ArginMax Forte pre mužov – recenzia známych tabletiek na erekciu, oplatia sa?

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 0
ArginMax Forte pre mužov 90 tob
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
54,83 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

ArginMax (respektíve po novom ArginMax Forte pre mužov) patrí medzi pomerne známe prípravky, ktoré sú určené pre mužov na podporu lepšej potencie, erekcie a sexuálneho apetítu. Určite ste už zaregistrovali televíznu reklamu na ArginMax, v ktorej “hviezdi” pán doktor Radim Uzel. Jedna vec je reklama a druhá reálne skúsenosti. Prípravok som otestoval na vlastnej koži, takže celkom dobre viem posúdiť jeho kvality. Najmä v porovnaní s inými prípravkami podobného zamerania.

V recenzii nájdete o ArginMax Forte pre mužov všetko. Doslova. Prejdeme si jeho zloženie a ako dokáže vplývať na ľudský organizmus. Povieme si ako sa užíva a dávkuje, prípadne či hrozia nejaké vedľajšie účinky alebo existujú určité kontraindikácie či interakcie s liekmi. Podrobne popíšem jeho účinky presne tak, ako sa prejavili u mňa a podľa mojich skúseností a samozrejme zhodnotím výsledok (spolu s komentármi a skúsenosťami ostatných mužov). V prípade zájmu v texte nájdete aj informácie, kde si tento výživový doplnok jednoducho zaobstaráte.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

doba testovania produktupribližne 1 mesiac
prvé účinkyna konci 2. týždňa
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zlepšenie výkonnosti⭐️⭐️⭐️
zlepšenie libida⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
ArginMax Forte dostupné varianty➡️ Tabletky pre mužov 90 cps
➡️ Tabletky pre mužov 45 cps
➡️ Tabletky pre ženy 90 cps
➡️ Tabletky pre ženy 45 cps
Lepšia alternatívaPre mužov: eJoy, Zerex, alebo Proerecta,
Pre ženy: Aphrodisia V pre ženy - tabletky, Aphrodisia G krém pre ženy
porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
54,83 € Do obchodu Pilulka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
64,00 € Do obchodu Lieky24.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
49,90 € Do obchodu Heureka.sk

ArginMax Forte pre mužov – základná charakteristika, balenie a určenie

ArginMax Forte pre mužov je výživový doplnok vo forme toboliek (kapsúl), ktorého dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie a erekciu. Dá sa kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Je to možné aj prostredníctvom oficiálnej stránky produktu, no príde mi to tam celkom chaotické a podľa môjho názoru aj málo funkčné a neveľmi priateľské k potenciálnemu zákazníkovi. Odporúčam teda skôr kúpu prostredníctvom lekární či overených obchodov so zdravou výživou (napríklad Pilulka.sk).

➡️ Výrobca

ArginMax Forte pre mužov je prípravok vyvinutý v spolupráci s americkou spoločnosťou The Daily Wellness Company pre podporu lepšieho prekrvenia pohlavného ústrojenstva, skvalitnenia erekcie ale aj chuti na sex… Na slovenskom trhu značku distribuuje výrobca – spoločnosť Simply You Pharmaceuticals. Tá mimo iné stojí aj za známym Clavinom (ktorý som vyskúšal tiež), no v portfóliu má viacero produktov –  nutraceutiká, farmakozmetiku a zdravotnícke pomôcky.

Prípravok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Balenie

Tabletky ArginMax Forte pre mužov sú balené v nepriehľadnej plastovej fľaštičke s etiketou a logom značky. Základné balenie obsahuje 90 kapsúl a podľa rozsahu dávkovania vydrží na 30 až 45 dní. Pre tých, ktorí chcú tabletky na vyskúšanie je k dispozícii menšie balenie s polovičným množstvom (45 cps).

ArginMax Forte má formu želatínových kapsúl, ktoré sú určené na orálne užitie, čiže prehltnutie a zapitie vodou. Kapsuly po načatí balenia uchovávajte v pôvodnom obale, zabránite tak ich prípadnému znehodnoteniu.

➡️ Určenie

ArginMax Forte pre mužov je určený pre každého dospelého muža, ktorý chce zlepšiť sexuálne funkcie vrátane erekcie a lepšej výdrže. Je určený k dlhodobému užívaniu, takže okamžitý efekt určite neočakávajte (to je vlastne aj logické pri prípravkoch s prírodným zložením).

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

ArginMax Forte pre mužov má podľa výrobcu špeciálne zloženie a na zvýraznenie obsahu aktívnych látok podsúva užívateľovi akúsi špeciálnu formulu , ktorú pomenoval ako ForteComplex. Miesia sa v nej tradičné zložky prípravkov na erekciu s menej známymi a na dôvažok v ňom môžeme nájsť aj niektoré vitamíny a minerály. Zloženie je teda už na pohľad bohaté a rozmanité.

Forte Complex je potom zložený zo 4 rovnocenných častí:

 • Erection Active – “aktiváciu erekcie” má na starosti L-Arginín, L-Citrulín, Ginko, Tribulus, Šafran a vitamín B3 (niacín)
 • Stimulant Active – stimuláciu sexuálneho vzrušenia zase zabezpečuje Schizandra, Tribulus, Ginko a Šafran
 • Protect Active – aktívnu ochranu, to jest mimo iné aj posilnenie imunitného systému v prípravku zastupuje lykopén, luteín, vitamín E, kyselina listová, vitamín B12, zinok a selén
 • Libido Activepodporu libida zabezpečí L-arginín, Schizandra, vitamín E, Tribulus terrestris, Šafran, selén

Na okraj len spomeniem, že tabletky na podporu erekcie musia obsahovať nielen tie správne účinné látky, ale aj ich optimálnu koncentráciu a pomer. Či sa to ArginMaxu podarilo si povieme neskôr. Nechcete čakať? Pozrite si moje hodnotenie prípravku.

Teraz si povedzme o najvýznamnejších účinných látkach ArginMax Forte pre mužov niečo bližšie:

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je rastlina, ktorú “musí” obsahovať každý prípravok pre mužov, ktorý má v popise pomoc s oslabenými sexuálnymi funkciami. Prečo? Látky zvané fytosteroly, a ktoré obsahujú najmä jeho plody, totiž podporujú tvorbu testosterónu a pomáhajú udržať jeho hladinu na potrebnej úrovni. Kotvičník obľubujú aj športovci – kulturisti, pre jeho podporu pri zväčšovaní svalovej hmoty na úkor tuku. Tribulus tiež podporuje psychickú a fyzickú vitalitu, bojuje s nespavosťou…

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Ginko

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je prastarý posvätný strom odlišujúci sa od ostatných tým, že je jediný vo svojej triede (Ginkgoopsida). To však nie je jediná známka jeho výnimočnosti. Obsahuje totiž unikátne látky (v listoch, plodoch…), ktoré sú asi najznámejšie a najpoužívanejšie fytofarmaká na svete. Ginko podporuje prenos nervových vzruchov, čo je z hľadiska našej sexuality jednoducho nepostrádateľné. Vplýva na na tvorbu dôležitých hormónov ako je acetylcholín, noradrenalín, dopamín, čím podporuje intenzívnejšie vzrušenie pri sexuálnej stimulácii, tým pádom aj zvýšenú sexuálnu aktivitu a apetít.

👍 Čítaj viac o Ginku.

➡️ Schizandra

Schizandra čínska (Schisandra chinensis) je obľúbená bylinka tradičnej čínskej medicíny. Obsahuje toiž množstvo látok, ktoré sú známe najmä svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Rastlina je výborný adaptogén a tonikum (podobne ako klasický ženšen). Pomáha s lepším prekrvením pohlavnej sústavy a prispieva tak ku kvalitnejšej erekcii. Výťažok z jej plodov sa používa na podporu mentálneho zdravia. Obľúbená pre pomoc pri zvýšenej únave, športe alebo aj pri dlhodobej práci napríklad v noci – jej stimulačné účinky sú naozaj výnimočné.

➡️ Šafran

Šafran siaty (Crocus Sativus) je výnimočné orientálne korenie a farbivo. Jej prospech pre naše zdravie je naozaj široké. Podporuje trávenie i lepší krvný obeh, čím sa stáva zaujímavou aj z pohľadu správneho fungovania pohlavnej sústavy. Upokojuje, pôsobí proti kašľu, astme, kŕčom…, má močopudné a žlčopudné účinky. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou tejto byliny je jej pozitívny vplyv na plodnosť, respektíve na kvalitu spermií.

➡️ L-Arginín

L-Arginín je semiesenciálna aminokyselina, ktorá je taktiež veľmi obľúbenou súčasťou prípravkov na podporu erekcie. Arginín je totiž dôležitý pri tvorbe oxidu dusnatého v tele, ktorý rozširuje a uvoľňuje cievy. Tým sa napríklad zlepšuje prekrvenie aj pri erekcii (lepšie prekrvené sú aj jemné kapiláry v penise). L-Arginín sa v tele podieľa na tvorbe bielkovín, podporuje imunitný systém, detoxikáciu pečene, hojenie rán a pri mnohých ďalších významných telesných procesoch. Športovci si ho cenia pre jeho účasť pri zvyšovaní výkonu, tvorbe a regenerácii svalov. Je toho naozaj dosť, čím je L-arginín výnimočný, odporúčam prečítať môj článok venovaný práve tejto unikátnej aminokyseline.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ L-Citrulín

L-Citrulín je aminokyselina, ktorá je v našom tele vlastne prirodzený zdroj bunkového l-arginínu. Ten, ako som už spomínal vyššie, podporuje kvalitu erekcie lepším prekrvením tkanív a orgánov pohlavnej sústavy. Samotný citrulín sa v ľudskom tele tiež prejavuje ako zdroj energie, čím sa zvyšuje aj výkonnosť pri sexe (napríklad).

👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ Zinok

Zinok je minerál, ktorý sa nachádza vo všetkých telových bunkách. Je dôležitý z hľadiska obranyschopnosti nášho organizmu a nevyhnutný pri syntéze proteínov a tvorbe DNA. Zinok je nenahraditeľný aj pri našom intímnom zdraví. Je potrebný na normálne fungovanie pohlavných orgánov, vplýva na produkciu pohlavných hormónov najmä testosterónu, je potrebný aj z hľadiska plodnosti muža, pretože ovplyvňuje kvalitu a množstvo spermií v ejakuláte. Jeho nízka hladina v tele väčšinou značí aj nízke libido (pozri ako ho zvýšiť).

➡️ Selén

Selén je stopový prvok, minerál, ktorý je z pohľadu mužskej pohlavnej sústavy potrebný na zlepšenie potencie vďaka vplyvu na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. Má antioxidačné vlastnosti a teda spomaľuje starnutie, prispieva tiež k normálnej funkcii imunitného systému a potláčaní únavy.

➡️ Ostatné látky

ArginMax Forte pre mužov obsahuje aj ďalšie látky, ktoré spomeniem už len heslovite. Patria medzi ne vitamíny skupiny B (vitamín B3, B12) a vitamín E, kyselina listová, lykopén a luteín. Napríklad posledne dve menované látky sú silné antioxidanty (+ samozrejme vitamín E).

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt66,67 mg
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), extrakt,
24% glykozidov
6% terpenolaktónov
11 mg
Schizandra čínska (Schisandra chinensis), suchý extrakt z plodov,
5% lignanov
10% anthokyanov
10 mg
Šafran siaty (Crocus sativus), extrakt10 mg
L-Arginín500 mg
L-Citrulín150 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)15 mg
Vitamín B3 (niacín)5 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)0,002 mg
Kyselina listová (vitamín B9, Folát)0,085 mg
Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý)1,3 mg
Selén (seleničitan sodný, selénan sodný)0,0173 mg
Lykopén2 mg
Luteín1 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo)

 

ArginMax Forte pre mužov – účinky

Predstavenie zloženia prípravku máme už úspešne za sebou, poďme sa teraz pozrieť na účinky, ktoré vďaka nemu môžeme očakávať. Výrobca deklaruje komplet zlepšenie v rámci sexuálnych funkcií pri dlhodobom užívaní prípravku. Je to naozaj tak?

 

💕 Lepšia a kvalitnejšia erekcia

Zlepšenie kvality erekcie a jej dlhšie trvanie by mal byť základný efekt užívania tohto prípravku. Keďže výrobca dopredu upozorňuje, že to má byť výsledkom dlhodobejšieho užívania, pripravte sa na to, že prvé účinky sa v tomto smere začnú prejavovať dosť neskoro. U mňa to bolo niekedy až v treťom týždni užívania ArginMaxu. Problém nevidím v obsiahlom zložení, všetky látky obsiahnuté v prípravku totiž erekcii prospievajú, skôr to bude nižšou koncentráciou jednotlivých zložiek.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💕 Zvýšenie sexuálneho apetítu – libida

ArginMax Forte pre mužov posilňuje aj libido. Je však otázne ako intenzívne to dokáže a ako skoro. Ja osobne som mierne zvýšenie sexuálneho apetítu pociťoval od 2. týždňa užívania prípravku. V tomto smere určite existujú aj lepšie prípravky.

💕 Podpora plodnosti

Ak by sa v prípravku nachádzala napríklad ešte aj taká maca, tak pri zlepšení potencie, respektíve schopnosti oplodnenia, by som tomuto doplnku veril viac. Prítomnosť selénu, ktorý podporuje spermatogenézu je síce fajn, no jeho koncentrácia je podľa mňa trochu nízka, aby sa tento účinok dal považovať za efekt práve užívania ArginMaxu.

💕 Viac sexuálneho vzrušenia

Viac sexuálneho vzrušenia je účinok, ktorý sa posudzuje veľmi ťažko, no v tomto smere môžem dať ArginMaxu konečne nejaké plusové body. Vďaka tomu, že podpora prekrvenia pohlavných orgánov je výraznejšia, tak aj reakcia na sexuálnu stimuláciu je o niečo intenzívnejšia. Ak však čakáte nevýslovné blaho a doslova extázu pri styku, tak vás musím sklamať.

💡 Lepšie alternatívy

ArginMax Forte pre mužov má viac “múch”, ktorým sa napríklad niektoré iné konkurenčné produkty vyhli. Hoci na prvý pohľad je zrejmé, že najmä pri porovnaní zloženia, ceny a výrobcom deklarovaných účinkov sa od seba veľmi nelíšia. V čom však rozdiel určite je, je to, ako tieto prípravky naozaj účinkujú v praxi. O tom som sa presvedčil aj ja sám a na základe toho nemôžem pri najlepšom svedomí odporúčať pri oslabenej erekcii práve recenzovaný ArginMax.

U mňa viac zabodovali značky ako eJoy, Zerex, či Proerecta, ktoré naopak odporúčať musím. V rámci prírodných doplnkov výživy je ich účinnosť medzi ostatnými značkami výrazne lepšia a viditeľnejšia.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Nesporným plusom užívania prípravku ArginMax Forte pre mužov je to, že sa nespája s rizikom vedľajších účinkov. Je to prírodný produkt a ako taký neobsahuje žiadne zbytočné synteticky vyrábané látky a zlúčeniny. Ak sa dodrží dávkovanie odporúčané výrobcom, tak negatívnych účinkov sa nemusíte obávať. To môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti. U mňa sa za celú dobu užívania žiaden problém nevyskytol.

U citlivejších mužov môže zriedkavo dôjsť hlavne na začiatku užívania prípravku k menším tráviacim problémom, ktoré však rýchlo pominú. Je to dôsledok náhleho príjmu aktívnych látok doplnku a niekedy to telu dlhšie trvá, kým si na ne zvykne.

 

Kontraindikácie a interakcie

ArginMax Forte V pre mužov sa neodporúča užívať deťom, tehotným ženám a dojčiacim matkám. To isté platí pre osoby so srdcovocievnymi ochoreniami (jedine po odobrení lekárom). Užívanie tabletiek inak nespôsobuje podľa výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade akýchkoľvek pochybností o užívaní tohto výživového doplnku sa neváhajte obrátiť na svojho lekára či lekárnika. Upozornenie: ArginMax Forte pre mužov je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

ArginMax Forte pre mužov – cena, zľava a akcia

Tabletky sú na našom trhu voľne dostupné (to znamená, že na ne nepotrebujete žiaden lekárky predpis) a predávajú sa takmer v každej lekárni (snáď okrem siete Dr.Max, kde som momentálne prípravok nenašiel, pričom viem, že donedávna ho v ponuke ešte mali), či niektorých obchodoch so zdravými potravinami a doplnkami.

💡 TIP na produkt - ArginMax Forte pre mužov
ArginMax Forte pre mužov 90 tob
 • prírodný výživový doplnok
 • na posilnenie erekcie a sexuálnej výkonnosti s dlhodobým účinkom
 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • dostupný bez receptu
 • pre všetkých mužov

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

ArginMax Forte pre mužov sa predáva v 2 variantoch a to ako 💊 45 kapsulové balenie (na 15-20 dní). Keďže sa jedná o prípravok, ktorý je určený na na dlhodobú podporu potencie a erekcie, je toto balenie v podstate “na skúšku”. Na reálne zhodnotenie účinkov odporúčam využiť balenie väčšie – 💊 90 kapsulové.

V prípade záujmu o tieto tabletky samozrejme odporúčam kúpu väčšieho balenia. Jednak je to cenovo výhodnejšie a na druhú stranu aj preto, lebo účinky sa prejavujú až po dlhodobejšom užívaní.

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • menšie balenie za 33,85 € (45 kapsúl) – 1 kapsula: 0,80 €, denná dávka: 2,40 € (3 cps), 1,60 € (2 cps)
 • väčšie balenie iba za 54,83 € (90 kapsúl) – 1 kapsula: 0,50 €, denná dávka: 1,50 € (3 cps), 1,00 € (2 cps)

➡️ Značka ArginMax Forte, ako som už niekoľkokrát spomínal, zahŕňa viac produktov – tabletiek (výživových doplnkov) pre mužov či pre ženy. Preto som pre vás pripravil túto jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých doplnkov:

variantcena / overená kúpa
ArginMax Forte pre mužov 45 cps33,19 € / OBJEDNAŤ
ArginMax Forte pre mužov 90 cps54,83 € / OBJEDNAŤ
ArginMax Forte pre ženy 45 cps33,49 € / OBJEDNAŤ
ArginMax Forte pre ženy 90 cps54,03 € / OBJEDNAŤ

Pre dámy je určený ArginMax Forte pre ženy

💡 TIP na produkt - ArginMax Forte pre ženy
ARGINMAX FORTE pre ženy 45 cps
 • prírodný výživový doplnok
 • prispieva ku zvýšeniu sexuálnej túžby
 • pomáha zlepšiť prekrvenie pohlavných orgánov
 • dostupný bez receptu
 • vhodný pre každú ženu

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (a keď nie na ArginMax, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

ArginMax Forte pre mužov je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, či na internete). Ja odporúčam aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.  Na kúpu týchto tabletiek nepotrebujete žiaden recept, a teda ani žiadne odborné vyšetrenie u lekára.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom tejto internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – ArginMax, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

ArginMax Forte pre mužov výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊💊 3 kapsuly denne v priebehu prvého týždňa užívania. Neskôr je možné znížiť dávku na 💊💊 2 kapsuly denne.

Osobne odporúčam užiť tabletky v pravidelných intervaloch – ráno, naobed a večer po jedle (v prvý týždeň), neskôr stačí jedna tabletka ráno a jedna večer. Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky neodporúčam kombinovať s alkoholom, potláča sa tak ich účinnosť. Takisto platí, že jednorázové užitie doplnku nemá žiaden väčší význam – minimálny efekt.

Účinok tabliet nastupuje síce o niečo neskôr (do 14 dní), no následne je dlhodobý (podľa výrobcu efekt pretrváva ešte 2 týždne po ich vysadení).

 

Najväčšie výhody ArginMax Forte pre mužov z môjho pohľadu

 • pozitívny vplyv na sexuálne funkcie muža – erekciu, potenciu, libido, výdrž
 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • tabletky sa dajú užívať dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • prípravok je dostupný bez receptu, dostanete ho kúpiť takmer v každej lekárni
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený výrobca, podmanivá televízna reklama

 

Moje vlastné skúsenosti

ArginMax, a vlastne aj jeho vynovená verzia ArginMax Forte pre mužov, je dostatočne známy prípravok, ktorý už vyskúšalo veľa mužov. Jedna vec je podarená televízna reklama so sympatickou dámou v hlavnej úlohe, druhá zas reálne účinky. Aj preto som sa rozhodol, že ArginMax preverím sám na sebe a porovnám s účinkami ostatných prípravkov na erekciu, ktoré som mal možnosť vyskúšať.

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Pri testovaní ArginMax Forte pre mužov som postupoval podľa pokynov výrobcu s jednou malou odchýlkou. Miesto jedného týždňa s 3 tabletkami denne, som ich ich absolvoval rovno dva a až potom som nabehol na zníženú dávku 2 tabletky za deň. Takto mi jedno 90 kapsulové balenie vydržalo niečo cez mesiac (+ 1 týždeň).

➡️ Výsledky testovania

Prvé pozitíva užívania prípravku sa u mňa prejavili na konci 2. týždňa. Najprv to bolo mierne zvýšenie sexuálneho apetítu. Zlepšenie erekcie som zaznamenal na konci 3. týždňa, pričom sa to prejavovalo hlavne v jej skoršom nástupe a máličko aj na zlepšení tvrdosti môjho penisu pri styku. Čo som oceňoval asi najviac, bola lepšia vzrušivosť – reagoval som rýchlejšie a citlivejšie na sexuálne podnety čo sa prejavilo aj pri sexe. Nuž a čo sa týka “dobehu” tabletiek – po vysadení som ešte aký taký účinok pociťoval v priebehu 3-4 dní, potom vôbec (kdeže 2 týždne ako spomína výrobca). Na druhú stranu, možno keby som tieto tabletky užíval v kuse 3 mesiace, tak aj ich efekt po vysadení by možno trval spomínané dva týždne. Ktovie.

Prípravok by som zhodnotil ako vyhovujúci, ktorý má určite svoje pozitíva a aj nejaké účinky. Nijako však nevybočuje z priemeru a k tým najlepším produktom na trhu má ešte celkom ďaleko. Ak chcete naozaj pevnú a tvrdú erekciu, z vlastnej skúsenosti odporúčam najmä Zerex Ultragold (podobné zameranie a dlhodobé užívanie), eJoy, prípadne ešte Proerecta.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Ako to už býva pri obdobných prípravkoch (určených na posilnenie erekcie) “dobrým” zvykom, skúsenosti užívateľov, ktoré som našiel v rámci rôznych diskusií na internete, sú naozaj rozporuplné. Na jednu stranu môžete nájsť recenzie, ktoré tieto tabletky vychvaľujú až neprirodzene, na druhú stranu vôbec nie je ťažké nájsť také, ktoré ich považujú len za obyčajné ťahanie peňazí z peňaženky s účinkami placeba. Pravda bude niekde uprostred samozrejme.

ArginMax má zloženie, ktoré je prírodné a obsahuje všetko látky, ktoré pohlavnej sústave muža naozaj prospievajú. Ale zase účinnosť v porovnaní s niektorými konkurenčnými prípravkami rovnakého či podobného zamerania sú viditeľne slabšie. Pre lepšiu ilustráciu pripájam aj pár hodnotení a komentárov ostatných užívateľov + nejaké screenshoty z českej Heureky (u susedov je to jeden z najpopulárnejších a najvyhľadávanejších prípravkov na erekciu vôbec):

ℹ️ ArginMax Forte pre mužov pomáha s erekciou

“…odporúčam, vybral som si ho preto, že po mozgovej mŕtvici mávam problémy s erekciou, keby cena bola priaznivejšia pokračoval by som v užívaní, pretože prípravok pomáha…” (Kráľ)

ℹ️ pár komentov z pilulky

“…keď u mňa začali problémy s erekciou, kúpil som si ArginMax. Zmenu som spozoroval po mesiaci užívania. Erekciu som mal opäť pevnú. Spokojnosť…” (Miro)

“…aj vo vyššom veku sa vďaka ArginMax cítim ako mladík. Opäť mám pevnú erekciu a sex niekoľkokrát za večer nie je žiadny problém…” (Ladislav)

ℹ️ ArginMax Forte pre mužov sú len vitamíny…

“…zbaví vás to peňazí. Nič od toho neočakávajte, je to len doplnok stravy. Trocha vitamínov…“ (Peter)

ℹ️ Heureka

… najprv celkové hodnotenie prípravku:

ArginMax Forte pre mužov celkové hodnotenie prípravku - Heureka

…negatívne skúsenosti:

ArginMax Forte pre mužov negatívne skúsenosti - Heureka

…pozitívne skúsenosti:

ArginMax Forte pre mužov pozitívne skúsenosti - Heureka

 

ℹ️ ArginMax Forte pre mužov – reklamy a videá

Najlepšie sú na ArginMaxe jeho reklamné videá – najmä dáma (Radim ani né 🙂), či?

Arginmax vlasy spot15

Najčastejšie otázky

Okrem základných dostupných informácií o prípravku ArginMax sa bežní užívatelia zaujímajú o ďalšie, ktoré súvisia s praktickým užívaním tabliet. Viaceré diskusné fóra a hodnotiace príspevky obsahujú množstvo otázok, ktoré muži v súvislosti s týmto prípravkom “predkladajú do pléna”. Tie najčastejšie a najpraktickejšie prikladám spolu s mojimi odpoveďami.

❓ Musím kvôli týmto tabletkám podstúpiť vyšetrenie u lekára?

Nie, to naozaj nie je vôbec potrebné. Je to voľne dostupný výživový doplnok, ktorý má podpornú funkciu. Nie je to liek. Na druhú stranu, pokiaľ je vaša erekcia oslabená dlhodobo viac ako 2-3 mesiace, s návštevou u lekára neotáľajte.

❓ Je možné, že sa počas užívania ArginMax Forte neprejavia žiadne pozitívne účinky?

Žiadne účinky? Len výnimočne. Skôr pôjde o nižšiu intenzitu. Aj to je dosť individuálne, pretože každý nemusí zareagovať na aktívne látky prípravku rovnako. A je dosť možné aj to, že minimum účinkov je dôsledok netrpezlivosti užívateľov, ktorí to vzdajú príliš rýchlo, navzdory odporúčaniam výrobcu o potrebe dlhodobého užívania.

❓ Môže sa ArginMax Forte pre mužov kombinovať s alkoholom?

V princípe môže a výrobca to výslovne ani nezakazuje či inak obmedzuje. Na druhú stranu samozrejme že ani neodporúča. A neodporúčam to ani ja. Ja nevravím, že občasný pohár vína po dobrej večeri vždy uškodí, ale nadmerná konzumácia je určite tabu. Teda pokiaľ chcete so svojou erekciu niečo robiť.

❓ Kedy možno očakávať účinky ArginMax Forte?

Okamžitý výsledok po jednej dávke teda určite nečakajte. Prvé výsledky sa môžu dostaviť niekedy v priebehu 2.-3. týždňa užívania, s tým, že nástup a intenzita účinkov bude mať postupný ráz.

❓ Prečo na začiatok treba užívať viac tabliet denne?

To bude dané tým, že organizmu sa poskytne väčšia dávka aktívnych látok hneď od začiatku užívania nech si dokáže skôr zvyknúť a optimálne na ne zareagovať. A podľa môjho názoru aj tým, že koncentrácia látok v 1 kapsule tohto prípravku je dosť nízka. Na môj vkus.

❓ Fakt trvá účinok tabliet aj po ich vysadení?

Tak výrobcom spomínaných 14 dní to určite nebude. Určite nie po jedinom 90 kapsulovom balení. Rátajte s tým, že ešte 1-2 styky budú o niečo lepšie, potom “utrum”.

❓ Pri akých ochoreniach sa ArginMax Forte nesmie užívať?

Určite nie pri cukrovke, vysokom krvnom tlaku a rôznych ochoreniach kardiovaskulárneho systému. Ak si nie ste celkom istí, či to nebude mať vplyv na váš organizmus, ešte pred zaobstaraním prípravku a jeho užitím odporúčam konzultáciu s lekárom.

 

ArginMax Forte pre mužov a moje zhodnotenie na záver

Čo dodať k ArginMaxu na záver? Snáď len toľko, že aj napriek milej reklame a relatívne dobrej cene za 1 tabletku má len priemerné účinky. Plusom je, že má prírodné zloženie a jeho užívaním v podstate neriskujete žiadne vedľajšie účinky. Uvedomte si tiež, že ArginMax je stále len výživový doplnok a nie nejaká zázračná tabletka a očakávajte reálne účinky. Pravdou však je, že na našom trhu existujú lepšie a účinnejšie prípravky na podporu erekcie a ostatných sexuálnych funkcií.

V prípade, že potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj dlhodobo, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • dostupný bez receptu
 • pre všetkých mužov

Nevýhody

 • vyššia denná dávka (3 tabletky)
 • menšia koncentrácia látok
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

ArginMax forte pre mužov - výživový doplnok na posilnenie erekcie a sexuálnej výkonnosti s dlhodobým účinkom.

3.0

ArginMax Forte pre mužov 90 tob

✅ Cena: 54,83 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne

Chcem ArginMax Forte pre mužov Pilulka.sk
Vývoj ceny ArginMax Forte pre mužov

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Klasik
Zerex Klasik - vynovená verzia tabletiek na erekciu
➡️ pre pánov na podporu erekcie
➡️ na podporu libida a chuti na sex
➡️ na zvýšenie výkonu
✅ známy a overený produkt
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť užívateľov
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
E-reX 24
E-reX 24
➡️ doplnok stravy pre podporu erekcie
✅ pevnejšia erekcia
✅ lepšia výdrž, častejší sex
✅ prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

31,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.