Erexan Kontrol – tabletky na oddialenie vyvrcholenia (recenzia prípravku známej značky)

Peter Kacián Recenzia 28. októbra 2021 0
Erexan Kontrol
 • Balenie: 30 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
29,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Erexan.sk

Erexan Kontrol a vyvrcholenie máte pod kontrolou. Je to naozaj také jednoduché? Môžu v tomto smere pomôcť práve tieto tabletky s prírodným zložením? Určite sa to stalo aj vám – veľká dávka vzrušenia spôsobila, že ste ejakulovali skôr než vám (partnerke) bolo milé. Ak máte pocit, že ten čas k vyvrcholeniu by bolo potrebné predsa len o niečo natiahnuť, tak o to sa môžete pokúsiť práve s týmto výživovým doplnkom.

V recenzii nájdete všetky potrebné informácie, pomocou ktorých sa rozhodnete či Erexan Kontrol stojí za vyskúšanie alebo nie. Pozrieme sa dôkladne na jeho zloženie a ako jednotlivé aktívne látky dokážu pôsobiť na ľudský organizmus (respektíve ako prispievajú k lepšiemu intímnemu zdraviu). Povieme si viac o účinkoch ako ich prezentuje sám výrobca a ako sa reálne prejavujú na základe mojich vlastných skúseností (testoval som ich približne mesiac). Ako na jeho správne užívanie a dávkovanie, či pri jeho užívaní hrozia prípadné nežiadúce vedľajšie účinky, kde a v akom dostupnom balení a cene ho dostanete v prípade zájmu bezproblémovo kúpiť…

doba testovania tabletiek1 mesiac
prvé účinky3-4 pohlavný styk
predĺženie styku⭐️⭐️⭐️⭐️
lepšia erekcia⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
na recept⛔️ NIE
veková hranica18+
Erexan - dostupné varianty➡️ Erexan
➡️ Erexan Kontrol
➡️ Erexan Stabil
Účinná alternatívaeJoy LONG, alebo ✅ Zerex Extralong
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
kde kúpiť
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
24,18 € Do obchodu Pilulka.sk

Erexan Kontrol – charakteristika prípravku, balenie a určenie

Erexan Kontrol je výživový doplnok, ktorý je vďaka svojmu prírodnému zloženiu (rastlinné extrakty + aminokyseliny) voľne dostupný v lekárňach i prostredníctvom oficiálneho eshopu, bez potreby receptu od lekára. Tabletky sú vyrobené v certifikovaných priestoroch podľa štandardov GMP – výrobnej praxe a normy HACCP, ktorej účelom je zvyšovanie bezpečnosti produktov ako sú potraviny, liečivá, kozmetika, krmivá a podobne.

Prípravok je štandardne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, je odskúšaný v laboratórnych podmienkach a disponuje príslušnými certifikátmi (pozri certifikáty na oficiálnej stránke prípravku). Nájdete ho aj v číselníku ADC.sk, čo je vlastne centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku.

➡️ Výrobca

Erexan Kontrol je vyrobený spoločnosťou Augeri nutraceuticals, menšou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá produkciou kvalitných výživových doplnkov zameraných na dospelých užívateľov. Možno aj vy poznáte i ďalšie prípravky z jej portfólia produktov ako je napríklad BreastExtra+ Megaprsia na zväčšenie pŕs, prípadne GigaLash sérum na rast mihalníc). Distribúciu a predaj na Slovensku zabezpečuje Augeri s.r.o. a to prostredníctvom eshopu a lekární (kamenných i na internete).

Istý čas bol dostupný “len” základný model Erexanu, ktorý bol určený na posilnenie erekcie a sexuálnych funkcií všeobecne (libido, výdrž, potencia…), teraz sa výrobca rozhodol rozšíriť portfólio značky a zaradil pod ňu aj tabletky, ktoré sú zamerané špecifickejšie. Na posilnenie výdrže a oddialenie vyvrcholenia (ejakulácie) práve recenzovaný Erexan Kontrol a na posilnenie erekcie a sexuálneho zdravia muža v dlhodobom horizonte Erexan Stabil. Tým sa zaradil k dvom najvýznamnejším konkurenčným značkám, konkrétne k Zerexu (Klasik, Extralong a Ultragold) a k eJoy (eJoy a eJoy LONG).

➡️ Balenie

Tabletky Erexanu Kontrol sú balené v bielej plastovej fľaštičke so žltou etiketou a logom značky a informáciami o zložení, dávkovaní a upozorneniami. Základné balenie potom obsahuje celkom 30 kapsúl, ktoré vám pomôžu s miernymi komplikáciami sexuálnych funkcií na 15 pohlavných stykov.

Erexan Kontrol má formu klasických gélových kapsúl. Tie sa užívajú normálne orálne. Tabletku stačí prehltnúť (vcelku) a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Po otvorení fľaštičky potom tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale v tieni a na suchom mieste mimo dosahu detí.

➡️ Určenie

Erexan Kontrol je vhodný pre každého dospelého muža, ktorý nie je spokojný so svojou výdržou a trápi ho, že ejakulácia prichádza predčasne. Ale je činný aj v oblasti posilnenia oslabenej erekcie a sexuálneho apetítu.

💡 Vysoká kvalita

Všetky typy produktov značky Erexan sú vyrobené zo surovín najvyššej farmaceutickej kvality a špeciálnou technológiou výroby – metódou zmrazovania sa totiž dosiahne vyššia účinnosť tabliet spolu s presným pomerom bioaktívnych látok prípravku. Pri výrobe a vývoji Erexanu spolupracovali aj odborníci z oblasti urológie a sexuológie.

 

Erexan Kontrol a jeho účinné zloženie a charakteristika aktívnych látok

Erexan Kontrol - Zloženie

Erexan Kontrol obsahuje až 640 mg účinnej prírodnej zmesi v jednej dávke pozostávajúcej z 2 kapsúl. Obsahuje výťažky z rastlín ako kotvičník, maca, ženšen či grifónia, ktoré majú pozitívny vplyv na erekciu i výdrž a ďalšie látky ako L-Arginín, Teobromín a Zinok. Všetko v optimálnom pomere a koncentrácii aby sa dosiahol čo najvýraznejší efekt. Výborné je, že ako pomocné látky Erexan neobsahuje žiadne umelé farbivá či konzervačné látky. Poďme sa teraz jednotlivým zložkám prípravku venovať viac:

➡️ Tribulus Terrestris

Kotvičník zemný (lat. Tribulus terrestris) je liečivá rastlina, ktorú svet pozná aj pod názvom zelená viagra. Obsahuje totiž množstvo unikátnych látok – fytosterolov, ktoré podporujú zvýšenú sexuálnu aktivitu a normálnu tvorbu testosterónu v tele. Športovci obľubujú kotvičník vďaka jeho vlastnostiam, ktoré podporujú rast svalstva na úkor tukovej hmoty. Tribulus tiež podporuje duševnú i fyzickú vitalitu a keďže problém so slabou výdržou a rýchlym vyvrcholením je nezriedka výsledok problémov práve v tejto oblasti, je len zrejmé, že Erexan Kontrol ťaží z účinkov tejto unikátnej byliny naozaj všetko čo sa dá. 👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Maca

Maca – žerucha peruánska (Lepidium meyenii) je rastlina, ktorá pochádza z juhoamerických Ánd. Túto peruánsku viagru mnohí označujú za jednu z najlepších “superpotravín” vôbec. Prečo? Pretože je obrovským zdrojom energie a vitality. V domovskej krajine sa používa ako bežná zelenina a je oceňovaná ako životabudič, afrodiziakum a perfektná vec na plodnosť. Erexan Kontrol ju obsahuje z dôvodu pozitívneho vplyvu na erekciu a ako podporu vitality a psychického zdravia. 👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Ženšen

Ženšen – všehoj ázijský (Panax ginseng) je tradičná rastlina ázijskej domácej medicíny (Čína, Kórea, Rusko…). Koreň sa tam využíva v podstate na všetko, vďaka svojim vlastnostiam dokáže potláčať stres, čím pozitívne vplýva aj pri predčasnej ejakulácii, za ktorou nezriedka stoja už spomínané psychické problémy. Takisto je považovaný za skvelé afrodiziakum, ktoré dokáže zvýšiť libido a zlepšiť kvalitu erekcie. 👍 Čítaj viac o Ženšeni.

➡️ Grifónia

Griffonia simplicifolia je tradičná rastlina afrického liečiteľstva, ktorá je v prípade Erexan Kontrol takzvaným rozdielovým hráčom. Hoci u nás nie je extra známa, vo svete sa považuje za jeden z najlepších zdrojov aminokyseliny s názvom 5-hydroxytryptofán (5-HTP). Tá je známa ako nevyhnutná súčasť v procese tvorby serotonínu – hormónu šťastia, ktorého vyššia hladina pomáha so zvýšenou nervozitou, vyvolanou napríklad strachom pred prípadným zlyhaním v posteli a navodzuje pocit pohody a lepšieho psychického komfortu.

➡️ L-Arginín

L-Arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá je súčasťou takmer každého prípravku určeného na posilnenie sexuálnych funkcií muža i ženy. Je totiž látkou, ktorá významne podporuje krvný obeh v tele a robí cievy priechodnejšími. To sa prejaví lepším prísunom krvi do pohlavných orgánov, čo sa u muža prejaví najmä v kvalite jeho erekcie. Jedná sa o základnú proteinogénnu aminokyselinu, ktorá vplýva tiež na veľké množstvo ďalších životne dôležitých procesov v organizme: podpora imunitného systému, detoxikácia pečene, lepšie hojenie rán. Podporuje tiež lepšiu výkonnosť, rast a regeneráciu svalov. 👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Teobromín

Teobromín je látka – purínový alkaloid, ktorá sa prirodzene nachádza v kakaových bôboch a teda aj v kakau a čokoláde. Dokáže stimulovať srdcovú činnosť a podporuje lepšie prekrvenie penisu, pretože má dobré vazodilatačné účinky (cievy rozširujúce).

➡️ Zinok

Zinok je minerál, ktorý sa v ľudskom tele zúčastňuje mnohých dôležitých procesov. Z pohľadu intímneho zdravia je najvýznamnejší jeho vplyv na tvorbu pohlavných hormónov (testosterónu), na potenciu a kvalitu spermií.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínu A, syntéze bielkovín a pomáha tiež k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému.

 

Zloženie látok v 1 dávke (2 kapsuly)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris)150 mg
Žerucha peruánska - Maca (Lepidium meyenii)80 mg
Všehoj ázijský - Ženšen (Panax ginseng)80 mg
Griffonia simplicifolia120 mg
L-Arginín150 mg
Teobromín40 mg
Zinok20 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Porovnaj látky v prípravkoch na oddialenie ejakulácie:

💊 Zerex Extralong

💊 eJoy LONG

💊 Erexan Kontrol

 • kotvičník, maca, ženšen, grifónia
 • l-arginín, teobromín, zinok

 

Erexan Kontrol a jeho účinky

Značka Erexan je na našom trhu dosť dlho na to, aby po overenom a obľúbenom produkte prišla aj s niečím novým. Takto sa ku klasickému Erexanu na podporu erekcie pridáva aj Erexan Kontrol, ktorý ponúka zlepšenie v oblasti zlepšenia sexuálnej kondície a podpory oddialenia vyvrcholenia. To v prvom rade. V tom druhom je to posilnenie erekcie a zvýšenie libida.

Poďme sa pozrieť na pozitívne účinky Erexanu Kontrol o trochu bližšie:

💕 Predĺženie styku a oddialenie vyvrcholenia

Ak vás trápi, že svoj vrchol pri pohlavnom styku dosahujete veľmi rýchlo, tak Erexan Kontrol vám s tým môže napomôcť. Je určený k okamžitému použitiu 60 minút pred pohlavným stykom. Vďaka tomu môžete dosiahnuť, že si to pri sexe užijete o pár minút dlhšie, čo naozaj nie je málo. Na druhú stranu – očakávať okamžitý efekt hneď po užití prvej dávky je naozaj nereálne, a to aj navzdory tvrdeniam výrobcu. Áno, efekt nastúpi po užití jednej dávky pred stykom, no optimálne účinky sa prejavia tak na 3 až 4 krát. To tvrdím nielen ja, ktorý som tento prípravok vyskúšal, ale aj množstvo ďalších mužov, ktorí sa so svojimi skúsenosťami podelili na internete.

💕 Kvalita erekcie

Vďaka účinným látkam, ktoré Erexan Kontrol obsahuje, je vplyv na kvalitu erekcie tiež nezanedbateľný. Na to, aby ste vydržali pri sexe dlhšie, je potrebná aj perfektná erekcia a fakt aby stoporenie vydržalo v požadovanej kvalite až do konca pohlavného styku. Lepšie prekrvenie celého pohlavného ústrojenstva a podpora tvorby testosterónu tento účinok naozaj vyvolávajú. Očakávajte zlepšenie v tejto oblasti približne tak isto ako pri predchádzajúcom bode. Tretí či štvrtý krát od užitia Erexanu bude vaša erekcie v TOP stave.

💕 Libido alebo sexuálny apetít

Klasické afrodiziaká v zložení, ktoré sú roky známe ako efektné nabudzovače sexu (kotvičník, ženšen, maca), spôsobujú, že okrem už spomínaných hlavných účinkov budete pociťovať aj zvýšenú chuť na sex. Sexuálny apetít je totiž hlavným hnacím motorom telesnej lásky. Pozitívny vplyv jednotlivých zložiek na hladinu testosterónu spôsobuje, že si to pri styku užijete viac (prečítajte si aj ako na zvýšenie testosterónu).

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Výhodou tohto prípravku je dozaista aj takmer úplná absencia negatívnych vedľajších účinkov. Píšem takmer, pretože pri citlivejších jedincoch sa ojedinele môžu prejaviť problémy s trávením či bolesť hlavy, ktoré však rýchlo ustupujú. Ja som sa ani raz pri užívaní Erexanu Kontrol s týmto nestretol (celý mesiac užívania, 30 denných dávok). Zloženie prípravku je totiž prírodné, z overených zdrojov a jednotlivé zložky sú vo farmaceutickej kvalite.

Určite je však dôležité aby ste dodržiavali výrobcom stanovenú odporúčanú dennú dávku a riziko vedľajších účinkov tak minimalizovali na najnižšiu možnú mieru.

 

Kontraindikácie a interakcie

Erexan Kontrol je určený dospelým mužom (18+). Nie je vhodný pre deti, ani tehotné a dojčiace matky. Užívanie Erexanu zároveň s inými prípravkami podobného zamerania sa neodporúča.

Berte však na vedomie fakt, že kvalita erekcie a celkovo sexuálnych funkcií je výsledkom správneho fungovania kardiovaskulárnej sústavy. Preto ak mienite užívať produkty s týmto zameraním (áno, platí to aj pre prírodné doplnky výživy, vrátane Erexanu Kontrol), nesmiete trpieť problémami srdcovocievnej sústavy, či niektorými inými zdravotnými problémami. O čo konkrétne ide?

Erexan Kontrol neužívajte ak trpíte poruchami srdcovocievneho systému, vrodenou poruchou srdca, vrodenou poruchou sietnice, prípadne trpíte vredovým ochorením, poruchami pečene, poruchou zrážania krvi, či máte vysoký alebo naopak nízky krvný tlak. Takisto Erexan Kontrol neužívajte ak beriete lieky na erektilnú dysfunkciu a lieky, ktoré obsahujú nitráty.

 

Erexan Kontrol – predaj, cena, zľava a akcia

Tablety Erexan sa na našom trhu predávajú bez potreby vyšetrenia a vystavenia lekárskeho predpisu. V rámci dostupných balení máte samozrejme na výber. Jedná sa vlastne o zvýhodnené balenia (čím väčšie, tým menej dáte za jednu dávku):

 1. 💊 základné 1 balenie s 30 kapsulami – vydrží na 15 stykov
 2. 💊 2 balenie s celkom 60 kapsulami – 30 stykov
 3. 💊 3 balenie s celkom 90 kapsulami – 45 stykov
 4. 💊 4 balenie s celkom 120 kapsulami – 60 stykov
💡 TIP na produkt - Erexan Kontrol
Erexan Kontrol
 • prírodný doplnok výživy bez predpisu na oddialenie vyvrcholenia
 • lepšia výdrž, viac chuti na sex, silnejšia erekcia
 • na okamžité použitie do 60 minút
 • žiadne vedľajšie účinky
29,90 €

💡 TIP č.1: možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín💡 TIP č.2: doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania💡 TIP č.3: +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

➡️ Cena

Cena Erexanu Kontrol samozrejme závisí od balenia. Základné 💊 1 balenie stojí 29,90 € (t.j. 1 € za tabletku a 2 € za dávku), najväčšie 💊 4 balenie  stojí 94,00 € so 120 kapsulami, čo značí 0,78 € za tabletku alebo 1,50 € za jednu dávku.

Prehľadná tabuľka dostupných balení Erexanu Kontrol aj s cenami:

variantcena a počet tabliet v balenícena za 1 tabletku / ušetríte celkom
💊 1 balenie29,90 € / 30 kapsúl1,00 € / 0 €
OBJEDNAŤ
💊 2 balenie53,00 € / 60 kapsúl0,88 € / 6,80 €
OBJEDNAŤ
💊 3 balenie79,00 € / 90 kapsúl0,88 € / 10,70 €
OBJEDNAŤ
💊 4 balenie94,00 € / 120 kapsúl0,78 € / 25,60 €
OBJEDNAŤ

Výraznej zľavy za Erexan Kontrol sa dočkáte samozrejme pri najväčšom balíčku. Ja odporúčam ísť zlatou strednou cestou a na začiatok vyskúšať napríklad ✅ 2 balenie na overenie jeho účinkov.

➡️ Zľavy a akcie

Erexan je overená značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €

 

Kde Erexan Kontrol kúpiť a za akú cenu

Originálne tabletky Erexan Kontrol kúpite aj v každej väčšej lekárni (o dostupnosti prípravku v lekárni sa podrobne zmienim nižšie – preskočiť na Erexan Kontrol v lekárni). Ak sa vám nechce hľadať lekáreň, v ktorej Erexan majú na sklade, respektívne je vám nepríjemné pýtať si tabletky na erekciu u pohľadnej lekárničky, tak najideálnejší bude pre vás nákup prostredníctvom oficiálneho eshopu.

Najpohodlnejšie a so zárukou 100%-nej originality Erexan Kontrol kúpiteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Erexan Kontrol
Erexan Kontrol
 • prírodný doplnok výživy bez predpisu na oddialenie vyvrcholenia
 • lepšia výdrž, viac chuti na sex, silnejšia erekcia
 • na okamžité použitie do 60 minút
 • žiadne vedľajšie účinky
29,90 €

💡 TIP č.1: možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín💡 TIP č.2: doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania💡 TIP č.3: +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

 

Ako kúpiť a objednať

Ak vás teda neoslovil potenciálny nákup v kamennej prevádzke, tak postup pri objednávke online z oficiálnej stránky je v podstate rovnaký ako aj v iných eshopoch. Zvolíte si najskôr o aký produkt máte záujem (Standard, Kontrol, Stabil) a vyberiete balenie (1, 2, 3, 4 balenie), následne uvediete svoje osobné údaje vrátane adresy, na ktorú vám má byť tovar doručený. Vyberiete si spôsob platby (dobierka, platba kartou vopred) a zvolíte formu dopravy (pošta, kuriér alebo osobný odber). Po prekontrolovaní vašej objednávky už len formulár jedným klikom odošlete.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta balík na poštu – cena: 3,10 €, dodanie do 2-4 dní od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Slovenská Pošta balík na adresu – cena: 4,10 €, dodanie do 2-4 dní hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Kuriér DHL – cena: 3,50 €, dodanie hneď na druhý deň od odoslania tovaru (okamžite po objednávke, najneskôr do 48 hodín)
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji) – cena: 1,90 €, osobný odber je možný iba na základe objednávky vopred, tovar si môžete vyzdvihnúť až po výzve SMS správou a emailom

💡 Doručenie do zahraničia

Chcete tieto tabletky, ale aktuálne žijete a pracujete mimo Slovenskej republiky? Nie je problém. Erexan si môžete objednať do väčšiny krajín Európy. Napríklad poštovné do krajín EÚ je 6 € a výrobca posiela balík vždy 1. triedou. Samozrejme, doba doručenia závisí aj od toho, v ktorej krajine sa nachádzate, takže rátajte s doručením tak za 5-6 dní (oficiálne až do 10 pracovných dní).

 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad (faktúra)
 • balenie je diskrétne, určite si neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na povzbudenie potencie, produkty sú zabalené v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy, na balíčku dokonca nie je uvedený ani názov eshopu
 • zásielka je zvyčajne odosielaná okamžite (ešte v deň jej prijatia) najneskôr do 48 hodín od prijatia objednávky

Erexan Kontrol v lekárni

Erexan je dostupný v mnohých lekárňach, natrafiť by ste naň mali v takých sieťach predajní ako je Dr. Max (aktualizácia – v sieti týchto lekární, konkrétne eshopu, už nie je Erexan momentálne v ponuke podobne ako Clavin či Arginmax, natrafil som tam akurát na Aphrodisia V), Benu, Pilulka, Moja Lekáreň a ďalšie. To, že sa tam predáva, je však len jedným z možných distribučných kanálov. Pohodlnejší nákup, so zárukou toho, že tabletky sú vždy na sklade a vždy originály je možný prostredníctvom ✅ oficiálnej stránky výrobcu.

💡 Zoznam lekární, kde na Erexan určite narazíte… Ak chcete kúpiť Erexan v lekárni a nechce sa vám len tak naverímboha prechádzať všetky vo vašom meste či obci, tak si pozrite si tento kompletný zoznam lekární.

 

Užívanie a dávkovanie

Ako na správne užívanie Erexan Kontrol? Je to jednoduché. Vždy hodinu (cca 60 min.) pred pohlavným stykom užite 💊💊 2 kapsuly, ktoré nezabudnite zapiť dostatočným množstvom tekutiny. 2 kapsuly sú zároveň aj odporúčanou dennou dávkou, ktorú neprekračujte (takže napríklad pred “druhým číslom” si Erexan Kontrol už nedávajte, efekt prvej dávky by sa mal prejaviť aj pri ňom).

Erexan Kontrol - dávkovanie

Erexan Kontrol sa nemusí užívať pravidelne, ale podľa potreby. Ak však chcete zlepšiť svoju výkonnosť viditeľnejšie, výrobca, ale aj ja, nevylučuje ani pravidelné dlhodobejšie užívanie. Skôr sa prikláňam k tejto možnosti, dajte si 2 tabletky denne (1 ráno a 1 večer) bez ohľadu na to, či budete v ten deň sexovať alebo nie, ono sa to prejaví ešte lepším efektom. Takto vám na celý mesiac postačia 2 balenia Erexan Kontrol.

 

Najväčšie výhody prípravku ako ich vidím ja

 • prírodné zloženie prípravku
 • bez receptu, bez vedľajších účinkov
 • kvalitné tabletky na pomoc s oddialením vyvrcholenia
 • aj na zlepšenie kvality erekcie a povzbudenie libida, podporu spermatogenézy
 • vysoké zastúpenie a koncentrácia dôležitých látok
 • určený pre mužov bez obmedzenia veku, starších i mladších
 • jednoduché užívanie (2 tabletky – buď iba pred stykom, alebo pravidelne každý deň)
 • rýchle a diskrétne doručenie
 • garancia vrátenia peňazí (za každé neotvorené balenie)
 • tabletky sú v oficiálnom eshope vždy skladom a po objednávke sa okamžite odosielajú

 

Moje vlastné skúsenosti

Erexan Kontrol je voľne dostupný výživový doplnok, ktorého užívaním možno dosiahnuť najmä predĺženie styku a oddialenie ejakulácie. Takisto ním môžete pomôcť svojej erekcii a zvýšiť libido. Je fakt možné aby prírodný prostriedok dokázal prv menované záležitosti naozaj ovplyvniť? Tak na to sa pozrieme práve teraz. Erexan Kontrol som totiž vyskúšal sám na sebe. Niežeby som mal extra problém s trvaním môjho pohlavného styku, no ako mi určite dáte zapravdu, tak každá minútka navyše sa hodí.

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

V oficiálnom eshope som si zaobstaral rovno 2 celé balenia Erexan Kontrol na 1 mesiac pravidelného, každodenného užívania (1 tabletku ráno a jednu vždy večer, nezávisle od toho či som mal sex).

Erexan Kontrol - kapsule

Áno vedel som, že prípravok je výrobcom odporúčaný na okamžité použitie (2 tabletky 60 pred stykom podľa potreby), no zároveň sa však nevylučuje ani jeho dlhodobé užívanie. A presne tak to preferujem aj ja. Je totiž nevyhnutné, aby sa pri užívaní rastlinných extraktov a iných prírodných látok ponechal dostatočný časový priestor na to, aby sa efekt účinku napokon mohol prejaviť v plnej miere.

➡️ Výsledky testovania

Ako to s Erexanom Kontrol dopadlo v mojom privátnom teste? Narovinu? Spokojnosť, no na druhú stranu tento produkt nijako nevyčnieva nad ostatnými konkurenčnými prípravkami v tejto oblasti. Prvé pozitíva užívania týchto tabletiek som pocítil celkom skoro: na 3-4 pohlavný styk, teda už v prvom týždni užívania. Je fakt, že pri sexe som sa cítil pohodlnejšie, komfortnejšie, určite zapracovali látky v prípravku, ktoré majú na starosti mentálnu pohodu (najmä grifónia a ženšen). V rámci kvality erekcie* či sexuálneho apetítu som zatiaľ zmenu veľmi nepobadal. To sa zmenilo v priebehu druhého týždňa, keď sa k pohodovejšiemu sexu bez stresov pridala aj kvalitnejšia erekcia a snáď aj zvýšené libido (môj názor je, že keď som si to tak fajn pri sexe užíval, môj sexuálny apetít sa zvyšoval práve kvôli tomuto pocitu).

Čo sa týka reálneho zlepšenia, ktoré sa dá merať, tak v druhom týždni bol pohlavný styk dlhší približne o 1-2 minúty ako ho mávame s partnerkou bežne. Ako to viem? No jednoducho mám na nočnom stolíku rádiobudík – tajomstvo prezradené 🙂

Takže aby som to zosumarizoval – Erexan Kontrol je na primerané oddialenie vyvrcholenia dobrým riešením. V prípade, že jeho účinky budete pociťovať v menšej miere ako ste čakali, skúste iný prípravok v adekvátnej kvalite a s o niečo pozmeneným zložením, možno to bude pre vás lepšia alternatíva (samozrejme, že to platí aj v opačnom garde). Hovorím o prípravkoch Zerex Extralong a eJoy LONG – nemáte čo stratiť.

*Ak chcete primárne zlepšiť skôr erekciu s tabletkami tejto značky, tak k dispozícii je klasický Erexan – výživový doplnok pre mužov na zlepšenie kvality erekcie a zvýšenie libida.

 

Skúsenosti ostatných

Erexan Kontrol ešte nie je tak dlho na našom trhu aby si vytvoril stabilný okruh svojich fanúšikov. No každopádne potenciál k tomu má. Pár postrehov a skúseností od ostatných mužov som predsa len našiel (oficiálna stránka produktu, Heureka, diskusie a fórum na internete):

ℹ️ Erexan Kontrol… a problém vyriešený

„…môj problém spočíval v tom, že som sa vždy pri mojej priateľke veľmi rýchlo urobil. Do minúty som bol vždy hotový, ale potom som na internete našiel info o Erexan Kontrol a objednal som si. Problém je už vyriešený a som veľmi rád, takže vďaka…“ (Fabián)

ℹ️ …treba skúsiť

„…u mňa problémy s erekciou a so sexom všeobece začali keď som mal 50, so ženou stále aktívne sexuálne žijeme a nemienim sa toho len tak vzdať. Skúšal som viac prírodných prípravkov zerex, erex24, elixirman, clavin a erexan. Erexan bol zatiaľ najlepší, aj keď neboli to žiadne zázraky. Treba to užívať nejaký čas, kým to začne skutočne dobre fungovať. Teraz mi lepšie stojí, dlhšie vydržím, celkovo lepší pocit pri sexe. Treba skúsiť….“ (Pavel)

Najčastejšie otázky

Myslím si, že po prečítaní tejto recenzie vám môže v hlave skrsnúť ešte pár otázok. Aj na to som myslel a na základe najčastejších dotazov týkajúcich sa obdobných prípravkov som zostavil tie najčastejšie (univerzálne platné) s mojimi originálnymi odpoveďami:

❓ Ako je to s alkoholom pri užívaní Erexan Kontrol?

Výrobca toto pri svojej značke Erexan, vrátane Erexan Kontrol, nešpecifikuje. No je známe, že alkohol stojí za rôznymi poruchami v sexuálnej oblasti – problém s erekciou, problém dospieť k orgazmu a ďalšie. Ja osobne popri užívaní tabletiek na podporu erekcie, výdrže a libida nikdy alkohol nekonzumujem a odporúčam to i vám.

❓ Ako dlho Erexan Kontrol pôsobí?

Je to individuálne, ale všeobecne by ste mali mať s jednou dennou dávkou o podporu postarané na celú noc.

❓ Môže sa tento prípravok užívať dlhodobo?

Môže, dokonca je to lepšie ako si ho dať len občas. Takisto platí, že pri dlhodobejšom užívaní sa v tomto prípade nemusíte obávať žiadnych negatívnych vedľajších účinkov. Erexan Kontrol totiž neobsahuje žiadne škodlivé látky, nič “nekalé” sa vo vašom tele nehromadí a nezaťažuje ho. To znamená, že v ňom nenájdete žiadne pridané farbivá, konzervanty ani známe alergény.

❓ Môže sa Erexan Kontrol kombinovať s inými prípravkami značky Erexan?

Môže, teda ak chcete dosiahnuť maximálnu sexuálnu výkonnosť. No na druhú stranu, nieže vás napadne užívať všetky produkty naraz každý deň. Nielenže dostanete do tela nadmieru účinných látok, ktoré potom telo ako prebytočné rýchlo vylúči, riskujete aj zvýšený výskyt nežiadúcich účinkov (problémy s tráviacim ústrojenstvom, bolesť hlavy, nevoľnosť a podobne).

❓ Ako je to s dodaním doplnku z oficiálnej stránky Erexanu, je to diskrétne?

Je to úplne diskrétne, výrobca dbá na súkromie svojich klientov a objednané tabletky balí do špeciálnych mäkkých prepravných obalov, ktoré nemajú žiaden reklamný polep ani nie sú označené názvom eshopu.

 

Erexan Kontrol a moje zhodnotenie na záver

Na záver recenzie pridám ešte stručné zhodnotenie prípravku z môjho pohľadu. Erexan Kontrol je výživový doplnok, ktorý má za úlohu hlavne predĺžiť pohlavný styk a oddialiť vyvrcholenie v súbehu s posilnením erekcie a sexuálneho apetítu. A to sa mu aj podarilo – čo môžem povedať aj na základe vlastných skúseností. Upozorňujem však, že je to výživový prírodný doplnok a teda ako taký bude mať na každého muža iný účinok (intenzita, trvanie…). Erexan Kontrol je tak vhodný najmä pre tých, ktorí chcú posilniť svoju výdrž a sexuálnu kondíciu skôr prirodzenejšou cestou ako užívaním syntetických látok.

Ako vybrať správny Erexan

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Erexan, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

 • na okamžitú podporu erekcie (modrý) Erexanpozri recenziu
 • na predčasnú ejakuláciu (žltý) Erexan Kontrol
 • na dlhodobú podporu libida a mužnosti (zelený) Erexan Stabilpozri recenziu

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • podpora erekcie a libida
 • pre mužov s príliš rýchlym vyvrcholením
 • na okamžité použitie do 60 minút
 • registrovaný ako doplnok stravy

Nevýhody

 • individuálne účinky
 • relatívne vyššia cena
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Erexan Kontrol - výživový doplnok na predĺženie pohlavného styku a na podporu erekcie.

3.8

Erexan Kontrol

✅ Cena: 29,90 €
✅ Balenie: 30 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Chcem Erexan Kontrol Erexan.sk
Vývoj ceny Erexan Kontrol

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 kapsúl
eJoy LONG
eJoy Long
➡️ prírodný prípravok na oddialenie vyvrcholenia
✅ overená značka
✅ pre dlhší styk so stabilnou erekciou a viac pôžitku
✅ bonus: viac chuti na sex + energie
✅ prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov
✅ určený pre všetkých mužov bez rozdielu veku (18+)
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

27,90 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.