Prostadyne – originálny doplnok na prostatu v tekutej forme (všetko čo potrebujete vedieť)

Peter Kacián Recenzia 23. februára 2021 0
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
 • Balenie: 250 ml
 • Dávkovanie: 1 kávová lyžička denne
 • Dostupnosť: Skladom
19,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Prostadyne.sk

Prostadyne prípravok, ktorý je určený na podporu normálneho fungovania prostaty. Čiže ak vás kvári slabší prúd moču a pocit nedostatočného vyprázdnenia pri močení, či častejšie nočné návštevy toalety, tak s týmto výživovým doplnkom by ste si veru mohli rozumieť. Prispieť by k tomu mala aj forma prípravku, ktorá je narozdiel od iných doplnkov obdobného zamerania, v tekutej podobe. Takto chce výrobca zabezpečiť lepšie vstrebávanie aktívnych látok doplnku a rýchlejší nástup jeho účinkov. Plusom Prostadyne je tiež fakt, že aktívne látky sú extrahované v čerstvom stave a nie zo sušených surovín či inak upravovaných (a do určitej miery takto aj znehodnotených).

Prostadyne som sa rozhodol otestovať a následne pripraviť podrobnú recenziu, ktorú máte možnosť si práve teraz prečítať. Dozviete sa v nej všetky dôležité informácie o prípravku, ktoré potrebujete vedieť. To znamená presné zloženie, účinky ako ich prezentuje výrobca a ako ich vidím ja, správne dávkovanie a užívanie, prípadné nežiadúce účinky, skúsenosti ostatných mužov či informáciu kde sa k tomuto zaujímavému doplnku pohodlne dostanete (v akom balení a cene je vôbec dostupný).

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie skôr vo forme tabletiek, odporúčam vám na základe vlastných skúseností tieto doplnky na posilnenie zdravia prostaty: ✅ Prostanax (pozri aj recenziu), ✅ Proerecta Prostate (recenzia) a ✅ Prostalex (recenzia).

doba testovania prípravku50 dní
prvé účinkydo konca 1.týždňa užívania
na recept⛔️ NIE
zlepšenie stavu prostaty⭐️⭐️⭐️⭐️
prevencia rakoviny prostaty⭐️⭐️⭐️⭐️
zlepšenie stavu močového ústrojenstva⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne páni po 40-tke)
alternatívatabletky:Prostalex, ✅ Proerecta Prostate a ✅ Prostanax
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ

Prostadyne – charakteristika, balenie a určenie

Prostadyne má prírodné zloženie a je to produkt, v ktorom nenájdete žiadne škodlivé a zbytočné prímesy. Laboratórne vyvinutý a testovaný prípravok nemá podľa dostupných informácií výrobcu a tiež podľa užívateľských skúseností žiadne vedľajšie účinky. U nás sa predáva sa voľne, kúpiť si ho môžete teda bez predpisu na oficiálnej stránke Prostadyne.sk.

➡️ Výrobca

Za značkou Prostadyne stojí obchodná spoločnosť World CZ s.r.o., ktorá výhradne v Čechách a na Slovensku zastupuje laboratóriá Biolab SA. Táto belgická spoločnosť sa prípravkom intímneho zamerania pre ženy i mužov venuje dlhodobo. Do jej portfólia okrem Prostadyne patrí napríklad aj zaujímavý Erex 24 na erekciu, či Menox 45 na menopauzu.

➡️ Balenie

Roztok Prostadyne je uskladnený v plastovej fľaštičke s etiketou, na ktorej nájdete podrobné informácie o prípravku, to jest o jeho zložení a dávkovaní, či kontakt na výrobcu.

➡️ Určenie

Prostadyne je určený všetkým mužom, ktorí chcú podporiť svoju prostatu a stav močových ciest. Prípravok je však potrebné užívať dlhodobo. Len v takom prípade možno dospieť k očakávaným výsledkom a teda ústupu prípadných ťažkostí a následne normálnemu fungovaniu prostaty a močového ústrojenstva.

Pár slov o prostate…

💡 Viac o prostate

Mužská prostataProstata (predstojná žľaza, či predstojnica), je malá žľaza, ktorá sa nachádza tesne pod močovým mechúrom každého muža. Obklopuje hornú časť močovej trubice a opiera sa o prednú stenu konečníka. Na jej zadnú časť sa pripájajú semenné mechúriky a semenovody, ktoré ňou prechádzajú a napokon ústia do močovej rúry. Jedná sa naozaj o veľmi dôležitý orgán mužskej vnútornej pohlavnej sústavy, pričom základnou úlohou prostaty je vylučovanie takzvanej prostatickej tekutiny – základnej zložky samotného ejakulátu.

Prostatická tekutina zlepšuje pohyblivosť spermií a podporuje ich životaschopnosť, pretože obsahuje látky, ktoré sú dôležité pre ich výživu i transport z tela von. Prostata má dôležitú úlohu aj pri samotnej ejakulácii. Tesne pred vyvrcholením totiž zvlhčuje močovú trubicu pre bezproblémový prechod ejakulátu. Takisto je dobré vedieť, že typická želatínová forma a biele zafarbenie ejakulátu je dôsledok prítomnosti takzvaného prostatického špecifického antigénu.

 

Prostadyne a jeho kompletné zloženie (účinné látky)

Zloženie Prostadyne je prírodné a pozostáva z kombinácie viacerých rastlinných extraktov. Pričom všetky aktívne látky boli podľa výrobcu extrahované ešte v čerstvom stave. A teda nedochádzalo k sušeniu ani k iným úpravám, ktoré by inak viedli k znižovaniu účinnosti týchto zložiek.

Prostadyne - dávkovanie a zloženie

Prostadyne – dávkovanie a presné zloženie prípravku…

Bližšie informácie o jednotlivých zložkách Prostadyne:

➡️ Vŕbovka malokvetá (Epilobium parviflorum)

Táto výnimočná liečivá rastlina je považovaná za ešte účinnejší prostriedok podporujúci zdravie prostaty a močových ciest ako napríklad Saw Palmetto, čo je inak obvyklá zložka prírodných doplnkov (napríklad Prostanax), ale i liekov na prostatu (zdroj informácií). Vŕbovka malokvetá je inak trváca bylina obľubujúca vlhké prostredie, takže ju nájdeme rásť najskôr na brehoch potokov, mokradiach, vlhkých pastvinách, v trsťových porastoch. V rámci tradičného ľudového liečiteľstva sa bylina s úspechom používa najmä pri problémoch s močením – bolestivosť, častejšie nutkanie na močenie, slabšiu inkontinenciu a podobne. Takisto sa uvádza aj jej blahodárny vplyv pri rôznych chorobách obličiek, zápaloch močového mechúra či rôznych ochoreniach prostaty.

➡️ Pýr plazivý (Elytrigia repens)

Pýr je známa burina v poľnohospodárstve a záhradníctve, no na druhú stranu je to aj liečivá rastlina, ktorej účinky poznali naši predkovia už oddávna. V rámci tradičnej medicíny je pýr považovaný za výborný močopudný prostriedok a v druhom slede ako podpora účinnej detoxikácie a prečistenia organizmu. Takisto sa spomínajú jeho pozitívne účinky pri dne a reumatizme. Používa sa tiež s úspechom pri chorobách dýchacích ciest, pri psoriáze, ale aj na vnútorné hemoroidy, či vysoký cholesterol.

➡️ Pŕhľava dvojdomá – Žihľava (Urtica dioica)

Žihľava je známa najmä ako podpora zdravia močových ciest a tým v podstate nepriamo aj prostaty. Bylinka inak patrí medzi najznámejšie a najtradičnejšie liečivky u nás. Najviac cenený je hlavne jej močopudný účinok, vďaka čomu sa z tela rýchlejšie vyplavujú škodlivé látky. Takisto je však známy jej blahodárny vplyv na obličky a tiež podpora tvorby žlče a činnosti žlčníka, protizápalové a dezinfekčné schopnosti. K terapeutickým účelom sa používa koreň a nadzemná časť (ako aj v prípade Prostadyne). Práve tieto časti obsahujú najviac bioaktívnych látok ako chlorofyl, rôzne flavonoidy, organické kyseliny, minerály, vitamíny a ďalšie prospešné zlúčeniny.

➡️ Cesnak cibuľový – Cibuľa (Allium cepa)

Cibuľa ako ju poznáme, je nevyhnutná hlavne v kuchyni. No takisto vám musia byť dobre známe aj jej skvelé účinky na náš organizmus. Obsahuje totiž množstvo silíc s obsahom síry, vďaka ktorým má cibuľa svoju typicky ostrú chuť. Z terapeutického hľadiska sú významné napríklad aj slizy či pektíny, ktoré pôsobia pozitívne pri rôznych tráviacich problémoch a tiež taký alicín, ktorý má úžasné antibakteriálne a fungicídne účinky a cibuľa sa vďaka nemu používa ako prírodné antibiotikum pri potlačení mnohých nepriaznivých prejavov ochorení horných dýchacích ciest (určite mnoho z vás pozná účinný domáci cibuľový sirup na kašeľ). Prostadyne vďaka výťažku z cibule dokáže pôsobiť preventívne pred rôznymi ochoreniami močového systému.

Zloženie Prostadyne v 1 dávke (5 ml, respektíve 1 kávová lyžička)

látkamnožstvo
Pýr plazivý (Elytrigia repens), extrakt z koreňa0,5 ml
Vŕbovka malokvetá (Epilobium parviflorum), extrakt z nadzemnej okvetnej časti0,2 ml
Pŕhľava dvojdomá - Žihľava (Urtica dioica), extrakt z nadzemnej časti0,2 ml
Cesnak cibuľový - Cibuľa (Alium cepa), extrakt z cibule rastliny (bulbus)0,1 ml

Prípravok ďalej obsahuje pomocné látky ako je sorban draselný (emulgátor), kvalitnú vodu (z oblasti Vercors QSP) a alkohol (14%).

 

Prostadyne a jeho účinky

Prípravok má podľa výrobcu prostredníctvom aktívnych látok obsiahnutých v jeho zložení dosah na viacero oblastí týkajúcich sa prostaty a močového ústrojenstva. O čo ide?

 • zabezpečenie normálnej funkcie prostaty a dolných močových ciest
 • podpora normálnej funkcie močového mechúra, močových ciest a obličiek
 • perfektný ako prevencia problémov s prostatou a močovým ústrojenstvom
 • podpora prirodzenej obranyschopnosti

Toto sú najvýznamnejšie účinky Prostadyne podrobnejšie:

💕 Prostata

Prostadyne je primárne zameraný na  podporu normálneho fungovania prostaty a močového ústrojenstva. Všetky zložky prípravku sa tak zameriavajú hlavne na tieto oblasti. Na prostatu najlepšie pôsobí vŕbovka malokvetá, ktorá podľa niektorých štúdií má ešte lepšie výsledky pri liečbe zväčšenej prostaty* ako o niečo známejšia zakrslá palma serenoa plazivá (saw palmetto). Prostadyne tak aj vďaka svojmu kvalitnému zloženiu môže pomôcť obnoviť a udržať normálnu funkciu prostaty. Samozrejme nebude to zo dňa na deň, ale výsledok sa v tomto smere by sa mal určite dostaviť.

💡 *Benígne zväčšenie prostaty – v čom je vlastne problém?

Zväčšená prostata

Zväčšená prostata

Predstavte si, že rukou priškrcujete záhradnú hadicupodobne aj zväčšená prostata zoviera vašu močovú trubicu. Prietok moču znižuje a dochádza ku komplikáciám s vyprázdňovaním. A keďže sa močový mechúr pri tom musí namáhať viac, výsledkom je nezriedka aj zväčšenie a zhrubnutie jeho stien. Časť moču potom môže v mechúre neustále zostávať, čo môže byť príčinou častých infekcií močových ciest či obličiek a nezriedka potom dochádza aj k tvorbe močových kameňov.

Problémy s močením sú jedna vec. Horšie ako zle však zväčšená prostata dokáže vplývať na potenciu muža. Okrem toho, že sa takto obmedzuje tvorba ejakulátu (kvantita, ale aj kvalita), tak môže dôjsť aj k zvýšenej bolestivosti počas pohlavného styku a najviac pri vyvrcholení.

👍 Čítaj viac o tomto probléme na ❤️Afrodiziakum.sk: Zväčšená prostata (hyperplázia prostaty) – všetko čo potrebujete vedieť

💕 Močová sústava

Prostadyne pozitívne vplýva aj na naše močové cesty. V tejto súvislosti treba spomenúť hlavne blahodárny vplyv rastlín ako pýr či pŕhľava, ktoré majú vynikajúce močopudné účinky. Pravidelné prečisťovanie močového ústrojenstva prispieva k prečisteniu organizmu a zbavuje ho škodlivín či choroboplodných zárodkov spôsobujúcich napríklad zápaly močového mechúra. Pravidelné užívanie tohto prípravku by malo zabrániť prejavu nepríjemných príznakov spojených s močením (vysoká frekvencia, nočné močenie, častejšie nutkanie na močenie, pocit nedostatočného vyprázdnenia mechúra a podobne).

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Prostadyne vo väčšine prípadov nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Malé riziko hrozí citlivejším jedincom, ktorí môžu spočiatku pociťovať mierne ťažkosti s trávením, no v porovnaní s tabletkami je to ešte menej pravdepodobné. Je však dôležité, aby ste dodržiavali výrobcom stanovené dávkovanie – to jest 1 kávová lyžička roztoku (cca 5 ml) rozmiešaná v 1 dcl tekutiny denne.

Apropo, ak sa náhodou prejaví akýkoľvek vedľajší účinok spôsobený užívaním tohto prípravku, vrátane alergickej reakcie, prerušte kúru a pri väčších komplikáciách kontaktujte svojho lekára.

Kontraindikácie a interakcie

Prostadyne nie je určený deťom, ani na užívanie počas tehotenstva a dojčenia, a tiež osobám alergickým na niektorú zo zložiek prípravku vrátane pomocných látok. Inak výrobca neuvádza žiadne ďalšie obmedzenia ani prípadné interakcie s inými prípravkami či liekmi. Ak však trpíte akýmkoľvek viac či menej závažnejším ochorením a užívate lieky (na predpis či bez predpisu), užívanie Prostadyne v prípade akýchkoľvek pochybností konzultujte s lekárom.

Skladovanie a iné upozornenia

Prípravok skladujte na suchom a tmavom mieste s teplotou do 25 °C v uzavretom obale a mimo dosahu detí. Chráňte ho pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Prostadyne v žiadnom prípade nesmie byť považovaný za liek či náhradu pestrej a vyváženej stravy. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie.

Prostadyne - upozornenia, skladovanie, distribútor

Prostadyne – upozornenia, pokyny a skladovanie…

Prostadyne a jeho cena, zľavy, akcie a iné zvýhodnenia

Cena za silné koncentrované zloženie prípravku je podľa mňa celkom primeraná. Základné balenie stojí 19,99 €, a vydrží vám takmer na celé 2 mesiace užívania (obsahuje až 💊 250 ml roztoku).

💡 TIP na produkt - Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
 • švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
 • prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
 • koncentrované starostlivo spracované prírodné zloženie
 • rýchlejšie vstrebávanie látok = rýchlejší nástup účinku
19,99 €

Tu je prehľad jednotlivých balení a ich cena:

variantcena a celkové množstvo prípravku v balenícena za 100 ml prípravku
💊 Prostadyne19,99 € / 250 ml8 €
OBJEDNAŤ
💊 Prostadyne Forte29,99 € / 500 ml (2 x 250 ml)6 €
OBJEDNAŤ
💊 Prostadyne Extra Forte39,98 € / 750 ml (3 x 250 ml)5,33 €
OBJEDNAŤ

➡️ Zľavy a akcie

Predajca Prostadyne si je stopercentne vedomý kvality svojho produktu a ponúka preto garanciu vrátenia peňazí v prípade vašej nespokojnosti. K tomu ponúka na oficiálnom eshope aj niekoľko výhod a bonusov. Pozrite si prehľad zvýhodnení, akcií a zliav, ktoré máte možnosť práve teraz využiť:

 • akcia: zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a tabletku
 • akcia: v rámci programu “stály zákazník” môžete získať stálu zľavu 25% na všetky vaše budúce objednávky (stačí si zakúpiť doplnok a následne vyplniť formulár na stránke výrobcu, k nároku na zľavu potrebujete číslo objednávky predchádzajúceho výrobku)
 • akcia: záruka vrátenia peňazí – predajca ponúka záruku na vrátenie peňazí po dobu 30 dní (záruka platí aj vtedy, ak ste už balenie čiastočne vypotrebovali)

 

Kde kúpiť Prostadyne?

Prostadyne je u nás riadne registrovaným prípravkom (ako výživový doplnok), no pokiaľ ho budete hľadať v lekárni (Dr.Max, Benu, Pilulka, atď.), tak márne. Predajca sa rozhodol ísť s týmto produktom vlastnou cestou a ponúka ho prostredníctvom vlastnej distribúcie, konkrétne cez vlastný eshop. Takýto predaj nie je žiadnou raritou, napríklad viaceré úspešné prípravky intímneho zamerania sa tiež predávajú len touto cestou.

Výhodou takéhoto predaja je jeho jednoduchosť a diskrétnosť, určite aj cena je o niečo nižšia ako keby sa Prostadyne predával v kamenných predajniach, ktoré by si naň prihodili svoju maržu… A objednaný produkt je rýchlo doručený priamo až k vám domov, pretože je vlastne vždy skladom. S garantovanou 100%-nou zárukou originality prípravku.

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
 • švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
 • prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
 • koncentrované starostlivo spracované prírodné zloženie
 • rýchlejšie vstrebávanie látok = rýchlejší nástup účinku
19,99 €

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup Prostadyne prostredníctvom spomínaného oficiálneho eshopu je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si veľkosť balení (napríklad najvýhodnejší variant Prostadyne Extra Forte vám vykryje spotrebu až na 5-6 mesiacov)
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

➡️ Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, klasické prepravné podmienky
Kuriér GLS – cena: 3 €, doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní telefonicky

 • zaplatiť môžete na dobierku (spoplatnené sumou 1 €, ale aj vopred kartou (PayPal)
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Prostadyne

S užívaním Prostadyne sa nespája žiaden väčší problém. Určite ho ocenia tí, ktorí práve „dvakrát nemusia“ prehĺtanie tabletky, no na druhú stranu je to o niečo pracnejšie (nič strašné samozrejme).

Výrobcom odporúčané dávkovanie

 • 💊 1 kávová lyžička (približne 5 ml) sa rozpustí v malom množstve tekutiny (cca 1 dcl) – to je inak aj výrobcom stanovená maximálna denná dávka – a vypije bezozvyšku
 • ja vám odporúčam užívať Prostadyne vždy v pevne stanovenom čase, vaše telo si skôr a lepšie zvykne na aktívne látky prípravku (napríklad hneď ráno na lačno, účinné látky sa tak rýchlo dostanú do tráviaceho traktu, kde sa potom môžu účinne vstrebať)
 • doba nástupu účinku je samozrejme značne individuálna a závislá najmä od veku, intenzity nepriaznivých prejavov, ale aj zdravotného a psychického stavu jedinca
 • pozri aj príbalový leták prípravku

Dávkovanie sa potom rozlišuje podľa indikácie vášho stavu. Pokiaľ sa jedná o prevenciu tak bude stačiť 1 dávka (5 ml) tak za 2 až 3 dni. Pri akútnych stavoch sa odporúča prípravok užívať denne až do zlepšenia stavu (potom môžete zase prejsť na preventívne dávkovanie).

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak – nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. Takisto v prípade nadmerného užívania zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • tekutá forma prípravku organizmus zaťažuje menej ako iné formy
 • vďaka tomu je tiež lepšia vstrebateľnosť aktívnych látok prípravku
 • široké spektrum účinných látok vo vysokej kvalite a koncentrácii
 • účinne pôsobí na problémy s prostatou a močovým ústrojenstvom (aj preventívne)
 • užívaním neriskujete žiadne vedľajšie negatívne účinky – vhodný na dlhodobé užívanie
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • voľne dostupný prípravok bez receptu a vyšetrenia
 • overený oficiálny eshop – rýchle a diskrétne doručenie, objednávka a aj možné poradenstvo online, dokonca je prístupná aj telefónna asistenčná linka
 • predajca garantuje vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti (30 dňová skúšobná lehota)
 • 25% zľava na ďalšie objednávky

 

Prostadyne a moje vlastné skúsenosti

Prostadyne sa mi dostal do rúk akurát v čase, kedy som opäť začal pociťovať menšie problémy s močením. Nič vážne, musel som vyvinúť väčšie úsilie aby som sa vymočil, pozoroval som slabší prúd moču i napriek tomu, že som cítil plný močový mechúr… Prostadyne ako prostriedok, ktorý s problémovou prostatou a močovými cestami vie „zatočiť“ celkom rýchlo mi padol naozaj vhod. A otestovať som ho chcel už dávnejšie už len z toho titulu, že je v tekutej forme a teda disponuje ľahšie prístupnejšími aktívnymi látkami. Ktoré sú mimochodom tiež originálne a v iných prípravkoch by ste podobnú kombináciu hľadali márne (z môjho pohľadu najviac zaujalo spojenie pýr plazivý + vŕbovka malokvetá).

Prejdem teraz ku konkrétnym výsledkom. Na začiatok som sa rozhodol, že si zaobstarám základné balenie, ktoré mi malo vydržať takmer 2 mesiace. Vydržalo rovných 50 dní (predsa len, kávová lyžička ako odmerka nie je práve najpresnejšia. Keďže v prípade akútnych problémov (ako u mňa) sa vyžaduje pravidelné každodenné užívanie, nemal som dôvod pochybovať o odporúčaniach výrobcu. Výsledok? Prvé náznaky zlepšenia som pocítil hneď v prvý týždeň užívania – príjemné prekvapenie. Vo zvolenom dávkovaní som pokračoval ešte ďalší týždeň a následne po ústupe ťažkostí prešiel na menej prísne dávkovanie a sirup Prostadyne som užíval už len obdeň ako prevenciu. Ešte dodám, že som počas celej doby užívania nepociťoval žiadne vedľajšie účinky – ďalšie veľké plus.

Ešte pár slov k samotnej objednávke. Tu poviem len toľko, že nákup prostredníctvom oficiálneho eshopu prebehol bezproblémovo a aj doručenie bolo pomerne rýchle – už do 3 dní od objednania som mal Prostadyne doma a k tomu diskrétne.

 

Skúsenosti ostatných mužov (diskusie, fórum)

Prostadyne zaujal aj ostatných mužov, ktorí sa so svojimi skúsenosťami a postrehmi podelili na rôznych diskusných fórach a komentároch pod článkami a recenziami prípravku. Niekoľko tých najzaujímavejších teraz uvediem:

ℹ️ …Prostadyne a výrazné zlepšenie

„…ťažkosti s prostatou sa výrazne zlepšili! Manžel mal problémy s prostatou, užíval lieky, ale výsledky aj tak neboli príliš uspokojivé. Vzhľadom k jeho vysokému veku nechcel pristúpiť k radikálnej liečbe. Po využití 2,5 fľaštičky Prostadyne sa jeho ťažkosti výrazne zlepšili – až na hodnoty normálneho stavu…“ V. K.

…operácie nebolo treba… mám 84 rokov a liečim sa asi 3 roky s prostatou, hrozila mi laparoskopická operácia. Po 4 fľaškách Prostadyne mi lekár povedal, že operácia zatiaľ nie je potrebná a na kontrolu mám prísť až za rok…“ Vladimír J.

ℹ️ + pár slov z oficiálnej stránky prípravku

…hrozila mi operácia… a chvíľu som sa odhodlával, než som zašiel k lekárovi. Ten mi povedal, že moje zväčšenie prostaty je dosť veľké. Tuším niečo cez 60 gramov. Povedal, že skúsime najskôr konzervatívnu liečbu. Dostal som nejaké lieky, ale bolela ma po nich hlava. Potom som skúsil tento prípravok a zlepšenie bolo výrazné. Doktor o operácii už nehovorí…“ Ludvík D. (69 rokov)

Tu si môžete prečítať viac skúseností a hodnotení prípravku.

 

Najčastejšie otázky

❓ Kedy Prostadyne začne účinkovať?

Podľa mojich skúseností veľmi skoro (hneď v prvý týždeň som pociťoval zlepšenie) aj vďaka tekutej forme prípravku. Na druhú stranu, keďže sa jedná o prírodný prostriedok bude to iste do určitej miery individuálne. Najmä v závislosti od formy a intenzity príznakov, takisto veku a zdravotného stavu užívateľa.

❓ Je potom vlastne potrebné užívať Prostadyne dlhodobo – nemá nejaké vedľajšie účinky?

Pamätajte si jednu vec, prostata je orgán, ktorá si vyžaduje cielenú a dlhodobú starostlivosť – či už to beriete ako prevenciu nepriaznivých stavov alebo riešite urgentnejší prípad. Prostadyne je vhodný na takéto dlhodobé užívanie, pričom veľkým plusom je aj absencia vedľajších účinkov. Jediné riziko tak hrozí v prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravku.

❓ Kedy by sa prípravok určite nemal užívať?

Prostadyne je výživový doplnok a preto slúži skôr ako vhodná prevencia starostí s prostatou a tiež pri prvotných príznakoch problémov (ako sú mierne ťažkosti s močením a podobne). Určite nie je určený na liečbu vážnejších stavov prostaty – vtedy je optimálnym riešením iba návšteva lekára, ktorý po vyšetrení stanoví presnú diagnózu a nasadí adekvátnu liečbu.

❓ Nemôže Prostadyne spôsobiť nejaké tráviace problémy?

Pri dodržaní pokynov od výrobcu by sa žiadne takéto problémy nemali prejaviť. Ojedinele však môže dôjsť k zriedkavej alergickej reakcii. Na jej potvrdenie Prostadyne pár dní (2-3) vysaďte a potom ho znova užite v odporúčanej dávke. Ak sa problémy vrátia, jedná sa naozaj o alergickú reakciu, ktorú musíte riešiť s lekárom.

❓Je zásielka z oficiálneho eshopu diskrétna?

Zásielka je vždy expedovaná v nepriehľadnom obale. Na vonkajšej strane balenia nie je žiadna reklama či informácia, ktorá by viedla k odhaleniu obsahu obálky. Na vonkajšej strane nájdete len adresáta a odosielateľa (World CZ s.r.o.).

❓Aké sú podmienky pre program „skúška zadarmo“?

V rámci garancie vrátenia peňazí výrobca uvádza, že Prostadyne môžete do 30-tich dní vrátiť (i čiastočne vypotrebovaný). Spolu s ním musíte v prvom rade vrátiť aj faktúru, na ktorej zároveň nájdete adresu pre prípadné vrátenie. Môžete rovno priložiť aj číslo účtu, kam majú byť peniaze poslané.

 

Prostadyne a moje zhodnotenie na záver

Túto recenziu ste pravdepodobne dočítali z vážnych dôvodov – to znamená, že vás trápi zdravie vašej prostaty (či už v budúcnosti, alebo urgentne) a/alebo močového systému. Prostadyne naozaj dokáže prispieť k ich správnemu fungovaniu. Pričom jeho naozaj veľkou výhodou je, že je v tekutej forme a živiny sa dokážu do tela dostať skôr a účinnejšie. Výsledok? Vo väčšine prípadov úľava od viacerých nepríjemných príznakov (najčastejšie s močením), ktoré môžu naznačovať ťažkosti s prostatou ako je napríklad jej nezhubné zväčšenie.

Pokiaľ sa pre Prostadyne rozhodnete aj vy, obstarajte si ho rovno z oficiálneho eshopu Prostadyne.sk. Len tak máte zaručenú 100%-nú originalitu tohto prípravku, diskrétnosť a rýchlosť dodania a v neposlednom rade tiež získate 25%-nú zľavu na ďalší nákup.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
 • rýchlejšie vstrebávanie látok znamená aj rýchlejší nástup účinku
 • originálne a koncentrované zloženie
 • bez receptu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Prostadyne - originálny bylinný prípravok vo forme roztoku, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty.

3.8

Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu

✅ Cena: 19,99 €
✅ Balenie: 250 ml
✅ Dávkovanie: 1 kávová lyžička denne

Chcem Prostadyne Prostadyne.sk
Vývoj ceny Prostadyne

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostanax
Prostanax
➡️ normalizovanie funkcie prostaty
➡️ optimálne fungovanie močovej sústavy
➡️ normálna reprodukčná schopnosť
➡️ podporuje rast vlasov
✅ vysoko koncentrované zloženie
✅ produkt na prírodnej báze
✅ laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

18,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Proerecta Prostate
Proerecta Prostate
➡️ výživový doplnok pre mužov na podporu prostaty
✅ priaznivý vplyv na prostatu a močový trakt v dlhodobom horizonte
✅ podpora potencie a normálnej funkcie reprodukčnej sústavy
✅ overená kombinácia rastlinných extraktov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

24,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.