Aphrodisia XL krém pre mužov – dobrá erekcia a väčší penis, je to možné?

Peter Kacián Recenzia 10. februára 2021 0
Aphrodisia XL krém pre mužov
 • Balenie: 60 ml
 • Aplikácia: podľa potreby - na vonkajšie použitie
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Intímne krémy, Krémy
16,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Aphrodisia.sk

Aphrodisia XL krém pre mužov je pre všetkých, ktorí chcú podporiť svoju erekciu aj iným zaujímavým prostriedkom. Dá sa to? Nuž, verte či nie, ale áno. A výrobca tohto dermálneho krému ponúka aj niečo navyše – jeho používaním vraj predĺžite aj svoj penis. V recenzii sa dozviete, či sa tak môže udiať i vám a aj reálne hodnotenie krému (moje a tiež ostatných mužov, ktorí s ním prišli do styku). Tento produkt inak pochádza z dielne renomovaného výrobcu, ktorý je zameraný hlavne na výrobu prírodných prípravkov a prostriedkov na udržanie kvality intímneho života mužov i žien.

Krém je určený na vonkajšie použitie a obsahuje prírodné zložky, ktoré podporujú lepšie prekrvenie genitálií čím prispievajú ku kvalitnejšej erekcii a zintenzívneniu pôžitku pri sexe. Jednoducho sa aplikuje a môže sa užívať dlhodobo, pretože nehrozí žiadne riziko vedľajších účinkov.

doba testovania produktu1 mesiac
prvé účinkyv podstate okamžite
na recept⛔️ NIE
lepšia erekcia⭐️⭐️⭐️
posilnené libido⭐️⭐️⭐️
väčší penis⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava✅ ÁNO, zľavový kupón na zľavu 2 €, zadajte aphrodisia2
Aphrodisia V dostupné varianty➡️ XL krém pre mužov
➡️ G krém pre ženy
➡️ Tabletky pre mužov
➡️ Tabletky pre ženy
➡️ Tabletky pre mužov Ultra Rapid
alternatívaTABLETKY: eJoy, Zerex, alebo Proerecta
KRÉM: E-reX 24 intímny gél
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 2 dní po objednávke

Aphrodisia XL krém pre mužov – charakteristika, balenie a určenie

Aphrodisia XL je kozmetický výrobok – dermálny krém, ktorý je určený na posilnenie všetkých sexuálnych funkcií muža – erekcie, libida, výdrže a tiež zväčšenie penisu (vďaka lepšiemu prekrveniu sa penis naozaj stáva subjektívne väčším).

Jeho užívanie nespôsobuje žiadne negatívne vedľajšie účinkyU nás ho dostanete kúpiť voľne, nepotrebujete naň predpisu a to ako prostredníctvom oficiálnej stránky Aphrodisia.sk, tak i vybraných lekárňach (kamenných predajniach i online v eshopoch).

➡️ Výrobca

Aphrodisia je jednou z prémiových značiek spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 2008 (medzi prvými produktmi boli tehotenské a ovulačné testy Woman secret). Medzi top produkty v rámci výživových doplnkov patrí rad Aphrodisia V (tabletky a krémy pre mužov, tabletky a krémy aj pre ženy) a Super PRSIA + štíhla línia.

Všetky prípravky (tabletky aj kozmetika) sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

Aphrodisia V pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia V Ultra rapid (pozri adc.sk)
Aphrodisia V pre ženy (pozri adc.sk)
Aphrodisia XL krém pre mužov (pozri adc.sk)
Aphrodisia G krém pre ženy (pozri adc.sk)

➡️ Balenie

Krém je balený v papierovej krabičke. Uložený je v praktickej tube s výborne riešeným dávkovačom, s ktorým je nanášanie krému veľmi praktické. Nenanesiete si naraz ani veľa ani málo krému. Krém má inak príjemnú konzistenciu a je dostatočne hustý s neutrálnou nedráždivou vôňou. Nesteká ani nezanecháva škvrny.

Na obale produktu tiež nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Aphrodisia XL krém pre mužov - recenzia

Aphrodisia XL krém pre mužov – praktické balenie

 

➡️ Určenie

Aphrodisia XL krém pre mužov je určený každému dospelému mužovi, ktorý potrebuje zlepšiť a podporiť svoju erekciu a povzbudiť aj libido. Byliny obsiahnuté v kréme majú za účel zabezpečiť lepší prietok krvi v penise a zväčšiť tak kapacitu toporivého telieska. Penis je tak počas styku, pri erekcii dostatočne stoporený a to na dlhšiu dobu. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu odporúčam krém kombinovať s tabletkami značky Aphrodisia V (Aphrodisia V pre mužov a Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov).

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Krém je charakteristický svojim zložením. Obsahuje prírodné látky – výťažky z unikátnych rastlín a oleje, ktorých účelom je lepšie prekrvenie a taktiež aj zlepšenie stavu pokožky na penise, jej pružnosť a hydratáciu. Zloženie je špeciálne vyvinuté pre mužov.

Najvýznamnejšie účinné látky Aphrodisia XL pre mužov:

➡️ Senovka grécka

Senovka (Trigonella foenum-graecum) alias Fenugreek či Pískavica je najstaršia kultúrna rastlina sveta, z ktorej sa využíva najmä jej semeno (zrno). Senovka je známa mnohými pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus, vrátane tých afrodiziakálnych. Takisto zlepšuje krvný obeh, vďaka čomu je jej prítomnosť v zložení tohto krému viac než prospešná. 👍 Čítaj viac o Senovke gréckej.

➡️ Ginko dvojlaločné

Ginko (Ginkgo biloba) je považované za vynikajúci prostriedok na podporu vitality a psychických funkcií človeka. Tento strom a jeho účinné látky najmä z listov sú známe aj vďaka podpore lepšieho prekrvenia periférnych oblastí ľudského tela. Vďaka tomu, že takto pozitívne vplýva na krvný obeh je tiež veľmi dôležitou súčasťou krému. 👍 Čítaj viac o Ginkgo biloba.

➡️ Mandľa obyčajná

Mandľa (Prunus dulcis) je známa najmä svojimi plodmi a tiež tým, že mandľový olej je dôležitou súčasťou mnohých kozmetických prípravkov. Extrakt z rastliny má podporné účinky na pokožku (pružnosť) a aj lepšie prekrvenie.

➡️ Jojoba čínska

Jojoba (Simmondsia chinensis) je púštna rastlina – ker, ktorú už oddávna používali indiáni z kmeňa Apačov v púšti Sonoran nachádzajúcej sa na juhozápade Spojených štátov a severe Mexika. Je súčasťou mnohých kozmetických výrobkov, pričom pomáha najmä s pokožkou – zlepšuje jej elasticitu a pružnosť a má protizápalové účinky. Podporuje pocit vitality a energie.

➡️ Arnika horská

Arnika (Arnica montana) je známa liečivá bylina, ktorá sa používa tradične (už od ranného stredoveku) pri rôznych ochoreniach kože a problémoch s cievami. Obsahuje unikátne prírodné zlúčeniny – bioflavonoidy, ktoré sú známe tým, že podporujú správnu činnosť srdcovocievneho systému. Zlepšuje cirkuláciu krvi v periférnych oblastiach a teda aj cievach v penise, čím mu napomáha k lepšiemu prekrveniu.

➡️ Aloe vera

Aloa pravá (Aloe vera) je známa tým, že jej extrakty obsahuje neuveriteľné množstvo produktov. V rámci kozmetiky sú to rôzne gély a krémy, ktoré podporujú zdravie pokožky (slabšie popáleniny, poranenia, uštipnutia hmyzom…). Aphrodisia XL krém pre mužov obsahuje výťažok z tejto výnimočnej rastliny kvôli lepšej ochrane pokožky a podpore prekrvenia.

➡️ Maslovník africký

Maslovník (Vitellaria paradoxa) je strom, ktorý rastie v Afrike a využíva sa najmä na výrobu bambuckého masla (shea butter). Extrakt z rastliny hydratuje pokožku, vyživuje ju a zjemňuje. Má antibakteriálne a protizápalové účinky.

➡️ Kompletné ZLOŽENIE

Aktívne látky

 • mandľový olej (Prunus Dulcis oil), bambucké maslo (Butyrospermum Parkii), jojobový olej (Simmondsia Chinensis Seed Oilaloe vera (Aloe Barbadensis), arnika horská (Arnica Montana), ginko dvojlaločné (Ginkgo Biloba), senovka grécka (Trigonella Foenum Graecum)

Pomocné látky*

 • voda, glycerylstearát, etylhexyl-stearát, cetylalkohol, glycerín, cetearylalkohol, cetylpalmitát, fenoxyetanol, polyoxyetylénové étery (ceteareth-12, ceteareth-20), etylhexylglycerín, alkohol, kyselinu citrónová

*Jedná sa napospol o látky, ktoré sa starajú o trvanlivosť, hustotu krému a zároveň zabraňujú znižovaniu jeho kvality.

 

➡️ Pozri zloženie prípravku priamo na krabičke

Aphrodisia XL krém pre mužov - zloženie

Aphrodisia XL krém pre mužov – zloženie

 

Aphrodisia XL krém pre mužov – účinky

Tento krém je určený mužom na zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu. To sú 2 najdôležitejšie oblasti, kde podľa výrobcu zaberá najviac. O tom zväčšení by sa dalo polemizovať, ale nechajme si to na neskôr. Krém sa však tiež dokáže uplatniť v ďalších oblastiach čo sa intímneho života muža týka, takže sa teraz pozrime o čo ide konkrétne:

 

💕 Kvalita erekcie

Zlepšenie kvality erekcie je primárny cieľ používania krému. K lepšiemu stoporeniu a udržaniu kvalitnej erekcie počas styku má prispieť hlavne lepšie prekrvenie a cirkulácia krvi v cievach penisu. Hoci je tento efekt okamžitý, nečakajte hneď významné zlepšenie. Používaním krému aspoň po dobu 1 mesiaca je však lepšia erekcia realitou (z vlastnej skúsenosti).

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V Ultra Rapid + Aphrodisia XL krém
Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov a Aphrodisia XL krém pre mužov - balíček, recenzia
 • tabletky na erekciu + krém: Aphrodisia V tabletky pre mužov + XL krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je lepšia erekcia a zvýšený sexuálny apetít

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

💕 Predĺženie styku – dlhšia erekcia

Trvá vaša erekcia naozaj veľmi krátko? Tak aj pre tento prípad si môžete pomôcť s týmto krémom. Je to síce oblasť, kde sa výsledky merajú veľmi obtiažne, no verte, že pozitívny účinok možno pocítiť. Ak budete tento krém používať dlhodobejšie, tak pozitívny efekt sa dostaví. Nebude to rovno šokujúce, no ako podpora kvality erekcie s trvaním o niečo navyše je tento krém vhodný aj pre vás.

 

💕 Zväčšenie penisu

Dostávame sa k najkontroverznejšiemu účinku, ktorý výrobca krému prezentuje a tým je zväčšenie penisu. Jasné, už označenie XL v názve prípravku čo-to naznačuje, ale povedzme si to narovinu: zväčšenie penisu, ktoré by za niečo stálo (aspoň centimeter dva) sa jednoducho mastičkami dosiahnuť nedá.

A predsa sa ani tento efekt krému úplne nedá zavrhnúť. Je pravdou, že pravidelné lepšie prekrvenie ciev v penise, respektíve lepšie naplnenie toporivých teliesok krvou prispieva k tomu, že penis je už na prvý pohľad je pri erekcii o niečo väčší. Plusom tiež je, že je skôr viac hrubší (čo je pri sexe tiež fajn) a oveľa tvrdší. Tento efekt, ako inak, sa prejaví až po dlhšom používaní krému (aspoň mesiac, ako som to vyskúšal ja).

 

💕 Chuť na sex – podpora libida

Krém nanesený na penis navodzuje vzrušenie a ak vám ho nanáša partnerka tak dvojnásobne. Toto je také posilnenie vášho libida, že sa tomu niekedy nevyrovnajú ani afrodiziaká obsiahnuté v samotnom kréme. Vyskúšajte to. Takisto je fajn, že pohlavný styk je po použití krému intenzívnejšie prežívaný, orgazmus silnejší…

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Riziká používania Aphrodisia XL krém pre mužov v podstate neexistujú. Je veľmi dobre znášaný aj osobami s citlivejšou pokožkou (ako napríklad ja). Takisto sa netreba obávať žiadnych vedľajších účinkov látok, ktoré sa do tela vstrebú cez kožu. Moje skúsenosti, ale aj komentáre a reakcie iných mužov o tom svedčia dostatočne.

Pochopiteľne však existuje riziko alergickej reakcie na niektorú zo zložiek produktu, ktorá sa môže prejaviť napríklad začervenaním pokožky či jej svrbením. V takomto prípade krém už nepoužívajte, inak miesto slasti by ste si užili skôr strasti, a to nikto nechce.

Ak si nieste istí reakciou vášho tela na krém, navrhujem pred prvým použitím test znášanlivosti. Je to jednoduché – naneste jemnú vrstvu krému na predlaktie (citlivá pokožka) a počkajte aspoň 5 minút či sa neobjaví začervenanie alebo vyrážky. Ak sa tak nestane, pokojne ho môžete použiť aj na svoj drahocenný orgán 🙂

 

Kontraindikácie a interakcie

Aphrodisia XL krém pre mužov sa neodporúča k užívaniu deťom, tehotným ženám a dojčiacim matkám. Užívanie krému nespôsobuje podľa informácií výrobcu žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade pochybností sa neváhajte na užívanie krému popýtať svojho lekára či lekárnika.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Aphrodisia XL krém pre mužov - účinky, použitie

Aphrodisia XL krém pre mužov – účinky, odporúčanie a návod na použitie…

 

Aphrodisia XL krém pre mužov – cena, zľava a akcia

Krém je na našom trhu voľne dostupný (ako všetky produkty značky Aphrodisia) a predávajú sa prostredníctvom viacerých obchodov a lekární.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia XL krém pre mužov
Aphrodisia XL krém pre mužov
 • krém vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú podporiť a zlepšiť kvalitu svojej erekcie
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré zlepšujú prítok krvi do penisu a tiež ochránia a vyživia pokožku
 • výrobca sľubuje aj väčší penis, čo subjektívne pri erekcii môže byť pravda (nečakajte však centimetre navyše)
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Aphrodisia XL krém pre mužov sa predáva iba v jednom variante a to v balení 60 ml (väčšie množstvo oproti staršej verzii). Keďže má naozaj dobrú výdatnosť a na jedno použitie ho miniete fakt málo, vydrží vám naozaj dlho (minimálne mesiac aj keď ho budete používať pred každým pohlavným stykom). Tento fakt, spolu s kvalitným zložením a pozitívnym účinkom, značí, že cena za tento krém je naozaj primeraná.

➡️ Značka Aphrodisia, ako som už niekoľkokrát spomínal, zahŕňa viac produktov – tabletiek (výživových doplnkov) a krémov, určených pre mužov či pre ženy…, preto som pre vás pripravil jednoduchú prehľadnú tabuľku jednotlivých produktov a akciových balení:

variantcena a obsah baleniaoverená kúpa
Krém XL pre mužov16,90 €OBJEDNAŤ
Krém + tabletky24,90 € / XL krém + Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužovOBJEDNAŤ
Krém G pre ženy16,90 €OBJEDNAŤ
Krém + tabletky24,90 € / G krém + Aphrodisia V pre ženyOBJEDNAŤ
Tabletky + krémy39,90 € / Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov + XL krém + G krémOBJEDNAŤ
Tabletky + krémy39,90 € / Aphrodisia V pre ženy + G krém + XL krémOBJEDNAŤ

Ako sami vidíte, krém Aphrodisia XL kúpite výhodne aj v rámci rôznych zvýhodnených balíčkov, napríklad v kombinácii s tabletkami Ultra Rapid. Ak chcete potešiť aj svoju partnerku, tak v tom prípade je pre vás vhodný set s krémami (“XL” pre mužov a “G” pre ženy). Možností je teda viac, stačí si len vybrať.

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca Imperial Vitamins je na našom trhu už naozaj celkom dlho a je to už overená značka. Preto pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu Aphrodisia.sk máte možnosť využiť niektorú z akcií a zliav, ktoré výrobca ponúka. Toto sú aktuálne výhodné akcie:

 • akcia: lepšia cena v rámci zvýhodnených balíčkov, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: momentálne prebieha akcia pre všetky produkty eshopu DOPRAVA diskrétne zadarmo
 • zľava 2 € na nákup produktov značky Aphrodisia na oficiálnej stránke

💡 Bonus pre čitateľov Afrodiziakum.sk: Aphrodisia XL krém pre mužov ZĽAVOVÝ kupón na 2 € – zadaj do objednávky: aphrodisia2

 

Kde ho kúpiť

Aphrodisia XL krém pre mužov je riadne registrovaným produktom a nie je problém naň natrafiť v podstate aj v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, i tej na internete). Nepotrebujete na jeho kúpu žiaden recept, nedajbože vyšetrenie u lekára. V podstate najvýhodnejšie a najpohodlnejšie so zárukou originality ho kúpite priamo na stránke výrobcu. Takto máte istotu, že:

 • produkt je vždy na sklade (čo napríklad v lekárni nie je vždy reálne možné)
 • máte k dispozícii rôzne zvýhodnené balíčky a kombinácie prípravkov (inde na ne nenatrafíte – overoval som to)
 • v drvivej väčšine prípadov aj lepšiu cenu, ak je aj niekde v ponuke internetovej lekárni o niečo nižšia, tak nezabudnite ešte prirátať k cene krému aj dopravu, čo vám nákup určite predraží (v oficiálnom eshope výrobcu je doprava ZADARMO až do odvolania)
 • všetky produkty značky Aphrodisia na jednom mieste s maximálnym servisom a zákazníckou podporou

💡 TIP:  Najvýhodnejší a najpohodlnejší je nákup priamo ✅ online z oficiálnej stránky výrobcu.

 

Ako kúpiť a objednať

Veľmi dobre sa nakupuje práve prostredníctvom spomínanej oficiálnej stránky. Je to jednoduché, pohodlné a výhodné – v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – samostatne krém, tabletky alebo zvýhodnený balíček
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – ZDARMA (momentálna akcia, inak 2,40 €), klasické prepravné podmienky
Kuriér UPS – ZDARMA (momentálna akcia, inak 4,98 €), doprava s garanciou doručenia do 2 pracovných dní, o doručení zásielky budete vopred informovaní

 • zaplatiť môžete na dobierku (nie je spoplatnená žiadnym dodatočným poplatkom), ale aj vopred prevodom na účet
 • každá zásielka je balená a odosielaná ako absolútne diskrétny balík – nikto nespozná, čo sa v nej nachádza
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

Okrem toho si krém XL a ostatné produkty Aphrodisia objednať aj z Čiech, pričom však rátajte s tým, že predpokladaná doba doručenia je potom do štyroch pracovných dní. Cena za doručenie Slovenskou poštou do zahraničia (CZ) je 8,90 €.

 

Užívanie a dávkovanie

Použitie Aphrodisia XL krém pre mužov je naozaj veľmi jednoduché. Stačí ho naniesť po celej dĺžke vášho penisu a jemne ho vmasírovať. Masírovaním tiež podporíte lepšie prekrvenie penisu, takže ho určite nezanedbávajte! Nechajte ho chvíľku pôsobiť – až kým úplne nevsiakne (pozor, nie je to žiaden lubrikačný gél, takže si ozaj počkajte) a môžete ísť na to.

Hoci sa podľa výrobcu má používať iba pred stykom, nie je to záväzné. Ja som ho napríklad používal pravidelne aj bez toho, že by som sexoval. To znamená, že som si ho nanášal niekoľko dní v týždni (väčšinu). Takto sa dá podľa mňa zvýšiť jeho účinnosť a skôr dospieť k zaujímavým výsledkom.

 

Najväčšie výhody krému z môjho pohľadu

 • výsledkom pravidelného užívania je o niečo kvalitnejšia erekcia (najlepšie v kombinácii s tabletkami)
 • prírodné zloženie s látkami, ktoré prospievajú pokožke i cievnemu systému v penise
 • krém sa dá používať dlhodobo bez rizika vedľajších účinkov
 • vydrží dlho, má dobrú konzistenciu a je dobre rozotierateľný
 • je dostupný bez receptu, ale kúpite ho aj v lekárni ak veľmi chcete
 • dobrý pomer cena a výsledný efekt
 • vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený výrobca a zákaznícky prívetivý oficiálny eshop

 

Moje vlastné skúsenosti

Krém Aphrodisia XL som chcel vyskúšať z viacerých dôvodov. Chcel som zistiť aké bude mať reálne účinky na moju erekciu a tiež som bol vážne zvedavý či a ako vlastne mi môže tento produkt predĺžiť penis. I keď tú posledne menovanú vec som bral s rezervou.

➡️ Ako som krém používal ja?

Účinky krému Aphrodisia XL som testoval jeden celý mesiac (cca 4-5 x týždenne). Na penis som ho nanášal približne 15 minút pred stykom (úplne postačuje na vsiaknutie krému do pokožky), alebo hocikedy večer keď som nesexoval) a dôkladne ho vmasíroval.

Krém má inak celkom fajn konzistenciu, pretože je dostatočne hustý a nesteká. Má aj neutrálnu vôňu a nezanecháva škvrny. V pohode sa “vpíja” do pokožky, ak mu trochu pomôžete bude to ešte rýchlejšie (najlepšie partnerkinými rukami).

Aphrodisia XL krém pre mužov - ukážka

Takto vyzerá krém Aphrodisia XL reálne…

➡️ Výsledky testovania

Vplyv krému bol v podstate citeľný už od prvého nanesenia – hlavne čo sa týka zjemnenia pokožky (nikdy som si ho predtým nekrémoval ani neolejčekoval, tak asi preto). Čo sa týka kvality erekcie, tak nejaký efekt som začal pociťovať zhruba v druhom týždni, kedy som mal pocit, že moja erekcia je naozaj o niečo lepšia (netreba však čakať nejaké extra terno). Na počudovanie som mal pocit, že som viac nadržaný ako predtým, pričom to výrobca nespomína ani slovkom. No u mňa bol vplyv na libido asi najciteľnejší (spolu s intenzívnejším prežitím niekoľkých orgazmov).

Čo sa týka zväčšenia či predĺženia penisu, tak nejaké významné účinky sa neprejavili. V dôsledku lepšieho prekrvovania počas celého mesiaca sa ku koncu môj penis naozaj opticky zväčšil (subjektíve), no mal som skôr pocit, že do hrúbky ako do dĺžky.

Určite tento krém pokladám za to hodnotnejšie, čo je práve na našom trhu dostupné, i keď zase tých riadne registrovaných produktov takéhoto zamerania a v tejto forme nie je zase extra veľa. Pozitívny vplyv krému je však markantný a prejavuje sa v podstate dostatočne (vzhľadom na svoje prírodné zloženie). No žiaden zázrak a výraznejší posun neočakávajte. O niečo lepšie to bolo v kombinácii s tabletkami Aphrodisia V – ale to už je téma na ďalšiu recenziu.

💡 TIP:  Ako dosiahnuť čo najlepšie účinky? Samotný krém je síce fajn, no takto osamotený veľa nezmôže. Existuje však možnosť, ktorá dokáže efekt účinkov ešte viac zlepšiť. Je to kombinácia krému XL spolu s tabletkami na erekciu Aphrodisia V pre mužov alebo Aphrodisia V Ultra Rapid.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Celkovo je produktová rada Aphrodisia hodnotená pozitívne. Hlavne čo sa jedná o účinnosť tabliet. S krémom je to tak pol na pol, kedy mnoho mužov očakáva po použití krému pár krát do mesiaca nárast penisu rovno o niekoľko centimetrov. Druhá polovica je viacmenej spokojná s účinkami i keď dosť mužov potvrdzuje, že efekt bol lepší s tabletkami ako bez nich a krém samotný brali ako výborný prostriedok ako zlepšiť stav pokožky na penise a jeho natieranie ako výbornú predohru.

Pár zaujímavých komentárov a hodnotení prikladám (pozitívnych i negatívnych):

ℹ️ Spokojnosť s viacerými produktami tejto značky…

„…produkt hodnotím kladne, páčia sa mi jeho vlastnosti a som so všetkým spokojný. Od tejto značky mám už niekoľko iných produktov a som spokojný, tak nakupujem znovu…”(Jakub)

ℹ️ …keď sa o spokojnosť muža stará žena

„…priateľ je nadšený – krém je vynikajúci na predohru, nedráždi pokožku. Určite odporúčam. Nekupovali sme ho kvôli problémom, chceli sme len vyskúšať niečo nové. Spočiatku som bola skeptická. ale je to príjemné oživenie vzťahu…“ (Lucka)

ℹ️ Heureka

Aphrodisia XL krém pre mužov - skúsenosti, Heureka

ℹ️ Najčastejšie otázky

Aphrodisia XL krém pre mužov je dozaista zaujímavý produkt a ten kto radšej ako po tabletkách siahne po inej forme pomoci s intímnymi záležitosťami, konkrétne po tomto kréme, má tiež pár otázok, na ktoré by chcel poznať odpovede. Medzi najčastejšie kladené patria tieto:

❓ Ako dlho trvá kým sa prejavia viditeľné výsledky používania krému?

Výsledky sú okamžité. Neklamem – hlavne sa jedná o zlepšenie stavu pokožky penisu. Ostatné účinky ako lepšia erekcia a tým pádom aj lepšie prekrvenie (ergo subjektívne väčší a hrubší penis) tak do 2-3 týždňov pravidelnejšieho užívania.

❓ Ak ho chcem použiť viackrát za deň, môžem?

Môžete, môj názor, no dávajte si pozor na to, aby ste náhodou pokožku na penise “moc neprecitliveli”. Aj to sa totiž môže stať ak ho budete aplikovať nadmieru (verte, že rýchlejšie zlepšenie erekcie, či dlhší penis takto nedosiahnete). Ja som ho aplikoval maximálne raz za deň a úplne to postačovalo.

❓ Dá sa tento krém aplikovať s inými prípravkami – gélmi, tabletkami a podobne?

S iným krémom to teda neodporúčam, na pokožke môže totiž dôjsť k nepredvídateľnej reakcii a môže to viesť až k trvalému poškodeniu kože. Tabletky, respektíve prírodné výživové tabletky, to je iný prípad. Tie sú podľa mňa veľmi vhodné. Odporúčam však kombináciu medzi prípravkami jednej značky. Istota je istota. S krémom XL tak môžete užívať aj tabletky Aphrodisia V pre mužov aj Aphrodisia V Ultra Rapid.

 

Aphrodisia XL krém pre mužov a moje zhodnotenie na záver

Čo dodať k tomuto krému na erekciu a zväčšenie penisu na záver? Snáď len toľko, že je to vhodný prostriedok ako ozvláštniť váš vzťah a o niečo zlepšiť vaše sexuálne funkcie. Tak hovoria moje skúsenosti ale aj ostatných mužov, ktoré som mal možnosť čítať. Nečakajte však v tomto okamžitý účinok a pri zväčšení radšej neočakávajte nič aby ste neboli príliš sklamaní. Ak trpíte vážnejšou formou nektorej zo sexuálnych dysfunkcií, alebo čakáte vďaka používaniu tohto krému niekoľko centimetrový nárast vášho pohlavného údu do dĺžky i šírky, tak to si ho potom zadovážite zbytočne.

Čo sa však týka pomeru cena / “výkon”, tak je Aphrodisia XL krém pre mužov v tomto ohľade viac než v poriadku. Takisto je veľkým plusom fakt, že ho môžete používať bez rizika vedľajších účinkov a to aj dlhodobo.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • krém na erekciu aj predĺženie penisu
 • vhodný na dlhodobé užívanie
 • bez vedľajších účinkov
 • krém kúpite bez predpisu alebo receptu
 • dobrý pomer ceny a výkonu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Aphrodisia XL krém pre mužov pre kvalitnejšiu erekciu a väčší penis.

4.0

Aphrodisia XL krém pre mužov

✅ Cena: 16,90 €
✅ Balenie: 60 ml
✅ Dávkovanie: podľa potreby – na vonkajšie použitie

Chcem Aphrodisia XL krém Aphrodisia.sk
Vývoj ceny Aphrodisia XL krém pre mužov

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
E-reX 24 intímny gél
E-reX 24 Intim gél recenzia
➡️ nielen kvalitný lubrikant, ale aj účinný stimulant
➡️ obsahuje látky so schopnosťou stimulovať a prekrvovať pohlavné orgány
✅ géll je na vodnej báze
✅ v zložení zahrňuje prírodnú náhradu za silikón - Vegelight®
✅ nezanecháva mastný film a sú prírodné
✅ zvyšuje zmyslovú reaktivitu kože
✅ hydratuje a zvláčňuje
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

18,95 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
10 kapsúl
Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov
Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov
➡️ výživový doplnok na rýchle skvalitnenie erekcie a zvýšenie libida
✅ prírodné zloženie
✅ aj na dlhodobejšie užívanie
✅ žiadne vedľajšie účinky
✅ rýchly nástup účinkov
✅ bez receptu
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

14,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.