Primulus – tabletky pre každého muža, ktorého trápi nedostatok testosterónu a únava (veľká recenzia)

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 1
Primulus
 • Balenie: 60 tabliet
 • Dávkovanie: 2 tablety denne
 • Dostupnosť: Skladom
23,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Primulus.sk

Vek je len číslo, poviete si optimisticky, ale ruku na srdce. Naozaj vám s pribúdajúcimi rôčkami neklesá chuť robiť všetko tak ako za mlada? A teraz nemyslím hneď na sex, ale aj celkovo na život. Za všetkým hľadaj prirodzený pokles pohlavných hormónov v tele muža a najmä testosterónu. Čo sa s tým dá robiť? Tak napríklad užívať ten správny prípravok. Primulus je vyhľadávaným výživovým vitamínovým doplnkom pre prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu u mužov. Účinne podporí vitalitu, nabudí k lepším výkonom, telu poskytne dostatok energie na celý deň (a noc).

Primulus je prípravok špeciálne vyvinutý pre mužov vo forme ľahko stráviteľných tabliet s vysokou koncentráciou účinných látok. Aké to sú? Všetky potrebné informácie o Primuluse sa dozviete práve v tejto recenzii. To znamená, že nielen jeho presné zloženie ale aj jeho účinky a dôležité informácie o jeho užívaní a dávkovaní aby sa dokázali naplno prejaviť. Dozviete sa kde ho pohodlne kúpiť, v akom balení a za akú cenu. Podstatné sú pre každého záujemcu istotne reálne skúsenosti s jeho užívaním (skúšal som ho ja, mnoho ďalších mužov…) – tie si môžete v tejto recenzii prečítať tiež.

doba testovania tabletiek3 mesiace
prvé účinkyv priebehu niekoľkých dní
na recept⛔️ NIE
viac energie, menej únavy⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
viac testosterónu⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne 25-30+)
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 10 %, zadajte TST0118
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Primulus – charakteristika, balenie a určenie

Primulus je produkt českej skupiny nadšencov a na trh vstúpil už v roku 2015. K dnešnému dňu má s Primulusom skúsenosti už viac ako 20 tisíc spokojných užívateľov. Jedná sa o prírodný výživový doplnok, ktorý je laboratórne testovaný a spĺňa všetky legislatívne normy a požiadavky pre jeho predaj u nás. Na kúpu nepotrebujete mať recept, nie je to liek na predpis.

➡️ Výrobca

Primulus sa vyrába, ako som už spomínal, v ČR (firma Primulus Group s.r.o. Ostrava) a je prezentovaný ako produkt partie 3 nadšencov, ktorí sa rozhodli prísť na trh s niečím, čo viditeľne vylepší život každého muža – “Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť, a ktorý budeme sami používať.” To bol citát z oficiálnej stránky Primulus.sk, kde nájdete celý príbeh vzniku Primulusu a dokonca aj fotografie samotných tvorcov. Existuje už aj ďalší produkt z dielne Primulus Group, ktorý je určený ženám s názvom Feminus (čítaj aktuálnu recenziu).

➡️ Balenie

Balenie Primulusu sa od tých ostatných odlišuje – ako celá filozofia produktu. Už na prvý pohľad sa jedná o luxusné prevedenie, plusom je moderný a praktický dizajn – môžete ho rozdeliť na menšie – takzvané “cestovné balíčky” a mať ho tak stále pri sebe.

Na krabičke nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 60 tabliet a vydrží na celý 1 mesiac.

Primulus sú potom vlastne klasické tablety v blistri. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

Primulus - tablety

➡️ Určenie

Primulus je určený pre všetkých mužov, ktorých trápi, že ich dni sú čoraz častejšie únavnejšie, ktorí sledujú postupnú stratu svalovej hmoty, ktorí so zdesením sledujú ako im neúprosne klesá libido… Všetko ako následok zníženej hladiny testosterónu v tele. Keďže jeho úbytok sa prejavuje s postupom veku, tak Primulus najlepšie využijú najlepšie muži minimálne s tridsiatkou “na krku” a seniori, ktorí to s aktívnym životom (aj intímnym) ešte nemienia vzdať.

 

Primulus a jeho kompletné zloženie (účinné látky)

Na zložení Primulusu si dal výrobca naozaj záležať a prispôsobil ho presne a cielene k potrebám muža. Všetky látky obsiahnuté v prípravku totiž majú svoje opodstatnenie.

Primulus obsahuje extrakty z tradičných bylín, ktoré podporujú normálnu hladinu testosterónu v tele (senovka a kotvičník), výťažok z čierneho korenia, ktorý urýchľuje vstrebávanie ďalších účinných látok, vitamíny a dôležité minerály.

Poďme sa na zloženie “multivitamínu” Primulus pozrieť bližšie:

Rastlinné extrakty

➡️ Senovka grécka

Vedeli ste, že Senovka grécka (ľudovo aj seno grécke, senenka grécka, pískavica, anglicky fenugreek) je najstaršia kultúrna plodina? Nie? Tak už to viete. Už od staroveku sa o nej vedelo, že priaznivo pôsobí na trávenie – žalúdok a črevá, že tlmí pálenie v žalúdku pričom ho vôbec nedráždi… Okrem toho dokáže pozitívne vplývať na hladinu pohlavných hormónov v tele (testosterón u muža) a je teda výdatnou pomocou na obdobie mužského prechodu – andropauzy, ktoré je charakteristické jeho úbytkom. Podporuje lepšie prekrvenie tkanív a orgánov a aj preto možno senovku zaradiť medzi výborné a overené afrodiziaká. 👍 Čítaj viac o rastline na Afrodiziakum.sk: Senovka grécka Fenugreek – posilní libido muža

➡️ Tribulus Terrestris

Tribulus, alias Kotvičník zemný obsahuje unikátne látky (zmes fytosterolov), ktoré podporujú rast svalovej hmoty a zrýchľujú látkový metabolizmus. No jeho nepochybne najväčším plusom je to, že prirodzene dokáže vplývať na tvorbu testosterónu. A to samozrejme aj vo vyššom veku, kedy je jeho hladina nízka. Mimoto urýchľuje regeneráciu po fyzicky ťažších výkonoch (nemusia to byť len tie v posteli) a podporuje potenciu (tvorba zdravých spermií), čo ocenia najmä starší muži, ktorí sa ešte chcú stať otcami. Taktiež vplýva na zdravie prostaty, pretože zabraňuje jej hypertrofii a zápalom. 👍 Čítaj viac o rastline na Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

➡️ Piper nigrum

Primulus obsahuje aj extrakt z čierneho korenia. Prečo? Nuž je to známy antioxidant a aditívum, pričom jeho prítomnosť v medicínskych preparátoch urýchľuje vstrebávanie ostatných účinných látok nachádzajúcich sa v prípravku.

Čierne korenie sa tiež považuje za výborné afrodiziakum, a to hlavne vďaka tomu, že obsahuje látku zvanú piperín. Ten doslova rozprúdi krv v celom tele. Podobné vlastnosti má inak aj známe kajenské korenie (druh čili papričiek).

 

 

Vitamíny

➡️ Vitamín D3

Kalciol, či cholekalciferol je dôležitý vitamín hlavne pre lepšie vstrebávanie vápnika a fosforu v ľudskom tele, normálnu činnosť svalov, či správnu funkciu imunitného systému. Tento “slnečný” vitamín (prirodzene sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia) je u väčšiny Európanov “nedostatkový tovar”, pretože dĺžka slnečného svitu nie je na väčšine nášho kontinentu pre tvorbu dostatočného množstva vitamínu D3 postačujúca. Primulus obsahuje v 1 dávke až 2000 jednotiek UI.

➡️ Vitamín B6

Pyridoxín má mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Podporuje tvorbu a obnovu svalstva, preventívne pôsobí proti nervovým ochoreniam, vylepšuje náladu… Takisto je dôležité, že podporuje lepšie vstrebávanie dôležitých minerálov ako je zinok a horčík (ktoré v Primuluse nájdete tiež). Prispieva tiež k normálnemu energetickému metabolizmu, tvorbe cysteínu, či k normálnej funkcii imunitného systému.

➡️ Vitamín C

Kyselina askorbová je najmä významný antioxidant a jej prospech pre ľudský organizmus je v podstate až nedozierny. Podieľa sa na syntéze kolagénu napríklad, ďalej podporuje lepšie vstrebávanie železa, chráni telové tkanivá pre starnutím vplyvom pôsobenia voľných radikálov, stimuluje tvorbu červených aj bielych krviniek… Je to dôležitý vitamín, ktorého nedostatok spôsobuje zníženú obranyschopnosť, častejšie infekcie, opuchy kĺbov a ďasien, dokonca aj depresiu a zníženú výkonnosť organizmu.

➡️ Vitamín B7 – biotín

Biotín, alebo inak aj vitamín H, podporuje látkový metabolizmus v tele a najmä lepšie vstrebávanie tukov. Posilňuje tiež rast vlasov a je dôležitý pre pokožku (ochrana pred kožnými zápalmi a ekzémami).

 

Minerály

➡️ Zinok

Je to jeden z najpotrebnejších prvkov v tele človeka, hoci sa v ňom nevyskytuje vo veľkom množstve. Je nevyhnutný pre aktivitu viac než 200 enzýmov, syntézu DNA… Známy je jeho vplyv na pohlavnú sústavu muža a tvorbu hormónov. Podporuje plodnosť, zamedzuje zväčšeniu prostaty, padaniu vlasov, poruchám rastu, zápalom kože… V Primuluse je zastúpený vo forme citranu zinočnatého (TriZinc Citrate), ktorý patrí do skupiny chelátov – tie sú pre ľudské telo v podstate prirodzenou formou minerálnej látky a sú tak omnoho lepšie vstrebávané než organické či anorganické formy minerálov.

➡️ Horčík

Je významný prvok, ktorý je pre ľudské telo nenahraditeľný, pretože sa vyskytuje najmä vo vnútri buniek. Podieľa sa na mnohých metabolických pochodoch, pomáha regulovať činnosť štítnej žľazy a prostaty, potláča stres. Jeho nedostatok spôsobuje mimoiné aj zvýšenú podráždenosť a únavu, problémy s kardiovaskulárnym systémom, obličkami… V Primuluse je horčík zastúpený v unikátnej forme Aquamin Marine Magnesium.

➡️ Selén

Selén je pre ľudské telo významný najmä ako antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi a teda bráni ich rýchlemu starnutiu. Vplýva tiež na mnohé enzýmové procesy čím vlastne podporuje imunitný systém, funkciu pečene, štítnej žľazy, ale správnu tvorbu spermií. Jeho nedostatok sa prejavuje najmä zvýšenou únavou a svalovou slabosťou, ale aj zvýšenou tvorbou lupín napríklad.

💡 Primulus – špeciálne vyvinuté zloženie pre mužov:  Všetky spomenuté bioaktívne látky nachádzajúce sa v multivitamíne Primulus sú nakombinované tak, aby ich vplyv na mužský organizmus bol vďaka synergickým väzbám čo najlepší!

 

Zloženie látok v 1 tablete Primulus

látkamnožstvo
Senovka grécka Fenugreek (Trigonella foenum-graecum), extrakt zo semien175,3 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), 60% steroidných saponínov150 mg
Piepor čierny Čierne korenie (Piper nigrum), extrakt5 mg
Horčík122,5 mg
Zinok7,68 mg
Selén2,75 μg
Vitamín C50 mg
Vitamín B61 mg
Vitamín B730 μg
Vitamín D325 μg (1000 UI)

Prídavné látky: sorbitol, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

Pozri si zloženie prípravku priamo na luxusnej krabičke

Primulus - balenie - zloženie, dávkovanie

Presné zloženie, odporúčané dávkovanie a upozornenia na rubovej strane balenia Primulus…

 

Primulus a jeho účinky

Primulus je výborný práve preto, že je určený priamo pre muža. To znamená, že rieši typicky mužské záležitosti ako problémy s potenciou, nedostatok testosterónu, s nedostatočným libidom, či prostatou. Perfektné tiež je, že spektrum účinkov je dostatočne široké a zahŕňa aj pomoc s posilnením imunity, dodanie energie a potlačenie únavy, nervozity a stresu.

💕 Menej únavy – viac energie

Ak máte pocit, že vaša únava už prechádza do chronickej fázy, je nevyhnutné aby ste konečne prebrali a vymanili sa zo stavu permanentnej vyčerpanosti. K tomu dobre poslúži práve Primulus, ktorý vďaka svojmu zloženiu poskytne každému mužovi dostatok energie na dlhú dobu.

Iste, na trhu určite existujú aj silnejšie “povzbudzovače”, no berte to tak, že je to ich jediný účel. Na druhú stranu Primulus okrem potláčania únavy zaberá aj v mnohých ďalších oblastiach.

💕 Menej nachladnutí a nádchy

Ak bývate častejšie chorí, je to vlastne dôsledok vášho oslabeného imunitného systému. Aj v tomto dokáže byť Primulus nápomocný. Vďaka aktívnym látkam prípravku sa obranyschopnosť organizmu posilňuje. Najviac to ocenia hlavne staršie ročníky, ktorým oslabená imunita dokáže napáchať väčšie škody.

💕 Väčšie svaly

Pociťujete úbytok svalovej hmoty? Chcete ju opäť nabrať? Tak okrem cvičenia vám k tomu môže Primulus pomôcť dospieť o niečo skôr. Nie je to zase extra viditeľný efekt (tento proces podporuje akurát Kotvičník), ale pozitívny vplyv na pohybovú sústavu tento prípravok určite má.

💕 Lepšia nálada

Dobrá nálada je vlastne optimálny stav našej mysle. A na náladu vplýva množstvo faktorov. Zlepšenie psychických výkonov a funkcie nervovej sústavy má v Primuluse “za úkol” najmä Senovka grécka v spolupráci s dôležitými minerálmi.

💕 Väčší sexuálny apetít – libido

V neposlednom rade sa užívaním Primulusu zvyšuje aj váš sexuálny apetít. Libidu jednoducho prospieva vyššia hladina testosterónu, čo zabezpečí najmä Tribulus a aj Senovka. V tomto ohľade je tento prípravok naozaj na úrovni, dlhodobejším užívaním Primulusu naozaj významne a viditeľne dochádza k silnejším pocitom – chuti na sex.

 

Zopakujme si teraz v skratke, čo vďaka užívaniu Primulusu získate (vďaka ideálnej kombinácii prírodných látok s preukázaným pozitívnym účinkom):

 • ideálnu pomoc s únavou a vyčerpaním (psychickým i fyzickým)
 • podporu obranyschopnosti organizmu, očakávajte menej prechladnutí a viróz
 • optimálnu hladinu testosterónu v tele (podporu jeho tvorby a vylučovania)
 • lepšie fungovanie pohybovej sústavy – mierna podpora rastu svalovej hmoty
 • pomoc s nepriaznivými prejavmi stresu, posilnenie psychiky
 • viac nabudené libido – silnejší sexuálny apetít

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Keďže má Primulus na 100 % prírodné zloženie, žiadne nepríjemné vedľajšie účinky nemusíte očakávať. Ak máte obavu, že sa snáď týmto produktom “pretestosterónujete” tak vedzte, že v jeho zložení sa žiadne zakázané a nebezpečné látky nenachádzajú a Primulus vám v žiadnom prípade testosterón nad vašu prirodzenú hladinu nepodvihne.

Snáď jediným rizikom je alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku. Ak sa to stane vám, užívanie prípravku prerušte a o prípadnom ďalšom užívaní sa porozprávajte so svojim lekárom.

Ja osobne som za celú dobu užívania Primulusu (3 mesiace) nepocítil ani “závan” negatívneho prejavu. Určite sa ale treba držať výrobcom odporúčaného dávkovania (maximálna denná dávka 2 tabletky), hoci pri pohľade na zloženie a koncentráciu látok je zrejmé, že ani vyššia dávka by pre organizmus nemala predstavovať väčšie riziko.

 

Kontraindikácie a interakcie

Primulus nie je určený deťom a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní neboli zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiace s užívaním výživového doplnku Primulus, obráťte sa prosím na svojho lekára či lekárnika.

Prípravok skladujte na suchom a tmavom mieste s teplotou do 25 °C a mimo dosahu detí. Chráňte ho pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Primulus je výživový doplnok, v žiadnom prípade to nie je liek či náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Primulus a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Primulus okrem svojej účinnosti prekvapuje aj svojou cenou. Príjemne. Za cenu 23,00 € máte k užívaniu jedno základné balenie, s tým, že vám vydrží na celý 1 mesiac –  obsahuje až 💊 60 tabletiek.

To znamená, že za dennú dávku zaplatíte iba 0,76 € (1 tabletka 0,38 €). Necelých 80 centov teda dáte za niečo, čo vám dodá dostatok energie na celý deň a dlhodobo podporí váš boj s andropauzou zvýšením produkcie testosterónu. Koľko dáte vy denne za rôzne “energeťáky”, kávu a iné posilňovače? A to ešte nehovorím o tom, že tieto tabletky v luxusnom balení môžete bez obáv objednať aj pre svojho blízkeho ako darček (samozrejme ho najprv vyskúšajte na sebe).

💡 TIP na produkt - Primulus
Primulus
 • tabletky/multivitamíny pre všetkých mužov
 • komplexný výživový doplnok na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu
 • výživový doplnok so širokým spektrom účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 10 % – zadajte TST0118
23,00 €

💡 TIP č.1: známy a obľúbený produkt💡 TIP č.2: rýchle dodanie

➡️ Zľavy a akcie

Primulus je prémiová značka a dokáže ponúknuť svojim zákazníkom viacero zliav a akcií, momentálne tak máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma (kuriér Slovenská pošta, UPC)
 • akcia: možnosť pravidelného odberu
 • bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Primulus – ZĽAVOVÝ kupón na 10 % – zadaj do objednávky: TST0118

 

Kde kúpiť Primulus

Prípravok podľa mojich informácií nie je u nás dostupný v lekárňach (hľadal som ako v kamenných, tak i online obchodoch na internete). V Čechách jedine v ponuke pobočiek siete Česká Apotéka (Brno, Praha, Ostrava a Havířov). Na Slovensku sa s predajom Primulusu v lekárni ani neráta.

Výrobca to zdôvodňuje logicky:V súčasnej dobe sú poplatky distribútorov a lekárenské marže natoľko vysoké, že výrobok by v prípade veľkoobchodnej spolupráce musel byť o dosť drahší. Vzhľadom na zloženie a vysoký obsah účinných látok je jeho výrobná cena vysoká a nejedná sa tak o vhodný produkt pre lekárenský predaj, kde je kladený dôraz na slabšie zloženia produktov s vyššou maržou.”

💡 TIP:  Jedinou možnosťou ako si u nás Primulus zaobstarať je teda nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu. Ak za objednaný tovar zaplatíte online platobnou kartou, alebo dobierkou, je okamžite ešte v ten deň expedovaný.

💡 TIP na produkt - Primulus
Primulus
 • tabletky/multivitamíny pre všetkých mužov
 • komplexný výživový doplnok na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu
 • výživový doplnok so širokým spektrom účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 10 % – zadajte TST0118
23,00 €

💡 TIP č.1: známy a obľúbený produkt💡 TIP č.2: rýchle dodanie

 

Ako kúpiť a objednať

Primulus si dokážete kúpiť prostredníctvom oficiálneho eshopu na internete veľmi jednoducho. Je to pohodlné, diskrétne a v neposlednom rade aj rýchle. Objednávka online prebieha v podstate tak, ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vo formuláre vyplníte osobné údaje vrátane vášho mena, miesta doručenia a kontaktu na vás (telefón a email)
 • zvolíte si počet balení (1-50)
 • zvolíte spôsob dopravy a platby*
 • objednávku si ešte pre istotu skontrolujte, či sú vyplnené údaje správne
 • “odfajknete” súhlas s obchodnými podmienkami
 • a nakoniec ju odošlete jediným klikom (záväzná objednávka)

➡️ *Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou
 • zaplatiť môžete na dobierku, ale aj vopred prevodom na bankový účet, online platobnou kartou (debetnou či kreditnou)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná okamžite ešte v deň prijatia vašej objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Primulus je prípravok, ktorý sa užíva dlhodobo a aj preto je jeho dávkovanie nastavené veľmi jednoducho. Výrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 2 tabletky denne, najlepšie 1 ráno a 1 večer behom jedla (ak sa však pozabudnete, môžete ich užiť aj naraz v jeden čas)
 • dávku nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistou vodou
 • ak si zvyknete Primulus užívať vždy v pevne stanovenom čase, tak verte tomu, že vaše telo si lepšie a rýchlejšie zvykne na aktívne látky prípravku a efekt užívania sa prejaví oveľa skôr (moja skúsenosť)
 • ale i tak rátajte s tým, že doba nástupu účinku je značne individuálna a závislá najmä od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak – nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo len zbytočne vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • široké spektrum účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • komplexné účinky na mužský organizmus
 • aj podpora prirodzenej tvorby testosterónu a tým aj pozitívny vplyv na celkové sexuálne zdravie
 • vhodný pre mužov všetkých vekových kategórií – u mladších aj na rast svalovej hmoty, u starších zase skôr pomoc s nižšou hladinou testosterónu
 • pri užívaní prípravku nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky – vhodný na dlhodobé užívanie
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy 2 tabletky denne, ráno a večer)
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, laboratórne odskúšaný
 • voľne dostupný prípravok, na ktorý nepotrebujete recept ani vyšetrenie u lekára
 • možnosť pravidelného odberu – Primulus vám môže byť odosielaný pravidelne každých 30 dní (jednoducho a pohodlne)
 • luxusné balenie – vhodný darček pre každého muža
 • balenie obsahuje menšie „cestovné“ verzie, ktoré môžete mať pri sebe na cestách
 • overený oficiálny eshop – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, prípadne aj na telefónnej asistenčnej linke (v pracovných dňoch od 7:00 do 14:00), zaručená originalita prípravku

Moje vlastné skúsenosti

Poviem vám na rovinu, že Primulus ma zaujal aj na základe príbehu ako a prečo vznikol (tu si ho môžete prečítať celý). Určite viac však zavážilo jeho zameranie a keďže sa dlhodobo zaoberám testovaním a skúšaním prípravkov zameraných na podporu sexuálneho zdravia muža, nemohol som v žiadnom prípade Primulus vynechať.

Už na prvý pohľad ma zaujal dizajn produktu a grafické prevedenie, nehovoriac o šikovnom “cestovnom” prevedení. Prípravok som poctivo a pravidelne užíval celé 3 mesiace a rád sa s vami podelím o moje skúsenosti:

Primulus - luxusné balenie

doslova luxusné balenie Primulus-u

 

➡️ Výsledok môjho testu?

Prvé účinky sa prejavili hneď v prvom týždni užívania. Viac energie, viac vitality, lepšia nálada – to sú naozaj cenné bonusy užívania Primulusu hneď od začiatku užívania. A postupom času sa začali prejavovať aj ostatné, výrobcom deklarované, účinky. Najviac ma potešil fakt, že som sa cítil oveľa mužnejšie ako predtým a mal viac chuti na sex. Nebolo to spočiatku nejako extra signifikantné, no čím dlhšie som prípravok užíval, tým to bolo lepšie.

Určite nezanedbateľný je fakt, že Primulus má tiež výborný pomer ceny a výkonu (za necelých 0,80 € na deň), a komunikáciu s eshopom a následne aj jeho rýchle dodanie tiež hodnotím na jedničku. Priamo na zlepšenie erekcie to určite nepostačí (na to tu sú iné kvalitné prípravky), no mierne pozitívny efekt sa prejavil dokonca aj v tejto oblasti.

S pokojným svedomím ho môžem odporučiť každému chlapovi, ktorému úbytok energie a vekom znížená hladina testosterónu spôsobuje menšie problémy, ktoré sú jednoznačným prejavom nastupujúcej andropauzy (napríklad znížené libido a menej chuti na sex, prípadné problémy s erekciou a s tým súvisiace nedobré psychické rozpoloženie).

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, recenzie)

Zamerajme sa teraz aj na skúsenosti ostatných mužov, ktorí Primulus vyskúšali a podelili sa so svojimi dojmami na internete. Prevažná väčšina hodnotení je pozitívna a celkovo som nadobudol dojem, že Primulus si niektorí poriadne obľúbili. Na prvom mieste bol najlepšie hodnotený “nabudzovací” účinok, kedy viacerí chválili väčší príliv energie a vitality. Takisto je v pohode aj jeho cena, čo pri dlhodobom užívaní prípravku určite hrá svoju rolu (v podstate sa zmestíte pod 1 € za deň).

Na druhú stranu, ako problém niektorí hodnotia rýchlosť nástupu ostatných účinkov a to, že nie všetky sa prejavia až tak viditeľne. Spomína sa tiež fakt, že Primulus má široké spektrum účinkov ale ani v jednom nevyniká. Nuž, každý máme iné nároky, ale ak niekto očakáva od výživového doplnku zázraky na počkanie (príklad z Heureky), má smolu… takto to nefunguje.

Poďme sa teda spolu pozrieť na niektoré zaujímavé postrehy k Primulusu, na ktoré som na internete natrafil:

ℹ️ Každý si ten svoj produkt raz nájde…

„…ja som osobne vyskúšal produkt Primulus, ktorý ma milo prekvapil. Pretože cvičím skoro každý deň a chodím neustále na nočné, som výrazne unavený. Po tomto produkte som jednak začal naberať svalovinu rýchlejšie a mal väčšiu silu, ale tiež som mal oveľa viac energie a lepšie sa mi vstávalo. Ale myslím si, že každý si musí nájsť ten správny produkt pre seba…“ (PavelV)

ℹ️ Primulus ako vitamíny…

„…ja beriem Primulus ako vitamíny, čo aj v podstate sú…, primárne by som to však nevidel ako supervec na zvýšenie testosterónu i keď obsahuje tribulus. Mňa skôr oslovila tá senovka a ešte to, že je tam fakt vyvážené zloženie. Takže ja som spokojný, cena je fajn, neobjednávam to vždy zvlášť, vždy mi príde info, že či chcem poslať ďalšie balenie, tak len potvrdím, zaplatím a o chvíľku ich mám doma….“ (jojo)

FAQ, alebo často kladené otázky

 

❓ Prečo vôbec Primulus vyskúšať?

Pretože ak vám únava a nedostatok energie spôsobujú čoraz viac problémov v bežnom i intímnom živote, tak Primulus vám s tým môže efektívne pomôcť vďaka svojmu unikátnemu a vyváženému zloženiu.

❓ Oplatí sa ho užívať aj v mladšom veku?

Ja si myslím, že áno. Mladému človeku pomôže s rastom svalstva, a vitamíny či minerály, ktoré tento prípravok obsahuje potrebujú muži v každom veku.

❓ Kedy začne účinkovať?

To je dosť individuálne a závisí to aj od predispozície samotného užívateľa – dosť zaváži napríklad vek a jeho zdravotný stav. Ale všeobecne možno očakávať účinky hneď v prvých dňoch (energia) a naplno sa prejavia v ďalších týždňoch užívania. Odporúčaná doba užívania sú aspoň 3 mesiace.

❓ Musia sa brať vždy po 2 tablety, nestačí len jedna?

Ak chcete mať istotu, že Primulus zaberie a skutočne pomôže, tak určite užívajte plnú dávku. Iba tá obsahuje dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere.

❓ Musí sa Primulus kupovať vždy len jednorázovo?

Nemusí. Odporúčam na začiatok vyskúšať aspoň jedno balenie a v prípade spokojnosti sa potom prihlásiť na pravidelný odber (s touto možnosťou vás predajca osloví po vašom prvom nákupe).

ℹ️ VIDEO

PRIMULUS - multivitamín moderního muže

 

Primulus a moje zhodnotenie na záver

S Primulusom ste sa už zoznámili naozaj podrobne. Je to naozaj kvalitný multivitamínový prípravok, ktorý dokáže účinne potlačiť každodennú únavu a dodať vášmu telu dostatok energie. Tým, že dokáže podporiť aj prirodzenú tvorbu testosterónu, pomáha zvyšovať vaše libido a mierniť prejavy andropauzy (úbytok svalovej hmoty, menej chuti na sex, podráždenosť…).

Výborný je tiež pomer ceny a výkonu, oficiálny eshop, kde si prípravok môžete zaobstarať, je takisto na profesionálnej úrovni, maximálne prozákaznícky orientovaný. Celkovo je to nadpriemerný produkt, ktorý dokáže oceniť každý muž. Len jedna vec, neužívajte ho priamo ako podporu erekcie a ostatných sexuálnych funkcií, nie je na to určený. Na zlepšenie v tejto oblasti mám odskúšaný eJoy, Zerex, alebo aj Proerecta.

Primulusu sa môžete “zveriť do rúk” dlhodobo, bez obáv z vedľajších účinkov. Aj z hľadiska účinkov bude najlepšie, ak ho budete brať dlhšie aby sa dostavil maximálny efekt. Môžem potvrdiť z mojich vlastných 3-mesačných skúseností, že práve tento produkt sa určite stane vašim favoritom.

Pozri aj ženskú verziu – Feminus

💡 TIP na produkt - Feminus
Feminus
 • tabletky – multivitamín pre všetky ženy
 • komplexný výživový doplnok na zníženie únavy, zvýšenie energie a estrogénu
 • výživový doplnok so širokým spektrom účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • žiadne známe vedľajšie alebo negatívne nežiaduce účinky
 • je dostupný bez predpisu priamo od producenta (prémiová značka)
23,00 €

💡 TIP č.1: vyrobené v Čechách💡 TIP č.2: platba kartou, prevodom, dobierkou (+1,80 €)

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
 • podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
 • afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Primulus - prírodný prípravok pre mužov na zvýšenie energie a pomoc s únavou či nízkou hladinou testosterónu.

4.8

Primulus

✅ Cena: 23,00 €
✅ Balenie: 60 tabliet
✅ Dávkovanie: 2 tablety denne

Chcem Primulus Primulus.sk
Vývoj ceny Primulus

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Senovka grécka
Senovka grécka
➡️ prípravok s prírodným zložením vo vegánskych kapsuliach
✅ až 500 mg extrakt zo sušených semien rastliny v jednej kapsule
✅ podpora laktácie a objemu prsníkov
✅ zvýšenie libida a sexuálnej vitality
✅ podpora trávenia
✅ podpora pri hojení a poraneniach
Bohatstvo-prírody.sk - eshop

⭐️ nad 30 € kupón na 1 %, kupón: dognet
⭐️ nad 100 € kupón na 3 %, kupón: DogBP3
⭐️ nad 79 € doprava zdarma

9,70 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
MenActive
MenActive - tabletky na zvýšenie testosterónu
➡️ komplexný výživový doplnok na podporu hladiny testosterónu
✅ zaujímavé prírodné zloženie za dobrú cenu
✅ výborný prípravok pre mužov po 50-tke na zlepšenie fyzickej i psychickej kondície
✅ certifikovaná výroba, vstupná kontrola surovín a výstupná kontrola kvality produktu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

11,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Tribul
Tribul na erekciu
➡️ výživový doplnok na podporu kvality erekcie
✅ bohaté zloženie (9 aktívnych prírodných látok)
✅ výborná cena za extra účinky
✅ možno ho užívať dlhodobo
✅ na výrobu sa používajú iba najkvalitnejšie prírodné suroviny s certifikovaným obsahom aktívnych látok
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

15,99 €
Chcem vedieť viac
90 tabliet
Tribulus Maximus
Tribulus Maximus
➡️ prípravok pre prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ koncentrované prírodné zloženie bez prísad a iných umelých látok
✅ prípravok je možné užívať dlhodobo
✅ na podporu libida aj na nárast svalovej hmoty
✅ pomoc pri preklenutí mužskej andropauzy
✅ ženy ocenia jeho priaznivý účinok pri nástupe menopauzy
✅ užívaním prípravku neriskujete žiadne vedľajšie účinky
Heureka.sk - eshop

⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)

12,50 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Feminus
Feminus
➡️ doplnok pre ženy s koncentrovaným prírodným zložením
✅ komplexné účinky na ženský organizmus
✅ podpora prirodzenej tvorby estrogénu
✅ podpora nielen v menopauze
✅ zvýšenie sexuálneho apetítu
Feminus.sk - eshop

⭐️ vyrobené v Čechách
⭐️ platba kartou, prevodom, dobierkou (+1,80 €)

23,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Primulus je fajn testosteronebooster, teda z tych legalnych, a teda sa da cakat aj to, ze o ziadne rapidne zvysenie testosteronu nepojde, ale starsi muzi co si stale radi zacvicia v posilovni, medzi ktorych sa radim aj ja, ho urcite ocenia. Viem podla seba, ked som pri uzivani pocitil, ze ta unava je mensia a lepsie sa mi zaspava a spi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.