Proerecta Long – kto povedal, že starší muži sú out? Recenzia tabletiek na erekciu, ktorá ich poteší

Peter Kacián Recenzia 29. januára 2021 0

Proerecta Long sú tabletky, ktoré majú za účel potešiť v spálni starších mužov. Prečo? Pretože ich zloženie je zamerané na dlhodobú podporu erekcie a sexuálnej kondície aj vo vyššom veku. To však neznamená, že po nich nemôžu siahnuť aj mladší, ktorí ocenia zvýšenie libida a tiež pre „snaživcov o dieťa“ na podporu ich plodnosti. Značka Proerecta sa na našom trhu už zdarne etablovala a spokojnosť s účinkami klasickej verzie, ktorá je určená na okamžitú pomoc predznamenáva, že veľmi podobne to dopadne aj s Proerecta Long (otestované – potvrdené!).

Čo všetko v tejto recenzii nájdete? Na začiatok presné zloženie týchto tabletiek a vplyv obsiahnutých aktívnych látok na náš organizmus. Pre koho sú určené vieme, no priblížiť si ich účinky viac myslím si, že nezaškodí. Dôležité informácie ako správne dávkovanie a užívanie, prípadné vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými prípravkami odporúčam takisto nevynechať. Podobne ako najdôležitejšiu časť recenzie – moje skúsenosti! Info kde tento prípravok dostať, v akom balení a cene je dostupný je už „len“ pomyselná čerešnička na torte.

doba testovania tabletiek1 mesiac
prvé účinkyuž po 1. týždni
na recept⛔️ NIE
lepšia erekcia⭐️⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️⭐️⭐️
ostatné zdravotné benefity⭐️⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
kvalitná alternatívaZerex Ultragold
eJoy
Erexan Stabil
Proerecta - všetky varianty (aj pre ženy)Proerecta Long
Proerecta Klasik
Proerecta Shot
Proerecta Prostate
Proerecta Women

Proerecta Long – charakteristika, balenie a určenie

Proerecta Long je prípravok s prírodným zložením. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu nemusíte očakávať žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás (mimoto, ide tiež o produkt riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR ). Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok bez potreby lekárskeho predpisu.

Všetky produkty značky Proerecta:

 • Proerecta Long – dlhodobá podpora erekcie
 • Proerecta Klasik – okamžitá prírodná podpora erekcie
 • Proerecta Shot – unikátny drink pre mužov na podporu erekcie pred stykom
 • Proerecta Prostate – prírodný doplnok pre mužov na podporu vitality prostaty a močových ciest
 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy

➡️ Výrobca

Proerecta Long vyrába a u nás aj predáva česká spoločnosť eMarkest s.r.o. z Prahy. Je vyrobený z kvalitných surovín podľa najvyšších štandardov výroby (GMP). Okrem prípravkov na posilnenie mužského sexuálneho zdravia je známa aj vďaka ďalšej prémiovej značke Blendea.

➡️ Balenie

Tabletky Proerecta Long sú balené v malej bielej plastovej fľaštičke s bielomodrou etiketou (s červeným zvýraznením varianty prípravku) a označením loga značky a počtu tabliet. Základné balenie obsahuje 60 kapsúl a vydrží na 1 celý mesiac nepretržitého užívania. Takéto balenie sa hodí skôr na prvotné zoznámenie sa s účinkami produktu (podobne ako som sa s nimi zoznámil ja v mojom teste). Výsledný efekt užívania je lepší a výraznejší po každom ďalšom spotrebovanom balení (aspoň 2-3 balenia a teda 2-3 mesiace užívania tabletiek).

Proerecta má formu klasických nepriehľadných želatínových kapsúl, ktoré sa užívajú orálne, stačí ich len prehltnúť a zapiť vodou. Po otvorení fľaštičky tabletky vždy uchovávajte v pôvodnom obale.

Proerecta Long - kapsuly

➡️ Určenie

Proerecta Long je vhodná pre každého dospelého muža s oslabenou erekciou. Primárne je zameraná na mužov po 50-tke, ktorí ocenia pozitívny dlhodobý vplyv na spevnenie erekcie, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v tele a zvýšenie sexuálnej vitality a kondície.

💡 Maximálny efekt užívania tabletiek

Tabletky nezafungujú okamžite. Sú určené na dlhodobé užívanie, pričom dôležitá je aj pravidelnosť dávkovania. Účinné látky prírodného charakteru, ktoré Proerecta Long obsahuje, musia totiž v tele pôsobiť dlhšie aby telo správne a adekvátne zareagovalo. A keďže najvýznamnejší vplyv týchto tabletiek je na rozširovanie ciev – vďaka lepšiemu prístupu krvi do penisu sa jeho stoporenie a kvalita erekcie o dosť zlepší. Odporúčam teda vyskúšať rovno optimálne troj balenie na 3 mesiace, ktoré je aj cenovo najvýhodnejšie s dopravou zdarma – pozri v eshope Proerecta.com.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Proerecta Long obsahuje zmes rastlinných extraktov (maca + výťažok z hroznových jadier) v kombinácii s dôležitými aminokyselinami (citrulín), vitamínmi a minerálmi. Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Maca – Žerucha peruánska (Lepidium meyenii)

Maca je známa superpotravina, ktorej obľúbenosť vo svete stále stúpa. Nepochybne je to aj pre jej afrodiziakálne účinky a tiež podpore kondície a vitality (zmierňuje únavu a dodáva telu dostatok energie). Rastlinka pochádza z peruánskych Ánd, kde rastie vo vyšších polohách a domáci obyvatelia ju prirodzene konzumujú ako súčasť normálneho jedálnička (ako u nás redkvička napríklad).

Veľmi sa cení aj jej vplyv na podporu v psychickej oblasti. Bylinka je tiež veľmi častou zložkou prípravkov na podporu erekcie (vrátane Proerecta Long, či Klasik), potencie a libida (ale napríklad aj doplnkov pre ženy v menopauze /pozri napríklad Menox 45/ na lepšie zvládanie jej negatívnych prejavov). 👍 Čítaj viac o rastline na ❤️Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre.

➡️ Citrulín

Citrulín je aminokyselina, ktorá to myslí s podporou erekcie naozaj vážne. Jedná sa vlastne o prekurzor L-arginínu v tele, ktorý je známy tým, že podporuje lepšiu vazodilatáciu ciev (ako súčasť procesu produkcie oxidu dusnatého) a tým pádom aj erekciu. L-citrulín zvyšuje hladinu l-arginínu v tele dokonca ešte lepšie, ako keby ste užívali samotný arginín. Jeho význam v zložení Proerecta Long je tak viacmenej jasný každému, alebo sa mýlim?

Citrulín tiež znižuje únavu a podporuje fyzický i psychický výkon. Športovci ho užívajú v čistej forme na stimuláciu rastového hormónu, zníženie svalovej bolesti a zlepšenie výkonnosti. 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Citrulín – aminokyselina, ktorá vylepší každú erekciu.

➡️ Vinič hroznorodý – (Vitis vinifera)

Proerecta obsahuje zložku, ktorá veru nie je častou súčasťou obdobných prípravkov – teda doplnkov na podporu intímneho života mužov (erekcia, lido, sexuálna výdrž). Jedná sa o výťažok z jadierok hrozna. Tie sú známe tým, že obsahujú množstvo zaujímavých zlúčenín ako sú polyfenoly a ďalšie prírodné antioxidanty (vrátane resveratrolu, flavanolového kvercetínu, katechínov, procyanidínov, antokyanov…).

Viaceré vedecké štúdie preukazujú, že práve polyfenoly z hrozna sú prospešné pre naše zdravie. Znižujú napríklad výskyt kardiovaskulárnych chorôb, zlepšujú kognitívne funkcie, majú protinádorové, protizápalové a antimikrobiálne účinky. Proerecta okrem týchto benefitov využíva aj pozitívny vplyv biolátok z jadierok na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy vrátane penisu pri erekcii.

➡️ Zinok

Zinok je pre naše telo dôležitý z viacerých hľadísk. Z pohľadu muža je najdôležitejšie to, že prispieva najmä k jeho normálnej plodnosti a reprodukcii (dôležitý pri tvorbe spermií) a k zvýšeniu a následne aj udržaniu normálnej hladiny testosterónu v tele. Ako výborný antioxidant prispieva aj k zdraviu a normálnej funkcii prostaty. Zároveň prispieva k normálnemu stavu vlasov, nechtov, zraku a pokožky.

➡️ Horčík

Horčík je ďalší významný minerál, bez ktorého by to v našom tele jednoducho nefungovalo. Vyskytuje sa hlavne vo vnútri telových buniek a podieľa sa na mnohých metabolických procesoch, takisto reguluje činnosť prostaty a štítnej žľazy. Nedostatok horčíka v tele spôsobuje okrem iného aj zvýšenú podráždenosť a únavu, kardiovaskulárne problémy… Jednoducho dostatok horčíka je pre starších mužov nevyhnutnosť, Proerecta Long obsahuje v jednej dávke viac ako polovicu jeho predpísanej dennej dávky.

➡️ Vitamín D3

Vitamín D3 alias cholekalciferol je dôležitý vitamín hlavne z pohľadu optimálneho vstrebávania vápnika a fosforu v ľudskom tele. Podporuje však aj normálnu činnosť svalov, či správnu funkciu imunitného systému. Vitamín sa síce prirodzene tvorí v našej koži pôsobením slnečného žiarenia, ale u väčšiny ľudí z nášho teplotného pásma sa nevytvára v dostatočnom množstve. Proerecta Long obsahuje vitamín D3 v 1 dávke v množstve až 2400 jednotiek UI.

➡️ Vitamínový premix

Vitamínový komplex, či premix ako to výrobca nazýva, obsahuje zmes vitamínov skupiny B, vitamín C a E na podporu celkového zdravia organizmu. Ja osobne by som ocenil informáciu o aké vitamíny presne ide a v akej koncentrácii ich Proerecta Long obsahuje, ale údajne to pri takom malom množstve ani nie je potrebné uvádzať na etikete.

 

Zloženie látok v 1 dávke Proerecta Long (2 kapsule)

látkamnožstvo
Citrulín300 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), extrakt200 mg
Vinič hroznorodý (Vitis vinifera), extrakt z jadier100 mg
Zinok20 mg
Horčík215 mg
Vitamín D360 μg (2400 IU)
Vitamínový komplex80 mg

Pozri zloženie priamo na fľaštičke:

Proerecta Long - zloženie

 

Účinky Proerecta Long

Prípravok má podľa výrobcu pozitívne účinky vo viacerých oblastiach mužského intímneho zdravia. Podľa neho viac ako 90% mužov potvrdzuje nasledovné účinky:

 • pevná a trvácna erekcia – silnejšia erekcia ako dôsledok pravidelného lepšieho prekrvenia pohlavnej sústavy
 • normálna hladina testosterónu – podpora správnej funkcie semenníkov, čo okrem iného znamená aj optimálnu produkciu testosterónu (prispieva nielen k väčšej chuti na sex ale aj lepšej plodnosti)
 • predĺženie pohlavného styku – erekcia po dlhodobom užívaní Proerecta Long trvá dlhšie, dokonca viacero mužov spomína aj rýchlejší nástup opätovnej erekcie po prvom vyvrcholení

Toto sú najvýznamnejšie účinky Proerecta Long trochu viac „pod lupou“:

💕 Zlepšenie kvality erekcie

Proerecta Long má za cieľ v prvom rade zlepšenie erekcie. To znamená, aby sme s ňou boli spokojní aj vo vyššom veku, čo, milí páni teraz ruku na srdce, nie je práve vždy ľahké dosiahnuť. Užívanie prípravku má teda za následok hlavne postupné zlepšovanie erekcie a to prostredníctvom pôsobenia prírodných látok. Tie sa postarajú o to, že budete mať splnené základné 2 podmienky kvalitnej erekcie – a to znamená dostatočné prekrvenie a prístup krvi aj do tých najmenších ciev (mikrociev) v penise a podpora normálnej hladiny testosterónu v tele, čo je jednoducho pre vašu mužnosť nevyhnutné… Prvé stabilnejšie účinky v tomto smere očakávajte niekedy koncom druhého až začiatkom tretieho týždňa užívania Proerecta Long.

💕 Zvýšené libido – nabudený sexuálny apetít

Možno sa budete čudovať, ale je fakt, že kvalita erekcie úzko súvisí s mužským libidom. Chuť na sex totiž spôsobuje, že penis má viac príležitostí k práci a na jeho prebúdzanie netreba toľko času a námahy. Zvýšené libido je výsledok normálnych procesov v tele, ktoré zabezpečujú potrebnú hladinu pohlavných hormónov v tele. Proerecta Long vďaka svojmu zloženiu (najmä zinok a maca) podporuje tvorbu testosterónu v tele a tým aj silnejšie libido, pričom účinok v tomto smere je viditeľný už po týždni užívania.

💕 Viac energie a vitality

Vitamíny a minerály, ktoré Proerecta Long obsahuje, tiež podporujú tvorbu energie v tele a zvyšujú vitalitu organizmu aj vo vyššom veku. Antioxidanty spôsobujú spomaľovanie starnutia telových buniek pretože ich chránia pre oxidačným stresom. Dôležitá je aj podpora fyzickej a psychickej kondície a zvýšenie odolnosti organizmu voči stresu a zvýšenej námahe. Efekt nie je okamžitý, faktom totiž je, že pravidelný dostatok týchto látok v tele sa prejaví až po dlhšej dobe užívania.

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Výhodou užívania prírodných prípravkov na erekciu je nepochybne aj minimálne riziko prejavu negatívnych vedľajších účinkov. Proerecta patrí medzi kvalitné prípravky a preto ťažkosti v tomto smere naozaj nemusíte očakávať. To znamená žiadne nežiadúce prejavy užívania ako je to časté pri užívaní preparátov na báze syntetických látok ako je sildenafil (Viagra a ostatné generiká), tadalafil (Cialis), vardenafil (Levitra) či avanafil (Spedra). Nezabudnite však dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie (maximálne 2 tabletky denne).

Na druhú stranu, aj keď je zloženie Proerecta Long veľmi „jemné“, úplne z obliga teda nie je. Hlavne citlivejší jedinci môžu na začiatku pociťovať miernu bolesť hlavy či slabšie tráviace ťažkosti, ktoré však rýchlo sami pominú. Ak sa tak nestane a ťažkosti pretrvávajú, môže sa jednať o iný problém a v tom prípade treba kontaktovať svojho lekára.

 

Kontraindikácie a interakcie

Pri užívaní prípravku neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

A čo kontraidikácie? Proerecta Long nie je určený deťom a tiež ženám (hlavne tehotným a dojčiacim). Takisto ak trpíte niektorým z nižšie uvedených zdravotných ťažkostí prípravok neužívajte (v prípade, že si nie ste istí, poraďte sa o možnosti užívania prípravku s lekárom). O aké obmedzenia sa jedná?

 • alergická reakcia vyvolaná niektorou zo zložiek prípravku (platí to samozrejme aj pre pomocné látky tabletiek)
 • negatívne vedľajšie účinky bezprostredne spôsobené užívaním prípravku (tráviace ťažkosti, bolesti hlavy, búšenie srdca a podobne)
 • poruchy a choroby kardiovaskulárneho systému vrátane vrodenej poruchy srdca
 • vysoký krvný tlak
 • nízky krvný tlak
 • porucha zrážania krvi
 • vredy
 • poruchy pečene
 • vrodená porucha sietnice
 • užívanie liekov na erektilnú dysfunkciu
 • užívanie liekov, ktoré obsahujú nitráty

Takisto si treba uvedomiť, že Proerecta Long nie je liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa teda nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Proerecta Long by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom (nepoškodenom) balení. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby tabletky už určite neužívajte.

 

Kde kúpiť Proerecta Long: jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Tabletky Proerecta Long sa predávajú jedine prostredníctvom oficiálneho eshopu na internete. Výrobca to obhajuje tvrdením, že práve takto sa ušetria náklady na prevádzku kamenných predajní a cena tabletiek tak zostáva na priaznivej úrovni. V lekárni ho teda budete hľadať márne (ani Dr. Max, ani Pilulka, Benu, prosto nikde). A to ako v krajine pôvodu (ČR), tak i u nás na Slovensku.

Najpohodlnejšie so zárukou 100%-nej originality si ho teda zaobstaráteonline z oficiálnej stránky výrobcu.

💡 TIP na produkt - Proerecta Long
Proerecta Long
 • tabletky na erekciu špeciálne pre pánov nad 50 rokov
 • podpora prirodzenej mužskej sexuality, plodnosti a vitality
 • prispieva k normálnej hladine testosterónu v tele
 • bylinné zloženie s aminokyselinami obohatené vitamínmi a minerálmi
 • určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok dostupný bez predpisu a vyšetrenia u lekára
31,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Proerecta Long je momentálne dostupný v 3 baleniach:

 • 💊 základné balenie za 31,99 € (60 kapsúl) na 1 celý mesiac užívania – 1 kapsula: 0,53 €, 1 dávka: 1,06 €
 • 💊 väčšie balenie za 62,97 € a 180 kapsúl na 3 mesiace užívania – 1 kapsula: 0,35 €, 1 dávka: 0,70 €
 • 💊 najvýhodnejšie balenie za 78,99 € a 240 kapsúl na 4 mesiace užívania – 1 kapsula: 0,33 €, 1 dávka: 0,66 €

Výraznej zľavy za Proerecta sa dočkáte samozrejme pri najväčšom balíčku so 4 baleniami (kde vás jedno balenie so 60 kapsulami vyjde na 19,75 €). Ja odporúčam ísť zlatou strednou cestou a na začiatok vyskúšať takisto výrazne výhodnejšie ✅ 3-balenie na overenie jeho účinkov (2 + 1 zdarma), kde vás jedno balenie vychádza len na 20,99 € a máte ho presne na celé tri mesiace užívania (optimálna doba užívania prípravku).

➡️ Zľavy a akcie

Proerecta je už overená značka a preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: Zľava za množstvo, čo som už naznačil v tabuľke pri cenách za balenie a kapsulu
 • akcia: Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

💊 Proerecta „Klasik“ a Proerecta Shot

V prípade záujmu a potreby môžete siahnuť aj po ďalších variantoch značkyProerecta “Klasik“ na okamžitú podporu erekcie alebo úplnú novinku a unikát na našom trhu Proerecta Shot – drink na podporu erekcie priamo pred stykom.

💡 TIP na produkt - Proerecta
Proerecta
 • tabletky na posilnenie potencie a zvýšenie libida
 • okamžitá a účinná podpora erekcie
 • prírodné zloženie: rastlinné extrakty + aminokyseliny a vitamín E
 • nástup účinkov už do hodiny
 • bez vedľajších účinkov
22,00 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

💡 TIP na produkt - Proerecta Shot
Proerecta Shot
 • bylinný shot na podporu erekcie
 • nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu mikrocirkulácie krvi v penise
 • výsledkom je kvalitná erekcia umožňujúca plnohodnotný pohlavný styk
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
 • bez vedľajších účinkov
5,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

Ako kúpiť a objednať

V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Postup pri objednávke je v podstate rovnaký ako v iných  obchodoch na internete. To znamená, že si vyberiete balenie (1, 3-, alebo 4-balenie), zadáte adresu doručenia a vaše osobné údaje, vyberiete spôsob platby – bankový prevod alebo dobierka spoplatnená 1 € a spôsob dopravy (osobný odber alebo kuriér). Ešte sa presvedčíte či ste všetky kolónky vyplnili správne a môžete odoslať.

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 2 €, expresný kuriér vám balík doručí na zadanú adresu do 2 pracovných dní, pričom predtým Vás informovať na vami zadanom telefónnom čísle
Kuriér DHL – cena: 2 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 2 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už aj v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 500 výdajných miest

 • súčasťou zásielky je aj zľavový kód na ďalšie nákupy
 • daňový doklad / faktúra vám príde na mail, spolu s so sledovacím číslom vašej zásielky, takže budete vždy vedieť v akom stave je vaša objednávka, či kde sa práve nachádza a kedy k vám dorazí
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom, zabalená v nepriehľadnom obale (biela bublinková obálka) a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť eMarkest
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 2-3 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Proerecta Long

Tabletky Proerecta Long sa užívajú pravidelne každý deň. Najlepšie bude keď si stanovíte jeden stabilný čas, v ktorý ich budete pravidelne užívať, napríklad ako ja 1 tabletku ráno a 1 večer. Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊 2 kapsuly denne – odporúčaná denná a zároveň maximálna dávka
 • kapsuly sa užívajú vcelku, pričom ich nezabudnite zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsulu môžete užiť kedykoľvek počas dňa, nezávisle od príjmu potravy (výrobca v tomto smere nič viac nešpecifikuje)
 • odporúčaná doba užívania Proerecta Long sú 2-3 mesiace
 • výsledný efekt užívania závisí potom tiež od veku, zdravotného a psychického stavu muža

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov. Ak náhodou tabletky zabudnete užiť, nič vážne sa nedeje, pokračujte ďalej normálne v štandardnom dávkovaní.

Proerecta Long - dávkovanie

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • obsahuje kombináciu prírodných aktívnych látok (rastlinné extrakty, aminokyseliny, vitamíny a minerály)
 • priaznivý vplyv na erekciu a libido v dlhodobom horizonte
 • posilnenie vitality a viac energie aj vo vyššom veku (pomoc s nastupujúcou andropauzou)
 • pri užívaní prípravku nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky – je teda vhodný na dlhodobé užívanie
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (2 tabletky denne bez výnimky a zložitej schémy)
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok
 • prípravok je voľne dostupný bez receptu a vyšetrenia u lekára
 • dôveryhodná prémiová česká značka Proerecta
 • garancia vrátenia peňazí (za každé neotvorené balenie)
 • tabletky sú v oficiálnom eshope vždy skladom a po objednávke sa okamžite odosielajú
 • dobrá cena

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Proerecta Long

Po skúsenostiach so základným variantom Proerecty som sa na testovanie tejto novinky vyslovene tešil. A moje očakávania sa viac menej aj potvrdili. Proerecta Long vie splniť všetko čo sľubuje, samozrejme v možnostiach výživových doplnkov. Prípravok som užíval celý jeden mesiac a môžem povedať, že výsledkom bola lepšia erekcia po vzrušení a penis pri stoporení ozaj pevný a tvrdý.

Čo sa týka nástupu účinkov, tak pri erekcii sa stabilnejšie výsledky prejavili v 3.týždni, nabudené libido a väčšia chuť na sex už po prvom! Proerecta Long teda v ničom nezaostáva za svojou najbližšou overenou konkurenciou – ani účinkami, ale ani cenovo (škoda). No a čo sa týka výskytu nejakých vedľajších účinkov – tak tie som nepociťoval ale úplne žiadne.

Ešte jedna malá pripomienka, ja by som akceptoval aj väčšiu tabletku, keby stačila jedna za deň. Predsa len som takto musel celý deň myslieť na to, aby som večer nezabudol užiť tabletku. Trvanie priaznivého vplyvu užívania Proerecta Long? Približne ešte 2 týždne od ich vysadenia (viac menej štandard obdobných prípravkov).

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Proerecta Long je úplná novinka a táto recenzia je je jedna z prvých, kde sa o týchto tabletkách môžete dočítať. Takže tých skúseností od ostatných mužov sa na internete veľmi dohľadať nedá. Nevadí, nechám to ešte „zrieť“ ako sa hovorí a po nejakej dobe určite pár hodnotení prípravku z debát a diskusií na internete ešte doplním.

ℹ️ Zatiaľ môžem ponúknuť len niekoľko postrehov z oficiálneho eshopu:

…jednoduchá cesta, ako zlepšiť erekciu. Každý deň po 2 tabletkách a za dva týždne si na slabú erekciu nespomeniete…“ Milan D.

…výborný výrobok za dobrú cenu. Nakupujem už len výhodné trojbalenia. Potvrdzujem pozitívne skúsenosti…“ Adam L.

 

Najčastejšie otázky

❓ Pre koho je Proerecta Long určená?

Primárne sú to muži, ktorí dosiahli vek 50 rokov. No ani ostatní (napríklad štyridsiatnici ako ja či ešte mladší) nemusia mať z užívania tohto prípravku žiaden strach – zhoršená či oslabená erekcia je totiž v tejto dobe fenoménom už aj v skoršom veku.

❓ Je Proerecta Long bezpečný prípravok? Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Obavy z možných nežiadúcich vedľajších účinkov mať naozaj nemusíte a to ani pri odporúčanom dlhodobom užívaní. Prípravok totiž neobsahuje žiadne škodlivé látky, nič čo by sa vo vašom tele zbytočne hromadilo a zaťažovalo ho.

❓ Kedy by sa prípravok nemal užívať?

Určite v prípade potvrdeného vážnejšieho stavu – erektilnej dysfunkcie. Vtedy nastupujú na scénu lieky, ktoré po stanovení diagnózy môže predpísať len lekár. Takisto však – hoci sa jedná o prírodný voľnedostupný prípravok – by Proerecta Long nemali užívať muži s problematickým tlakom alebo problémami so srdcom, neplnoleté osoby a tehotné či dojčiace ženy.

❓ Proerecta Long a alkohol? A čo iné požívatiny?

Prípravok na erekciu a alkohol jednoznačne nepatria k sebe. Výrobca doslova neodporúča kombinovať Proerecta Long a nadmieru alkoholu, pretože práve ten stojí za oslabením erekcie a sexuálnej kondície. Čo sa týka potravín či stravy, tak spolu s prípravkom sa neodporúča konzumovať nezdravé ťažké jedlá, aby sa neznižoval účinok tabletky. Inak žiadne väčšie obmedzenia v tomto smere neexistujú.

❓ Kedy sa prejavia prvé účinky?

Na prírodný prípravok s týmto zameraním celkom rýchlo, to znamená, že zhruba po prvom týždni užívania pocítite prvé pozitívne zmeny. Najprv čo sa týka libida a neskôr aj stabilnejšie čo sa týka erekcie. Nezabúdajte, že minimálna doba užívania Proerecta Long je 1 mesiac, optimálne 2-3.

❓ Obsahuje Proerecta Long nejaké alergény?

Žiadna zo zložiek tohto prípravku nepatrí medzi bežné alergény, takže v tomto je riziko minimálne. Existuje však možnosť, že môžete mať alergickú reakciu na niektorú z aktívnych zložiek prípravku. V takom prípade je potrebné užívanie doplnku prerušiť a ďalší postup konzultovať s lekárom.

❓ Dá sa Proerecta Long kombinovať s inými doplnkami na erekciu, prípadne liekmi?

Určite nie a dôsledne vás pred tým chcem varovať. Najmä čo sa týka kombinácie s liekmi na erektilnú dysfunkciu na predpis. Čo sa týka doplnkov výživy obdobného zamerania, tak v podstate platí to isté. Môže sa stať, že niektoré látky tak budete prijímať v extrémne nadbytočnom množstve, čo v prvom rade zvyšuje riziko vedľajších účinkov a v druhom rade je to pri niektorých látkach úplne zbytočné, pretože sa vylúčia močom bez toho, aby v našom tele dostali šancu.

❓ V čom sa líši Poerecta Long od Proerecta Klasik alebo Shot?

Proerecta Klasik a Proerecta SHOT sú určené na okamžité užitie v prípade akútnej potreby. No a práve recenzovaná Proerecta Long je určená pre dlhodobú podporu erekcie a užíva sa denne (nepretržite).

❓ Dá sa Proerecta Long kúpiť v lekárni?

Prípravky značky Proerecta v lekárni nehľadajte. Výrobca preferuje skôr priamu cestu k svojim zákazníkom a prevádzkuje oficiálny eshop. Práve tam si originálne prípravky dokážete zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu s istotou, že ich vždy budú mať na sklade.

❓ Dá sa Proerecta Long „čeknúť“ a zaobstarať cez nákupný portál Heureka?

Pokiaľ viem, tak nie a ani dobudúcna to tak nevyzerá. Ale ako som už niekoľkokrát spomínal, oficiálny eshop je vám plne k dispozícii (s infolinkou, FAQ, garanciou vrátenia peňazí, atď., atď…).

❓ Ako je to s dodaním doplnku z oficiálnej stránky Proerecta, je to diskrétne?

Je to úplne diskrétne, pretože výrobca naozaj dbá na súkromie svojich klientov a objednané tabletky balí do špeciálnych bielych bublinkových obálok, ktoré nemajú žiaden reklamný polep a ani nie sú označené názvom produktu (iba adresou odosielateľa: eMarkest s.r.o.).

❓ Čo ak Proerecta Long nezafunguje?

Ak ani po mesiaci pravidelného užívania tabletiek nepocítite zmenu k lepšiemu, je možné, že práve vy patríte k tým ojedinelým zjavom mužského pohlavia, ktorým Proerecta Long nesadla. Alebo, že váš problém je o niečo vážnejší než ste si mysleli. V každom prípade máte viac možností čo s tým – buď skúsite iný prípravok, ktorý má odlišnejšie zloženie, na ktoré možno budete reagovať lepšie, alebo konečne navštívite odborníka a necháte si zistiť, čo je za problémami s vašou erekciou a podstúpite primeranú liečbu.

 

Proerecta Long a moje zhodnotenie na záver

Ak aj vo vyššom veku plánujete podávať adekvátne výkony, tak na pomoc čo sa týka intímnej oblasti môžete po Proerecta Long pokojne siahnuť. Či už sa jedná o problematický nástup erekcie a udržanie jej kvality počas styku, alebo nedostatok sexuálneho apetítu a sexuálnej vitality, tieto tabletky s koncentrovaným prírodným zložením naozaj dokážu zabrať. Keď im na to samozrejme poskytnete dostatočne dlhý časový priestor. Tabletky sú totiž určené na dlhodobé užívanie (1 mesiac je minimum, optimálne 2-3 mesiace). A hoci výrobca spomína ako primárnu cieľovú skupinu mužov nad 50 rokov myslím si, že aj mladší muži ocenia takúto cielenú a dlhodobú podporu erekcie (čo môžem po vlastných skúsenostiach potvrdiť a ja sám).

Ako vybrať správnu Proerectu?

Vyberte si jeden z doplnkov stravy značky Proerecta, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám:

♂ PRE MUŽOV:

 • Proerecta Klasik – na jednorázové použitie, je určený mužom (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite (pozri recenziu)
 • Proerecta Shot – shot/drink na jednorázové použitie, pre mužov (18+), ktorí potrebujú pomôcť s erekciou okamžite, unikátna forma prípravku podporuje rýchlejší nástup účinku: „Energy drink” pre penis a erekciu (pozri recenziu)
 • Proerecta Long – dlhodobá podpora sexuálneho zdravia mužov (18+, primárne 50+), komplexné zlepšenie nielen v intímnej oblasti života každého muža
 • Proerecta Prostate – prírodné tabletky na podporu kondície a vitality prostaty a močových ciest (pozri recenziu)

♀ PRE ŽENY:

 • Proerecta Women – prírodná podpora intímneho života každej ženy (pozri recenziu)

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • podpora prirodzenej mužskej sexuality, plodnosti a vitality
 • bylinné zloženie + aminokyseliny, vitamíny a minerály
 • určený na dlhodobé užívanie
 • dostupný bez predpisu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Proerecta Long - prírodné tabletky na dlhodobú podporu erekcie aj vo vyššom veku.

4.0

Proerecta Long

✅ Cena: 31,99 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Chcem Proerecta Long Proerecta.com
Vývoj ceny Proerecta Long

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Erexan Stabil
Erexan Stabil
➡️ výživový doplnok na dlhodobú podporu libida a erekcie
✅ prírodný prípravok
✅ bez negatívnych vedľajších účinkov
✅ podpora erekcie a libida v dlhodobom horizonte
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

42,90 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot
➡️ bylinný shot/drink na podporu erekcie
✅ nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
✅ kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
✅ prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
✅ bez vedľajších účinkov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

5,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.