Clavin Original na erekciu poznáte z reklamy, aké sú reálne skúsenosti?

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 0
CLAVIN ORIGINAL cps 8 + 4 zadarmo
 • Balenie: celkom 12 kapsúl
 • Dávkovanie: 4 kapsuly naraz, najlepšie 1-4 hodiny pred pohlavným stykom
 • Dostupnosť: Skladom
22,83 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Clavin je značka, ktorú u nás pozná snáď každý. Vďačí tomu najmä masívnej televíznej reklame, ktorá je naozaj nepriehľadnuteľná. Len máloktorý muž, ktorý rieši svoju slabšiu erekciu po týchto tabletkách aspoň na skúšku nesiahol (či prinajmenej o nich nepremýšľal). V tejto recenzii sa pozrieme na jeden konkrétny produkt značky a to Clavin Original.

Jedná sa vlastne o základný model, z ktorého potom vychádza aj nadstavba – Clavin Platinum (vylepšená receptúra). Ak chcete vedieť čo sa nachádza v zložení a aké účinky podľa výrobcu Clavin Original ponúka, čítajte ďalej. Jedna vec sú pekné baby v reklame a básnenie o perfektnej erekcii… Druhá vec, tá najpodstatnejšia, sú však reálne skúsenosti s užívaním prípravku. Keďže tabletky na posilnenie sexuálnych funkcií skúmam a testujem už naozaj dlhodobo, Clavin jednoducho nemohol uniknúť mojej pozornosti. Prečítajte si neskreslené informácie o Clavin Original.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

doba testovania produktupribližne 1 mesiac
prvé účinkyv 2. týždni
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zlepšenie výkonnosti⭐️⭐️
zlepšenie libida⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
Clavin dostupné varianty➡️ Clavin Original 12 cps
➡️ Clavin Original 28 cps
➡️ Clavin Platinum 8 cps
➡️ Clavin Platinum 20 cps
Lepšia alternatívaeJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta,
porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
22,83 € Do obchodu Pilulka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
25,73 € Do obchodu Lieky24.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
21,10 € Do obchodu Heureka.sk

Clavin Original – základná charakteristika, balenie a určenie

Clavin Original je výživový doplnok vo forme toboliek (kapsúl). Dá sa kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden recept ani vyšetrenie u lekára. Dá sa tak ako prostredníctvom oficiálnej stránky produktu (neodporúčam, web a následné presmerovanie do eshopu mi príde v porovnaní s inými značkami značne zastaraný a cena tam tiež nie je práve najvýhodnejšia). Odporúčam teda skôr kúpu prostredníctvom lekární, či overených obchodov so zdravou výživou (napríklad Pilulka.sk).

➡️ Výrobca

Clavin Original na slovenskom trhu značku distribuuje výrobca – spoločnosť Simply You Pharmaceuticals. Tá mimo iné stojí aj za ďalším prípravkom pre mužov ArginMax Forte (ktorý som vyskúšal tiež), ale aj pre ženy (vyskúšala priateľka), no vo svojom portfóliu má oveľa viac produktov –  nutraceutiká, farmakozmetiku a zdravotnícke pomôcky.

Prípravok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

V minulosti Clavin ponúkal viac produktov s označením Clavin Gold, Clavin Strong, či Clavin Ultra. Dnes výrobca ponúka iba tieto dva spomenuté modelové rady – Original na riešenie bežných problémov s erekciou a Platinum na rýchlejší nástup pevnej erekcie.

➡️ Balenie

Tabletky Clavin Original sú balené v papierovej krabičke. Nie sú sypané voľne, ale sú uložené v blistroch (1 dávka, t.j. 4 kapsuly, v jednom blistri), ktoré ich chránia pred znehodnotením. Na obale potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje iba 8 toboliek + 4 zadarmo čo sú len 3 dávky (1 dávka = 4 kapsuly). Toto balenie sa vám snáď oplatí len na základné otestovanie účinkov produktu. Určite vhodnejšie a cenovo výhodnejšie je väčšie balenie s 28 tabletkami (20 + 8 kapsúl zadarmo), ktoré postačí na 7 pohlavných stykov (celkom 7 jednorázových dávok)

Clavin Original sú potom vlastne klasické gélové kapsulky modro-bielej farby. Tie pri užívaní stačí následne len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Clavin Original je určený pre každého dospelého muža, ktorý hľadá prípravok priaznivo vplývajúci na erekciu. Vďaka kvalitnej erekcii je sexuálna výkonnosť muža na optimálnej úrovni.

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Clavin Original má podľa výrobcu špeciálne zloženie a na podčiarknutie jeho pomyselnej výnimočnosti užívateľovi predstavuje zmes látok označovanú ako Clavertin 21. Je to patentovaná galenicky upravená zmes, ktorá pri súčasnej sexuálnej stimulácii podporuje najmä rozšírenie ciev, ktoré privádzajú krv do penisu, čím sa erekcia stáva kvalitnejšou a má dlhšie trvanie.

Toto sú všetky účinné látky, ktoré obsahuje Clavin Original:

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je bylina známa ako sexuchtivým pánom, tak i športovcom. Prečo? Pretože medzi jej hlavné priaznivé účinky patrí podpora tvorby testosterónu. To na jednej strane značí lepšie libido, erekciu a tiež lepšiu výdrž pri styku, tak i rast svalovej hmoty na úkor tuku. Správna koncentrácia výťažku tejto rastliny (z plodov kotvičníka) naozaj dokáže pozitívne vplývať na mužské sexuálne funkcie, no podmienkou je dlhodobejšie užívanie (platí samozrejme aj pre Clavin Original).

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Šafran

Šafran siaty (Crocus Sativus) je bezosporu jedno z najznámejších a najdrahších korení sveta. Podporuje lepšie prekrvenie tkanív, čo muž ocení aj pri posilnení erekcie. Šafran tiež dokáže dobre povzbudiť organizmus, je to obľúbené tonikum. Okrem toho, že prispieva k správnemu fungovaniu pohlavnej sústavy tiež upokojuje, pôsobí na kašeľ, astmu, kŕče rôzneho druhu, má močopudné a žlčopudné účinky…

➡️ L-Arginín

Táto aminokyselina je povinná výbava každého lepšieho prípravku na erekciu. Prečo? Pretože jedným z jej účinkov je aj rozšírenia a uvoľnenie ciev, v dôsledku čoho sa zvyšuje prietok krvi (aj do penisu). Okrem zlepšenia prekrvenia pri erekcii sa hlavne podieľa na tvorbe bielkovín, a mnohých ďalších významných procesoch v ľudskom tele. Takisto je obľúbeným suplementom u športovcov, pričom tí L-arginín vyhľadávajú z dôvodu zvyšovania výkonu a lepšej tvorby a regenerácie svalstva.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ L-Citrulín

Podobný účinok má aj ďalšia dôležitá aminokyselina. L-citrulín je vlastne výborným a hlavne prirodzeným zdrojom l-arginínu v našich bunkách. Čiže jeho užívaním podporujete vlastne zvýšenie hladiny arginínu v tele (a to dokonca ešte lepšie ako samotným arginínom vo výživovom doplnku). Samotný citrulín však navyše slúži aj ako perfektný zdroj energie, čo ocenia aj tí muži, ktorým robí problém výkonnosť v posteli.

👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ Zinok

Zinok je minerál, ktorý sa nachádza vo všetkých telových bunkách. Je dôležitý ako z hľadiska obranyschopnosti nášho organizmu, tak i z hľadiska syntézy proteínov a tvorby DNA. Je nevyhnutný pre normálne fungovanie pohlavných orgánov, pozitívne vplýva na produkciu pohlavných hormónov (najmä testosterónu). Taktiež je významný z hľadiska plodnosti muža, pretože ovplyvňuje kvalitu a množstvo spermií v ejakuláte. Nízka hladina v tele sa väčšinou prejaví aj nižším libidom (pozri ako ho zvýšiť).

➡️ Selén

Tento stopový prvok je z pohľadu mužskej pohlavnej sústavy potrebný hlavne na zlepšenie potencie vďaka jeho vplyvu na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. Má tiež vynikajúce antioxidačné vlastnosti čím spomaľuje starnutie buniek, prispieva aj k normálnej funkcii imunitného systému a potláčaní únavy.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo v 1 kapsulemnožstvo v 1 dávke (4 cps)
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt50 mg200 mg
Šafran siaty (Crocus sativus), extrakt7,5 mg30 mg
L-arginín400 mg1600 mg
L-citrulín55 mg220 mg
Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý)0,8 mg3,2 mg
Selén (seleničitan sodný, selénan sodný)0,006 mg (6 μg)0,024 mg (24 μg)

Prídavné látky: želatína (kapsula), oxidy a hydroxidy železa, indigotín, oxid titaničitý (farbivá), stearan horečnatý, mastenec (protihrudkujúce látky)

Ako sami vidíte, napokon je zloženie Clavinu Original v podstate štandardné a ničím sa nevymykajúce priemeru navzdory oslavným ódam výrobcu.

Porovnaj zloženie Clavin Original vs. Clavin Platinum

látka💊 Clavin Original💊 Clavin Platinum
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)50 mg50 mg
Šafran siaty (Crocus sativus)7,5 mg7,5 mg
L-arginín400 mg450 mg
L-citrulín55 mg16 mg
Zinok0,8 mg0,8 mg
Selén0,006 mg0,006 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus)⛔️10 mg
Maca (Lepidium meyenii)⛔️7,5 mg

Ako máte možnosť sami vidieť, tak Clavin Platinum obsahuje v porovnaní s Clavin Original 2 rastlinné extrakty navyše (sibírsky ženšen a maca) a rozdiel je tiež v koncentrácii aminokyselín.

 

Clavin Original – účinky

Účinky? Clavin Original jednoducho užívajte dovtedy, kým v kvalite erekcie nepocítite zlepšenie. To znamená pred každým stykom 4 tabletky. Celkom dosť však? Podľa výrobcu by mali tieto tabletky zlepšiť kvalitu erekcie a tým skvalitniť a zintenzívniť váš sexuálny zážitok. Poďme sa spolu pozrieť na skutočné účinky prípravku:

 

💕 Lepšia a kvalitnejšia erekcia

Kvalita erekcie a jej zlepšenie je prvoradým zmyslom užívania Clavin Original. Kvalitné stoporenie je jednoducho nevyhnutné pre uspokojujúci pohlavný styk a s týmto Clavinom sa k nemu môžete dopracovať. Bude to síce trvať dlhšie (určite nie po prvej dávke), ale zlepšenie je viditeľné. Ono, do tých 4 tabletiek sa toho naozaj dosť zmestí, a vyššia koncentrácia napríklad L-arginínu spôsobuje lepšie prekrvenie a v konečnom dôsledku aj pevnejšiu erekciu. Avšak na to, že je to tak známy a vyhľadávaný prípravok, som čakal výraznejší a hlavne skorší posun v kvalite stoporenia.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💕 Rýchlejší nástup erekcie

Ak čakáte, že si dáte Clavin a následne nebudete vedieť čo robiť s masívnou erekciou, tak budete sklamaní. Nie je to žiadna viagra, ostatne ani iné prírodné tabletky toto nedokážu. Pravdou však je, že pri pravidelnejšom užívaní prípravku časom naozaj pocítite, že sa váš penis preberá o čosi skôr.

💕 Zvýšenie sexuálneho apetítu – libida

Vplyv Clavin Original na libido je podľa môjho názoru o niečo slabší ako je to u iných prípravkov. Obsahuje síce tribulus a šafran, ktoré sú naozaj účinnými afrodiziakami, no sexuálna energia tak ako by si to každý muž prial neprichádza práve v plnej sile. Určitý progres je badať, ale čakalo sa viac.

💕 Podpora plodnosti

Prípravok nie je síce primárne zameraný na plodnosť, no jeho vplyv na túto oblasť sa dá oprávnene očakávať. Zmerať sa to síce nedá, ale prítomnosť zinku a selénu v zložení dáva tušiť, že pozitívny vplyv na mužskú plodnosť tu naozaj je. Ale brať ho priamo ako tabletku pre zvýšenie potencie to pre muža nemá väčší zmysel, nepriamo OK.

💕 Viac sexuálneho vzrušenia

Viacerí muži potvrdzujú tento účinok, no ja som toho v tomto smere veľa nepobadal. Vďaka podpore tvorby testosterónu (kotvičník) a lepšiemu prekrveniu (aminokyseliny) je možné, že sa tento efekt u niektorých naozaj prejaví. Nečakajte pri styku však nejaké “nebeské blaho”, takto to nefunguje.

💡 Lepšie alternatívy

Poviem to na rovinu. Clavin je síce známy produkt a určite ho už vyskúšalo mnoho mužov, no podľa mňa dostanete kúpiť aj lepšie. Nehovorím, že nefunguje vôbec, pretože pozitívne účinky som vysledoval aj sám na sebe, no vo výsledku to bolo mierne sklamanie. A teda pokiaľ aj vy patríte medzi tých, u ktorých síce Clavin (Original či Platinum) trochu zabodoval, no hľadáte silnejšiu prírodnú alternatívu, mám pre vás TIP: Tabletky eJoy majú zaujímavejšie a koncentrovanejšie zloženie, efekt účinkov je výraznejší, balenie vám vydrží dlhšie a bez obáv ho môžete užívať aj dlhodobo.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Clavin Original má veľké plus, ktoré nie je samozrejmosťou u všetkých prípravkov. Pri jeho užívaní nehrozia žiadne negatívne vedľajšie účinky. Nestretol som sa s nimi ja, ani množstvo ďalších mužov, ktorí prípravok užívali. Samozrejme, že treba dodržiavať výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku a riziko bude minimálne. Aby som bol presnejší, mierne tráviace problémy hlavne na začiatku užívania sa môžu vyskytnúť u citlivejších jedincov.

Výrobca ešte upozorňuje na výskyt možnej alergickej reakcie na niektorú zo zložiek obsiahnutých v prípravku, no taktiež môžete očakávať len minimálne riziko čo sa tejto oblasti týka. Clavin totiž neobsahuje žiadne známejšie alergény.

 

Kontraindikácie a interakcie

Clavin Original nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Takisto by mali byť obozretní tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru a prípravok užívali len v prípade odobrenia od lekára. Tabletky inak podľa výrobcu nemajú žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom, každopádne však v prípade akýchkoľvek pochybností čo sa týka užívania tohto lieku treba osloviť lekára či lekárnika. Upozornenie: Clavin Original je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15-25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

Clavin Original – cena, zľava a akcia

Tabletky Clavin sú na našom trhu voľne dostupné a nepotrebujete na ne žiaden predpis či vyšetrenie u lekára. Predávajú sa takmer v každej menšej i väčšej lekárni, tiež som ich videl v obchodoch so zdravými potravinami a doplnkami výživy. Mám to obehané a skontroloval som viaceré eshopy, okrem siete lekární Dr.Max (ale donedávna tam dostupný bol) ho dostanete kúpiť naozaj všade.

💡 TIP na produkt - Clavin Original
CLAVIN ORIGINAL cps 8 + 4 zadarmo
 • prírodný výživový doplnok
 • na posilnenie erekcie, jej rýchlejší nástup
 • pozitívny vplyv na sexuálnu túžbu a výkonnosť
 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • dostupný bez receptu
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
22,83 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Clavin Original sa predáva v 2 variantoch a to ako 💊 12 kapsulové balenie (8 kapsúl + 4 zdarma). Reálne vám postačí na 3 styky, čo je ako sami uznáte dosť málo a takéto balenie je naozaj len na skúšku. Na reálne zhodnotenie účinkov odporúčam využiť balenie väčšie – 💊 28 kapsulové (20 kapsúl + 8 zdarma).

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • menšie balenie za 22,83 € (12 kapsúl) – 1 kapsula: 1,57 €, jednorázová dávka (4 cps): 6,28 €
 • väčšie balenie za 35,30 € (28 kapsúl) – 1 kapsula: 1,07 €, jednorázová dávka (4 cps): 4,28 €

➡️ Značka Clavin je na našom trhu dostupná v dvoch variantoch – Clavin Original a Clavin Platinum. Porovnajte si jednotlivé balenia v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

variantcena / overená kúpa
Clavin Original 12 cps (8+4 zdarma)18,89 € / OBJEDNAŤ
Clavin Original 28 cps (20+8 zdarma)35,30 € / OBJEDNAŤ
Clavin Platinum 8 cps25,49 € / OBJEDNAŤ
Clavin Platinum 20 cps46,70 € / OBJEDNAŤ

Na rýchlejšiu podporu erekcie je vhodnejšia vylepšená varianta Clavin Platinum:

💡 TIP na produkt - Clavin Platinum
Clavin PLATINUM cps 8 ks
 • prírodný výživový doplnok
 • rýchlejšia a pevná erekciu
 • zintenzívnenie sexuálneho prežitku
 • zvýšenie sexuálneho apetítu
 • dostupný bez receptu
30,04 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (a keď nie práve na Clavin, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Clavin Original je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, či na internete). Ja odporúčam aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Clavin, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Clavin Original výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊💊💊 4 kapsuly denne (čo je zároveň aj maximálna denná dávka). Optimálne ich užívajte 1 až 4 hodiny pred plánovaným pohlavným stykom. Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky určite neodporúčam kombinovať s alkoholom, znižuje sa tak ich účinnosť. Čo je dôležité: na dosiahnutie adekvátneho účinku je vždy potrebná sexuálna stimulácia.

 

Najväčšie výhody Clavin Original z môjho pohľadu

 • pozitívny vplyv na erekciu, potenciu, libido i výdrž
 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov aj pri dlhodobejšom užívaní
 • prípravok je dostupný bez receptu, dostanete ho kúpiť takmer v každej lekárni
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený výrobca

 

Moje vlastné skúsenosti

Clavin je výživový doplnok, ktorý je asi najznámejší v medzi prípravkami posilňujúcimi erekciu. Vďačí za to v podstate nepretržitej televíznej reklame a pôsobivému marketingu. Taktiež k tomu prispieva fakt, že sa jedná o overeného výrobcu, ktorého produkty sú riadne schválené a registrované. Toto samozrejme nie je jediné, čo ma na vyskúšanie Clavinu (Original aj Platinum zvlášť) nalákalo. Boli to najmä bohaté recenzie a hodnotenia mužov, ktorí sa so svojimi skúsenosťami s užívaním podelili na rôznych internetových diskusiách a fórach. A verte, že ich bolo naozaj dosť – ako pozitívnych, tak i negatívnych. Rozhodol som sa, že tabletky vyskúšam na vlastnej koži a až tak sa prikloním k niektorej zo strán.

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Na začiatok som si zaobstaral základné balenie Clavin Original s tabletkami na 3 pohlavné styky. Chyba, škatuľku s tabletkami som vymíňal počas predĺženého víkendu, ktorý sme si s partnerkou chceli po dlhšom čase užiť veľmi romanticky. Výsledok? Len mierny, ale naozaj že len náznak zlepšenia. Obstaral som si následne rovno 2 väčšie balenia, ktoré mi potom vydržali do konca mesiaca.

➡️ Výsledky testovania

O prvotných výsledkoch po jednej malej škatuľke som sa už zmienil, poďme sa pozrieť na to, ako to dopadlo po necelom mesiaci užívania Clavin Original. Hneď na úvod treba povedať, že sa jedná o tabletky bez predpisu, takže určité limity čo sa týka účinnosti musíte očakávať. Clavin som užíval podľa návodu (4 tabletky pred sexom nie je žiadna väčšia veda) a efekt sa približne po 3-4 stykoch naozaj prejavil. I keď pravdupovediac za tú cenu som očakával trochu viac. Každopádne na konci testovaného obdobia môžem potvrdiť, že po užívaní Clavin Original bola moja erekcia o niečo stabilnejšia a penis pri sexe tvrdší.

Ako človek, ktorý podobných prípravkov už otestoval celkom dosť, môžem Clavin Original zaradiť medzi “zlatý stred”. Neohúri, ale zas ani úplne nesklame a na misky váh v jeho prospech možno pridať aj to, že pochádzajú od overeného výrobcu a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Ak od podobného produktu očakávate niečo viac a naozaj pevnú a tvrdú erekciu, z vlastnej skúsenosti odporúčam najmä Zerex Klasik alebo eJoy (podobné zameranie), prípadne ešte Proerecta.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Mužom ihneď – tak takto nejako si predstavujem, že to pri sexe prebehne (tú červenú tvár skôr nie, ale každému podľa jeho gusta…). Určite poznáte televíznu reklamu na Clavin. Čo na to hovoria skúsenosti mužov, ktorí jej podľahli a prípravok (Clavin Original) si aj zaobstarali a vyskúšali? Na to, že je to taká tradičná značka, tak posledné hodnotenia hovoria o niečom inom. Medzi hodnoteniami začínajú prevládať negatívne recenzie naprieč celým vekovým spektrom mužov. Nespokojnosť sa týka ako účinkov prípravku (nedostatočné účinky čo sa kvality erekcie i libida týka), tak i jeho ceny.

Takisto však natrafíte aj na pozitívne recenzie, kedy doplnok zabral u niektorých v postačujúcej miere. Nuž a tie extra nadšené recenzie snáď ani nemusím spomínať. Tie sú dielom marketingu, netreba ich brať veľmi do úvahy. Ale dosť bolo rečí, poďme sa teraz pozrieť na pár reálnych skúseností užívateľov s Clavinom:

ℹ️ Clavin Original užíva dosť mužov…

“…dosť mužov užíva Clavin (aj ja) kvôli väčšiemu potešeniu zo sexu, zvyšuje fyzickú výdrž, chuť na sex. To sú všetko prirodzené veci. To je ako keď si kúpite vitamíny alebo lepší vysávač. Zlepšíte nejakú činnosť, prípadne sa človek cíti lepšie, keď ich používa. Nevidím v tom problém…” (rampousek)

ℹ️ nahnevaný užívateľ…

“…odkazujem všetkým, že CLAVIN je totálne o ničom, nemá žiadne účinky a už vôbec nie aké by mal mať. A k tomu ešte aj tá ch sprostá nechutná a stupídna megareklama. Je to totálny podvod a zavádzanie…” (zdravý muž, zdravie.sk)

ℹ️ pár komentov z pilulky

“…na to akú to má reklamu tak výrobok je dosť podpriemerný. Nechal som si napísať liek od lekára a ten je oveľa lepší vo všetkých smeroch…” (Martin T.)

“…ťahák peňazí, Nebyť toho, že som bol nadržaný ako stepný kozel, tak by z toho nič nebolo. A čo sa týka výdrže? Tak tu tiež nič, 8 sekúnd a dosť. Verím tomu, že na každého pôsobí niečo iné…” (Miroslav Š.)

“…Clavin som prvýkrát použil skôr zo zvedavosti, aký to bude mať účinok, veľmi som tomu neveril… preto som bol o to viac prekvapený, keď som vydržal súložiť asi pol hodiny, čo u mňa nikdy predtým nebolo… aj manželka bola príjemne prekvapená…” (Ľuboš)

ℹ️ Heureka

… najprv celkové hodnotenie prípravku:

Clavin Original celkové hodnotenie - Heureka

…negatívne skúsenosti:

Clavin Original skúsenosti - Heureka

…pozitívne skúsenosti:

Clavin Original hodnotenie - Heureka

ℹ️ Clavin – reklamy a videá

Pár reklamných videí, vďaka ktorým je Clavin jedným z najznámejších prípravkov na erekciu vôbec (u nás):

Clavin Policistka - reklama 2018

Clavin Plavčík - reklama 2018

Najčastejšie otázky

Clavin je prípravok, o ktorom sa hovorí… Je to naozaj tak. Hoci v ostatnom čase prevládajú negatívne hodnotenia, stále sa nájde množstvo mužov, ktorých Clavin zaujal a chcú o ňom vedieť viac aj z praktickej stránky. Prešiel som viacero diskusií a nejedno fórum a našiel som množstvo dopytov čo sa prípravku týka, tie najčastejšie prikladám spolu s mojimi odpoveďami:

❓ Musí sa kvôli týmto tabletkám podstúpiť vyšetrenie u lekára?

Nie nemusí, Clavin Original aj Clavin Platinum je registrovaný výživový doplnok, ktorý má len podpornú funkciu a dokážu ho plne využiť tí muži, ktorým sa ich erekcia celkom nepozdáva, ale stále ju majú a väčšinou sú schopní dosiahnuť pohlavný styk. Občasné zlyhanie sa dá “poriešiť” aj týmto prípravkom. Samozrejme s individuálnymi výsledkami.

❓ Je možné, že sa počas užívania Clavin Original neprejavia ale vôbec žiadne pozitívne účinky?

Niektorí muži tvrdia, že sa to stať môže. Ja hovorím na základe svojich skúseností, že je to nepravdepodobné, pretože priaznivý vplyv na sexuálne funkcie vďaka svojmu zloženiu určite má. Nemusí sa tak stať hneď po užití prvej dávky, ale ak vydržíte Clavin užívať dostatočne dlho (aspoň 1 mesiac), výsledky sa prejavia (otázne či to bude každému stačiť).

❓ Môže sa Clavin Original kombinovať s alkoholom?

Výrobca žiadne obmedzenie v súvislosti s alkoholom nespomína a teda v princípe si za pohárik občas môžete dať. Určite to však nepreháňajte – alkohol totiž účinne potláča vašu potenciu. Ak chcete zlepšiť svoju erekciu, alkoholu sa vyhýbajte.

❓ Prečo treba užívať toľko tabliet naraz?

Neviem a nerozumiem tomu celkom prečo to tak výrobca učinil. Možno predstava užívateľa, že predsa 4 tabletky!!! pred sexom musia zabrať bola tým pravým dôvodom. Zas na druhú stranu je fakt, že vyššia koncentrácia látok v jednej dávke (hoc rozdelená do štyroch kapsúl), dáva organizmu viac priestoru aby na ich príjem optimálne zareagoval.

❓ Pri akých ochoreniach by sa Clavin Original nemal užívať?

Clavin je síce prírodný prípravok s minimom vedľajších účinkov, no to ešte neznamená, že ho môžu užívať všetci. Samozrejme, že nie je určený deťom a ženám, no obmedzenia pocítia aj ľudia trpiaci chorobami ako je cukrovka, vysoký krvný tlak a rôzne ochorenia srdcovocievneho systému. V takom prípade (respektíve pri akýchkoľvek pochybnostiach) by sa prípadné užívanie malo prekonzultovať s lekárom – ešte pred prvým užitím tabliet.

❓ Môžu ho užívať aj ženy?

Spomínal som to vyššie, nie je určený pre ženy, no v princípe môžu (okrem tehotných a dojčiacich). Ale netuším dôvod, prečo by to mali dámy robiť, keď na trhu sú dostupné prípravky presne napasované na ich mieru na podporu sexuálneho apetítu a intenzity pôžitku pri sexe (napríklad tabletky Aphrodisia V pre ženy, či Aphrodisia G krém).

❓ Môže sa Clavin Original užívať pravidelne a dlhodobo?

Môže, no ak ho chcete brať dlhšie, musíte sa pripraviť na to, že to môže zaťažiť váš rodinný rozpočet celkom významne. No pokiaľ máte z užívania tabletiek ako sa vraví dobrý pocit a praktický efekt je naozaj výrazný, tak prečo nie.

❓ Je lepší Clavin Original alebo Platinum?

Platinum by mal byť vylepšenou verziou Original, no extra veľký rozdiel medzi nimi v koncentrácii a počte látok ani nie je. Podobne je to aj súčinnosťou (pozri moje skúsenosti v recenzii Clavin Platinum, či porovnaj rozdiely vo všeobecnom článku o Clavine). Ak beriete ohľad aj na cenu, tak model Platinum je v prepočte na jednu dávku aj výrazne drahší (8-15 € podľa balenia Platinum, 4,50-6,50 € Original). A tiež treba brať do úvahy to, že každý typ je zameraný trochu inak. Clavin Original na dlhšiu a pevnú erekciu, Clavin Platinum na kvalitnú erekciu s rýchlejším nástupom.

 

Clavin Original a moje zhodnotenie na záver

Clavin Original je prípravok, ktorý podľa mňa žije už len zo svojej zašlej slávy. V porovnaní s najbližšou konkurenciou začína zaostávať pomerne výrazne. Niežeby nemal žiadne účinky (tie na erekciu sú v určitej miere badateľné), no ak to porovnáme s inými, tak sú o dosť slabšie, koncentrácia a kvalita látok prípravku nižšia a jeho neprimerane vysoká cena vzhľadom k účinnosti to všetko len podpisuje. Takže za mňa vám Clavin odporúčam len v tom prípade, že chcete vyskúšať ešte stále známy prípravok a následne to porovnať s efektom užívania kvalitnejších tabletiek.

Pretože v prípade, že potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj dlhodobo, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodné zloženie
 • bez predpisu
 • lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy

Nevýhody

 • vysoká cena
 • 4 kapsuly = 1 dávka
 • existujú výživové doplnky podobného zamerania s lepším účinkom a za priaznivejšiu cenu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Clavin Original je prípravok prírodného zloženia s priaznivým vplyvom na prekrvenie penisu a erekciu.

2.5

CLAVIN ORIGINAL cps 8 + 4 zadarmo

✅ Cena: 22,83 €
✅ Balenie: 8 + 4 kapsuly zadarmo
✅ Dávkovanie: 4 kapsuly naraz, najlepšie 1-4 hodiny pred pohlavným stykom

Chcem Clavin Original Pilulka.sk
Vývoj ceny Clavin Original

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.