Ashwagandha ADVANCE – indický ženšen vo vysokej koncentrácii v jedinej kapsule

Peter Kacián Recenzia 20. augusta 2020 1
Ashwagandha ADVANCE
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne
 • Dostupnosť: Skladom
15,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Nutraceutics.sk

Ashwagandha Advance je prípravok, ktorý obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa legendárnej ajurvédskej byliny Ashwagandha (slovensky Withania opojná) vo forme kapsúl. Pravidelné užívanie ašvagandy podľa tejto indickej tradičnej medicíny dokáže hlavne opätovne omladiť ľudské telo, posilniť zdravie a čo je najlepšie – aj výrazne zvýšiť libido a podporiť všetky sexuálne funkcie u mužov i žien. Aj preto sa táto rastlina nezriedka prezýva indickým ženšenom.

Tento výživový doplnok je dielom úspešnej a etablovanej firmy ADVANCE, ktorá dbá na to, aby jej produkty (výživové doplnky a nutraceutiká, prírodná kozmetika) boli v najvyššej možnej kvalite ako pri zdrojoch použitých surovín, tak pri procese ich spracovania. Aká je vlastne základná charakteristika prípravku Ashwagandha Advance a na čo ho môžete použiť? Tieto podstatné informácie sa dozviete v nasledujúcich riadkoch tejto recenzie, spolu so základnými informáciami o rastline, jej účinkoch, o správnom užívaní a dávkovaní prípravku a jeho dostupnosti u nás (kde kúpiť, za akú cenu a v akom balení). Nevynechajte ani moje reálne skúsenosti s jeho užívaním (+ ostatných ľudí).

doba testovania tabletiek1,5 mesiaca
prvé účinky2.-3. týždeň
na recept⛔️ NIE
podpora sexuálnych funkcií⭐️⭐️⭐️⭐️
podpora libida - sexuálneho apetítu⭐️⭐️⭐️⭐️
podpora duševného zdravia⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
lepšia alternatívaŽiadna, podobné účinky má BIO prášok Ašvaganda
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ

Ashwagandha Advance – charakteristika, balenie a určenie

Ashwagandha Advance má prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu vám nehrozia žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Prípravok je samozrejme schválený aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Výrobca

Ashwagandha Advance vyrába spoločnosť Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných a vyhľadávaných výživových doplnkov a nutraceutík. Viacero z nich som vyskúšal (Prostalex, MenActive, Tribul, Urixin a ďalšie) a recenzie na ne si môžete prečítať aj na afrodiziakum.sk.

Na trhu je Advance už takmer 10 rokov a jej produkty nájdete ako na oficiálnej stránke výrobcu a každého doplnku zvlášť, ale aj v kamenných či online lekárňach. A to ako u nás a v ČR, tak aj napríklad v Slovinsku, Rumunsku a Maďarsku. Spoločnosť sa spolieha, že zákazníci dokážu oceniť hlavne kvalitu použitých surovín. Jedná sa o vysokokoncentrované extrakty, certifikátmi a maximom účinných látok. V prípravkoch sa potom nachádza len nevyhnutné množstvo pomocných a doplnkových látok. Všetky navyše prechádzajú vstupnou kontrolou a napokon aj každá šarža prípravku výstupnou kontrolou.

➡️ Balenie

Tabletky ADVANCE Ashwagandha sú balené vo väčšej bielej plastovej fľaštičke s čiernou etiketou, na ktorej je bielou a zelenou farbou zvýraznené logo značky a údaj o počte tabliet. Taktiež na nej nájdete informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora. Základné balenie prípravku obsahuje až 90 kapsúl a vydrží na 1,5-3 mesiace podľa zvoleného dávkovania.

Samotné tabletky Ashwagandha Advance sú klasické želatínové kapsuly. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

➡️ Určenie

Ashwagandha Advance je určená pre všetkých tých, ktorí hľadajú tradičné afrodiziakum a výnimočnú liečivú rastlinu v jednoduchej a prístupnejšej forme – v kapsuliach, pri ktorých nie je problém dodržať presne stanovenú dávku. Pre všetkých, ktorí už o Ašvagande počuli a chcú vyskúšať jej účinky, ale aj tých, ktorých ju už dobre poznajú, no už ich nebaví pracnejšia príprava odvarov.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Ashwagandha od ADVANCE nutraceutics je vlastne vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa rastliny Ašvaganda (Withania opojná, česky Withanie snodárná) v pomere 10 : 1. Vďaka tomu spracovaniu sú biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v tomto doplnku až v desaťkrát vyššej koncentrácii než v samotnom koreni ašvagandy!

 

Presné zloženie Ashwagandha Advance

V 1 kapsule 💊 výživového doplnku Ashwagandha Advance sa nachádza 350 mg koncentrovaného extraktu (10:1) z koreňa Ashwagandha – Withanie opojnej s vysokým podielom špecifických aktívnych látok rastliny – takzvaných withanolidov. Z prídavných látok je to potom už len želatína ako vlastný obal kapsuly.

 

➡️ Ashwagandha – Withania opojná

Ashwagandha - koreň, prášok, kapsulyAshwagandha, alebo inak Withania opojná (latinsky Withania somnifera) je tradičná liečivá rastlina ajurvédy, orientálnej medicíny (najčastejšie používaná v Indii). Jedná sa o vytrvalý ker či menší strom (do výšky 1,5 m), s malými listami a zeleno žltými kvetmi. Typické jasne červené plody sú uzavreté v zelenom kalichu. Na terapeutické účely sa využívajú hlavne korene, ktoré sú charakteristické tým, že sú veľmi horké.

Ashwagandha je výnimočná tým, že sa v nej nachádza veľké množstvo bioaktívnych látok (vedecky potvrdených je viac ako 80). Typické sú pre ňu unikátne withanolidy, látky, svojou štruktúrou a účinkami pripomínajú ginsenozidy z klasického ženšenu. Ale nesmieme zabudnúť spomenúť tiež rôzne fytosteroly, flavonoidy, saponíny, triesloviny, oligosacharidy a viaceré špecifické alkaloidy rastliny ako isopelletierín, anaferín, anahygrín, withasomnín, cuscohygrín, ashwagandhín, ashwagandhinín.

Zaujímavosť: doteraz je veľkou neznámou, ktoré látky a hlavne v akej kombinácii sú zodpovedné za konkrétne liečivé účinky. Objasnenie tejto „záhady“ komplikuje aj fakt, že dokonca existuje viacero chemotypov rastliny (to znamená s rozdielnym zložením a koncentráciou látok) a tiež to, že v každej časti rastliny sa nachádza ich rozdielne zastúpenie.

Ashwagandha je pre mnohých zaujímavá najmä tým, že dokáže prirodzenou cestou podporiť tvorbu testosterónu v tele (pozri najlepšie bylinky na testosterón), omladzovať organizmus, upevniť celkové zdravie a posilniť v podstate všetky sexuálne funkcie.

👍 A keďže Ashwagandha Advance obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa rastliny v pomere 10:1, tak aj biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v doplnku sú v 10x vyššej koncentrácii než v samotnom koreni, či v prášku.

 

Účinky Ashwagandha Advance

Ashwagandha Advance je koncentrovaný prípravok a vďaka tomu ešte viac zvýrazňuje a podporuje pozitívne účinky rastliny. Ašvaganda je známa ako skvelý adaptogén a tonikum, ktoré podporuje napríklad aj lepšie sústredenie, potláča únavu, zvyšuje fyzickú i psychickú kondíciu. Je to tradičné afrodiziakum, ktoré zvyšuje sexuálnu túžbu u oboch pohlaví, podporuje produkciu a normálnu hladinu testosterónu v tele, pozitívne vplýva na plodnosť… Je toho naozaj doť, čím sa môže ashwagandha pochváliť. Všetky najznámejšie účinky tejto unikátnej bylinky v skratke:

 • afrodiziakálne účinky – zvýšenie libida
 • normálna hladina testosterónu
 • podpora potencie a plodnosti
 • pozitívny vplyv na stres a duševné vypätie
 • potlačenie únavy a vyčerpania
 • lepšia koncentrácia a pamäť
 • silné antioxidačné účinky – spomalenie starnutia
 • podporuje obranyschopnosti
 • zvyšovanie odolnosti organizmu (adaptogén)
 • podpora rýchlejšej rekonvalescencie po chorobe, úraze
 • skvelý prostriedok na nespavosť
 • pozitívny vplyv na krvný tlak
 • pozitívny vplyv na cholesterol a cukor v krvi
 • vítaná pomoc pri artritíde
 • podpora normálnej tvorby kolagénu
 • protizápalové účinky (antivírusové a baktericídne)
 • pozitívny vplyv na vlasy (amalaki)
 • rakovina (ašvaganda sa v rámci tradičnej medicíny považuje za jednu z možností ako lepšie zvládnuť rôzne onkologické ochorenia, priamy dôkaz o tom žiaľ doteraz neexistuje)

Teraz si môžeme povedať viac o účinkoch rastliny/prípravku, ktoré sa viac-menej týkajú nášho sexuálneho zdravia:

💕 Potencia a plodnosť

Ajurvéda pokladá túto rastlinu za overený prostriedok ako zvýšiť plodnosť u mužov. Faktom je, že vďaka silným antioxidačným účinkom zlepšuje kvalitu ejakulátu a spermií v ňom, čím sa mužská potencia dostáva nepochybne na vyššiu úroveň.

💕 Libido, testosterón aj lepšie prekrvenie

Ashwagandha je skvelé afrodiziakum, o ktorom sa dokonca zmieňuje aj Kámásútra a je výborné ako pre mužov, tak i ženy. Má pozitívny vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu u mužov najmä vďaka potláčaniu tvorby kortizolu (štúdia). Dámy zase ocenia aj podporu lepšieho prekrvenia a tým aj zvýšenú citlivosť pohlavných orgánov (odporúča sa na frigiditu).

💕 Psychický výkon, stres

Bylinka podporuje psychickú kondíciu a dokáže potlačiť nepríjemné prejavy stresu*, vďaka čomu ho zvládnete lepšie a budete optimálne reagovať na sťažené podmienky a tým sa dokážete nepochybne lepšie naladiť na intímne zblíženie – sex. Bylinka tiež pôsobí proti stavom úzkosti, depresiám a celkovému vyčerpaniu. Vďaka miernym stimulačným účinkom pôsobí aj pri únave a napomáha k lepšej sústredenosti, koncentrácii a zlepšuje pamäť.

*Ashwagandha tiež v určitej miere vplýva na činnosť nadobličiek. To sa prejavuje priamo v potlačení tvorby kortizolu (takzvaný stresový hormón).

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Ashwagandha Advance je prípravok, ktorý obsahuje iba prírodné látky, ktoré sú telu viac prirodzené ako synteticky vyrobené zlúčeniny. To znamená, že riziko vedľajších nežiadúcich účinkov je veľmi nízke aj pri dlhodobom užívaní prípravku. Inak sa v podstate môže iba zriedkavo vyskytnúť alergická reakcia na niektorú zo zložiek obsiahnutých v prípravku. Je tiež veľmi dôležité, aby ste striktne dodržiavali výrobcom odporúčané dávkovanie a spôsob užívania. Citlivejšie osoby môžu občas pociťovať mierne tráviace ťažkosti, najmä pri užívaní nalačno.

Ak máte nejaké pochybnosti súvisiace s užívaním tohto prípravku (napríklad možná interakcia s inými liekmi, kontraindikácie a podobne), bez váhania sa s nimi obráťte na svojho lekára či lekárnika.

 

Kontraindikácie a interakcie

Ashwagandha Advance nie je určený deťom a tehotným či dojčiacim ženám. Pri jeho užívaní inak neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými prípravkami vrátane liekov (informácia od výrobcu). Osoby s nízkym krvným tlakom by mali užívanie tohto doplnku konzultovať so svojim lekárom. Tiež by si mali dať väčší pozor ľudia s poruchami štítnej žľazy, či diabetici (znižuje krvný tlak i hladinu cukru v krvi).

Nezabudnite na fakt, že Ashwagandha Advance je „iba“ výživový doplnok. Takže sa v žiadnom prípade nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu.

Prípravok potom skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

 

Ashwagandha Advance a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Ashwagandha Advance má kvalitu, ktorá ho odlišuje od ostatných konkurenčných prípravkov a veľkou výhodou je aj jeho cena. Tá je za celkom unikátne a koncentrované zloženie prípravku je pri základnom balení iba 15,99 €, a vydrží na 1,5 mesiaca užívania pri plnej dávke 2 kapsuly denne (obsahuje totiž až 💊 90 tabletiek). Objednať sa dá u výrobcu viacero balení naraz, pričom samozrejme platí, že čím viac tabletiek si objednáte, tým menej v prepočte zaplatíte za dennú dávku. Plus od 2 balení máte dopravu zdarma (platí pre akýkoľvek produkt od Advance nutraceutics).

Toto sú základné možnosti, ktoré máte v oficiálnom eshope k dispozícii:

typ baleniaveľkosť balenia / na ako dlhocena / kde kúpiť
1 x Ashwagandha Advance90 kapsúl / na 1,5-3 mesiace15,99 € / OBJEDNAŤ
2 x Ashwagandha Advance180 kapsúl / na 3-6 mesiacov30,49 € (ušetríte 1,50 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
3 x Ashwagandha Advance270 kapsúl / na 4,5-9 mesiacov41,99 € (ušetríte 6 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
4 x Ashwagandha Advance360 kapsúl / na 6-12 mesiacov51,99 € (ušetríte 12 €) / OBJEDNAŤ
+ doprava zadarmo
💡 TIP na produkt - Ashwagandha ADVANCE
Ashwagandha ADVANCE
 • koncentrovaný extrakt z koreňa ashwagandha
 • prírodný výživový doplnok prémiovej kvality s vysokým obsahom withanolidov
 • 10 x vyššia koncentrácia látok ako v samotnom koreni
 • užívanie bez rizika vedľajších účinkov – vhodný k dlhodobému užívaniu
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
15,99 €

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

➡️ Zľavy a akcie

Advance nutraceutics je kvalitný výrobca a predajca, ktorý má už za sebou kus podnikateľskej histórie a skúsenosti pre zabezpečenie maximálneho komfortu pri nákupe a tak dokáže ponúknuť pre svojich zákazníkov vo svojom eshope viacero zliav a akcií. Momentálne máte možnosť využiť:

 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe 2 a viac výrobkov z komplet celého portfólia produktov firmy.
 • akcia: Oficiálny eshop momentálne ponúka Ashwagandha Advance so zľavou 30 % oproti bežnej predajnej cene.
 • akcia: Ešte výhodnejšia cena – množstevná zľava (vyššie pozri tabuľku s dostupnými baleniami Ashwagandha Advance).
 • garancia: Balíček s Ashwagandha Advance či iným produktom bude z eshopu odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky. Ak nie, od výrobcu dostanete ďalšiu zľavu až 10 €.

 

Kde kúpiť Ashwagandha Advance

Ashwagandha Advance si môžete zadovážiť 2 spôsobmi. Hneď ten prvý je podľa mňa najideálnejší a najľahší – ide o objednanie prípravku priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku. Ten druhý je samozrejme takisto v poriadku* 🙂

Prípravok si môžete zaobstarať aj vo vybraných lekárňach (kamenných eshopoch i online), pochybujem však, že za lepších a výhodnejších podmienok ako v eshope výrobcu. Iba tam máte totiž istotu, že prípravok je vždy na sklade a už na druhý deň po vašej objednávke tak môže byť u vás doma. Takisto je super, že máte na výber z viacerých možností a objednať si balenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

💡 TIP:  100 %-ne najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky produktu.

 

Ako kúpiť a objednať priamo v oficiálnom eshope

Ashwagandha Advance si dokážete zaobstarať prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu veľmi jednoducho. Predaj na internete je pohodlný a máte tiež zaručené súkromie, čo pri prípravkoch týkajúcich sa intímnej sféry muža a ženy hrá tiež nemalú úlohu. Objednávka online prebieha ako kdekoľvek inde v internetovom obchode:

 • vyberiete produkt a zvolíte počet balení (napríklad 2 balenia so zľavou a dopravou zadarmo)
 • vyplníte osobné údaje vrátane miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jediným kliknutím odošlete (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • zaplatiť za tovar môžete formou dobierky, ale aj vopred platobnou kartou
 • doručenie je možné kuriérom DHL alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Cena za dopravu je pevne stanovená, nezávisle od poskytovateľa služby a to v cene 1,99 €. Upozorňujem však opäť na možnosť ako veľmi ľahko získať dopravu zadarmo. Stačí si objednať aspoň 2 balenia ADVANCE Ashwagandha (či inú kombináciu produktov ADVANCE nutraceutics).

Možnosti:

Zásielkovňa, až 3450 výdajných miest na Slovensku, kde si môžete balíček vyzdvihnúť
DHL kuriér až k vám domov
Slovenská Pošta Expres kuriér až k vám domov

 

Užívanie a dávkovanie Ashwagandha ADVANCE

Základné balenie Ashwagandha Advance obsahuje 90 kapsúl a vystačí vám pri maximálnej dennej dávke 2 tabletky na 1,5 mesiaca. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

Užívanie a dávkovanie Ashwagandha ADVANCE

 • 💊 1 kapsula 1-2x denne (kapsuly nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • odporúčam užívať tabletku vždy v pevne stanovenom čase, napríklad ráno pred jedlom či spolu s ním – vaše telo si tak lepšie a hlavne skôr privykne na aktívne látky prípravku
 • nezabúdajte však na to, že doba nástupu účinku prípravku a jeho intenzita je individuálna a závisí hlavne od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania tabletiek (akýchkoľvek) zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • vysokokoncentrovaný extrakt z koreňa rastliny (až 10x vyššie množstvo aktívnych látok ako v normálnom sušenom koreni)
 • veľmi dobrý pomer ceny a kvality tabliet
 • široké spektrum pozitívnych účinkov
 • vhodný na dlhodobé užívanie – bez rizika vedľajších účinkov
 • jednoduché a flexibilné užívanie a dávkovanie (1 alebo 2 tabletky denne podľa potreby)
 • voľne dostupný prípravok, na ktorý netreba recept ani vyšetrenie u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárňach
 • overený oficiálny eshop produktu – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka i poradenstvo online, telefónna asistenčná linka, zaručená originalita prípravku, produkt je vždy na sklade

 

Ashwagandha ADVANCE a moje vlastné skúsenosti

Ashwagandhu od Advance som osobne testoval na vlastnej koži. Tabletky som užíval 1,5 mesiaca nepretržite. Prečo? Ashwagandhu ako bylinku poznám, skúšal som aj odvar (ktorý mi však ťažšie „liezol dole krkom“, nie je to teda práve najlahodnejší nápoj na svete) a chcel som vedieť ako na mňa bude pôsobiť dlhšie trvajúce užívanie bylinky. Hľadal som silný koncentrát a našiel som Ashwagandha Advance.

➡️ Ako to dopadlo?

Účinky prípravku po určitom čase nabrali na intenzite, pričom prvé náznaky vo forme zvýšenia energie a vitality som pociťoval zhruba po 2-3. týždňoch od začiatku užívania. Tiež musím priznať, že som bol aj výrazne aktívnejší, čo sa týka návrhov na sex, čo moja partnerka len a len ocenila. Z ostatných účinkov neviem potvrdiť žiaden ďalší, tabletky som užíval len necelé dva mesiace, čo je dosť málo, ak ho chcete použiť na nejaký závažnejší problém.

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Ashwagandha Advance je na našom trhu jeden z najlepších jednodruhových produktov s touto rastlinou. O tom nemusíte mať pochýb. O pozitívnych účinkoch prípravku a vlastne tejto rastliny som našiel len samé chvály. Prečítajte si pár postrehov týkajúcich sa užívania Ashwagandhy od Advance:

ℹ️ A jesenná depka je preč..

„…Aswaganda je top, beriem ju cez týždeň, pravidelne jednu tabletu denne, jesenná depka je preč, koncentrácia v práci sa u mňa zvyšuje, mám väčšie sebavedomie a celkovo som viac v pohode. Odporúčam všetkým…“ (Leoš)

ℹ️ ADVANCE Ashwagandha na psychiku a lepšie zaspávanie

„…super výrobok. Určite zase objednám. Pomohol mi s psychikou a vďaka nemu rýchlejšie zaspávam a v noci konečne spím….“ (Hana S.)

ℹ️ Dokonca aj na pleť…

„…som veľmi spokojná, odporúčam všetkým – zlepšila sa mi pleť, mám ju jemnú a som naozaj aktívnejšia…“ (Jiťa)

 

Najčastejšie otázky

O prípravkoch a výživových doplnkoch z praktického hľadiska sa najviac dozviete prostredníctvom najrôznejších diskusií a fór, na ktorých sa preberajú takmer všetky záležitosti týkajúce sa ich užívania. Nie inak je to aj pri Ashwagandha Advance. Prečítajte si najčastejšie kladené otázky čo sa týchto tabletiek týka a moje odpovede na ne:

Kedy prípravok začne účinkovať?

Podľa toho čo od Ashwagandha Advance očakávate. Prvé priaznivé účinky čo sa týka posilnenia vitality a energie, prípadne pomoc so zaspávaním tak približne do dvoch, troch týždňov. Niektoré ďalšie účinky spomínajú užívatelia po ešte dlhšej dobe užívania. Závisí to aj samozrejme aj od zdravotného stavu konkrétneho človeka a jeho veku.

Pre koho sú tabletky Ashwagandha Advance primárne určené?

Sú určené pre všetkých, ktorí potrebujú podporiť energiu a vitalitu v tele, zvýšiť o niečo svoj sexuálny apetít a cítiť sa “pohodovejšie” bez prílišného stresu a nadmernej únavy. Vekom užívanie ašvagandy obmedzené nie je (prípravok od 18+), bylinka je vhodná ako pre mladých, tak i starších bez ohľadu na pohlavie.

Môže sa tento prípravok užívať v tehotenstve?

Ashwagandha Advance je registrovaný výživový doplnok a podľa platnej legislatívy sa neodporúča užívať tehotným ženám. Takisto to platí pri dojčení.

Môžu sa vyskytnúť počas jeho užívania nejaké vedľajšie účinky?

Skôr nie, ale malé riziko tu je vždy. U mňa, ani u ostatných čo som videl komentáre na internete som v tomto smere žiadne ťažkosti nezaznamenal. Snáď sa ojedinele ešte môže objaviť alergická reakcia na niektorú zložiek prípravku (ašvaganda, alebo želatína živočíšneho pôvodu). Dodržiavajte výrobcom odporúčanú maximálnu dennú dávku, inak hrozí, že sa môžu vyskytnúť tráviace problémy či mierna malátnosť až ospalosť.

Čím sa vlastne Ashwagandha Advance odlišuje od iných prípravkov s touto bylinou?

Hlavne tým, že obsahuje mimoriadnu koncentráciu látok v zložení – to jest extrakt z koreňa ašvagandy v pomere 10:1. To je na našom trhu, musíme uznať, dosť ojedinelý zjav. Takisto sa zvykne odlišovať od viacerých neznámych produktov tým, že výrobca zodpovedne pristupuje k produkcii svojich prípravkov. Samozrejmosťou je napríklad vstupná kontrola surovín a tiež výstupná kontrolu tabliet vrátane laboratórneho posúdenia každej šarže.

Je ADVANCE nutraceutics skutočne seriózny výrobca?

Je. O tom svedčí jednak široká paleta zaujímavých produktov – výživových doplnkov a nutraceutík, tak aj výroba podľa pravidiel HACCP, používanie certifikovaných surovín a vývoj produktov na vedeckom základe. Výrobné závody sa nachádzajú priamo v Česku, nie niekde v tretej krajine mimo EÚ.

Je predaj prostredníctvom oficiálneho eshopu produktu bezpečný? Ako je to s garanciami pri doprave a platení?

Je, to vám môžem potvrdiť z vlastných skúseností, pretože som objednával viacero produktov a nákup bol maximálne bezproblémový bez jediného “zádrhelu”. Ak máte pochybnosti z doposiaľ neznámeho obchodu, tak si pokojne objednajte Ashwagandha Advance či iný produkt na dobierku (nespoplatnené) a zaplatíte až kuriérovi pri prevzatí. Výrobca inak garantuje najnižšiu cenu, dopravu zadarmo pri kúpe 2 a viac balení a tiež rýchlosť dodania (ak vám produkt nebude odoslaný do 24 hodín po objednávke od výrobcu dostanete zľavu 10 €.

 

Ashwagandha ADVANCE a moje zhodnotenie na záver

Ashwagandha patrí medzi legendárne rastliny indickej tradičnej medicíny – ajurvédy. A nebude to len tak pre nič za nič. Hlavne to omladenie by určite prijal každý človek na svete. A viete čo je najlepšie? Istota, že v Ashwagandha Advance nájdete bylinu v najlepšej kvalite a vysokej koncentrácii, takže vám nič nebráni použiť prípravok na ktorúkoľvek z indikácií, ktoré som spomenul vyššie. Bez toho, aby ste sa museli obávať nejakých nepriaznivých účinkov, aj počas dlhodobejšieho užívania.

Ashwagandha ADVANCE kapsule

Pokiaľ sa pre Ashwagandha od Advance nutraceutics rozhodnete aj vy, zadovážte si ho z oficiálneho eshopu Nutraceutics.sk rovno ako dvoj či trojbalenie. Nielen kvôli tomu, že ho využijete na dlhodobú podporu, je to aj cenovo výhodnejšie a získate tiež dopravu zdarma.

💡 TIP: Najdôležitejšie produkty z dielne ADVANCE Nutraceutics z pohľadu intímneho zdravia muža i ženy

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Ashwagandha od ADVANCE je originálny výživový doplnok, ktorý obsahuje silný extrakt z koreňa ashwagandhy s vysokým obsahom bioaktívnych látok (aj najviac cenených withanolidov).

4.0

Ashwagandha ADVANCE

✅ Cena: 15,99 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne

Chcem Ashwagandha ADVANCE Nutraceutics.sk
Vývoj ceny Ashwagandha ADVANCE

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
90 kapsúl
Maca Advance
Maca Advance tabletky
➡️ výživový doplnok s koncentrovaným extraktom z koreňa
✅ až 10x vyššie množstvo aktívnych látok ako v normálnom sušenom koreni
✅ veľmi dobrý pomer ceny a kvality tabliet
✅ široké spektrum pozitívnych účinkov
✅ vhodný na dlhodobé užívanie – bez rizika vedľajších účinkov
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Z mojej vlastnej skúsenosti odporúčam produkt Ashwagandha BIO. Ašvaganda – indický ženšen mi pomáha zlepšiť kvalitu spermií. Zvyšuje sexuálnu výkonnosť, pocit šťastia, nálady, zlepšenie psychiky. Pravidelne objednávam… Podporuje telesné aj duševné zdravie. Pre mňa TOP produkt. Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.