Tabletky na oddialenie ejakulácie

Tabletky na oddialenie ejakulácieTabletky na oddialenie ejakulácie sú naozaj výborný spôsob ako ešte viac zvýrazniť svoj výkon v posteli. A dvojnásobne to platí, ak nie ste spokojní s dĺžkou svojho styku a trápi vás predčasná ejakulácia. Ak nechcete siahnuť rovno po liekoch z kategórie antidepresív, ktoré sú na recept, a ktoré vám môže predpísať iba lekár, tak prírodné tabletky sú tou najvhodnejšou alternatívou. Samozrejme najlepšie v kombinácii s vhodnými režimovými opatreniami.

Predčasná ejakulácia či vyvrcholenie trápi množstvo mužov, ktorí nemajú ešte toľko sexuálnych skúseností a teda mladších, no i starší páni vedia oceniť, keď ich ejakulácia príde o čosi neskôr ako zvyčajne (pre ešte lepšie potešenie partnerky). Za problémami v tejto oblasti stoja ako psychologické, tak i niektoré fyziologické príčiny. Ako to riešiť? Prečo teda v takomto prípade možno s dôverou siahnuť po overených tabletkách na predčasnú ejakuláciu? Pretože práve takáto prírodná alternatíva dokáže bezpečne a bez väčšieho rizika vedľajších účinkov riešiť v podstate akékoľvek problémy s ejakuláciou, pomôcť erekcii, zabezpečiť lepšiu výdrž a sexuálny apetít… Samozrejme v rámci reálnych možností výživových doplnkov.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na oddialenie ejakulácie – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoy LONGZerex Extralong a ✅ Erexan Kontrol.

Ejakulácia – čo to vlastne je a jej význam

Aby sme si vedeli viac priblížiť problém zvaný prirýchla ejakulácia, musíme si najprv niečo povedať o samotnej ejakulácii. Čo to vlastne je? Ejakulácia je vlastne najviditeľnejší prejav mužského orgazmu. V drvivej väčšine prípadov ide o súbežné javy, čiže ejakulácia = orgazmus a opačne (až na unikátne výnimky ako je suchý orgazmus napríklad). K ejakulácii dochádza priemerne do 4 až 10 minút po vniknutí penisu do pošvy a jeho stimulácii. Pri ejakulácii potom dochádza k vystreknutiu semena/ejakulátu z penisu.

Je to mozgom riadený dej, pričom signál na vyvrcholenie aktivuje svaly semenovodov a panvového dna, ktoré sa následne stiahnu a vypudia jednotlivé zložky ejakulátu z pohlavných žliaz do močovej trubice kde sa zmiešajú. Takisto sa uzavrie jej vstup, aby sa semeno dostalo von z tela a nie späť do močového mechúra (retrográdna ejakulácia). Po ejakulácii dochádza automaticky k potlačeniu schopnosti dosiahnuť erekciu. U každého muža je to však inak, niekto môže byť pripravený za niekoľko minút, iný za pár hodín…

Ejakulácia je dôsledok sexuálnej stimulácie počas súlože, pri masturbácii, ale existuje aj neriadená spontánna ejakulácia v spánku (polúcia).

➡️ Význam ejakulácie

Význam ejakulácie je jednoznačný. Dopraviť mužské spermie k vajíčku a oplodniť ho. Nič viac a nič menej. A keďže tiež platí už spomínaná premisa, že ejakulácia = mužský orgazmus, znamená to aj, že zmysel ejakulovania môžeme nájsť aj v tejto malej potešiteľnej chvíľke slasti.

 

Najčastejšie problémy s ejakuláciou a ich príznaky

Pri problémoch s ejakuláciou sa jedná o tieto základné typy porúch:

 • predčasná ejakulácia (viac si o nej povieme o čosi neskôr)
 • krv v ejakuláte – alebo inak hematospermia môže mať niekoľko príčin (zápaly či vnútorné poranenia a preťaženia ciev, alebo problém s prostatou, prejavuje sa krvou v ejakuláte, ktorá má červenú až hnedastú farbu, prípadne sa jedná o prítomnosť tenkých krvavých žiliek až chuchvalcov
 • slabá ejakulácia – v tomto prípade sa najčastejšie jedná o problém so svalovými kontrakciami (slabý výstrek), nedostatočnou činnosťou prostaty alebo so zníženým libidom
 • silná ejakulácia – problém v tomto prípade spôsobuje vysoká hladina testosterónu a prípadne aj nesprávna činnosť svalstva a močového ústrojenstva počas ejakulácie
 • retrográdna ejakulácia – alebo inak spätná ejakulácia je porucha, pri ktorej síce dochádza k výronu ejakulátu, ale ten smeruje nazad do močového mechúra, ide teda o stav, kedy muž pri vyvrcholení nemá žiaden ejakulát (prípadne len minimálne množstvo)
 • retardovaná ejakulácia – alebo inak oneskorená ejakulácia je zapríčinená najskôr rôznymi fyziologickými príčinami, ktoré dokážu semenu zabrániť či spomaliť priechod zo semenníkov a nadsemenníkov cez prostatu až do močovej trubice
 • bolestivá ejakulácia – jedná sa často o následok nejakej choroby, či sekundárny prejav vedľajších účinkov užívaných liekov, to znamená infekcie spodných močových ciest, zápal či iné ochorenie prostaty (zväčšená prostata, rakovina prostaty), zápalu či atrofie semenníka

➡️ Predčasná ejakulácia

Predčasná alebo rýchla ejakulácia je jedna z foriem sexuálnej dysfunkcie. Za predčasnú sa považuje vtedy, ak muž dospeje k orgazmu s ejakuláciou už do jednej minúty (1-2 minúty oficiálne)* od momentu vniknutia penisu do vagíny. Je celkom častá a aspoň raz sa vyskytne minimálne u jedného muža z troch vo veku od 18 do 59 rokov.

Samotná lekárska diagnóza sa dá presne určiť až potom, čo sa do úvahy zoberú aj iné faktory, ktoré za prirýchlym ejakulovaním môžu stáť tiež. Napríklad, že predčasná ejakulácia je dôsledok dlhšej sexuálnej abstinencie alebo prejavom zvýšenej nervozity, tlaku a stresu vyvolaného strachom zo zlyhania… Predčasná ejakulácia môže byť primárna – to znamená celoživotná (problém od svojho prvého sexuálneho zážitku), alebo sekundárna – to znamená získaná, že istú dobu nebolo badať žiadne príznaky a problémy s ejakuláciou, no postupne sa porucha vystupňovala a rozvinula do nežiadúcich rozmerov.

*Koľko je tak akurát? Normálna doba pohlavného styku až do vyvrcholenia je v priemere 7 minút. Muži s reálne diagnostikovanou poruchou predčasnej ejakulácie to „dajú“ priemerne už do 2 minút.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky na oddialenie ejakulácie – u mňa osobne účinkovali najlepšie: ✅ eJoy LONGZerex Extralong a ✅ Erexan Kontrol.

Všetko o predčasnej ejakulácii

💡 Všetko o predčasnej ejakulácii:

💡 TIP na produkt - Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk

 • prémiový výživový doplnok určený na predĺženie styku
 • pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
 • pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
 • s rýchlym nástupom účinku
 • komplexné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny
 • priaznivý pomer cena / kvalita
 • známy a overený produkt, s ktorým majú muži množstvo pozitívnych skúseností

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Najčastejšie príčiny predčasnej ejakulácie

Rýchla ejakulácia môže byť dôsledkom psychických alebo fyziologických príčin, alebo aj kombináciou oboch faktorov. Niektoré z nich môžu mať len prechodný charakter, iné sú trvácnejšie.

➡️ Psychické príčiny rýchlej ejakulácie

Psychický stav muža sa na predčasnej ejakulácii dokáže podieľať naozaj celkom významne. Ide o prílišné obavy, zníženú sebaúctu, prípadne patologický strach napríklad v dôsledku sexuálneho zneužívania v minulosti. Na predčasnom vyvrcholení sa môžu podieľať aj:

 • obavy z priskorej ejakulácie, hanba a pomyselné poklesnutie v očiach partnerky
 • citové problémy a prípadná nespokojnosť vo vzťahu
 • obavy z neuspokojenia
 • depresie, stres

➡️ Fyziologické príčiny

Menej často sa na rýchlom vyvrcholení podieľajú aj fyziologické príčiny. Napríklad sa na ňom môže podieľať aj erektilná dysfunkcia. Ako? Tak napríklad muž trpiaci touto poruchou erekcie sa snaží čo najskôr vyvrcholiť z obavy, že stoporenie neudrží na dostatočne dlhú dobu. Takisto však o môže ísť o poruchy týkajúce sa hormonálnej hladiny ako napríklad abnormálne vysoký testosterón a s tým súvisiace vysoké libido, prípadne aj zvýšená tvorba neurotransmiterov či dôsledok ochorenia prostaty alebo močových ciest. Z ďalších skôr raritných príčin ešte spomeniem vrodenú citlivosť na sexuálnu stimuláciu, krátku uzdičku na spodnej strane žaluďa (frenulum breve), či chronický, prípadne akútny zápal žaluďa či predkožky.

 

Ako zlepšiť ejakuláciu – moje vlastné skúsenosti

Predčasná ejakulácia je stav, ktorý sa celkom dobre dá riešiť aj “domácimi” metódami. Teda okrem vážnejších fyziologických príčin rýchlej ejakulácie, kedy je nevyhnutný zásah lekára. Čo všetko môžete spraviť pre oddialenie svojej ejakulácie? Celkom dosť. Napríklad obmedziť polohy pri sexe, o ktorých viete, že to na vás príde prirýchlo, môžete sa viac venovať napríklad predohre či iným sexuálnym praktikám ako je klasická penetrácia. Môžete siahnuť po najrôznejších znecitlivujúcich géloch, krémoch, lubrikantoch, skúsiť hrubšie kondómy, alebo aj prírodné tabletky priamo určené na pomoc s rýchlym ejakulovaním…

Poďme sa na to pozrieť spolu, aj na základe mnohoročných vlastných skúseností ako si predĺžiť „zábavu“, viem dobre v tomto poradiť aj ja:

➡️ Životospráva

Na začiatok celkom postačí ak sa začnete sa zdravšie stravovať a potlačiť prípadné zlozvyky ako fajčenie a pitie alkoholu. Zbavte sa čím skôr nadbytočných kilogramov – nadváha a obezita sú totiž najväčší zabijaci zdravého pohlavného života. Poobzerajte sa napríklad aj po potravinách so zvýšeným obsahu zinku ako hovädzie mäso, jogurty, tekvicové semienka a ďalšie (alebo siahnite po kvalitných výživových doplnkoch). Podporíte tak lepšiu tvorbu testosterónu napríklad (pozri aj potraviny na podporu testosterónu) a tým aj svoju ejakuláciu.

➡️ Sexuálne praktiky

Sexuálne praktiky sú tiež pomerne jednoduchý spôsob ako na oddialenie vyvrcholenia. Stačí vybočiť zo stereotypu a začať sa hrať a skúšať. Existuje viacero metód, ktoré sú už vyskúšané a po získaní praxe aj veľmi efektívne. Napríklad štart-stop metóda (vedecky potvrdená takzvaná technika Masters-Johnson), kedy sa penis stimuluje ručne až dovtedy, kým muž necíti, že to naňho už prichádza a vtedy s tým rýchlo skončiť. Stačí tak spraviť 3-4 x a okrem toho, že pravidelným „cvičením“ oddialite ejakuláciu, dosiahnete aj oveľa intenzívnejší orgazmus.

➡️ Masturbácia

Onanovanie pred stykom je jednou z možností ako predísť rýchlemu sklamaniu. Masturbácia však určite nie je riešením pre všetkých mužov. Ak by malo ísť len o nadbytok sexuálnej energie a viete, že za pár hodín bez problémov zvládnete klasický pohlavný styk, tak prečo nie. Ostatní sa musia spýtať sami seba, ako dlho im trvá regenerácia po takomto “športovom” výkone, aby to zas pre zmenu nedopadlo hanebne s ich erekciou.

➡️ Pevná vôľa a mentálna príprava

Skúste zvládnuť oddialenie ejakulácie správnou mentálnou prípravou. Naozaj sa to dá, stačí mať len pevnú vôľu a tréning. Ak sa na to necítite, môžete využiť služby špecialistu (kouča) – sexuológa, ktorý je zameraný na prácu s telom. Takzvaný “Sexological bodyworker“ je vlastne akýsi sprievodca erotikou, ktorý pomáha jednotlivcom, párom a skupinám prehlbovať ich telesné prežívanie. Pracuje v oblasti intimity, partnerských vzťahov, osobnej transformácie, liečenia, prehlbovania a skúmania duchovného rozmeru sexuality.

➡️ Cviky

Verte alebo nie, ale jedným z najúčinnejších spôsobov ako spomaliť prirýchle ejakulovanie sú aj špeciálne cviky zamerané na posilnenie takzvaného PC svalstva. To je sval, vďaka ktorému zadržíte močenie, tak prečo nie aj ejakuláciu? Najznámejšie cvičenia z tohto druhu sú Kegelove cviky, ktoré vyvinul americký gynekológ A. Kegel. Neočakávajte však okamžité zlepšenie, reálne sa váš styk predĺži tak za niekoľko týždňov až mesiacov, avšak zaručene a prirodzenou cestou.

➡️ Znecitlivujúce krémy a gély

Použiť môžete aj niektorý z množstva špeciálnych znecitlivujúcich gélov či krémov. Funguje to tak, že si 10-15 minút pred sexom nanesiete malé množstvo prípravku na žaluď. Takto sa zníži jeho citlivosť a pohlavný styk môže trvať dlhšie. Na druhú stranu otázka je, čo to spraví s vašim vzrušením. Odporúčam skôr pre mladšie ročníky. Pozor, niektoré pôsobia aj na pohlavné orgány partnerky a môžu mať aj vedľajšie účinky ako mierna bolesť, mierne pálenie a dočasnú stratu citlivosti.

➡️ Kondómy

Znecitlivenie vášho penisu a tým pádom aj oddialenie ejakulácie môžete dosiahnuť použitím kondómu z hrubšieho latexu. Niektorí to skúšajú rovno s dvoma naraz. O ne-pohodlnosti takéhoto spôsobu však nepochybujte. Plus, na trhu existujú aj kondómy, ktoré obsahujú znecitlivujúce látky.

➡️ Bylinky na ejakuláciu

Existujú bylinky, ktoré dokážu prispieť k lepšej psychickej rovnováhe (pri predčasnej ejakulácii je to naozaj podstatný faktor), posilniť zároveň aj erekciu a ostatné sexuálne funkcie. Asi najznámejším v tomto smere je Ženšen, ktorý je súčasťou všetkých kvalitných prípravkov na oddialenie ejakulácie. Ajurvéda zas v tomto smere priznáva účinky rastlinám ako Šafran či takzvaná Zamatová fazuľka (Mucuna pruriens).

➡️ Tabletky na oddialenie ejakulácie

Všetky doteraz spomenuté spôsoby a metódy na oddialenie vyvrcholenia viac menej fungujú. Ja mám však v tomto smere najlepšie skúsenosti s prírodnými tabletkami. Tie dokážu reálne pomôcť predĺžiť pohlavný styk a zlepšiť aj ostatné sexuálne funkcie. A to aj vďaka tomu, že ich zloženie je zamerané viac na komplexnejšie pôsobenie. Je pravda, že je nutné dlhodobejšie užívanie, no progres je zrejmý. Ak k tomu pridáte pár ďalších opatrení ako je správna životospráva, skúsite Kegelove cviky, či sa pohráte s partnerkou pri štart-stop metóde, tak úspech máte zaručený.

 

Princíp a účinky tabliet na predčasnú ejakuláciu

💡  Tabletky s prírodným zložením majú pri problémoch s ejakuláciou svoj význam. Neznamená to však, že to musí využiť každý, kto potrebuje pomoc. Určite to nie sú lieky, čiže ich účinnosť v tomto smere nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky napríklad na rýchlu ejakuláciu fungujú na princípe posilnenia libida a predĺžením erekcie.

Sú tabletky na oddialenie ejakulácie riešením?Plusom je ich prírodné zloženie, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych účinkov. Pomyselným mínusom zase to, že tieto tabletky musíte kombinovať aj s inými režimovými opatreniami (cviky, krémy, kondómy…) aby bol výsledný efekt – dlhšia súlož bez prirýchleho vyvrcholenia – čo najlepší. Tabletky sa dajú kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení sú zahrnuté mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybne podporné účinky ako na ejakuláciu a dĺžku styku, tak i libido, erekciu a potenciu všeobecne.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Striktne dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa oplatí užívať dlhšie a aj navzdory tomu, že pri niektorých z nich výrobca tvrdí, že stačí užiť iba 1-2 tabletky pred stykom. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov), že dlhodobejšie užívanie naozaj prináša v tomto smere svoje ovocie (optimálne 2-3 mesiace – podľa potreby).

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na oddialenie ejakulácie

💡 TIP na produkt - Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk

 • prémiový výživový doplnok určený na predĺženie styku
 • pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
 • pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
 • s rýchlym nástupom účinku
 • komplexné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny
 • priaznivý pomer cena / kvalita
 • známy a overený produkt, s ktorým majú muži množstvo pozitívnych skúseností

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - eJoy LONG
eJoy Long

 • prírodné tabletky na oddialenie vyvrcholenia prémiovej značky
 • sú určené nielen na predĺženie sexuálneho styku
 • ale aj na zlepšenie erekcie
 • a zvýšenie libida a chuti na sex
 • má ideálne komplexné zloženie (maca, tribulus, ženšen + aminokyseliny a vitamíny)

27,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Najčastejšie otázky

Na konci sa pozrieme na konkrétne tabletky, ktoré som osobne vyskúšal a hodnotil, no ešte predtým je potrebné, aby sme pozreli aj na najčastejšie otázky, ktoré majú muži v súvislosti s tabletkami na predčasnú ejakuláciu:

Prečo nie sú tabletky na predčasnú ejakuláciu na recept?

Existuje jeden liek, ktorý je určený na liečbu predčasnej ejakulácie s názvom Priligy. Na ten recept určite potrebujete a aj dôkladné lekárske vyšetrenie (pri predpoklade, že porucha je vážnejšieho charakteru). Ak máte pocit, že s rýchlejším vyvrcholením treba pohnúť, ale nie je to až také tragické, respektíve sa tak stane iba občas, tak v tom prípade máte k dispozícii už spomínané prírodné tabletky na oddialenie ejakulácie. A nie, nepotrebujete na ne žiaden predpis.

Sú tabletky na oddialenie ejakulácie bezpečné?

Kvalitné voľne dostupné prírodné prípravky určite áno. Výživové doplnky totiž podliehajú schváleniu a musia byť registrované Úradom verejného zdravotníctva. Takisto mnohé z nich prechádzajú rôznymi testami a skúškami v atestovaných laboratóriách.

Kde sa dajú kúpiť?

Tabletky na oddialenie ejakulácie sa dajú pohodlne kúpiť aj v lekárni a tiež prostredníctvom oficiálneho eshopu výrobcu. Tam máte dokonca istotu, že ich majú neustále na sklade a nezriedka aj vo výhodnejších baleniach a cene ako v iných obchodoch, kde môže byť umiestnený len základný variant prípravku.

Existuje záruka, že prírodné tabletky na ejakuláciu budú fungovať u každého v plnej miere?

Nuž u každého asi nie, pretože to dosť závisí aj od ostatných faktorov (vek muža, stupeň postihnutia, životospráva…). A takisto je pravda, že tabletky s prírodným zložením fungujú úplne na inom princípe ako jediné schválené liečivo na našom trhu pre diagnózu predčasná ejakulácia (Priligy s účinnou látkou na báze antidepresív – dapoxetínom).

Naozaj sa dá ejakulácia riešiť prírodnými tabletkami?

Dá, prípravky s prírodným zložením sa dajú dobre využiť ako prevencia nepriaznivého stavu, tak aj ako pomoc s akútnym problémom menej závažného charakteru. No nečakajte, napríklad ak ste doteraz ejakulovali do 5 minút, že sa to skokom zvýši na 10. To určite nie, no postupne sa k tomu môžete prepracovať aj s týmito tabletkami a vhodnými opatreniami, ktoré som spomínal už vyššie.

 

Tabletky na oddialenie ejakulácie, ktoré som osobne vyskúšal

Poďme sa teraz na záver konečne pozrieť na tabletky, ktoré som osobne vyskúšal na podporu mojej ejakulácie a oddialenie vyvrcholenia. Užíval som niekoľko značiek ako prostriedok na predĺženie pohlavného styku, aj ako prevenciu. S niektorými som bol spokojný viac, pretože boli kvalitnejšie, iné zase nefungovali celkom podľa mojich predstáv.

Ak premýšľate nad tým, že si podobný prípravok zaobstaráte, zamerajte sa pri ich výbere najprv na ich presný účel (upozorňujem vás, že podporné prípravky majú síce určitú mieru účinku, ale určite nemôžu byť náhradou odbornej liečby v prípade vážnejších stavov) a potom na niekoľko ďalších faktorov, ktoré spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. O čo ide?

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

Najlepšie tabletky na oddialenie ejakulácie

A ktoré tabletky ma najviac oslovili? Tu sú so stručným popisom spolu s cenou a odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 kapsúl
eJoy LONG
eJoy Long
➡️ prírodný prípravok na oddialenie vyvrcholenia
✅ overená značka
✅ pre dlhší styk so stabilnou erekciou a viac pôžitku
✅ bonus: viac chuti na sex + energie
✅ prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov
✅ určený pre všetkých mužov bez rozdielu veku (18+)
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

27,90 €
Chcem vedieť viac
12 kapsúl
Zerex Extralong
Zerex Extralong - recenzia na afrodiziakum.sk
➡️ určený na predĺženie styku
➡️ pre mladých mužov (18+) s problémami s predčasnou ejakuláciou
➡️ pre starších pre lepšiu výdrž a dlhší styk
✅ rýchly nástup účinku
✅ priaznivý pomer cena / kvalita
✅ známy a overený produkt
✅ množstvo pozitívnych skúseností
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

34,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Erexan Kontrol
Erexan Kontrol
➡️ doplnok stravy na predĺženie pohlavného styku a na erekciu
✅ podpora erekcie a libida
✅ pre mužov s príliš rýchlym vyvrcholením
✅ na okamžité použitie do 60 minút
✅ registrovaný ako doplnok stravy
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

29,90 €
Chcem vedieť viac

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!