Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – tabletky na rýchlu pomoc s erekciou

Peter Kacián Recenzia 29. januára 2020 0
Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov
 • Balenie: 10 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly naraz 1-2 hodiny pred pohlavným stykom
 • Dostupnosť: Skladom
14,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Aphrodisia.sk

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sú tabletky z prémiovej rady produktov na erekciu Aphrodisia. Tá okrem verzie Ultra Rapid na okamžitú podporu stoporenia zahŕňa aj klasické tabletky Aphrodisia V pre mužov na dlhšie užívanie a podporu sexuálnych funkcií dlhodobo a nakoniec tiež krém XL pre mužov, ktorým sa to ešte máli a chcú zvýšiť svoj pôžitok pri sexe a dokonca aj o niečo zväčšiť svoj penis.

V recenzii prípravku sa bližšie pozrieme na jeho zloženie a porovnáme ho s klasickou Aphrodisiou V pre mužov. Takisto v nej nájdete účinky, správne dávkovanie a užívanie, reálne skúsenosti – moje, ale aj ostatných užívateľov a tiež veľmi podstatnú informáciu, a síce to, kde ho dostanete kúpiť jednoducho a výhodne so zárukou 100%-nej originality.

doba testovania produktu2 týždne
prvé účinkyod 3. styku
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zlepšenie libida⭐️⭐️⭐️
zväčšenie penisudo 0,5 cm spolu s užívaním krému
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 2 €, zadajte aphrodisia2
Aphrodisia V dostupné varianty➡️ Tabletky pre mužov Ultra Rapid
➡️ Tabletky pre mužov
➡️ XL krém pre mužov
➡️ Tabletky pre ženy
➡️ G krém pre ženy
Lepšia alternatívaTABLETKY: eJoy, Zerex, alebo Proerecta
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – základná charakteristika, balenie a určenie

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sú prírodné tabletky – výživový doplnok, ktorý je určený na okamžité posilnenie erekcie, libida a ostatných sexuálnych funkcií. Spolu s tabletkami Aphrodisia V pre mužov (na dlhodobú podporu erekcie) a Aphrodisia XL krémom tvorí komplexné riešenie mužskej erekcie.

Jeho užívaním sa nevystavujete riziku akýchkoľvek nežiadúcich vedľajších účinkovDostanete ho kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Najvýhodnejšie je to prostredníctvom oficiálnej stránky Aphrodisia.sk, ale ak chcete či preferujete skôr nákup v lekárni, majú ho aj tam (v niektorých kamenných predajniach, aj online eshopoch).

➡️ Výrobca

Aphrodisia je jednou z prémiových značiek spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 2008 (medzi prvými produktmi boli tehotenské a ovulačné testy Woman secret). Medzi prémiové produkty v rámci výživových doplnkov patrí rad Aphrodisia V (tabletky a krémy, pre mužov aj pre ženy) a Super PRSIA + štíhla línia.

Všetky prípravky (tabletky aj kozmetika) sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

Aphrodisia V pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia V Ultra rapid (pozri adc.sk)
Aphrodisia V pre ženy (pozri adc.sk)
Aphrodisia XL krém pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia G krém pre ženy (pozri adc.sk)

➡️ Balenie

Tabletky Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sú balené v papierovej krabičke a zapustené v 1 blistri (10 cps). Je to trvalý a pevný obal, ktorý bezpečne ochráni kapsulu pred poškodením a znehodnotením. Na krabičke môžete nájsť základné informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní prípravku, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora.

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sú vlastne klasické priehľadné kapsuly. Tie pri užívaní potom stačí normálne len prehltnúť (vcelku) a zapiť dostatočným množstvom vody.

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov - kapsule

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – kapsule v blistri

➡️ Určenie

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov je určený pre každého muža (18+), ktorý chce podporiť svoju erekciu a libido hneď. Tabletky majú totiž podľa výrobcu schopnosť rýchlejšieho nástupu účinkov.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu – a to na základe mojich vlastných skúseností – odporúčam tieto tabletky kombinovať s krémom značky Aphrodisia (Aphrodisia XL krém pre mužov). Bude to vážne lepšie.

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov má špeciálne zloženie (ako inak). Je nakombinované tak, aby sa dosiahol čo najlepší a najrýchlejší efekt u každého muža (ako inak). Obsahuje prírodné látky – výťažky z unikátnych liečivých rastlín s afrodiziakálnymi účinkami a dôležitú aminokyselinu L-arginín, ktorá podporuje lepšie prekrvenie.

Z mojej strany menšie rozčarovanie. Oproti klasickému variantu Aphrodisia V pre mužov je v zložení jediný rozdiel – a to v koncentrácii L-arginínu, ktorého obsahuje 2 x toľko. Či práve toto je ten rozdielový faktor, ktorý spôsobuje rýchlejší nástup účinkov je otázne. Skúste nazrieť do mojich osobných skúseností s Aprodisia V Ultra Rapid.

Účinné látky Aphrodisia V Ultra rapid pre mužov v skratke:

➡️ Maca

Maca – Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii) je tradičná liečivá rastlina a superpotravina pochádzajúca z Peru. Podporuje výdrž a kondíciu, potláča únavu a stres a je naozaj výnimočným afrodiziakom. Maca podporuje mužské sexuálne funkcie komplexne, to znamená, že jej pozitívny vplyv siaha od erekcie, cez potenciu až po lepšiu výdrž v posteli. Je obľúbená aj u žien, ktorým pomáha napríklad aj s menopauzou či menštruačným cyklom…

👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je liečivka, ktorú pre jej výnimočné vlastnosti volajú zelená viagra. Aktívne látky (unikátne fytosteroly) z plodov rastliny podporujú väčšiu sexuálnu aktivitu a pomáhajú udržaťnormálnu hladinu testosterónu v tele muža. Kotvičník je z toho titulu populárny nielen u milovníkov, ale aj u silových športovcov, u ktorých podporuje zväčšovanie svalovej hmoty na úkor tuku.

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Krpčiarka

Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum) je bylina nadržaného capa (Horny Goat). Vážne, na objavenie sily tejto útlej rastlinky sa totiž viaže úsmevná príhoda. Perfektné účinky krpčiarky na sexualitu vraj objavil pastier kôz, ktorý si všimol, že jeho kozy po konzumácii tejto byliny predvádzajú zvýšenú kopulačnú aktivitu. Každopádne, tradičná ázijská medicína jej pripisuje účinky aj pri liečbe erektilnej dysfunkcie (okrem iného).

👍 Čítaj viac o Krpčiarke.

➡️ Ginko

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je naozaj výnimočný strom. Obsahuje unikátne látky, ktoré sa nazývajú ginkolidy, vďaka ktorým je ginkgo jeden z najlepších rastlinných “liekov” na svete. Pozitívne pôsobí na prenos nervových vzruchov a podporuje tvorbu dôležitých hormónov (acetylcholín, noradrenalín, dopamín a mnohé ďalšie). Podporuje tak nielen intenzívnejšie vzrušenie a rýchlejší nástup stoporenia penisu, ale aj zvýšenú sexuálnu aktivitu a sexuálny apetít.

👍 Čítaj viac o Ginku.

➡️ Sibírsky ženšen

Sibírsky ženšen – Všehojovec štetinatý (Eleutherococcus senticosus) je výborné tonikum, ktoré zvyšuje energiu a podporuje vitalitu. Preto sa dokonca prirovnáva aj ku klasickému – kórejskému ženšenu. Okrem toho, aktívne látky rastliny zvyšujú reprodukčnú kapacitu. V rámci tradičnej medicíny (ruskej, čínskej) sú tiež oceňované jeho pozitívne účinky na imunitu, centrálnu nervovú sústavu, na znižovanie vysokej hladiny cholesterolu a cukru v krvi a činnosť žliaz z vnútornou sekréciou.

➡️ L-Arginín

L-Arginín je semi-esenciálna aminokyselina. Je z pohľadu erekcie tou najvýznamnejšou aminokyselinou (snáď ešte s L-Citrulínom). Je totiž dôležitá pri tvorbe oxidu dusnatého (NO) v tele, ktorý uvoľňuje a rozširuje cievy. Takto má z toho úžitok aj kompletná pohlavná sústava muža i ženy, pričom dostatok krvi v penise znamená lepšiu erekciu, a v ženských pohlavných orgánoch najmä viac citlivosti a následného vzrušenia.

Inak L-arginín tiež podporuje lepšiu výkonnosť, rast a regeneráciu svalov. Aj preto býva obľúbenou súčasťou mnohých doplnkov pre športovcov. A samozrejme prípravkov na zlepšenie erekcie.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium mayenii), extrakt z koreňa100 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt z plodov25 mg
Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum)20 mg
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), extrakt z listov10 mg
Sibírsky Ženšen - Všehojovec štetinatý (Eleutherococcus senticosus)100 mg
L-Arginín500 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), uhličitan vápenatý, stearan horečnatý (protihrudkujúce látky)

➡️ Pozri zloženie prípravku priamo na krabičke

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov - zloženie, dávkovanie

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – zloženie, dávkovanie, upozornenie…

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – účinky

Výživový doplnok Aphrodisia V Ultra Rapid je prezentovaný ako rýchla podpora erekcie pred pohlavným stykom. No má aj ďalšie pozitívne účinky účinky, ktoré zlepšujú intímny život muža. Je to najmä pozitívny vplyv na výdrž pri styku, podpora potencie a vic sexuálneho apetítu.

💕 Lepší a rýchlejší nástup erekcie

To je asi primárny dôvod, prečo by si mal muž zobrať tieto tabletky. Aphrodisia V Ultra Rapid tieto účinky naozaj má, no pravdou je, že sa nedokážu prejaviť po pár užitiach. Prírodné látky, a hlavne rastlinné extrakty, obsiahnuté v prípravku totiž fungujú na dlhodobom vplyve a “z biedy ho nevytrhne” ani dvojnásobná dávka L-arginínu v zložení (1 gram v dennej dávke).

💕 Kvalita erekcie

Kvalita erekcie závisí od mnohých okolností. Tento prípravok naozaj dokáže zlepšiť kvalitu erekcie. Ale zase – po nejakom čase a pravidelnom užívaní tabletiek. Ja odporúčam na okamžitú a o niečo lepšiu podporu použiť s tabletkami aj Aphrodisia XL krém.

💕 Lepšia výdrž

Kvalitná erekcia dokáže vďaka l-arginínu vydržať dlhšie a spolu s pôsobením macy, ktorá sa v zložení prípravku nachádza v obstojnom množstve, je Aphrodisia V Ultra rapid v tomto smere výborný. Spokojnosť (samozrejme po nejakom čase).

💕 Chuť na sex

Chuť na sex, či sexuálny apetít, je veľmi špecifický pojem. Chuť totiž dokáže zvýšiť kadečo (film, predstavy, strava…). Podpora libida je však niečo iné. Hlavne ak sa na ňom pracuje dlhodobo. Ja som po 2 baleniach prípravku v tomto smere extra účinky nepociťoval. Čo by sa však určite do konca zlepšilo (podobne ako u jeho najbližšieho kolegu – klasických tabletiek Aphrodisia V pre mužov).

💡 Väčší penis?

Ak pridáte k užívaniu tabletiek aj používanie krému XL, tak by ste mohli očakávať aj nejaké (aspoň minimálne) zväčšenie vášho penisu. Ak sa tak udeje, tak to bude pri plnej erekcii vďaka lepšiemu prekrveniu vášho nástroja. Nie je to síce výrobcom práve takto prezentované, názov Aphrodisia krém XL evokuje práve tento účinok. Reálne však neočakávajte žiadne centimetre, to teda by ste sa teda načakali.

💡 TIP: Nestačia vám tabletky? Ako ešte viac zefektívniť ich účinky? Ja odporúčam použiť popri Ultrarapide aj už spomínaný “XL” krém Aphrodisia. Súbežné užívanie krému a tabletiek totiž prináša lepší a rýchlejší efekt. I to je jedným z dôvodov, prečo sa dajú v oficiálnom eshope kúpiť aj v 1 spoločnom balíčku (zvýhodnenom, v lepšej cene).

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V Ultra Rapid + Aphrodisia XL krém
Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov a Aphrodisia XL krém pre mužov - balíček, recenzia
 • tabletky na erekciu + krém: Aphrodisia V tabletky pre mužov + XL krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je lepšia erekcia a zvýšený sexuálny apetít

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

S používaním Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sa nespája žiadne riziko vedľajších negatívnych účinkov. Jedinou výnimkou je riziko alergickej reakcie. Je síce úplne minimálne, no ak sa náhodou objaví, v užívaní tabletiek určite už nepokračujte. Opätovné užívanie prípravku potom skonzultujte so svojim lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sa neodporúča užívať deťom, tehotným ženám a dojčiacim matkám a osobám so srdcovocievnymi ochoreniami. Užívanie tabletiek nespôsobuje podľa výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade akýchkoľvek pochybností o užívaní tohto výživového doplnku sa neváhajte obrátiť na svojho lekára či lekárnika. Upozornenie: Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste do teploty 5-25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – cena, zľava a akcia

Tabletky sú na našom trhu voľne dostupné (ako všetky produkty značky Aphrodisia) a predávajú sa vo viacerých obchodoch a lekárňach + prostredníctvom oficiálneho eshopu.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov
Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov
 • výživový doplnok na rýchle skvalitnenie erekcie a zvýšenie libida
 • prírodné zloženie
 • žiadne vedľajšie účinky
 • rýchly nástup účinkov
 • bez receptu

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sa predáva iba v jednej variante a to 💊 10 kapsulové balenie (na 5 pohlavných stykov).

V oficiálnom eshopeAphrodisia.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie iba za 14,90 € (10 kapsúl) – 1 kapsula: 1,49 €, denná dávka: 2,98 €

➡️ Značka Aphrodisia, ako som už niekoľkokrát spomínal, zahŕňa viac produktov – tabletiek (výživových doplnkov) a krémov, určených pre mužov či pre ženy. Preto som pre vás pripravil túto jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých produktov a akciových balení:

variantcena / overená kúpa
Aphrodisia V Ultra Rapid (pre mužov) 10 cps14,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre mužov 60 cps24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia XL krém16,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps14,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 60 cps24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia G krém16,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps + XL krém24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 60 cps + Aphrodisia V pre mužov 60 cps44,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + Aphrodisia G krém + XL krém39,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps + Aphrodisia XL krém + Aphrodisia G krém39,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + G krém24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + SuperPrsia 10 cps14,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps24,90 € / OBJEDNAŤ

Ako sami vidíte, tabletky Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov kúpite výhodne aj v rámci rôznych zvýhodnených balíčkov, napríklad v kombinácii s krémom Aphrodisia XL. Ak sa chcete potešiť obaja, tak v tom prípade je pre vás vhodný set s krémami (“XL” pre mužov a “G” pre ženy). Možností je viac, stačí si jednoducho len dobre vybrať (Môj TIP).

Na posilnenie erekcie dlhodobo je lepšia Aphrodisia V pre mužov

Na posilnenie erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu dlhodobo je vhodnejší práve tento variant.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
 • certifikovaný výživový doplnok
 • na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • dostupný bez receptu
 • dobrá cena
 • pre všetkých mužov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca Imperial Vitamins je na našom trhu už naozaj celkom dlho a je to už overená značka. Preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu Aphrodisia.sk máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia a zvýhodnených balíčkov, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: momentálne prebieha akcia pre všetky produkty eshopu DOPRAVA diskrétne zadarmo
 • zľava 2 € na nákup produktov značky Aphrodisia na oficiálnej stránke

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov ZĽAVOVÝ kupón na 2 € – zadaj do objednávky: aphrodisia2

Práve prebieha aj… (leto 2019), pozri akciu v eshope Aphrodisia.sk:

Aphrodisia V - darček za nákup nad 30 €

 

Kde ho kúpiť

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať aj v lekárni (kamennej, na internete). Na kúpu tabletiek nepotrebujete žiaden recept, a teda ani žiadne odborné vyšetrenie u lekára.

Najvýhodnejšie a najpohodlnejšie so zárukou originality ho kúpite priamo na stránke výrobcu. Takto máte istotu, že:

 • produkt je vždy na sklade (čo napríklad v lekárni nie je vždy reálne možné)
 • máte k dispozícii rôzne zvýhodnené balíčky a kombinácie prípravkov (inde ich nemajú – overoval som to)
 • v drvivej väčšine prípadov aj lepšiu cenu, ak je aj niekde v ponuke internetovej lekárni o niečo nižšia, tak nezabudnite ešte prirátať k cene tabletiek aj dopravu, čo vám nákup určite predraží (v oficiálnom eshope výrobcu je doprava ZADARMO až do odvolania)
 • všetky produkty značky Aphrodisia na jednom mieste s maximálnym servisom a zákazníckou podporou

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

 

Ako kúpiť a objednať

Veľmi dobre sa nakupuje práve prostredníctvom spomínanej oficiálnej stránky. Je to jednoduché, pohodlné a výhodné – v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – samostatne krém, tabletky alebo zvýhodnený balíček
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – ZDARMA (momentálna akcia, inak 2,40 €), klasické prepravné podmienky
Kuriér UPS – ZDARMA (momentálna akcia, inak 4,98 €), doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní

 • zaplatiť môžete na dobierku (nie je spoplatnená žiadnym dodatočným poplatkom), ale aj vopred prevodom na účet
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

Okrem toho si tabletky a samozrejme aj ostatné produkty značky Aphrodisia objednať i z Čiech. Potom však rátajte s tým, že predpokladaná doba doručenia je približne do štyroch pracovných dní a cena za doručenie Slovenskou poštou do zahraničia (CZ) 8,90 €.

 

Užívanie a dávkovanie

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov sa odporúča užívať v množstve 💊💊 2 kapsuly naraz 1-2 hodiny pred pohlavným stykom. A zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna denná dávka sú 2 kapsuly. Tabletky neodporúčam kombinovať s alkoholom, potláča sa tak ich účinnosť. Pre ešte výraznejšie účinky ich môžete kombinovať s intímnym krémom Aphrodisia XL.

Prípadne môžete pokojne užívať aj 💊 1 kapsulu 2 x denne po jedle (rátajte však s vyššou cenou za dennú dávku = 3 €).

 

Najväčšie výhody Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov z môjho pohľadu

 • okamžitá podpora erekcie (pre lepší efekt odporúčam kombinovať s krémom)
 • prírodné zloženie s látkami, ktoré prospievajú celému pohlavnej sústave muža
 • tabletky sa dajú užívať aj dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • je dostupný bez receptu, ale kúpite ho aj v lekárni ak veľmi chcete
 • vhodný pre mužov bez obmedzenia veku
 • overený výrobca a zákaznícky prívetivý oficiálny eshop
 • poštovné zdarma pri každej objednávke + pravidelne iné akcie
 • rýchle a diskrétne doručenie od predajcu

 

Moje vlastné skúsenosti

Poviem to na rovinu. Na okamžitú podporu erekcie s rýchlym nástupom účinkov som užíval už aj lepšie prípravky (eJoy, Zerex Klasik, Proerecta). No Aphrodisia V Ultra Rapid má v porovnaní s nimi jednu nespornú výhodu. Tabletky sa dajú užívať spolu s použitím krému. A bolo to fakt výborné. Nepredbiehajme však úplne, najprv vám poviem, ako som tabletky užíval:

V čase keď som rátal s pohlavným stykom, som približne hodinku, hodinku a pol pred ním užil 2 tabletky. Od 3 pohlavného styku som začal používať krém na vylepšenie účinkov. Minul som 1 krabičku prípravku a užil si celkom 5 x.

➡️ Výsledky testovania

Pravdupovediac, nič extra som pri prvých dvoch stykoch nezaznamenal (žiaden rýchlejší nástup). Čo sa týka erekcie – tak tá bola uspokojivá s priemernou dĺžkou trvania. Po zapojení krému to bolo lepšie. Neviem presne koľko pozitív mám pripísať práve jemu, no s ním som si to užil oveľa viac ako bez neho. Z dlhodobého pohľadu neviem účinky tohto prípravku zhodnotiť, pretože som ho tak dlho neužíval a pri cene za jednu dávku (takmer 3 €), som dal prednosť radšej klasickému variantu Aphrodisia V pre mužov (0,84 € denná dávka).

Spomeniem ešte to, že z hľadiska vedľajších účinkov je tento výživový doplnok úplne v poriadku. Počas celej doby užívania sa u mňa neprejavil ani náznak nejakých problémov.

 

Zerex vs. Aphrodisia V

Aphrodisia V pre mužov sa zvykne na internete často porovnávať s tabletkami značky Zerex (pozri moju recenziu). Tabletky na dlhodobé užívanie sa prirovnávajú k Zerexu Ultragold, a Aphrodisia V Ultra Rapid zase k Zerexu Klasik. Výsledok? Zerex v tomto súboji vyhráva takmer na celej čiare (hlavne v tom druhom spomenutom prípade).

Klasická Aphrodisia V pre mužov je na tom lepšie a dokáže Zerexu konkurovať o niečo viac (napríklad aj cenou). Každopádne je reálne možné, že práve Aphrodisia u niektorých mužov zaberie lepšie ako iné tabletky na erekciu. Ak vám náhodou nesadne ani jeden spomínaný typ, tak podobné účinky ako Zerex má čoraz populárnejší britský eJoy.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Aphrodisia V pre mužov je na našom trhu už dostatočne dlho na to aby získala referencie od mnohých mužov. Poďme sa teraz pozrieť ako ostatní užívatelia hodnotia konkrétne variant Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov:

ℹ️ Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – “ďakovačka”

“…čítal som na to recenzie na internete, no moc som tomu neveril. Ale povedal som si, že to nie je až toľko peňazí, že to vyskúšam. A zostal som prekvapený. Produkt Aphrodisia V ultra rapid mi naozaj pomohol ku kvalitnejšej erekcii. ďakujem…” (richard)

ℹ️ Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov – “nespokojnosť”

“…skúsil som a myslím, že žiadne očakávané reakcie nenastali, škoda, vyhodené peniaze. Ale ako výživový “doplnok”, dobré, ibaže trošku drahé…” (andy)

ℹ️ Heureka

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov - skúsenosti Heureka

 

Časté otázky

Na internete možno v rôznych diskusiách a fórach nájsť otázky týkajúce sa aj priamo tabletiek Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov (síce o dosť menej ako ku klasickému Aphrodisia V pre mužov, ale predsa). Pridávam ich aj do tejto recenzie spolu s mojimi odpoveďami:

❓ Môže sa skombinovať Aphrodisia V Ultra Rapid s klasickou variantou Aphrodisia V pre mužov?

Oba prípravky majú prírodné zloženie, takže áno, je to možné. Každopádne, ak klasické tablety užívajú dlhodobo, v deň keď by sa nasadili Ultra rapid (1-2 hodiny pred stykom), dávku Aphrodisia V pre mužov je potrebné naopak vysadiť.

❓ Je potrebné kvôli týmto tabletkám návšteva u lekára?

Nie, nie je to treba. Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov je voľne dostupný výživový doplnok, ktorý dostanete kúpiť aj v lekárni (v oficiálnom eshope je to však podľa mňa výhodnejšie a pohodlnejšie s pravidelnými akciami). Pokiaľ však jestvujú akékoľvek pochybnosti (hlavne čo sa týka interakcie s inými liekmi) konzultácia s lekárom je samozrejme vhodná.

❓ Čo robiť, ak sa počas užívania týchto tabletiek nepocítia ŽIADNE pozitívne účinky?

Skúste ich užívať dlhšie ako jeden 2 dni. Pokiaľ to s vašou erekciou nie je veľmi vážne, tak vyskúšať môžete aj nejaký ďalší a pre vás možno účinnejší prípravok ako je Zerex, eJoy, Proerecta, či E-reX 24. Vážnejšie problémy je potrebné riešiť u lekára. Erektilná dysfunkcia bez liečby nie je žiadna “prechádzka ružovým sadom”.

❓ Môžu sa tabletky súbežne aplikovať aj s inými prípravkami podobného zamerania?

Myslím, že odpoveď poznáte. Nie. Nie je totiž nikdy dopredu jasné, ako by medzi sebou reagovali látky z dvoch rozličných prípravkov. V tom lepšom prípade by si navzájom negovali účinnosť, v tom horšom by sa mohli vyskytnúť nejaké zdravotné komplikácie. Výnimku tvorí súbežné použitie tabletiek a krému, čo výrobca (a ja sa pripájam) výslovne odporúča.

 

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov a pár slov na záver

Čo dodať k týmto tabletkám na záver recenzie? Nuž asi len toľko, že Aphrodisia V Ultra Rapid určený na rýchlu podporu erekcie môžete vyskúšať s pokojným svedomím i napriek tomu, že pre tento účel jestvujú u nás i lepšie produkty. Prečo? Pretože sa pokojne môže stať, že práve vám tieto tabletky pomôžu viac a vykážu lepší efekt ako u mňa. Na podporu si pribaľte ešte krém a šanca sa opäť zvyšuje.

Inak, Aphrodisia V Ultra Rapid preukazuje všetky dobré vlastnosti overených značiek ako je bezpečnosť pri užívaní a takmer žiadne riziko vedľajších účinkov. Čomu určite vďačí za svoje prírodné zloženie a faktu, že pri jeho výrobe neboli použité žiadne zbytočné umelé látky navyše.

Najpohodlnejšou cestou ako sa k nim dostanete je nákup prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu, máte tak istotu, že dostanete 100% originál, produkty sú vždy skladom a dostupné aj vo výhodných balíčkoch s ďalšími produktami.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodné zloženie
 • aj na dlhodobejšie užívanie
 • žiadne vedľajšie účinky
 • rýchly nástup účinkov
 • bez receptu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Aphrodisia V pre mužov je prírodný výživový doplnok na rýchlu podporu erekcie a výkonu pred pohlavným stykom.

3.5

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov

✅ Cena: 14,90 €
✅ Balenie: 10 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly naraz 1-2 hodiny pred pohlavným stykom

Chcem Aphrodisia V Ultra Rapid Aphrodisia.sk
Vývoj ceny Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia XL krém pre mužov
Aphrodisia XL krém pre mužov
➡️ primárne: krém na lepšiu a dlhšiu erekciu
✅ krém na erekciu aj predĺženie penisu
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ krém kúpite bez predpisu alebo receptu
✅ dobrý pomer ceny a výkonu
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.