Andrimax – tabletky na zväčšenie penisu, výdrž a lepšiu erekciu? Reálne zhodnotenie prípravku

Peter Kacián Recenzia 24. októbra 2021 0
Andrimax
 • Balenie: 120 kapsúl
 • Dávkovanie: 4 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
52,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
IntimneNakupy.sk

Andrimax sú tabletky, ktoré toho na prvý pohľad sľubujú viac než dosť. Tak v prvom rade lákajú mužov na prísľub zväčšenia penisu. Takisto aj na to, že im zlepšia erekciu a v neposlednom rade, že im prispejú aj k posilneniu ich libida a sexuálnej vitality. Že nie je všetko zlato čo sa blyští a že nie všetko čo tvrdí výrobca a krabička od tabletiek je vždy pravda, o tom si povieme… ale nepredbiehajme. Andrimax je doplnok výživy s prírodným zložením a ako taký sa nijako zvlášť medzi ostatnými prípravkami v tejto kategórii nevyníma. Snáď len cenou. Chcete vedieť či takmer 100 € za 2 mesiace čo mi tabletky vystačili boli dobrou investíciou alebo nie?

Tak na túto otázku nájdete odpoveď práve v tejto recenzii. Okrem iného si v nej povieme aj to aké má Andrimax zloženie, čo všetko výrobca v rámci účinkov ponúka a aká je realita. Tiež ako by sa mal užívať a jeho prípadné nežiadúce účinky. Spomeniem aj ostatné prípravky v produktovej rade a v prípade záujmu tu nájdete informácie o dostupných baleniach a kde sa dá bez väčších problémov kúpiť.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Vimax, ✅ eJoy a ✅ Zerex.

doba testovania tabletiek2 mesiace
prvé účinkyku koncu 1.mesiaca užívania
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
zvýšenie libida⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️
zväčšenie penisu⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
Andrimax dostupné varianty➡️ Andrimax
➡️ Andrimax Erecta
➡️ Andrimax 24
Lepšia alternatívaeJoy, ✅ Zerex, alebo ✅ Proerecta
kde kúpiť
IntimneNakupy.sk
52,00 € Do obchodu IntimneNakupy.sk

Andrimax – základná charakteristika, balenie a určenie

Andrimax je výživový doplnok vo forme kapsúl. Nepotrebujete naň žiaden recept ani vyšetrenie u lekára a dostanete ho kúpiť v špecializovaných obchodoch zameraných na podporu zdravého intímneho života, ako je napríklad aj eshop IntimneNakupy.sk. V lekárni ho teda budete hľadať márne.

➡️ Výrobca

Za produktovou radou Andrimax stojí česká firma Valavani s.r.o., ktorá okrem zaujímavých doplnkov stravy (pre intímne zdravie mužov i žien, lepší sexuálny život, podporu erekcie, pokojnejšie obdobie menopauzy a ďalšie…) vyrába aj parfumy (určite poznáte značku feromónových parfémov Magnetifico) či kozmetiku.

Pri výrobe svojich produktov sú dodržiavané všetky bezpečnostné a hygienické štandardy o čom svedčí aj vystavený certifikát o zdravotnej bezpečnosti (tento je konkrétne od tabletiek Andrimax – pozri certifikát). Takže ako sami vidíte, výrobca je to overený, tradičný, výsledný produkt jeho snaženia ako stvorený na vyskúšanie a pravidelné užívanie…

Kompletná produktová rada Andrimax od Valavani:

 • Andrimax – podpora erekcie a sexuálnej kondície (na dlhodobé užívanie)
 • Andrimax Erecta – jednorázová podpora erekcie a sexuálneho výkonu v tekutej forme (pred pohlavným stykom)
 • Andrimax 24 – jednorázová podpora erekcie a sexuálneho výkonu (pred pohlavným stykom)

Pozri jednotlivé varianty Andrimaxu v eshope:

Pozrieť ďalšie

➡️ Balenie

Tabletky Andrimaxu sú balené v papierovej krabičke. Nie sú sypané voľne, ale sú uložené celkovo v 8 blistroch (po 15 ks v jednom blistri), ktoré ich chránia pred znehodnotením. Na obale potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 120 kapsúl, čo je 30 denných dávok (1 maximálna denná dávka = 4 kapsuly). Takéto základné balenie teda vystačí na jeden mesiac užívania. Andrimax sú potom vlastne klasické gélové kapsuly bielej farby. Tie pri užívaní stačí následne len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Andrimax je určený pre každého dospelého muža, ktorý hľadá prírodnú pomoc s oslabenou erekciou a podporu svojej sexuálnej výkonnosti. Tí páni, ktorí čakajú od týchto tabletiek nejaké zväčšenie penisu zostanú žiaľ sklamaní…

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Andrimax má prírodné zloženie a to všetky jeho varianty. Klasický Andrimax obsahuje mix až 11 aktívnych látok, medzi ktorými prevládajú ✅ extrakty z bylín, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na mužské intímne zdravie (ženšen, tribulus, maca, ginko, saw palmetto, muira puama, smilax, brusnica). V zložení však nájdeme aj dôležitú ✅ aminokyselinu L-arginín a tiež ✅ vitamín E a ✅ koenzým Q10.

➡️ L-Arginín

L-arginín je z pohľadu mužského sexuálneho fungovania snáď najvýznamnejšou aminokyselinou. Jeho najhodnotnejším účinkom je rozšírenie a lepšie spriechodnenie ciev (pôsobenie na oxid dusnatý), čím sa zlepšuje prietok krvi. Penis sa tak môže stoporiť rýchlejšie, je tvrdší – výsledkom je kvalitná erekcia.

L-arginín však prispieva aj k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, k jednoduchšiemu uvoľňovaniu rastového hormónu, predĺženiu fyzického výkonu a to bez svalovej horúčky, k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a k posilneniu správnej funkcie imunitného systému. Vďaka svojim výborným antioxidačným vlastnostiam chráni telové bunky pred oxidačným stresom, to jest starnutím.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Kotvičník zemný

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) je rastlina, ktorá je považovaná za jednu z najúčinnejších mužských afrodiziák. Dokonca ho niektorí prezývajú zelená viagra. Prečo? Kotvičník totiž podporuje tvorbu testosterónu v tele aj vo vyššom veku. Plod rastliny obsahuje veľké množstvo unikátnych látok, pričom dôležitá v tomto smere je najmä vysoká hladina rastlinných sterolov (“anabolických steroidov”), z ktorých najvýznamnejšie sú steroidné saponíny ako protodioscín a diosgenín. Kotvičník tiež zlepšuje rast svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu po náročnom výkone (aj v posteli).

👍 Čítaj viac o Kotvičníku.

➡️ Maca

Maca, inak aj Žerucha peruánska (Lepidium meyenii) je veľmi známe afrodiziakum z Peru, ktoré podporuje mužské i ženské libido a zvyšuje výkon. Podporuje normálnu hladinu testosterónu v tele, intenzívnejší pohlavný život, a tiež plodnosť, pretože podporuje tvorbu kvalitných spermií. Maca zmierňuje únavu a telu vždy dodá dostatok energie. Veľmi sa cení aj jej pozitívny vplyv v psychickej oblasti. Bylinka je inak veľmi častou zložkou prípravkov na podporu erekcie, potencie a libida (vrátane Andrimax-u), ale napríklad aj rôznych doplnkov výživy pre ženy v menopauze (pozri Menox 45) na lepšie zvládanie jej negatívnych prejavov.

👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Muira puama

Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) je exotické afrodiziakum pochádzajúce z ďalekých amazonských pralesov. Pre jeho nezameniteľné afrodiziakálne účinky ho volajú drevom potencie (potency wood). Okrem podpory libida má pozitívny vplyv na prekrvenie pohlavnej sústavy vrátane penisu, čím zlepšuje erekciu. Marapuama, ako jej vravia domáci, tiež zlepšuje výdrž pri sexe, pretože pomáha s oddialením ejakulácie. Na terapeutické účely sa používa celá rastlina, no najväčší obsah bioaktívnych látok (mastné kyseliny a ich estery, esenciálne oleje, steroly, terpény + vzácny rastlinný alkaloid muirapuamín) má kôra a koreň tejto dreviny.

👍 Čítaj viac o Muira Puama.

➡️ Saw palmetto

Saw palmetto alias sabalová palma, oficiálne Serenoa plazivá (Serenoa repens) je menší palmovitý krík, ktorého domovom je Severná Amerika (najmä juhovýchodné pobrežie USA a štáty Florida, či Louisiana, atď.). Tam sa v rámci tradičnej medicíny doteraz využíva najmä pri problémoch s močovými cestami a prostatou (nezhubné zväčšenie). Má pozitívny vplyv aj v rámci regulácie hormónov v tele a tak mimo iné dokáže zvyšovať mužský sexuálny apetít (libido). Najdôležitejšie aktívne látky ako mastné kyseliny a fytosteroly sa nachádzajúnajviac v plodoch rastliny. V Andrimaxe by ho mohlo byť aspoň o kúsok viac, taká malá koncentrácia totiž „veľa vody nenamúti“.

👍 Čítaj viac o Saw palmetto.

➡️ Ženšen

Ženšen, ktorý má oficiálny slovenský názov Všehoj ázijský (Panax ginseng) je naozaj veľmi známy životabudič. V ázijskej tradičnej medicíne (Čína, Rusko, Kórea…) patrí medzi najviac využívané prírodné prostriedky. Medzi jeho najzaujímavejšie účinky v rámci intímnej oblasti patrí pozitívny vplyv na plodnosť prostredníctvom zvyšovania koncentrácie a kvality spermií a zvyšovanie libida. Vzácne ginsenozidy, látky, ktoré sa najviac vyskytujú v koreni rastliny okrem iného organizmus povzbudzujú k lepším výkonom a to aj vo vyššom veku. Ženšen tiež zlepšuje prekrvenie tkanív organizmu, vrátane periférnych oblastí (podpora erekcie). Pozitívne vplýva na psychiku, znižuje stres a uvoľňuje.

👍 Čítaj viac o Ženšene.

➡️ Ginko

Ginko dvojlaločné (Gingko biloba) je legendárna rastlina, ktorej účinky sú dôkladne vedecky zmapované a v tradičnej medicíne sa používa k terapeutickým účelom už tisícky rokov. Extrakt z listov tejto rastliny má pozitívny vplyv na prekrvenie tkanív (aj periférnych oblastí) pretože zlepšuje krvný obeh a normalizuje krvný tlak. Unikátne látky označované ako ginkgolides pozitívne pôsobia na prenos nervových vzruchov a takisto podporujú tvorbu dôležitých hormónov ako je acetylcholín, noradrenalín či dopamín. Prítomnosť ginka v Andrimaxe chválim, škoda jeho nízkej koncentrácie.

👍 Čítaj viac o Ginku.

➡️ Smilax lekársky

Smilax lekársky (Smilax officinalis) patrí do širokej rodiny smilaxov – rastlín, ktoré sa používajú ako Sarsaparilla (zmes tradičných liečivých bylín). Smilax lekársky je inak liana, ktorej koreň sa používa na reumatické problémy, no celkom známy je aj jeho pozitívne afrodiziakálne pôsobenie (indiánske afrodiziakum zo Strednej Ameriky) a zvyšovanie libida. Koreň rastliny bol tiež pre vysoký obsah saponínov dokonca hojne využívaný aj ako prísada do piva, kde spôsoboval penivosť a horkú chuť. Kedysi dávno sa používal sa aj pri liečbe syfilisu… Andrimax obsahuje túto látku naozaj v minimálnom množstve (len 3 mg v 1 tabletke!).

➡️ Brusnica veľkoplodá

Určite zaujímavou súčasťou zloženia Andrimaxu je výťažok z brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon), ktorá je známa aj ako kanadská brusnica. Je to asi najznámejšia liečivá rastlina zameraná na močové cesty. Čo robí v prípravku na erekciu a zväčšenie penisu netuším – snáď to výrobca myslel ako podporu zdravia a normálneho fungovania komplet celého mužského urogenitálneho traktu. Avšak na to, aby sa táto pozitívna vlastnosť aj reálne prejavila, je brusníc v Andrimaxe naozaj máličko.

➡️ Vitamín E

V Andrimaxe sa nachádza aj výborný antioxidant – vitamín E. Jeho pozitívny vplyv na ľudský organizmus je naozaj nepopierateľný, no jeho účasť v prípravku na erekciu je pre mňa záhadou – na potenciu v zmysle podpory erekcie a stoporenia nemá žiaden väčší vplyv (na plodnosť iste – ale to nie je zmysel užívania tohto prípravku). Na druhú stranu však treba uznať, že určitý príspevok vitamínu E na zlepšovanie priechodnosti ciev tu naozaj je.

➡️ Koenzým Q10

Podobne je na tom Koenzým Q10, ktorej účasť v Andrimaxe tiež veľmi nechápem. Látka má viaceré vlastnosti vitamínov a v ľudskom tele má na starosti výrobu energie, pričom sa tiež zúčastňuje aj na prenose energie do životne dôležitých orgánov. Podobne ako vitamín E koenzým Q10 prispieva k lepšej plodnosti (zvýšenie množstva spermií a zlepšenie ich pohyblivosti).

➡️ Zloženie prípravku v dennej dávke (4 kapsuly) a v 1 kapsule

látkamnožstvo v dennej dávke (4 cps)množstvo v 1 kapsule
L-arginín640 mg160 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)150 mg37,5 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii)480 mg120 mg
Saw palmetto- Serenoa plazivá (Serenoa repens)152 mg38 mg
Muira puama (Ptychopetalum olacoides)120 mg30 mg
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba)20 mg5 mg
Ženšen - Všehoj ázijský (Panax ginseng)28 mg7 mg
Smilax lekársky (Smilax officinalis)12 mg3 mg
Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon), extrakt80 mg20 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)12 mg3 mg
Koenzým Q1010 mg2,5 mg

Prídavné látky: želatína (obal kapsuly) a farbivo E171 (oxid titaničitý)

Andrimax nepochybne obsahuje zaujímavé látky a mnohé z nich sú naozaj osvedčené, čo sa týka podpory erekcie a ďalších mužských sexuálnych funkcií… No problémom je, že ich je príliš mnoho a je to na úkor ich koncentrácie. Takto nemajú väčšiu šancu predviesť svoj „liečivý“ potenciál.

Andrimax - dávkovanie, zloženie, skladovanie

Andrimax – zloženie, dávkovanie a ostatné upozornenia…

Andrimax a jeho účinky

Andrimax sa prezentuje ako pomoc s erekciou a sexuálnou výdržou a muži ho kupujú aj preto, že sľubuje zväčšenie penisu. Jedna vec je promo výrobcu, druhá reálne účinky užívania prípravku. Poďme sa na ne teraz pozrieť bližšie:

 

💕 Zväčšenie penisu

Začneme tým, čo muža zaujme na Andrimaxe asi najviac (chtiac či nechtiac) a to účinok zväčšenia penisu. Na rovinu treba povedať, že reálne zväčšenie penisu do dĺžky či hrúbky užívaním tohto prípravku jednoducho nedosiahnete, ani dlhodobým užívaním. Osobne som ho bral poctivo celé 2 mesiace a rozdiel som nepobadal. Aby som mu však nekrivdil úplne – pravidelné lepšie prekrvenie penisu ho opticky zväčší a cítiť to aj subjektívne keď ho počas erekcie chytíte do ruky.

TIP na produkt s lepšími referenciami v tejto oblasti

💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax

Dlhodobým užívaním Vimaxu môžete dosiahnuť reálne objemnejší penis pri erekcii (+ zlepšiť jej kvalitu) a zvýšiť svoju chuť na sex.

 • výživový doplnok na dlhodobo kvalitnú erekciu, lepšiu výdrž a zvýšenie libida u mužov
 • zdravšie spermie + pozitívny vplyv na prostatu
 • optimálne a vyvážené prírodné zloženie
 • vhodný na pravidelné užívanie (absolútne bez vedľajších účinkov)
39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

 

💕 Kvalita erekcie

Kvalita erekcie je pri sexe dôležitejšia ako veľkosť penisu a za tým si stojím. Práve erekcia dokáže zabezpečiť plnohodnotný intímny zážitok pre oboch partnerov (darmo je chlapík obdarený, keď s ním nedokáže vstúpiť tam kam treba). Andrimax čo sa týka erekcie ponúka celkom zaujímavý efekt – kvalita stoporenia sa postupne síce zvyšuje, no nedosahuje parametre najkvalitnejších prípravkov, ktoré sú TOP v tejto oblasti (Zerex, eJoy, Proerecta). A nástup účinkov v tejto oblasti tiež nie je úplne ideálny, pretože výraznejšie sa začnú prejavovať až asi po mesiaci (zlatý štandard pri prípravkoch s prírodným zložením sú cca 2 týždne).

 

💕 Sexuálna výdrž

Kvalitnejšia erekcia a jej dlhšie trvanie má priamy vplyv aj na výdrž v posteli. Andrimax obsahuje zložky, ktoré ju naozaj dokážu podporiť celkom významne, no problémom je ich nižšia koncentrácia. Každopádne môžem potvrdiť, že čo sa týka sexuálnej kondície a výdrže som si užívaním Andrimaxu polepšil, ale existujú aj účinnejšie prípravky…

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ eJoyZerex a ✅ Proerecta.

 

💕 Posilnenie libida

Na zvýšenie sexuálneho apetítu tiež nie je Andrimax najideálnejšou alternatívou, hoci významných afrodiziakálnych rastlín v zložení nájdete celkom dosť (tribulus, muira puama, saw palmetto a ďalšie). Problémom je, ako som už niekoľkokrát spomínal, ich nižšia koncentrácia.

 

💕 Viac energie a vitality

Na znížení únavy a podpore energie v organizme by mala mať najväčší vplyv maca, ale tiež ženšen či ginko. V praxi tento účinok veľmi nepocítite, i keď nepopieram, že unavený som bol subjektívne menej ako v predošlom období – na druhú stranu, mnoho mužov Andrimaxu v tejto oblasti nepripisuje žiaden vplyv.

💡 Lepšie alternatívy

Hoci Andrimax na prvý pohľad dokáže zaujať, výsledky už potešia o niečo menej, hlavne ak je s čím porovnávať. V oblasti posilnenia erekcie (ale aj zväčšenia penisu) totiž existujú aj účinnejšie prípravky. Môj TIP sú tabletky eJoy, ktoré majú vyvážené a koncentrovanejšie zloženie, efekt účinkov je takisto výraznejší, pôsobí takmer okamžite a pritom ho bez väčších obáv môžete užívať aj dlhodobo.

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a zvýšenie libida u mužov
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Andrimax je výživový doplnok, ktorý má bezpečné prírodné zloženie (a výrobca ručí za kvalitu použitých surovín a správny proces výroby – o čom svedčí aj úvodom spomínaný certifikát o zdravotnej bezpečnosti prípravku). A ako taký nepredstavuje takmer žiadne riziko prejavu vedľajších účinkov. Samozrejmosťou však musí byť striktné dodržiavanie výrobcom odporúčanej maximálnej dennej dávky (v prípade Andrimaxu sú to celkom 4 tabletky).

Ja osobne som počas tých 2 mesiacov čo som ho užíval, nepocítil ani náznak nejakých ťažkostí. I tak sa však nedá s určitosťou vylúčiť, že sa u niekoho predsa len neprejavia. Najskôr však pôjde o alergickú reakciu na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane podporných pomocných látok, prípadne na začiatku mierne ťažkosti s trávením a bolesti hlavy pokým si telo zvykne na pravidelnú a každodennú porciu bioaktívnych látok. Tie však zvyknú do niekoľkých dní celkom ustúpiť.

 

Kontraindikácie a interakcie

Andrimax určite nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Takisto by mali byť obozretní tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru – tí by mali tento prípravok užívať len v prípade odobrenia lekárom. Tabletky inak podľa výrobcu nemajú žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom, každopádne však v prípade akýchkoľvek pochybností čo sa týka užívania tohto doplnku treba osloviť lekára či lekárnika.

Skladovanie a iné upozornenia

Upozornenie: Andrimax je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku. Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

 

Andrimax – cena, zľava a akcia

Tabletky Andrimax sú na našom trhu voľne dostupné a na to, aby ste si ich dokázali zaobstarať, nepotrebujete žiaden predpis či vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva zväčša prostredníctvom eshopov s doplnkami výživy a obchodoch s intímnym zameraním, pričom však nevylučujem, že naň môžete natrafiť aj v lekárni (ale skôr nie ako áno, známe siete ako Dr.Max, Pilulka, či Benu ho v ponuke určite nemajú).

💡 TIP na produkt - Andrimax
Andrimax
 • prírodný výživový doplnok na podporu erekcie, zväčšenia penisu a sexuálnej výdrže
 • určený na dlhodobé užívanie (výrobcom odporúčané minimum je 3 mesiace)
 • nemá vedľajšie účinky
 • dostupný bez receptu aj v lekárni
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
52,00 €
Andrimax v eshope IntimneNakupy.sk

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Andrimax – základný variant určený na dlhodobú podporu sexuálnych funkcií či prípadne aj na zväčšenie penisu sa predáva ako 💊 120 kapsulové balenie. Reálne vám postačí na 1 mesiac nepretržitého užívania (dávka: 4 tabletky denne). Zaobstarať si však môžete aj cenovo výhodnejšie trojbalenie (3 x 120 kapsúl) – pozri v eshope IntimneNakupy.sk.

 • Andrimax 120 kapsúl na 1 mesiac: cena 52,00 €, cena za 1 kapsulu: 0,43 €, cena za maximálnu dennú dávku (4 kapsuly): 1,72 €
 • Andrimax 360 kapsúl na 3 mesiace (2+1 balenie zdarma): cena 104,00 €, cena za 1 kapsulu: 0,29 €, cena za maximálnu dennú dávku (4 kapsuly): 1,16 €

➡️ Značka Andrimax je na našom trhu dostupná aj v ďalších variantoch a to Andrimax Erecta a Andrimax 24. Porovnajte si jednotlivé produkty v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

variantcena / overená kúpa
Andrimax 120 kapsúl52,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax 360 kapsúl104,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax 24 30 kapsúl34,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax 24 90 kapsúl68,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax Erecta 5 x 25 ml28,00 € / OBJEDNAŤ

Andrimax – okamžitá podpora (tabletky)

💡 TIP na produkt - Andrimax 24
Andrimax 24 – AKCIA 20 + 10 kapsúl na podporu potencie
 • prírodný výživový doplnok
 • na jednorázovú podporu potencie a sexuálneho výkonu
 • dávkovanie: 2 kapsuly denne pol hodinu pred stykom
 • obsahuje: L-arginín, Schizandra chinensis, Kofeín, Zelený čaj (Camellia sinensis), Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), Muira puama
 • dostupný bez receptu
34,00 €

Andrimax – okamžitá podpora (shot)

💡 TIP na produkt - Andrimax ERECTA
Andrimax ERECTA 5x25ml na podporu mužnosti
 • prírodný výživový doplnok
 • na jednorázovú podporu mužnosti a sexuálneho výkonu v tekutej forme pre rýchle vstrebanie pred sexuálnou aktivitou
 • dávkovanie: 1 fľaštička denne, asi 30-60 minút pred sexuálnou aktivitou
 • obsahuje: L-arginín, kakaový prášok, Maca (Lepidium meyenii), Zelený čaj (Camellia sinensis), Schizandra chinensis, Muira puama (Ptychopetalum olacoides), kofeín, Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), vitamín C (kyselina L- askorbová), piperín
 • dostupný bez vyšetrenia u lekára a receptu
28,00 €

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte perfektný bylinný shot na okamžitú podporu erekcie pred sexom, tak je to jednoznačne tento (odporúčam z vlastných skúseností): ✅ Proerecta SHOT – prečítaj si podrobnú recenziu.

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca a či predajca momentálne na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v eshope IntimneNakupy.sk máte možnosť využiť iné rôzne zľavy a zvýhodnenia na celý ponúkaný sortiment (ďalšie výživové doplnky s intímnym zameraním, vákuové vodné pumpy, feromónové parfumy a sviece, lubrikačné gély a mnoho ďalších…).

Toto sú aktuálne výhodné akcie eshopu:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia (v 3balení, máte jedno v podstate zadarmo
 • DOPRAVA zdarma nad 100 €
 • rýchle a diskrétne zasielanie produktov

 

Kde ho kúpiť

Andrimax je u nás riadne registrovaným a certifikovaným produktom a preto ho nájdete v ponuke viacerých internetových obchodov s doplnkami výživy a eshopoch zameraných na erotický sortiment ako je IntimneNakupy.sk. V ponuke lekární som ho teda ešte nezaregistroval, ale nevylučujem, že sa čoskoro môže objaviť aj tam. Každopádne však v prípade, že si ho budete chcieť zaobstarať aj vy, odporúčam ignorovať inzeráty na internete. Prečo? Pretože takto sa dostanete skôr k nejakej slabej napodobenine či horšie zdraviu škodlivému falzifikátu (platí pre všetky prípravky a lieky nielen Andrimax).

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom už spomínaného eshopu je veľmi jednoduchý, pohodlný a v podstate v porovnaní s inými klasickými eshopmi v tom nevidím žiaden väčší rozdiel. Každý obchod má však svoje špecifiká, preto teraz v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – napríklad aj tabletky Andrimax, či akýkoľvek iný z celkom širokej ponuky
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju odošlete (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

💡 DOPRAVA + PLATBA

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom SPS – Slovak Parcel Service, Slovenskou poštou, či službou depo.sk
 • služby SPS: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou, s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), s doručením do 3 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • depo.sk: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka), s doručením do 5 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu, zvoliť môžete momentálne jedno zo 170 výdajných bodov po celom Slovensku, kde na vás zásielka počká až 7 kalendárnych dní odo dňa dodania zásielky na výdajný bod, doba doručenia 5 pracovných dní
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet, kartou alebo Paypal (zadarmo)

 

Andrimax: Užívanie a dávkovanie

Andrimax výrobca odporúča užívať v množstve 💊💊 2 kapsuly 2 x denne (celkom 4 kapsuly prípravku sú aj odporúčanou maximálnou dennou dávkou). Kapsuly prípravku sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky určite neodporúčam kombinovať s alkoholom, ešte viac znížite ich účinnosť.

Ja osobne som Andrimax užíval v štýle 💊💊 2 tabletky každé ráno a 💊💊 2 tabletky večer pred sexom (v prípade že nedošlo k sexuálnej aktivite, tak normálne pred spaním). Pre dostatočný efekt účinkov je potrebné, podobne ako je to aj pri iných prírodných prípravkoch podobného zamerania, dlhodobejšie užívanie. Výrobca odporúča rovno 3 mesačnú kúru, pri ktorej si vystačíte s troma baleniami prípravku.

 

Najväčšie výhody Andrimax z môjho pohľadu

 • pozitívny vplyv tabletiek najmä na erekciu, tiež libido a výdrž (so zväčšovaním penisu moc nerátajte)
 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov aj pri dlhodobejšom užívaní
 • prípravok je dostupný bez receptu
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • overený “tuzemský” výrobca (Česká republika)

 

Andrimax a moje vlastné skúsenosti

Andrimax sa na našom trhu drží už dlhší čas a stále dokáže presvedčiť celkom zaujímavé množstvo mužov aby si ho zaobstarali. Či už to bude podvedomé – „a čo ak by náhodou aspoň o kúštik“ (týka sa zväčšenia penisu), alebo vedomá voľba – predsa len sa jedná o overeného výrobcu (výroba neprebieha v tretích krajinách, ale priamo v EÚ v Česku), zloženie je prírodné a obsahuje naozaj zaujímavé látky. Na druhú stranu stojí celkom dosť a keď sa k tomu pridá aj „konská dávka“ tabletiek na deň (celkom štyri), tak prvotné nadšenie dokáže rýchlo opadnúť… Ako u mňa.

Objektívne treba povedať, že existujú v tejto oblasti aj lepšie prípravky (sám som ich vyskúšal). A pritom na prvý pohľad Andrimax vyzeral naozaj sympaticky. Pričom dobre chápem, že prírodné zložky nie sú sami o sebe zázrakom a zaiste majú v účinnosti svoje limity a obmedzenia, no určite sa z nich dá vytiahnuť viac, ako to dokázal práve Andrimax – už len o chlp zvýšiť koncentráciu niektorých ťažiskových látok a bolo by podľa mňa „vymaľované“…

➡️ Ako som tabletky testoval ja?

Na testovanie prípravku som si na úvod zaobstaral 1 balenie Andrimaxu a ku koncu mesiaca som si objednal ďalšie (pretože sa konečne začali objavovať účinky a bol som zvedavý ako to bude pokračovať ďalej). Užíval som každý deň 2 tabletky ráno a 2 tabletky večer pred stykom (bez sexu večer pred spaním) a zapíjal naozaj statočným pohárom čistej vody (pamätajte na to aj vy, dostať do seba dostatok vody pri zapíjaní je naozaj dôležité. Nech vás nenapadne tabletky prehĺtať nasucho, či ešte horšie – zapíjať alkoholickým nápojom.

➡️ Výsledky testovania

Výsledok užívania Andrimaxu ma prekvapil. A to ako pozitívne, tak aj negatívne. Pozitívne bolo to, že efekt tabletiek sa nakoniec naozaj prejavil a v akceptovateľnej miere (erekcia). Negatívom zas to, že to bolo dosť neskoro – až na konci mesiaca poctivého dennodenného užívania prípravku. Vplyv na zväčšenie či zhrubnutie penisu do toho radšej ani nezahrniem – penis sa tabletkami proste reálne zväčšiť nedá a bodka – možno ak k tomu pridáte aj nejaké cvičenia (jelqing) či vákuovú pumpu… Faktom je, že iba niektoré lepšie prípravky dokážu pri erekcii zväčšiť penis opticky asi o centimeter a to aj tak až po ich dlhodobom užívaní (napríklad tento).

Takže musím už len skonštatovať, že podľa môjho názoru je pomer ceny a výsledkov v prípade Andrimaxu nie práve najideálnejší a uspokojivý. Ak od produktu podobného zamerania tak ako ja očakávate viac – t.j. naozaj pevnú a tvrdú erekciu, z vlastnej skúsenosti odporúčam okrem spomínaného VimaxueJoy-u (podobné zameranie), aj tradičnú značku Zerex, prípadne ešte Proerecta či modrý Erexan.

Andrimax - kapsule

Andrimax – kapsuly/otvorené balenie

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Skúsenosti ostatných mužov v podstate potvrdzujú moje závery. Menej je tých pochvalných (i keď extrémne pozitívnych nájdete celkom dosť ako skrytú reklamu) a viac kritických, ktoré uvádzajú reálne skúsenosti s užívaním prípravku. Čoho sa týkajú najviac? Tak v prvom rade je to vysoká cena vzhľadom k poskytnutému úžitku, účinky nie celkom v takej intenzite ako by bolo optimálne a nakoniec aj ich neskorší nástup. Obraz si môžete spraviť aj vy sami, na ukážku som vybral niekoľko komentárov a hodnotení, spravte si vlastný názor:

ℹ️ Na začiatok extrémne pozitívne…

…Skvelý prípravok, hneď som spoznala zmenu na svojom priateľovi a som spokojná, ako nikdy predtým. Skvelé…

…Dobrý deň, chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť s týmto produktom. Neskutočne mi pomohol a môj intímny život už nie je katastrofou ako predtým. Partnerka je spokojná a ja ešte viac. Produkt je bez vedľajších účinkov, s rýchlym nástupom a dlhým pôsobením…

…Musím uznať, že som bol až prekvapený ako dobre Andrimax funguje na veľkosť i erekciu. Doporučujem i ostatným chlapom s podobným problémom. Len by som sa dopredu pripravil na to, že vydržať úplne bez alkoholu je zo začiatku oveľa ťažšie ako sa zdá…

…Najlepšia investícia v živote! Skoro som sa rozišla s partnerom kvôli problémom v posteli, našťastie sa Andrimax objavil včas a je teraz v posteli všetko lepšie ako inokedy…

ℹ️ A teraz poďme do reality

…Andrimax a zväčšenie penisu? Žiaden výsledok, len vysoká cena. Kúpil som si 2 balenia, dokonca som používal aj vodnú pumpu, no po 2 mesiacoch som nezaznamenal absolútne žiaden výsledok. Ani 1 milimeter, vyhodil som peniaze nadarmo…

…Nepociťujem žiadne extra účinky, ani erekcia ani výdrž pri sexe, penis rovnaký ako predtým aj po vybúchaní troch balení. Okrem toho mám pocit, že aj tej chuti na sex je pomenej, ale za to môže možno viac korona ako tieto tabletky…

ℹ️ Andrimax na Heureke

Andrimax - skúsenosti, komentáre užívateľov Heureka

 

Najčastejšie otázky

Andrimax sa rozoberá na viacerých internetových fórach a diskusiách a nájdete tam aj rôzne otázky týkajúce sa praktického využitia prípravkov tejto značky. Na niektoré sa teraz pozrieme a odpovieme si na ne:

❓ Musím podstúpiť vyšetrenie u lekára ak chcem Andrimax užívať?

Nie, nemusíte. Andrimax je výživový doplnok a nepotrebujete naň žiaden recept či nejaké vyšetrenie u lekára. Siahnuť tak po ňom pokojne môžu tí muži, ktorí pociťujú občasné a menšie problémy s erekciou.

❓ Môže sa Andrimax kombinovať s alkoholom?

Výrobca v tomto smere žiadne obmedzenie nespomína. Z vlastnej skúsenosti však konzumáciu alkoholu popri tabletkách na erekciu neodporúčam. Alkohol erekciu skôr „brzdí“ ako podporuje, a to je overený fakt.

❓ Kedy Andrimax neužívať?

Ako tabletky na problémy s erekciou (hoci aj s prírodným zložením) by mali byť tabu pre mužov s výraznejšími kardiovaskulárnymi problémami, pre deti a dospievajúcich. Určite po ňom nesmú siahnuť tehotné a dojčiace ženy.

❓ Môže sa prípravok užívať pravidelne a dlhodobo?

Vlastne musí – teda ak chcete dosiahnuť nejaký ten pozitívny výsledok (týka sa zlepšenia erekcie, nie zväčšenia, či zhrubnutia penisu). Či sa vám to oplatí aj z finančného hľadiska musíte vedieť vy.

❓ Môže Andrimax pomôcť už po prvej tabletke, respektíve dennej dávke?

Nemôže. To ale platí prakticky pre všetky prípravky s rastlinným či prírodným zložením. Pozitívny vplyv takýchto produktov totiž priamo súvisí s dlhodobejší užívaním (aspoň 2 až 3 mesiace).

❓ Dá sa nejako zvýšiť účinnosť týchto tabletiek?

Dá. Veľa pre vašu potenciu spraví aj zlepšenie vášho životného štýlu a lepšia životospráva. Pomôže aj viac relaxovať a budovanie fyzickej kondičky. Na zväčšenie penisu skúste aj rôzne cvičenia či masáže (napríklad jelqing), trpezlivých možno osloví používanie vodnej vákuovej pumpy…

❓ Môže sa Andrimax kombinovať s inými tabletkami?

Neodporúčam. Takáto kombinácia nie je najšťastnejším riešením. Jednak sa zvyšuje riziko výskytu vedľajších účinkov a jednak veľmi ľahko môže nastať situácia, že podobné tabletky budú obsahovať aj rovnaké látky, prípadne zlúčeniny, ktorých užívanie sa navzájom vylučuje.

❓ Je možné, že Andrimax nebude mať ale vôbec žiadne pozitívne účinky?

Možné to je, ale u väčšiny mužov sa pozitívny efekt aspoň v obmedzenej miere prejaví. Je to individuálne a rátať tiež musíte s tým, že nástup účinkov bude trochu neskorší ako je to pri niektorých kvalitnejších konkurenčných prípravkoch. Ak nepocítite žiaden účinok, odporúčam sa obrátiť na lepšie prípravky, prípadne po ďalšom nezdare konečne vyhľadať odbornú pomoc.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Vimax, ✅ eJoy, ✅ Zerex a ✅ Proerecta.

 

Andrimax a moje zhodnotenie na záver

Andrimax je prípravok, od ktorého som ja osobne čakal viac. V porovnaní s inými konkurenčnými prípravkami by som ich zaradil niekde medzi tabletky snáď až tretieho sledu. Tento môj verdikt okrem mojich vlastných skúseností v praxi potvrdzujú aj komentáre a hodnotenia prípravku od ostatných mužov.

Andrimax sa oplatí podľa môjho názoru vyskúšať v tom prípade, pokiaľ chcete vyskúšať niečo iné – mix obsiahnutých látok v Andrimaxe je naozaj celkom zaujímavý (hoci ako stále vravím, svedčila by mu viac vyššia koncentrácia týchto látok) – a vyššia cena vás neodradí.

V prípade, že potrebujete vašu erekciu riešiť naozaj seriózne, jedným z najlepších v tomto smere je určite Zerex, ktorý vlastne celou radou svojich produktov smeruje cielenejšie k vyriešeniu problémom s erekciou. Konkrétne Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong je taktiež určený k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia – ejakulácie.

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • určený na dlhodobé užívanie
 • nemá vedľajšie účinky
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Andrimax sú tabletky, ktoré výrobca odporúča hlavne ako podporu erekcie a sexuálnej vitality, no v neposlednom rade aj na zväčšenie penisu.

2.6

Andrimax

✅ Cena: 52,00 €
✅ Balenie: 120 kapsúl
✅ Dávkovanie: 4 kapsuly denne

Chcem Andrimax IntimneNakupy.sk
Vývoj ceny Andrimax

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
120 kapsúl
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold - recenzia
➡️ na kvalitnú erekciu a to dlhodobo
➡️ TOP prípravok pre pánov po 50-tke
➡️ pre lepšiu kondíciu, na podporu libida
✅ priaznivý vplyv na oslabenú erekciu
✅ pozitívny vplyv na imunitu muža
✅ kvalita a účinnosť prípravok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

65,00 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Erexan Stabil
Erexan Stabil
➡️ výživový doplnok na dlhodobú podporu libida a erekcie
✅ prírodný prípravok
✅ bez negatívnych vedľajších účinkov
✅ podpora erekcie a libida v dlhodobom horizonte
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

42,90 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot
➡️ bylinný shot/drink na podporu erekcie
✅ nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
✅ kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
✅ prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
✅ bez vedľajších účinkov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

5,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.