Aphrodisia V pre ženy – tabletky, pri ktorých by mala spozornieť každá

Peter Kacián Recenzia 15. novembra 2021 0
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne po jedle
 • Dostupnosť: Skladom
24,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Aphrodisia.sk

Aphrodisia V pre ženy sú tabletky, ktoré majú ženám dopriať viac rozkoše z pohlavného styku. Vďaka svojmu vyváženému špeciálnemu zloženiu dokážu viac prekrviť pohlavné ústrojenstvo vrátane genitálií a tak zvýšiť ich citlivosť. To sa potom po stimulácii môže prejaviť intenzívnejším orgazmom.

Čo všetko tento zaujímavý výživový doplnok pre ženy obsahuje? Ako jednotlivé zložky prípravku pôsobia na ľudský organizmus? A čo účinky prípravku? Povieme si ako ich prezentuje výrobca, no tiež si ich zhodnotíme na základe reálnych skúseností mojej partnerky i ostatných žien. Všetko o prípravku Aphrodisia V pre ženy vrátane dávkovania, prípadných nežiadúcich účinkov a informácie kde ho dostanete výhodne kúpiť, si môžete prečítať práve v tejto podrobnej recenzii.

doba testovania produktu2 mesiace
prvé účinkyv priebehu 2. týždňa
na recept⛔️ NIE
zvýšenie sexuálneho apetítu a libida⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie citlivosti pohlavných orgánov⭐️⭐️⭐️⭐️
intenzívnejší orgazmus⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 2 €, zadajte aphrodisia2
Aphrodisia V dostupné varianty➡️ G krém pre ženy
➡️ XL krém pre mužov
➡️ Tabletky pre ženy
➡️ Tabletky pre mužov
➡️ Tabletky pre mužov Ultra Rapid
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Aphrodisia V pre ženy – základná charakteristika, balenie a určenie

Aphrodisia V sú prírodné tabletky – výživový doplnok, ktorý je určený na posilnenie všetkých sexuálnych funkcií ženy – hlavne však napomáha k lepšiemu prekrveniu intímnych partií, čím zvyšuje ich citlivosť a zintenzívňuje pôžitok pri sexe.

Jeho užívaním sa nevystavujete riziku akýchkoľvek nežiadúcich vedľajších účinkovDostanete ho kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Najvýhodnejšie je to prostredníctvom oficiálnej stránky Aphrodisia.sk, ale ak chcete, majú ho aj vo vybraných lekárňach (kamenných predajniach aj online eshopoch).

➡️ Výrobca

Aphrodisia je jednou z prémiových značiek spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 2008 (medzi prvými produktmi boli tehotenské a ovulačné testy Woman secret). Medzi prémiové produkty v rámci výživových doplnkov patrí rad Aphrodisia V (tabletky a krémy, pre mužov aj pre ženy) a Super PRSIA + štíhla línia.

Všetky prípravky (tabletky aj kozmetika) sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

Aphrodisia V pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia V Ultra rapid (pozri adc.sk)
Aphrodisia V pre ženy (pozri adc.sk)
Aphrodisia XL krém pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia G krém pre ženy (pozri adc.sk)

➡️ Balenie

Tabletky Aphrodisia V pre ženy sú balené v papierovej krabičke a zapustené v blistri (10 alebo 60 cps). Je to trvalý a pevný obal, ktorý bezpečne ochráni tabletku pred poškodením a znehodnotením. Na krabičke tiež nájdete základné informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora.

Aphrodisia V pre ženy sú vlastne klasické priehľadné kapsuly. Tie pri užívaní potom stačí normálne len prehltnúť (vcelku) a zapiť dostatočným množstvom vody.

Aphrodisia V 10 kapsúl - kapsule

Aphrodisia V pre ženy: 10 kapsúl v blistri

 

➡️ Určenie

Aphrodisia V pre ženy je určený pre každú dospelú ženu, ktorá chce vylepšiť a celkom významne podporiť svoje sexuálne funkcie. Tiež ženy, ktoré majú problém dosiahnuť vaginálny orgazmus. Ak trpíte miernou formou frigidity, tak podľa môjho názoru tieto tabletky nemajú na našom trhu konkurenciu.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu však na základe vlastných skúseností (mojej partnerky) odporúčam tieto tabletky kombinovať s krémom značky Aphrodisia (Aphrodisia G krém pre ženy).

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Aphrodisia V pre ženy má špeciálne zloženie, ktoré je nakombinované tak, aby dosiahlo čo najlepší efekt u každej ženy. Obsahuje prírodné látky – výťažky z unikátnych “ženských” rastlín s afrodiziakálnymi účinkami a dôležitú aminokyselinu L-arginín, ktorá podporuje lepšie prekrvenie.

Najvýznamnejšie účinné látky Aphrodisia V pre ženy:

Rastlinné extrakty

➡️ Damiána

Damiána (Turnera diffusa) je typické afrodiziakum pre ženy. Odvar z tejto rastliny (nápoj lásky) užívali mayské ženy pred pohlavným stykom pre lepší pôžitok a intenzívnejšiu rozkoš. Je tiež súčasťou niektorých komerčných prípravkov, ktoré majú za úlohu zlepšenie sexuálnych funkcií ženy, podporu libida a zvýšenie citlivosti pohlavných orgánov. Tento efekt sa pripisuje na vrub rôznym aromatickým olejom prítomným v rastline.

Okrem to bylina v rámci tradičnej medicíny pomáha s kašľom, používa sa na navodenie lepšej nálady, ako pomoc pri depresívnych stavoch, znižovaní stresu. Takisto podporuje lepšie trávenie, zvyšuje energiu a priaznivo vplýva na hladinu cukru v krvi. 👍 Čítaj viac o Damiáne.

➡️ Krpčiarka

Krpčiarka šípolistá (anglicky Horny Goat, latinsky Epimedium sagittatum) je liečivá rastlina, ktorá má unikátne účinky čo sa týka zlepšenia sexuálnych funkcií žien aj mužov. Zvyšuje citlivosť nervových zakončení, prispieva k lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov a dokonca sa hovorí aj o jej blahodárnom vplyve na plodnosť u oboch pohlaví.

Krpčiarka sa v tradičnej medicíne používa aj pri svalovej stuhnutosti a bolesti či nedokrvených končatinách. Využíva sa často i pri vysokom krvnom tlaku, srdcových problémoch, starostiach s obličkami, pečeňou, pri reume i bronchitíde. Je veľmi vhodná pri fyzickej i psychickej námahe, pomáha s osteoporózou či s vysokou hladinou cholesterolu v krvi. 👍 Čítaj viac o Krpčiarke.

➡️ Maca

Maca – Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii) je rastlina pochádzajúca z Peru, ktorá je známa vo svete ako superpotravina aj účinné prírodné afrodiziakum. Extrakt bioaktívnych látok pochádza z koreňa tejto rastliny a slúži pri ženách napríklad aj na podporu výkonnosti, potlačenie prílišnej únavy či nahromadeného stresu.

Zvyšuje ženské libido a pomáha s frigiditou. Je tiež súčasťou mnohých prípravkov na potlačenie nepriaznivých prejavov menopauzy či predmenštruačného syndrómu, keďže vplýva aj na hormonálnu hladinu v tele ženy. Účinne stimuluje sexuálne funkcie muža i ženy, omladzuje celý organizmus a potláča príznaky starnutia. Pozitívne pôsobí aj na nárast svalovej hmoty. 👍 Čítaj viac o Mace.

Aminokyseliny

➡️ L-Arginín

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina (to znamená, že si ju vie organizmus čiastkovo nasyntetizovať aj sám, no zvyšok je potrebné prijať potravou). L-arginín celkom významne zlepšuje v našom tele krvný obeh, pretože je dôležitý pri tvorbe oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje a rozširuje cievy. Takto sa pohlavná sústava ženy i muža dokáže lepšie prekrviť a pohlavné orgány nadobudnúť viac citlivosti na sexuálne stimuly.

Inak je to jedna zo základných stavebných látok nášho tela, ktorá s ďalšími aminokyselinami vytvára bielkoviny. L-arginín však vplýva aj na množstvo ďalších telesných procesov – podporuje imunitný systém, detoxikuje pečeň, prispieva k lepšiemu hojeniu rán, podporuje výkonnosť i lepší rast a regeneráciu svalov (bez svalovej horúčky). 👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo
Damiána (Turnera diffusa), extrakt z listov100 mg
Krpčiarka šípolistá Horny Goat (Epimedium sagittatum)100 mg
Maca Žerucha peruánska (Lepidium mayenii), extrakt z koreňa13,5 mg
L-Arginín hydrochlorid125 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), uhličitan vápenatý, stearan horečnatý (protihrudkujúce látky)

➡️ Pozri zloženie prípravku priamo na krabičke

Aphrodisia V 10 kapsúl - zloženie, použitie, účinky

Aphrodisia V pre ženy: zloženie, použitie, účinky, upozornenia, skladovanie…

Aphrodisia V pre ženy – účinky

Tento svojim spôsobom unikátny prípravok v tabletkách má ženám napomôcť hlavne ku kvalitnejšiemu a intenzívnejšie prežívanému pohlavnému styku. Má podporiť libido, to znamená sexuálnu túžbu, ale i apetít. Napomáha k uvoľneniu ženy po dlhom a náročnom dni. Všetky účinky, ktoré môžete od Aphrodisia V pre ženy očakávať, si teraz priblížime trochu podrobnejšie:

 

💕 Chuť na sex – podpora libida

Veľmi dôležitý efekt užívania Aphrodisia V pre ženy je jeho nezanedbateľný pozitívny vplyv na ženské libido. Je výsledkom pôsobenia všetkých aktívnych zložiek prípravku, ktoré majú na “starosti” vplyv na hormonálnu hladinu, stimuláciu sexuálnych funkcií a podporu zdravia celej pohlavnej sústavy ženy. Z hľadiska reálnych skúseností žien s jeho užívaním ide o najviac oceňovaný účinok tabletiek.

 

💕 Intenzívnejšie pocity pri sexe – lepšie prekrvenie

Vďaka tomu, že zloženie prípravku reálne podporuje lepšie prekrvenie intímnych partií ženy, tak samotný pohlavný styk má oveľa vyššie parametre. Prežívanie stimulov počas sexu je intenzívnejšie a lepšie, orgazmus silnejší… Tento účinok však možno očakávať až po dlhodobejšom a pravidelnom užívaní (aspoň 1 mesiac), kedy si telo lepšie navykne na aktívne látky prípravku a reaguje citlivejšie. Najvýznamnejšou zložkou produktu z tohto ohľadu je L-arginín, ktorý zlepšuje krvný obeh a rozširuje cievy.

 

💕 Lepší výkon

Vďaka zvýšeniu energie a vitality v tele, ktoré má na svedomí hlavne maca, dochádza k nabudeniu organizmu až do takej miery, že sa to pozitívne prejaví aj v rámci sexuálneho styku. Efekt nie je u každého identický, niektorá dáma môže byť nabudenejšia ako iná. V praxi však tento účinok zaznamenalo celkom slušné množstvo žien.

 

💕 Pomoc pri uvoľnení

Keď máte pre sexom pohodu, zákonite sa to prejaví na jeho kvalite. Aphrodisia V pre ženy dokáže pomôcť aj v tomto ohľade. Damiána obsiahnutá v zložení prípravku má totiž celkom kvalitné relaxačné účinky na nervovú sústavu (pikoška: v niektorých krajinách sa fajčí podobne ako konope). Pri dlhodobom užívaní tabletiek tento efekt môžete očakávať tiež.

 

💡 TIP: Ako ešte viac zefektívniť účinky tabletiek? Aphrodisia V pre ženy má zaujímavé a kvalitné účinky, no pre ešte lepší efekt odporúčame (ja a partnerka) použiť aj už spomínaný “G” krém Aphrodisia. Súbežné užívanie krému a tabletiek totiž prináša ešte lepší a rýchlejší efekt. A aj to je dôvod, prečo sa dajú v oficiálnom eshope kúpiť aj v 1 balíčku (zvýhodnenom, v lepšej cene).

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia
 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom, krém je prírodný dermálny prípravok
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z viacerých účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

S používaním Aphrodisia V pre ženy sa nespája žiadne riziko vedľajších negatívnych účinkov. Jedinou výnimkou je riziko alergickej reakcie. Ak sa objaví, v užívaní tabletiek určite už nepokračujte.

 

Kontraindikácie a interakcie

Aphrodisia V pre ženy sa neodporúča užívať deťom, tehotným ženám a dojčiacim matkám a osobám so srdcovocievnymi ochoreniami. Užívanie tabletiek nespôsobuje podľa výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade akýchkoľvek pochybností o užívaní tohto výživového doplnku sa neváhajte obrátiť na svojho lekára či lekárnika. Upozornenie: Aphrodisia V pre ženy je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste do teploty 5-25 °C, mimo dosahu malých detí.

Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl - použitie, účinky

Aphrodisia V pre ženy: použitie, účinky, dávkovanie a upozornenia…

Aphrodisia V pre ženy – cena, zľava a akcia

Tabletky sú na našom trhu voľne dostupné (ako všetky produkty značky Aphrodisia) a predávajú sa vo viacerých obchodoch a lekárňach + prostredníctvom oficiálneho eshopu.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • certifikovaný výživový doplnok
 • intenzívnejší sexuálny pôžitok
 • zvýšené libido
 • pomoc s frigiditou
 • zvýšenie mentálneho a fyzického výkonu
 • podpora intímneho zdravia ženy

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Aphrodisia V pre ženy sa predáva iba v dvoch variantách a to 💊 60 kapsulové balenie (na mesiac užívania) a 💊 10 kapsulové balenie (vhodné na skúšku – 5 dní).

Samozrejme odporúčam kúpu väčšieho balenia (60 cps). Jednak je to cenovo výhodnejšie a na druhú stranu aj preto, lebo účinky užívania prípravku sa prejavujú až po dlhodobejšom užívaní a práve aspoň mesačné balenie je preto úplne ideálne.

V oficiálnom eshopeAphrodisia.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie iba za 14,90 € (10 kapsúl) – 1 kapsula: 1,49 €, denná dávka: 2,98 €
 • výhodnejšie balenie za 24,90 € (60 kapsúl) – 1 kapsula: 0,42 €, denná dávka: 0,84 €

➡️ Značka Aphrodisia, ako som už niekoľkokrát spomínal, zahŕňa viac produktov – tabletiek (výživových doplnkov) a krémov, určených pre mužov či pre ženy. Preto som pre vás pripravil túto jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých produktov a akciových balení:

variantcena / overená kúpa
Aphrodisia V pre ženy 10 cps14,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 60 cps24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia G krém16,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre mužov 60 cps24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps14,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia XL krém16,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + G krém24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + SuperPrsia 10 cps14,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps + XL krém24,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 60 cps + Aphrodisia V pre mužov 60 cps44,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V pre ženy 10 cps + Aphrodisia G krém + XL krém39,90 € / OBJEDNAŤ
Aphrodisia V Ultra Rapid 10 cps + Aphrodisia XL krém + Aphrodisia G krém39,90 € / OBJEDNAŤ

Ako sami vidíte, tabletky Aphrodisia V pre ženy kúpite výhodne aj v rámci rôznych zvýhodnených balíčkov, napríklad v kombinácii s krémom Aphrodisia G. Ak sa chcete potešiť obaja, tak v tom prípade je pre vás vhodný set s krémami (“XL” pre mužov a “G” pre ženy). Možností je jednoducho viac, stačí si len dobre vybrať.

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca Imperial Vitamins je na našom trhu už naozaj celkom dlho a je to už overená značka. Preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu Aphrodisia.sk máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia a zvýhodnených balíčkov, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: momentálne prebieha akcia pre všetky produkty eshopu DOPRAVA diskrétne zadarmo
 • zľava 2 € na nákup produktov značky Aphrodisia na oficiálnej stránke

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Aphrodisia V pre ženy ZĽAVOVÝ kupón na 2 € – zadaj do objednávky: aphrodisia2

 

Kde ho kúpiť

Aphrodisia V pre ženy je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať aj v lekárni (kamennej, na internete). Na kúpu tabletiek nepotrebujete žiaden recept, a teda ani žiadne odborné vyšetrenie u lekára.

Najvýhodnejšie a najpohodlnejšie so zárukou originality ho kúpite priamo na stránke výrobcu. Takto máte istotu, že:

 • produkt je vždy na sklade (čo napríklad v lekárni nie je vždy reálne možné)
 • máte k dispozícii rôzne zvýhodnené balíčky a kombinácie prípravkov (inde ich nemajú – overoval som to)
 • v drvivej väčšine prípadov aj lepšiu cenu, ak je aj niekde v ponuke internetovej lekárni o niečo nižšia, tak nezabudnite ešte prirátať k cene tabletiek aj dopravu, čo vám nákup určite predraží (v oficiálnom eshope výrobcu je doprava ZADARMO až do odvolania)
 • všetky produkty značky Aphrodisia na jednom mieste s maximálnym servisom a zákazníckou podporou

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

 

Ako kúpiť a objednať

Veľmi dobre sa nakupuje práve prostredníctvom spomínanej oficiálnej stránky. Je to jednoduché, pohodlné a výhodné – v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – samostatne krém, tabletky alebo zvýhodnený balíček
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – ZDARMA (momentálna akcia, inak 2,40 €), klasické prepravné podmienky
Kuriér UPS – ZDARMA (momentálna akcia, inak 4,98 €), doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní

 • zaplatiť môžete na dobierku (nie je spoplatnená žiadnym dodatočným poplatkom), ale aj vopred prevodom na účet
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

Okrem toho si tabletky a samozrejme aj ostatné produkty značky Aphrodisia objednať i z Čiech. Potom však rátajte s tým, že predpokladaná doba doručenia je približne do štyroch pracovných dní a cena za doručenie Slovenskou poštou do zahraničia (CZ) 8,90 €.

 

Užívanie a dávkovanie

Aphrodisia V pre ženy sa odporúča užívať v množstve 💊 1 kapsula 2 x denne po jedle. Kapsula sa užíva vcelku a zapije dostatočným množstvom vody. Maximálna denná dávka sú 2 kapsuly.

Účinok tabliet nastupuje síce o niečo neskôr (5 až 10 dní), no následne je dlhodobý. Tabletky neodporúčam kombinovať s alkoholom, potláča sa tak ich účinnosť. Pre ešte výraznejšie účinky ich môžete kombinovať s intímnym krémom Aphrodisia G.

 

Najväčšie výhody Aphrodisia V pre ženy z môjho pohľadu

 • výsledkom pravidelného užívania je intenzívnejší pôžitok ženy pri sexe (pre lepší efekt možné kombinovať s krémom)
 • prírodné zloženie s látkami, ktoré celému pohlavnému ústrojenstvu
 • tabletky sa dajú užívať dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • je dostupný bez receptu, ale kúpite ho aj v lekárni ak veľmi chcete
 • vhodný pre ženy bez obmedzenia veku (18+, mladšie i staršie), ktoré majú problém dosiahnuť orgazmus
 • overený výrobca a zákaznícky prívetivý oficiálny eshop
 • poštovné zdarma pri každej objednávke
 • rýchle a diskrétne doručenie od predajcu
 • výborná cena (unikátnosť na trhu, kvalitné prevedenie, účinky)
 • prípravok odporúča sexuológ, čítaj viac: Názor odborníka

 

Moje vlastné skúsenosti

Aphrodisia V pre ženy som logicky neskúšal ja, ale moja ochotná partnerka. Keďže mám so značkou Aphrodisia V dobré skúsenosti (tabletky pre mužov aj krém), bol som zvedavý, ako sa budú pozdávať tabletky pre ženy tej mojej. Hneď na úvod opätovne spomeniem, že objednanie a doprava z oficiálneho eshopu bolo bezproblémové, množstvo informácií na stránke a jej prehľadnosť je ďalším plusom.

➡️ Ako sa tabletky testovali?

Aby sme dospeli pri testovaní prípravku k relevantným výsledkom a potvrdili tak alebo vyvrátili tvrdenia výrobcu o účinkoch, dali sme si pri užívaní Aphrodisia V pre ženy naozaj záležať. Partnerka užívala tieto tabletky celé 2 mesiace a spotrebovala na to 2 veľké balenia po 60 kapsúl. Riadila sa pritom striktne podľa odporúčaní výrobcu a brala 1 tabletku ráno a 1 večer vždy po jedle a to pravidelne každý deň bez ohľadu na to či sme mali sex alebo nie. Neskôr, konkrétne počas 2. mesiaca užívania pridala k tabletkám aj krém (čítaj podrobnú recenziu G krému od Aphrodisie).

Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl - kapsule

60 kapsulové balenie Aphrodisia V pre ženy – detail kapsúl v blistri…

 

➡️ Výsledky testovania

Ako to všetko dopadlo? Prejdem ku konkrétnym skúsenostiam. Už od 2. týždňa užívania tabletiek sa začali prejavovať prvé účinky. Čo je inak celkom úspech, pretože pri prípravkoch podobného zamerania to nezriedka trvá aj mesiac. K účinkom – najviac viditeľným už od počiatku bol, a to nielen z môjho pohľadu, naštartovaný sexuálny apetít. Pravdu povediac, až som bol príjemne prekvapený. K tomu sa o pár dní neskôr pridala aj lepšia citlivosť v intímnych partiách a to nielen počas styku, ale už počas predohry. No a nakoniec ešte spomeniem jeden účinok, založený na subjektívnom hodnotení partnerky – oceňovala totiž aj viac vitality a energie i po náročnom dni v práci.

Odporúča spolu s tabletkami aplikovať tiež spomínaný krém. Podľa jej slov to bola perfektná kombinácia, ktorá ju niekedy dokázala “dohnať” k rýchlejšiemu a hlavne intenzívnejšiemu orgazmu. Toto by podľa jej slov mohli využiť ženy, ktoré majú problém orgazmus vôbec dosiahnuť, prípadne im to trvá veľmi dlho a nie vždy je takéto úsilie aj odmenené.

Čo sa týka nejakých nežiadúcich prejavov užívania tabletiek, tak tie sa počas celej doby užívania nedostavili. Naopak, pozitívny efekt tabletiek sa vedel dostaviť aj po ich vysadení (tiež zaujímavá výhoda kvalitných prírodných prípravkov).

 

Skúsenosti ostatných žien (diskusia, fórum, Heureka)

O Aphrodisii V určenej ženám sa dá toho na internete nájsť celkom dosť, pretože táto značka sa dostáva čoraz viac do popredia. Veľa spraví, ak sa výrobcovi podarí naozaj kvalitný a svojim spôsobom unikátny prípravok. Výsledkom je potom množstvo spokojných reakcií od žien a pochvalných komentárov.

Najlepšie si stojí tento prípravok na poli sexuálnej vitality a nabudení na sex, čo chváli drvivá väčšina žien. Lepšia reakcia na sexuálne podnety a zvýšená citlivosť intímnych partií je hneď na druhom mieste. Keďže sa jedná o 100%-ne prírodný produkt, nájdu sa aj dámy, ktoré nie sú celkom spokojné s dosiahnutým účinkom. Nezriedka však stojí za tým fakt, že vyskúšali len malé 10 kapsulové balenie čo im vydržalo len na pár dní (5). Toto sa fakt potom prípravok nedokáže prejaviť v plnej miere. Ale na druhú stranu je fakt, že rovnaký (rozumej rovnako intenzívny, či rovnako rýchly nástup) účinok nedosiahne každá žena, to sa zaručiť jednoducho nedá.

Zopár reálnych hodnotení a zaujímavých postrehov

ℹ️ Aphrodisia V pre ženy a výsledky kontroly

“…ja užívam tento prípravok asi 1 rok a účinkuje. Bola som medzitým aj na pravidelnej kontrole, krv a výsledky mam stále rovnaké, zlepšenie: cholesterol a cukor…” (rala)

ℹ️ pár komentov z pilulky

“…nie jedna priateľka bola s týmto produktom spokojná. Oplatí sa kúpiť ak s tým žena súhlasí…”

“…výborný vitamín pre ženy. Ozaj pomáha, výborný účinok a lepšie prežívanie…”

ℹ️ Aphrodisia tabletky a krém pre ženy = “nadržanosť” a orgazmus po 5 rokoch

„…moja partnerka testovala tablety spolu s krémom a účinok tam určite je. Ak sa teda bavíme o vyššej miere nadržanosti a chuti na sex, to však možno pripísať aj na vrub toho, že jej ho tam s radosťou nanášam ja sám….” (peterkac)

„…používam doplnok aj krém len niečo vyše mesiaca a musím povedať, že mi to dosť pomohlo – väčšia chuť na sex, intenzívnejší zážitok, dokonca som mala prvýkrát orgazmus pri sexe s priateľom s ktorým som už 5 rokov, skúšala som hocičo na zvýšenie libida ale pomohlo len toto. Takže zatiaľ spokojnosť z mojej strany a môžem odporučiť…“ (Ronja)

ℹ️ Heureka

Aphrodisia V pre ženy skúsenosti Heureka

ℹ️ Najčastejšie otázky

Pri kompletizovaní tejto recenzie som na rôznych diskusných fórach a reakciách pod článkami natrafil na množstvo otázok, ktoré sa pýta množstvo žien, a ktoré sa nedajú len tak ľahko vyhľadať (sú napríklad chúlostivejšieho charakteru). Preto som sa rozhodol, že ešte pár zaujímavých otázok zverejním aj v tejto recenzii a pridám aj odpovede samozrejme.

❓ Pálenie a bolesť počas styku – môže Aphrodisia V pomôcť?

Podľa mňa áno, pretože lepšie prekrvenie tkanív a periférnych ciev (jeden z účinkov prípravku) môže účinne podporiť uvoľnenie a tým pádom aj zvlhčenie pošvy čo znamená vo väčšine prípadov bezbolestný pohlavný styk.

❓ Suchá pošva – môže Aphrodisia V pomôcť?

Čo-to som naznačil aj v odpovedi na prvú otázku. Môže. A to ako lepším prekrvením pohlavných orgánov, tak aj pôsobením účinných látok prípravku na centrálnu nervovú sústavu (ľahšie vyvolanie a stupňovanie vzrušenia, ktoré sa zákonite musí prejaviť aj vlhkosťou v pošve).

❓ Čo robiť, ak počas užívania týchto tabletiek nepocítim ale ŽIADNE pozitívne účinky?

Navštíviť lekára, najlepšie špecialistu – sexuológa. Môže za tým stáť aj vážnejší problém, ktorého riešenie sa nesmie zanedbať. Na druhú stranu, nemusí to znamenať nič, možno ste práve vy ten ojedinelý prípad ženy, ktorá má libida na rozdávanie, pohlavné orgány prekrvené a citlivé až jedna báseň, orgazmus kozmický… otázku mám v takom prípade ja: načo ste vôbec tento prípravok užívali? 🙂

❓ Môžu sa tabletky aplikovať aj s inými prípravkami podobného zamerania?

Myslím, že odpoveď poznáte. Nie. Nie je totiž nikdy dopredu jasné, ako by medzi sebou reagovali látky z dvoch rozličných prípravkov. V lepšom prípade by si navzájom “mazali” účinnosť, v tom horšom možno očakávať aj nejaké nežiadúce vedľajšie účinky. Výnimku tvorí súbežné použitie tabletiek a krému, čo výrobca (ale aj moja partnerka) výslovne odporúča.

Aphrodisia V pre ženy a názor sexuológa

💡 Sexuológ MUDr. Ivan Kubiš o produkte Aphrodisia V pre ženy

“Diagnostika a liečba sexuálnych problémov zaznamenala v priebehu minulého desaťročia výraznú zmenu. Preto je logické, že v súčasnosti zaznamenávam vo svojej sexuologickej praxi zvýšený záujem žien o liečbu ženských sexuálnych porúch. Veď 30- 50% žien má v priebehu života sexuálne problémy. Týkajú sa najmä zníženej túžby po sexe (libido), nízkej sexuálnej vzrušivosti (frigidita), poruchy pocitového vyvrcholenia (orgazmu), bolestí pri styku a vaginizmu (kŕč svalov pošvy).

Aphrodisia „V“ pre ženy je výživový doplnok, ktorého hlavnými indikáciami sú znížená túžba po sexe, nízka sexuálna vzrušivosť a poruchy pocitového vyvrcholenia. V týchto indikáciách používam Aphrodisia „V“ pre ženy aj na mojom pracovisku. Potvrdili sme jeho priaznivý účinok na ženské sexuálne poruchy.Pacientky oceňujú, že je to bezpečný výživový doplnok s minimálnymi nežiadúcimi účinkami.”

Celé znenie článku nájdete tu: Názor odborníka

 

Aphrodisia V pre ženy a moje zhodnotenie na záver

Aphrodisia V pre ženy je jeden z mála prípravkov intímneho charakteru určený priamo našim nežnejším polovičkám. A hoci je už u nás pomerne známy, ešte stále veľa žien ani netuší, že sex sa dá vylepšiť aj takýmto prírodným prostriedkom. Stojí za tým kvalitné zloženie prípravku, ktoré obsahuje rastlinné afrodiziaká a dôležitú aminokyselinu, všetko na posilnenie ženských sexuálnych funkcií.

Účinnosť tabletiek potvrdzuje aj moja partnerka, ktorá si s ním “užila” celé 2 mesiace. No o ich pozitívnom vplyve hovorí aj množstvo ďalších žien, ktoré mali menší či väčší problém s dosiahnutím orgazmu. Je však potrebné uvedomiť si ešte pred samotným užívaním tabletiek, že sa jedná o prírodný prostriedok a teda účinky nedokážu nastúpiť ihneď a že nebudú rovnaké u každej ženy. Pre potrebný efekt užívania si vyhraďte aspoň 1 mesiac (postačí vám 1 väčšie balenie Aphrodisia V pre ženy).

Najpohodlnejšou cestou ako sa k nim dostanete je nákup prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu, máte tak istotu, že dostanete 100% originál, produkty sú vždy skladom a nezriedka aj vo výhodných balíčkoch.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodné zloženie
 • bez vedľajších účinkov
 • dobrá cena za kvalitné zloženie
 • prípravok je odporúčaný sexuológom
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Aphrodisia V pre ženy je certifikovaný výživový doplnok, ktorý napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby a ku udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien.

4.5

Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl

✅ Cena: 24,90 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne po jedle

Chcem Aphrodisiu V pre ženy Aphrodisia.sk
Vývoj ceny Aphrodisia V pre ženy

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 ml
Aphrodisia XL krém pre mužov
Aphrodisia XL krém pre mužov
➡️ primárne: krém na lepšiu a dlhšiu erekciu
✅ krém na erekciu aj predĺženie penisu
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ krém kúpite bez predpisu alebo receptu
✅ dobrý pomer ceny a výkonu
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.