Moringa ADVANCE – tabletky s afrodiziakálnym účinkom a mnohými ďalšími (recenzia prémiového prípravku)

Peter Kacián Recenzia 28. júla 2020 0
Moringa Advance - recenzia, tablety
 • Balenie: 180 tabliet
 • Dávkovanie: 2 tablety denne
 • Dostupnosť: Skladom
12,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Nutraceutics.sk

Moringa Advance je doplnok výživy, ktorý vo forme tabliet v sebe skrýva veľkú silu legendárnej rastliny s menom moringa olejodárna. Tá je okrem iného považovaná aj za silné afrodiziakum, no pyšní sa viacerými pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus. Ako superpotravina sa totiž podľa viacerých serióznych vedeckých prameňov môže pochváliť jednou z najväčších koncentrácií živín medzi rastlinami vôbec. V tabletách od Advance sa nachádza vysokokoncentrovaný extrakt z listov tejto rastliny (pomer 10:1). Práve tie sú na bioaktívne látky najbohatšie.

Chcete vedieť o prémiovom prípravku Moringa Advance viac? Prečítajte si nasledujúce riadky tejto recenzie a dozviete ako presné zloženie a základné informácie o tejto rastline, tak aj o jej účinkoch, o správnom užívaní a dávkovaní doplnku a jeho dostupnosti u nás (kde ho kúpiť, za akú cenu a v akom balení). Nájdete tu aj reálne skúsenosti s jeho užívaním.

Moringa Advance – charakteristika, balenie a určenie

Moringa Advance má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Prípravok je samozrejme schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Výrobca

Moringa Advance vyrába spoločnosť Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných a vyhľadávaných výživových doplnkov a nutraceutík. Viacero z nich som vyskúšal (Prostalex, MenActive, Tribul, Urixin, Maca Advance a ďalšie) a recenzie na ne si môžete prečítať aj tu na afrodiziakum.sk.

Na trhu je Advance už takmer 10 rokov a jej produkty nájdete ako na oficiálnej stránke výrobcu a každého doplnku zvlášť, ale aj v kamenných či online lekárňach. A to ako u nás a v ČR, tak aj napríklad v Slovinsku, Rumunsku a Maďarsku. Spoločnosť sa spolieha na to, že zákazníci dokážu oceniť hlavne kvalitu použitých surovín a tým pádom aj zaručený účinok svojich produktov. Jedná sa o vysokokoncentrované extrakty, certifikátmi a maximom účinných látok. V prípravkoch sa potom nachádza len nevyhnutné množstvo pomocných a doplnkových látok. Všetky navyše prechádzajú vstupnou kontrolou a napokon aj každá šarža prípravku výstupnou kontrolou.

➡️ Balenie

Tabletky ADVANCE Moringa sú balené vo väčšej bielej plastovej fľaštičke s čiernou etiketou, na ktorej je bielou a zelenou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 180 kapsúl a vydrží vám na celé 3 mesiace.

Samotné tabletky Moringa Advance sú klasické šetrne lisované tablety. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

➡️ Určenie

Moringa Advance je určená pre všetkých tých, ktorí dokážu oceniť naozaj všestranné účinky tejto rastliny, pozitívny vplyv na sexuálnu potenciu nevynímajúc. Ak ste už o tejto rastline počuli a chcete ju vyskúšať, pričom vám vyhovuje skôr jednoduchšia forma na užívanie vo forme tabliet namiesto prípravy čaju či užívania prášku, a hľadáte viac koncentrovanú kvalitu, tak po Moringe od Advance s dôverou siahnite.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Moringa od ADVANCE nutraceutics je vlastne vysoko koncentrovaný extrakt z listov rastliny Moringa olejodárna v pomere 10 : 1. Vďaka tomu spracovaniu sú biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v tomto doplnku až v desaťkrát vyššej koncentrácii než v samotných listoch moringy. Podobne koncentrovaný a silný prípravok s moringou inak budete hľadať na našom trhu veľmi dlho (ak ho vôbec nájdete).

 

Presné zloženie Moringa Advance

V 1 tablete 💊 výživového doplnku Moringa Advance sa nachádza až 300 mg koncentrovaného extraktu (10:1) z listov Moringy olejodárnej – s vysokým podielom proteínov a antioxidantov, vitamínov a minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Z prídavných látok je to potom už len stearan horečnatý ako stabilizátor. Inak je prípravok úplne bez spojív a ďalších prídavných látok.

 

➡️ Moringa – Moringa olejodárna

Moringa olejodárna/olejová (Moringa oleifera) je voľne rastúci strom, ktorý veľmi rýchlo dokáže narásť až do výšky 12-14 metrov (3 metre za rok!). Strom pôvodom z Indie dnes rastie po celom svete (známa je napríklad jej “karibská odroda“ – Moringa karibská). Moringa má inak široké spektrum využitia a tradičná ajurvédska medicína ju odporúča pri viac ako 300 zdravotných indikáciách. Na terapeutické účely sa využívajú listy v čerstvom i sušenom stave (pridávajú sa dokonca do šalátov, polievok a omáčok), pomleté na prášok, ale aj kvety, či kôra.

Zrelé semená moringy sa zase zvyknú pražiť a chutia celkom ako orechy. Obsahujú veľmi veľa oleja (až 40%), ktorý sa normálne používa v kuchyni a je obľúbenou súčasťou mnohých kozmetických prípravkov (behenový olej).

👍 Keďže Moringa Advance obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z listov rastliny v pomere 10:1, tak aj biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v tomto doplnku sú až v 10x vyššej koncentrácii než v samotných listoch, či spracované v prášku.

Moringa olejodárna - liečivá rastlina, prášok z čerstvých listov, kvety a listy

Moringa olejodárna – prášok z čerstvých listov…

 

Účinky Moringa Advance

Moringa Advance je koncentrovaný prípravok a vďaka tomu ešte viac zvýrazňuje pozitívne účinky rastliny. Moringa samotná je známa ako „všeliek“, ktorý posilňuje celý organizmus, obsahuje dokonca viac antioxidantov ako známejší zelený čaj, takže na boj proti starnutiu je úplne ideálna. Obsahuje tiež dvakrát väčšie množstvo vitamínov a minerálov, než napríklad teraz tak populárne chlorella a spirulina. Takisto je známa ako afrodiziakum, ktoré povzbudzuje sexuálnu výkonnosť muža i ženy.

Najznámejšie účinky tejto unikátnej rastliny v skratke:

 • afrodiziakálne účinky – zvýšenie libida a sexuálnej výkonnosti
 • potláčanie nepriaznivého vplyvu stresu a pomoc pri zvýšenom duševnom vypätí
 • potlačenie nadmernej únavy a pocitu vyčerpania
 • podpora lepšej koncentrácie a pamäte
 • silné antioxidačné účinky – spomalenie starnutia
 • prispieva k lepšiemu tráveniu a zvyšuje chuť do jedla
 • podpora mliekotvorby

Zdravotné indikácie, pri ktorých sa moringa môže používať (podľa ajurvédy):

 • hnačka, zápcha, nevoľnosť
 • bolesti svalstva, bolesti hlavy
 • problémy s očami, šeroslepota, nedoslýchavosť
 • zápaly a bakteriálne infekcie, virózy
 • skorbut, žltačka, tuberkulóza
 • vysoký krvný tlak
 • choroby pečene, kolitída
 • hemoroidy, nádorové bujnenie

Pozri Moringu a jej účinky prezentované v Teleráne (VIDEO)

Moringa Karibská v Teleráne na tému cukrovka

Teraz si povedzme viac o niektorých účinkoch rastliny/prípravku – a na prvom mieste tých, ktoré sa bezprostredne týkajú nášho sexuálneho zdravia:

💕 Afrodiziakálne účinky

Ako som už spomínal, moringa sa užíva aj ako účinné afrodiziakum pre ženy i mužov. V tomto smere najviac zaváži vysoký obsah aminokyselín v rastline, ktoré sú známe svojou aktívnou podporou intímneho zdravia.

Prvou z nich je arginín, ktorý sa podieľa na tvorbe oxidu dusnatého (chemický vzorec NO) v tele. Ten v konečnom dôsledku podporuje lepšie prekrvenie pohlavných orgánov – u žien zvyšuje citlivosť na sexuálnu stimuláciu a u mužov okrem toho podporuje aj erekciu a normálne stoporenie penisu. Druhým do „partie“ je fenylalanín. Ten je zase dôležitou stavebnou látkou neurotrasmiterov ako je napríklad dopamín. Práve tento neurohormón je spájaný so systémom príjemných vnemov a so zvýšenou motiváciou k rôznym fyzickým a samozrejme aj sexuálnym aktivitám.

Moringa má tiež podľa niektorých výskumov na zvieratách tiež pozitívny vplyv na zlepšenie samčej sexuálnej funkcie v stresových podmienkach.

💕 Antioxidačné účinky

Že má moringa ešte lepšie antioxidačné účinky ako zelený čaj som už spomínal. A je to naozaj tak. Rastlina takto účinne spomaľuje predčasné starnutie buniek, pretože ich chráni pred pôsobením voľných radikálov.

💕 Pomoc s trávením

Pomoc s trávením je ďalšou veľmi oceňovanou vlastnosťou tejto rastliny. Moringa a jej listy (a samozrejme 10 násobne viac koncentrovaný prípravok od Advance) podporujú vďaka obsiahnutým látkam normálny metabolizmus a s tým súvisiace normálne vylučovanie (prevencia a účinná pomoc pri hnačke či zápche). Moringa tiež prispieva k lepšej odolnosti voči zápalovým reakciám v žalúdku a črevách a zvyšuje chuť do jedla.

💕 Srdce a cievy

Moringa Advance môže prispieť aj k lepšiemu stavu srdca a ciev vďaka už spomínanej schopnosti pravidelne lepšie prekrvovať tkanivá. Moringa sa tiež odporúča pri vysokom krvnom tlaku či vyššom cholesterole, problémoch s červenými krvinkami a anémiou.

💕 Pohybový aparát

Moringa je superpotravina (podobne ako napríklad aj maca peruánska) a ako taká obsahuje obrovské množstvo minerálov a vitamínov, vďaka ktorým treba s rastlinou rátať aj pri podpore pohybovej sústavy – to jest svalov, kĺbov aj chrupaviek. V rámci tradičnej medicíny sa používa napríklad aj pri reume, opuchoch, alebo dokonca aj osteoporóze.

💕 Pokožka a vlasy

V neposlednom rade moringa prispieva k lepšiemu stavu vlasov a pokožky. Tabletky Moringa Advance tak môžete užívať aj ako účinný prostriedok na stimuláciu rastu vašich vlasov, alebo aj na redukciu vrások. Moringa má potvrdené protizápalové a antimikrobiálne účinky, čiže možno očakávať aj jej priaznivý vplyv na problémovú pleť.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Moringa Advance je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné látky, ktoré sú telu viac prirodzené ako synteticky vyrobené zlúčeniny. To znamená, že riziko vedľajších nežiadúcich účinkov je veľmi nízke aj pri dlhodobom užívaní prípravku. Inak sa v podstate môže iba zriedkavo vyskytnúť alergická reakcia na niektorú zo zložiek obsiahnutých v prípravku. Je tiež veľmi dôležité, aby ste striktne dodržiavali výrobcom odporúčané dávkovanie (t.j. maximálne 2 tablety denne) a spôsob užívania.

Ak máte nejaké pochybnosti súvisiace s užívaním tohto prípravku (napríklad možná interakcia s inými liekmi, kontraindikácie a podobne), bez váhania sa s nimi obráťte na svojho lekára či lekárnika.

 

Kontraindikácie a interakcie

Moringa Advance nie je podľa našej platnej legislatívy určený deťom do 3 rokov a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní inak neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov (informácia od výrobcu). Ak nejaké lieky užívate, alebo trpíte závažnejším zdravotným problémom, tak ešte predtým ako začnete užívať tento doplnok, tak to preberte so svojim lekárom.

Moringa Advance je výživový doplnok, takže sa v žiadnom prípade nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu.

Prípravok potom skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

 

Moringa Advance a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Moringa Advance je kvalitný doplnok stravy a v mnohom predčí konkurenčné prípravky s podobným zložením a zameraním. Veľkou výhodou je tiež aj jeho cena. Takto môžete rátať pri základnom balení 💊 180 tabliet s cenou iba 12,99 €, pričom vám vydrží na celé 3 mesiace užívania pri plnej dávke 2 tablety denne. Objednať sa dá u výrobcu aj viacero balení naraz, pričom samozrejme platí, že čím viac tabletiek si objednáte, tým menej v prepočte zaplatíte za dennú dávku. Plus od 2 balení máte dopravu zdarma (platí pre akýkoľvek produkt od Advance nutraceutics).

Toto sú základné možnosti, ktoré máte v oficiálnom eshope k dispozícii:

typ baleniaveľkosť balenia / na ako dlhocena / kde kúpiť
1 x Moringa Advance180 tabliet / na 3 mesiace12,99 € / OBJEDNAŤ
2 x Moringa Advance360 tabliet / na 6 mesiacov24,49 € (ušetríte 1,49 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
3 x Moringa Advance540 tabliet / na 9 mesiacov36,49 € (ušetríte 2,48 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
4 x Moringa Advance720 tabliet / na 12 mesiacov46,99 € (ušetríte 4,97 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
💡 TIP na produkt - Moringa Advance
Moringa Advance - recenzia, tablety
 • koncentrovaný extrakt z listov moringy olejodárnej
 • prírodný výživový doplnok prémiovej kvality s vysokým obsahom bioaktívnych látok, minerálov a vitamínov
 • 10 x vyššia koncentrácia látok ako v samotných listoch
 • užívanie bez rizika vedľajších účinkov – vhodný k dlhodobému užívaniu
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
12,99 €

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

➡️ Zľavy a akcie

Advance nutraceutics je kvalitný výrobca a predajca, ktorý má už za sebou kus podnikateľskej histórie a skúsenosti pre zabezpečenie maximálneho komfortu pri nákupe a tak dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov vo svojom eshope viacero zliav a akcií. Momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe 2 a viac výrobkov z komplet celého portfólia produktov firmy.
 • akcia: Oficiálny eshop momentálne ponúka Moringa Advance so zľavou 30 % oproti bežnej predajnej cene.
 • akcia: Ešte výhodnejšia cena – množstevná zľava (vyššie pozri tabuľku s dostupnými baleniami Moringa Advance).
 • garancia: Balíček s Moringa Advance či iným produktom bude z eshopu odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky. Ak nie, od výrobcu dostanete ďalšiu zľavu až 10 €.

 

Kde kúpiť Moringa Advance

Moringa Advance si môžete zadovážiť 2 spôsobmi. Hneď ten prvý je podľa mňa najideálnejší a najľahší – ide o objednanie prípravku priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku. Ten druhý je samozrejme takisto v poriadku* 🙂

*Prípravok si môžete zaobstarať aj vo vybraných lekárňach (kamenných eshopoch i online), pochybujem však, že za lepších a výhodnejších podmienok ako v eshope výrobcu. Iba tam máte totiž istotu, že vybraný produkt je vždy na sklade a už na druhý deň po vašej objednávke tak môže byť u vás doma. Takisto je super, že máte na výber z viacerých možností a objednať si balenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky produktu.

 

Ako kúpiť a objednať priamo v oficiálnom eshope

Moringa Advance si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža a ženy hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad 2 balenia so zľavou a dopravou zadarmo)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Cena za dopravu je pevne stanovená, nezávisle od poskytovateľa služby a to v cene 1,99 €. Upozorňujem však opäť na možnosť ako veľmi ľahko získať dopravu zadarmo. Stačí si objednať aspoň 2 balenia ADVANCE Moringa (či inú kombináciu produktov ADVANCE nutraceutics).

Možnosti:

Zásielkovňa, až 3450 výdajných miest na Slovensku, kde si môžete balíček vyzdvihnúť
DHL kuriér až k vám domov
Slovenská Pošta Expres kuriér až k vám domov

 

Užívanie a dávkovanie Moringa ADVANCE

Základné balenie Moringa Advance obsahuje 180 tabliet a vystačí vám pri maximálnej dennej dávke 2 tablety na 3 mesiace. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 2 tablety denne (ktoré nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • odporúčam užívať tabletky vždy v pevne stanovenom čase, napríklad ráno a večer nezávisle od stravy (alebo aj obe naraz) – vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr privykne na aktívne látky prípravku
 • nezabúdajte však na to, že doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania tabletiek (akýchkoľvek) zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • vysokokoncentrovaný extrakt z listov rastliny (až 10x vyššie množstvo aktívnych látok)
 • veľmi dobrý pomer ceny a kvality tabliet
 • široké spektrum pozitívnych účinkov
 • vhodný na dlhodobé užívanie – bez rizika vedľajších účinkov
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (2 tabletky denne)
 • voľne dostupný prípravok, na ktorý netreba recept ani vyšetrenie u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárňach
 • overený oficiálny eshop produktu – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, telefónna asistenčná linka, zaručená originalita prípravku, produkt je vždy na sklade

 

Moringa ADVANCE a reálne skúsenosti s užívaním

Moringa Advance má na internete veľmi dobré referencie. Niet sa tomu veľmi čo čudovať, pretože taká vysoká koncentrácia aktívnej látky sa u jednodruhových prírodných doplnkov často nevidí. Ale poďme k veci. Najviac sa na prípravku oceňuje to, že tabletky sú nalisované bez zbytočných prídavných látok a tiež jeho jednoduchá forma užívania – stačí totiž užiť 2 tabletky denne a vybavené, pričom s dvoma baleniami máte na pol roka vystarané.

Kto pozná moringu vo forme nápoja, dá mi určite zapravdu, že takýto čaj, či odvar, či len zmiešaný prášok s vodou má naozaj celkom mdlú chuť. Tabletová forma rieši aj tento problém. Čo sa týka účinkov, tak prínos po niekoľkých týždňoch je celkom zrejmý (zo dňa na deň ale účinky určite neočakávajte) – najčastejšie sa spomína úprava trávenia a zlepšenie chuti do jedla, plus viacero ľudí popisuje, že sa cítia o dosť vitálnejší a majú viac energie – a to aj čo sa týka intímnej oblasti. Mamičky si chvália podporu moringy pri tvorbe mlieka – s týmto však pozor, ak chcete užívať akúkoľvek látku či doplnok počas dojčenia, mali by ste sa o tom určite najprv poradiť s lekárom. S moringou pri kojení vy vám mohla pomôcť napríklad aj taká poradkyňa pri dojčení (info poskytne napríklad o.z. Mamila).

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Prečítajte si pár postrehov týkajúcich sa priamo výživového doplnku Moringa Advance

ℹ️ 3 mesiace s Moringa Advance a zlepšenie trávenia…

„…táto moringa má výbornú koncentráciu účinných látok. Užívala som moringu 3 mesiace a zlepšilo sa mi trávenie. Odporúčam, hlavne ak natrafíte na výhodne balenie za výhodnú cenu. Pri pravidelnom užívaní väčšia vitalita organizmu, zlepšenie stavu pleti aj vlasov…“ (Emília G.)

ℹ️ spokojnosť s produktom aj s eshopom

„…už dlhodobo užívam tento produkt – Moringa Advance, som maximálne spokojná s výsledkami aj s možnosťou objednať, produkt je doručený veľmi rýchlo bez problémov. Ďakujem….“ (Viola)

ℹ️ trochu poetiky…

„…Morinečka je ako maminečka dojčiaca Mimi… V každej chvíli telesnej mi pomáha!! Proste prírodné produkty sú ten správny spôsob, aby sme preventívne naše zdravie udržiavali, Moringa Advance to je tanec s vitamínmi do storočia…“ (Stanislav)

 

Najčastejšie otázky

O prípravkoch a výživových doplnkoch z praktického hľadiska sa najviac dozviete prostredníctvom najrôznejších diskusií a fór, na ktorých sa preberajú takmer všetky záležitosti týkajúce sa ich užívania. Nie inak je to aj pri Moringa Advance. Prečítajte si najčastejšie kladené otázky čo sa týchto tabletiek týka a moje odpovede na ne:

❓ Kedy Moringa Advance začne účinkovať?

Závisí podľa toho čo od prípravku očakávate. Rátajte skôr s týždňami ako dňami, ale to je pri týchto prírodných látkach úplne v poriadku. Organizmu pomáhajú nenápadne, no dlhodobo. Účinok, vrátane jeho nástupu, bude tiež v značnej miere individuálny – veľa napovie momentálny zdravotný stav človeka, aj jeho vek.

❓ Pre koho sú tabletky Moringa Advance primárne určené?

Pre všetkých tých, ktorí chcú zvýšiť vitalitu a podporiť mimo iné aj svoj sexuálny apetít a kondíciu. Čo sa týka veku, tak obmedzenie je v tomto prípade minimálne (doplnok vhodný už od 3 rokov), moringa sa uplatní u mladších aj starších, u žien i u mužov.

❓ Môže sa tento prípravok užívať v tehotenstve či pri dojčení?

Moringa Advance je registrovaný výživový doplnok a podľa platnej legislatívy sa neodporúča užívať tehotným ženám. Takisto to platí pri dojčení.

❓ Čím sa vlastne Moringa Advance odlišuje od konkurenčných prípravkov?

Je to hlavne tým, že obsahuje mimoriadnu koncentráciu látok v zložení – extrakt z listov moringy olejodárnej v pomere 10:1. Takisto narozdiel od neznámych značiek a výrobcov sa jedná o tuzemského výrobcu, ktorý k výrobe svojich potravinových doplnkov pristupuje maximálne zodpovedne. Samozrejmosťou je napríklad vstupná kontrola surovín a tiež výstupná kontrola tabliet vrátane laboratórneho posúdenia každej šarže.

❓ Je ADVANCE nutraceutics skutočne seriózny výrobca?

Je. O tom svedčí jednak široká paleta zaujímavých produktov – výživových doplnkov a nutraceutík, tak aj výroba podľa pravidiel HACCP, používanie certifikovaných surovín a vývoj produktov na vedeckom základe. Výrobné závody sa nachádzajú priamo v Česku, nie niekde v tretej krajine mimo EÚ.

❓ Je predaj prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu bezpečný? Ako je to s garanciami pri doprave a platení?

Je, to vám môžem potvrdiť z vlastných skúseností, pretože som objednával viacero produktov a nákup bol maximálne bezproblémový bez jediného “zádrhelu”. Ak máte pochybnosti z doposiaľ neznámeho obchodu, tak si pokojne objednajte Moringa Advance či iný produkt na dobierku (nespoplatnené) a zaplatíte až kuriérovi pri prevzatí. Výrobca inak garantuje najnižšiu cenu, dopravu zadarmo pri kúpe 2 a viac balení a tiež rýchlosť dodania (ak vám produkt nebude odoslaný do 24 hodín po objednávke od výrobcu dostanete zľavu 10 €.

 

Moringa ADVANCE a moje zhodnotenie na záver

Moringa je dôležitá liečivá rastlina mnohých tradičných medicín (hlavne ajurvédy). Nie je to len tak pre nič za nič. Skvelé účinky tohto zázračného stromčeka oceňujú mnohí ľudia po celom svete. Ak sa k nim chcete pridať aj vy, môžete siahnuť po overenej kvalite – tabletkách Moringa Advance. Tablety si dokážete ľahko zadovážiť z oficiálneho eshopu Nutraceutics.sk aj ako dvoj, trojbalenie, či dokonca štvorbalenie za zvýhodnenú cenu. Môj tip na záver – túto moringu môžete pokojne využívať aj ako afrodiziakum, navyše vám to poskytne i ďalšie skvelé benefity.

💡 TIP: Najdôležitejšie produkty z dielne ADVANCE Nutraceutics z pohľadu intímneho zdravia muža i ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • afrodizikálne účinky
 • množstvo vitamínov a minerálov
 • takmer univerzálne použitie v rámci tradičnej medicíny
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Moringa Advance - prírodný doplnok výživy s koncentrovaným výťažkom z listov rastliny bez akýchkoľvek prídavných látok v tablete.

4.0

Moringa Advance - recenzia, tablety

✅ Cena: 12,99 €
✅ Balenie: 180 tabliet
✅ Dávkovanie: 2 tablety denne

Chcem Moringa Advance Nutraceutics.sk
Vývoj ceny Moringa Advance

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
60 tabliet
Primulus
Primulus
➡️ všetky dôležité minerály + vitamíny pre muža
✅ vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu
✅ podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu
✅ afrodiziakálne účinky, podporuje mužské libido
Primulus.sk - eshop

⭐️ známy a obľúbený produkt
⭐️ rýchle dodanie

23,00 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Ashwagandha ADVANCE
Ashwagandha ADVANCE
➡️ výživový doplnok - silný extrakt z koreňa ashwagandhy s vysokým obsahom withanolidov
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

15,99 €
Chcem vedieť viac
15 ml
Spanish Fly
Spanish Fly 15 ml, recenzia
➡️ doplnok na zvýšenie a podporu lepšej sexuálnej aktivity
✅ prírodné afrodiziakum
✅ zvýšenie sexuálneho apetítu a aktivity
✅ vhodný pre mužov aj pre ženy
✅ bez vedľajších účinkov
Kondomshop.sk - eshop

⭐️ obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)
⭐️ aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)
⭐️ rýchla a disktrétna doprava

4,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.