Menox 45 – recenzia tabletiek na menopauzu s extra silným zložením + reálne skúsenosti žien

Peter Kacián Recenzia 28. októbra 2021 10
Menox 45
 • Balenie: 30 + 15 tabliet zdarma
 • Dávkovanie: 1 tableta denne
 • Dostupnosť: Skladom
21,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Menox45.sk

V tejto recenzii sa pozrieme na výživový doplnok určený pre zmenu výlučne ženám. Menox 45 sú tabletky, ktoré uľahčia zvládnuť problémy spojené s nástupom menopauzy a prechodu. Vďaka svojmu silnému zloženiu, obsahuje extrakty z rastlín, ktoré obnovujú produkciu hormónov v tele, sa tento prípravok radí k zaujímavým produktom. Je vhodnou alternatívou pre všetky ženy, ktoré odmietajú klasickú hormonálnu liečbu, alebo ju zo zdravotných príčin nemôžu absolvovať.

Ak chcete vedieť o Menox 45 oveľa viac, ste tu správne. V tejto recenzii si povieme si čo všetko obsahuje a aké účinky sa mu pripisujú. Následne si to môžete porovnať s reálnymi skúsenosťami žien, ktoré sa so svojimi postrehmi podelili na internete (pozitívneho, ale aj negatívneho charakteru). V prípade, že vás prípravok osloví, dozviete sa aj to, kde sa dá zohnať, v akom balení a za akú cenu.

doba testovania tabletiek2 mesiace
prvé účinkydo 2 týždňov
na recept⛔️ NIE
potlačenie príznakov menopauzy⭐️⭐️⭐️⭐️
viac vitality⭐️⭐️⭐️
hormonálna rovnováha⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne 45+)
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 5 %, zadajte tn67a
kvalitná alternatívaprémiový prípravok Menoxin
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Menox 45 – charakteristika, balenie a určenie

Menox45 má prírodné zloženie a je to produkt, v ktorom nenájdete neobsahuje žiadne škodlivé a zbytočné prímesy. Laboratórne vyvinutý a testovaný prípravok nemá podľa dostupných informácií výrobcu a od užívateľov žiadne vedľajšie účinky. Čomu sa niet čo čudovať, pokiaľ sa dobre prizrieme na jeho obsah. U nás sa predáva sa voľne, kúpiť si ho môžete teda bez predpisu na oficiálnej stránke Menox45.sk.

➡️ Výrobca

Za značkou Menox45 stojí obchodná spoločnosť World CZ s.r.o., ktorá výhradne v Čechách a na Slovensku zastupuje laboratóriá Biolab SA. Táto belgická spoločnosť sa prípravkom pre ženy venuje dlhodobo, dokonca v oblasti prírodných preparátov na pomoc v klimaktériu patrí medzi popredné v Európe. Avšak nenecháva bez povšimnutia ani mužský intímny svet a do jeho portfólia patrí napríklad aj zaujímavý Erex 24 na erekciu, či tekutý doplnok výživy na prostatu Prostadyne.

➡️ Balenie

Tabletky Menox45 sú balené v papierovej krabičke a zapustené v blistri. Je to trvalý a pevný obal, ktorý bezpečne ochráni tabletku pred poškodením a znehodnotením. Na krabičke nájdete tiež informácie o zložení, odporúčanom dávkovaní a užívaní, upozornenia a kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje až 30 tabliet + 15 zadarmo a vydrží na 1 mesiac. Väčšina žien ho použije iba na prvotné otestovanie účinkov produktu. Pre tie, ktoré už majú s prípravkom pozitívne skúsenosti sú dostupné aj väčšie výhodnejšie balenia Menox45 Forte (60 + 15 tabliet) a Menox45 Extra Forte (90 + 15 tabliet).

Menox 45 sú vlastne klasické tablety tmavoružovej farby. Tie pri užívaní potom stačí normálne len prehltnúť (vcelku) a zapiť dostatočným množstvom vody.

Menox 45 - tablety

Tabletky Menox45

➡️ Určenie

Menox 45 je určený pre ženy, ktoré ocenia najmä ich pozitívny vplyv na nepriaznivé prejavy menopauzy. Ich užívaním dochádza k rýchlejšej obnove normálnej hormonálnej hladiny, k podpore vitality a pohody už pri prvých negatívnych príznakoch. Tabletky sú určené na dlhodobé užívanie, v podstate aj nepretržite niekoľko mesiacov podľa potreby a intenzity nepriaznivých prejavov menopauzy či klimaktéria.

Pár slov o klimaktériu a menopauze…

💡 Prečo Menox 45

Menopauza, klimaktérium - príznakyNa Slovensku žije viac ako milión žien po 45. roku života a až 60 % z nich má v klimaktériu problémy, ktoré ich v extrémnych prípadoch dokonca môžu doviesť až na psychiatriu. (zdroj – čítaj viac). Menopauza totiž skôr či neskôr čaká na každú ženu a je často spojená s viacerými fyzickými a psychickými zmenami v tele ženy. Dochádza počas nej k poklesu produkcie estrogénu, k zníženiu činnosti vaječníkov a j k oslabenej chuti na sex. Prejavuje napríklad neznesiteľnými návalmi tepla, nadmerným potením, podráždenosťou, stratou koncentrácie, poruchami spánku, depresiami, problémami s močením, bolesťou pri pohlavnom styku, výkyvmi krvného tlaku… Čo často úplne znemožňuje ženám normálne existovať a fungovať.

Pri vážnych a častých problémoch väčšina žien podstupuje hormonálnu substitučnú terapiu. Počas nej sa telu dodávajú hormóny, ktoré telo prestáva produkovať v dostatočnom množstve. Prebieha striktne pod lekárskym dohľadom, pričom je to overená metóda, ktorá nepriaznivé prejavy spoľahlivo potláča. Takáto liečba však prináša aj možné riziká vedľajších účinkov, hlavne aj sa podstupuje príliš dlho, respektíve sa hormóny podávajú vo väčších dávkach. Takisto je fakt, že nie každá žena môže podobnú liečbu podstúpiť (podobne ako nie každá žena môže užívať hormonálnu antikoncepciu). Hormonálnu liečbu napríklad nemôže podstúpiť žena, ktorá v minulosti prekonala trombózu či iné kardiovaskulárne choroby, prípadne jej hrozí zvýšené riziko vzniku týchto chorôb.

Niektoré ženy tiež na úľavu od príznakov menopauzy využívajú antidepresíva, ktoré však môžu byť, ako je veľmi dobre známe, návykové. Aj preto sa čoraz väčšej obľube u ženskej časti populácie teší takzvaná alternatívna liečba klimaktéria / menopauzy, ktorá zahŕňa podávanie tradičných liečivých rastlín bohatých na fytoestrogény, výživových doplnkov, kde sú extrakty z týchto bylín doplnené vhodnými vitamínmi a minerálmi, prípadne akupuntúru, masáže či homeopatiu. Do tejto alternatívnej skupiny môžeme zaradiť aj prípravok Menox 45.

Menox45 a jeho kompletné zloženie (účinné látky)

Zloženie Menoxu 45 pozostáva rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov. Najvýznamnejšou látkou prípravku je extrakt z koreňa rastlinky zvanej Maca (Lepidium meyenii), ďalej sa v ňom nachádza extrakt z vrcholkov hlohu (Crataegus laevigata / monogyna), z koreňa ploštičníka hroznovitého (Cimicifuga racemosa) a červeného kvetenstva ďateliny lúčnej (Trifolium pratense) + Zinok.

Čo všetko teda nájdete v Menox 45:

➡️ Maca

Maca – Žerucha peruánska je hlavnou a najdôležitejšou zložkou prípravku. Obsahuje totiž mnohé vitamíny (príklad vitamíny B1 a C), minerály (okrem iného vápnik, bizmut, draslík, meď, zinok, fosfor, sodík, železo, mangán, selén a magnézium), fruktózu, glukózu, nasýtené aj nenasýtené mastné kyseliny, štyri druhy makanidov a tiež glukozinoláty majúce vplyv na plodnosť. Spolu by mali tieto účinné látky Macy vytvárať špecifický hormonálno-regulačný komplex, ktorý uľahčí prekonanie obdobia menopauzy a tiež “porieši” poruchy sexuálnej aktivity a libida.

Samotný Menox 45 obsahuje 10 násobok hlavných aktívnych zložiek skutočnej peruánskej rastliny Maca. K výrobe 1 kg takejto koncentrovanej Macy, je teda potrebné až 10 kg čerstvej zozbieranej rastliny Maca. 👍 Čítaj viac o rastline na Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska

 

➡️ Ploštičník strapcovitý

V Menox 45 hrá dôležitú úlohu aj extrakt z ploštičníka, ktorý je v domovskej krajine (severoamerický kontinent) rastlinou známou ako prvá pomoc pri problémoch pri menopauze (Black Cohosh). K terapeutickým účelom sa využíva podzemok rastliny s koreňmi, ktorý je zásobárňou mnohých cenných bioaktívnych látok. Medzi najdôležitejšie patria najmä izoflavóny, triterpénové glykozidy a fenolové kyseliny. 👍 Čítaj viac o rastline na Afrodiziakum.sk: Ploštičník strapcovitý – čarovná bylina na menopauzu a ďalšie ženské problémy.

Ploštičník strapcovitý prispieva ku komfortu pri menopauze, k normálnej činnosti lymfatického systému, normálnemu stavu kostí a kĺbov, normálnej funkcii prostaty, antioxidant.

 

➡️ Ďatelina lúčna červená

Ďatelina lúčna je známy zdroj fytoestrogénov (formononetín, biochanín A, genisteín a jeho metylderiváty, ale aj daidzeín, trifolín, izotrifolín, izoramnetín, pratol, pratensol, trifolirizín, kumestrol, naringenín) a extrakt z tejto všeobecne známej rastliny je súčasťou mnohých populárnych prípravkov na pomoc s hormonálnou hladinou ženy.

Ďatelina však obsahuje aj ďalšie zaujímavé látky ako fenoly, triesloviny (tanín), silice, antokyány, organické kyseliny (kyselina kumarová, hroznová, salicylová, oxalová), betakarotén, vitamín C, E, vitamíny skupiny B + minerály ako mangán, zinok, horčík, meď či selén.

Ďatelina lúčna prispieva k normálnemu stavu kostí, normálnej činnosti srdca – kardiovaskulárneho systému (krvný tlak) a k menopauzálnemu komfortu.

 

➡️ Hloh obyčajný (jednosemenný)

Hloh je ker, na ktorý môžete natrafiť bežne pri ceste domov. V staroveku sa táto rastlina považovala doslova za všeliek. Potvrdilo sa, že výťažok z hlohu pozitívne ovplyvňuje činnosť srdca a tepien, zvyšuje zásoby srdcovej energie, zlepšuje funkcie srdcového svalu, zabraňuje poškodeniu ciev, má upokojujúci účinok (pri nespavosti) a chráni kolagén v tele (čo sa hodí pri artróze a artritíde). Medzi najužitočnejšie látky, ktoré v hlohu možno nájsť sú hlavne flavonoidy, ale aj glykozidy, aminopuríny, saponíny, triesloviny, vitamíny a mnohé ďalšie zlúčeniny.

Čo sa týka Menoxu 45, tak v tomto prípravku plní dôležitú úlohu. Zmierňuje niektoré negatívne symptómy klimaktéria ako je búšenie srdca a zmeny nálad. Hloh sa tiež často využíva na celkové upokojenie nervového systému.

Minerály

➡️ Zinok

Tento dôležitý minerál sa v Menox 45 nachádza z titulu jeho pôsobenia na nervovú sústavu (tlmí depresie a upokojuje nervový systém). Zinok tiež pomáha s nadmerným fyzickým i psychickým zaťažením organizmu.

Zinok oficiálne prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

 

Zloženie látok v 1 tablete Menox45

látkamnožstvo
Žerucha peruánska Maca (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa300 mg
Hloh obyčajný jednosemenný (Crataegus monogyna), extrakt z kvitnúcich vrcholkov rastliny100 mg
Ďatelina lúčna (Trifolium pratense), extrakt z kvetov100 mg
Ploštičník strapcovitý (Cimicifuga racemosa), extrakt z koreňa20 mg
Zinok (oxid zinočnatý)10 mg

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý (plnidlá tablety), stearan horečnatý (emulgátor), oxid kremičitý (protihrudkovacia látka), oxid titaničitý E 171, oxid železitý E 172 (farbivá), hydroxypropyl metyl celulóza E 464 (leštiaca látka)

Pozri si zloženie prípravku priamo na krabičke

Menox 45 - zloženie, dávkovanie

Menox45: vlastnosti, zloženie, obsah balenia, dávkovanie…

 

💡 Zloženie vyvinuté špeciálne pre ženy v klimaktériu

S Menox 45 môžete využiť blahodárne účinky koncentrovanej Macy a ďalších aktívnych látok na podporu ženskosti a zdravia v období menopauzy a pri problémoch s oslabeným libidom, potlačeným sexuálnym apetítom. Viditeľný účinok nastupuje v priemere už do desiatich dní.

Menox 45 a jeho účinky

Hlavnou úlohou Menox 45 je zabrániť vzniku a/alebo potlačiť nepriaznivé prejavy spôsobené klimaktériom či menopauzou. Takže sa jedná o výživový doplnok, ktorý má presné zameranie, no vďaka svojmu zloženiu to spektrum účinkov je predsa len o niečo širšie.

Toto sú najvýznamnejšie účinky Menox 45:

💕 Nepriaznivé prejavy menopauzy

Jednoznačne najvýznamnejší účinok, kvôli ktorému si Menox 45 možno zaobstarať. Ak teda máte problémy súvisiace s nastupujúcou menopauzou, prebiehajúcim prechodom a s tým spojenými negatívnymi príznakmi ako je nadmerné potenie, návaly tepla, bolesti hlavy, únava a podráždenosť…, tak tieto tabletky by vám mali pomôcť. Rátajte však s individuálnymi výsledkami, presne tak ako sú individuálne aj zdravotné problémy (rôzna početnosť, intenzita a podobne). Efekt užívania je však viditeľný u každého – svedčia o tom aj skúsenosti mnohých žien.

💕 Srdcovocievny systém

Aktívne látky v prípravku majú svoj dosah aj v rámci kardiovaskulárneho systému. To znamená, že tabletky prospievajú aj vašim cievam, srdcu, krvnému obehu celkovo. Na tomto má najväčší podiel extrakt z plodov hlohu obyčajného, ktorý je známy aj tým, že zlepšuje stav ciev (pevnosť a priepustnosť), ale vplýva i na krvný tlak.

💕 Vitalita

Ďalšou oblasťou, kde Menox45 nájde svoje uplatnenie, je oblasť fyzického a psychického stavu ženy. Vďaka veľkému množstvu fytoestrogénov dochádza aj potlačeniu pocitov úzkosti a nepokoja. Maca obsiahnutá v prípravku organizmus podporí aj veľkou dávkou energie, ktorá sa potom využije na zníženie pocitu únavy a naštartovanie organizmu.

💕 Intímny život, libido

Užívaním Menox 45 sa oneskoruje aj proces starnutia. Jedným z prejavov je aj priberanie na váhe. Tým, že tabletky tento proces oneskorujú, spolu so zlepšovaním stavu pokožky, zamedzeniu vypadávania vlasov, potlačenie vaginálnej suchosti… prispievajú ku lepšiemu intímnemu životu každej ženy a umožňuje tak, aby bola sexuálne aktívna aj vo vyššom veku. Takisto poteší pozitívny vplyv na libido. Toto je tiež zásluha peruánskej Macy – tá podporuje chuť na sex ako u žien tak aj u mužov.

💕 Ostatné účinky

Vďaka svojmu zloženiu prípravok vplýva aj na kosti či nervovú sústavu. Je fakt, že ženy v prechode majú často problém so stavom svojich kostí (osteoporóza) a je známe, že dostatok fytoestrogénov v strave ženy tento proces odďaľuje, respektíve pôsobí preventívne.

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Výhodou je, že Menox45 obsahuje iba prírodné a telu vlastné látky. Takže pri jeho užívaní nečakajte v podstate žiadne vedľajšie účinky. Výnimkou je snáď akurát alergická reakcia na niektorú zo zložiek preparátu u citlivejších osôb, čo však samozrejme výrobca nedokáže ovplyvniť. To neznamená, že neexistujú riziká nepriaznivých prejavov, hlavne ak nedodržíte výrobcom stanovené dávkovanie (1 tabletka denne). Prekročenie dávky totiž môže mať za následok miernu nevoľnosť, slabšiu bolesť žalúdka, či náhly pocit úzkosti.

Ak sa prejaví akýkoľvek vedľajší účinok spôsobený užívaním týchto tabliet, vrátane alergickej reakcie, užívanie prerušte a pri väčších komplikáciách kontaktujte svojho lekára.

Kontraindikácie a interakcie

Menox 45 nie je určený deťom, ani na užívanie počas tehotenstva a dojčenia. Užívanie Menoxu 45 by ste si taktiež mali premyslieť respektíve prekonzultovať so svojím lekárom, ak mávate patologické stavy nervozity či trpíte vysokou obezitou, astmou alebo cukrovkou. V prípade choroby pečene, alebo aj podozrenia na pečeňové ochorenie, prípravok určite neužívajte.

V neposlednom rade by ste sa mali poradiť s lekárom, ak beriete nasledujúce typy liekov: antikoagulanty, anxiolytiká, antidepresíva, hypnotiká či kardiotoniká. Ak máte akékoľvek pochybnosti súvisiace s užívaním prípravku, obráťte sa na svojho lekára či lekárnika.

Prípravok skladujte na suchom a tmavom mieste s teplotou do 25 °C a mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Menox45 v žiadnom prípade nie je určený ako liek či náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Menox 45 - upozornenie

Menox 45: kontraindikácie, interakcie, upozornenia…

Menox45 a jeho cena, zľavy, akcie a iné zvýhodnenia

Cena za silné koncentrované zloženie prípravku je naozaj v poriadku. Základné balenie stojí 21,99 €, a vydrží vám na celý 1 mesiac užívania (obsahuje až 💊 30 tabletiek). K tomu si ešte prirátajte 15 tabletiek ZDARMA navyše na vyskúšanie.

💡 TIP na produkt - Menox 45
Menox 45
 • tabletky na príznaky menopauzy a jej lepšie zvládnutie
 • prírodný prípravok bez receptu na podporu ženskosti a vitality
 • pomáha udržať hormonálnu rovnováhu ženy
 • má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
 • libido a kvalitu intímneho života
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 5 % – zadajte tn67a
21,99 €

💡 TIP č.1: 15 denná kúra zadarmo💡 TIP č.2: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.3: rýchle dodanie do 48 hodín

Tu je prehľad jednotlivých balení a ich cena:

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku
💊 Menox 4521,99 € / 30 tabliet + 15 tbl. zdarma na skúšku (celkom 45 tbl)0,49 €
OBJEDNAŤ
💊 Menox 45 Forte32,99 € / 60 tabliet + 15 tbl. zdarma na skúšku (celkom 75 tbl)0,44 €
OBJEDNAŤ
💊 Menox 45 Extra Forte42,89 € / 90 tabliet + 15 tbl. zdarma na skúšku (celkom 105 tbl)0,41 €
OBJEDNAŤ

➡️ Zľavy a akcie

Menox45 sa pýši tým, že predajca je si stopercentne istý svojim prípravkom a ponúka garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. K tomu sa “istí” tým, že vám ku každému objednanému baleniu pribalí ešte 15 tabliet zadarmo aby ste si ich vyskúšali. Toto sa len tak pri produktoch podobného zamerania nevidí. Pozrite si prehľad zvýhodnení, akcií a zliav, ktoré máte možnosť práve teraz momentálne využiť:

 • akcia: zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a tabletku
 • akcia: v rámci programu “stály zákazník” môžete získať stálu zľavu 25% na všetky vaše budúce objednávky
 • akcia: každé jedno balenie obsahuje navyše 15 tabliet zdarma. To sa týka všetkých balení, čiže základného, ale aj väčších Menox45 Forte a Menox45 Extra Forte
 • akcia: záruka vrátenia peňazí -predajca ponúka záruku na vrátenie peňazí po dobu 30 dní (záruka platí aj vtedy, ak ste už balenie tabliet načali, takže ho môžete vrátiť aj čiastočne spotrebované)
 • zľava 5 % na nákup Menox45

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Menox 45 ZĽAVOVÝ kupón na 5 % – zadaj do objednávky: tn67a

 

Kde kúpiť Menox 45?

Menox45 je u nás riadne registrovaným prípravkom (ako výživový doplnok), no pokiaľ ho budete hľadať v lekárni (ani Dr.Max, ani Benu, ani ďalšie známe siete lekární – sám som to overoval), tak márne. Predajca sa rozhodol ísť s týmto produktom vlastnou cestou a ponúka ho prostredníctvom vlastnej distribúcie, konkrétne cez vlastný eshop. Takýto predaj nie je žiadnou raritou, napríklad mnohé úspešné prípravky intímneho zamerania sa tiež predávajú len touto cestou.

Výhodou takéhoto predaja je jednoduchosť a diskrétnosť, určite aj cena je o niečo nižšia ako keby sa Menox 45 predával v kamenných predajniach… Objednaný produkt je rýchlo doručený priamo až k vám domov pretože je vlastne vždy skladom. A originalita prípravku je tiež 100% garantovaná.

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Menox 45
Menox 45
 • tabletky na príznaky menopauzy a jej lepšie zvládnutie
 • prírodný prípravok bez receptu na podporu ženskosti a vitality
 • pomáha udržať hormonálnu rovnováhu ženy
 • má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
 • libido a kvalitu intímneho života
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou 5 % – zadajte tn67a
21,99 €

💡 TIP č.1: 15 denná kúra zadarmo💡 TIP č.2: garancia vrátenia peňazí💡 TIP č.3: rýchle dodanie do 48 hodín

 

Ako kúpiť a objednať

Nie je nič ľahšie ako si tovar objednať na internete v kvalitnom a overenom eshope. Platí to aj na nákup Menox 45 prostredníctvom oficiálnej stránky.

 • vyberiete si veľkosť balení (variant Menox 45 Extra Forte je úplne ideálny – máte na 3 a pol mesiaca vystarané)
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, klasické prepravné podmienky
Kuriér GLS – cena: 3 €, doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní telefonicky

 • zaplatiť môžete na dobierku (spoplatnené sumou 1 €, ale aj vopred kartou (PayPal)
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

S užívaním Menox 45 nebudete mať žiaden väčší problém. Patrí totiž medzi prípravky, ktoré sa užívajú dlhodobo a pravidelne. Stačí, že si nezabudnete vziať 1 tabletku denne a o dávku účinných látok, na ktorých pomoc sa spoliehate, máte celkom postarané.

Základné balenie Menox 45 obsahuje 30 tabliet (+15 tabliet grátis na vyskúšanie) a vystačí vám na celý 1 mesiac.

Výrobcom odporúčané dávkovanie

 • 💊 1 tabletka denne, čo je aj výrobcom stanovená maximálna denná dávka (nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny)
 • ja vám odporúčam užívať tabletku Menox 45 vždy v pevne stanovenom čase, vaše telo si skôr a lepšie zvykne na aktívne látky prípravku (napríklad hneď ráno a počas jedla, účinné látky sa tak rýchlo dostanú do tráviaceho traktu, kde sa potom môžu účinne vstrebať)
 • doba nástupu účinku je samozrejme značne individuálna a závislá najmä od veku, intenzity nepriaznivých prejavov, ale aj zdravotného a psychického stavu jedinca

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť tabletiek žiaden vplyv. Skôr naopak – nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

Tabletky nekombinujte s inými prípravkami podobného zamerania ani s alkoholom. Jedná sa o výživový doplnok, nie je to liek. Na to pamätajte. Prípravok sa potom skladuje v suchu a tme pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Pozri príbalový leták.

Menox45 môžete užívať dlhodobo bez rizika závažných vedľajších účinkov. Prvý efekt užívania a viditeľné zmeny očakávajte už v priebehu prvého mesiaca (niektoré ženy tvrdia, že aj skôr). Je však potrebné tabletky pravidelne užívať každý jeden deň.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • široké spektrum účinných látok vo vysokej koncentrácii a v 1 dennej dávke
 • kombinácia týchto prírodných látok účinne pôsobí na problémy vyvolané menopauzou a rozkolísanou hladinou hormónov v tele ženy (napríklad návaly tepla, časté podráždenie, potenie, problémy so spánkom…)
 • podporuje libido, zvyšuje kvalitu intímneho života ženy (potláča prejavy ako je suchosť a stenčenie stien pošvy)
 • pri jeho užívaní nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky – je teda jednoznačne vhodný aj na dlhodobé užívanie
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 1 tabletka denne)
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • jedná sa o voľne dostupný prípravok, na ktorý nepotrebujete recept ani vyšetrenie u lekára
 • overený oficiálny eshop – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka a aj možné poradenstvo online, dokonca je prístupná aj telefónna asistenčná linka
 • predajca garantuje vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti (30 dňová skúšobná lehota)
 • 15 tabliet ku každému variantu prípravku úplne zadarmo na vyskúšanie jeho účinnosti

Moje vlastné skúsenosti (partnerka)

Moja partnerka je odo mňa o dosť mladšia a aj to je jedna z príčin, prečo som sa dal na testovanie prípravkov na posilnenie sexuálnych funkcií pre mužov. Ona mi zas na oplátku pomáha s tými ženskými. Takto som ju teda prehovoril aj na užívanie Menox 45, i keď sa práve nenachádza v primárnej skupine žien, pre ktoré je tento prípravok určený (približne 45. rok veku ženy). Keďže však predtým skúšala rôzne prípravky na báze fytoestrogénových látok na úpravu jej cyklu a taktiež užívala macu v rôznej koncentrácii a kvalite, tak Menox45 pre ňu nebol žiaden problém nejaký čas užívať (2 mesiace, balenie Menox45 Forte) a výsledky zhodnotiť.

💡 TIP: Pre ešte lepší efekt účinku odporúčam vyskúšať rovno 💊 3 balenia, t.j. Menox 45 Extra Forte. Tabletky vám tak vydržia na celé 3 mesiace. Je to ideálne balenie na vyskúšanie reálnych účinkov, hlavne pri menopauze.

Menox 45 - tableta

Tabletka Menox45.

 

➡️ Výsledok testovania?

Prvé viditeľné prejavy sa fakt prejavili už v 2. týždni ako deklaruje výrobca. Mierny vplyv na libido bol zrejmý, vitalita subjektívne na vyššej úrovni. Už koncom mesiaca užívania sa prejavili aj účinky spôsobené vplyvom tabliet na hormonálnu hladinu. Nepravidelný menštruačný cyklus, s ktorým sa borí už niekoľko rokov sa mierne upravil, ale pravdupovediac, ten efekt nebol úplne top. Plusom Menox45 je tiež to, že sa počas jeho užívania neprejavili žiadne nežiadúce či vedľajšie prejavy. To sa nesmie považovať za úplnú samozrejmosť, užívala totiž aj niektoré “tiež prírodné” výživové doplnky, kde s tým problém naozaj bol.

K samotnej objednávke len toľko, že proces bol úplne bezproblémový a doručenie pomerne rýchle – do 2 dní od objednania a diskrétne.

Ale keďže je Menox45 primárne určený pre ženy v menopauze, zisťoval som čo na užívanie tohto prípravku hovoria ženy, ktorým nepriaznivé prejavy menopauzy spôsobujú nemalé problémy a značne znižujú kvalitu ich života.

Skúsenosti ostatných žien

Menox 45 sa u nás predáva už dostatočne dlho na to, aby sa na internete dali vyhľadať reálne skúsenosti s jeho užívaním. Kedysi to tak zrejme nebolo, pretože som našiel pár recenzií, ktoré práve tomuto produktu vyčítajú, že sa okrem oficiálnej webovej stránky nikde inde nedajú nájsť postrehy od žien, ktoré tento produkt užívali. Teraz je to už samozrejme úplne inak.

Mnoho diskusií a nejedno “ženské” fórum o Menoxe45 pojednáva (na Heureke sa síce nespomína, no inak je tých recenzií naozaj kvantum). Celkom dosť žien v príspevkoch tento prírodný produkt chváli s tým, že dosť skoro sa dokázali prejaviť jeho priaznivé účinky a pocítili zlepšenie. Očividné zmiernenie sa týkalo viacerých negatívnych prejavov spôsobených prechodom (klimaktérium) a menopauzou. Predovšetkým však šlo o návaly tepla, nadmerné potenie, psychická únava a podráždenosť. Intenzita účinkov je však podľa mnohých užívateliek rozličná, u niekoho tabletky zaberali lepšie a skôr, niektoré sa dočkali adekvátnych účinkov až po dlhšej dobe užívania – podstatné však je, že sa naozaj dočkali.

Je fakt, že existuje veľmi veľa prípravkov, ktoré pomáhajú ženám preklenúť toto ťažšie obdobie, ale iba niektoré z nich reálne zafungujú. Menox 45 je podľa mnohých žien jeden z nich.

Toto je pár solídnych a hodnotných komentárov, ktoré stojí zato si prečítať:

ℹ️ …najskôr babské recepty, potom Menox45

„…prispejem aj do diskusie. Ja mám s prípravkom Menox veľmi dobré skúsenosti. Riešila som návaly tepla v menopauze už nejakú dobu, najskôr „babskými receptami“, ale tie veľmi nepomáhali, potom som googlila nejaké prípravky a vybehol mi Menox 45. U mňa značne miernil návaly, takže ho môžem odporučiť…“ (Erika)

ℹ️ …jeden screenshot pre ilustráciu…

Menox45 skúsenosti

ℹ️ …niečo z oficiálnej stránky prípravku

„…som profesorkou na gymnáziu. Minulý rok sa u mňa začali prejavovať prvé príznaky premenopauzy. Presnejšie povedané návaly tepla, záchvaty úzkosti a nespavosť. Zle som spala… budila som sa celá udýchaná s tlakom na hrudi. Nie je ťažké uhádnuť, že som veľa nenaspala. Dosť ma to trápilo, hlavne z hľadiska mojej práce, pretože k výuke potrebujete energiu. Bola som totálne unavená, nehovoriac o mojom vzhľade. Keď som si prezerala rôzne webové stránky pre ženy, objavila som preparát Menox 45 s koncentrovanými aktívnymi výťažkami. Mnoho užívateliek ho dosť chválilo. Po troch týždňoch jeho užívania som spala o poznanie lepšie. Návaly horúčavy, ktoré ma trápili, sa tiež výrazne zmiernili a úzkostné stavy tým pádom tiež…“ Dana V. (52 rokov)

Tu si môžete prečítať viac skúseností a hodnotení prípravku.

 

ℹ️ VIDEO

Menox 45 - doplněk stravy v období menopauzy.

Menox45 a moje zhodnotenie na záver

Ak práve prechádzate obdobím menopauzy a sprevádzajú ho u vás časté a nepríjemné situácie, ak nechcete zatiaľ podstúpiť žiadnu hormonálnu liečbu, alebo ju nemôžete z dôvodu vášho zdravotného stavu a užívaných liekov, tak možno práve Menox45 je tým ideálnym riešením. Samotný produkt je kvalitný s extrasilným a vyváženým zložením, kde prím hrajú extrakty z rastlín, ktoré majú overiteľne pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu ženy.

Skúsenosti mnohých žien hovoria o tom, že prípravok je dostatočne účinný a navyše aj s celkom rýchlym nástupom účinkov (čo môže potvrdiť aj moja partnerka). Vyskúšajte ho sami a overte si na sebe jeho účinky, podľa môjho názoru naozaj nešliapnete vedľa. Nezabudnite sa držať odporúčaného dávkovania a užívať prípravok nejaký ten čas, aby sa účinky mohli prejaviť v plnej miere.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • obsahuje Macu, Hloh, Ďatelinu, Ploštičník a Zinok
 • pomáha udržať hormonálnu rovnováhu ženy
 • podporuje zvýšenie vitality
 • má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
Hodnotenie autora
 • Osobné skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Menox 45 - tabletky na pomoc s nepriaznivými prejavmi nastupujúcej, ale i prebiehajúcej menopauzy, respektíve klimaktéria.

4.3

Menox 45

✅ Cena: 21,99 €
✅ Balenie: 30 + 15 tabliet zdarma
✅ Dávkovanie: 1 tableta denne

Chcem Menox 45 Menox45.sk
Vývoj ceny Menox 45

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 kapsúl
Minapent so šalviou
Minapent so šalviou 60 tob.
➡️ výživový doplnok - nehormonálna pomoc v klimaktériu
✅ tabletky dostupné bez predpisu
✅ overené prírodné zloženie (ďatelina, ploštičník + šalvia proti nadmernému poteniu)
✅ výrazná pomoc v ktoromkoľvek štádiu klimaktéria
✅ jednoduchý spôsob užívania
PreZdravie.sk - eshop

⭐️ nad 50 € doprava zdarma
⭐️ nekonečné množstvo kvalitných produktov
⭐️ rýchle doručenie a lacná doprava (od 1,9 €)

23,50 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Menoxin
Menoxin
➡️ komplexný výživový doplnok pre komfort pri menopauze
✅ účinná kombináciu prírodných látok na problémy s menopauzou
✅ výborný aj na podporu libida, zmierňuje návaly tepla, podráždenie…
✅ prírodné zloženie, žiadne vedľajšie účinky
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
90 tabliet
GS Merilin Harmony
GS Merilin 60 tbl. + 30 tbl. ZADARMO
➡️ nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria
✅ vyvinutý pre zrelé ženy, ktoré majú problémy v období menopauzy
✅ bohatý zdroj vápnika, ktorý podporuje rast a pevnosť kostí
✅ obsahuje aj účinnú a bezpečnú dávku extraktu ľubovníka bodkovaného
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

22,66 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Ja si neviem vynachváliť …. citim sa ako 30 rocna naliali sa mi prsníky, velka chut na sex, dokonca sa mi vrátil menzes….. sice slabý a krátky ale pravidelný… vsetci mi hovoria ze vyzeram velmi mlado ….a to mám 54 rokov…. beriem ho už 3 mesiac a neprestanem

Zdravím všetky ženy, ktoré sa dostali do obdobia ktoré som prežívala sj ja tzv.klimakterium.
Keďže som nenabrala odvahu brať to umelé svinstvo, čo mi predpísal môj lekár, tak som skúšala lieky na prírodnej báze, vyskúšala som toho veľa, až som sa dopracovala k Menoxu 45,
neviem vám teraz povedať, či to bolo po 5, alebo 10 dňoch, ale moje problémy ako švihnutím čarovného prútika zmizli, nemohla som spavať, v noci som chodila na WC, navaly boli také hrozné, že som často chodila stale s mokrými vlasmi, sex-odpor, a psychika katastrofa,
či mi veríte, alebo nie,všetko pominulo,Menox budem brať 3 mesiace, potom si dám prestávku a uvidím, čo bude ďalej, baby vyskúšajte, nič za to nedáte……..

heh, len cirka 20 EUR za mesiac
nechápem, prečo je to tak drahé, svine farmaceuti

Dobry den.chcem sa podelit doposial so skusenosyami .uzivam uz 10 tabletku a vobec nemam pocit zlepsenia mojich symptomov .dala som tabletku na rozbor kamaratke pocitam s tym ze je to “placebo”a predpokladam ze vratim nespotrebovane s garanciou vratenia penazi.verila sam tomu ale bohuzial.cem sa pode

Ahoj Misa, v clanku je velky zeleny odkaz DO ESHOPU, klikni nanho a budes presmerovana na eshop predajcu.

Dnes su 3 mesiace co som Menox objednala takze napisem nejake postrehy. Hlavnym dovodom bol nepravidelny menstrucny cyklus, bola som rozhadzana ako sa len dalo, nechut do jedla, unava, nechut na sex a kopec dalsich veci. Pred tym som taketo stavy nepoznala a ani som si nevedela predstavit ze ma nieco taketo caka. Na odporucanie doktora som skusila hormonalnu liecbu, ktora podla mna narobila este viac sarapaty na mojom organizme. Nikdy pred tym som hormonalnu liecbu nepodstupila. Rozhodla som sa ze to budem riesit niecim prirodnym. Skusila som ginko, zensen, macu rozne prirodne latky, nezaznamenala som buhuzial ziadne zlepsenie. V priebehu toho som objednala aj Menox, brala som to ako test, nic som od toho necakala kedze takychto tabletok su stovky a kazdy sa predbieha aby vam predal tu zarucene najlepsiu. Menox dorazil rychlo, zacala som ho uzivat a uz po zhruba 5 dnoch som zacala pocitovat ovela vacsiu chut do jedla. Hovorim si ze fajn, nejak som to nrepripisovala vsak Menoxu. Po zhruba 10 dnoch som sa citila neporovnatelne lepsie, rano sa mi stavalo skvelo, co je vsak neuveritelne ze si to vsimol aj manzel. Po 3 mesiacoch menox vynecham, uvidim ako sa budem citit.

Ahoj Monika,
menox uzivam dlhodobo, vyskusala som kadeco. Od prirodnych bylienik az po ozajstne lieky. Kolegyna mi poradla menox a od vtedy ho uzivam. Citim sa daleko lepsie, nie je to chcemicka zbrnda ako lieky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.