Clavin Platinum – vylepšená verzia tabletiek na erekciu (podrobná užívateľská recenzia)

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 0
Clavin PLATINUM cps 8 ks
 • Balenie: 8 kapsúl
 • Dávkovanie: 4 kapsuly naraz, najlepšie 1 až 12 hodín pred pohlavným stykom
 • Dostupnosť: Skladom
30,04 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Tabletky na erekciu s názvom Clavin už zaregistroval snáď každý muž, ktorý riešil/rieši svoju menej závideniahodnú situáciu v intímnej oblasti. Či už sa to týka posilnenia erekcie, zlepšenia výdrže pri sexe, alebo zvýšenia sexuálneho apetítu. Reklama sa nás všetkých snaží presvedčiť, že práve užívanie tohto prípravku nám prinesie nadpriemerné výsledky. Je to ale naozaj tak? Ja som sa v tejto recenzii zameral na jeden z modelov Clavinu, konkrétne Clavin Platinum, ktorý je mimochodom podľa výrobcu vylepšenou verziou základného typu s názvom Clavin Original.

Ten som mimochodom otestoval tiež a vo výsledku to bolo pre mňa menšie sklamanie (čítaj recenziu). Bol som teda maximálne zvedavý ako si bude počínať jeho vylepšená verzia Platinum. Zvýšil renomé tejto značky alebo nie? To sa dozviete práve v nasledujúcich riadkoch mojej recenzie, v ktorej vás oboznámim s vlastnými skúsenosťami čo sa týka užívania samotného prípravku. Samozrejme v nej nájdete aj podstatné informácie o jeho zložení (v čom sa líši od verzie Original), jeho účinkoch ako ich prezentuje výrobca v porovnaní s mojimi zisteniami a veľa veľa ďalších podrobností.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

doba testovania produktuasi 1 mesiac
prvé účinkyzhruba 3.-4. pohlavný styk
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zlepšenie výkonnosti⭐️⭐️⭐️
zlepšenie libida⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
Clavin dostupné varianty➡️ Clavin Original 12 cps
➡️ Clavin Original 28 cps
➡️ Clavin Platinum 8 cps
➡️ Clavin Platinum 20 cps
Lepšia alternatívaeJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta
porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
30,04 € Do obchodu Pilulka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
35,00 € Do obchodu Lieky24.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
24,08 € Do obchodu Heureka.sk

Clavin Platinum – základná charakteristika, balenie a určenie

Clavin Platinum je výživový doplnok vo forme toboliek (kapsúl). Dá sa kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden recept ani vyšetrenie u lekára. Dá sa tak ako prostredníctvom oficiálnej stránky produktu (neodporúčam, web a následné presmerovanie do eshopu mi príde v porovnaní s inými značkami značne zastaraný a cena tam tiež nie je práve najvýhodnejšia). Odporúčam teda skôr kúpu prostredníctvom lekární, či overených obchodov so zdravou výživou (napríklad Pilulka.sk).

➡️ Výrobca

Clavin Platinum na slovenskom trhu značku distribuuje výrobca – spoločnosť Simply You Pharmaceuticals. Tá mimo iné stojí aj za ďalším prípravkom pre mužov ArginMax Forte (ktorý som vyskúšal tiež), ale aj pre ženy (vyskúšala priateľka), no vo svojom portfóliu má oveľa viac produktov –  nutraceutiká, farmakozmetiku a zdravotnícke pomôcky.

Prípravok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

V minulosti Clavin ponúkal viac produktov s označením Clavin Gold, Clavin Strong, či Clavin Ultra. Dnes výrobca ponúka iba tieto dva spomenuté modelové rady – Original na riešenie bežných problémov s erekciou a Platinum na rýchlejší nástup pevnej erekcie.

➡️ Balenie

Tabletky Clavin Platinum sú balené v papierovej krabičke. Nie sú sypané voľne, ale sú uložené v blistroch (1 dávka, t.j. 4 kapsuly, v jednom blistri), ktoré ich chránia pred znehodnotením. Na obale potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje iba 8 toboliek čo sú len 2 dávky (1 dávka = 4 kapsuly). Toto balenie sa vám snáď oplatí len na základné otestovanie účinkov produktu. Určite vhodnejšie a cenovo výhodnejšie je väčšie balenie s 20 tabletkami, ktoré postačí na 5 pohlavných stykov (celkom 5 jednorázových dávok).

Clavin Platinum sú potom vlastne klasické gélové kapsulky modro-bielej farby. Tie pri užívaní stačí následne len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Clavin Platinum je určený pre každého dospelého muža, ktorý hľadá prípravok priaznivo vplývajúci na erekciu. Jeho vylepšené zloženie by mal užívateľ oceniť najmä vďaka rýchlejšiemu nástupu stoporenia a trvania samotnej erekcie v dostatočnej kvalite počas celého pohlavného styku.

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Clavin Platinum má podľa výrobcu špeciálne zloženie, na rozdiel od verzie Original, kde sa sa táto zmes nazýva Clavertin 21. Takisto sa však jedná o patentovanú galenicky upravenú zmes v ktorej prevládajú rastlinné extrakty v kombinácii s dôležitými aminokyselinami a minerálmi.

Toto sú všetky účinné látky, ktoré obsahuje Clavin Platinum:

➡️ Tribulus

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je bylina, ktorá priaznivo vplýva na viaceré sexuálne funkcie. Medzi jej hlavné účinky patrí podpora tvorby testosterónu, čo má za následok ako zvýšenú chuť na sex, lepšiu výdrž pri styku aj kvalitnejšiu erekciu. Látky, ktoré to majú na svedomí, fytosteroly, sa nachádzajú hlavne v plodoch tejto rastliny a okrem spomínaných účinkov podporujú aj lepší rast a regeneráciu svalstva. Aj preto je súčasťou mnohých prípravkov zameraných na podporu erekcie a doplnkov pre športovcov (kulturisti).

👍 Čítaj viac o Tribuluse.

➡️ Maca

Žerucha peruánska – Maca (Lepidium meyenii) je rastlina, ktorá pochádza z peruánskych Ánd. Odborníci ju považujú za jednu z najlepších superpotravín vôbec. Podporuje výdrž a to ako po fyzickej, tak i mentálnej stránke. Dokáže zvyšovať libido ako u mužov tak i u žien a stimuluje viaceré sexuálne funkcie vrátane erekcie. V tradičnej domácej medicíne sa využíva aj na podporu plodnosti. Takisto sa jedná o veľmi častú súčasť prípravkov na erekciu, ale napríklad aj doplnkov na menopauzu u žien.

👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Šafran

Šafran siaty (Crocus Sativus) je bylina známa ako najdrahšie korenie sveta. Podporuje lepšie prekrvenie orgánov – lepšie prekrvenie mužskej pohlavnej sústavy znamená aj lepšiu a kvalitnejšiu erekciu. Šafran je tiež známy ako povzbudzovač organizmu (tonikum) a má viacero blahodárnych účinkov v rámci dýchacej, tráviacej a močovej sústavy.

➡️ Sibírsky ženšen

Všehojovec štetinatý – eleuterokok (Eleutherococcus senticosus) je rastlina známa z tradičnej ruskej medicíny a aj preto ju volajú sibírsky ženšen. A to aj vďaka tomu, že svojimi účinkami sa prirovnáva ku klasickému ženšenu. Dokáže posilniť reprodukčnú kapacitu a tak posilniť plodnosť. Býva súčasťou niektorých prípravkov intímneho zamerania, kde sa cení najmä jeho pozitívny vplyv na erekciu a libido.

➡️ L-Arginín

L_Arginín sa nachádza v každom prípravku na erekciu, ktorý naozaj za niečo stojí. Hlavným účinkom tejto aminokyseliny je totiž rozšírenie a uvoľnenie ciev, vďaka čomu sa zlepšuje prietok krvi – aj v rámci pohlavnej sústavy samozrejme. V dôsledku toho je penis lepšie prekrvený, erekcia stála a citlivosť na sexuálne podnety lepšia. Takisto je však obľúbeným doplnkom u športovcov, ktorí oceňujú jej prínos v rámci zvyšovania výkonu a aj tvorby a lepšej regenerácie svalstva.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ L-Citrulín

L-Citrulín sa v prípravkoch na erekciu nachádza z rovnakého dôvodu ako L-Arginín. Táto aminokyselina je totiž v podstate najlepším prirodzeným zdrojom arginínu v našich telových bunkách. Užívaním citrulínu teda zvyšujete hladinu arginínu v organizme a to dokonca ešte produktívnejšie ako priamo doplnkovým arginínom. Takisto je oceňovaná aj ďalšia vlastnosť citrulínu a to jeho schopnosť poskytnúť telu dostatok energie.

👍 Čítaj viac o L-citrulíne.

➡️ Zinok

Zinok je z hľadiska mužskej pohlavnej sústavy zásadný minerál. Nielenže je potrebný pri tvorbe testosterónu, ale priamo vplýva aj na plodnosť, vďaka nezameniteľnému vplyvu na kvalitu a množstvo spermií v ejakuláte. Jeho nedostatok v organizme sa potom prejavuje okrem iného aj zníženým libidom. A samozrejme – je nevyhnutný pre normálne fungovanie imunitného systému a pri procese syntézy proteínov a DNA.

➡️ Selén

Selén ako stopový prvok je takisto nevyhnutnou látkou pre mužské pohlavné ústrojenstvo. Zlepšuje potenciu vďaka jeho vplyvu na lepšie prekrvenie tkanív, je súčasťou procesu tvorby testosterónu v tele. Ako vynikajúci antioxidant spomaľuje starnutie našich buniek a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Významný je aj jeho vplyv pri potláčaní nadmernej únavy.

➡️ Zloženie prípravku v 1 kapsule

látkamnožstvo v 1 kapsulemnožstvo v 1 dávke (4 cps)
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt50 mg200 mg
Šafran siaty (Crocus sativus), extrakt7,5 mg30 mg
Všehojovec štetinatý – sibírsky ženšen, eleuterokok (Eleutherococcus senticosus), extrakt10 mg40 mg
Žerucha peruánska – maca (Lepidium meyenii), extrakt7,5 mg30 mg
L-arginín450 mg1800 mg
L-citrulín16 mg64 mg
Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý)0,8 mg3,2 mg
Selén (seleničitan sodný, selénan sodný)0,006 mg (6 μg)0,024 mg (24 μg)

Prídavné látky: želatína (kapsula), oxidy a hydroxidy železa, indigotín, oxid titaničitý (farbivá), stearan horečnatý, mastenec (protihrudkujúce látky)

Porovnaj zloženie Clavin Original vs. Clavin Platinum

látka💊 Clavin Original💊 Clavin Platinum
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)50 mg50 mg
Šafran siaty (Crocus sativus)7,5 mg7,5 mg
L-arginín400 mg450 mg
L-citrulín55 mg16 mg
Zinok0,8 mg0,8 mg
Selén0,006 mg0,006 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus)⛔️10 mg
Maca (Lepidium meyenii)⛔️7,5 mg

Z uvedeného vyplýva, že Clavin Platinum obsahuje v porovnaní s Clavin Original iba 2 rastlinné extrakty navyše (sibírsky ženšen a maca) a menší rozdiel je tiež v koncentrácii aminokyselín.

 

Clavin Platinum – účinky

Alfa a omega každého výživového doplnku či lieku je jeho účinnosť. Čo všetko Clavin Platinum pre svojich užívateľov podľa výrobcu ponúka a ako sa to reálne prejavuje? V nasledujúcich riadkoch si povieme o hlavných účinkoch tejto vylepšenej verzie Clavinu:

 

💕 Lepšia a kvalitnejšia erekcia

Lepšia a kvalitnejšia erekcia je to hlavné, čo sa od podobného prípravku očakáva. Veľa zásluh si v tomto smere pripisujú aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, vďaka ktorým sú cievy privádzajúce krv do penisu viac rozšírené a privádzajú doň aj viac krvi. Tento efekt verzie Platinum je podobný ako je to pri základnej verzii Original, čiže zlepšenie v tomto smere je naozaj viditeľné. Určite však nie hneď po prvej dávke.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

💕 Rýchlejší nástup erekcie

Clavin Platinum by sa mal prezentovať aj rýchlejším nástupom erekcie. Je to vlastne výrobcom jeden z najviac propagovanejších účinkov prípravku. 4 tabletky, to jest vyššia koncentrácia látok to naozaj umožňujú. No ak sa pozrieme na možnosti užívania (dávku stačí užiť 1-12 hodín pred stykom), tak s narastajúcim časom tento efekt postupne klesá. Takže áno, erekcia nastúpi po sexuálnej stimulácii skôr, no odporúčam užitie celej dávky najneskôr 1-2 hodiny pred pohlavným stykom.

💕 Predĺženie erekcie

Dĺžka erekcie, respektíve jej kvalita až do konca styku je ďalším výrobcom prezentovaným účinkom. Vďaka lepšej cirkulácii krvi (vzhľadom k zloženiu prípravku) je tento efekt naozaj očakávaný. U mňa konkrétne sa však významné rozdiely neprejavili počas celej doby testovania doplnku. Skúsenosti ostatných mužov to len potvrdzujú.

💕 Zvýšenie sexuálneho apetítu – libida

Je škoda, že taká dôležitá vec ako je chuť na sex, zostáva zo strany Clavin Platinum v podstate v “závetrí” a výrobca sa v tomto smere neangažuje viac. Potenciál na to tento prípravok naozaj má. Možno o niečo zvýšiť koncentráciu Tribulusu a Šafranu a rozdiel oproti verzii Original by sa aj prejavil. Takto hodnotím účinky na libido zo strany prípravku ako nedostatočné, respektíve s minimálnym prejavom.

💕 Podpora plodnosti

Keďže základné zložky Clavinu ovplyvňujúce plodnosť sa v oboch variantoch nemenia, je nanajvýš zrejmé, že aj vplyv na fertilitu je zhruba rovnaký. Zinok a selén v prípravku sú naozaj fajn, no užívať Clavin Platinum primárne ako podporu plodnosti by boli určite vyhodenými peniazmi. Ako sekundárna podpora to áno, inak to pre muža nemá väčší zmysel.

💕 Viac sexuálneho vzrušenia

Lepšie a intenzívnejšie prežívané vzrušenie počas pohlavného styku ako jeden z účinkov verzie Platinum? Do určitej miery áno, je pravdepodobné, že viacero mužov postrehne aj tento účinok, u mňa sa však žiaľ v tomto smere “nepohlo” nič. Myslím. A tiež je veľmi ťažké pripísať podobný účinok, na ktorý vplýva naozaj veľké množstvo faktorov.

💡 Lepšie alternatívy

Poviem to na rovinu. Clavin je síce známy produkt a určite ho už vyskúšalo mnoho mužov, no podľa mňa dostanete kúpiť aj lepšie. Nehovorím, že nefunguje vôbec, pretože pozitívne účinky som vysledoval aj sám na sebe, no vo výsledku to bolo mierne sklamanie. A teda pokiaľ aj vy patríte medzi tých, u ktorých síce Clavin (Original či Platinum) trochu zabodoval, no hľadáte silnejšiu prírodnú alternatívu, mám pre vás TIP: Tabletky eJoy majú zaujímavejšie a koncentrovanejšie zloženie, efekt účinkov je výraznejší, balenie vám vydrží dlhšie a bez obáv ho môžete užívať aj dlhodobo.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Podpora erekcie je niekedy ošemetná záležitosť, pretože niektoré látky používané vo farmakologickom segmente vyvolávajú aj množstvo nepriaznivých vedľajších účinkov. Výhodou Clavinu Platinum (rovnako aj Clavinu Original) je to, že žiadne nežiadúce účinky ako bolesti hlavy, problémy so zažívaním alebo začervenanie v tvári nehrozia. Ja osobne som ich ani náznakom nezaznamenal (podobne ako viacero ďalších mužov). Ojedinele sa môžu vyskytnúť veľmi mierne tráviace ťažkosti. A aj to len na začiatku užívania prípravku (dôsledok prvej vyššej dávky aktívnych látok). Problém však rýchlo odznieva. Riziko užívania ešte spočíva v prípadnej precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku a následná alergická reakcia.

 

Kontraindikácie a interakcie

Clavin Platinum nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Takisto by mali byť obozretní tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru – prípravok by mali užívať len v prípade schválenia od lekára. Tabletky inak podľa výrobcu nemajú žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom, každopádne však v prípade akýchkoľvek pochybností čo sa týka užívania tohto lieku treba osloviť lekára či lekárnika. Upozornenie: Clavin Platinum je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku.

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15-25 °C, mimo dosahu malých detí.

 

Clavin Platinum – cena, zľava a akcia

Tabletky Clavin sú na našom trhu voľne dostupné a nepotrebujete na ne žiaden predpis či vyšetrenie u lekára. Predávajú sa takmer v každej menšej i väčšej lekárni, tiež som ich videl v obchodoch so zdravými potravinami a doplnkami výživy. Skontroloval som tiež viaceré eshopy a v podstate okrem siete lekární Dr.Max (kde donedávna bol tiež dostupný) ho dostanete kúpiť naozaj všade.

Výrobca a distribútor u nás na Slovensku síce ponúka Clavin aj prostredníctvom oficiálneho eshopu, no ako som spomínal, celý web a aj prípadná objednávka mi príde až priveľmi chaotická a neprehľadná, “rozmaznaného” zákazníka naučeného na komfort pri nákupe v iných eshopoch jednoznačne dokáže odradiť.

💡 TIP na produkt - Clavin Platinum
Clavin PLATINUM cps 8 ks
 • prírodný výživový doplnok
 • rýchlejšia a pevná erekciu
 • zintenzívnenie sexuálneho prežitku
 • zvýšenie sexuálneho apetítu
 • dostupný bez receptu
30,04 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Clavin Platinum sa predáva v 2 dvoch základných variantoch a to ako 💊 8 kapsulové balenie, ktoré vám reálne vám postačí na 2 styky (čo je ako sami uznáte extrémne málo na výživový doplnok a takéto balenie je naozaj len na skúšku, niekedy ani to nie). Na reálne zhodnotenie účinkov odporúčam využiť aspoň 1 väčšie balenie – 💊 20 kapsulové (ak nie dva).

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • menšie balenie za 30,04 € (8 kapsúl) – 1 kapsula: 3,19 €, jednorázová dávka (4 cps): 12,76 €
 • väčšie balenie za 55,40 € (20 kapsúl) – 1 kapsula: 2,26 €, jednorázová dávka (4 cps): 9,04 €

➡️ Značka Clavin je na našom trhu dostupná v dvoch modeloch – Clavin Original a Clavin Platinum. Porovnajte si teraz jednotlivé balenia v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

variantcena / overená kúpa
Clavin Original 12 cps (8+4 zdarma)18,89 € / OBJEDNAŤ
Clavin Original 28 cps (20+8 zdarma)35,30 € / OBJEDNAŤ
Clavin Platinum 8 cps25,49 € / OBJEDNAŤ
Clavin Platinum 20 cps46,70 € / OBJEDNAŤ

Na základnú podporu erekcie je určený variant Clavin Original:

💡 TIP na produkt - Clavin Original
CLAVIN ORIGINAL cps 8 + 4 zadarmo
 • prírodný výživový doplnok
 • na posilnenie erekcie, jej rýchlejší nástup
 • pozitívny vplyv na sexuálnu túžbu a výkonnosť
 • prírodné zloženie bez prídavných látok
 • dostupný bez receptu
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
22,83 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (a keď nie práve na Clavin, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Clavin Platinum je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, či na internete). Ja odporúčam aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Clavin, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Clavin Platinum výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊💊💊 4 kapsuly denne (čo je zároveň aj maximálna denná dávka). Optimálne sa užívajú 1 až 12 hodín pred plánovaným pohlavným stykom. Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky určite neodporúčam kombinovať s alkoholom, znižuje sa tak ich účinnosť. Čo je dôležité: na dosiahnutie adekvátneho účinku je vždy potrebná sexuálna stimulácia.

PS.: nezabudnite si pred prvým použitím Clavin Platinum naštudovať príbalový leták.

Takže v prospech erekcie hovorí celkom široké časové rozpätie kedy možno Clavin Platinum užiť. No na základe mojich skúseností vyplýva, že tabletky najlepšie fungujú v prvých hodinách od užitia a efekt následne postupne klesá.

 

Najväčšie výhody Clavin Platinum z môjho pohľadu

 • priaznivý vplyv na kvalitu erekcie a jej dĺžku, potenciu, libido a výdrž
 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov aj pri dlhodobejšom užívaní
 • prípravok je dostupný bez receptu, dostanete ho kúpiť takmer v každej lekárni
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený výrobca

 

Moje vlastné skúsenosti

Ak by som v rámci recenzií na prípravky podporujúce mužské sexuálne funkcie vynechal Clavin, tak mnoho mojich čitateľov by zostalo určite sklamaných. Značka Clavin sa totiž už dlhší čas umiestňuje v popredí prípravkov na erekciu aj vďaka masívnej televíznej reklame. No robí im dobré meno? Nuž, kedysi by som o tom ani nezapochyboval, teraz po vyskúšaní oboch Clavinov (Original aj Platinum) mám pocit, že ostatným prípravkom podobného zamerania len robí medvediu službu…

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

V overenej lekárni som si zaobstaral rovno 2 väčšie balenia Clavinu Platinum po dvadsať tabliet. Tento nákup mi vystačil na rovných 10 stykov a teda približne na 1 mesiac. Tabletky som užíval presne podľa návodu výrobcu a približne hodinu (hodinu a pol) pred plánovaným stykom som užil celú odporúčanú dávku 4 kapsuly. V priebehu testovania som vyskúšal natiahnuť časový odstup od užitia tabletiek po samotnú súlož, raz to bolo približne 6 hodín pred ňou a druhýkrát cca 12 hodín. Taktiež som popri užívaní Clavin Platinum vylúčil alkohol, takže žiadna občasná desiatka v záhradnej reštaurácii, ani romantika v podobe červeného vína po večeri s partnerkou. Prečo? Jednoducho som nechcel, aby mi skresľoval výsledky užívania prípravku, navzdory tomu, že výrobca to vyslovene nespomína.

➡️ Výsledky testovania

Tak a plynule môžeme prejsť k výsledkom môjho testovania prípravku. Prvé pozitívne účinky prípravku sa reálne prejavili pri 3.-4. pohlavnom styku. Sklamanie? Ani nie, s tým som totiž aj viac menej rátal, že tabletky prírodného zamerania zafungujú naplno už od prvej dávky. Čo ma však prekvapilo, bolo to, že intenzita týchto účinkov bola o dosť slabšia ako som zaregistroval u niektorých konkurenčných prípravkov a navzdory tomu, že išlo už o vylepšenú verziu základného modelu Clavin Original.

K veci. Môžem potvrdiť, že kvalita erekcie sa naozaj o niečo polepšila, jednoducho po 3 nadupaných dávkach sa to muselo prejaviť. Takisto to dopadlo s rýchlejším nástupom erekcie, kedy sa s ním moja partnerka nemusela hrať tak dlho ako zvyčajne (efekt zaznamenaný tiež až po 3-4. dávke). Pozor však, čím skôr užijete tabletky pred samotným stykom, tým sa nástup erekcie opäť spomalí. Raz som to dal takmer 12 hodín predtým a pri mojom celkovo 8. pohlavnom styku som nezaznamenal v tomto smere takmer žiadne pozitívne výsledky. Čo sa týka dĺžky erekcie, vzrušenia pri sexe, či môjho libida, som užívaním Clavin Platinum nepocítil žiadne výrazné zmeny, takže rozdiel medzi predtým a potom u mňa v tomto ohľade nebol žiadny. Ostatní muži väčšinou v tomto na diaľku súhlasia, výnimočne sa nájdu aj takí, ktorí popisujú pozitívne skúsenosti aj v tejto oblasti.

Takže teraz na rovinu. Podľa mňa je cena tohto prípravku vzhľadom na jeho kvality určite nadnesená a nezodpovedá optimálnemu pomeru kvalita/cena. Na trhu totiž existujú prípravky, ktoré majú lepšie účinky a dostanete ich kúpiť za priaznivejšiu cenu.

Ak od podobného produktu očakávate niečo viac a naozaj pevnú a tvrdú erekciu, z vlastnej skúsenosti odporúčam najmä Zerex Klasik alebo eJoy (podobné zameranie), prípadne ešte Proerecta.

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Podobne ako moje zistenia o prípravku Clavin Platinum vyznievajú aj hodnotenia a skúsenosti ostatných mužov, ktorých postrehy som našiel na viacerých diskusných fórach na internete, v recenziách užívateľov, ale i v hodnoteniach v rámci slovenskej i českej Heureky. Stále však prevládajú pozitívne hodnotenia doplnku, aj keď treba brať na zreteľ, že za viacerými z nich môže stáť marketing výrobcu, ale nájdu sa samozrejme aj takí muži, ktorým práve verzia Platinum vyhovuje najviac zo všetkých dostupných prípravkov na trhu (čo sa môže reálne stať aj vám, účinok tabliet s prírodným zložením tohto zamerania je totiž viac menej individuálny). Poďme sa pozrieť na niekoľko komentárov, ktoré mapujú ako pozitívne, tak i negatívne reakcie užívateľov prípravku:

ℹ️ Clavin Platinum a pozitívne ladené komentáre…

“…Clavin Platinum som vyskúšal viacmenej zo zvedavosti a to dvakrát; prvýkrát som sa riadil návodom a zaujímalo ma či bude vďaka nemu sex lepší a druhýkrát som ho užil lebo prvýkrát splnil účel a bol som spokojný; viem že niekomu nezaberie ako potrebuje, ale ja som bol spokojný…” (Andrej)

“…ja som mal presne ten istý problém (tiež nemôžem zažiť viac orgazmov po sebe a žiadna stimulácia nepomáha – proste už sa nepostaví. Taktiež keď mám sex 3-4 dni po sebe, ďalší deň nemôžem dosiahnuť plnú erekciu, len takú polovičatú) a u mňa sa to zhoršovalo stále, ja som macu neskúšal iba ten Clavin a v tomto mi veru pomáhal…” (rimankom, zdravie.sk)

ℹ️ “ako to vidím ja” (Viagra, maca, Clavin)…

“…pre excell styk viagra pomôže – to je pravda, postaví sa hneď, ale užívaj to stále a telo si navykne. Sexuológovia zarobia na tebe a bez toho potom si ani nepichneš, čistá chémia, ktorá ťa vnútorne vyžere. Tá maca je dobrá, ale strašná chuť na sex po nej, viacej semena aj pevná erekcia, ale zlá chuť. Clavin? To niekto len zarába na p…ch, vždy sa niekto chytí, zbytočné vyhodenie peňazí, žiadny efekt…” (anonym777, zdravie.sk)

ℹ️ pár komentov z pilulky

“…kúpil som si ho len zo srandy. Odvtedy ho beriem skoro pred každou akciou. Priateľka je celkom náruživá a ja si konečne môžem užívať viac akcií za noc bez problémov…” (Ivan M.)

“…vyskúšal som originál aj platinum, s obomi som bol veľmi spokojný, ale je fakt, že platinum mal rýchlejší nástup účinku a dlhšie som vydržal súložiť…” (Libor)

ℹ️ Heureka

… najprv celkové hodnotenie prípravku:

Clavin Platinum - celkové hodnotenie prípravku, Heureka

…negatívne skúsenosti:

Clavin Platinum - negatívne skúsenosti, Heureka

…pozitívne skúsenosti:

Clavin Platinum skúsenosti - Heureka

ℹ️ Clavin – reklamy a videá

Pár reklamných videí, vďaka ktorým je Clavin jedným z najznámejších prípravkov na erekciu vôbec (u nás):

Clavin Sauna - reklama 2017

Najčastejšie otázky

Diskusie o Clavine sú “večne živé”… teraz vážne, vybral som zopár praktických otázok týkajúcich sa aj prípravku Clavin Platinum, ktoré kladú niektorí muži v rámci viacerých diskusných fór a nenašiel som tam na ne adekvátne odpovede. Každý muž si predsa zaslúži adekvátnu odpoveď, súhlasíte?

❓ Čo robiť, keď Clavin nezafunguje hneď na prvýkrát?

V podstate pokračujete v užívaní ďalej a vyhraďte si na to aspoň 5 pohlavných stykov (teda jedno celé väčšie balenie) aby ste dokázali reálne zhodnotiť účinky prípravku. Chybu určite robia tí muži, ktorí po užití prvej dávky a prípadnom sklamaní vyhodia hneď tabletky do koša.

❓ Kedy Clavin Platinum nezvykne zafungovať vôbec?

Hoci výrobca prezentuje okamžitý efekt prípravku po užití, u niektorých mužov to platiť nemusí. Dlhodobejším užívaním Clavinu môžete podporiť lepšie prekrvenie penisu a tým aj svoju erekciu (na chrípku vám tiež nezaberie hneď prvá tabletka). Pri mužoch, ktorí trpia vážnejšou formou erektilnej dysfunkcie, nemusí zabrať vôbec. V takom prípade je jednoznačnou voľbou muža návšteva odborného lekára a podstúpenie adekvátnej liečby!

❓ Musí sa kvôli zaobstaraniu Clavinu podstúpiť vyšetrenie u lekára?

Nemusí. Clavin Original aj Clavin Platinum je registrovaný výživový doplnok s podpornou funkciu a je určený prioritne mužom, ktorí problémy s erekciou zaznamenávajú len občasne aj príznaky oslabeného stoporenia nie sú tak intenzívne. Jednoducho je určený pre tých, ktorí nie sú spokojní so svojou erekciu, nie tých, ktorým sa “nepostaví” vôbec.

❓ Môže sa Clavin Platinum kombinovať s alkoholom?

Výrobca žiadne obmedzenie v súvislosti s alkoholom nespomína a teda v princípe si za pohárik občas môžete dať. Určite to však nepreháňajte – alkohol totiž účinne potláča vašu potenciu. Ak chcete naozaj zlepšiť svoju erekciu, alkoholu sa vyhýbajte úplne. Ani ja som ho pri testovaní prípravku neužíval.

❓ Prečo treba užívať toľko tabliet naraz?

Ja viem, že 4 tabletky naraz sú celkom dosť, no je to rozhodnutie výrobcu (úmysel). Možno má takáto zvýšená koncentrácia látok naozaj lepšie účinky, ak sa do tela dostane na štyrikrát.

❓ Pri akých ochoreniach by sa Clavin Original nemal užívať?

Clavin je síce prírodný prípravok s minimom vedľajších účinkov, no to ešte neznamená, že ho môžu užívať všetci. Určite nie je určený deťom a ženám, no s obmedzeniami nech rátajú aj ľudia s cukrovkou, vysokým krvným tlakom a rôznymi ochoreniami srdcovocievneho systému. V takom prípade, pri akýchkoľvek pochybnostiach, sa prípadné užívanie musí prekonzultovať s lekárom. A to ešte pred prvým užitím doplnku.

❓ Môžu ho užívať aj ženy?

Clavin Platinum nie je určený pre ženy, no v princípe ho môžu užívať, samozrejme okrem tehotných a dojčiacich (verte či nie, ale aj takúto otázku som na internete dokázal nájsť). Ale netuším prečo by to mali robiť, keď na trhu sú dostupné prípravky napasované presne na ich mieru a potreby na podporu sexuálneho apetítu a intenzity pôžitku pri sexe (napríklad tabletky Aphrodisia V pre ženy, či Aphrodisia G krém).

❓ Môže sa Clavin Platinum užívať pravidelne a dlhodobo?

Môže, no ak ho chcete brať dlhšie, musíte sa pripraviť na to, že to môže významne zaťažiť vašu peňaženku. No pokiaľ máte z užívania týchto tabletiek, ako sa vraví? dobrý pocit a praktický efekt je u vás naozaj výrazný, tak prečo nie. Zas na druhú stranu, 4 tabletky denne a to dlhodobo mi nepríde ako najlepšia voľba, ktorú výrobca ani nikde neodporúča.

❓ Je lepší Clavin Original alebo Platinum?

Platinum by mal byť vylepšenou verziou Original, no extra veľký rozdiel medzi nimi v koncentrácii a počte látok ani nie je. Podobne je to aj súčinnosťou (pozri moje skúsenosti v recenzii Clavin Original, či porovnaj rozdiely vo všeobecnom článku o Clavine). Ak beriete ohľad aj na cenu, tak model Platinum je v prepočte na jednu dávku aj výrazne drahší (8-15 € podľa balenia Platinum, 4,50-6,50 € Original). A tiež treba brať do úvahy to, že každý typ je zameraný trochu inak. Clavin Original na dlhšiu a pevnú erekciu, Clavin Platinum na kvalitnú erekciu s rýchlejším nástupom.

❓ Čo robiť, ak Clavin Platinum nezaberie podľa predstáv?

Jednoduchá rada, ak preferujete prírodnú pomoc, tak vyskúšajte iný prípravok podobného zamerania (podľa môjho názoru exisuje viac značiek, ktoré sú na tom s podporou erekcie lepšie). Clavin Platinum u niekoho zaberie viac, u niekoho zase menej, všeobecne u doplnkov na prírodnej báze nemožno garantovať 100%-nú účinnosť

 

Clavin Platinum a moje zhodnotenie na záver

Ak potrebujete polepšiť svoju erekciu ihneď, ako hovorí jedna z mnohých reklám na Clavin, tak pokojne môžete siahnuť aj po verzii Clavin Platinum. Je málo voľne dostupných prípravkov bez predpisu, ktoré by sľubovali takýto rýchly efekt. Ale tak, možno ste to práve vy, ktorým tento doplnok zlepší intímny život.

Na druhú stranu, ak potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj dlhodobo, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov
 • dostupný bez predpisu a vyšetrenia u lekára
 • lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy s rýchlejším nástupom erekcie

Nevýhody

 • naozaj vysoká cena (aj v pomere ku kvalite)
 • 4 kapsuly = 1 dávka, jednoduché užívanie, no 4 tabletky naraz je celkom dosť
 • existujú výživové doplnky podobného zamerania s lepším účinkom a za priaznivejšiu cenu
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Clavin Platinum je prípravok známej značky na posilnenie kvality erekcie s rýchlejším nástupom účinkov.

2.5

Clavin PLATINUM cps 8 ks

✅ Cena: 30,04 €
✅ Balenie: 8 kapsúl
✅ Dávkovanie: 4 kapsuly naraz, najlepšie 1 až 12 hodín pred pohlavným stykom

Chcem Clavin Platinum Pilulka.sk
Vývoj ceny Clavin Platinum

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.