Proerecta Prostate – tabletky s prírodným zložením pre lepšiu kondíciu prostaty, aké sú skúsenosti?

Vladimír Rejholec Recenzia 28. januára 2021 0
Proerecta Prostate
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Tabletky na prostatu
24,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Proerecta.com

Proerecta Prostate sú tabletky, ktoré vďaka bohatému a koncentrovanému prírodnému zloženiu majú podporovať správne fungovanie prostaty a močových ciest. Tento výživový doplnok je teda vhodný pre každého muža, ktorý dospel do veku, kedy ho prostata môže začať trápiť viac, a ktorý dbá na prevenciu. Ale aj pre toho, kto sa s problémami už potýka. Hoci nenahradí žiadnu liečbu (a nemá to ani v úmysle), rastlinné extrakty obsiahnuté v Proerecta Prostate majú reálne pozitívny vplyv, takže minimálne pomoc s častejším močením (napríklad aj v noci) môžete očakávať aj vy.

V tejto recenzii tabletiek overenej značky nájdete všetko čo potrebujete vedieť. To znamená presné zloženie Proerecta Prostate, vplyv obsiahnutých aktívnych látok na náš organizmus, výrobcom deklarované účinky, ale aj tie na základe reálnych skúseností s užívaním, prípadné vedľajšie účinky či obmedzenia v užívaní, dávkovanie, dostupné balenia, cena a kde sa dá kúpiť

doba testovania prípravku2 mesiace
prvé účinkycca po 2 týždňoch
na recept⛔️ NIE
zlepšenie stavu prostaty⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
prevencia problémov s prostatou a močovými cestami⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
zlepšenie stavu močového ústrojenstva⭐️⭐️⭐️⭐️
podpora potencie⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania
ZĽAVA: zadaj v objednávke kód proerectax10
✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
Proerecta - všetky varianty (aj pre ženy)Proerecta Prostate
Proerecta Klasik
Proerecta Long
Proerecta Shot
Proerecta Women
kvalitná alternatívaProstanax
Prostalex
Prostadyne

Proerecta Prostate – charakteristika, balenie a určenie

Proerecta Prostate je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu nemusíte očakávať žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás (okrem toho, ide tiež o produkt riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR). Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok bez potreby lekárskeho predpisu.

Všetky produkty značky Proerecta:

 • Proerecta Prostate – prírodný doplnok pre mužov na podporu vitality prostaty a močových ciest
 • Proerecta Klasik – okamžitá prírodná podpora erekcie
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora erekcie
 • Proerecta Shot – unikátny drink pre mužov na podporu erekcie pred stykom
 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy

➡️ Výrobca

Proerecta Prostate vyrába a u nás aj predáva česká spoločnosť eMarkest s.r.o. z Prahy. Tento doplnok výživy je vyrobený z kvalitných surovín podľa najvyšších štandardov výroby (GMP). Okrem prípravkov na posilnenie mužského a ženského sexuálneho zdravia je spoločnosť známa aj vďaka ďalšej prémiovej značke Blendea.

➡️ Balenie

Tabletky Proerecta Prostate sa nachádzajú v nepriehľadnej plastovej liekovke s etiketou s označením loga značky a počtu tabliet a návodom na použitie. Základné balenie obsahuje 60 kapsúl a vydrží na celé 2 mesiace nepretržitého užívania. Výsledný efekt užívania je lepší a výraznejší po každom ďalšom spotrebovanom balení (prípravok je určený na dlhodobé užívanie).

Proerecta Prostate má formu klasických priehľadných kapsúl z potravinárskej celulózy, ktoré sa užívajú orálne, stačí ich len prehltnúť a zapiť vodou. Po otvorení fľaštičky tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale.

 

➡️ Určenie

Proerecta Prostate je vhodná pre každého dospelého muža, ktorý dbá o svoju prostatu a chce podporiť jej kondíciu a chrániť ju. Pred čím? Tak napríklad aj pred takou „drobnosťou“ akou je príliš časté chodenie na záchod (aj v noci), či neúplné a prípadne aj bolestivé močenie…

💡 Maximálny efekt užívania tabletiek

Tabletky určite nezafungujú okamžite. Sú určené na dlhodobé užívanie, pričom dôležitá je aj pravidelnosť dávkovania. Účinné látky prírodného charakteru, ktoré Proerecta Prostate obsahuje, musia totiž v tele pôsobiť dlhšie, aby telo správne a adekvátne zareagovalo. Odporúčam teda vyskúšať rovno trojbalenie na pol roka, ktoré je aj cenovo najvýhodnejšie – pozri v eshope Proerecta.com.

Pár slov o prostate…, aby ste vedeli „s kým máte tú česť“

💡 Viac o prostate

Mužská prostataProstata (predstojná žľaza, či predstojnica), je malá žľaza, ktorá sa nachádza tesne pod močovým mechúrom každého muža. Obklopuje hornú časť močovej trubice a opiera sa o prednú stenu konečníka. Na jej zadnú časť sa pripájajú semenné mechúriky a semenovody, ktoré ňou prechádzajú a napokon ústia do močovej rúry. Jedná sa naozaj o veľmi dôležitý orgán mužskej vnútornej pohlavnej sústavy, pričom základnou úlohou prostaty je vylučovanie takzvanej prostatickej tekutiny – základnej zložky samotného ejakulátu.

Prostatická tekutina zlepšuje pohyblivosť spermií a podporuje ich životaschopnosť, pretože obsahuje látky, ktoré sú dôležité pre ich výživu i transport z tela von. Prostata má dôležitú úlohu aj pri samotnej ejakulácii. Tesne pred vyvrcholením totiž zvlhčuje močovú trubicu pre bezproblémový prechod ejakulátu. Takisto je dobré vedieť, že typická želatínová forma a biele zafarbenie ejakulátu je dôsledok prítomnosti takzvaného prostatického špecifického antigénu.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Proerecta Prostate obsahuje zmes dôležitých rastlinných extraktov, ktoré reálne dokážu prispieť k lepšej kondícii prostaty a močových ciest. Konkrétne je to Saw palmetto, Pygeum (africká slivka), Kurkuma, Žihľava, Cesnak a štandardizovaný extrakt z čierneho korenia (BioPerine®).

Proerecta Prostate - zloženie

Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Saw palmetto (Serenoa repens)

Základ zloženia prípravku Proerecta Prostate Saw Palmetto, či inak odborne slovensky Serenoa plazivá, je malá zakrslá americká palma, ktorá svojim významom však svoju drobnú výšku bohato prekračuje. Rodia sa na nej totiž unikátne plody – tmavočervené kôstkovice, ktoré obsahujú množstvo výnimočných aktívnych látok. Jedná sa napríklad o esterifikované mastné kyseliny (kyselina kaprylová, laurová, palmitová, olejová a ďalšie), triglyceridy, fytosteroly (napríklad β-sitosterol, stigmasterol, kampesterol, daucosterol), flavonoidy aj polysacharidy.

Aj vďaka nim je extrakt z týchto plodov s úspechom používaný pri najrôznejších problémoch s prostatou a močovým ústrojenstvom. Napríklad sa používa ako doplnok pri liečbe benígnej hyperplázie prostaty, konkrétne ako liek prvej voľby pri ľahkom až strednom stupni prostatických ťažkostí (zdroj informácií). Saw Palmetto inak tiež pozitívne vplýva na reprodukčnú sústavu, podporuje rast vlasov, vplýva na hladinu mužských pohlavných hormónov…

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Saw Palmetto – afrodiziakum, na prostatu, aj pre ženy.

➡️ Kurkuma dlhá (Curcuma longa)

Kurkuma dlhá je známa rastlina pôvodom z Južnej Ázie. Pre svoju ostrú a trochu štipľavú chuť sa používa ako korenie (možno ju poznáte aj ako indický šafran). Kurkuma je inak už oddávna súčasťou ajurvédy, ktorá ju využíva pri najrozmanitejších problémoch. Napríklad nervového a tráviaceho ústrojenstva, či pečene. Prínosom je aj pre naše kĺby, kardiovaskulárny systém i imunitu. Je výborný antioxidant, takže chráni telové bunky pred starnutím. V rámci tradičnej medicíny sa používa aj na zmierňovanie bolesti, pomoc pri zápaloch kĺbov, kože i svalov, k liečbe žltačky, pri menštruačných problémoch, kolikách aj nadúvaní…

A ako sa to týka prostaty? Kurkuma, a teda hlavne jej najdôležitejšia bioaktívna látka – kurkumín, má výrazné protizápalové účinky. Aj takto pomáha chrániť prostatu a močové cesty pred zápalmi (prevencia), nuž a zároveň prispieva k zmierneniu už existujúcich problémov.

➡️ Slivka africká (Pygeum Africanum)

Africká slivka (niekde známa aj ako „africká čerešňa“), je naozaj unikátna rastlina, či vlastne strom, pôvodom z exotického Madagaskaru a horských oblasti strednej a južnej Afriky. K terapeutickým účelom slúži kôra a v rámci tradičného liečiteľstva sa užíva doteraz ako liek na horúčku a maláriu, pri bolestiach žalúdka, chorobách obličiek. Ale aj na rýchlejšie hojenie rán, na podporenie chuti do jedla, a považuje sa aj za účinné afrodiziakum.

Čo sa týka vplyvu na prostatu, tak pygeum v ostatnom čase získava popularitu ako rastlinný „liek“ na zväčšenú prostatu aj zápal (alternatívny spôsob liečby, ktorý uvádzajú niektoré štúdie). Takisto však ako doplnok liečby slúži na lepšie vyprázdňovanie močového mechúra a prietok moču (zdroj).

➡️ Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica)

Pŕhľava dvojdomá, alias Žihľava, je známa liečivá rastlina, ktorá sa u nás využíva oddávna na podporu močových ciest a prečistenie organizmu (močopudný účinok). No má aj potvrdený priaznivý vplyv na prostatu (zdroj), takže to, že sa nachádza v zložení Proerecta Prostate je vlastne výborná správa.

Inak je známy aj jej priaznivý vplyv na obličky, na činnosť žlčníka a podporu tvorby žlče, má takisto výborné protizápalové a dezinfekčné schopnosti.

➡️ Cesnak kuchynský (Allium sativum)

V Proerecta Prostate sa nachádza aj extrakt z cesnaku. Ten je zaujímavý najmä z toho dôvodu, že obsahuje alicín, známe rastlinné „antibiotikum“, ktorý inak stojí aj za jeho charakteristickou štipľavou arómou. Inak je známy tým, že podporuje normálnu činnosť srdca, zdravú hladinu cholesterolu, ale aj normálne fungovanie imunitného systému a činnosť pečene.

➡️ BioPerine®

BioPerine® je vlastne ochranná známka štandardizovaných extraktov z plodov čierneho korenia (Piper nigrum). Takýto extrakt s vysokým obsahom piperínu (alkaloid) sa najčastejšie používa na podporu rýchlejšieho procesu látkovej výmeny a povzbudenie činnosti tráviacich enzýmov. Prispieva tiež k normálnej činnosti nervovej sústavy, dýchacieho systému, krvného obehu v jemných cievach a kapilárach, pomáha tiež udržiavať zdravie pokožky, či pečene.

Piperín má tiež schopnosť výrazne zvýšiť vstrebávanie a biologické využitie množstva živín a aktívnych látok.

 

Zloženie látok v 1 dávke Proerecta Prostate (1 kapsula)

látkamnožstvo
Serenoa plazivá - Saw Palmetto (Serenoa repens), extrakt250 mg
Kurkuma dlhá (Curcuma longa), extrakt250 mg
Africká slivka (Pygeum africanum/Prunus africana)50 mg
Pŕhľava dvojdomá - Žihľava (Urtica dioica), extrakt50 mg
Cesnak siaty (Allium sativum), extrakt25 mg
BioPerine®5 mg

Prídavné látky: stearan horečnatý (protispekavá látka, udržiava technologické vlastnosti zmesi), HPMC – kapsula rastlinného pôvodu, takže je vhodná aj pre vegetariánov či vegánov (základ tvorí hydroxypropylmethyl celulóza/potravinárska celulóza)

 

Účinky Proerecta Prostate

Prípravok má podľa výrobcu pozitívne účinky vo viacerých oblastiach týkajúcich sa mužského urogenitálneho traktu. Toto sú jeho najpodstatnejšie účinky v skratke:

 • podpora normálnej funkcie prostaty
 • podpora normálnej funkcie mechúra, obličiek a močových ciest
 • podpora normálnej funkcie krvného obehu a reprodukčnej sústavy

Toto sú najvýznamnejšie účinky Proerecta Prostate trochu podrobnejšie:

💕 Vitálna prostata

Normálna funkcia prostaty je primárna oblasť pôsobenia Proerecta Prostate. K tomuto smeruje aj špeciálne nakombinované zloženie prípravku, v ktorom hrajú prím extrakty z dvoch exotických no overených rastlín saw palmetto a africká slivka, v kombinácii s našimi tradičnými liečivkami pŕhľavou a cesnakom (+ kurkuma).

Prevencia je dôležitá a práve Proerecta Prostate má v tomto smere aj vďaka spomínanému zloženiu naozaj čo ponúknuť. V kombinácii s niektorými vhodne zvolenými režimovými opatreniami (životospráva, obmedzenie alkoholu a dráždivých jedál) sa počiatočné príznaky problémov s prostatou (zápal, nezhubné zväčšenie) neobjavia tak nečakane. V prípade, že nekomfort iba začína (nutkanie na močenie, častejšie aj nočné močenie…) – aj vtedy má užívanie prípravku samozrejme zmysel. No je to tiež najideálnejší čas, kedy konečne navštíviť lekára špecialistu – urológa.

💡 *Benígne zväčšenie prostaty – v čom je vlastne problém?

Zväčšená prostata

Zväčšená prostata

Predstavte si, že rukou priškrcujete záhradnú hadicupodobne aj zväčšená prostata zviera močovú trubicu. Prietok moču znižuje, pričom dochádza ku nepríjemným komplikáciám s vyprázdňovaním. Močový mechúr sa preto viac namáha a jeho steny postupne hrubnú… Časť moču v ňom potom zvykne zostávať a na problém je hneď „zarobené“. Infekcia močových ciest a obličiek, nezriedka aj močové kamene.

Problémy s močením sú naozaj nepríjemné. K tomu však prirátajte ešte negatívny vplyv na potenciu muža. Tvorba ejakulátu sa obmedzuje ako po kvantitatívnej, tak i kvalitatívnej stránke. Šokovať môže dokonca aj bolesť pri erekcii – najintenzívnejšie pri vyvrcholení. Starostlivosť o prostatu aj preventívne preto vôbec netreba zanedbávať.

👍 Čítaj viac o tomto probléme na ❤️Afrodiziakum.sk: Zväčšená prostata (hyperplázia prostaty) – všetko čo potrebujete vedieť

 

💕 Močová sústava

Okrem prostaty sa užívanie Proerecta Prostate samozrejme vyplatí aj pre podporu normálnej funkcie močového ústrojenstva (močových ciest, mechúra i obličiek). To má na starosti najmä pŕhľava a jej močopudné prečisťujúce účinky, ale takisto nezaostávajú ani jej ďalší rastlinní kolegovia pygeum a saw palmetto.

Najväčší efekt prinesie dlhodobé užívanie tabletiek, aj z toho dôvodu môžete rátať skôr s podporou prevencie voči prípadným ťažkostiam ako boj s akútnymi problémami – ten prenechajte radšej na lekára (a nie na výživový doplnok).

 

💕 Reprodukčná sústava, libido

Keďže prostata je neoddeliteľnou súčasťou reprodukčného systému (tvorba ejakulátu sa bez nej veru neobíde), tak je zrejmé, že jej podporou získavate „body“ aj pre svoju potenciu. A čo sa týka libida, teda nášho sexuálneho apetítu, tak to v rámci zloženia Proerecta Prostate podporuje hlavne overené afrodiziakum saw palmetto, ale aj africká slivka, či kurkuma.

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Výhodou užívania prírodných prípravkov ako je Proerecta Prostate je nepochybne aj to, že pri tom nehrozí takmer žiadne riziko negatívnych vedľajších účinkov. Proerecta patrí v tomto smere naozaj medzi spoľahlivého výrobcu, preto ťažkosti v tomto smere naozaj nemusíte očakávať. Ale samozrejme treba rátať s možnou alergickou reakciou na niektorú zo zložiek prípravku.

Tiež sa na začiatku pri citlivejších jedincoch môžu objaviť mierne problémy s trávením, ktoré sú vlastne dôsledkom príjmu nových látok vo vyššej koncentrácii. Organizmus si však veľmi na ne zvykne a ťažkosti rýchlo ustupujú. V prípade ak by náhodou problémy pretrvávali (vrátane prípadnej alergickej reakcie), užívanie prípravku prerušte a o prípadnom ďalšom užívaní sa porozprávajte so svojim lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Pri užívaní prípravku neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku (beriete napríklad nejaké lieky na predpis) neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Čo sa týka kontraindikácií, tak Proerecta Prostate nie je určený deťom a tiež ženám (hlavne tehotným a dojčiacim). Takisto, ak trpíte niektorým z ochorení prostaty či močových ciest*, preberte možnosť užívania tohto doplnku najprv so svojim lekárom.

*Proerecta Prostate nie je liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa teda nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Proerecta Prostate by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom (nepoškodenom) balení. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby tabletky už určite neužívajte.

 

Kde kúpiť Proerecta Prostate: jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Proerecta Prostate sa u nás predáva zatiaľ iba prostredníctvom oficiálneho eshopu na internete. Výrobca to obhajuje tvrdením, že práve takto sa ušetria náklady na prevádzku kamenných predajní a cena tabletiek tak zostáva na priaznivej úrovni. V lekárni ho teda budete hľadať márne (ani Dr. Max, ani Pilulka, Benu, Vaša Lekáreň, Schneider, Apotheke, PLUS lekáreň a ďalšie tieto tabletky v ponuke nemajú…).

Najpohodlnejšie so zárukou 100%-nej originality si ho teda zaobstaráteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Proerecta Prostate
Proerecta Prostate
 • tabletky na podporu vitality prostaty a močového ústrojenstva
 • aj podpora normálnej funkcie krvného obehu a reprodukčnej sústavy
 • koncentrované a bezpečné bylinné zloženie
 • určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok dostupný bez predpisu a vyšetrenia u lekára
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou – zadajte proerectax10
24,00 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Tabletky Proerecta Prostate sú momentálne dostupné v troch baleniach

 • 💊 základné balenie za 24,00 € (60 kapsúl) na 2 mesiace užívania – 1 kapsula/denná dávka: 0,40 € – (pozri v obchode)
 • 💊 najvýhodnejšie balenie za 48 € a 180 kapsúl (2 balenia + 1 zadarmo) na 6 mesiacov užívania – 1 kapsula/denná dávka: 0,27 €, 1 balenie v prepočte vychádza na 16 €
 • 💊 najväčšie balenie za 68 € a 240 kapsúl na 8 mesiacov užívania – 1 kapsula/denná dávka: 0,28 €, 1 balenie v prepočte vychádza na 17 €

Odporúčam ísť zlatou strednou cestou a na začiatok vyskúšať k tomu aj cenovo najvýhodnejšie ✅ 3-balenie na overenie jeho účinkov (2 + 1 zdarma), kde vás jedno balenie vychádza len na 16 € a máte ho presne na celých šesť mesiacov užívania.

➡️ Zľavy a akcie

Proerecta je u nás už zavedená a dôveryhodná značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu priamo výrobcu máte možnosť využiť aj niektorú z akcií a zliav, ktoré často ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €
 • bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: ZĽAVOVÝ kupón – zadaj do objednávky: proerectax10

Ako kúpiť a objednať

V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Postup pri objednávke je v podstate rovnaký ako v iných  obchodoch na internete. To znamená, že si vyberiete balenie (1, 3-, alebo 4-balenie), zadáte adresu doručenia a vaše osobné údaje, vyberiete spôsob platby – bankový prevod alebo dobierka spoplatnená 1 € a spôsob dopravy (osobný odber alebo kuriér). Ešte sa presvedčíte či ste všetky kolónky vyplnili správne a môžete odoslať.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 2 €, expresný kuriér vám balík doručí na zadanú adresu do 2 pracovných dní, pričom predtým Vás informovať na vami zadanom telefónnom čísle
Kuriér DHL – cena: 2 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 2 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už aj v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 500 výdajných miest

 • súčasťou zásielky je aj zľavový kód na ďalšie nákupy
 • daňový doklad / faktúra vám príde na mail, spolu s so sledovacím číslom vašej zásielky, takže budete vždy vedieť v akom stave je vaša objednávka, či kde sa práve nachádza a kedy k vám dorazí
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom, zabalená v nepriehľadnom obale (biela bublinková obálka) a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť eMarkest
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 2-3 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Proerecta Prostate

Tabletky Proerecta Prostate sa užívajú pravidelne každý deň. Najlepšie bude keď si stanovíte jeden stabilný čas, v ktorý ich budete pravidelne užívať, napríklad 1 tabletku ráno (alebo večer) najlepšie po jedle.

Proerecta Prostate - dávkovanie a ďalšie informácie

Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊 1 kapsula denne – odporúčaná denná a zároveň maximálna dávka
 • kapsuly sa užívajú vcelku, pričom ich nezabudnite zapiť dostatočným množstvom vody
 • odporúčaná doba užívania Proerecta Prostate sú minimálne 2 mesiace (teda 1 balenie)
 • výsledný efekt užívania závisí potom tiež od veku, zdravotného a psychického stavu muža

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov. Ak náhodou tabletky zabudnete užiť, nič vážne sa nestalo, pokračujte ďalej normálne v štandardnom dávkovaní.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • obsahuje overenú kombináciu rastlinných extraktov
 • priaznivý vplyv na kondíciu a vitalitu prostaty a močový trakt v dlhodobom horizonte
 • podpora potencie a normálnej funkcie reprodukčnej sústavy
 • pri užívaní prípravku nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky – je teda vhodný na dlhodobé užívanie
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (1 tabletka denne bez výnimky a zložitej schémy)
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • prípravok je voľne dostupný bez receptu a vyšetrenia u lekára
 • dôveryhodná prémiová česká značka Proerecta
 • garancia vrátenia peňazí (za každé neotvorené balenie)
 • tabletky sú v oficiálnom eshope vždy skladom a po objednávke sa okamžite odosielajú
 • priaznivá cena

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Proerecta Prostate

Starostlivosť o prostatu nie je len o tom, že: ach roky utekajú a prostata sa nezadržateľne zväčšuje… omyl. Náležitá opatera tohto takmer úplne neviditeľného orgánu je nevyhnutnosť aj z iného pohľadu. Prostata totiž tvorí podstatnú súčasť našej potencie, keďže bez nej by z ejakulátu chýbalo asi 30% z jeho celkového objemu. Prostatická tekutina, lebo tak sa jej oficiálne hovorí, je akýmsi nosičom a výživou pre spermie. Zdravá a vitálna prostata = vyššia šanca na počatie dieťaťa. A mimo to sa jedná o mužský bod G, ktorý sa dá stimulovať (napríklad aj pri masturbácii) a problém by to všetko znemožňoval.

Proerecta Prostate - 60 kapsulí

Tak toto všetko mi prebehlo mysľou, keď som Proerecta Prostate dostal do ruky na vyskúšanie. Ako zodpovedný muž, ktorý sa vekom približuje k obdobiu kedy prostata zvykne robiť problémy, som takúto prírodnú prevenciu len a len uvítal. Za dva mesiace, počas ktorých som prípravok užíval, som nepocítil žiadne vedľajšie účinky – prvý bod k dobru. Nevyskytol sa žiaden problém čo sa týka močového ústrojenstva a to hovorím o zimnom období (zvykne ma vtedy občas „prefúknuť“ a vtedy som na záchode častejšie ako obvykle) – druhý bod. A samozrejme ani náznak problémov s prostatou – bod tretí. A pre mňa po dvoch týždňoch užívania prípravku aj bonus navyše – cítil som sa viac energicky, spokojne, partnerku v dobrom prekvapila aj moja väčšia chuť na sex…

Takže so svojou štartovacou dávkou Proerecta Prostate som bol naozaj spokojný a tento doplnok odporúčam každému mužovi, ktorý myslí dopredu a problémom radšej predchádza, ako by ich mal neskôr „krvopotne“ riešiť. Doslova za pár eur mesačne (pri najvýhodnejšom 3 balení to momentálne vychádza len na 16 €) je to minimum, čo pre svoj „neviditeľný“, no o to ešte viac dôležitejší, orgán môžete spraviť.

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Proerecta Prostate je ďalšia čerstvá novinka z portfólia overenej značky, takže tých skúseností od ostatných mužov niekde v rámci diskusných fór zatiaľ niet. No v priebehu času sa reakcie verím že spokojných mužov (a ich partneriek) určite objavia a dostanú priestor aj v tejto recenzii. Prípadne to budete priamo vy, kto napíše svoje skúsenosti s užívaním do komentárov pod článkom.

 

Čo by vás na Proerecta Prostate ešte mohlo zaujímať- FAQ, časté otázky

❓ Kto a kedy môže užívať Proerecta Prostate?

Plnoletí muži ideálne bez závažných chorôb prostaty, ktoré si inak vyžadujú odbornú liečbu. Čiže ak máte nepríjemný pocit v prostate, s močením je to horšie ako doteraz (častejšie, prerušované, pocit nevyprázdnenosti močového mechúra, či väčšia námaha, ktorú pri tom musíte vynaložiť…), tak Proerecta Prostate je možným riešením (pokojne aj po porade s urológom).

❓ Pre koho nie je vhodný?

Pre deti, mladistvých do 18 rokov a ženy. Prípravok nepotrebujú ani muži bez akýchkoľvek náznakov problémov s prostatou či močovou sústavou a nepatria do vyššej vekovej kategórie (45-50+). Doplnky totiž nemá veľký zmysel užívať, pokiaľ je človek úplne zdravý. Ak sa však práve u vás objavujú problémy priebežne aspoň párkrát do roka, tak po Proerecta Prostate siahnuť samozrejme môžete.

❓ Je Proerecta Prostate bezpečný prípravok? Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Pri tomto prípravku obavy z možných nežiadúcich vedľajších účinkov naozaj mať nemusíte a to ani pri odporúčanom dlhodobom užívaní. Prípravok totiž neobsahuje žiadne škodlivé látky, ani nič, čo by sa vo vašom tele zbytočne hromadilo a zaťažovalo ho.

❓ Proerecta Prostate a alkohol? A čo iné požívatiny?

Výrobca žiadne obmedzenia v tomto smere nespomína, no je známe, že alkohol je jeden z rizikových faktorov vzniku viacerých porúch prostaty. Čo sa týka potravín či stravy, tak spolu s prípravkom sa neodporúča konzumovať nezdravé ťažké jedlá, aby sa neznižoval účinok tabletky. A pri problémoch s prostatou sa tiež neodporúčajú žiadne štipľavé a dráždivé jedlá.

❓ Kedy sa prejavia prvé účinky?

Proerecta Prostate je prírodný výživový doplnok, takže je to dosť individuálne. Prvé náznaky zlepšenia sa môžu u niekoho prejaviť už v prvom mesiaci užívania (napríklad aj môj prípad), niekto zaznamená pozitívny posun až v druhom mesiaci, iný bude musieť počkať až kým neotvorí aj ďalšie balenie. Závisí to od zdravotného stavu a veku užívateľa.

❓ Dá sa Proerecta Prostate kombinovať s inými doplnkami na prostatu, prípadne liekmi?

Nevidím jediný dôvod, prečo by ste ho mali kombinovať s inými doplnkami na prostatu. Iba čo zbytočne potlačíte jeho účinnosť a budete riskovať možné vedľajšie účinky z dôvodu príjmu vysokej koncentrácie aktívnych látok. Čo sa týka kombinácie s liekmi, tak to je úplne v kompetencii vášho lekára – určite to s ním konzultujte ešte predtým ako doplnok začnete užívať!

❓ Dá sa Proerecta Prostate kúpiť v lekárni?

Už som to spomínal vyššie, ale rád zopakujem: prípravky značky Proerecta v lekárni nehľadajte. Výrobca preferuje skôr priamu cestu k svojim zákazníkom a prevádzkuje oficiálny eshop. Práve tam si originálne prípravky dokážete zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu s istotou, že ich vždy budú mať na sklade.

❓ Ako je to s dodaním doplnku z oficiálnej stránky Proerecta, je to diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané tabletky balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu (iba adresou odosielateľa: eMarkest s.r.o.).

 

Proerecta Prostate a moje zhodnotenie na záver

Proerecta Prostate je rastlinný doplnok výživy, takže očakávať, že vaše prípadné problémy s prostatou vďaka nemu zmiznú „šmahom ruky“ je naozaj nereálne. Ak chcete zistiť, čo sa s vašou prostatou, či močovými cestami, deje, navštívte v prvom rade urológa.

Proerecta Prostate - detail 3 kapsulí

V prípade, že nejde o nič závažné a chcete pre svoju prostatu to najlepšie čo môže príroda ponúknuť… Napríklad pre jej lepšie prekrvenie a tým pádom aj výživu, pre stimuláciu jej prirodzených funkcií, tak tabletky Proerecta Prostate v tomto smere patria medzi najkvalitnejšie u nás. Odporúčam na základe vlastných skúseností.

✅ TIP na záver: Ako vybrať správnu Proerectu?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Proerecta, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám…

♂ PRE MUŽOV:

 • Proerecta Klasik – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Proerecta Shot – shot/drink na jednorázové použitie, pre mužov (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, unikátna forma prípravku podporuje rýchlejší nástup účinku: „Energy drink” pre penis a erekciu (pozri recenziu)
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+, primárne 50+), komplexné zlepšenie nielen v intímnej oblasti života každého muža (pozri recenziu)
 • Proerecta Prostate – prírodné tabletky na podporu kondície a vitality prostaty a močových ciest

♀ PRE ŽENY:

 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy (pozri recenziu)

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • priaznivý vplyv na prostatu a močový trakt v dlhodobom horizonte
 • podpora potencie a normálnej funkcie reprodukčnej sústavy
 • overená kombinácia rastlinných extraktov
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Proerecta Prostate - prírodný doplnok pre mužov na podporu vitality a kondície prostaty a močového ústrojenstva.

4.0

Proerecta Prostate

✅ Cena: 24,00 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula denne

Chcem Proerecta Prostate Proerecta.com
Vývoj ceny Proerecta Prostate

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostanax
Prostanax
➡️ normalizovanie funkcie prostaty
➡️ optimálne fungovanie močovej sústavy
➡️ normálna reprodukčná schopnosť
➡️ podporuje rast vlasov
✅ vysoko koncentrované zloženie
✅ produkt na prírodnej báze
✅ laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

18,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
250 ml
Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
➡️ švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
✅ prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
✅ rýchlejšie vstrebávanie látok znamená aj rýchlejší nástup účinku
✅ originálne a koncentrované zloženie
✅ bez receptu
Prostadyne.sk - eshop

19,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Vladimír Rejholec

Som editorom niekoľkých tématických magazínov. Zaujíma ma tak technika, ako aj zdravý a aktívny životný štýl. Mám na starosti testovanie a vyhodnocovanie kvality produktov, pripravujem aj podrobné porovnania. Vediem redakciu Afrodiziakum.sk, vyberám témy, ktoré zaujímajú čitateľov a koordinujem tvorbu čo najkvalitnejších článkov.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.