Bylinky na erekciu

Bylinky na erekciuJe to naozaj možné, aby “obyčajné” bylinky na erekciu dokázali pôsobiť na takúto extra dôležitú “chlapskú záležitosť”? A tak výrazne, že po určitej dobe ich užívania možno pocítiť celkom významné zlepšenie? Nuž, verte tomu, že áno. Viaceré z nich dokážu podporiť lepšie prekrvenie celej pohlavnej sústavy, čo nepochybne na kvalitu erekcie vplýva viac než pozitívne. Vďaka tomu, že rozširujú cievy tiež podporujú lepšiu “výživu” tkanív v penise, tie sú v lepšej kondícii a nástup samotnej erekcie je potom rýchlejší. Bylinky tiež dokážu posilniť naše libido a tým pádom v podstate aj kvalitu erekcie a jej udržanie na celú dobu pohlavného styku. Podporujú celkovú fyzickú a mentálnu výdrž, čo znamená lepšiu kondíciu v posteli…

Prečo by sme mali siahnuť po overených bylinkách na erekciu? Pretože problémy a poruchy s erekciou sú stále častejším problémom mužov v každom veku (nie je to už iba doména starších mužov). A práve takáto prírodná alternatíva dokáže bezpečne a bez väčšieho rizika vedľajších účinkov riešiť v podstate akékoľvek problémy so stoporením, erekciou, tvrdosťou penisu a výdržou. Samozrejme v reálnych medziach.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu s koncentrovaným obsahom byliniek  – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Erekcia – čo to vlastne je a jej význam

Erekcia = stav úplného stoporenia penisu muža, (no tiež aj stoporenie klitorisu ženy, aby som bol presnejší). Je vyvolaná pohlavným vzrušením, ktorému predchádza priama či nepriama (vizuálna) sexuálna stimulácia. Erekcia je výsledok stoporenia, nikdy nie naopak.

Význam erekcie

Pohlavný úd bez erekcie slúži na vylučovanie moču a zbavovanie sa škodlivín z tela. Penis v erekcii prioritne slúži na rozmnožovanie. To, že pri tom zažívame vzrušenie a orgazmus, je “len” čerešnička na torte. Bez dostatočne kvalitnej erekcie tým pádom máme problém…

 

Najčastejšie problémy s erekciou a ich príznaky

Aké sú najčastejšie problémy s erekciou? V podstate sa jedná o tieto základné typy porúch:

 • slabá erekciastoporenie penisu nie je na 100% – k erekcii síce dôjde, no jej kvalita nie je ideálna a tvrdosť penisu nedostatočná
 • krátka erekciaa teda dĺžka erekcie nepostačuje k dostatočne uspokojivému pohlavnému styku (erekcia bez požadovanej kvality)
 • erekcia počas styku či sexuálnej stimulácie kolíše – plná erekcia sa častejšie strieda s ochabnutím penisu
 • oneskorená erekcia – nástup erekcie je pomalší ako obvykle, čiže erekcia po sexuálnej stimulácii nastupuje s veľkým časovým odstupom (aj niekoľko minút)
 • permanentná erekcia – neustupuje ani po vyvrcholení dlhšiu dobu a je väčšinou bolestivá – odborne priapizmus
 • bolestivá erekcia – môže byť výsledkom už spomínaného priapizmu, ale aj Peyronieho choroby (neprirodzene zakrivený penis), problémov s prostatou (zápal, zväčšená prostata, rakovina), zápalu močových ciest, genitálneho herpesu, rakoviny penisu, fimózy (zúženej predkožky), krátkej uzdičky, poranenia či úrazu…
 • príliš častá rýchla erekcia – najčastejšie sa jedná o dôsledok privysokého libida a hlavne mladým mužom môže spôsobiť problém na verejnosti (porucha však môže byť aj výsledkom chronického rozšírenia ciev)

Toto sú najčastejšie problémy, ktoré vás môžu postihnúť na začiatku a dajú sa riešiť ešte relatívne ľahkým spôsobom spočívajúcim v kombinácii vhodných režimových opatrení a stravovania, vrátane doplnkov. Neskôr, v prípade, že vzniknutú situáciu vôbec neriešite, môže nastať stav, ktorý žiaden muž nechce dosiahnuť: “seriózna” erektilná dysfunkcia.

Erektilná dysfunkcia

Mužská erektilná dysfunkcia (ED) je definovaná ako trvalá neschopnosť dosiahnuť a/alebo udržať erekciu dostatočnú pre uspokojivý pohlavný styk (najmenej 6 mesiacov prítomná). Erektilná dysfunkcia samotná je “iba” príznak – nie je to choroba. Štandardná liečba potom môže zahŕňať nielen lieky na predpis, ale aj vákuové pumpy, implantáty, či dokonca až chirurgický zákrok.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na posilnenie erekcie a zvýšenie sexuálneho apetítu – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💡 Všetko o erekcii:

 

Najčastejšie príčiny problémov s erekciou

Príčiny porúch erekcie môžu mať fyzický, to jest organický, alebo psychický (psychogénny) charakter. Prípadne ide o kombináciu oboch. Vo väčšine prípadov (viac ako 80%) sa však jedná o organické príčiny a trápia hlavne starších mužov. Mladší muži trpia viac poruchy erekcie, ktoré majú psychogénne príčiny.

Aspoň v skratke spomeniem najhlavnejšie príčiny problémovej erekcie:

 • fyzické príčiny: cievne ochorenia (vysoký krvný tlak, cukrovka…), neurogénne ochorenia (Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba…), hormonálne ochorenia (hypogonadizmus…), anatomické ochorenia, úrazy alebo patologické stavy (Peyronieho choroba, poranenie miechy), metabolické ochorenia (obezita…)
 • psychické príčiny: depresia, úzkostné stavy, nervozita a stres
 • životný štýl: fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, užívanie omamných látok, nedostatok pohybu, nadmerná únava
 • užívanie liekov: napríklad niektoré cytostatiká, antihistaminiká, antiepileptiká, antidepresíva, antipsychotiká, diuretiká, antihypertenzíva, fibráty, kortikosteroidy, či antiandrogény

 

Ako zlepšiť erekciu – moje vlastné skúsenosti

Ako zlepšiť a podporiť erekciu, aby ste napokon nedospeli do štádia, kedy bude pomoc lekára naozaj nevyhnutná? Existuje pár dobrých spôsobov ako na to prirodzenou cestou:

➡️ Pracujte na svojej životospráve

To znamená, že sa budete zdravšie stravovať (určite žiadne mastné a ťažké jedlá) a potlačíte svoje prípadné zlozvyky (fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu). Prečítajte si môj článok: Potraviny na erekciu – vyskúšajte, neobanujete… Riešte svoj nepriaznivý zdravotný stav, kým sa to ešte dá urobiť relatívne jednoducho – problémom je hlavne nadváha až obezita a s tým súvisiace zdravotné komplikácie (vysoký tlak, cholesterol…)

➡️ Starajte sa viac o svoje psychické zdravie

Venujte dostatok času regenerácii, oddychu a kvalitnému spánku. Takto jednoducho dokážete potlačiť stres a nadmieru únavy a zlepšiť aj svoju sexuálnu aktivitu vrátane adekvátnej erekcie.

➡️ Cvičenie a dobrá fyzická kondícia

Pohyb je jednoznačne najlepšia prevencia viacerých civilizačných ochorení, ktoré negatívne pôsobia aj na kvalitu erekcie. Pravidelné cvičenie zlepšuje náladu a zvyšuje energiu a vytrvalosť a dokonca pomáha zvýšiť hladinu testosterónu.

➡️ Bylinky na erekciu – prírodná podpora je ideálna

Podporte všetky svoje sexuálne funkcie prírodným spôsobom – správnymi afrodiziakmi. Viaceré unikátne rastliny (Ženšen, Maca, Ginko, Krpčiarka, Tribulus Terrestris, Muira Puama, Šafran, Chilli, Yohimbé a ďalšie byliny), dôležité aminokyseliny (L-arginín, L-citrulín, L-lyzín, L-ornitín a ďalšie), minerály a vitamíny sú súčasťou kvalitných výživových doplnkov, ktoré podporujú erekciu a zvyšujú sexuálny apetít.

➡️ Bylinky na erekciu má v silnej koncentrácii Zerex

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold

 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie a libida, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás

29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Zloženie, účinky a užívanie bylín na zlepšenie erekcie

Bylinky na erekciu sú čoraz populárnejšie, a preto sa ani netreba čudovať, že ich využívajú aj mnohí výrobcovia voľnopredajných výživových doplnkov. Bylinky na erekciu totiž obsahujú unikátne aktívne látky, ktoré účinne podporujú mužskú potenciu a erekciu. Princíp ich pôsobenia spočíva v schopnosti rozširovať cievy, ktoré zásobujú celú pohlavnú sústavu vrátane penisu a tiež v schopnosti stimulovania produkcie testosterónu.

Veľkým plusom týchto rastlín je potom aj ich dlhodobé pôsobenie. To znamená, že trvá aj niekoľko mesiacov, no na druhú stranu sa musia logicky užívať dlhšie aby sa dokázali pozitívne účinky dostatočne prejaviť.

Účinky bylinky na erekciu:

 • zlepšenie prekrvenia penisu pri erekcii
 • podpora lepšieho prekrvenia celej pohlavnej sústavy
 • vyššia vzrušivosť penisu pri stimulácii
 • rýchlejší nástup erekcie vďaka rozšíreniu ciev vyživujúcich penis
 • predĺženie erekcie a zlepšenie stoporenia penisu
 • podpora libida – sexuálnej túžby (pozitívny vplyv na hladinu testosterónu)
 • zvýšenie celkovej sexuálnej vitality

Bylinky na erekciu sa dajú používať v rôznych formách. Buď to vyskúšate s rôznymi čajmi či odvarmi z rôznych častí rastliny (koreň, vňať, plody, semená, listy, kôra…), alebo sú k dispozícii rôzne špeciálne prípravky v tabletkách, kapsuliach, či dokonca ako čistý prášok alebo tinktúra.

 

Najlepšie bylinky na erekciu

 

➡️ Ženšen – Všehoj ázijský

Bylinky na erekciu: Žensen

Bylinky na erekciu: Žensen

Ženšen, slovensky Všehoj ázijský (Panax ginseng) je legendárna liečivá rastlina tradičnej ázijskej medicíny (Čína, Kórea, Japonsko, ale aj Rusko napríklad). Na terapeutické účely sa používa najmä koreň, ktorý obsahuje veľké množstvo rozličných bioaktívnych látok. Medzi najvýznamnejšie patria hlavne unikátne saponíny, ktoré sa nazývajú ginsenozidy. Medzi ďalšie významné látky ženšenu však patria aj polysacharidy a glykopeptidy (panaxany), steroly, aminokyseliny a peptidy, polyacetylény (panaxynol, panaxydol, panaxytriol), silice, fenolové kyseliny, či viaceré dôležité vitamíny a minerály.

Ženšen podporuje všetky sexuálne funkcie muža, vrátane erekcie tým, že zlepšuje prekrvenie pohlavnej sústavy. Pozitívne tiež vplýva na psychiku, znižuje stres a uvoľňuje, posilňuje sexuálny apetít – patrí medzi najvýznamnejšie rastlinné afrodiziaká vôbec. I preto je ženšen častou súčasťou doplnkov výživy na podporu sexuálnej vitality, libida a erekcie.

Účinky a využitie rastliny v skratke

 • lepšie prekrvenie genitálnej oblasti – lepšia erekcia
 • zvýšenie chuti na sex – podpora libida
 • pozitívny vplyv na potenciu a plodnosť
 • pomoc pri zvýšenej fyzickej a duševnej únave
 • chráni organizmus pred náhlym vyčerpaním
 • rýchlejšia rekonvalescencia
 • stabilizácia cukru v krvi
 • rýchlejšie upokojenie pri bolestivých stavoch
 • zvýšenie chuti do jedla
 • normalizácia krvného tlaku
 • uľahčenie hojenia rán
 • pozitívny účinok pri metabolizme tukov
 • pozitívny vplyv na trávenie a peristaltiku čriev
 • významné antioxidačné účinky

💡 Prečítaj si o Ženšeni viac

💡 TIP: Ak chcete vyskúšať koncentrovaný ženšen samostatne, tak prášok z 6 ročného koreňa prémiovej kvality nájdete v tomto obchode.

TOP prípravky na erekciu so Ženšenom

Recenzie tabletiek so Ženšenom v zložení na ❤️ Afrodiziakum.sk:

eJoy LONG, ✅ Zerex Extralong, ✅ Proerecta,
Erexan Kontrol, ✅ Erexan Stabil, ✅ Vimax,
Erectan ManLONG, ✅ MenActive

 

➡️ Krpčiarka šípolistá – Horny Goat

Bylinky na erekciu: Horny Goat - Krpčiarka šípolistá

Bylinky na erekciu: Horny Goat – Krpčiarka šípolistá

Krpčiarka šípolistá, angl. Horny Goat (lat. Epimedium sagittatum), je originálne rastlinné afrodiziakum využívané nielen na zvýšenie chuti na sex, ale aj na celkom významnú podporu erekcie. Ako? Obsahuje totiž množstvo bioaktívnych látok. Len v nadzemnej časti tejto unikátnej bylinky sa doteraz podarilo identifikovať viac ako 35 zlúčenín flavonoidného charakteru! Práve tie sú zodpovedné za väčšinu biologických účinkov.

Najcennejšou z nich je ikarín – zložka, kvôli ktorej Horny Goat prezývajú aj čínska zelená viagra! Ikarín totiž podobne ako sildenafil vo viagre podporuje erekciu vďaka lepšiemu uvoľneniu hladkého svalstva inhibíciou enzýmu fosfodiesterázy 5 (PDE 5), ktorý spôsobuje zúženie tepien a teda nižšie prekrvenie oblasti a vlastné ukončenie erekcie. Ale zas netreba zabúdať na to, že koncentrácia ikarínu v rastline určite nie je tak vysoká, ako je to pri laboratórne vyrobených látkach v liekoch na predpis.

Účinky a využitie rastliny v skratke

 • lepšie prekrvenie pohlavných orgánov – kvalitnejšia erekcia
 • zvýšenie sexuálnej aktivity, viac chuti na sex
 • podpora plodnosti
 • pomoc s predčasnou ejakuláciou
 • pozitívny vplyv na podráždené a napäté nervy
 • pomoc pri zvýšenej úzkosti a slabšej formy depresie
 • prevencia studených končatín
 • zlepšenie fungovania prostaty
 • zlepšenie postmenopauzálneho komfortu
 • lepšia citlivosť nervových zakončení
 • zvýšenie výkonu a výdrže (fyzicky i psychicky)
 • pozitívny vplyv na pečeň a obličky
 • pomoc pri bronchitíde

💡 Prečítaj si o Krpčiarke viac

💡 TIP: Ak chcete vyskúšať čaj z Krpčiarky, tak sušené listy prémiovej kvality nájdete v tomto obchode.

TOP prípravky na erekciu s Horny Goat

Recenzie tabletiek s Krpčiarkou v zložení na ❤️ Afrodiziakum.sk:

Aphrodisia V pre mužov, ✅ Aphrodisia V Ultra Rapid, ✅ Aphrodisia V pre ženy

 

➡️ Ginko – Ginkgo biloba

Bylinky na erekciu: Ginkgo biloba

Bylinky na erekciu: Ginko

Ginko je vysoký strom typický svojimi dvojlaločnými listami. Je to najznámejšia živá fosília z ríše rastlín, ktorá najväčší rozmach zaznamenala už v druhohorách! Prirodzene rastie najmä v Číne, alebo v Japonsku, kde ho nájdeme rásť v mnohých parkoch, ale aj ako posvätnú drevinu rastúcu pri chrámoch. Inak je rozšírená takmer po celom svete, kde sa vysádza hlavne do okrasných parkov a záhrad.

Ginko je najviac cenené vďaka unikátnym látkam označovaným ako ginkgolides, vďaka ktorým je jedným z najúčinnejších afrodiziák na svete. Pozitívne totiž dokáže pôsobiť na prenos nervových vzruchov a takisto podporiť tvorbu dôležitých hormónov ako je acetylcholín, noradrenalín či dopamín. Vďaka vplyvu na lepšie prekrvenie a “prísnemu dohľadu ginka” nad potrebnou kvalitou našich ciev, je rastlina považovaná za naozaj výbornú podporu stabilnej erekcie.

Okrem prírodných prípravkov na podporu erekcie, sexuálneho apetítu a potencie, je výťažok rastliny súčasťou doplnkov či liekov na podporu kognitívnych schopností, pamäte a duševného zdravia.

Účinky a využitie rastliny v skratke

 • lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy – rozširovanie ciev – kvalitnejšia erekcia
 • podpora tvorby dopamínu a noradrenalínu – zvýšenie sexuálnej túžby
 • podpora tvorby acetylcholínu – lepšia vzrušivosť a erekcia
 • urýchlenie krvného prietoku hlavne v periférnej a mozgovej oblasti
 • bráni poškodeniu ciev a zlepšuje cirkuláciu krvi
 • pozitívne pôsobí na prenos nervových vzruchov v mozgu
 • potláča alergické reakcie, napríklad pri astme
 • spomaľuje starnutie
 • má antioxidačné účinky
 • stabilizuje hladinu glukózy v krvi
 • zlepšuje pamäť a odstraňuje únavu
 • zvyšuje sústredenosť a pozornosť
 • pomáha pri príliš častom močení
 • má antibakteriálne účinky
 • výborné detoxikačné účinky, prečisťuje pečeň a obličky
 • posilňuje obranyschopnosť organizmu

💡 Prečítaj si o Ginku viac

💡 TIP: Ak chcete vyskúšať koncentrované ginko samostatne, tak sušené listy prémiovej kvality nájdete v tomto obchode.

TOP prípravky na erekciu s Ginkgo biloba

Recenzie tabletiek s Ginkom v zložení na ❤️ Afrodiziakum.sk:

Aphrodisia V pre mužov, ✅ Aphrodisia V Ultra Rapid, ✅ Vimax,
Erectan ManLONG, ✅ ArginMax Forte pre mužov, Aphrodisia XL krém

 

➡️ Kotvičník zemný – Tribulus terrestris

Bylinky na erekciu: Tribulus terrestris - Kotvičník zemný

Bylinky na erekciu: Tribulus terrestris

Nenápadná rastlinka pôvodom z Ázie (dôležitá rastlina indickej ajurvédy, kde sa využíva pri rôznych sexuálnych dysfunkciách a problémoch s močovou sústavou) je dnes hojne rozšírená v podstate kdekoľvek v Európe v teplejších oblastiach (Stredozemná…). Kotvičník obsahuje najmä vo svojich plodoch (menej vňať či koreň) množstvo výnimočných látok.

Unikátna je najmä vysoká hladina rastlinných steroidných saponínov – protodioscín a diosgenín. Aj preto je Tribulus terrestris známy ako osvedčený prírodný “booster” tvorby testosterónu v tele, ktorého produkciu podporuje aj vo vyššom veku. Rastlinu dokonca prezývajú zelenou viagrou, pretože takto dokáže pozitívne vplývať aj na erekciu a mužské libido.

Ďalšie významné látky kotvičníka – steroly (betasitosterol napríklad), pomáhajú chrániť prostatu pred jej nezhubným zväčšením a v kombinácii sa steroidnými saponínmi môžu fungovať aj ako prevencia pred rakovinou prostaty.

Účinky a využitie rastliny v skratke

 • zvýšenie testosterónu
 • podpora erekcie, potencie a libida
 • tvorba svalovej hmoty
 • podpora zdravia prostaty a močových ciest
 • zníženie hladiny cholesterolu v krvi
 • podpora trávenia a sekrécie žalúdočných štiav
 • antioxidačné účinky
 • detoxikačné účinky na pečeň
 • zlepšenie fyzickej a psychickej kondície
 • zmierňovanie stavov úzkosti
 • potláčanie nespavosti
 • lepšia regenerácia

💡 Prečítaj si o Kotvičníku viac

💡 TIP: Ak chcete vyskúšať priamo čaj z Kotvičníka, tak sušenú vňať prémiovej kvality nájdete v tomto obchode.

TOP prípravky na erekciu s Kotvičníkom

Recenzie tabletiek s Kotvičníkom v zložení na ❤️ Afrodiziakum.sk:

eJoy, ✅ eJoy LONG, ✅ Zerex Klasik, ✅ Zerex Extralong, ✅ Zerex Ultragold,
Vimax, ✅ Proerecta, ✅ Erexan, ✅ Erexan Kontrol, ✅ Erexan Stabil,
Aphrodisia V pre mužov, ✅ Aphrodisia V Ultra Rapid,
Clavin Original, ✅ Clavin Platinum, ✅ ArginMax Forte pre mužov, ✅ ArginMax Forte pre ženy,
Erectan Forte, ✅ Erectan ManLONG, ✅ Afroditky plus
Primulus,  ✅ ADVANCE MenActive,

 

➡️ Maca – Žerucha peruánska

Bylinky na erekciu: Maca - Žerucha peruánska

Bylinky na erekciu: Maca

Maca, ktorej odborný slovenský názov znie Žerucha peruánska (lat. Lepidium meyenii), je odolná viacročná rastlina, ktorá rastie vo vyšších polohách v oblasti juhoamerických Ánd. Obsahuje veľké množstvo najrozmanitejších bioaktívnych látok, pričom aj jej nutričná hodnota je veľmi vysoká. Preto sa zaraďuje medzi najoceňovanejšie superpotraviny vôbec.

Výťažok z koreňa macy je súčasťou viacerých kvalitných výživových doplnkov na podporu erekcie, potencie a libida, tiež na zvýšenie energie a vytrvalosti pre športovcov, na podporu psychickej odolnosti, ale aj doplnkov pre ženy v menopauze na obmedzenie jej nepriaznivých prejavov. Maca je považovaná za účinné “unisex” afrodiziakum, ktoré zvyšuje sexuálny apetít, pomáha zlepšovať plodnosť a zvyšuje sexuálny výkon. Muži ju dokonca prezývajú peruánska viagra vďaka podpore lepšej erekcie a jej rýchlejšieho nástupu…

Účinky a využitie rastliny v skratke

 • zvýšenie sexuálnej aktivity – kvalitnejšia a častejšia erekcia
 • nabudenie libida, zvýšenie sexuálnej túžby
 • prísun energie a zlepšiť výdrže (fyzickej i psychickej)
 • spomalenie starnutia
 • zníženie únavy a a potlačenie vplyvu stresu
 • pozitívny vplyv na chudokrvnosť a tuberkulózu, problémy žalúdka
 • na zdravé kosti a zuby, proti vypadávaniu vlasov
 • zmiernenie akné a rýchlejšie hojenie vonkajších poranení
 • nápomocná pri poruchách menštruácie a menopauze
 • pri neplodnosti a ďalších reprodukčných a sexuálnych poruchách
 • pri hormonálnej nerovnováhe
 • na podporu kognitívnych schopností
 • imunostimulant
 • laxatívum

💡 Prečítaj si o Mace viac

💡 TIP: Ak chcete vyskúšať koncentrovanú macu samostatne, tak prášok z koreňa prémiovej kvality nájdete v tomto obchode.

TOP prípravky na libido aj erekciu s Macou

Recenzie tabletiek s Macou v zložení na ❤️ Afrodiziakum.sk:

eJoy, ✅ eJoy LONG, ✅ Zerex Klasik, ✅ Zerex Extralong, ✅ Zerex Ultragold, ✅ Proerecta,
Erexan, ✅ Erexan Kontrol, ✅ Erexan Stabil, ✅ Maca Advance
Aphrodisia V pre mužov, ✅ Aphrodisia V Ultra Rapid, ✅ Aphrodisia V pre ženy, ✅ Menox45
Clavin Platinum, ✅ Erectan Forte

 

Ostatné bylinky na erekciu – Chilli a Yohimbé

Samozrejme, že byliniek na podporu erekcie sa nájde po svete oveľa viac a spomenúť ich všetky by zabralo mnoho času a priestoru. Z tých, ktoré som ešte nespomenul, sú populárne najmä chilli papričky a kajenské korenie, yohimbé, ale aj taký šafran, muira puama, či ašvagandha.

➡️ Chilli

Z ďalších prírodných rastlinných zázrakov sa na zlepšenie erekcie často používajú aj staré známe Chilli papričky. Tie vďaka kapsaicínu (vďačia mu za svoju štipľavosť) zlepšujú prekrvenie aj v genitálnej oblasti, čo znamená, že kvalita erekcie stúpa, podobne ako aj sexuálny apetít.

TOP prípravok na erekciu s chilli v zložení:

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti

 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a chuť na sex
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia aktívnych látok: Maca, Kotvičník zemný, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli, vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie – nemá žiadne vedľajšie účinky

25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

➡️ Yohimbé

Yohimbé je vysoký africký strom, ktorého kôra sa využíva aj na podporu a posilnenie potencie. Obsahuje viaceré bioaktívne látky. Najznámejší z nich je alkaloid yohimbín, ktorý podporuje lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, má vplyv aj na ejakuláciu a zvýšenie sexuálneho apetítu. Použitie tejto látky je však značne problematické, predávkovanie totiž spôsobuje vážne zdravotné problémy. Aj z tohoto dôvodu ho budete vo väčšine voľnedostupných prípravkov na erekciu hľadať márne.

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych liečivých rastlín tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz o problematike fytoterapie. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!