Tribul – veľa muziky za menej peňazí? Vyskúšal som tabletky na erekciu overenej značky

Peter Kacián Recenzia 25. augusta 2020 0
Tribul na erekciu
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne
 • Dostupnosť: Skladom
15,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Nutraceutics.sk

Tribul sú tabletky na posilnenie kvality erekcie a keďže pochádzajú z diele overeného tuzemského výrobcu nemohli uniknúť mojej pozornosti. Hneď na začiatok ma zaujalo jeho zloženie, ktoré je naozaj široké a okrem dobre známych posilovačov erekcie sa v ňom nachádzajú aj prekvapenia.

Chcete vedieť čo všetko Tribul od ADVANCE nutraceutics obsahuje? Aké má účinky a ako sa reálne prejavujú? Chcete vedieť ako dopadli v mojom teste (užíval som ich nepretržite celý 1 mesiac)? Tak práve táto recenzia je určená pre vás. Okrem toho tam nájdete aj skúsenosti a hodnotenia od ostatných mužov, ako sa prípravok správne užíva a dávkuje, prípadné vedľajšie účinky či kontraindikácie a interakcie s inými prípravkami a liekmi, a samozrejme kde ho dostať kúpiť, za akú cenu a v akom balení…

doba testovania tabletiek1 mesiac
prvé účinky2.-3. týždeň
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie energie a vitality⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
lepšia alternatívaeJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Tribul – charakteristika, balenie a určenie

Tribul má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Výrobca

Tribul vyrába spoločnosť Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných a vyhľadávaných výživových doplnkov a nutraceutík. Viacero z nich som vyskúšal (Prostalex, MenActive, Urixin a ďalšie) a recenzie na ne budem postupne pridávať aj na afrodiziakum.sk.

Na trhu je Advance už takmer 10 rokov a jej produkty nájdete ako na oficiálnej stránke výrobcu a každého doplnku zvlášť, tak aj v kamenných či online lekárňach. A to u nás a v ČR, ale aj napríklad v Slovinsku, Rumunsku a Maďarsku. Spoločnosť sa tiež spolieha na to, že zákazníci dokážu oceniť hlavne kvalitu použitých surovín. Jedná sa o vysokokoncentrované extrakty, s certifikátmi a maximom účinných látok. V prípravkoch sa potom nachádza len nevyhnutné množstvo pomocných a doplnkových látok. Všetky navyše prechádzajú vstupnou kontrolou a napokon aj každá šarža prípravku výstupnou kontrolou.

➡️ Balenie

Tabletky ADVANCE Tribul sú balené vo väčšej čiernej plastovej fľaštičke s červenou etiketou, na ktorej je bielou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 60 kapsúl a vydrží podľa zvoleného dávkovania na 1 až 2 mesiace.

Samotné tabletky Tribulu sú klasické biele nepriehľadné želatínové kapsuly. Tie pri užívaní stačí normálne iba prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

➡️ Určenie

Tribul je určený mužom, ktorí chcú podporiť svoju erekciu telu prirodzenejším spôsobom prostredníctvom overených rastlinných extraktov a dôležitých aminokyselín.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

ADVANCE Tribul je koncentrovaný prírodný produkt, ktorý obsahuje kvalitné extrakty z liečivých rastlín s overenými účinkami na sexuálne zdravie (kotvičník, maca, ženšen, šafran, pycnogenol) + ďalšie dôležité aminokyseliny (L-arginín, L-citrulín, L-karnitín) a zinok. Prečítajte si viac o jednotlivých zložkách Tribulu:

zloženie prípravku Tribul

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je bylina, ktorá je súčasťou zloženia každého kvalitného produktu na erekciu. Nenápadná rastlina pochádzajúca z Ázie totiž obsahuje najmä vo svojich plodoch takzvané fytosteroly – unikátne látky, ktoré okrem iného dokážu stimulovať hladinu pohlavných hormónov v tele (hlavne testosterónu). To sa potom prejaví vo viacerých oblastiach ľudského zdravia. Okrem podpory erekcie a potencie, poťažmo mužského libida, sa zlepšuje rast svalovej hmoty na úkor tuku, zrýchľuje metabolizmus, podporuje zdravie prostaty a zlepšuje sa aj regenerácia po fyzicky náročnom výkone.

Kotvičník je tiež známy ako zdroj prirodzenej energie a vitality organizmu. Určite je toho viac, čo by ste o tejto výnimočnej rastline chceli vedieť, preto: 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Tribulus Terrestris Kotvičník zemný – všetko o zelenej viagre.

 

➡️ Maca

Maca, Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), je odolná rastlina, ktorej domovom sú juhoamerické Andy. Obsahuje mnoho bioaktívnych látok a jej nutričná hodnota je jedna z najlepších medzi rastlinami (maca je cenená superpotravina). K terapeutickým účelom sa používa koreň macy, ktorú domáci tiež konzumujú ako zeleninu (niečo podobné ako u nás reďkovka), inak sa väčšinou spracováva na prášok a prípadne sa ním plnia kapsuly rôznych výživových doplnkov (Maca Advance napríklad).

Najviac sa cení jej vplyv na podporu v psychickej oblasti, tiež je známa tým, že poskytuje užívateľovi zvýšené množstvo energie, ktorá podporí vytrvalosť a výdrž. Okrem toho, že je tradičnou zložkou prípravkov na podporu erekcie, potencie a libida, je Maca neoceniteľná aj v doplnkoch pre ženy v menopauze na lepšie zvládanie jej negatívnych prejavov.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre

 

➡️ Ženšen

Všehoj ázijský (Panax ginseng), inak aj ženšen pravý či kórejský, je asi najznámejšia rastlina východoázijskej tradičnej medicíny. Výnimočný v každom smere (veď všehoj) je hlavne koreň rastliny, ktorý obsahuje množstvo unikátnych látok. Za všetky spomeniem vzácne ginsenozidy, látky, ktoréokrem iného povbudzujú človeka k lepším výkonom a to aj vo vyššom veku.

Ženšen tiež pomáha s lepším prekrvením tkanív organizmu, čím zlepšuje krvný obeh a prekrvenie pohlavnej sústavy, vrátane periférnych oblastí. Takisto je výborný adaptogén, to znamená, že pomôže lepšie a rýchlejšie sa prispôsobiť novým podmienkam.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Ženšen Panax ginseng – svetoznámy zázrak ázijskej tradičnej medicíny.

 

➡️ Šafran

Šafran siaty (Crocus Sativus) je bylinka, ktorú pozná mnoho ľudí hlavne ako špeciálne a veľmi drahé korenie. No šafran je známy aj tým, že zlepšuje prekrvenie tkanív, čo je pri snahe dosiahnuť kvalitnú erekciu asi najdôležitejšie a pozitívne vplýva na plodnosť (zlepšuje kvalitu spermií). Bylina dokáže povzbudiť ľudský organizmus – je to obľúbené tonikum, čiže obsahuje látky, ktoré pôsobia regeneračne, výživne a posilňujúco. Šafran okrem toho tiež upokojuje, pôsobí na kašeľ, astmu, kŕče rôzneho druhu, má močopudné a žlčopudné účinky…

➡️ Pycnogenol

Pycnogenol je látka, ktorá sa extrahuje z Borovice prímorskej (Pinus pinaster). Tento strom nie je primárne liečivá rastlina (vyrába sa z nej napríklad aj terpentín, ktorý sa pridáva do lakov a podobne), ale niektoré látky, ktoré obsahuje, majú pozitívny vplyv na krvný obeh a výborné antioxidačné vlastnosti. Takto Tribul s pycnogenolom v zložení podporuje mikrocirkuláciu krvi v pohlavnom ústrojenstve nevyhnutnú pre kvalitnú a dlhotrvajúcu erekciu.

➡️ L-Arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá je z hľadiska kvality erekcie určite najvýznamnejšia. Je to totiž kľúčový prekurzor oxidu dusnatého (NO). Jednoduchej molekuly, ktorá je zodpovedná za správnu relaxáciu stien ciev a artérií, to znamená normálneho prietoku krvi v tkanivách ľudského organizmu. Je najčastejšou zložkou prírodných prípravkov určených na podporu sexuálnych funkcií, pretože významne zlepšuje prekrvenie celej pohlavnej sústavy, vrátane pohlavných orgánov muža i ženy.

Takisto však prispieva k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, jednoduchšiemu uvoľňovaniu rastového hormónu, predĺženiu fyzického výkonu (bez svalovej horúčky), k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a k posilneniu správnej funkcie imunitného systému. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni telové bunky pred oxidačným stresom – starnutím.

👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Arginín – dôležitá aminokyselina nielen pre erekciu.

➡️ L-Citrulín

L-citrulín je v poradí druhá najvýznamnejšia aminokyselina čo sa erekcie týka. Takisto býva častou zložkou tabletiek na podporu potencie a libida (najčastejšie v kombinácii s arginínom). V ľudskom tele je dobrým zdrojom L-Arginínu, čo znamená ako už všetci vieme – lepšie prekrvenie a zlepšený prietok krvi do penisu. Citrulín tiež znižuje únavu a podporuje fyzický i psychický výkon.

👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Citrulín – aminokyselina, ktorá vylepší každú erekciu.

➡️ L-karnitín

L-karnitín je aminokyselina, ktorá pomáha hlavne s premenou tukov na energiu. Je obľúbenou súčasťou prípravkov pre športovcov na podporu cvičenia a fyzickej aktivity, rôznych produktov na chudnutie, ale aj doplnkov pre mužov, ktorí potrebujú podporiť svoju psychickú a fyzickú kondíciu, potenciu a správne fungovanie pohlavnej sústavy.

Karnitín sa v tabletkách Tribul nachádza ako propionyl l-karnitín. Táto forma aminokyseliny originálne vzniká až v ľudskom tele a má za úlohu podporiť hlavne fyzickú či mentálnu vitalitu. Okrem toho tiež prispieva k hormonálnej rovnováhe testosterónu. Propionyl l-karnitín sa vstrebáva rýchlejšie ako bežný L-Karnitín, takže Tribul a samozrejme konečný užívateľ z toho jednoznačne profituje.

👍 TIP: Pozri všetky aminokyseliny, ktoré podporujú zdravý intímny život.

➡️ Zinok

Zinok je pre náš organizmus nevyhnutný minerál. Z pohľadu muža je dôležitý najmä ako podpora normálnej hladiny testosterónu v tele (pretože blokuje transformáciu testosterónu na “zlý” dihydrotestosterón). Okrem toho podporuje správnu tvorbu spermií, čím zlepšuje potenciu, a pomáha s udržaním prostaty v dobrej kondícii.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

 

Zloženie látok v 1 kapsule prípravku Tribul:

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt100 mg
Žerucha peruánska - Maca (Lepidium meyenii), extrakt50 mg
Pycnogenol (Borovica prímorská - Pinus pinaster), extrakt50 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng), extrakt20 mg
Šafran siaty (Crocus sativus), extrakt20 mg
L-arginín150 mg
L-citrulín20 mg
propionyl-L-karnitín50 mg
Zinok (oxid zinočnatý)5 mg (50% referenčného príjmu)

Prídavné látky: želatína (obal kapsule), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), inulín

 

ADVANCE Tribul a jeho účinky

Tribul je prírodný výživový doplnok, ktorý podporuje hlavne kvalitu erekcie. Pritom však jeho pozitívny vplyv nie je týmto úplne ohraničený, pretože takisto prispieva k normálnej funkcii pohlavných orgánov, k normálnej hormonálnej aktivite, k podpore plodnosti zlepšovaním kvality spermií. Podporuje tiež vytrvalosť a vitalitu muža aj vo vyššom veku.

 

💕 Erekcia

Kvalitná erekcia je jednoducho nevyhnutná pre plnohodnotný intímny život. A práve na jej podporu je Tribul primárne určený. Účinnosť v tomto smere môžem potvrdiť aj z vlastných skúseností, veľa pozitívnych ohlasov som tiež našiel v komentároch iných mužov. Tribul za to môže ďakovať hlavne overeným bylinkám na erekciu a kombinácii aminokyselín: l-arginín+l-citrulín.

 

💕 Libido a hormonálna rovnováha

Druhým dôležitým vplyvom Tribul-u je jeho vplyv na hormonálnu rovnováhu a teda aj libido muža. Sexuálny apetít je totiž pre zdravú potenciu nevyhnutný. V prípravku sa o pozitívne účinky “podelili” najmä kotvičník, maca a aminokyselina L-karnitín, ktorá sa tam nachádza v telu prístupnejšej forme. Ja som zlepšenie v tejto oblasti zaregistroval už takmer na počiatku užívania tabletiek, no na druhú stranu, intenzita mohla byť výraznejšia (keď to porovnám s inými konkurenčnými prípravkami).

 

💕 Plodnosť

Tribul ponúka aj možnosť polepšiť si aj v rámci plodnosti. V tomto smere je najvýznamnejší príspevok od šafranu či zinku, ktoré vplývajú na normálnu tvorbu spermií (spermatogenézu). Osobne neviem tento vplyv posúdiť, pretože momentálne ambíciu splodiť potomka nemám, ale vďaka vedecky potvrdeným účinkom spomínaných látok je tento sekundárny vplyv prípravku naozaj možný.

 

💕 Energia a vitalita

Rozmanitosť látok v zložení Tribulu predznamenáva aj jeho účinnosť v ďalších oblastiach. Napríklad aj ako podpora celkovej energie. Z rastlinnej ríše sú totiž kotvičník, maca a ženšen najznámejšími “dobíjačmi bateriek”. Ak teda chcete podporiť svoju sexuálnu vytrvalosť a kondíciu, na Tribul sa môžete v tomto smere spoľahnúť (potvrdzujem z vlastných skúseností).

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

ADVANCE Tribul je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné látky, ktoré sú nášmu telu určite prirodzenejšie ako synteticky vyrobené substancie nachádzajúce sa v niektorých liekoch. To mimo iné tiež znamená, že riziko vedľajších účinkov je minimálne aj pri dlhodobom užívaní prípravku.

Je však naozaj dôležité, aby ste dodržiavali výrobcom odporúčané dávkovanie a spôsob užívania. Inak sa môžu prejaviť menšie tráviace ťažkosti či bolesti hlavy (platí aj pre citlivejšie osoby pri normálnej dávke, obvykle však majú mierny priebeh a veľmi rýchlo odoznievajú). Takisto treba rátať s prípadnou alergickou reakciou na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane doplnkových. Pokiaľ sa tak stane, treba užívanie prípravku Tribul prerušiť a konzultovať vzniknutú situáciu s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

ADVANCE Tribul nie je určený deťom, ani tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní inak neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov (informácia od výrobcu). No väčší pozor by si i tak mali dať tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru a prípadné užívanie doplnku si radšej nechať odobriť svojim lekárom. To isté platí v prípade akýchkoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku.

Nezabudnite, že Tribul nie je liek, ale výživový doplnok. Takže v žiadnom prípade sa nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu.

Tabletky Tribul tiež nekombinujte s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom. Prípravok potom skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote a mimo dosahu detí.

 

Tribul a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Tribul má v porovnaní s ostatnými porovnateľnými prípravkami tiež jednu veľkú výhodu. Cena za celkom zaujímavé a koncentrované zloženie prípravku je pri základnom balení iba 15,99 €, a vydrží na 1 až 2 mesiace užívania (obsahuje 💊 60 tabletiek, odporúčaná denná dávka 1-2 kapsuly). Objednať sa dá u výrobcu viacero balení naraz, pričom samozrejme platí, že čím viac tabletiek si objednáte, tým menej v prepočte zaplatíte za dennú dávku. Plus od 2 balení máte dopravu zdarma (platí pre akýkoľvek produkt od Advance nutraceutics).

Toto sú základné možnosti, ktoré máte v oficiálnom eshope k dispozícii:

typ baleniaveľkosť balenia / na ako dlhocena / kde kúpiť
1 x Tribul60 kapsúl / na 1-2 mesiace15,99 € / OBJEDNAŤ
2 x Tribul120 kapsúl / na 2-4 mesiace30,49 € (ušetríte 1,50 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
3 x Tribul180 kapsúl / na 3-6 mesiacov41,99 € (ušetríte 6 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
4 x Tribul240 kapsúl / na 4-8 mesiacov51,99 € (ušetríte 12 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
💡 TIP na produkt - Tribul
Tribul na erekciu
 • komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie
 • obsahuje unikátnu kombináciu až 9 aktívnych látok
 • výborný pomer cena vs. kvalita
 • okrem lepšej erekcie čakajte viac sexuálneho apetítu, posilnenie plodnosti aj vitality
 • možno ho užívať dlhodobo bez rizika vedľajších účinkov
15,99 €
Tribul v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

➡️ Zľavy a akcie

Advance nutraceutics je kvalitný výrobca, ktorý má už za sebou kus podnikateľskej histórie a skúsenosti pre zabezpečenie maximálneho komfortu pri nákupe a tak dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov viacero zliav a akcií. Momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe 2 a viac výrobkov z komplet celého portfólia produktov firmy.
 • akcia: Oficiálny eshop momentálne ponúka Tribul so zľavou 30 % oproti bežnej predajnej cene.
 • akcia: Ešte výhodnejšia cena – množstevná zľava (vyššie pozri tabuľku s dostupnými baleniami Tribulu).
 • garancia: Balíček s Tribul Advance či iným produktom bude z eshopu odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky. Ak nie, od výrobcu dostanete ďalšiu zľavu až 10 €.

 

Kde kúpiť Tribul

Tribul si môžete zadovážiť 2 spôsobmi. Hneď ten prvý je podľa mňa najjednoduchší a najideálnejší – ide o objednanie prípravku priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku. Ten druhý je samozrejme takisto v poriadku*.

*ADVANCE Tribul si môžete zaobstarať aj vo vybraných lekárňach (kamenných eshopoch i online), pochybujem však, že za lepších a výhodnejších podmienok ako v eshope výrobcu. Iba tam máte totiž istotu, že prípravok je vždy na sklade a už na druhý deň po vašej objednávke tak môže byť u vás doma. Takisto je super, že máte na výber z viacerých možností a objednať si balenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky produktu.

 

Ako kúpiť a objednať priamo v oficiálnom eshope

Tribul od Advance nutraceutics si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad optimálne 3 balenia so zľavou a dopravou zadarmo)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Cena za dopravu je pevne stanovená, nezávisle od poskytovateľa služby a to v cene 1,99 €. Upozorňujem však opäť na možnosť ako veľmi ľahko získať dopravu zadarmo. Stačí si objednať aspoň 2 balenia Tribulu (či inú kombináciu produktov ADVANCE nutraceutics).

Možnosti:

Zásielkovňa, až 3450 výdajných miest na Slovensku, kde si môžete balíček vyzdvihnúť
DHL kuriér až k vám domov
Slovenská Pošta Expres kuriér až k vám domov

 

Užívanie a dávkovanie ADVANCE Tribul

Základné balenie Tribulu obsahuje 60 kapsúl a vystačí vám na 1 až 2 mesiace. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

dávkovanie prípravku Tribul

 • 💊 1 kapsula 1-2 x denne podľa potreby (nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny) a to najlepšie po dobu aspoň 2-3 mesiacov
 • odporúčam užívať tabletku Tribul vždy v pevne stanovenom čase, napríklad ráno pred jedlom či spolu s ním a ďalšiu večer – vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr zvykne na aktívne látky prípravku
 • kapsuly s prípravkom však môžete užívať v maximálnej dennej dávke (2 ks) naraz, napríklad pred pohlavným stykom
 • pre posilnenie libida a v prípade, že vaša erekcia je už viacmenej v poriadku, stačí užívať 1 kapsulu denne
 • berte však na vedomie aj to, že doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je značne individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania tabletiek (akýchkoľvek, nielen Tribulu) zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • koncentrované prírodné zloženie (unikátna kombinácia 9 zložiek)
 • priaznivý vplyv na erekciu a libido v dlhodobom horizonte
 • vhodný aj pre starších mužov na zlepšenie fyzickej a sexuálnej vitality
 • vhodný na dlhodobé užívanie – nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky
 • výborná cena, aj jej pomer ku kvalite a účinnosti prípravku
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (1-2 tabletky denne podľa potreby)
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárňach
 • overený oficiálny eshop produktu – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, telefónna asistenčná linka, zaručená originalita prípravku, produkt je vždy na sklade

 

Tribul a moje vlastné skúsenosti

Tribul je prípravok, na ktorý natrafíte úplnou náhodou. Čo je možno na škodu, pretože jeho solídne zloženie a následne reálne dobrá účinnosť predčí viaceré prehnane pretláčané prípravky na erekciu. Ja osobne by som ho zaradil do prípravkov druhého sledu, tesne za špičku*. A pritom ho dostanete za cenu, ktorá je viac než priaznivá (maximálna denná dávka /2 cps/ pri najmenej výhodnom 60 kapsulovom balení vychádza len na približne 50 centov!).

Takže poďme si teraz povedať ako som Tribulus užíval ja. Na skúšku som si objednal základné balenie a pri dávke 2 kapsuly denne mi vydržalo na celý mesiac. Osobne si myslím, že na začiatok postačí aj vám, nakoľko verím, že po dobratí celého balenia budete s výsledkami spokojní a na základe toho si potom objednáte výhodnejšie balenia (aj 4 naraz s úsporou až 12 € a s dopravou zdarma).

➡️ Výsledok môjho testu?

Tribul po mesiaci u mňa zanechal veľmi dobrý dojem. To musím zdôrazniť hneď na začiatku. Už po dvoch týždňoch užívania prípravku som pocítil výraznejšie zlepšenie najmä čo sa erekcie týka. Penis bol tvrdší a erekcia trvala o niečo dlhšie ako obvykle. Neskôr už progres nepokračoval a až do konca to zostalo na rovnakej hladine. Škoda, o niečo vyššia intenzita účinkov a prípravok by bol umiestnený na TOP priečkach v mojom súkromnom rebríčku prírodných prípravkov na posilnenie erekcie.

*Široké spektrum látok v zložení Tribulu je naozaj fajn nápad, na druhú stranu však menšia koncentrácia látok spôsobuje o niečo slabšiu intenzitu účinkov… V tomto smere odporúčam vyskúšať skôr prípravky, ktoré u mňa zabrali o niečo lepšie ako Tribul. Ktoré to sú? Tieto: ✅ eJoy ✅ Zerex a ✅ Proerecta.

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Tribul nepatrí medzi najznámejšie doplnky na erekciu, čiže extra veľký počet hodnotení a reálnych skúseností na internete veľmi nenájdete. Ja som sa v tom povŕtal trochu viac (okrem rôznych diskusných fór s intímnym zameraním som prešiel aj viaceré online obchody s Tribulom v ponuke…) a pár zaujímavých recenzií a postrehov od užívateľov som aj našiel. V prevažnej miere prevládala s prípravkom spokojnosť, hlavne čo sa týkalo priaznivého pomeru ceny ku účinnosti a výbornej dostupnosti Tribulu (možnosť si ho objednať priamo od výrobcu s garanciou akciovej ceny a originality produktu).

Pár zaujímavých postrehov a komentárov týkajúcich sa Tribulu od ostatných užívateľov:

ℹ️ Tribul je naozaj za rozumnú cenu…

„…prvý týždeň 2 tablety. Druhý a ďalšie po jednej. Zmenu je určite poznať. Užívam ho niečo cez mesiac. Určite by som odporučil a čo je hlavné – za rozumnú cenu, oproti predraženej konkurencii….“ (Peter)

ℹ️ Tribul aj pre starších mužov…

„…skúšal som viaceré druhy tabletiek, no s minimálnym výsledkom. S Tribulom som sa vrátil späť do aktívneho sexuálneho života. Začal som užívať naraz 2 tbl. denne po raňajkách. Po dvoch mesiacoch pravidelného užívania sa začal prejavovať ich účinok. Predtým som asi trištvrte roka už nebol schopný aktu. Užívam ho pravidelne už vyše roka. Mám 62 rokov a plnohodnotný sex s manželkou cca 8-krát do mesiaca. Upozorňujem, že to nie je tabletka hodinu pred sexom, ale pri dlhodobom užívaní ma vrátila do formy. Odporúčam…“ (Dalo)

ℹ️ z Heureky len toľko… (stručne a výstižne)

Tribul Advance - skúsenosti Heureka

Najčastejšie otázky

Aj na základe vlastných skúseností s užívaním Tribulu môžem a chcem odpovedať aj na niektoré praktické otázky týkajúce sa prípravku:

❓ Po akom čase užívania Tribul dokáže zaúčinkovať?

Je to výživový doplnok na prírodnej báze, takže okamžitý efekt určite neočakávajte. Efekt vo forme zlepšujúcej sa erekcie budete reálne badať tak po 2-3 týždňoch užívania prípravku (podľa zvoleného dávkovania).

❓ Ako zvoliť dávkovanie?

Flexibilita v dávkovaní je ďalšou z výhod Tribulu. Treba to však vedieť správne využiť. Úspornejšie dávkovanie znamená o niečo menšiu účinnosť a dlhší nástup účinkov. A je vhodné ako podpora libida a udržiavacia dávka pre mužov s menšími problémami. Inak sú vhodné 2 tabletky (odporúčam).

❓ Je užívanie Tribulu bezpečné?

Je a v tomto má tento doplnok nespornú výhodu. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Ja osobne som nezaznamenal žiadne počas celej doby užívania prípravku. Okrem toho, výrobca patrí medzi overených a etablovaných producentov výživových doplnkov, takže všetky suroviny potrebné na výrobu sú prísne kontrolované a každá vyrobená šarža tabletiek je zároveň analyzovaná v nezávislom laboratóriu.

❓ Pre koho sa Tribul hodí najviac?

Podľa môjho názoru sú to muži približne v strednom veku, kedy kvalita erekcie a chuť na sex začína postupne slabnúť. A samozrejme aj pre starších pánov v seniorskom veku – nie je čo pokaziť, len získať.

❓ Kto by prípravok určite nemal užívať?

ADVANCE Tribul určite nie je riešením pri vážnejších problémoch s erekciou. Erektilná dysfunkcia sa musí liečiť len pod dohľadom lekára, to žiaden výživový doplnok na svete “neporieši”.

❓ Môže Tribul spôsobovať nejaké tráviace problémy?

Ja som žiadne nezaznamenal a nemyslím si, že u ostatných to bude inak. Je však potrebné striktne dodržiavať pokyny výrobcu a neprekračovať ním odporúčanú maximálnu dennú dávku, čo sú 2 tabletky. Ojedinele sa však môžu vyskytnúť mierne tráviace problémy hlavne u citlivejších jedincov. Tie však v krátkom čase zvyknú odoznieť samé. Pokiaľ sa tak nestane, treba užívanie tabletiek prerušiť a vzniknutú situáciu riešiť s lekárom.

❓ Môžu sa tieto tabletky užívať aj s iným prípravkom či potravinami na erekciu?

Kombináciu Tribulu s inými podobnými prípravkami naozaj neodporúčam a to najmä z dôvodu možného predávkovania určitými látkami, ktoré sa môžu naraz vyskytovať vo viacerých produktoch. Môže sa to negatívne odzrkadliť napríklad zvýšením krvného tlaku, či nepriaznivým pôsobením na hormonálnu hladinu a ďalšími problémami.

S potravinami na erekciu by súbežne nemal byť žiadny väčší problém. Samozrejme pokiaľ sa nebude jednať priamo o užívanie koncentrovanej látky vo forme čajov či odvarov (kotvičník, maca, ženšen, šafran) či aminokyselinových doplnkov výživy. Vhodné potraviny na podporu erekcie napríklad ryby a morské plody, mäso, rôzne orechy a semienka, citrusy, červený melón, granátové jablko a mnohé ďalšie.

❓ Čo robiť, ak Tribul nezaberie?

Prírodné zloženie prípravkov na erekciu nikdy nezaručí 100%-ú úspešnosť. Treba rátať s viacmenej individuálnymi účinkami. Ak nezaberie ani po 1-2 baleniach, môžete vyskúšať prípravky, ktoré som odporúčal už vyššie (a nájdete ich aj na konci recenzie ako alternatívy). V prípade, že nepomôže ani to, odporúčam navštíviť lekára a podrobiť sa odbornému vyšetreniu.

❓ Je ADVANCE nutraceutics skutočne seriózny výrobca?

Je. O tom svedčí jednak široká paleta zaujímavých produktov – výživových doplnkov a nutraceutík, tak aj výroba podľa pravidiel HACCP, používanie certifikovaných surovín a vývoj produktov na vedeckom základe. Výrobné závody sa nachádzajú priamo v Česku, nie niekde v tretej krajine mimo EÚ.

❓ Je predaj prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu bezpečný? Ako je to s garanciami pri doprave a platení?

Je, to vám môžem potvrdiť z vlastných skúseností, pretože som objednával viacero produktov a nákup bol maximálne bezproblémový bez jediného “zádrhelu”. Ak máte pochybnosti z doposiaľ neznámeho obchodu, tak si pokojne objednajte Tribul či iný produkt na dobierku (nespoplatnené) a zaplatíte až kuriérovi pri prevzatí. Výrobca inak garantuje najnižšiu cenu, dopravu zadarmo pri kúpe 2 a viac balení a tiež rýchlosť dodania (ak vám produkt nebude odoslaný do 24 hodín po objednávke od výrobcu dostanete zľavu 10 €.

 

ADVANCE Tribul a moje zhodnotenie na záver

Čo dodať na záver recenzie? Snáď len toľko, že Tribul, hoc menej známy prípravok na erekciu, má šancu prekvapiť každého muža. V dobrom, tak ako mňa. Za podobnú cenu na trhu prípravok s takouto účinnosťou určite nenájdete. Účinnejšie doplnky od tohto sú potom aj o dosť drahšie. Tiež je fajn, že Tribul má pomerne široký záber a vedľa erekcie pomôže s libidom, plodnosťou či nedostatkom energie a vitality.

kapsule prípravku Tribul

Pokiaľ sa pre Tribul rozhodnete, možno aj na základe tejto recenzie, zadovážte si ho najlepšie z oficiálneho eshopu Nutraceutics.sk rovno ako dvoj- či trojbalenie. Nielen kvôli potrebe dlhodobejšieho užívania prípravku, je to aj cenovo výhodnejšie a získate tiež dopravu zdarma.

💡 TIP: Najdôležitejšie produkty z dielne ADVANCE Nutraceutics z pohľadu intímneho zdravia muža i ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • bohaté zloženie (9 aktívnych prírodných látok)
 • výborná cena za extra účinky
 • možno ho užívať dlhodobo
 • na výrobu sa používajú iba najkvalitnejšie prírodné suroviny s certifikovaným obsahom aktívnych látok
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Tribul je komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie s overenými účinnými zložkami za dobrú cenu.

4.0

Tribul na erekciu

✅ Cena: 15,99 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne

Chcem Tribul Nutraceutics.sk
Vývoj ceny Tribul

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
E-reX 24
E-reX 24
➡️ doplnok stravy pre podporu erekcie
✅ pevnejšia erekcia
✅ lepšia výdrž, častejší sex
✅ prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

31,99 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.