Tabletky na potenciu

Tabletky na potenciu, tabletky v tvare srdcaTabletky na potenciu bez receptu, respektíve tabletky na zvýšenie potencie mužov aj žien, sú jednou z tých prirodzenejších možností ako sa možno popasovať s impotenciou. Ich prírodné zloženie je zárukou, že sa do tela dostávajú viac telu vlastné látky, ktoré nespôsobujú žiadne negatívne vedľajšie účinky. Prečo takýto spôsob podpory nachádza čoraz viac priaznivcov? Pretože si čoraz viac ľudí uvedomuje, že vďaka nezdravému životnému štýlu, ktorý stojí za viacerými civilizačnými ochoreniami, sa negatívne mení aj ich život v intímnej oblasti.

Nízka potencia úzko súvisí s neschopnosťou počať potomstvo – čo je problém, s ktorým sa borí čoraz viac bezdetných párov. Tabletky na podporu potencie sú prípravky, ktoré prirodzene pomáhajú podporiť erekciu, ejakuláciu, sexuálny apetít, slovom potenciu muža, ale aj žien, u ktorých zase zlepšujú intímne vyžitie a podporujú normálnu činnosť celej pohlavnej sústavy.

Tabletky na potenciu a pár tipov na úvod

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na podporu potencie prostredníctvom zlepšenia erekcie a ejakulácie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💡 TIP: Ak hľadáte prírodnú podporu potencie u žien, odporúčam vám vyskúšať tieto tabletky a prípravky, majú tie najlepšie referencie: ✅ InofolicAphrodisia V pre ženy a ✅ Gynex.

 

Potencia – čo to vlastne je

Potencia je vlastne súhrn sexuálnych funkcií, ktoré umožňujú plnohodnotný pohlavný styk. So slovkom potencia sa stretávame prevažne u mužov, kde poruchy potencie zahŕňajú problémovú erekciu, ejakuláciu, sexuálnu vzrušivosť, či tvorbu spermií. U žien sa tento výraz používa menej (respektíve minimálne), môžeme sa však dohodnúť na tom, že môže zahŕňať otehotnenie a bezproblémové donosenie plodu. Všeobecne v rámci sexuálnej oblasti možno potentnosť definovať ako schopnosť splodiť dieťa, čiže plodnosť.

Zdravá potencia je podmienená viacerými faktormi. Základné podmienky potencie:

 • normálna funkčnosť reprodukčných orgánov
 • schopnosť dosiahnuť sexuálne vzrušenie, čo podmieňuje správne fungujúci nervový systém
 • kvalitná erekcia – optimálna tvrdosť penisu + jej trvanie sú nevyhnutnosť normálneho pohlavného styku
 • kvalitný ejakulát – to znamená nielen kvalitu samotných spermií ale aj ich “nosiča” (spermie tvoria „len“ 5 % ejakulátu)
 • ejakululácia vo vnútri pošvy, najlepšie pri pravidelnom pohlavnom styku

 

Impotencia

Opakom potencie je impotencia. Ide vlastne o neschopnosť dosiahnuť plnohodnotný sexuálny styk a neschopnosť počať potomka. Príčin môže byť viacero, môžeme ich rozdeliť na dve skupiny. Prvou skupinou sú psychické príčiny impotencie, kedy za problémom stojí hlavne napätie a stres, nesústredenosť, strach, celkovo psychický nekomfort. Druhou skupinou sú fyziologické príčiny, kde sa na neschopnosti normálneho pohlavného styku podpisuje celková únava a prílišné vyčerpanie z dôvodu dlhodobo neriešených kardiovaskulárnych ťažkostí, problémov s hormonálnou sústavou, či nervovým systémom.

S impotenciou sa najviac boria fajčiari, ľudia obľubujúci alkohol vo zvýšenej miere, ľudia s nezdravou životosprávou, takisto tí, ktorí sú v zamestnaní častejšie vystavení stresovým situáciám.

💡 TIP na produkt - Fertin
Fertin recenzia

 • komplexný výživový doplnok pre podporu mužskej plodnosti
 • podpora libida aj normálnej hladiny testosterónu v tele
 • viac energie a vitality
 • je určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok bez potreby predpisu a vyšetrenia u lekára
 • registrovaný výživový doplnok ÚVZ SR

15,99 €
Fertin v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

Problémy s potenciou

Hoci sa ľuďom ťažko pripúšťa, že sexuálne problémy vôbec existujú, treba ich riešiť. Či už je to problém s erekciou, ejakuláciou, znížením chuti na sex, neplodnosťou či neschopnosťou dosiahnuť orgazmus. Existujú totiž odborníci, ktorí na tieto dnes už bežné sexuálne poruchy dokážu adekvátne zareagovať a liečiť ich. Netreba to v prípade problémov odkladať na druhú koľaj, negatívny vplyv na partnerský život za to naozaj nestojí.

 

Najčastejšie problémy s potenciou a ich príznaky

Aké sú najčastejšie problémy s potenciou? V prvom rade ide o mužské ťažkosti (ale ani dámy nie sú mimo obliga) a v podstate sa jedná o tieto základné typy porúch:

 • nízke libido – potlačená sexuálna túžba sa prejavuje nezáujmom o fyzický kontakt
 • oneskorená erekcia – jej nástup je pomalší ako obvykle
 • slabá erekciastoporenie penisu nie je 100%-né, k erekcii síce dochádza, no jej kvalita nie je ideálna a tvrdosť penisu nedostatočná
 • krátka erekciadĺžka erekcie nepostačuje dospieť k uspokojivému pohlavnému styku (hovoríme o erekcii v primeranej kvalite)
 • predčasná ejakuláciaprirýchle vyvrcholenie spravidla do niekoľkých minút (extrémne tesne po vniknutí penisu do vagíny)
 • problém s plodnosťou – zvyčajne sa jedná o nedostatočnú produkciu životaschopných (pohyblivých a nedeformovaných) spermií u mužov, u žien o nedostatočnú funkciu vaječníkov a vajíčkovodov

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na podporu potencie prostredníctvom zlepšenia erekcie a ejakulácie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💡 TIP: Ak hľadáte prírodnú podporu potencie u žien, odporúčam vám vyskúšať tieto tabletky a prípravky, majú tie najlepšie referencie: ✅ InofolicAphrodisia V pre ženy a ✅ Gynex.

 

Najčastejšie príčiny problémov s potenciou

Faktorov, ktoré vplývajú na potenciu je naozaj celkom dosť. Každopádne možno s istotou povedať, že niektoré faktory spôsobujú „iba“ dočasné problémy s potenciou (nadmerná únava, krátkodobé zdravotné problémy), iné naopak vážnejšie a dlhodobejšie starosti.

Toto sú najhlavnejšie príčiny problémovej potencie v skratke:

 • fyzické príčiny: cievne ochorenia (vysoký krvný tlak, cukrovka), neurogénne ochorenia (Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba), hormonálne ochorenia, anatomické ochorenia penisu a pošvy (poruchy prostaty, krátka uzdička penisu, vaginálne septum, tuhá panenská blana), úrazy alebo patologické stavy (Peyronieho choroba, poranenie miechy, resekcia pošvy, koloidné jazvy, zúženie vaginálneho otvoru), metabolické ochorenia (obezita)
 • psychické príčiny: depresia, úzkostné stavy, nervozita a stres, stavy vyplývajúce z nedostatku kvalitného spánku
 • životný štýl: fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, užívanie omamných látok, nedostatok pohybu, nadmerná únava
 • užívanie liekov: napríklad niektoré cytostatiká, antihistaminiká, antiepileptiká, antidepresíva, antipsychotiká, diuretiká, antihypertenzíva, fibráty, kortikosteroidy, či antiandrogény
 • hladina pohlavných hormónov: nevyrovnaná spôsobuje problémy s potenciou ako u mužov, tak i u žien, nízka hladina testosterónu oslabuje mužský sexuálny apetít, nedostatok estrogénu ženské libido, ale aj plodnosť u oboch pohlaví
 • vek: jediná prirodzená príčina poklesu potencie – u mužov najviditeľnejšie po 40-tke, u žien po 30-tke (podobne ako pri plodnosti)

💡 Všetko o potencii:

 

Ako zlepšiť potenciu aj doma – moje vlastné skúsenosti

Chcete vedieť ako podporiť svoju potenciu? Existuje niekoľko účinných spôsobov a dá sa to dosiahnuť aj prirodzenou cestou. Sám som dávnejšie riešil problémy s oslabenou erekciou a celkovo som sa cítil sexuálne „vyžmýkaný“. Niekoľko účinných opatrení ma však dokázalo opäť nakopnúť a vrátiť do hry. Čo robiť aby bola vaša potencia bola optimálna?

✅ Pracujte na svojej životospráve

To znamená zdravšie stravovanie (určite žiadne mastné a ťažké jedlá) a potlačenie prípadných zlozvykov (hlavne fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu). Takisto odporúčam aby ste riešili svoj nepriaznivý zdravotný stav, kým sa to ešte dá urobiť relatívne jednoducho. Najviac sa na zníženej potencii podieľa nadváha až obezita a s tým súvisiace zdravotné komplikácie (vysoký tlak, cholestero).

✅ Starajte sa viac o svoje psychické zdravie

Venujte naozaj dostatok času vhodnej regenerácii, oddychu a kvalitnému spánku. Takto je možné veľmi jednoducho potlačiť negatívny vplyv stresu a nadmernej únavy a zlepšiť svoju sexuálnu aktivitu.

✅ Cvičenie a dobrá fyzická kondícia

Pohyb je jednoznačne najlepšia prevencia viacerých civilizačných ochorení, ktoré negatívne pôsobia aj na potenciu. Pravidelné cvičenie zlepšuje náladu a zvyšuje energiu a vytrvalosť, u mužov dokonca pomáha zvýšiť hladinu testosterónu.

✅ Bylinky a tabletky na mužskú potenciu – TOP prírodná podpora

Muži! Podporte všetky svoje sexuálne funkcie prírodným spôsobom to znamená overenými afrodiziakmi. Viaceré osvedčené rastliny (Ženšen, Maca, Ginko, Krpčiarka šípolistá, Tribulus Terrestris, Muira Puama, Šafran, Chilli, Yohimbé, Pestrec mariánsky…), dôležité aminokyseliny (L-arginín, L-citrulín, L-lyzín, L-ornitín a ďalšie), minerály a vitamíny sú súčasťou kvalitných výživových doplnkov, ktoré podporujú potenciu, erekciu a zvyšujú sexuálny apetít.

✅ Bylinky a tabletky na ženskú potenciu

Dámy zas dokážu podporiť svoju potenciu napríklad aj vhodnými potravinovými doplnkami na báze ženských fytoestrogénov (sója, ľan, ďatelina). Potenciu možno podporiť aj ďalšími typicky „ženskými“ bylinkami ako je šalvia, vitex jahňací, alchemilka, ploštičník, ale aj maca, damiána, či kotvičník a mnohé ďalšie.

✅ Kvalitné bylinky na potenciu obsahuje aj Zerex

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold

 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie a libida, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás

29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Princíp a účinky tabliet na mužskú i ženskú potenciu

💡  Mužská aj ženská potencia sa dá teda riešiť a podporiť aj vhodnými tabletkami s prírodným zložením. Takisto si však treba uvedomiť, že to nie sú žiadne lieky a účinnosť v tomto smere sa ani nedá porovnávať.

Voľne dostupné prípravky a doplnky na potenciu fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na pohlavnú sústavu muža a niektoré z týchto prípravkov sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov ako je oslabená erekcia, nízke libido, či predčasná ejakulácia. Prípravky určené pre ženy zas podporujú normálnu činnosť pohlavnej sústavy, vrátane hormonálnej rovnováhy, niektoré špecifické doplnky zlepšujú aj vnímanie sexuálnych stimulov a zvyšujú sexuálny apetít.

Tieto tabletky majú overené prírodné zloženie. Neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych účinkov. Dajú sa kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení nájdete mnohé rastlinné extrakty, minerály, vitamíny a ďalšie látky, ktoré majú nezameniteľné účinky nielen na potenciu, ale aj na libido, či zdravie celého urogenitálneho traktu muža i ženy.

Aby vám však ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa musia užívať dlhšiu dobu (aspoň 2-3 mesiace), postupné zlepšovanie potencie je jednoducho fakt, skokom to jednoducho nejde…

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na potenciu mužov

💡 TIP na produkt - Primulus
Primulus

 • tabletky/multivitamíny pre všetkých mužov
 • komplexný výživový doplnok na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu
 • výživový doplnok so širokým spektrom účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 10 % – zadajte TST0118

23,00 €

💡 TIP č.1: známy a obľúbený produkt💡 TIP č.2: rýchle dodanie

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti

 • podporuje všetky sexuálne funkcie
 • výsledkom je kvalitná erekcia a lepšia výdrž
 • jeho užívaním rapídne zvyšujete chuť na sex (libido)
 • perfektný aj pre starších mužov

25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na potenciu žien

💡 TIP na produkt - Inofolic
INOFOLIC prášok vo vrecúškach 60ks

 • prírodný výživový doplnok, ktorý prispieva k plodnosti žien a k ľahšiemu otehotneniu
 • zloženie: inozitol a kyselina listová
 • určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok bez potreby predpisu a vyšetrenia u lekára
 • jednoduché užívanie – forma prášku na prípravu nápoja

33,70 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia

 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom, krém je prírodný dermálny prípravok
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z viacerých účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt
 • pozri recenziu Aphrodisia V pre ženy, pozri recenziu Aphrodisia G krém

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Tabletky na potenciu bez receptu a najčastejšie otázky

Potencia je vďačná téma diskusií a internetových fór a tablety na potenciu v nej zaujímajú popredné miesto. Užívatelia chcú vedieť viac o ich fungovaní z praktického hľadiska. Tie najčastejšie prikladám:

❓ Prečo je drvivá väčšina tabletiek na potenciu určená mužom?

Pretože pojem potencia sa spája hlavne s nimi – mužmi. Problémy s erekciou, ejakuláciou, či plodnosťou kvária mnohých chlapov a takéto tabletky sú potom ušité na mieru práve mužskému organizmu. U žien to takto zadefinované nie je a prípravky pre ne existujú hlavne ako podpora plodnosti, podpora lepšieho sexuálneho vyžitia, podpora správnej funkcie hormonálnej sústavy a podobne.

❓ Prečo sú tieto tabletky na potenciu dostupné bez receptu?

Pretože sa v ich zložení nenachádzajú špeciálne farmakologické látky alias liečivá, ktoré sa smú podávať len na odporúčanie lekára (lieky na potenciu ako je Viagra a podobne), prípadne lekárnika (platí aj na liečivé prípravky predávané bez obmedzení). No aj keď nespadajú pod túto kategóriu, samozrejme musia spĺňať určené štandardy a normy.

❓ Sú vôbec takéto produkty bezpečné?

Tabletky a prípravky od overených a renomovaných výrobcov bezpečné sú. Nenájdete v nich nič nevhodné, ani potenciálne nebezpečné. Väčšina z nich má za sebou aj skúšky či testy v atestovaných vedeckých laboratóriách. Samozrejme platí, že takýto doplnok musí byť tiež schválený a zaregistrovaný Úradom verejného zdravotníctva SR.

❓ Kde sa dajú jednoducho zaobstarať a ako?

Na tabletky na potenciu dozaista natrafíte aj v kamennej či internetovej lekárni. Viaceré však majú aj ďalšie plus, dajú sa totiž zohnať výhodnejšie a pohodlnejšie priamo od výrobcu (či distribútora). Takto tiež máte zaručenú originalitu prípravku priamo zo zdroja a tiež to, že ho máte vždy skladom a nemusíte naňho čakať, kým ho nejaký obchod zase naskladní.

❓ Čo robiť v prípade, že prípravky na potenciu nebudú fungovať?

Prírodné tabletky nikdy nezaručia 100%-ný úspech. To je jednoducho utópia. Druhá vec je, že problém s potenciou môže byť vážnejší ako sa zdalo a vtedy je potrebné urgentne navštíviť lekára a absolvovať adekvátne vyšetrenie. Ak to nie je váš prípad, tak tabletky na potenciu by mohli pomôcť – kvalitné prírodné zloženie k tomu dáva všetky predpoklady. Pozor však aj pri výbere produktu: nie všetky značky sa totiž môžu popýšiť nadpriemernými parametrami.

 

Overené tabletky na potenciu (pre mužov i pre ženy)

Poďme sa teraz pozrieť na tabletky, ktoré som osobne vyskúšal (prípadne partnerka). Niektoré boli zamerané na podporu potencie sprostredkovane, napríklad pozitívnym vplyvom na normálnu tvorbu testosterónu v tele, iné mierili presnejšie priamo na erekciu, ejakuláciu, či libido. Partnerka zas na podporu potencie vyskúšala tabletky zamerané na udržanie normálnej hladiny hormónov v tele a podporu plodnosti, ale tiež prípravky, ktoré mali zvýšiť pôžitok pri sexe a silu orgazmu (napríklad ako pomoc s frigiditou).

S niektorými prípravkami sme boli spokojní viac, s niektorými zase menej. Ak práve teraz premýšľate nad tým, že si podobné tabletky či prípravky na podporu potencie zaobstaráte aj vy, zamerajte sa pri ich výbere najprv na ich presný účel. Takéto podporné prípravky majú síce určitú mieru účinku, ale určite nemôžu byť náhradou odbornej liečby v prípade vážnejších stavov. A potom aj na niekoľko ďalších faktorov, ktoré spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. Čo presne mám na mysli?

Ako vybrať kvalitné tabletky na potenciu

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

A ktoré tabletky na potenciu mužov a žien nás najviac oslovili? Tu sú so stručným popisom spolu s cenou a odkazom na detailnú recenziu:

Najlepšie tabletky na potenciu mužov

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Primulus
Primulus
➡️ všetky dôležité minerály + vitamíny pre muža
✅ vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
✅ podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Primulus.sk - eshop

⭐️ známy a obľúbený produkt
⭐️ rýchle dodanie

23,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Fertin
Fertin recenzia
➡️ tabletky na podporu plodnosti u mužov
✅ schválený výživový doplnok
✅ prémiová kvalita – overený výrobca
✅ pozitívny účinok na plodnosť muža
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

15,99 €
Chcem vedieť viac

Najlepšie tabletky na potenciu žien

názovurčenie a výhodypredajcacena
VITEX Agnus Castus
KIWU WUKI VITEX Agnus Castus 90 cps
➡️ silný extrakt z Vitexu jahňacieho
✅ pomoc so zvýšením hladiny progesterónu (a znížením prolaktínu)
✅ účinná podpora pri viacerých ženských problémoch
✅ pozitívny vplyv na plodnosť i mentálne zdravie
✅ vplyv na hladinu hormónov
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

13,79 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
30 ml
Energy GYNEX bylinný extrakt
Gynex
➡️ výživový doplnok vo forme kvapiek – bylinný extrakt
✅ pôsobí regeneračne, detoxikačne a antioxidačne
✅ pomoc pri problémoch s menštruáciou, menopauzou, rôznych gynekologických zápaloch
✅ podpora plodnosti u oboch pohlaví
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

18,26 €
Chcem vedieť viac
60 vrecúšok
Inofolic
INOFOLIC prášok vo vrecúškach 60ks
➡️ Prášok na podporu plodnosti a tehotenstva.
✅ prírodný prípravok bez predpisu
✅ jednoduché užívanie - prášok na prípravu nápoja
✅ bez vedľajších účinkov
✅ viditeľné výsledky v praxi (xy spokojných mamičiek)
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

33,70 €
Chcem vedieť viac

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!