Maca Advance – kapsuly s macou vo vysokej kvalite a koncentrácii (podrobná recenzia prípravku)

Peter Kacián Recenzia 25. augusta 2020 0

Maca Advance je prípravok, ktorý v sebe skrýva koncentrovanú macu. Rastlina je svetoznáma superpotravina, ktorá dokáže zvýšiť našu výkonnosť, podporiť vitalitu a vytrvalosť. Jej vplyv na potenciu a plodnosť je podľa mnohých dokonca až neuveriteľný. Špeciálny prášok z koreňa macy, z ktorého je Maca Advance pripravená, obsahuje veľké množstvo zaujímavých bioaktívnych látok. Tie sa podpisujú na tom, že práve tento koncentrovaný doplnok sa môže využiť v rámci mnohých oblastí ľudského zdravia, a to nielen intímneho charakteru.

Chcete vedieť na čo všetko teda môžete Maca Advance s úspechom použiť? Aké je správne užívanie a dávkovanie prípravku? Reálne skúsenosti? Všetko nájdete v nasledujúcich riadkoch tejto recenzie, spolu so základnou botanickou charakteristikou rastliny, presným zložením prípravku a informáciu, kde sa tento doplnok dá kúpiť najvýhodnejšie (+ cena a dostupné balenia).

doba testovania tabletiek3 mesiace
prvé účinky2.-3. týždeň
na recept⛔️ NIE
podpora sexuálneho života⭐️⭐️⭐️⭐️
vplyv na fyzickú výkonnosť a silu⭐️⭐️⭐️⭐️
podpora duševného zdravia⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
lepšia alternatívaŽiadna, podobné účinky má Maca Fresh Energy
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ

Maca Advance – charakteristika, balenie a určenie

Maca Advance má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Prípravok je samozrejme schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Výrobca

Maca Advance vyrába spoločnosť Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných a vyhľadávaných výživových doplnkov a nutraceutík. Viacero z nich som vyskúšal (Prostalex, MenActive, Tribul, Urixin a ďalšie) a recenzie na ne budem postupne pridávať aj na afrodiziakum.sk.

Na trhu je Advance už takmer 10 rokov a jej produkty nájdete ako na oficiálnej stránke výrobcu a každého doplnku zvlášť, ale aj v kamenných či online lekárňach. A to ako u nás a v ČR, tak aj napríklad v Slovinsku, Rumunsku a Maďarsku. Spoločnosť sa spolieha, že zákazníci dokážu oceniť hlavne kvalitu použitých surovín. Jedná sa o vysokokoncentrované extrakty, certifikátmi a maximom účinných látok. V prípravkoch sa potom nachádza len nevyhnutné množstvo pomocných a doplnkových látok. Všetky navyše prechádzajú vstupnou kontrolou a napokon aj každá šarža prípravku výstupnou kontrolou.

➡️ Balenie

Tabletky ADVANCE Maca sú balené vo väčšej bielej plastovej fľaštičke s čiernou etiketou, na ktorej je bielou a zelenou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 90 kapsúl a vydrží na 1,5-3 mesiace podľa zvoleného dávkovania.

Samotné tabletky Maca Advance sú klasické biele nepriehľadné želatínové kapsuly. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

➡️ Určenie

Maca Advance je určený pre všetkých tých, ktorí hľadajú naozaj účinný prírodný zdroj energie. Pre všetkých tých, ktorí o Mace a jej perfektných účinkoch veľmi dobre vedia a hľadajú ideálnu formu rastliny, ktorá sa dá veľmi jednoducho a presne užívať.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Maca od ADVANCE nutraceutics je vlastne vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa rastliny Maca (Žerucha peruánska*) v pomere10:1. Vďaka tomu spracovaniu sú biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v tomto doplnku až v desaťkrát vyššej koncentrácii než v samotnom koreni maca!

zloženie prípravku Maca Advance

Presné zloženie Maca Advance

V 1 kapsule 💊 výživového doplnku Maca Advance sa nachádza 350 mg koncentrovaného extraktu (10:1) z koreňa Macy – Žeruchy peruánskej. Z prídavných látok je to potom už len želatína ako vlastný obal kapsuly.

 

➡️ Maca – Žerucha peruánska

Maca, koreň, účinné afrodiziakumMaca, alebo inak Žerucha peruánska, (latinsky Lepidium meyenii, respektíve Lepidium peruviana) je odolná viacročná rastlina, ktorej domovom sú vysoké polohy v juhoamerických Andách. Nad zemou ju poriadne ani nevidno, no to veľmi nevadí, nás totiž najviac zaujíma jej zdužinatelý hľuzovitý koreň (podľa odrody biely, krémovo žltý, ale aj červený či čierny…) ktorý sa tvarom celkom podobá na našu reďkovku. Ten obsahuje látky, vďaka ktorým sa maca považuje nielen za superpotravinu s vysokou nutričnou hodnotou, ale aj za tradičnú liečivku, ktorú možno využiť v najrôznejších oblastiach nášho zdravia.

V akej forme a prípravkoch sa maca nachádza najčastejšie? Buď je to klasická forma prášku, alebo koncetrovanejší výťažok vo forme tabliet či kapsúl. V prípravkoch ju môžete nájsť osamotene (Maca Advance), ale v kombinácii s inými látkami a rastlinnými extraktmi. V posledne menovanom prípade sa jedná najčastejšie o doplnky výživy na podporu erekcie, potencie a libida, prípravkov na posilnenie vytrvalosti a zvýšenia energie napríklad pre športovcov, a často aj v preparátoch určených pre ženy v menopauze, ktorá sa u nich prejavuje nepriaznivými príznakmi.

Maca obsahuje, ako som už spomínal, veľké množstvo účinných látok. Z nutričného, ale i terapeutického, hľadiska sú najdôležitejšie: uhľohydráty, bielkoviny, tuky, vláknina, minerály ako vápnik, draslík, železo, vitamíny skupiny B, konkrétne B1, B2, B12, vitamín C, vitamín E, mastné kyseliny (najmä kyselina palmitová, kyselina olejová, kyselina linolová), aromatické izotiocyanáty, steroly, taníny, saponíny, alkaloidy.

👍 A keďže Maca Advance obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa maca 10:1, tak aj biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v doplnku sú v 10x vyššej koncentrácii než v samotnom koreni, či v prášku.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre.

 

Účinky Maca Advance

Maca Advance je koncentrovaný prípravok a vďaka tomu ešte viac podporuje pozitívne účinky rastliny na ľudský organizmus.

Najznámejšie účinky a využitie rastliny v skratke:

 • zvýšenie sexuálnej aktivity muža i ženy
 • nabudenie libida, zvýšenie sexuálnej túžby (muža i ženy)
 • zásoba energie a zlepšenie výdrže, kondície, vytrvalosti (fyzicky i psychicky)
 • podpora tvorby svalovej hmoty
 • spomalenie starnutia (antioxidačné schopnosti)
 • zníženie únavy a potlačenie vplyvu stresu (adaptogén)
 • pozitívny vplyv na chudokrvnosť, tuberkulózu, problémy žalúdka
 • výborná pre zdravé kosti a zuby, proti vypadávaniu vlasov
 • zmiernenie akné a rýchlejšie hojenie vonkajších poranení
 • pomoc pri poruchách menštruácie, predmenštruačnom syndróme
 • pomoc s nepriaznivými prejavmi menopauzy
 • pozitívny vplyv pri neplodnosti a ďalších reprodukčných poruchách
 • podpora kognitívnych schopností
 • prevencia osteoporózy a podpora zdravia štítnej žľazy
 • podpora zdravia prostaty
 • imunostimulačné schopnosti
 • podporuje lepšie pohyby čriev – laxatívum

Povedzme si teraz viac o tých, podľa môjho názoru, najzaujímavejších účinkoch Macy:

💕 Potencia, plodnosť, erekcia aj libido

Maca je afrodiziakum, o tom nemusíte mať žiadnych pochýb. Dokonca pri oboch pohlaviach. Podporuje libido, to jest sexuálnu túžbu muža i ženy, zvyšuje potenciu tým, že vplýva aj na normálnu hladinu hormónov v tele. Muži ocenia jej priaznivý vplyv na zvýšenie spermií v ejakuláte a dokonca aj celkovo objemu semena. Tento vplyv sa dá vypozorovať po niekoľkých mesiacoch užívania macy.

💕 Vitalita a energia

Maca efektívne potláča únavu pretože nášmu telu dokáže dodať viac energie a vitality. Ak chcete podporiť vašu vytrvalosť, máte málo energie, alebo ste chronicky unavení, tak lepšie prírodné riešenie ako maca nenájdete.

💕 Psychický výkon

Maca stimuluje náš organizmus k lepším výkonom. A týka sa to aj tých mentálnych. Ak chcete potlačiť stres či nervozitu, potlačiť úzkosť, zmierniť podráždenosť a časté zmeny nálady, či pomôcť s “depkou”, tak maca je na to ako stvorená. Z môjho pohľadu a skúseností TOP účinok (a veľká podpora potencie samozrejme).

💕 Pre ženy (hormonálna hladina)

Maca je veľmi populárna aj kvôli blahodárnemu vplyvu na ženský organizmus. Bude to tým, že v koreni rastliny sa nachádza aj množstvo aktívnych látok, ktoré pomáhajú pri regulácii hormónov v ich tele. To znamená, že dámy popri iných účinkoch prípravku Maca Advance ocenia aj priaznivý vplyv pri nepravidelnejšom menštruačnom cykle, predmenštruačnom syndróme, menopauze či klimaktériu.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Maca Advance je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné látky, ktoré sú telu prirodzené. To znamená, že riziko vedľajších nežiadúcich účinkov je naozaj minimálne aj pri dlhodobom užívaní prípravku. Je však dôležité dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie a spôsob užívania. Pri významnejšom predávkovaní sa totiž môžu prejaviť príznaky ako mierna roztržitosť či problémy so spánkom. Môžu sa vyskytnúť aj žalúdočné problémy, prípadne pálenie záhy, zhoršenie stavu pokožky (napríklad akné). Citlivejšie osoby tiež môžu pociťovať mierne tráviace ťažkosti, najmä pri užívaní nalačno.

Ak máte nejaké pochybnosti súvisiace s užívaním tohto prípravku (napríklad možná interakcia s inými liekmi) bez nejakých zbytočných výčitiek sa s nimi obráťte na svojho lekára či lekárnika.

 

Kontraindikácie a interakcie

Maca Advance nie je určený deťom do 3 rokov a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní inak neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov (informácia od výrobcu). Maca všeobecne sa však neodporúča ľuďom, ktorí trpia rakovinou súvisiacou s hormonálnymi látkami (niektoré typy rakoviny prsníkov a prostaty), pacientom, ktorí užívajú lieky v rámci hormonálnej substitučnej liečby a osobám s problémovou štítnou žľazou. To isté platí aj pre ženy so syndrómom polycystických ovárií.

Nezabudnite na fakt, že Maca Advance je výživový doplnok. Takže sa v žiadnom prípade nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu.

Prípravok potom skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

 

Maca Advance a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Maca Advance má v porovnaní s ostatnými aj ďalšiu nespornú výhodu. Cena za celkom unikátne a koncentrované zloženie prípravku je pri základnom balení iba 12,99 €, a vydrží na 1,5 mesiaca užívania pri plnej dávke 2 kapsuly denne (obsahuje totiž až 💊 90 tabletiek). Objednať sa dá u výrobcu viacero balení naraz, pričom samozrejme platí, že čím viac tabletiek si objednáte, tým menej v prepočte zaplatíte za dennú dávku. Plus od 2 balení máte dopravu zdarma (platí pre akýkoľvek produkt od Advance nutraceutics).

Toto sú základné možnosti, ktoré máte v oficiálnom eshope k dispozícii:

typ baleniaveľkosť balenia / na ako dlhocena / kde kúpiť
1 x Maca Advance90 kapsúl / na 1,5-3 mesiace12,99 € / OBJEDNAŤ
2 x Maca Advance180 kapsúl / na 3-6 mesiacov24,99 € (ušetríte 1 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
3 x Maca Advance270 kapsúl / na 4,5-9 mesiacov35,99 € (ušetríte 3 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
4 x Maca Advance360 kapsúl / na 6-12 mesiacov45,99 € (ušetríte 6 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
💡 TIP na produkt - Maca Advance
Maca Advance tabletky
 • koncentrovaný extrakt z koreňa macy
 • špičková kvalita spracovania
 • vysoká nutričná hodnota
 • 10 x vyššia koncentrácia látok ako v samotnom koreni
 • zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti
12,99 €

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

➡️ Zľavy a akcie

Advance nutraceutics je kvalitný výrobca, ktorý má už za sebou kus podnikateľskej histórie a skúsenosti pre zabezpečenie maximálneho komfortu pri nákupe a tak dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov viacero zliav a akcií. Momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe 2 a viac výrobkov z komplet celého portfólia produktov firmy.
 • akcia: Oficiálny eshop momentálne ponúka Maca Advance so zľavou 30 % oproti bežnej predajnej cene.
 • akcia: Ešte výhodnejšia cena – množstevná zľava (vyššie pozri tabuľku s dostupnými baleniami Maca Advance).
 • garancia: Balíček s Maca Advance či iným produktom bude z eshopu odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky. Ak nie, od výrobcu dostanete ďalšiu zľavu až 10 €.

 

Kde kúpiť Maca Advance

Maca Advance si môžete zadovážiť 2 spôsobmi. Hneď ten prvý je podľa mňa najideálnejší – ide o objednanie prípravku priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku. Ten druhý je samozrejme takisto v poriadku* 🙂

Prípravok si môžete zaobstarať aj vo vybraných lekárňach (kamenných eshopoch i online), pochybujem však, že za lepších a výhodnejších podmienok ako v eshope výrobcu. Iba tam máte totiž istotu, že prípravok je vždy na sklade a už na druhý deň po vašej objednávke tak môže byť u vás doma. Takisto je super, že máte na výber z viacerých možností a objednať si balenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky produktu.

 

Ako kúpiť a objednať priamo v oficiálnom eshope

Maca Advance si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad 2 balenia so zľavou a dopravou zadarmo)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Cena za dopravu je pevne stanovená, nezávisle od poskytovateľa služby a to v cene 1,99 €. Upozorňujem však opäť na možnosť ako veľmi ľahko získať dopravu zadarmo. Stačí si objednať aspoň 2 balenia ADVANCE Maca (či inú kombináciu produktov ADVANCE nutraceutics).

Možnosti:

Zásielkovňa, až 3450 výdajných miest na Slovensku, kde si môžete balíček vyzdvihnúť
DHL kuriér až k vám domov
Slovenská Pošta Expres kuriér až k vám domov

 

Užívanie a dávkovanie Maca Advance

Základné balenie Maca Advance obsahuje 90 kapsúl a vystačí vám na celé 2 mesiace. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

dávkovanie prípravku Maca Advance

 • 💊 1 kapsula 1-2x denne (kapsuly nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • odporúčam užívať tabletku vždy v pevne stanovenom čase, napríklad ráno pred jedlom či spolu s ním – vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr privykne na aktívne látky prípravku
 • nezabúdajte však na to, že doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania tabletiek (akýchkoľvek) zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • vysokokoncentrovaný extrakt z koreňa rastliny (až 10x vyššie množstvo aktívnych látok ako v normálnom sušenom koreni)
 • veľmi dobrý pomer ceny a kvality tabliet
 • naozaj široké spektrum pozitívnych účinkov
 • vysoká nutričná hodnota prípravku (maca je superpotravina)
 • vhodný na dlhodobé užívanie – bez rizika vedľajších účinkov
 • jednoduché a flexibilné užívanie a dávkovanie (1 alebo 2 tabletky denne podľa potreby)
 • voľne dostupný prípravok, na ktorý netreba recept ani vyšetrenie u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárňach
 • overený oficiálny eshop produktu – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, telefónna asistenčná linka, zaručená originalita prípravku, produkt je vždy na sklade

 

Maca Advance a moje vlastné skúsenosti

Macu od ADVANCE nutraceutics som užíval nepretržite celé tri mesiace. Sprvu v plnej dávke 2 tabletky denne a potom, približne po mesiaci a pol, som prešiel na 1 tabletku denne na udržanie a zveľaďovanie prospešného vplyvu maca na môj organizmus. Účinky macy sú mi dôverne známe (užíval som predtým prášok z koreňa a samozrejme testoval aj viacero tabletiek intímneho zamerania s macou v zložení), takže som bol zvedavý ako sa bude dariť tomuto prípravku.

➡️ Ako to dopadlo?

Čo sa týka nástupu účinkov, tak prvý výraznejší efekt (viac vitality a menej podráždenosti) som zbadal už na konci druhého týždňa užívania. Takisto môžem Maca Advance potvrdiť ako dobrý zdroj energie a výborný spôsob ako zlepšiť fyzický aj psychický stav organizmu. Tiež ma potešila kapsulová forma prípravku. Už som spomínal, že som macu predtým užíval aj ako prášok, no “zabudol” som dodať, že to pre mňa nebola práve najideálnejšia forma. Čo sa týka polepšenia v rámci sexuálnych oblastí, tak najviac som pocítil účinky v rámci môjho libida. Môj sexuálny apetít sa o niečo zvýšil, čo napokon môže potvrdiť aj moja partnerka…

Po niekoľko mesačnom testovaní prípravku teda môžem povedať, že zmeny boli naozaj viditeľné. Podobne hodnotia tieto tabletky aj ďalší muži…

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Samozrejme, že Maca Advance nie je iba pre mužov. Veľký prospech z užívania prípravku majú aj ženy. Všetci však unisono tvrdia (skúsenosti a hodnotenia ľudí na rôznych internetových fórach a diskusiách), že Maca Advance je na našom trhu pomerne ojedinelý zjav, a to aj napriek “záľahe” podobných prípravkov. Prečo je to tak? Vybral som pár hodnotení a komentárov k tejto téme, prečítajte si sami:

ℹ️ Maca Advance a plánovanie tehotenstva…

„…zatiaľ nemôžem veľmi hodnotiť. Rozhodovali sme sa totiž kvôli plánovaniu tehotenstva a vybrali si tento produkt… Užívame ho baja ešte len druhý mesiac. Takže uvidíme. Čo môžem potvrdiť už teraz je fakt, že libido sa zväčšilo a tiež partner nemá opary v oblasti bedier, ktoré sa mu pravidelne na týchto miestach objavujú. Takže zatiaľ hodnotím pozitívne..“ (Veronika)

ℹ️ kapsuly sú nespornou výhodou prípravku…

„…kapsuly sú výhoda, nie každému totiž chuť macy vyhovuje…“ (anonym, Heureka)

ℹ️ ADVANCE Maca a pravidelné užívanie…

„…skutočne môžem potvrdiť, že pravidelné užívanie má pozitívny vplyv na vitalitu ale aj celkový priaznivý stav. Odporúčam…“ (Miroslav)

 

Najčastejšie otázky

Tabletky s prírodným zložením sú mojou srdcovkou a mám s nimi množstvo skúseností, ktoré chcem predať aj ostatným. Aj preto v podstate v každej mojej recenzii nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú fungovania prípravkov a ich užívania v praxi. Inak tomu nebude ani teraz:

❓ Kedy Maca Advance môže začať účinkovať?

Jedná sa o prírodný výživový doplnok – bylinku, takže aj z toho dôvodu je to dosť individuálne. Zlepšenie stavu (podľa toho na čo prípravok “beriete”) sa môže u niekoho prejaviť už v prvom mesiaci užívania ako v mojom prípade, iný zas zaznamená zlepšenie v druhom mesiaci… závisí to aj od zdravotného stavu a veku užívateľa.

❓ Pre koho sú tabletky Maca Advance primárne určené?

Zjednodušene povedané: sú určené pre všetkých, ktorým chýba fyzická aj psychická vitalita a energia. Vekovo to ohraničené nie je, maca je vhodná pre mladších i starších.

❓ Môže sa Maca Advance užívať v tehotenstve?

Maca Advance (registrovaný výživový doplnok) sa podľa platnej legislatívy neodporúča užívať tehotným ženám. Čo sa týka tradičnej formy, tak názory na užívanie macy v tehotenstve sa rôznia. Niekto v tom nevidí problém, iný to zas neodporúča. Prikláňam sa k druhému táboru, veď na čo riskovať, ako podpora plodnosti a pri snažení sa o splodenie potomka to áno, inak pri tehotenstbe a následnom dojčení nie.

❓ Môžu sa vyskytnúť počas jeho užívania nejaké vedľajšie účinky?

Ani nie, u mňa to tak určite nebolo, čo som čítal skúsenosti ostatných, tak tam sa tiež nič nespomínalo, v príbalovom letáku taktiež nič… Takže je to v tomto smere v úplnom poriadku. Možno ešte tak ojedinelá alergická reakcia na niektorú zložiek z prípravku (maca + želatína).

❓ Čím sa vlastne Maca Advance odlišuje od iných prípravkov s macou?

Hlavne tým, že obsahuje mimoriadnu koncentráciu látok v zložení, extrakt z koreňa 10:1 je totiž na našom trhu dosť ojedinelý zjav. Takisto však aj tým, ako výrobca pristupuje k produkcii svojich prípravkov. Samozrejmosťou je napríklad vstupná kontrola surovín a tiež výstupná kontrolu tabliet vrátane laboratórneho posúdenia každej šarže.

❓ Je ADVANCE nutraceutics skutočne seriózny výrobca?

Je. O tom svedčí jednak široká paleta zaujímavých produktov – výživových doplnkov a nutraceutík, tak aj výroba podľa pravidiel HACCP, používanie certifikovaných surovín a vývoj produktov na vedeckom základe. Výrobné závody sa nachádzajú priamo v Česku, nie niekde v tretej krajine mimo EÚ.

❓ Je predaj prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu bezpečný? Ako je to s garanciami pri doprave a platení?

Je, to vám môžem potvrdiť z vlastných skúseností, pretože som objednával viacero produktov a nákup bol maximálne bezproblémový bez jediného “zádrhelu”. Ak máte pochybnosti z doposiaľ neznámeho obchodu, tak si pokojne objednajte Maca Advance či iný produkt na dobierku (nespoplatnené) a zaplatíte až kuriérovi pri prevzatí. Výrobca inak garantuje najnižšiu cenu, dopravu zadarmo pri kúpe 2 a viac balení a tiež rýchlosť dodania (ak vám produkt nebude odoslaný do 24 hodín po objednávke od výrobcu dostanete zľavu 10 €.

 

Maca Advance a moje zhodnotenie na záver

Maca ADVANCE je prípravok, ktorý vo svojej kategórii patrí medzi špičku. Stojí za tým najmä jeho koncentrované zloženie a kontrolovaná šetrná výroba u producenta. Takisto je fajn, že si pri užívaní prípravku môžete sami zvoliť dávkovanie, ktoré tak viac prispôsobíte vlastným potrebám (je to jedna alebo dve tabletky denne). Odmenou pre vás bude široký rozsah účinkov a to nielen v oblasti podpory sexuálnych funkcií… Obzvlášť si budete pochvaľovať pôsobenie Maca Advance na fyzickú výkonnosť a mentálnu vitalitu. Moje pozitívne skúsenosti s prípravkom a pochvalné hodnotenia od ostatných to len potvrdzujú.

kapsule Maca Advance

Pokiaľ sa pre Macu od Advance nutraceutics rozhodnete aj vy, zadovážte si z oficiálneho eshopu Nutraceutics.sk rovno ako dvoj či trojbalenie. Nielen kvôli tomu, že ho využijete na dlhodobú podporu, je to aj cenovo výhodnejšie a získate tiež dopravu zdarma.

💡 TIP: Najdôležitejšie produkty z dielne ADVANCE Nutraceutics z pohľadu intímneho zdravia muža i ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • až 10x vyššie množstvo aktívnych látok ako v normálnom sušenom koreni
 • veľmi dobrý pomer ceny a kvality tabliet
 • široké spektrum pozitívnych účinkov
 • vhodný na dlhodobé užívanie – bez rizika vedľajších účinkov
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Maca Advance - vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa žeruchy peruánskej v kapsuliach. Maca je obľúbenou superpotravinou, jej konzumácia tiež prispieva k zvýšeniu libida, vytrvalosti a vitality.

4.0

Maca Advance tabletky

✅ Cena: 12,99 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne

Chcem Maca Advance Nutraceutics.sk
Vývoj ceny Maca Advance

Mohli by vás tiež zaujímať

názovpredajcacena
90 kapsúl
Valavani Maca Fresh Energy
Valavani Maca Fresh Energy
IntimneNakupy.sk - eshop

29,00 €
Chcem vedieť viac
300 g
Maca Organic powder
Maca Organic powder 300g
Bohatstvo-prírody.sk - eshop

⭐️ nad 30 € kupón na 1 %, kupón: dognet
⭐️ nad 100 € kupón na 3 %, kupón: DogBP3
⭐️ nad 79 € doprava zdarma

20,80 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.