Cemio RED3 – tabletky na prostatu, potenciu a vitalitu, ako to vidia samotní muži?

Peter Kacián Recenzia 23. októbra 2021 0
Cemio RED3
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne
 • Dostupnosť: Skladom
15,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Cemio RED3 sú tabletky, ktoré majú mužom pomôcť s prostatou, potenciou i vitalitou. Čo sa za týmto reklamným sloganom skrýva? Nuž, keďže som na vlastnej koži otestoval niekoľko produktov zameraných ako na potenciu a podporu erekcie, tak aj na prostatu, chcel som sa dozvedieť ako tieto tabletky reálne fungujú. A v tejto recenzii sa teda dozviete ako to dopadlo. A pripojím aj skúsenosti ďalších mužov aby to bolo objektívnejšie…

Najprv sa však pozrieme na jeho základnú charakteristiku, aké presne má Cemio RED3 zloženie, aký efekt užívania môžete od týchto tabletiek očakávať, či existuje nejaké riziko vedľajších účinkov… Samozrejme nájdete tu aj správne dávkovanie a užívanie prípravku + základné informácie o jeho dostupnosti na našom trhu: kde, za akú cenu a v akom balení ho dostanete kúpiť.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám na základe vlastných skúseností tieto tabletky na posilnenie zdravia prostaty: ✅ Prostanax (pozri aj recenziu), ✅ Proerecta Prostate (recenzia), ✅ Prostadyne (recenzia) a ✅ Prostalex (recenzia) a na zlepšenie potencie ✅ eJoy (recenzia) a ✅ Zerex (recenzia).

doba testovania tabletiek2 mesiace
prvé účinky3.-4. týždeň
na recept⛔️ NIE
viac vitality a energie⭐️⭐️⭐️⭐️
zlepšenie stavu prostaty⭐️⭐️⭐️
posilnenie potencie⭐️⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+ (ideálne páni po 40-tke)
lepšia alternatívana prostatu: Prostalex, Proerecta Prostate a Prostanax
na potenciu: eJoy a Zerex
diskrétnosť a rýchlosť dodania✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
15,99 € Do obchodu Heureka.sk

Cemio RED3 – charakteristika, balenie a určenie

Cemio RED3 je prípravok od výrobcu, ktorý si dáva záležať na 100% kvalite použitých surovín – má teda striktne prírodné a koncentrované zloženie. Neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky, vďaka čomu nemusíte očakávať žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC, čo je vlastne centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku.

➡️ Výrobca

Výrobcom Cemio RED3 je Cemio Switzerland AG so sídlom v Zürichu – spoločnosť, ktorá sa špecializuje v oblasti farmaceutického priemyslu a rôznych oblastí zdravotníctva najmä v regióne strednej a východnej Európy. Ich doplnky výživy sú dostatočne známe a obľúbené (vrátane RED3), za všetky spomeniem napríklad Cemio Kamzík. Spoločnosť si dáva záležať na tom, aby ich produkty mali čo sa týka zloženia najvyššiu kvalitu. Zložky použité v prípravkoch sú vždy klinicky overené, odborne spracované technológiami, ktoré zachovávajú ich kvalitu, účinnosť a čistotu.

➡️ Balenie

Tabletky Cemio RED3 sú balené v typicky červenej papierovej krabičke s výrazným logom značky. Červené gélové kapsuly sú umiestnené v blistroch po 15 ks v jednom. Tie pri užívaní stačí normálne len prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

➡️ Určenie

Cemio RED3 je určený všetkým mužom pre podporu ich intímneho zdravia. Čo zahŕňa najmä prostatu a dolné močové cesty, reprodukčnú a v určitej miere aj hormonálnu sústavu „Cemio RED3: PROSTATA, POTENCIA, VITALITA“.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Cemio RED3 obsahuje kombináciu 7 klinicky overených extraktov z rastlín, ktoré majú reálne pozitívny vplyv na rôzne oblasti ľudského zdravia (v rámci tradičnej i klasickej medicíny, pričom k dispozícii sú reálne vedecké štúdie potvrdzujúce túto skutočnosť).

Viac o jednotlivých zložkách prípravku:

➡️ Africká slivka (Pygeum africanum)

Africká slivka (Pygeum africanum, resp. Prunus africana) je strom, ktorý sa najčastejšie vyskytuje v horských regiónoch strednej a južnej Afriky, či na Madagaskare. Je to tradičný africký liek na maláriu a horúčku, používa sa na potlačenie bolesti žalúdka, podporu chuti do jedla aj na očistenie organizmu od škodlivín. V tabletkách Cemio RED3 sa nachádza z dôvodu reálnych pozitívnych účinkov na prostatu (alternatívny liek na liečbu zväčšenej prostaty) – najmä v nemecky hovoriacich krajinách či vo Francúzsku. Rastlina je známa aj tým, že má pozitívny vplyv na normálne fungovanie močového mechúra a dolných močových ciest. Prípravok obsahuje extrakt z kôry africkej slivky v pomere 3:1.

➡️ Maca – Žerucha peruánska (Lepidium meyenii)

Maca je rastlina, superpotravina s vysokou nutričnou hodnotou, pochádzajúca z peruánskych Ánd. Je to významné tonikum a obľúbené afrodiziakum mužov i žien (peruánska viagra). Tu však výpočet pozitívnych účinkov rastliny zďaleka nekončí. Výťažok z koreňa macy je súčasťou viacerých výživových doplnkov na zvýšenie energie a vytrvalosti pre športovcov, na podporu lepšej psychickej odolnosti. Dobre poslúži aj pre ženy v menopauze na obmedzenie jej nepriaznivých prejavov, či pri syndróme chronickej únavy. Pomáha tiež zlepšovať plodnosť u oboch pohlaví (muži ocenia pozitívny vplyv na objem ejakulátu a početnosť spermií v ňom) a zvyšuje sexuálny výkon. V prípravku Cemio RED3 sa nachádza v množstve 25 mg v 1 kapsule.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️Afrodiziakum.sk: Maca Žerucha peruánska – všetko o peruánskej viagre.

➡️ Všehojovec štetinatý – Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus)

Sibírsky ženšen je tradičná bylina ruskej a čínskej ľudovej medicíny. Je obľúbený z dôvodu pozitívnych účinkov na potenciu a mužské libido, takisto telu poskytuje dostatok energie a zvyšuje jeho výkonnosť. Podobne ako klasický ženšen je výborný adaptogén – teda pomáha ľudskému telu lepšie sa prispôsobovať okolitým podmienkam. Pôsobí regeneračne a posilňuje celý organizmus. V Cemio RED3 sa nachádza extrakt z koreňa, ktorý obsahuje najväčšie množstvo biologicky aktívnych látok ako sú bioflavonoidy, polysacharidy, glykozidy zvané eleuterozidy, ale aj minerály či vitamíny. V koncentrácii 10:1.

➡️ Kustovnica čínska – Goji (Lycium chinense)

Goji je legendárna rastlina dobre známa v čínskej tradičnej medicíne. Toto ovocie sa tam doteraz považuje za „zázrak“, ktorý predlžuje ľudský život a červenooranžové bobuľky volajú doslova ovocím radosti a dlhovekosti. Prípravok profituje z goji hlavne kvôli tomu, že je veľmi silný antioxidant a obsahuje množstvo vitamínov (hlavne vitamín C, B1, B2, B6 a E a beta-sitosterol), aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych – arginín, histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, taurín, treonín, tryptofán, valín) a viac než 21 stopových prvkov (napríklad zinok, fosfor, železo, meď, vápnik, selén…) čím nepochybne výnimočne podporuje silu a vitalitu ľudského organizmu. V Cemio RED3 sa nachádza extrakt z plodov v koncentrácii 1:1.

➡️ Ľan siaty (Linum usitatissimum)

Semená tejto tradičnej rastliny sú známe vďaka viacerým pozitívnym účinkom na zdravie človeka – tradičná medicína ho oddávna využívala napríklad na problémy s trávením. No takisto je známe, že práve tieto semienka (lesklé, tmavohnedé zrniečka v tvare slzy) sú veľmi dobrým zdrojom účinných látok s pozitívnym vplyvom na prostatu (hlavne lignany). Cemio RED3 obsahuje extrakt zo semien v pomere 4:1.

➡️ Sója fazuľová (Glycine max)

Sója je typická kultúrna plodina (strukovina z čeľade bôbovité), ktorá je známym zdrojom špecifických látok – izoflavónov (najznámejšie fytoestrogény). Tie dokážu významne ovplyvniť ako ženský hormonálny systém, tak aj mužský. Prispieva k normálnej funkcii prostaty a k ženskej hormonálnej rovnováhe v klimaktériu. V tabletkách RED3 sa nachádza extrakt zo semien v koncentrácii 5:1.

➡️ Gumojilm brestový (Eucommia ulmoides)

Exotická rastlina, známa aj ako “du zhong”, a ktorá u nás nie je veľmi známa, je v Číne považovaná za rastlinu (strom, z ktorého sa na terapeutické účely používa hlavne kôra) účinne posilňujúcu hlavne mužskú energiu jang. V Cemio RED3 sa nachádza extrakt z kôry v koncentrácii 3:1.

 

Zloženie látok v 1 kapsule Cemio RED3

látkamnožstvo
Slivka africká (Pygeum africanum)300 mg
Sója fazuľová (Glycine max)50 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii)25 mg
Sibírsky ženšen - Všehojovec štetinatý (Eleutherococcus senticosus)100 mg
Gumojilm brestový (Eucommia ulmoides)30 mg
Goji - Kustovnica čínska (Lycium chinense)10 mg
Ľan siaty (Linum usitatissimum L.)40 mg

 

Cemio RED3 a jeho účinky

Cemio RED3 jeho výrobca v prvom rade prezentuje ako pomoc s prostatou a potenciou. Pravdou je, že práve tieto 2 oblasti sú ako spojené nádoby – jedna významne ovplyvňuje tú druhú a naopak. Správne fungovanie prostaty jednoducho umožňuje aj normálne intímne vyžitie, už len tým, že dolné močové cesty fungujú tak ako majú a ejakulát obsahuje dostatok prostatickej tekutiny (dôležité aj z hľadiska plodnosti). A bezproblémové sexuálne zdravie samozrejme dokáže zvýšiť mužské sebavedomie, vitalita a psychická pohoda podporujú aj ďalšie aspekty jeho života…

Toto sú najvýznamnejšie účinky Cemio RED3:

💕 Prostata a močové cesty

Najväčší vplyv Cemio RED3 je zameraný na prostatu a dolné močové cesty. Svedčí o tom aj jeho zloženie, z ktorých sa najvýznamnejšie v tejto oblasti „angažuje“ Slivka africká. Tá býva súčasťou podpornej liečby benígneho zväčšenia prostaty (pôsobí protektívne na abnormálny rast prostaty). Tento účinok je výsledkom pôsobenia hlavných bioaktívnych látok rastliny – fytosterolov, pentacyklickho triterpénu a mastnými kyselinami. Extrakt z kôry africkej slivky redukuje aj nepriaznivé symptómy viacerých porúch dolných močových ciest (dysúria, polakisúria, noktúria, retencia moču), pričom potláča hlavne zápal, čo potvrdzujú aj viaceré odborné texty.

💡 *Benígne zväčšenie prostaty – v čom je vlastne problém?

Predstavte si, ako rukou priškrcujete záhradnú hadicu – presne takto totiž zväčšená prostata zoviera močovú trubicu. Keďže sa prietok moču znižuje, dochádza ku komplikáciám s vyprázdňovaním. A keďže sa močový mechúr pri tom musí namáhať viac, výsledkom je nezriedka aj zväčšenie a zhrubnutie jeho stien. Časť moču zase neustále v mechúre zostáva, čo býva príčinou mnohých infekcií močových ciest či obličiek a dochádza aj k tvorbe močových kameňov. Problémy s močením sú jedna vec. Horšie ako zle dokáže vplývať zväčšená prostata na potenciu muža. Okrem toho, že je obmedzená tvorba ejakulátu (kvantita, ale aj kvalita), tak môže dôjsť až na zvýšenú bolestivosť počas pohlavného styku a najviac pri vyvrcholení.

👍 Čítaj viac o tomto probléme na ❤️Afrodiziakum.sk: Zväčšená prostata (hyperplázia prostaty) – všetko čo potrebujete vedieť

TIP: Pozri vhodnú alternatívu na prostatu…

💡 TIP na produkt - Proerecta Prostate
Proerecta Prostate
 • tabletky na podporu vitality prostaty a močového ústrojenstva
 • aj podpora normálnej funkcie krvného obehu a reprodukčnej sústavy
 • koncentrované a bezpečné bylinné zloženie
 • určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok dostupný bez predpisu a vyšetrenia u lekára
 • pre čitateľov Afrodiziakum.sk so zľavou – zadajte proerectax10
24,00 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

➡️ Prevencia

Dôležitá je prevencia a schopnosť predchádzať vyššie spomínaným problémom s prostatou a močovým ústrojenstvom – a v tomto smere vidím hlavný zmysel užívania tohto prípravku, Ak sa teda dostávate do veku, kedy sa prostata dostáva najčastejšie k slovu a začína spôsobovať problémy, to znamená 50+, tak užívaním Cemio RED3 sa preventívne týmto problémom môžete vyhnúť. Kvalitu a dostatočnú koncentráciu látok na to podľa všetkého má a pozitívne skúsenosti v tomto smere potvrdzuje viacero mužov, vrátane mňa.

 

💕 Potencia

Podpora potencie užívaním Cemio RED3 úzko súvisí hlavne s prostatou (ako som už niekoľkokrát spomenul). No prípravok obsahuje aj ďalšie zložky, ktorých vplyv na mužskú potenciu nemožno považovať za zanedbateľný. Hovorím najmä o mace a sibírskom ženšene, ktoré sú známe tradičné afrodiziaká, ktoré mimo iné podporujú aj plodnosť (maca) a tiež kvalitu erekcie lepším prekrvením pohlavnej sústavy vrátane penisu (sibírsky ženšen). Tento účinok dokonca môžeme potvrdiť aj ja sám, no „extrémne“ zmeny od toho určite neočakávajte.

 

💕 Vitalita a energia

Tabletky Cemio RED3 poslúžia aj ako zdroj energie a vitality. Tejto stránke sa venujú rastliny v jeho zložení ako goji, gumojilm, sibírsky ženšen, ale aj maca, ktorá dokáže podporiť vytrvalosť a fyzickú kondíciu. Sója a ľan zase podporujú normálne psychické rozpoloženie svojim záberom aj na nervovú sústavu. Ako to vidím ja? Určitý vplyv tabletiek som v tomto smere pocítil, no tiež to nebolo extra intenzívne, skôr by som to nazval nepatrné zmeny…

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Cemio RED3 obsahuje iba prírodné látky (výťažky z rastlín) a pri jeho užívaní teda nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Čo je určite nepochybne veľká výhoda týchto tabletiek dostupných bez predpisu. Ja osobne som nezaznamenal ani ich náznak. To však ešte celkom neznamená, že aspoň malé riziko neexistuje. Hlavne citlivejší jedinci môžu zriedkavo na začiatku užívania pociťovať slabšiu bolesť hlavy, či menšie tráviace problémy. Tie by však mali veľmi rýchlo odznieť (ak sa tak nestane a problémy pretrvávajú, kontaktujte svojho lekára). Podstatné: Nezabudnite dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie (maximálne 1 tabletku denne).

 

Kontraindikácie a interakcie

Cemio RED3 nie je určený deťom a logicky ani ženám hlavne tehotným a dojčiacimPri užívaní prípravku neboli doteraz zistené žiadne interakcie s inými preparátmi vrátane liekov. Ak však máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Nezabudnite tiež, že Cemio RED3 nie je žiaden liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa tak nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Cemio RED3 by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania a ani s alkoholom

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu, ale vráťte do lekárne.

 

Cemio RED3 a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Cemio RED3 je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva prostredníctvom vybraných lekární. Ak chcete mať istotu, že ste sa nevybrali do kamennej pobočky nadarmo, bude pre vás najpohodlnejšie, keď po ňom jednoducho siahnete v online eshope vybranej lekárne či obchodu, kde sú tieto väčšinou vždy skladom.

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Cemio RED3 je momentálne dostupný v 3 baleniach: 💊 základné balenie obsahuje 30 kapsúl – t.j. 30 denných dávok. 💊 Väčšie balenie “zlatý stred” má 60 kapsúl na celé 2 mesiace nepretržitého užívania. 💊 A tretie, väčšinou akciové promo balenie, s 90 kapsulami na celé 3 mesiace užívania (väčšinou aj cenovo najvýhodnejšie). Ja osobne odporúčam kúpu väčšieho balenia – aspoň teda toho so 60 kapsulami… Účinky užívania prípravku sa totiž prejavujú až po dlhšej dobe – optimálna doba užívania prípravku sú 2-3 mesiace.

V overenej lekárniHeureka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 11,94 € (30 kapsúl) na 1 celý mesiac užívania – 1 kapsula: 0,40 €
 • výhodnejšie väčšie balenie za 15,99 € (60 kapsúl) na 2 mesiace užívania – 1 kapsula: 0,27 €
 • najväčšie balenie za 25,83 € (90 kapsúl) na 3 mesiace užívania – 1 kapsula: 0,24 €
💡 TIP na produkt - Cemio RED3
Cemio RED3
 • švajčiarsky prípravok novej generácie na prostatu, potenciu a vitalitu
 • 7 overených bylinných zložiek
 • určený na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov
 • voľnopredajný prípravok dostupný bez predpisu a vyšetrenia u lekára
 • jednoduché užívanie – 1 tabletka denne
15,99 €

💡 TIP č.1: porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch💡 TIP č.2: extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Heureka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Cemio RED3, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia, čo som už naznačil v predošlej tabuľke
 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Cemio RED3 je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Heureka.sk, je to pohodlné a tento eshop je dokonca podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Cemio RED3, Folandrol, Urinal Akut FORTE, Erectan ManLONG, Clavin, Afroditky, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Cemio RED3

Tabletky Cemio RED3 sa užívajú pravidelne každý deň, takže keď si na ne zvyknete (najlepšie v pevne stanovenú dobu), nemali by ste na ne už potom zabudnúť. Optimálne je dlhšie užívanie, čomu sú prispôsobené aj dostupné balenia. Správne dávkovanie a užívanie prípravku:

 • 💊 1 kapsula denne – odporúčaná denná a zároveň maximálna dávka
 • tabletky sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsulu môžete užiť kedykoľvek počas dňa, nezávisle od príjmu potravy
 • odporúčaná doba užívania Cemio RED3 je sú 2-3 mesiace
 • výsledný efekt užívania závisí potom tiež od veku, zdravotného a psychického stavu muža

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov. Ak náhodou tabletku zabudnete užiť, neužívajte ďalší deň dve, pokračujte normálne v štandardnom dávkovaní.

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • v zložení prípravku sa nachádzajú klinicky overené účinné látky
 • kombinácia 7 prírodných aktívnych látok (7 výťažkov z rastlín)
 • priaznivý vplyv na prostatu a potenciu v dlhodobom horizonte – prevencia
 • pri užívaní prípravku nehrozia žiadne vedľajšie negatívne účinky – je teda vhodný na dlhodobé užívanie
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 1 tabletka denne)
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni
 • voľne dostupný prípravok, na ktorý nepotrebujete recept ani vyšetrenie u lekára

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Cemio RED3

Cemio RED3 som zaregistroval najprv ako doplnok na prostatu a až neskôr som zistil, že si pripisuje pozitívny účinok aj na mužskú potenciu. Aj z toho dôvodu som sa ho rozhodol otestovať. Objednal som si z eshopu mojej obľúbenej lekárne hneď 2 balenia prípravku na 2 mesiace užívania – to radím aj vám, ak chcete reálne posúdiť jeho vplyv na váš organizmus – Cemio RED3 je totiž nastavaný na dlhodobejšie užívanie – čo je napríklad z pohľadu prostaty v podstate aj nevyhnutnosť. Ako to s prípravkom u mňa dopadlo?

➡️ Výsledok môjho testu

Keďže moje dlhoročné skúsenosti s podobnými prípravkami ma pripravili na viacero eventualít (od sklamania až po maximálnu spokojnosť), radšej som od tohto prípravku vopred nič neočakával a nemal žiadne prehnané nároky (iba jednu základnú požiadavku – aby sa počas užívania neprejavili žiadne nežiadúce vedľajšie účinky – to jednoducho netolerujem, v tomto teda Cemio RED3 prešiel na výbornú).

Mám už svoj vek (dávno po štyridsiatke) a ani mne sa nevyhli mierne problémy s prostatou (najmä príznaky ako sťažené a častejšie močenie…). Takže prvá vec, ktorú som od užívania doplnku očakával bolo zlepšenie tohto stavu. Môžem povedať, že výsledok ma celkom potešil, i keď jeho nástup som očakával o niečo skôr, nie až po mesiaci užívania – naozaj sa mi však v tomto smere polepšilo a ustali najmä časté návštevy WC v noci, ktoré mi teda predtým dosť „pili krv”. Prostata teda OK, žiadny väčší problém s ňou nemám, prúd moču je stabilný a podľa okolností aj silný a nemám väčší problém ho zo seba vytlačiť.

Čo sa týka zlepšenia v oblasti potencie, tu už moje nadšenie trochu pokleslo – neočakával som síce také účinky ako majú špecializované prípravky na erekciu ako eJoy a Zerex, ale žeby boli až tak nepatrné, škoda. Podobne môžem popísať aj vplyv na vitalitu – bez väčších zmien. Ale je to určite individuálne, možno práve vy budete v tejto oblasti pociťovať významnejšie zlepšenie.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám na základe vlastných skúseností tieto tabletky na posilnenie zdravia prostaty: ✅ Prostanax (pozri aj recenziu), ✅ Proerecta Prostate (recenzia), ✅ Prostadyne (recenzia) a ✅ Prostalex (recenzia) a na zlepšenie potencie ✅ eJoy (recenzia) a ✅ Zerex (recenzia).

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Cemio RED3 u nás čoraz viac získava na popularite a vyrovnáva sa aj trhu v ČR, kde je tento prípravok naozaj dosť obľúbený. Čo hovoria na jeho užívanie ostatní muži, ktorých postrehy a reakcie som vyhľadával v rámci najrôznejších diskusných fór a recenzií na nákupných portáloch? Tak niektorí ho považujú za výbornú prevenciu a v rámci možností sa počas jeho užívania cítia výborne. Druhá skupina ľudí však prípravku nepripisuje žiadnu väčšiu účinnosť.

Kde je pravda? Ako to už býva – niekde v strede. Prílišné očakávania totiž nezriedka skončia ako sklamanie a prípravku tiež „nepomáha“ fakt, že je naozaj nutné ho dlhšie užívať aby sa účinky prejavili v dostatočnej intenzite. Tí, ktorí Cemio RED3 užívali (a stále užívajú) dlhodobo boli s ním na 99% spokojní. Pripájam niekoľko hodnotení a skúseností s prípravkom pre vytvorenie si reálnejšieho obrazu o prípravku aj z praktickej stránky:

ℹ️ Cemio RED3…

„…S prípravkom som celkovo spokojný, účinky, ktoré sľubuje, by som povedal, že sa aj prejavujú! Teraz už užívam asi siedme balenie po 90 tabliet – čo myslím hovorí samo o sebe. Som rád, že je tento prípravok na trhu – môžem vrelo odporučiť…“ (Vlastimil K.)

ℹ️ Cemio RED3…

„…RED3 som dostal od manželky, vedel som, že mám problém, ale nemyslel som si, že by si to všimla aj ona. Beriem ho už pol roka a musím uznať, že na tom zložení niečo bude. Prvé zmeny boli po 3 týždňoch a teraz už je všetko ako má byť…“ (Radko K.)

ℹ️ Cemio RED3…

„…pred tým som užíval Prostenal Uno a Cemio RED3 mám teraz za sebou zatiaľ ešte len jedno balenie (90 tabliet) tak nemôžem zatiaľ hodnotiť. Povedal by som, že to bude mať obdobný účinok a cena je priaznivejšia. Tento produkt som zaregistroval v televíznej reklame, tak aj preto som si ho zaobstaral…“ (Vlado)

ℹ️ Cemio RED3 a Heureka

Najprv celkové hodnotenie prípravku (Heureka.cz):

Cemio RED3 - celkové hodnotenie prípravku, Heureka

…+ pár zaujímavých postrehov k tomu:

Cemio RED3 - skúsenosti, Heureka

 

Cemio RED3 VIDEO (reklama)

Cemio RED3 - TV SPOT 2018 SK

 

Lepšia alternatíva na prostatu 💊 Prostanax, na potenciu: 💊 eJoy

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax

Prostanax je výživový doplnok na prírodnej báze, ktorý obsahuje Saw Palmetto (320 mg), pŕhľavu dvojdomú (250 mg) a zinok.

 • normalizovanie funkcie prostaty
 • optimálne fungovanie močovej sústavy
 • normálna reprodukčná schopnosť
 • podporuje rast vlasov
 • vysoko koncentrované zloženie
 • produkt na prírodnej báze
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
18,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok na podporu potencie, pre lepšiu erekciu a chuť na sex
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

Najčastejšie otázky

Ak vás Cemio RED3 zaujal a chcete o ňom vedieť viac aj z praktického hľadiska, prečítajte si najčastejšie kladené otázky od mužov, ktoré som zozbieral na internete… s adekvátnymi odpoveďami samozrejme:

Musí sa Cemio RED3 užívať dlhodobo?

Veru musí. Len tak sa dá dosiahnuť optimálny efekt. V podstate všetky prípravky a tabletky so zameraním na prostatu sa musia užívať dlhodobo (aspoň 2-3 mesiace) – Cemio RED3 v tomto nie je žiadna výnimka.

Kedy by sa prípravok nemal užívať?

Určite nie v prípade zlého stavu prostaty. Toto je úloha liekov a vec urológa, ktorý pri dôkladnom vyšetrení stanoví diagnózu a nasadí adekvátnu liečbu.

Nespôsobuje Cemio RED3 nejaké tráviace problémy?

U mňa sa žiadne problémy tohto typu počas užívania prípravku neprejavili. Nevylučujem však, že viac citlivé osoby by mohli na začiatku užívania pociťovať menšie ťažkosti s trávením, ale nemalo by to byť nič závažné (na základe skúseností viacerých mužov). Ak náhodou zaznamenáte spomenuté príznaky, užívanie na 2-3 dni prerušte a následne opäť užite stanovenú dávku. Ak sa problémy s trávením vrátia, takmer určite sa jedná o alergickú reakciu, s užívaním prípravku teda skončite a konzultujte ďalší postup s lekárom.

Ako je to s kombináciou týchto tabletiek s iným prípravkom?

Tabletky Cemio RED3 spadajú medzi voľne dostupné prípravky, ktoré majú zloženie založené na rastlinných účinných látkach. Kombinácia s liekmi na predpis podlieha konzultácii s lekárom, hoci žiadne interakcie sa v príbalovom letáku neuvádzajú. Kombinovanie s prípravkami podobného zamerania a zloženia neodporúčam.

Kedy by sa mali objaviť prvé účinky a ako dlho treba prípravok užívať?

Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá, niektorí muži totiž pocítili prvé účinky po 3 týždňoch, iní až po mesiaci až dvoch. Za seba môžem povedať, že prvé zlepšenie som zaznamenal až ku koncu prvého mesiaca. Osobne odporúčam užívať prípravok aspoň 2-3 mesiace.

Aké sú prvé viditeľné účinky Cemio RED3?

Keďže sú tieto tabletky primárne určené na podporu prostaty, ako prvé by sa malo prejaviť zlepšenie v rámci močenia (pravidelnosť a intenzita). Ostatné účinky sa prejavujú priebežne i keď nie sú až tak výrazné (potencia a vitalita).

Čo ak mi tabletky nepomôžu podľa mojich predstáv?

Účinky Cemio RED3 sú založené na rastlinných účinných látkach, takže sa dajú očakávať aj individuálne účinky (rôzna doba ich nástupu či intenzita). Ak by ste ani po dlhšom užívaní neboli s prípravkom spokojní, zvážte možnosť použiť alternatívne produkty – je na ich trhu celkom dosť. Sám som niekoľko vhodných alternatív v tejto recenzii už spomenul.

Je možné zdravie prostaty podporiť ešte aj nejakým iným spôsobom?

Popri vhodných doplnkoch výživy je potrebné dodržiavať aj dôležité režimové opatrenia, ktoré sa týkajú životosprávy a životného štýlu. V prvom rade treba pre správne fungovanie prostaty obmedziť alkohol, korenené a mastné jedlá, fajčenie… dôležité je zabezpečiť dostatočný prísun ovocia, zeleniny či orechov.

 

Cemio RED3 a moje zhodnotenie na záver

Cemio RED3 je švajčiarsky prípravok na podporu prostaty, potencie a vitality. Je fakt, že tieto 3 veci vzájomne úzko súvisia, takže ideálne by bolo, aby sa aj riešili pohromade. Môj osobný názor je, že v prvom rade si treba dať záležať na prostate a v tomto smere prípravok poskytuje zaujímavé výsledky, ktoré môžem potvrdiť aj ja sám, takisto ostatní muži, ktorí tento prípravok užívali.

Takisto treba povedať, že čo sa týka praktickej stránky, ani tu sa Cemio RED3 nemá veľmi čo hanbiť – jeho užívaním totiž nehrozia žiadne negatívne vedľajšie účinkyĎalším plusom je jednoduché dávkovanie – 1 tabletka denne a o prevenciu máte postarané (nie na akútne stavy a problémy s prostatou – to patrí jednoznačne do rúk lekára). Serióznosť prípravku potvrdzuje aj fakt, že je riadne certifikovaný a schválený a nájdete ho v podstate v každej lekárni.

Ak sa však chcete na prostatu a potenciu zamerať zvlášť a „trefnejšie“, odporúčam siahnuť skôr po špecializovanejších prírodných prípravkoch, ktoré majú v tomto smere najlepšie výsledky.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám na základe vlastných skúseností tieto tabletky na posilnenie zdravia prostaty: ✅ Prostanax (pozri aj recenziu), ✅ Proerecta Prostate (recenzia), ✅ Prostadyne (recenzia) a ✅ Prostalex (recenzia) a na zlepšenie potencie ✅ eJoy (recenzia) a ✅ Zerex (recenzia).

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • pozitívny vplyv na prostatu a potenciu
 • viac energie a vitality
 • prírodné zloženie - účinné a klinicky overené zložky v prvotriednej švajčiarskej kvalite
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Cemio RED3 je prípravok na posilnenie mužskej vitality a potencie s blahodárnym vplyvom na prostatu s unikátnym prírodným zložení (7 tradičných bylín).

3.7

Cemio RED3

✅ Cena: 15,99 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1 kapsula denne

Chcem Cemio RED3 Heureka.sk
Vývoj ceny Cemio RED3

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostanax
Prostanax
➡️ normalizovanie funkcie prostaty
➡️ optimálne fungovanie močovej sústavy
➡️ normálna reprodukčná schopnosť
➡️ podporuje rast vlasov
✅ vysoko koncentrované zloženie
✅ produkt na prírodnej báze
✅ laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

18,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
250 ml
Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
➡️ švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
✅ prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
✅ rýchlejšie vstrebávanie látok znamená aj rýchlejší nástup účinku
✅ originálne a koncentrované zloženie
✅ bez receptu
Prostadyne.sk - eshop

19,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Proerecta Prostate
Proerecta Prostate
➡️ výživový doplnok pre mužov na podporu prostaty
✅ priaznivý vplyv na prostatu a močový trakt v dlhodobom horizonte
✅ podpora potencie a normálnej funkcie reprodukčnej sústavy
✅ overená kombinácia rastlinných extraktov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

24,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.