Tabletky na ženské problémy

Tabletky na ženské problémyTabletky na ženské problémy s prírodným zložením sú alternatívou pre všetky dámy, ktoré hľadajú spôsob ako nenásilne podporiť svoju hormonálnu rovnováhu. Či už je to v období nastupujúcej menopauzy a v klimaktériu, alebo aj v pohlavne produktívnom veku a problémoch s menštruáciou.

Takéto tabletky obsahujú nezriedka stáročiami preverené a v modernej dobe aj potvrdené účinné bylinky, ktoré majú nezameniteľný vplyv aj na základe vysokého obsahu špecifických látok zvaných fytoestrogény. Tie sa podobajú ľudským estrogénom a v našom organizme majú schopnosť sa viazať na špecifické estrogénové receptory. Pridajte k tomu ešte vhodné minerály a vitamíny a máte prostriedok komplexnej podpory celého organizmu počas už spomenutých náročných období.

Prečo by ste mali siahnuť po overených tabletkách na ženské problémy aj vy? Pretože práve takáto prírodná alternatíva dokáže bezpečne a bez väčšieho rizika vedľajších účinkov prispieť k normálnej hladine hormónov v tele. Samozrejme v rámci reálnych možností výživových doplnkov.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na ženské problémy – partnerka vyzdvihuje najviac tieto prípravky: ✅ Feminus (recenzia), ✅ Menoxin (recenzia), ✅ Menox 45 (recenzia), ✅ Gynex (recenzia)  a ✅ Aphrodisia V pre ženy (recenzia).

Ženské problémy a čo si pod tým vlastne predstavovať

Ženské problémy vo všeobecnosti zahŕňajú viacero porúch a problémov spojených hlavne s výkyvmi hormonálnej hladiny v tele. Najčastejšie ide o estrogén, progesterón a prolaktín – 3 základné hormóny ženskej pohlavnej sústavy. O aké ťažkosti sa jedná? Najviac problémov spôsobujú prejavy inak normálnych období v živote ženy – to znamená menštruácie a menopauzy. K ženským problémom však ešte treba samozrejme pridať aj ťažkosti gynekologického charakteru, ako sú rôzne cysty a zápaly v rámci celého genitálu, pŕs…, tiež nepríjemné výtoky a infekcie urogenitálneho traktu.

Najčastejšie ženské problémy

Medzi najbežnejšie problémy, s ktorými sa ženy musia vysporiadať, patria tieto nežiadúce stavy a poruchy:

 • problém s libidom a sexuálnou túžbou – menšia vzrušivosť až anorgazmia, odmietanie telesného kontaktu až ťažká frigidita
 • problém s menštruáciou – nepravidelnosť cyklu, predmenštruačný syndróm (PMS), zvýšená bolestivosť, kŕče
 • problémový priebeh ženského prechodu – t.j. menopauzy a klimaktéria

➡️ Poruchy libida, frigidita

Poruchy libida sú u žien komplikovanejšie prípady ako u mužov. No podobne ako pri nich platí, že mladšie ženy väčší problém s libidom nemávajú, staršie už s tým musia rátať skôr. V extrémnom prípade môže znížené libido viesť až k frigidite, čo je vlastne nepresné označenie stavu, kedy žena odmieta akýkoľvek sexuálny kontakt, respektíve počas neho nepociťuje žiadnu rozkoš. Takisto neprejavuje žiaden záujem o masturbáciu, nemá žiadne sexuálne fantázie, pri „vynútenom“ pohlavnom styku často pociťuje bolesť.

Veľmi často býva znížená sexuálna túžba aj jedným z prejavov menopauzy, pretože je to obdobie kedy hladina pohlavných hormónov v ženskom tele prirodzene klesá. Ak sa k tomu pripoja aj niektoré fyziologické poruchy ako vaginálna suchosť, anorgazmia, vaginizmus, tak normálny sexuálny život je vážne ohrozený a frekvencia pohlavných stykov neúprosne klesá.

✅ Prečítajte si tiež články: ➡️ Ako u žien zvýšiť libido, či ➡️ Najlepšie potraviny na zvýšenie libida.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

➡️ Menštruácia a predmenštruačný syndróm

Menštruácia je prirodzená súčasť života každej ženy v reprodukčnom veku. Trvá zvyčajne 5 až 7 dní a cyklus býva v norme v rozpätí 21 až 35 dní (priemerne 28 dní). U takmer polovice žien sa pri tom objavuje aj takzvaný predmenštruačný syndróm (PMS), ktorý má súvis s nástupom menštruácie a jeho nepriaznivé prejavy dokážu výrazne znepríjemniť bežný život. Objavuje sa u žien po dvadsiatke a pretrváva až do menopauzy. Tabletky na ženské problémy s koncentrovaným obsahom špecifických bylín prispievajú k zmierneniu až k úplnému potlačeniu symptómov. Takisto však pôsobia aj preventívne.

💡 TIP na produkt - Menoxin
Menoxin

 • komplexný výživový doplnok pre väčší komfort pri menopauze (klimaktériu)
 • kladný účinok na hormonálnu hladinu u každej ženy aj pri problémovej menštruácii a PMS
 • obsahuje vyváženú zmes prírodných látok ako ďatelina lúčna, ploštičník, sója, ľan, šalvia, včelia materská kašička, vitamín B5
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)

12,99 €
Menoxin v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

➡️ Menopauza a klimaktérium

Pre obe tieto prirodzené obdobia* v živote ženy platí, že sú spojené hlavne s dôležitými hormonálnymi zmenami. No a tie sa žiaľ často môžu prejaviť aj negatívne. Pri menopauze sa jedná najskôr o nočné potenie, návaly tepla, nespavosť či zmeny nálady a podráždenosť. V klimaktériu sa zase môžu prejaviť intenzívne ťažkosti, ktoré spadajú pod pojem klimakterický syndróm. Tam patria už spomínané nepriaznivé prejavy menopauzy, no pridávajú sa k nim aj vaginálne zmeny (napríklad suchá a tenká pošva) kvôli čomu pohlavný styk môže stať bolestivým, alebo aj zvýšené odbúravanie kostnej hmoty – osteoporóza (môže viesť až k zníženiu pôvodnej výšky ženy a prípadne aj k zlomeninám (osteoporóza).

Tieto negatívne prejavy niekedy dokážu rýchlejšie potlačiť viaceré rastliny a bylinky na ženské problémy, ktoré prispievajú k zlepšeniu hormonálnej rovnováhy v tele. Plus samozrejmosťou by mala byť aj zmena stravovacích návykov a konzumácia potravín s väčším množstvom vitamínov B a C a minerálov, hlavne vápnika.

*Menopaua vs. klimaktérium

💡 Menopauza verzus klimaktérium

Pojmy menopauza a klimaktérium sa často medzi sebou zamieňajú, preto na úvod pridám definície oboch:

➡️ Menopauza označuje posledné menštruačné krvácanie riadené vaječníkmi ženy, pričom ďalšie by sa nemalo objaviť viac ako rok. Menopauza je tak v konečnom dôsledku len jeden z časových úsekov v rámci celého klimaktéria.

➡️ Klimaktérium zase zahŕňa dlhšie obdobie niekoľkých rokov, počas ktorého dochádza k postupnému ukončovaniu funkcie vaječníkov a k poklesu estrogénu v ženskom tele. Je to úplne prirodzené obdobie v živote každej ženy, počas ktorého dochádza k zmenám v rámci pohlavnej a hormonálnej sústavy. Tieto zmeny pociťuje celý organizmus a v extrémnom prípade sa môže vyvinúť až do veľmi nepríjemného, takzvaného klimakterického syndrómu.

💡 TIP na produkt - Menox 45
Menox 45

 • obľúbený výživový doplnok na problémy v období menopauzy
 • pomáha skôr obnoviť stratenú ženskosť, vitalitu a pohodu už pri prvých príznakoch
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Maca, Ploštičník, Ďatelina, Hloh + zinok
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

21,99 €

💡 TIP č.1: 15 denná kúra zadarmo💡 TIP č.2: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.3: rýchle dodanie do 48 hodín

 

Čo stojí za ženskými problémami

Za ženskými problémami stojí hlavne jej hormonálna sústava a jej ne/fungovanie. K tomu však treba rátať aj s ďalšími faktormi ako je psychické rozpoloženie ženy atď., atď… Toto sú základné príčiny takzvaných ženských problémov:

 • hormonálne zmeny počas menštruácie
 • neliečené psychické ochorenia alebo problémy, napríklad úzkosť alebo depresia (ako súčasť PMS)
 • fyziologicky “normálne” obdobia s nižšou hladinou estrogénu a progesterónu ako menopauza, tehotenstvo a dojčenie
 • užívanie liekov s vedľajšími účinkami, ktoré spôsobujú pokles hladiny estrogénov
 • užívanie hormonálnej antikoncepcie
 • odstránenie vaječníkov (chirurgicky vyvolaná menopauza)
 • cukrovka, rakovina a ďalšie chronické ochorenia (artritída, ischemická choroba srdca)
 • pohlavne prenosné choroby (HPV, herpes, chlamýdie…)
 • psychické problémy ako nízke sebavedomie, úzkostné stavy a depresie
 • zvýšená únava a vyčerpanie
 • nadmerná konzumácia alkoholu a užívanie rekreačných drog

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na ženské problémy – partnerka vyzdvihuje najviac tieto prípravky: ✅ Feminus (recenzia), ✅ Menoxin (recenzia), ✅ Menox 45 (recenzia), ✅ Gynex (recenzia)  a ✅ Aphrodisia V pre ženy (recenzia).

💡 TIP na produkt - Feminus
Feminus

 • tabletky – multivitamín pre všetky ženy
 • komplexný výživový doplnok na zníženie únavy, zvýšenie energie a estrogénu
 • výživový doplnok so širokým spektrom účinných látok, vitamínov a minerálov v jedinej tablete
 • žiadne známe vedľajšie alebo negatívne nežiaduce účinky
 • je dostupný bez predpisu priamo od producenta (prémiová značka)

23,00 €

💡 TIP č.1: vyrobené v Čechách💡 TIP č.2: platba kartou, prevodom, dobierkou (+1,80 €)

💡 Viac o ženských problémoch:

 

Riešenie ženských problémov – čo môžete spraviť aj vy sami

Ženské problémy a domáce liečiteľstvo je kapitola sama o sebe. Problémy s menštruačným cyklom, samotnou menštruáciou, ovuláciou, tehotenstvom, libidom, ženským prechodom… všetko toto spadá do oblasti, s ktorými sa dá „pohnúť“ aj správnymi režimovými opatreniami v kombinácii s užívaním prírodných prostriedkov. Možnosti, ktoré máte, ak chcete riešiť menej závažné ženské problémy po vlastnej osi:

 • zamerajte sa na potraviny s vyšším obsahom fytoestrogénov – ovocie a zelenina, obilniny ako raž a ovos, semienka (ľan, tekvica, sezam), sója
 • vyhýbajte sa fajčeniu, nadmernej konzumácii alkoholu a prílišnej nadváhe až obezite
 • doprajte svojmu telu dostatok pohybu – beh, bicykel, plávanie
 • vyhýbajte sa stresu – ten dokáže riadne rozkývať hladinu hormónov v tele
 • využite pomoc prírody a užívajte špeciálne rastliny s vysokým obsahom fytohormónov a to buď samostatne, alebo prostredníctvom tabletiek určených k podpore hormonálnej rovnováhy (overené výživové doplnky)

➡️ Bylinky na ženské problémy

Byliniek, ktoré pomáhajú na ženské problémy je naozaj celkom dosť. Od klasických rastlín, ktoré používali už naše prastaré mamy až po exotické byliny, ktorých priaznivé účinky využívame až v ostatných rokoch. O bylinkách na ženské problémy som už písal (pozri najlepšie bylinky na ženské problémy), preto teraz už len spomeniem pár najznámejších a najúčinnejších: Senovka grécka, Benedikt lekársky, Wild Yam, Maca, Damiána, Ploštičník strapcovitý, Vitex jahňací, Ďatelina lúčna, Hloh obyčajný, Srdcovník obyčajný, Angelika čínska, Šalvia lekárska, Ashwagandha, Krpčiarka šípolistá, Nátržník husí, Jastrabina lekárska, Fenikel, Lipkavec pravý, Brusnica obyčajná, Nechtík lekársky…

➡️ Tabletky na ženské problémy

Voľne dostupné tabletky – výživové doplnky na prírodnej báze, vám dávajú takisto veľkú šancu ako sa popasovať s nastupujúcimi problémami s menopauzou a ďalšími „ženskými ťažkosťami“ či sa im preventívne vyhnúť. Okrem extraktov z tradičných liečivých rastlín obsahujú aj ďalšie prospešné látky ako aminokyseliny, minerály, vitamíny a iné prírodné látky (napríklad včelí peľ).

Ako vyberať z takého obrovského množstva dostupných prípravkov na ženské problémy? Poradím vám ako to robím ja. Poobzerajte sa hlavne po overených značkách s overenými účinkami a zložením. Tie najkvalitnejšie sú vždy kontrolované a schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, majú transparentné zloženie s látkami vo farmaceutickej kvalite a sú aj dostatočne preverené čo sa týka ich reálnych účinkov.

 

Princíp a účinky tabliet na ženské problémy

💡  Tieto tabletky sú založené na prírodných látkach, ktoré dokážu podporiť normálnu hormonálnu hladinu v tele ženy a možno použiť pri menej závažných príčinách a prejavoch problémov a plnia tak najmä podpornú funkciu. Bavíme sa o voľnopredajných tabletkách – výživových doplnkoch, na ktoré nepotrebujete predpis.

Sú tabletky na ženské problémy riešením?Už spomínané zloženie týchto prípravkov je často pestré a obsahuje najmä výťažky z rastlín, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami či vplyvom na produkciu ženských hormónov a udržanie ich normálnej hladiny v tele. Z najznámejších a najefektívnejších bylín s vysokým obsahom fytoestrogénov treba určite spomenúť takú Senovku grécku či Ploštičník starpcovitý (Black Cohosh). Výborná je aj Maca, Ďatelina červená či ľan. Často býva súčasťou ich zloženia aj nejaký vitamín (vitamíny skupiny B napríklad), prípadne aj ďalšie špecifické prírodné látky ako napríklad včelia materská kašička.

Tieto prípravky sú ako výživové doplnky dostupné bez lekárskeho predpisu a nepotrebujete tak kvôli nim navštíviť lekára a podstúpiť vyšetrenie. Sú to certifikované produkty, schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Keďže neobsahujú synteticky vyrobené látky, nehrozí pri nich riziko vedľajších negatívnych účinkov ani pri dlhodobejšom užívaní. Na druhú stranu treba rátať s tým, že účinky týchto tabliet sú viac individuálne. Efekt užívania závisí od viacerých faktorov ako je vek a zdravotný stav, životospráva, genetické predispozície a podobne.

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na ženské problémy

💡 TIP na produkt - Menoxin
Menoxin

 • komplexný výživový doplnok pre väčší komfort pri menopauze (klimaktériu)
 • kladný účinok na hormonálnu hladinu u každej ženy aj pri problémovej menštruácii a PMS
 • obsahuje vyváženú zmes prírodných látok ako ďatelina lúčna, ploštičník, sója, ľan, šalvia, včelia materská kašička, vitamín B5
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)

12,99 €
Menoxin v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

💡 TIP na produkt - Menox 45
Menox 45

 • obľúbený výživový doplnok na problémy v období menopauzy
 • pomáha skôr obnoviť stratenú ženskosť, vitalitu a pohodu už pri prvých príznakoch
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Maca, Ploštičník, Ďatelina, Hloh + zinok
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

21,99 €

💡 TIP č.1: 15 denná kúra zadarmo💡 TIP č.2: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.3: rýchle dodanie do 48 hodín

 

Najčastejšie otázky

Prírodná pomoc pomocou vhodných tabletiek na podporu správnej hladiny hormónov je určite veľmi lákavá a pravdou je, že aj veľmi vyhľadávaná. S tým súvisí aj množstvo otázok, ktoré sa dajú nájsť na rozličných diskusných fórach na internete, a ktoré kladú ženy zaujímajúce sa o tieto prípravky aj z praktického hľadiska. Toto sú tie najčastejšie:

Sú takéto tabletky určené pre každú ženu?

V podstate áno, no viac sa po nich obzerajú ženy, u ktorých je hormonálna rovnováha viac ohrozená – teda ženy po 40-tke a ženy pri nástupe menopauzy a klimaktéria. Aj preto väčšina z nich je viac nastavená pre túto oblasť. Samozrejme však existuje aj množstvo ďalších, ktoré majú pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu u žien v mladšom veku (napríklad pri problémoch s predmenštruačným syndrómom.

A čo konkrétne účinky tabliet?

Tabletky na ženské problémy, tie voľne dostupné, pôsobia primárne v 3 oblastiach. Prvou je už spomínané obdobie s nepriaznivými prejavmi menopauzy, druhá je podpora celkovej rovnováhy hormónov v tele (aj preventívne) a treťou podpora sexuálneho apetítu – ženského libida, dôležitá v každom veku.

Existujú nejaké vedľajšie účinky spôsobené užívaním takýchto tabletiek?

Nakoľko obsahujú prírodné a rastlinné zložky, tak riziko nežiadúcich vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Platí však zásada – neužívajte tabletky podobného zamerania v tehotenstve a pri dojčení a nekombinujte ich takisto s hormonálnou liečbou (substitučná terapia).

Je nutné dlhodobé užívanie takýchto tabletiek?

Dlhodobejšie užívanie prírodných tabletiek na ženské problémy je naozaj dobrý nápad vtedy, pokiaľ chcete aby sa ich účinky prejavili v dostatočnej miere a intenzite. Jednoducho je to tak, pri tabletkách takéhoto typu prosto zlepšenie zo dňa na deň neočakávajte.

Ak tabletky nie sú na predpis neznamená to, že sú menej účinné?

Ani nie menej účinné, skôr fungujú na inom princípe. To, že sú tieto tabletky dostupné bez potreby podstúpenia vyšetrenia u lekára a vystavenia receptu, ešte neznamená, že nemajú svoju kvalitu.

Sú takéto prírodné tabletky na ženské problémy vôbec bezpečné?

Sú a pokiaľ si ich zadovážite od overeného výrobcu, tak máte záruku, že sa v nich nebude nachádzať čokoľvek nevhodné. Výživové doplnky podliehajú schváleniu a musia byť registrované Úradom verejného zdravotníctva. Takisto prechádzajú rôznymi testami a skúškami v atestovaných laboratóriách.

Kde sa dajú jednoducho zaobstarať a ako?

Veľmi často aj v lekárni a väčšinou aj prostredníctvom oficiálneho eshopu výrobcu a distribútora, kde nezriedka takéto tabletky na ženské problémy kúpite v lepšej cene, vo viacerých variantoch balenia a s výraznejšími akciami.

Existuje záruka, že budú 100 %-ne fungovať?

Žiaľ, takúto záruku vám žiaden výživový doplnok s prírodným zložením nedokáže dať. No najlepšie značky na trhu v tomto segmente majú naozaj vysokú mieru úspešnosti, čo mimo iné dokazujú aj skúsenosti iných žien, čo ich užívali, či ešte stále užívajú.

 

Tabletky na ženské problémy, ktoré vyskúšala moja partnerka

Poďme sa teraz na záver spolu pozrieť na tabletky, ktoré osobne vyskúšala moja partnerka. A hoci ešte nerieši menopauzu, tak tie prípravky jej mali pomôcť s jej problematickou menštruáciou (nepravidelný cyklus a silnejšia menštruácia). Ako to dopadlo? Niektoré jej sadli okamžite, na niektoré si musela dlhšie zvyknúť, niektoré jej svojimi účinkami nepostačovali.

Ak premýšľate aj vy nad tým, že si podobný prípravok na ženské problémy zaobstaráte, zamerajte sa pri ich výbere v prvom rade najprv na ich presný účel (upozorňujem vás, že podporné prípravky majú síce určitú mieru účinku, ale určite nemôžu byť náhradou odbornej liečby v prípade vážnejších stavov) a potom na niekoľko ďalších faktorov, ktoré spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. O čo ide?

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

Najlepšie tabletky na ženské problémy

A ktoré tabletky na ženské problémy ju oslovili najviac? Tu sú so stručným popisom spolu s cenou, prípadne aj odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
30 + 15 tabliet zdarma
Menox 45
Menox 45
➡️ prírodný prípravok na príznaky menopauzy a ich lepšie zvládnutie
✅ obsahuje Macu, Hloh, Ďatelinu, Ploštičník a Zinok
✅ pomáha udržať hormonálnu rovnováhu ženy
✅ podporuje zvýšenie vitality
✅ má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
Menox45.sk - eshop

⭐️ 15 denná kúra zadarmo
⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ rýchle dodanie do 48 hodín

21,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Menoxin
Menoxin
➡️ komplexný výživový doplnok pre komfort pri menopauze
✅ účinná kombináciu prírodných látok na problémy s menopauzou
✅ výborný aj na podporu libida, zmierňuje návaly tepla, podráždenie…
✅ prírodné zloženie, žiadne vedľajšie účinky
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
30 ml
Energy GYNEX bylinný extrakt
Gynex
➡️ výživový doplnok vo forme kvapiek – bylinný extrakt
✅ pôsobí regeneračne, detoxikačne a antioxidačne
✅ pomoc pri problémoch s menštruáciou, menopauzou, rôznych gynekologických zápaloch
✅ podpora plodnosti u oboch pohlaví
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

18,26 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Feminus
Feminus
➡️ doplnok pre ženy s koncentrovaným prírodným zložením
✅ komplexné účinky na ženský organizmus
✅ podpora prirodzenej tvorby estrogénu
✅ podpora nielen v menopauze
✅ zvýšenie sexuálneho apetítu
Feminus.sk - eshop

⭐️ vyrobené v Čechách
⭐️ platba kartou, prevodom, dobierkou (+1,80 €)

23,00 €
Chcem vedieť viac

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na ženské problémy – partnerka vyzdvihuje najviac tieto prípravky: ✅ Feminus (recenzia), ✅ Menoxin (recenzia), ✅ Menox 45 (recenzia), ✅ Gynex (recenzia)  a ✅ Aphrodisia V pre ženy (recenzia).

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!