Serenoa plazivá (Saw palmetto)

14. októbra 2021 0
Serenoa plazivá (Saw palmetto)
  • Dostupnosť: Skladom
10,35 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
BioCare.sk

Čo o Serenoa plazivá (Saw palmetto) píše eshop

Serenoa plazivá (Saw palmetto)

Malá palma Serenoa plazivá (Saw palmetto) má tmavšie bobuľovité plody. Rastie na atlantickom pobreží Severnej Ameriky. Jej významné účinky využívali už starovekí Egypťania a Indiáni. Serenoa plazivá má mierne močopudné účinky. Je zdrojom polysacharidov, flavonoidov a fytosterolov. Je účinným antioxidantom. Posilňuje celý organizmus. Dodáva vitalitu, silu, zvyšuje apetít. Podporuje imunitu, metabolizmus a správnu funkciu nervového systému. Pomáha pri prechladnutí, kašli a príjemne telo upokojuje. Pôsobí ako afrodiziakum.

SERENOA PLAZIVÁ (SAW PALMETTO) A JEJ ÚČINKY

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní Serenoe plazivej (Saw palmetto) cítia lepšie a po dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • Je účinné antiseptikum.
  • Má mierne močopudné účinky.
  • Ponúka upokojujúce účinky.
  • Je výborným afrodiziakom.
  • Pomáha pri problémoch močových ciest.
  • Priaznivo pôsobí pri ťažkostiach s prostatou.

Príprava

Tradične sa používa 3 - krát denne odvar pripravený prevarením pol až jedného gramu vysušených plodov v 150 ml vody. Lúhujte 5 - 10 minút. Vlastný účinok na prostatu sa dostaví najskôr po štyroch týždňoch užívania.

Zloženie

100% Serenoa plazivá (Saw palmetto) plod mletý (Serenoa repens).

Upozornenie!

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte počas tehotenstva a v čase používania antikoncepčných prostriedkov. Nepoužíva sa dva týždne pred operáciou alebo zubnou chirurgiou. Môže spôsobiť bolesti hlavy. Ochorenia súvisiace so stimuláciou zažívacieho systému. Môže znížiť zrážanlivosť krvi. Skladujte v suchu a tme.

kde kúpiť
BioCare.sk ⭐️ nad 80 € doprava zdarma
10,35 € Do obchodu BioCare.sk
Vývoj ceny Serenoa plazivá (Saw palmetto)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.