Aphrodisia G krém pre ženy – a pôžitok je zaručený (z vlastnej skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 28. októbra 2021 0
Aphrodisia G krém pre ženy
 • Balenie: 60 ml
 • Aplikácia: podľa potreby - na vonkajšie použitie
 • Dostupnosť: Skladom
16,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Aphrodisia.sk

Aphrodisia G krém pre ženy je vhodný pre všetky dámy, ktoré si chcú v posteli viac užiť. Jeho zloženie je špeciálne nakombinované tak, aby žena dosiahla lepšie vzrušenie a intenzívnejší vrchol (čo určite ocenia aj tie ženy, ktoré sa k nemu vedia dopracovať s veľkými problémami, ak vôbec). Spolu s tabletkami tvorí zaujímavý tandem, ktorým sa tento pozitívny efekt dostaví ešte skôr.

Všetky potrebné informácie o tomto kréme hľadajte práve v tejto recenzii. To znamená jeho presné zloženie, účinky, prípadné vedľajšie účinky, ako a kedy ho správne používať. Keďže podstatné sú najmä reálne skúsenosti a krém si vyskúšala po dlhšiu dobu aj moja partnerka, priblížim vám tiež naše skúsenosti s Aphrodisia G krémom a hodnotenia a názory ostatných užívateliek. Info o dostupnosti krému na našom trhu a kde ho výhodnejšie kúpiť je samozrejmosťou.

doba testovania produktutakmer 2 mesiace
prvé účinkyv podstate okamžite
na recept⛔️ NIE
zvýšenie sexuálneho apetítu a libida⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie citlivosti pohlavných orgánov⭐️⭐️⭐️⭐️
intenzívnejší orgazmus⭐️⭐️⭐️⭐️
veková hranica18+
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 2 €, zadajte aphrodisia2
Aphrodisia V dostupné varianty➡️ G krém pre ženy
➡️ XL krém pre mužov
➡️ Tabletky pre ženy
➡️ Tabletky pre mužov
➡️ Tabletky pre mužov Ultra Rapid
vedľajšie účinky⛔️ NIE
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Aphrodisia G krém pre ženy – základná charakteristika, balenie a určenie

Aphrodisia G je kozmetický výrobok – dermálny krém, určený na posilnenie všetkých sexuálnych funkcií ženy – hlavne však napomáha k lepšiemu prekrveniu intímnych partií, čím zvyšuje ich citlivosť a zintenzívňuje pôžitok pri pohlavnom styku.

Jeho používaním nehrozia žiadne negatívne vedľajšie účinkyU nás ho dostanete kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Najvýhodnejšie je to prostredníctvom oficiálnej stránky Aphrodisia.sk, ale natrafíte naň i vo vybraných lekárňach (kamenných predajniach i online eshopoch).

➡️ Výrobca

Aphrodisia je jednou z prémiových značiek spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 2008 (medzi prvými produktmi boli tehotenské a ovulačné testy Woman secret). Medzi top produkty v rámci výživových doplnkov patrí rad Aphrodisia V (tabletky a krémy, pre mužov aj pre ženy) a Super PRSIA + štíhla línia.

Všetky prípravky (tabletky aj kozmetika) sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

Aphrodisia V pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia V Ultra rapid (pozri adc.sk)
Aphrodisia V pre ženy (pozri adc.sk)
Aphrodisia XL krém pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia G krém pre ženy (pozri adc.sk)

➡️ Balenie

Krém je balený v papierovej krabičke. Uložený je v praktickej tube s výborne riešeným praktickým dávkovačom. Nenanesiete si naraz ani veľa, ale ani málo krému. Krém je príjemnej konzistencie, dostatočne hustý s neutrálnou a hlavne nedráždivou vôňou. Nesteká a ani nezanecháva škvrny.

Na obale produktu tiež nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a tiež aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Aphrodisia G krém pre ženy - recenzia

Aphrodisia G krém pre ženy – praktické balenie

➡️ Určenie

Aphrodisia G krém pre ženy je určený každej dospelej žene, ktorá potrebuje zlepšiť a podporiť svoje sexuálne funkcie. Určite sa potešia dámy, ktoré majú problém dosiahnuť orgazmus – najmä vaginálny. Ak trpíte určitou formou frigidity, tak podľa môjho názoru na lepší voľnopredajný krém takéhoto zamerania na našom trhu jednoducho nenatrafíte.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu však na základe vlastných skúseností (mojej partnerky) odporúčam tento krém kombinovať s tabletkami značky Aphrodisia V (Aphrodisia V pre ženy).

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Aphrodisia G krém pre ženy má špeciálne zloženie, vyvinuté priamo pre ženy. Obsahuje prírodné látky – výťažky z unikátnych rastlín a osvedčené oleje. Zložky prípravku majú pozitívny vplyv najmä na lepšie prekrvenie intímnych partií ženy ale aj zlepšenie stavu pokožky – jej pružnosť a hydratáciu.

Najvýznamnejšie účinné látky Aphrodisia G pre ženy:

➡️ Ženšen

Ženšen, Všehoj ázijský (Panax ginseng), je známa rastlina čínskej a kórejskej tradičnej medicíny. Výťažok z koreňa je v kréme obsiahnutý z dôvodu jeho vplyvu na duševnú rovnováhu a zníženie negatívnych prejavov stresu. Stimuluje tiež centrálny nervový systém a podporuje normálnu funkciu pohlavných orgánov. Ženšen je jedno z najznámejších afrodiziák na svete. 👍 Čítaj viac o Ženšeni.

➡️ Ginko dvojlaločné

Ginko (Ginkgo biloba) je výnimočný strom, ktorého aktívne látky (z listov) pôsobia na mnoho oblastí ľudského zdravia. Je známe tým, že podporuje najmä psychické funkcie človeka a vitalitu. Veľmi podstatný je aj jeho vplyv na lepšie prekrvenie periférnych oblastí ľudského tela, zlepšuje krvný obeh a tak prispieva k intenzívnejšiemu vzrušeniu. Povzbudzuje libido a sexuálny apetít. 👍 Čítaj viac o Ginkgo biloba.

➡️ Nechtík lekársky

Nechtík (Calendula officinalis) je ďalšou zaujímavou zložkou Aphrodisie G krému. Olej z kvetov tejto známej liečivej rastliny je súčasťou mnohých kozmetických výrobkov. Má inak protizápalový účinok, pomáha pri rôznych gynekologických problémoch, klimaktériu (aj pri predčasnej menopauze), menštruácii, neplodnosti, predmenštruačnom syndróme, pretože má pozitívny vplyv na hladinu pohlavných hormónov v tele ženy.

➡️ Mandľa obyčajná

Mandľa (Prunus dulcis) je známa najmä svojimi jedlými plodmi a tým, že olej z mandlí je veľmi dôležitou súčasťou viacerých kozmetických prípravkov. Extrakt z rastliny má tiež podporné účinky na pokožku a jej pružnosť, či tiež jej lepšie prekrvenie.

➡️ Jojoba čínska

Jojoba (Simmondsia chinensis) je rastlina, ktorá je tiež súčasťou mnohých kozmetických výrobkov. Jojobový olej vplýva na pokožku a zlepšuje jej elasticitu či pružnosť a má tiež protizápalové účinky. Podporuje pocit vitality a energie.

➡️ Sója fazuľová

Sója (Glycine soja) je známa potravina a sójový olej tiež podstatnou súčasťou prípravkov zameraných na pokožku a starostlivosť o telo. Je to prirodzené zmäkčovadlo a vynikajúci hydratačný krém.

➡️ Aloe vera

Aloa pravá (Aloe vera) je známa tým, že jej extrakty obsahuje neuveriteľné množstvo produktov zahŕňajúce potravinárske produkty, kozmetiku, liečivé krémy a gély. Aktívne zložky rastliny podporujú zdravie pokožky (pomáhajú na slabšie popáleniny, poranenia či uštipnutie hmyzom). Aphrodisia G krém pre ženy aloe obsahuje najmä kvôli lepšej ochrane pokožky intímnych partií a ich kvalitnejšiemu prekrveniu.

➡️ Maslovník africký

Maslovník (Vitellaria paradoxa) je africký strom, ktorý sa využíva najmä na výrobu takzvaného bambuckého masla (shea butter). Extrakt z tejto unikátnej rastliny dokáže hydratovať pokožku, vyživuje ju a zjemňuje. Má tiež antibakteriálne a protizápalové účinky.

➡️ Vitamín E

Vitamín E (tokoferol) je najvyužívanejším vitamínom v rámci dermatológie a kozmetiky zameranej na zdravie pokožky. Pomáha udržiavať pokožku zdravú a prispieva k jej lepšej regenerácii.

➡️ Kompletné ZLOŽENIE

Aktívne látky

 • mandľový olej (Prunus Dulcis oil), bambucké maslo (Butyrospermum Parkii), jojobový olej (Simmondsia Chinensis Seed oil), sójový olej (Glycine Soja oilaloe vera (Aloe Barbadensis), nechtík lekársky (Calendula Officinalis Flower oil), ginko dvojlaločné (Ginkgo Biloba), ženšen (Panax ginseng), vitamín E (Tocopherol)

Pomocné látky*

 • voda, glycerylstearát, etylhexyl-stearát, cetylalkohol, glycerín, cetearylalkohol, cetylpalmitát, fenoxyetanol, polyoxyetylénové étery (ceteareth-12, ceteareth-20), etylhexylglycerín, alkohol, kyselina citrónová, mentol

*Tieto látky sa starajú o trvanlivosť, hustotu krému a zároveň zabraňujú znižovaniu jeho kvality.

 

➡️ Pozri zloženie prípravku priamo na krabičke

Aphrodisia G krém pre ženy - zloženie

Aphrodisia G krém pre ženy – zloženie

Aphrodisia G krém pre ženy – účinky

Krém má spôsobovať oveľa príjemnejšie pocity pri stimulácii ženských pohlavných orgánov. V praxi to znamená najmä lepšie prekrvenie intímnych partií, intenzívnejšie vzrušenie, vyššie libido, kvalitnejší a silnejší orgazmus.

 

💕 Intenzívnejšie pocity pri sexe – lepšie prekrvenie

Zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy je primárnym účinkom tohto krému pre ženy. Výsledkom je lepší a intenzívnejší pocit vzrušenia pri sexe. Tento fakt spomína viacero žien, ktoré Aphrodisiu G skúšali “na vlastnej koži” (ako moja partnerka napríklad). Žena tak vďaka tomu môže viac prežívať podnety, ktoré vyvoláva sexuálna stimulácia.

 

💕 Intenzita orgazmu

Intenzita prežitého orgazmu závisí od mnohých faktorov (citové rozpoloženie ženy, skúsenosť partnera…), tak prečo to nevyskúšať aj s týmto krémom na intímne partie. V podstate sa jedná o súhrn všetkých účinkov a v ideálnom prípade a dlhodobejšom merítku sa tento efekt prejaviť môže.

 

💕 Chuť na sex – podpora libida

Viac sexuálneho apetítu a posilnenie libida vďaka nanášaniu krému na ženské intímne partie? Tak z pohľadu muža určite áno, a nepochybne aj z pohľadu dámy. Teraz som mal na mysli skôr fyzický akt ako vplyv látok obsiahnutých v kréme. Pre tento prípad odporúčam skôr orálne užitie tabletiek Aphrodisia V. Predsa len, forma krému nie je na posilnenie libida celkom najvhodnejšia (poznáte to, láska ide skôr cez žalúdok).

 

💕 Lepší stav pokožky

Čo však naopak krém zlepšiť môže, to je stav pokožky na intímnych partiách. Nie je to účinok, ktorý by výrobca na svojich stránkach nejako extra spomínal, ale podľa mňa a partnerky je tento efekt celkom dosť výrazný a určite poteší. Zloženie krému, ktoré zahŕňa výťažky z liečivých rastlín a zvláčňujúce oleje, vplýva ako na pružnosť a pevnosť pokožky, tak i na jej výživu a hydratáciu.

💡 TIP: Ako ešte viac zefektívniť účinky krému? Aphrodisia G krém pre ženy má nepochybne zaujímavé účinky, no mnoho oblastí, kde zaberajú sa prekrýva s účinkami tabliet Aphrodisia V. Súbežné užívanie krému a tabletiek tak prináša lepší a rýchlejší efekt. A aj to je dôvod, prečo sa dajú kúpiť aj v 1 balíčku (zvýhodnenom, v lepšej cene).

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia
 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

S používaním Aphrodisia G krém pre ženy sa nespája v podstate žiadne riziko vedľajších negatívnych účinkov. Krém je veľmi dobre znášaný aj osobami s citlivejšou pokožkou. Pochopiteľne, vždy existuje riziko alergickej reakcie na niektorú zo zložiek produktu, ktorá sa môže prejaviť napríklad začervenaním pokožky či jej svrbením. V takomto prípade krém už nepoužívajte.

Ak si chcete byť isté reakciou vášho tela na krém, spravte si pred prvým použitím test znášanlivosti. Naneste si jemnú vrstvu krému na predlaktie, kde je pokožka dostatočne citlivá a počkajte aspoň 5 minút či sa neobjaví začervenanie alebo vyrážky. Ak sa tak nestane, pokojne ho môžete použiť bez obáv z alergických prejavov.

 

Kontraindikácie a interakcie

Aphrodisia G krém pre ženy sa neodporúča užívať deťom, tehotným ženám a dojčiacim matkám. Užívanie krému nespôsobuje podľa informácií výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade pochybností sa neváhajte na užívanie krému popýtať svojho lekára či lekárnika.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Aphrodisia G krém pre ženy - použitie

Aphrodisia G krém pre ženy: určenie, návod na použitie, upozornenie…

Aphrodisia G krém pre ženy – cena, zľava a akcia

Krém je na našom trhu voľne dostupný (ako všetky produkty značky Aphrodisia) a predávajú sa vo viacerých obchodoch a lekárňach + prostredníctvom oficiálneho eshopu.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
 • krém vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré chcú lepšie prekrvenie intímnych partií
 • a intenzívnejší pocit pri vzrušení
 • a viac nabudené libido
 • a ešte lepší orgazmus
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré zlepšujú pôžitok ženy pri pohlavnom styku
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Aphrodisia G krém pre ženy sa predáva iba v jednom variante a to v balení 60 ml (je to inovovaná verzia s množstvom o 10 ml väčším v tej istej cene). Keďže má naozaj dobrú výdatnosť a na jedno použitie ho miniete fakt málo, vydrží vám naozaj dlho (minimálne mesiac aj keď ho budete používať pred každým pohlavným stykom). Tento fakt, spolu s kvalitným zložením a pozitívnym účinkom, značí, že cena za tento krém je naozaj primeraná.

➡️ Značka Aphrodisia, ako som už niekoľkokrát spomínal, zahŕňa viac produktov – tabletiek (výživových doplnkov) a krémov, určených pre mužov či pre ženy. Preto som pre vás pripravil túto jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých produktov a akciových balení:

variantcena a obsah baleniaoverená kúpa
Krém XL pre mužov16,90 €OBJEDNAŤ
Krém + tabletky24,90 € / XL krém + Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužovOBJEDNAŤ
Krém G pre ženy16,90 €OBJEDNAŤ
Krém + tabletky24,90 € / G krém + Aphrodisia V pre ženyOBJEDNAŤ
Tabletky + krémy39,90 € / Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov + XL krém + G krémOBJEDNAŤ
Tabletky + krémy39,90 € / Aphrodisia V pre ženy + G krém + XL krémOBJEDNAŤ

Ako sami vidíte, krém Aphrodisia G kúpite výhodne aj v rámci rôznych zvýhodnených balíčkov, napríklad v kombinácii s tabletkami Aphrodisia V. Ak sa chcete potešiť obaja, tak v tom prípade je pre vás vhodný set s krémami (“XL” pre mužov a “G” pre ženy). Možností je ako sami vidíte viac, stačí si len vybrať.

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca Imperial Vitamins je na našom trhu už naozaj celkom dlho a je to už overená značka. Preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu Aphrodisia.sk máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie:

 • akcia: lepšia cena v rámci zvýhodnených balíčkov, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: momentálne prebieha akcia pre všetky produkty eshopu DOPRAVA diskrétne zadarmo
 • zľava 2 € na nákup produktov značky Aphrodisia na oficiálnej stránke

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Aphrodisia G krém pre ženy ZĽAVOVÝ kupón na 2 € – zadaj do objednávky: aphrodisia2

 

Kde ho kúpiť

Aphrodisia G krém pre ženy je riadne registrovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v podstate aj v každej lekárni (kamennej, na internete). Na kúpu nepotrebujete žiaden recept, ani odborné vyšetrenie u lekára.

Najvýhodnejšie a najpohodlnejšie so zárukou originality ho kúpite priamo na stránke výrobcu. Takto máte istotu, že:

 • produkt je vždy na sklade (čo napríklad v lekárni nie je vždy reálne možné)
 • máte k dispozícii rôzne zvýhodnené balíčky a kombinácie prípravkov (inde ich nemajú – overoval som to)
 • v drvivej väčšine prípadov aj lepšiu cenu, ak je aj niekde v ponuke internetovej lekárni o niečo nižšia, tak nezabudnite ešte prirátať k cene krému aj dopravu, čo vám nákup určite predraží (v oficiálnom eshope výrobcu je doprava ZADARMO až do odvolania)
 • všetky produkty značky Aphrodisia na jednom mieste s maximálnym servisom a zákazníckou podporou

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

 

Ako kúpiť a objednať

Veľmi dobre sa nakupuje práve prostredníctvom spomínanej oficiálnej stránky. Je to jednoduché, pohodlné a výhodné – v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – samostatne krém, tabletky alebo zvýhodnený balíček
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – ZDARMA (momentálna akcia, inak 2,40 €), klasické prepravné podmienky
Kuriér UPS – ZDARMA (momentálna akcia, inak 4,98 €), doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní

 • zaplatiť môžete na dobierku (nie je spoplatnená žiadnym dodatočným poplatkom), ale aj vopred prevodom na účet
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

Okrem toho si G krém a samozrejme aj ostatné produkty značky Aphrodisia objednať i z Čiech. Potom však rátajte s tým, že predpokladaná doba doručenia je približne do štyroch pracovných dní a cena za doručenie Slovenskou poštou do zahraničia (CZ) 8,90 €.

 

Užívanie a dávkovanie

Použitie krému je veľmi jednoduché a v podstate ide o obdobnú aplikáciu ako je to pri iných krémoch či géloch intímneho zamerania, vrátane tých lubrikačných.

Ako na to? Naneste primeranú vrstvu krému na intímne miesto a dôkladne ho vmasírujte. A hoci sa to odporúča robiť rovno pred pohlavným stykom, jeho použitie je len na vás. Môžete ho použiť v rámci autoerotickej masáže, môžete si len tak večer po sprche nechať naniesť trochu krému vašim partnerom ako súčasť predohry…

 

Najväčšie výhody krému z môjho pohľadu

 • výsledkom pravidelného užívania je lepšie prekrvenie intímnych partií, čím sa zvyšuje ich citlivosť a zintenzívňuje pôžitok ženy (pre lepší efekt možné kombinovať s tabletkami)
 • prírodné zloženie s látkami, ktoré prospievajú pokožke i cievnemu systému pohlavného ústrojenstva
 • krém sa dá používať dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • vydrží dlho, má dobrú konzistenciu a je dobre rozotierateľný
 • je dostupný bez receptu, ale kúpite ho aj v lekárni ak veľmi chcete
 • dobrý pomer cena a výsledný efekt
 • vhodný pre ženy bez obmedzenia veku (18+, mladšie i staršie)
 • overený výrobca a zákaznícky prívetivý oficiálny eshop

 

Moje vlastné skúsenosti

Krém Aphrodisia G som pochopiteľne neskúšal ja, ale zveril som ho do rúk mojej “stále nových objavov chtivej” partnerky. A pre istotu som jej k tomu pribalil aj tabletky Aphrodisia V pre ženy.

➡️ Ako sa krém používal?

Účinky krému Aphrodisia G sme testovali približne 2 mesiace (cca 3-4 x týždenne). Na genitálie partnerky som ho nanášal približne 15 minút pred stykom (čo úplne postačuje na vsiaknutie krému do pokožky), alebo hocikedy večer keď sme nesexovali (tak sa ním partnerka dole natrela sama) a dôkladne ho vmasíroval.

Krém má výbornú konzistenciu, je dostatočne hustý a vôbec nesteká (či máte možnosť vidieť aj na ilustračnej fotografii). Má neutrálnu vôňu (môj názor, partnerke dokonca vonia) a nezanecháva škvrny. V pohode sa dá rýchlo vmasírovať do pokožky.

Aphrodisia G krém pre ženy - ukážka

Takto reálne vyzerá krém Aphrodisia G pre ženy…

➡️ Výsledky testovania

Keďže partnerka skúšala aj tabletky, aj gél vie posúdiť ako tieto produkty reálne zaberajú (samostatne aj v kombinácii). Krém či gél je určite vítaným spestrením sexu, hlavne ak nebodaj skĺzava do rutiny. Po jeho aplikácii naozaj cítiť zlepšenie, primárne čo sa týka citlivosti pohlavných orgánov. Výhodou nanášania krému tiež bolo, že účinky sa dali spozorovať v podstate ihneď. Minimálne vo forme zlepšenia stavu pokožky a s miernym zvýšením citlivosti. Keď hovorím miernym, tak naozaj to bol len záchvev, čo sa však neskôr zlepšilo a to už v priebehu 3 týždňa intenzívnejšieho používania krému.

Čo sa týka tabletiek, tak tu chystám samostatnú recenziu, kde vám popíšem všetky informácie o prípravku a skúsenosti s jeho užívaním. Určite neprezradím veľa, keď poviem, že účinok Aphrodisia V pre ženy v tabletkách určite má!

Aktualizácia: recenzia tabletiek Aphrodisia V pre ženy je už publikovaná – prečítať si ju.

 

Skúsenosti ostatných žien (diskusia, fórum, Heureka)

Aphrodisia ako značka prípravkov na zlepšenie intímneho života muža i ženy je už u nás celkom známa, čo sa odráža aj na množstve recenzií a skúseností, ktoré sa dajú dohľadať na rôznych internetových fórach a diskusiách. Konkrétne Aphrodisia G krém pre ženy je hodnotený pozitívne hlavne z hľadiska lepšieho prekrvenia pohlavnej sústavy a zvýšenia citlivosti – vzrušenia pri sexuálnej stimulácii (pohlavný styk, predohra, masturbácia). Menej priaznivé komentáre sa väčšinou týkajú celkovej účinnosti prípravku, kedy by si niektoré ženy vedeli predstaviť silnejší zážitok po použití krému.

Celkovo je krém chválený kvôli výbornému pomeru “cena a výkon”, ženy tiež oceňujú, že sa vôbec podobný produkt na našom trhu vôbec normálne predáva. Takže zase niet veľmi s čím porovnávať…

Tu je zopár reálnych hodnotení a zaujímavých postrehov:

ℹ️ Aphrodisia G krém pre ženy a “nadržanosť”…

„…moja partnerka testovala tablety spolu s krémom a účinok tam určite je. Ak sa teda bavíme o vyššej miere nadržanosti a chuti na sex, to však možno pripísať aj na vrub toho, že jej ho tam s radosťou nanášam ja sám….”(peterkac)

ℹ️ …krém a tabletky Aphrodisia = orgazmus po 5 rokoch…

„…používam doplnok aj krém len niečo vyše mesiaca a musím povedať, že mi to dosť pomohlo – väčšia chuť na sex, intenzívnejší zážitok, dokonca som mala prvýkrát orgazmus pri sexe s priateľom s ktorým som už 5 rokov, skúšala som hocičo na zvýšenie libida ale pomohlo len toto. Takže zatiaľ spokojnosť z mojej strany a môžem odporučiť…“ (Ronja)

ℹ️ Heureka

Aphrodisia G krém - skúsenosti Heureka

 

ℹ️ Najčastejšie otázky

Aphrodisia G krém je pre ženy naozaj dosť zaujímavý produkt o čom svedčí aj množstvo otázok a prejaveného záujmu. Tie najčastejšie vám tu uvediem spolu s mojimi odpoveďami:

Sú účinky krému rovnaké pri každej žene?

Logicky si myslím, že nie. Takáto garancia jednoducho neexistuje. Každý človek je svojim spôsobom unikát a každý trochu inak reaguje na prijaté látky. Niektorá žena teda pocíti viac vzrušenia, druhá zas silnejší orgazmus, tretia iba minimálny účinok (napríklad tie, ktoré s poriadnym prekrvením pohlavných orgánov doteraz nemali žiaden problém).

❓ Je potrebné lekárske vyšetrenie alebo recept?

Na to aby ste si zadovážili Aphrodisia G krém pre ženy nepotrebujete žiadne vyšetrenie, žiadny recept. Patrí totiž medzi kozmetické prípravky.

❓ Dá sa použiť viackrát za deň?

Ja by som to nepreháňal a používal ho radšej iba 1 x za deň, zato dlhšie obdobie nepretržite. Určite tak dáte vlastnému telu viac šancí aby si na aktívne látky krému privyklo skôr a reagovalo na ne lepšie.

❓ Môže sa G krém aplikovať aj s inými gélmi, tabletkami a podobne?

Skôr nie. Neviete ako budú reagovať jednotlivé zložky prípravkov medzi sebou. Kombinácia v rámci jednej značky je však povolená. Žena použije G krém, muž XL krém a je to v poriadku. To isté platí o súbežnom užívaní krému a tabletiek Aphrodisia V.

 

Aphrodisia G krém pre ženy a moje zhodnotenie na záver

Nechcem sa na záver tejto recenzie už veľmi rozpisovať. To najpodstatnejšie čo sa týka Aphrodisia G krému pre ženy ste si mali možnosť prečítať v predchádzajúcich riadkoch. Na základe reálnych skúseností mojej partnerky, ale aj ostatných žien možno tento krém vrelo odporúčať každej žene, ktorá má problém poriadne precítiť pohlavný styk. Vďaka lepšiemu prekrveniu tkanív je pomoc krému v tejto oblasti evidentná. Plusom je tiež jeho prírodné zloženie, vďaka čomu sa nemusíte zbytočne obávať negatívnych vedľajších účinkov.

Spolu s krémom si môžete rovno zaobstarať aj tabletky Aphrodisia V pre ženy, ktoré dokážu znásobiť jeho účinky. Ak vás krém zaujal aj na základe tejto recenzie, mám pre vás ešte jedno odporúčanie. Objednajte si krém či tabletky priamo od výrobcu. Máte tak istotu, že budú vždy skladom, záruku 100%-nej originality a dobrej ceny s dopravou zadarmo.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
 • je voľne dostupný aj cez internet
 • má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
 • veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
 • žiadne vedľajšie účinky
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť
4.3

Aphrodisia G krém pre ženy

✅ Cena: 16,90 €
✅ Balenie: 60 ml
✅ Dávkovanie: podľa potreby – na vonkajšie použitie

Chcem Aphrodisia G krém Aphrodisia.sk
Vývoj ceny Aphrodisia G krém pre ženy

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
Valavani Elixir of love
Elixir of love
➡️ silné rozpustné afrodiziakum pre mužov i ženy
✅ rýchle vstrebanie
✅ výťažky z afrodiziakálnych rastlín
✅ podporuje zvýšenie chuti na sex
✅ pozitívny vplyv na plodnosť a sexuálne zdravie celkovo
IntimneNakupy.sk - eshop

20,00 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia XL krém pre mužov
Aphrodisia XL krém pre mužov
➡️ primárne: krém na lepšiu a dlhšiu erekciu
✅ krém na erekciu aj predĺženie penisu
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ krém kúpite bez predpisu alebo receptu
✅ dobrý pomer ceny a výkonu
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.