ArginMax Forte pre ženy – tabletky známej značky pre nežné pohlavie (kompletná recenzia)

Peter Kacián Recenzia 13. októbra 2021 0
ARGINMAX FORTE pre ženy 45 cps
 • Balenie: 45 kapsúl
 • Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
33,49 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Keď sa povie ArginMax, každému hneď napadne, že ide o známe tabletky pre mužov. No viete aj to, že táto značka zahŕňa i tabletky na podporu zdravej ženskej sexuality? Je to tak. ArginMax Forte pre ženy je určený špeciálne ženám na pomoc so zvýšením sexuálnej túžby a tým pádom aj zvýšením frekvencie pohlavného styku. Tabletky zlepšujú prekrvenie pohlavných orgánov a posilňujú intenzitu sexuálneho zážitku.

ArginMax Forte pre ženy teda toho ponúka naozaj celkom dosť, a hlavne čo sa prísľubov výrobcu týkas. Je to však aj reálne možné? Tak na to sa pozrieme práve v tejto recenzii. Tabletky si vyskúšala moja partnerka a ja vám tak môžem priniesť skutočné výsledky ich užívania. Povieme si samozrejme viac aj o zložení prípravku, o tom, ako sa správne užíva a dávkuje + prípadné nežiadúce vedľajšie účinky. A nakoniec aj tip kde ho v prípade záujmu dostanete jednoducho a výhodne kúpiť (všetky prípravky z radu ArginMax – pre mužov i pre ženy).

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mojej partnerky zabodovali najviac: ✅ Aphrodisia V pre ženy - tabletky a ✅ Aphrodisia G krém pre ženy.

doba testovania produktupribližne 1 mesiac
prvé účinkyv priebehu 2. týždňa
na recept⛔️ NIE
zvýšenie sexuálneho apetítu a libida⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie citlivosti pohlavných orgánov⭐️⭐️⭐️
intenzívnejší orgazmus⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
ArginMax Forte dostupné varianty➡️ Tabletky pre mužov 90 cps
➡️ Tabletky pre mužov 45 cps
➡️ Tabletky pre ženy 90 cps
➡️ Tabletky pre ženy 45 cps
Lepšia alternatívaPre mužov: eJoy, Zerex, alebo Proerecta,
Pre ženy: Aphrodisia V pre ženy - tabletky, Aphrodisia G krém pre ženy
porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
33,49 € Do obchodu Pilulka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
zistiť cenu Do obchodu Lieky24.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
31,20 € Do obchodu Heureka.sk

ArginMax Forte pre ženy – základná charakteristika, balenie a určenie

ArginMax Forte pre ženy sú prírodné tabletky – výživový doplnok, ktorý je určený na posilnenie sexuálnej túžby a na výraznejšie precítenie pohlavného styku – intenzity vzrušenia vďaka lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov.

Jeho užívaním sa nevystavujete riziku akýchkoľvek nežiadúcich vedľajších účinkovDostanete ho kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Dá sa to aj prostredníctvom oficiálnej stránky produktu, no je to tam podľa môjho názoru dosť neprehľadné a užívateľsky neprívetivé. Odporúčam vám skôr kúpu prostredníctvom tradičných a silných internetových lekární, či overených obchodov so zdravou výživou (napríklad Pilulka.sk).

➡️ Výrobca

ArginMax Forte pre ženy na slovenskom trhu distribuuje výrobca – spoločnosť Simply You Pharmaceuticals. Tá mimo iné stojí aj za známym Clavinom (Clavin Platinum a Clavin Original, ktoré som samozrejme vyskúšal tiež), prípravkom na zväčšenie pŕs Decolen FORTE, no v portfóliu má viacero ďalších produktov ako sú rôzne nutraceutiká, farmakozmetika a aj zdravotnícke pomôcky.

Prípravok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Balenie

Tabletky ArginMax Forte pre ženy sú balené v nepriehľadnej plastovej fľaštičke s etiketou a logom značky. Základné balenie obsahuje 45 kapsúl a podľa rozsahu dávkovania vydrží na 15 až 20 dní. Pre dámy, ktoré sú si isté, že potrebujú s libidom pomôcť v dlhodobejšom horizonte ocenia viac väčšie – 90 kapsulové balenie.

ArginMax Forte má formu želatínových kapsúl, ktoré sú určené na orálne užitie, čiže prehltnutie a zapitie vodou. Kapsuly po načatí balenia uchovávajte v pôvodnom obale, zabránite tak ich prípadnému znehodnoteniu.

➡️ Určenie

ArginMax Forte pre ženy sú tabletky určené pre každú dospelú ženu, ktorá si chce polepšiť v rámci svojho sexuálneho apetítu a zvýšiť libido. A vďaka dlhodobému lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov dokážu tiež skvalitniť sexuálny zážitok a zvýšiť frekvenciu pohlavného styku.

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

ArginMax Forte pre ženy má špeciálne zloženie, ktoré je “namiešané” tak, aby sa dosiahol čo najlepší efekt u každej ženy. Teda podľa výrobcu. Na počudovanie sa veľmi nelíši od svojho “mužského kolegu”, čo je na jednej strane fajn, hlavne čo sa týka lepšieho prekrvenia pohlavnej sústavy, no na druhú stranu v ňom chýbajú typicky ženské afrodiziaká ako je napríklad Damiána.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • certifikovaný výživový doplnok pre intenzívnejší sexuálny pôžitok
 • na zvýšenie ženského libida (pomoc s frigiditou)
 • podporuje zvýšenie mentálneho a fyzického výkonu
 • podpora intímneho zdravia ženy
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Damiána, Krpčiarka, Maca, L-Arginín
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

Podobne ako je to u mužského variantu, aj pri ženskej verzii sa spomína špeciálna formula – takzvaný ForteComplex. Z čoho vlastne pozostáva?

 • Sexual Active – sexuálnu aktiváciu má v prípravku na starosti L-Arginín a L-Citrulín
 • Stimulant Active – stimuláciu sexuálneho vzrušenia zase zabezpečuje Schizandra a L-Citrulín
 • Protect Active – aktívnu ochranu v prípravku zastupuje luteín, vitamíny B7, B12, B6, vitamín E, kyselina listová a extrakt Vitis vinifera
 • Libido Activepodporu libida zabezpečí L-arginín, L-citrulín, Schizandra a vitamín E

Najvýznamnejšie účinné látky ArginMax Forte pre ženy o niečo podrobnejšie:

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je rastlina, z ktorej sa využívajú najmä aktívne látky plodov (zmes fytosterolov). V tabletkách pre mužov má na starosti podporu tvorby testosterónu. Ženy však tiež ocenia jej vplyv na hormonálnu hladinu a tým pádom aj zvýšenie sexuálnej túžby. Jedná sa teda o univerzálne afrodiziakum. Okrem toho tiež vplýva na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, čo prispieva k zvýšenej citlivosti v genitálnej oblasti. Tribulus tiež podporuje rast svalovej hmoty a preto je obľúbený napríklad u silových športovcov, podporuje psychickú a fyzickú vitalitu, aj lepší spánok.

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Sibírsky ženšen

Sibírsky ženšen – Všehojovec štetinatý (Eleutherococcus senticosus) je rastlina známa v Rusku a Číne ako skvelé tonikum, ktoré podporuje vitálnosť organizmu a dodáva mu dostatok energie. V rámci tradičnej medicíny pomáha s plodnosťou mužov i žien, využíva sa aj jeho pozitívny vplyv na imunitný systém… Sibírsky ženšen podporuje nervovú sústavu, vplýva na udržanie normálnej hladiny cukru a cholesterolu v krvi. Významný je aj jeho vplyv na činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, u žien napríklad na vaječníkový folikul a tvorbu estrogénu.

➡️ Schizandra

Schizandra čínska (Schisandra chinensis) je rastlina tradičnej čínskej medicíny, kde patrí medzi najčastejšie používané liečivé látky. Podobne ako klasický ženšen, sibírsky ženšen, má výborné adaptogénne účinky a pôsobí ako tonikum. Blahodárne pôsobí na celý kardiovaskulárny systém, vďaka čomu je ženské pohlavné ústrojenstvo lepšie prekrvené a viac reaguje na sexuálne stimuly. Plody tejto výnimočnej rastliny sa v ľudovej medicíne používajú aj ako podpora mentálneho zdravia. Odstraňuje únavu a potláča stres.

➡️ Vinič

Vinič hroznorodý (Vitis vinifera) je rastlina, ktorú pozná snáď každý človek na zemeguli, teda aspoň omamný mok z jej bobúľ. No viete aj to, že listy viniča v sebe skrývajú množstvo látok, ktoré sa využívajú v rôznych zdravotných ohľadoch? Extrakt z listov viniča hroznorodého má mimo iné aj silné antioxidačné účinky, zlepšuje krvný obeh a podporuje cirkuláciu krvi aj v periférnych oblastiach nášho tela.

➡️ Šafran

Šafran siaty (Crocus Sativus) je známe najmä ako korenie, no využíva sa aj inak. Nás poteší hlavne to, že je to univerzálne afrodiziakum, ktoré stimuluje mužské i ženské libido. Pomáha s lepším prekrvením tkanív pohlavných orgánov, má povzbudzujúci účinok a pozitívne vplýva aj na plodnosť. Extrakt z blizien kvetu pôsobí aj proti kašľu, astme a má tiež močopudné a žlčopudné účinky.

➡️ L-Arginín

L-Arginín je známa aminokyselina, ktorá je súčasťou väčšiny mužských prípravkov zameraných na podporu v intímnej oblasti. No samozrejme, že sa hodí aj ženám – aminokyselina totiž podporuje tvorbu oxidu dusnatého v tele, čím sa zlepšuje kondícia ciev a podporuje ich rozšírenie. Výsledkom je lepšia cirkulácia krvi aj v pohlavných orgánoch – vyššia citlivosť, viac pôžitku pri sexe, intenzívnejšie vyvrcholenie.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ L-Citrulín

Ďalšia aminokyselina v prípravku má zmysel hlavne ako podpora tvorby L-arginínu v tele. Citrulín sa totiž v ľudskom tele (v nadobličkách) mení práve na túto dôležitú semiesenciálnu aminokyselinu. L-Citrulín však aj sám o sebe prispieva k zvýšeniu energie a zlepšeniu fyzického výkonu a kondície.

👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ Zinok

Zinok ako minerál je známy tým, že je výborným antioxidantom a vo všeobecnosti je známy hlavne ako “podporovač” plodnosti mužov. Má však v našom tele viacero ďalších významných funkcií a ženské telo určite poteší povzbudzujúci účinok na nervový systém, pozitívny vplyv na imunitný systém či vplyv na tvorbu pohlavných hormónov. Nízka hladina zinku zväčša znamená aj znížené libido (ako zvýšiť ženské libido?).

➡️ Selén

Tento stopový prvok je dôležitý z viacerých ohľadov. Pre ženu a jej intímny život je dôležité, že podporuje lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a lepšiu cirkuláciu krvi. Inak je súčasťou správneho fungovania imunitného systému, srdcovocievneho systému. Vďaka antioxidačným vlastnostiam pomáha s predčasným starnutím telových buniek a je tiež známy tým, že prispieva k potláčaniu prílišnej únavy.

➡️ Ostatné látky

ArginMax Forte pre ženy obsahuje aj ďalšie látky – vitamíny a antioxidanty. Patria medzi ne vitamíny skupiny B (vitamín B6, B7, B12) a vitamín E, kyselina listová a luteín.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt66,67 mg
Všehojovec štetinatý - Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus),
suchý extrakt,
štand. na 1,5% eleutherosidov
20 mg
Vinič hroznorodý (Vitis vinifera),
suchý extrakt z listov,
štandardizovaný na 10-20% obsah anthokyanov
a 5% obsah polyfenolov
13 mg
Schizandra čínska (Schisandra chinensis),
suchý extrakt z plodov,
štandardizovaný na 5% obsah lignanov
a 10% obsah anthokyanov
10 mg
Šafran siaty (Crocus sativus), extrakt10 mg
L-Arginín417 mg
L-Citrulín220 mg
Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý)1,33 mg
Selén (seleničitan sodný, selénan sodný)17,3 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)15 mg
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)1 mg
Kyselina listová (vitamín B9, Folát)0,1 mg
Biotín (vitamín B7)0,05 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)0,003 mg
Luteín1 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo)

 

ArginMax Forte pre ženy – účinky

Ako ste sami mali možnosť vidieť, zloženie ArginMax Forte pre ženy je vcelku zaujímavé a určite má potenciál. Na posilnenie ženského libida a sexuálneho apetítu ide podporou tvorby pohlavných hormónov a lepšieho prekrvenia pohlavného ústrojenstva. Poďme sa teraz pozrieť bližšie na účinky prípravku, pretože jedna vec je teória, druhá prax a reálne výsledky.

 

💕 Zvýšenie libida

Viac sexuálnej túžby a zvýšenie frekvencie pohlavných stykov je vec, ktorá by sa nám mužom na ženách veľmi ľúbila – bez debaty. Toto je podľa výrobcu hlavný účinok ArginMaxu pre ženy a musím povedať, že sa prejavuje aj reálne v praxi. Partnerka začala pociťovať prvé zlepšenie v tejto oblasti niekedy ku koncu 2. týždňa užívania tabletiek. Na druhú stranu, nie každá žena musí na prijímané aktívne látky zareagovať rovnako a pociťovať ich v rovnakej forme a intenzite. Niektoré nepocítia zmenu ani po mesiaci užívania prípravku.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia
 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom, krém je prírodný dermálny prípravok
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z viacerých účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

💕 Lepšie prekrvenie – zvýšená citlivosť pohlavných orgánov

Ďalším prezentovaným účinkom užívania tabliet ArginMax Forte je zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy. V praxi sa to veľmi nedá posúdiť, najmä ak efekt nie je veľmi výrazný a viac viditeľný. Partnerka však potvrdzuje tento vplyv, hoci intenzita tohoto účinku bola menšia ako očakávala.

 

💕 Viac vzrušenia počas sexuálnej stimulácie

V nadväznosti na predchádzajúci bod platí, že dobré prekrvenie genitálu znamená aj viac vzrušenia počas pohlavného styku, respektíve lepšiu rekciu na sexuálne stimuly (pri predohre, masturbácii…). Ako som už naznačil, tento efekt nie je práve najvýraznejší, ale je. Niektoré dámy si intenzívnejšie pocity pri sexe vďaka týmto tabletkám pochvaľujú viac (moja partnerka), niektoré zas menej.

 

💕 Vitalita a energia

Užívaním ArginMax Forte sa má zvýšiť aj vitalita a energia ženy. To by sa malo prejaviť vďaka pôsobeniu Kotvičníka a Šafranu, ktoré prípravok obsahuje (hoci v podstate zanedbateľnej forme). Mne osobne tam chýba Maca – obrovský životabudič s obľubou využívaný aj v prípravkoch na rôzne iné “ženské” problémy. Partnerka v tomto smere výrazný posun u seba nepobadala ani po celom mesiaci užívania tabletiek.

💡 Lepšie alternatívy

ArginMax Forte pre ženy je prípravok, ktorý naozaj stojí za povšimnutie a je len chvályhodné, že výrobca okrem mužov a podpore ich sexuálnych funkcií, myslel aj na ženy. Na našom trhu naozaj nie je veľa prípravkov, ktoré by boli určené práve ženám na podporu ich libida a zvýšenie pôžitku pri sexe.

Na druhú stranu, výrobca sa so svojim produktom mohol “pohrať” viac a prispôsobiť ho špecifikám ženského tela lepšie. ArginMax Forte pre ženy je totiž takmer úplná dvojička jeho mužského variantu – čo sa zloženia týka. OK, niektoré afrodiziaká sú naozaj univerzálne, no mne osobne chýbajú byliny, ktoré podporujú práve výraznejšie ženskú sexualitu (damiána a maca). Preto odporúčam aby ste zamerali pozornosť na prípravok, ktorý je podľa môjho názoru a reálnych skúseností partnerky lepší s výraznejšími účinkami. Ide o Aphrodisia V pre ženy – prečítajte si podrobnú recenziu prípravku).

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • certifikovaný výživový doplnok pre intenzívnejší sexuálny pôžitok
 • na zvýšenie ženského libida (pomoc s frigiditou)
 • podporuje zvýšenie mentálneho a fyzického výkonu
 • podpora intímneho zdravia ženy
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Damiána, Krpčiarka, Maca, L-Arginín
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

ArginMax Forte pre ženy má tiež jedno nesporné plus a tým je takmer úplná absencia rizika vedľajších účinkov užívania tabliet. Je to prírodný produkt a obsahuje telu prirodzenejšie látky bez pridaných syntetických zlúčenín. Každopádne však odporúčam dodržiavať pokyny výrobcu čo sa týka dávkovania prípravku – potlačíte riziko prejavu negatívnych vedľajších účinkov na minimum. Citlivejšie dámy môžu zriedkavo pocítiť na začiatku užívania mierne tráviace problémy, prípadne bolesť hlavy, ktoré však veľmi rýchlo ustupujú.

 

Kontraindikácie a interakcie

ArginMax Forte pre ženy sa neodporúča užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám a osobám so srdcovocievnymi ochoreniami (jedine po konzultácii a odobrení lekárom). Užívanie týchto tabletiek inak nespôsobuje podľa výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade akýchkoľvek pochybností o užívaní tohto výživového doplnku sa neváhajte obrátiť na svojho lekára či lekárnika. Upozornenie: ArginMax Forte pre ženy je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy či liekom, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

ArginMax Forte pre ženy – cena, zľava a akcia

Tabletky sú na našom trhu voľne dostupné (to znamená, že na ne nepotrebujete žiaden lekárky predpis) a predávajú sa takmer v každej lekárni (momentálne som ich nevidel iba v sieti lekární Dr.Max, čo však nemusí byť trvalý stav), a tiež niektorých obchodoch so zdravými potravinami a doplnkami.

💡 TIP na produkt - ArginMax Forte pre ženy
ARGINMAX FORTE pre ženy 45 cps
 • prírodný výživový doplnok
 • prispieva ku zvýšeniu sexuálnej túžby
 • pomáha zlepšiť prekrvenie pohlavných orgánov
 • dostupný bez receptu
 • vhodný pre každú ženu

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Tabletky sú u nás dostupné viacmenej iba v menšom 💊 balení so 45 kapsulami, no dá sa nájsť v niektorých obchodoch aj väčšie, 💊 90 kapsulové balenie.

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • menšie balenie za 33,49 € (45 kapsúl) – 1 kapsula: 0,64 €, denná dávka: 1,92 € (3 cps), 1,28 € (2 cps)

V overenom eshopeHeureka.sk máte k dispozícii aj väčšie balenie:

 • balenie iba za 54,18 € (90 kapsúl) – 1 kapsula: 0,51 €, denná dávka: 1,53 € (3 cps), 1,02 € (2 cps)

➡️ Značka ArginMax Forte, ako som už niekoľkokrát spomínal, zahŕňa viac produktov – tabletiek (výživových doplnkov) pre mužov či pre ženy. Preto som pre vás pripravil túto jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých doplnkov:

variantcena / overená kúpa
ArginMax Forte pre ženy 45 cps33,49 € / OBJEDNAŤ
ArginMax Forte pre ženy 90 cps54,18 € / OBJEDNAŤ
ArginMax Forte pre mužov 45 cps33,67 € / OBJEDNAŤ
ArginMax Forte pre mužov 90 cps52,35 € / OBJEDNAŤ

Pre pánov – ArginMax Forte pre mužov

💡 TIP na produkt - ArginMax Forte pre mužov
ArginMax Forte pre mužov 90 tob
 • prírodný výživový doplnok
 • na posilnenie erekcie a sexuálnej výkonnosti s dlhodobým účinkom
 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • dostupný bez receptu
 • pre všetkých mužov

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (a keď nie na ArginMax, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

ArginMax Forte pre ženy je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, či na internete). Ja odporúčam aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.  Na kúpu týchto tabletiek nepotrebujete žiaden recept, a teda ani žiadne odborné vyšetrenie u lekára.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom tejto internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – ArginMax, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo "Pilulka autom", prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou - PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní
[/su_list]

 

Užívanie a dávkovanie

ArginMax Forte pre ženy výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊💊 3 kapsuly denne v priebehu prvého týždňa užívania. Neskôr je možné znížiť dávku na 💊💊 2 kapsuly denne.

Osobne odporúčam užiť tabletky v pravidelných intervaloch – ráno, naobed a večer po jedle (v prvý týždeň), neskôr stačí jedna tabletka ráno a jedna večer. Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky neodporúčam kombinovať s alkoholom, potláča sa tak ich účinnosť. Takisto platí, že jednorázové užitie doplnku nemá žiaden väčší význam, to znamená, že má iba minimálny efekt.

Účinok tabliet nastupuje síce o niečo neskôr (do 14 dní), no následne je dlhodobý (podľa výrobcu efekt pretrváva ešte 2 týždne po ich vysadení).

 

Najväčšie výhody ArginMax Forte pre ženy z môjho pohľadu

 • výsledkom pravidelného užívania je zvýšená chuť na sex a intenzívnejší pôžitok pri sexe
 • prírodné zloženie s látkami, ktoré prospievajú celému pohlavnému ústrojenstvu
 • tabletky sa dajú užívať dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • prípravok je dostupný bez receptu, dostanete ho kúpiť takmer v každej lekárni
 • je vhodný pre ženy bez obmedzenia veku (18+)
 • overený výrobca

 

Moje vlastné skúsenosti

Z pochopiteľných dôvodov som tento ArginMax Forte netestoval ja, ale moja partnerka. Keďže mala už za sebou testovanie pár prípravkov intímneho charakteru zameraných na ženy, vedela presne čo sa dá od obdobného doplnku očakávať a následne ho porovnať s ostatnými z viacerých hľadísk.

➡️ Ako sa tabletky testovali?

Pri testovaní ArginMax Forte pre ženy sa postupovalo podľa pokynov výrobcu len s jedným rozdielom. Namiesto výrobcom odporúčaného 1 týždňa s tromi tabletkami denne sme skúsili potiahnuť rovno 2 týždne (tak ako ja s mužským variantom) a až následne sa dávka znižovala na 2 kapsuly denne. Spotrebovala pri tom 2 menšie (45 cps) balenia prípravku za približne 5 týždňov.

➡️ Výsledky testovania

Prvé pozitívne účinky tabletiek partnerka začala pociťovať v priebehu 2. týždňa užívania a jednalo sa o naozaj mierne zvýšenie chuti na sex (subjektívne samozrejme). Neskôr, na konci 3. týždňa, začala pociťovať aj ďalší účinok – mierne zvýšenie citlivosti v oblasti pohlavia, čo sa dá pripísať vplyvu prípravku na lepšie prekrvenie. S tým samozrejme úzko súviselo aj to, že intenzita vzrušenia bola máličko väčšia – ale ako sama podotkla, konkurenčný prípravok sa jej zdal v tomto o dosť lepší. Čo sa týka navýšenia energie a posilnenia vitality, tak v tomto prípade výraznejšie zmeny nezaznamenala.

Čo sa týka sľubu výrobcu o trvaní účinkov prípravku aj 2 týždne po jeho vysadení, tak tu mi sklamane potvrdila, že minimálny efekt sa prejavil ešte počas jedného styku a potom už nič. Možno ak by tieto tabletky užívala pol roka nepretržite, tak by sa to mohlo prejaviť aj reálne.

Celkovo bola s ArginMax Forte pre ženy spokojná len priemerne. Možno zvýšené očakávania po užívaní konkurenčného prípravku spôsobili mierne sklamanie. Ak by mala na misky váh postaviť oba prípravky naraz, tak s veľkým náskokom vyhrá Aphrodisia V pre ženy s bonusom navyše vo forme krému (Aphrodisia G krém).

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Ak chcete poznať hodnotenie a skúsenosti sa ArginMax Forte pre ženy aj od ďalších žien, tak na internete v rámci rôznych diskusií a fór možno nájsť viacero zaujímavých postrehov. Vo všeobecnosti možno povedať, že prípravok sa nevymyká priemeru a skúsenosti užívateliek sa dajú zadeliť do dvoch protichodných táborov:

Niektoré sú spokojné s účinkami a celkovo so zlepšením ich intímneho života. Iné ženy zas majú problém s intenzitou účinkov, kedy sa u nich prejavili úplne minimálne alebo len v obmedzenej miere navzdory vyšším očakávaniam. Takisto nepresvedčil dlhší čas potrebný k ich nástupu. Každopádne niektoré dámy si za sklamanie môžu aj sami, ArginMax Forte je totiž prípravok, ktorý má základ v prírodných látkach a rastlinných extraktoch, takže to fakt nie je pre nedočkavcov.

Vybral som pár zaujímavých komentárov a tak sa o mojich predchádzajúcich tvrdeniach presvedčiť sami:

ℹ️ veľkú rolu zohráva aj psychika…

“…no ja som to kúpil manželke. Bolo to v akcii tak som dostal 2 krabičky za jednu cenu. Na manželku to vôbec neúčinkovalo. Ja myslím, že pri tom hrá tiež veľkú rolu psychika. Žena to síce brala dobrovoľne, ale brala to tak, že zoberiem si tabletu a hotovo. Keby to brala z nadšením: “toto mi určite pomôže”, tak si myslím, že výsledok by bol určite lepší…” Opavák (rodina.cz)

ℹ️ ArginMax a pár komentov z pilulky…

“…ArginMax mi nielen vrátil chuť na sex, ale aj mi upokojil v prechode hormóny! Nie som tak náladová, nepotím sa toľko a celkovo sa cítim lepšie!…” (Nikola)

“…po 40tke som stratila chuť na sex. ArginMax pre ženy mi ju zase vrátil späť, som s ním veľmi spokojná, sex si užívame ako za mlada, som viac vzrušená a viac aj zvlhnem! Všetkým kto prechádza takým obdobím ako ja ho maximálne doporučujem…” (Lucka)

ℹ️ ArginMax pre ženy a vaginálny verzus klitoridálny orgazmus

“…výrobok dokázal veľmi zintenzívniť vaginálny orgazmus mojej priateľky. Na úkor toho však nebolo možné dosiahnuť klitoridálny orgazmus. Účinok nebol zase tak častý, ako by som očakával za túto cenu. Arginmax pre ženy má určite svoje plusy aj mínusy, ale práve kvôli týmto mínusom priateľka odmieta brať ďalšie tabletky, preto by vôbec nezaškodilo, keby sa výrobca zameral aj na tieto vedľajšie účinky a nejako sa ich pokúsil eliminovať…“ (Viktor)

ℹ️ Heureka

… ArginMax je známou značkou najmä u susedov v ČR, preto uvádzam postrehy z českej Heureky, najprv celkové hodnotenie:

ArginMax Forte pre ženy - celkové hodnotenie, Heureka

…+ pár komentárov a hodnotení:

ArginMax Forte pre ženy - skúsenosti, Heureka

 

Najčastejšie otázky a odpovede na ne

ArginMax Forte pre ženy je prípravok, o ktorom sa vážne diskutuje a mnoho žien (i mužov napodiv) má množstvo otázok, ktoré nezriedka zostávajú nezodpovedané (a teraz nemám namysli odpovede na tieto otázky v zmysle: “najlepšie spravíš ak si nájdeš iného chlapa” alebo “nežer to, je to len placebo”). Preto som sa rozhodol, že na pár zaujímavých a hlavne praktických otázok odpoviem v rámci tejto recenzie:

❓ Môžu sa tabletky užívať s inými prípravkami obdobného charakteru?

Ja osobne to neodporúčam. Poviete si, že je to “len” výživový doplnok, tak akéže riziko, môžem ich dokopy miešať koľko len chcem… Omyl, aj tieto prípravky predsa obsahujú látky, ktoré vplývajú na mnoho telesných pochodov a neuvážené užívanie prípravkov rôzneho zloženia môže dospieť k reálnym zdravotným problémom. A v tom lepšom prípade si medzi sebou potlačia účinnosť.

❓ Musí sa kvôli týmto tabletkám podstúpiť vyšetrenie u lekára?

Nie, nemusí. Je to voľne dostupný výživový doplnok, ktorý má podpornú funkciu. Nie je to liek. Na druhú stranu, pokiaľ je vaše libido znížené už dlhší čas a nechuť k sexu čoraz väčšia, neváhajte navštíviť sexuológa. Dlhodobo nízke libido je vážny problém, ktorý zasahuje do takmer všetkých oblastí života, nielen jeho intímnej časti.

❓ Kedy možno očakávať prvé účinky ArginMax Forte pre ženy?

Prípravok je určený na dlhodobé užívanie a má prírodné zloženie. Z toho tiež vyplýva, že očakávať okamžité “terno” je jednoducho nereálne. Pri dávkovaní, ktoré si odskúšala aj moja partnerka (3 kapsuly denne počas prvých dvoch týždňov, a následne po 2 kapsuly) môžete reálny nástup účinkov očakávať v priebehu 2.týždňa užívania. Samozrejme je to individuálne, u niektorých to môže byť aj skôr, niektoré dámy si musia počkať aj dlhšie.

❓ Dá sa ArginMax objednať aj prostredníctvom oficiálnej stránky?

, no v tomto prípade nie som o výhodách tejto možnosti úplne presvedčený. Reálne výhodnejšie a pohodlnejšie sa dá objednať napríklad v lekárni Pilulka.sk. Je to podľa mňa najlepšia možná cesta ako si tento prípravok zaobstarať (pozri ako).

❓ Je možné, že sa počas užívania ArginMax Forte neprejavia žiadne pozitívne účinky?

Žiadne účinky – to ani v podstate nie je možné. Skôr ide o to, v akej intenzite sa dokážu prejaviť. A v tomto vidím aj mierne negatívum tohto produktu. Kolíše to viac ako u iných prípravkov, i keď samozrejme treba brať do úvahy fakt, že každý reaguje na prijímané látky trochu inak. Ale aj tak.

❓ Môže sa ArginMax Forte pre ženy kombinovať s alkoholom?

Výrobca nespomína žiadne obmedzenia v tomto smere, takže v princípe áno, môže. Na druhú stranu sú negatívne účinky alkoholu, najmä jeho nadmerná konzumácia, na ľudský organizmus dobre známe. Ak chcete využiť aktívne látky prípravku čo najlepšie, odporúčam sa alkoholu vyhnúť.

❓ Prečo na začiatok treba užívať viac tabliet denne?

To bude dané tým, že organizmu sa poskytne väčšia dávka aktívnych látok hneď od začiatku užívania. A to z toho dôvodu, že si dokáže skôr zvyknúť a optimálne na ne aj zareagovať. A podľa môjho názoru aj tým, že koncentrácia látok v 1 kapsule tohto prípravku je trochu nízka. V porovnaní s konkurenčnými prípravkami.

 

ArginMax Forte pre ženy a moje zhodnotenie na záver

Prípravok, ktorý ponúka zlepšenie intímneho života ženy, si vždy zaslúži pochvalu. Najmä ak sa jedná o produkt z dielne renomovaného výrobcu a spĺňa všetky podmienky predaja u nás. O to viac, ak jeho zloženie je čisto prírodné a obsahuje jednotlivé zložky v primeranej kvalite, bez rizika vedľajších účinkov. Toto všetko ArginMax Forte pre ženy dobodky spĺňa.

Na druhú stranu je škoda, že svoj potenciál táto značka nedokáže rozvinúť naplno a k dokonalosti jej ešte hodný kus žiaľ chýba. Vo výsledku sa teda jedná o prípravok, ktorý síce nesklame, no ani výrazne nepoteší. Oblasť, v ktorej je potrebné najviac popracovať je stabilizácia intenzity účinkov a snáď aj ich rýchlejší nástup.

V tomto vyniká skôr konkurenčný prípravok pre ženyAphrodisia V, ktorý ponúka viditeľnejšie výsledky v rozumnom čase (rozumej síce nie hneď zo dňa na deň, ale určite skôr ako Arginmax). Podľa mňa najideálnejšia voľba pre všetky ženy, ktoré chcú zvýšiť rozkoš pri sexe a celkom výrazne posilniť libido.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • certifikovaný výživový doplnok pre intenzívnejší sexuálny pôžitok
 • na zvýšenie ženského libida (pomoc s frigiditou)
 • podporuje zvýšenie mentálneho a fyzického výkonu
 • podpora intímneho zdravia ženy
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Damiána, Krpčiarka, Maca, L-Arginín
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mojej partnerky zabodovali najviac: ✅ Aphrodisia V pre ženy - tabletkyAphrodisia G krém pre ženy.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • viac chuti na sex a intenzívnejší pôžitok pri styku
 • prírodné zloženie
 • bez receptu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

ArginMax Forte pre ženy - výživový doplnok na zvýšenie sexuálnej túžby ženy, frekvencie pohlavného styku, podporu vzrušenia.

3.5

ARGINMAX FORTE pre ženy 45 cps

✅ Cena: 33,49 €
✅ Balenie: 45 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne

Chcem ArginMax Forte pre ženy Pilulka.sk
Vývoj ceny ArginMax Forte pre ženy

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.