oficiálnom eshope

Candix od Advance nutraceutics si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad optimálne 2 balenia so zľavou a dopravou zadarmo)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Cena za dopravu je pevne stanovená, nezávisle od poskytovateľa služby a to v cene 1,99 €. Upozorňujem však opäť na možnosť ako veľmi ľahko získať dopravu zadarmo. Stačí si objednať aspoň 2 balenia Candixu (či inú kombináciu produktov ADVANCE nutraceutics).

Možnosti:

Zásielkovňa, až 3450 výdajných miest na Slovensku, kde si môžete balíček vyzdvihnúť
DHL kuriér až k vám domov
Slovenská Pošta Expres kuriér až k vám domov

 

Užívanie a dávkovanie ADVANCE Candix

Základné balenie Candixu obsahuje 60 kapsúl, ktoré vám vystačí vám na celé 2 mesiace. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

dávkovanie na krabičke Advance Candix

 • 💊 1 kapsula denne
 • tabletky treba užiť najlepšie pred jedlom a dostatočne zapiť, ideálne čistou vodou
 • berte však na vedomie aj to, že doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je značne individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca
 • účinok posilníte tým, že budete držať protikvasinkovú diétu*

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania tabletiek (akýchkoľvek, nielen Candixu) zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

💡 6 základných pravidiel protikvasinkovej diéty

Ak chcete, aby bola vaša protikvasinková diéta úspešná, mali by ste sa držať niekoľkých základných pravidiel čo sa týka stravy – tá je dôležitá hlavne kvôli rýchlej obnove optimálnej črevnej mikroflóry…

 1. úplne vylúčte z jedálnička akýkoľvek cukor (to znamená všetko, čo cukor obsahuje)
 2. obmedzte, či celkom vylúčte bielu múku – zamerajte sa skôr na celozrnné bezlepkové obilniny (ryža, quinoa, pšeno, pohánka…)
 3. vylúčte kvasný ocot a alkohol bez výnimky
 4. zvýšte konzumáciu vlákniny a dodržiavajte pitný režim
 5. vyhýbajte sa konzervantom a zvyškovým antibiotikám zo živočíšnych výrobkov
 6. jedzte potraviny s obsahom probiotík a prebiotík – môžu to byť výživové doplnky (napríklad aj Candix), ale aj acidofilné mlieko, kyslomliečne produkty či kvasená kapusta

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • koncentrované prírodné zloženie (unikátna kombinácia 3 zložiek)
 • priaznivý vplyv na v rámci protikvasinkovej diéty
 • podpora rýchlejšej obnovy správnej mikroflóry, podpora imunity
 • výživový doplnok vhodný pre ženy aj mužov
 • vhodný na dlhodobé užívanie – nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky
 • výborná cena, aj jej pomer ku kvalite a účinnosti prípravku
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy 1 tabletka denne)
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárňach
 • overený oficiálny eshop produktu – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, telefónna asistenčná linka, zaručená originalita prípravku, produkt je vždy na sklade

 

Candix – čo hovoria skúsenosti? (diskusie, fórum, Heureka)

Candix sa teší čoraz z väčšej popularity medzi užívateľmi – hlavne medzi ženami, ktoré si ho pochvaľujú pre jeho prínos k potlačeniu vaginálnej mykózy, spôsobenej kvasinkami candida. Vzhľadom na jeho zaujímavé zloženie – látky v tomto doplnku výživy sú totiž optimálne vyskladané tak aby pri kandidóze pôsobili synergicky – kyselina kaprylová na samotné kvasinky, lactobacillus na rýchlejšie obnovenie správnej mikroflóry a vitamín C na podporu lepšej odolnosti organizmu.

Advance Candix kapsule

Väčšina žien užíva tento prípravok ako súčasť protikvasinkovej diéty a to radím aj vám. Určite to nie je žiadne antimykotikum – liek ktorý je určený priamo na hubenie škodlivých kvasiniek. To sa premieta aj na dobe, ktorú si treba vyčkať, kým sa prejavia prvé pozitívne účinky – je to približne niekoľko týždňov. Takisto treba rátať s tým, že sa budú prejavovať individuálne, niekto pocíti veľké zmiernenie nepríjemných prejavov skôr, iný si na zvýšenú intenzitu účinkov musí počkať dlhšie. Veľa žien tvrdí, že najprv treba dobrať celé balenie Candixu a až potom hodnotiť jeho účinky.

Pár zaujímavých postrehov a komentárov týkajúcich sa Candixu od ostatných užívateľov:

ℹ️ Candix a protikvasinková diéta – každá rada drahá…

„…Ešte prosím nejaká rada na tieto príznaky? Než kúpim ten Candix … vďaka … normalne hygienu dodržujú a ted chcem zacat s tou kvasinkovú diétou, zadny cukry a múka … a tie tabletky … tak snáď pomôžu ……“ (verun83, emimino.cz)

ℹ️ neustále vracajúce sa kvasinky a Candix…

„…A čo pomohlo mne, aj bez protikvasinkovej diéty a napriek zníženej imunite? Kyselina kaprylová, ale nepřecpávala som sa kokosovým olejom, to by asi dosť dobre nešlo, mamka mi kúpila prípravok Candix, a ten zabral, túto kyselinu kaprylová obsahuje. Konečne mám po asi 2,5 rokoch nepretržitej kvas.infekce izbu. Ťuk ťuk….“ (olusenka, modrykonik.cz)

ℹ️ pár komentárov z Heureky…

Candix - skúsenosti, Heureka

 

Najčastejšie otázky

Ak vás Candix zaujíma viac z praktického hľadiska, určite nevynechajte tieto najčastejšie otázky od užívateľov a moje odpovede na ne:

❓ Po akom čase užívania Candix dokáže zaúčinkovať?

Je to individuálne – univerzálna odpoveď jednoducho neexistuje. Prvé zmeny však môžete pocítiť už do niekoľkých týždňov (1-2-3), k urýchleniu určite prispeje držanie protikvasinkovej diéty.

❓ Je užívanie prípravku bezpečné?

Je to bezpečné. Užívaním Candixu neriskujete žiadne vedľajšie účinky. Nenašiel som žiadne negatívne skúsenosti žien v tejto oblasti. Okrem toho, výrobca patrí medzi overených a etablovaných producentov výživových doplnkov, takže všetky suroviny potrebné na výrobu sú prísne kontrolované a každá vyrobená šarža tabletiek je zároveň analyzovaná v nezávislom laboratóriu.

❓ Pre koho sa Candix hodí najviac?

Podľa môjho názoru by po ňom mohli siahnuť najmä tie ženy, ktoré trápi častejší výskyt vaginálnych mykóz. Ale samozrejme ho môžu užívať aj muži – mykózy sa „silnejšiemu“ pohlaviu predsa tiež nevyhýbajú.

❓ Kto by prípravok určite nemal užívať?

ADVANCE Candix určite nie je riešením pri vážnejších problémoch s kvasinkovou infekciou – to je plne v kompetencii lekára a nasadení liekov (antimykotík). Nie je vhodný pre deti a ženy počas tehotenstva a pri dojčení.

❓ Môže Candix spôsobovať nejaké tráviace problémy?

O tom som tiež nenašiel žiadnu zmienku. Určite je však potrebné striktne dodržiavať pokyny výrobcu a neprekračovať ním odporúčanú maximálnu dennú dávku (1 kapsula). Pokiaľ sa náhodou nejaké vedľajšie účinky vyskytnú a neustupujú, treba užívanie tabletiek prerušiť a vzniknutú situáciu riešiť s lekárom.

❓ Je ADVANCE nutraceutics skutočne seriózny výrobca?

Je. O tom svedčí jednak široká paleta zaujímavých produktov – výživových doplnkov a nutraceutík, tak aj výroba podľa pravidiel HACCP, používanie certifikovaných surovín a vývoj produktov na vedeckom základe. Výrobné závody sa nachádzajú priamo v Česku, nie niekde v tretej krajine mimo EÚ.

❓ Je predaj prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu bezpečný? Ako je to s garanciami pri doprave a platení?

Je, to vám môžem potvrdiť z vlastných skúseností, pretože som objednával viacero produktov a nákup bol maximálne bezproblémový bez jediného “zádrhelu”. Ak máte pochybnosti z doposiaľ neznámeho obchodu, tak si pokojne objednajte Candix či iný produkt na dobierku (nespoplatnené) a zaplatíte až kuriérovi pri prevzatí. Výrobca inak garantuje najnižšiu cenu, dopravu zadarmo pri kúpe 2 a viac balení a tiež rýchlosť dodania (ak vám produkt nebude odoslaný do 24 hodín po objednávke od výrobcu dostanete zľavu 10 €.

 

ADVANCE Candix a moje zhodnotenie na záver

Candix reálne dokáže podporiť váš boj s kvasinkovou infekciou, čo potvrdzuje aj nemálo pozitívnych hodnotení prípravku, ktoré sa dajú jednoducho vyhľadať aj na internete. Candix poteší hlavne dámy, ktorých pohlavné ústrojenstvo je viac náchylné na vypuknutie kvasinkovej infekcie, no siahnuť po ňom samozrejme môžu aj muži, ktorým sa mykózy rôzneho druhu taktiež nezvyknú vyhýbať. Nezabudnite však na to, že aj dodržiavanie protikvasinkovej diéty významne vplýva na účinnosť tohto prípravku. Darmo môže pozitívne pôsobiť, keď sa vy budete „ládovať“ najrozličnejším cukrovinkami, ktoré podporujú rast a množenie kvasiniek.

Advance Candix detail na jednu kapsulu

Pokiaľ sa pre Candix rozhodnete, možno aj na základe tejto recenzie, zadovážte si ho najlepšie z oficiálneho eshopu Nutraceutics.sk rovno ako dvoj- či trojbalenie. Nielen kvôli potrebe dlhodobejšieho užívania prípravku (s protikvasinkovou diétou je to veru „beh na dlhú trať“), je to aj cenovo výhodnejšie a získate tiež dopravu zdarma.

💡 TIP: Najdôležitejšie produkty z dielne ADVANCE Nutraceutics z pohľadu intímneho zdravia muža i ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • 100 % prírodný produkt bez akýchkoľvek konzervantov či umelých látok
 • veľmi dobrý pomer ceny a kvality
 • certifikovaný pôvod surovín
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Candix od ADVANCE je originálny výživový doplnok vhodný pri kvasinkovej diéte na pomoc proti mykózam (ocenia ho napríklad aj ženy, ktoré trpia častými vaginálnymi mykózami...).

4.1

Advance Candix

✅ Cena: 12,99 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula denne

Chcem Candix Nutraceutics.sk
Vývoj ceny Candix

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Urixin
Urixin
➡️ podpora zdravého fungovania močových ciest, mechúra a obličiek
✅ riadne registrovaný a schválený doplnok výživy
✅ 100 % prírodné zloženie
✅ možné dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinov
✅ jednoduché užívanie
✅ výhodný pomer cena/kvalita
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

11,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.