Jelqing je špeciálne cvičenie na zväčšenie penisu – naozaj to s ním pôjde?

Peter Kacián Téma 3. júla 2020 0

Jelqing je vo svojej podstate veľmi jednoduché cvičenie, ktorým by sa po určitom čase malo dosiahnuť zväčšenie penisu. Vyskúšať ho môže prakticky každý muž a pokojne to môže prvou možnosťou aj pre vás – pokiaľ teda aj vy nie ste celkom spokojný s veľkosťou svojho penisu. A hoci sú podobné cvičenia snáď najlacnejšou metódou (samotné nič nestoja), niektoré online návody na cvičenie rovnako ako knižné príručky už spoplatnené sú. Vy budete mať možnosť dozvedieť sa o jelqing cvičení vlastne všetko práve v tomto článku – a zadarmo.

V prvom rade si povieme čo presne to ten jelqing vlastne je a z čoho vychádza, prečo ho cvičiť a pre koho je vhodný a naopak pre koho nie. Nasledovať bude podrobný postup cvičenia – obrazom i písmom, aké výsledky sa týmto cvičením dajú dosiahnuť, ale tiež to, aké riziká pri tom hrozia. Existujú aj ďalšie spôsoby ako podporiť a zlepšiť zväčšenie penisu? Na záver si povieme aj o týchto možnostiach.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky nielen na zväčšenie penisu (buďme ale realisti a viac ako centimetrík naviac počas dlhodobého užívania týchto prípravkov ani neočakávajte), ale aj na podporu erekcie, potencie a mužského libida – osobne s nimi mám tie najlepšie skúsenosti: ✅ Vimax, ✅ eJoy a ✅ Zerex.

Jelqing – čo to vlastne presne je a prečo takto cvičiť

Jelq alebo jelqing je na počudovanie mnohých, vrátane mňa, už celkom obľúbená metóda, ktorej účelom je zväčšenie penisu. Jedná sa vlastne doslova o naťahovanie penisu (ak si to ešte ani teraz neviete celkom predstaviť, tak jelqing niekomu pripomína aj dojenie). Zahŕňa masírovanie tkanív, napínanie pokožky a vytváranie „mikrotrhlín“. To údajne spôsobuje, že penis vďaka pravidelnému masívnejšiemu prekrveniu a rozširovaniu erektilného tkaniva bude vyzerať dlhší, prípadne aj hrubší. Prečo sa jelqing podľa mnohých mužov oplatí cvičiť?

 • pretože zväčšuje dĺžku penisu – v ochabnutom i stoporenom stave
 • pretože zväčšuje obvod penisu – v ochabnutom i stoporenom stave
 • pretože zlepšuje erekciu – pravidelné lepšie prekrvenie znamená aj kvalitnejšiu erekciu
 • pretože podporuje dlhšie trvanie erekcie (obmedzuje riziko predčasnej ejakulácie tým, že znižuje citlivosť na sexuálne dráždenie)

Na rovinu však treba hneď na úvod povedať, že väčšina dôkazov o úspešnosti tejto metódy je neoficiálna – žiaden dôveryhodný výskum totiž o tomto postupe zatiaľ neexistuje…

➡️ Niečo málo z histórie jelqingu

💡 Jelqing poznali už v biblických časoch…

Je to tak, jelqing je dobre známy už od biblických čias, kedy už v tomto období sa objavovali zmienky o araboch s veľkými penismi, ktoré dosiahli tajomným cvičením. Účel? Aby muž v háreme dokázal uspokojiť každú ženu… Dodnes ho vraj používajú aj napríklad beduíni – kedysi boli mladí muži po dosiahnutí puberty zasvätení do tajov tohto cvičenia a praktizovali ho minimálne 30 minút denne až do dosiahnutia dospelosti. Následne sa frekvencia znížila na 2-3 x do týždňa na udržanie veľkosti a vitality penisu.

Z novodobej histórie spomeniem, že jelqing sa v druhej polovici 20. storočia rozšíril napríklad aj v takej Severnej Amerike a v dnešnej dobe globalizácie je už známy naozaj celosvetovo.

 

Ako by to malo fungovať?

Jelqing cvičenie, ale aj iné známe cviky, ktoré by mali napomôcť so zväčšením penisu (naťahovanie, Kegelove cviky) majú zmysel iba vtedy, ak ich budete vykonávať dlhodobo. A dôležitá je aj pravidelnosť. Princíp* – teda postupné naťahovanie penisu a tým pôsobenie na cievy a svalovinu – platí na oba základné parametre: dĺžku aj hrúbku (objem) penisu. Že to podľa niektorých nie je zas úplne taká „polahoda“ a jednoduché cvičenie ako som spomínal na úvod článku – to je vec názoru. Každopádne je fakt, že jelqing musí byť vykonávaný technicky správne, inak nefunguje.

*podstatou tejto metódy je vytvoriť z palca a ukazováku krúžok, do ktorého si vložíte penis. Následne prsty jemne zovriete a začnete penis masírovať smerom k žaluďu. Tento pohyb vytvára tlak na hladké svaly penisu, cievy a tkanivá a vďaka nemu sa po dlhodobom pôsobení penis skutočne môže stať o niečo širším, väčším a pevnejším, keďže svaly sa neustálym cvičením posilňujú a tvrdnú. Túto praktiku možno vykonávať aj nasucho, ideálnejšie však s pomocou nejakého lubrikantu na vodnej alebo olejovej báze. ✅ TIP: pozri nejaké → lubrikanty v overenom eshope.

 

Treba mať však reálne očakávania

Tak ako skoro pri všetkom v živote aj tu platí, že netreba mať prehnané očakávania a zapojiť do toho zdravý sedliacky rozum. Výbava muža je daná geneticky a jeho významnejšie zväčšenie jednoducho nie je možné (okrem radikálneho chirurgického zákroku). Platí to aj pre jelqing – ten sa osvedčí len v tom prípade ak uznáte, že vám pomôže dosiahnuť maximálne možný prirodzený potenciál. Čo to znamená? Po dlhodobom cvičení okolo 2 cm navyše čo do dĺžky a primerané zhrubnutie. Maximálne.

O možnostiach, ktoré ponúka naťahovanie penisu sa zmieňuje aj niekoľko vedeckých pojednaní (i keď v podstate v nich ide o trakčné zariadenia – extendery, čiže naťahovače penisu, ale princíp je rovnaký). Čo napríklad?

 • používanie trakčných zariadení by mohlo predĺžiť penis o 2,5 cm – ale iba v tom prípade, že zariadenie by sa nosilo nepretržite 3 mesiace a 9 hodín denne (štúdia z 2011)
 • táto štúdia zase hovorí, že trakčné zariadenia môžu mať porovnateľné výsledky ako pri chirurgii
 • naproti tomu táto štúdia z 2013 trakčným zariadeniam priznáva účinnosť iba čo sa týka liečenia deformít penisu
 • trakčné zariadenia nemajú žiadne významné účinky na dĺžku či obvod penisu (štúdia z roku 2016)

 

Pre koho je jelqing určený a kedy má toto cvičenie zmysel

Tak začnem tým, že je určený pre mužov 🙂 Teraz vážne. Táto technika je určená pre všetkých, ktorí majú pocit, že im tam dole nejaký ten kúsok naviac chýba a chcú to zmeniť tak prirodzenou cestou ako sa len dá. To znamená žiadne chirurgické zákroky, žiadne naťahovače, závažia a iné „vychytávky“, ktoré v konečnom dôsledku tento citlivý orgán skôr znefunkčnia ako zväčšia. Jelqing sa zvykne kombinovať s tabletkami na zväčšenie, prípadne aj ďalšími cvikmi, hydropumpou a podobne – výsledok je samozrejme stále striktne individuálny.

Ak chcete prevádzkovať jelqing cvičenie aj vy, potrebujte k tomu najprv nutnú dávku trpezlivosti a správneho odhodlania – základ je totiž pravidelnosť a dlhodobé opakovanie cvikov. Podmienkou je tiež vyhovujúci zdravotný stav penisu – to znamená plne funkčný, bez problémov s erekciou, bez príznakov nejakého ochorenia (pozri pre istotu mužské pohlavné choroby), či neprirodzených deformácií.

 

Jelqing cviky: Ako na to? Podrobný návod

Už viete čo to jelqing vlastne je, na čo sa používa, pre koho je toto cvičenie vhodné a pre koho nie. Ak si to chcete vyskúšať aj vy, ešte potrebujete vedieť ako na to. Poďme si teda povedať a ukázať ako sa jelqing správne cvičí a na čo si pri tom dávať najväčší pozor. Ide o jednoduchý cvik – ale na druhú stranu, technika je veľmi dôležitá!

 

Jelqing cvičenie (písmom)

 

➡️ Zahriatie na úvod

Na začiatok cvičenia bude váš penis potrebovať krátky „strečing“. Zahrievať ho zahrievajte maximálne 10 minút a to tak, že ho najprv vysprchujete v teplej vode a následne naň priložíte nahriaty uterák a jemne pomasírujete. Ide o to, aby sa prirodzene rozšírili cievy a prítok krvi do penisu mohol byť optimálny.

➡️ Erekcia tak akurát

Cvičiť by ste mali po dosiahnutí určitého stupňa erekcie – takže po zahriatí treba penis decentne stimulovať aby ste ju dosiahli a mohli začať s cvičením. Niektorí muži pracujú s približne tretinovou erekciou, iní preferujú polovičnú. Vyskúšajte si čo vám bude vyhovovať viac a uvidíte. Určite to však nesmie byť úplná erekcia (lebo pri nej sa odtok krvi z toporivých teliesok zastavuje).

➡️ Lubrikant je dôležitý

Potrebná erekcia je dosiahnutá – môžete pristúpiť k samotnému cvičeniu. Ale ešte jedna vec, kým začnete. Pre dostatočné kĺzanie rúk po penise potrebujete kvalitný lubrikant. Vyberajte taký, ktorý je k jemnej pokožke šetrný, najlepšie na vodnej báze (prípadne aj olejovej). Určite nepoužívajte klasické mydlo, pleťovú vodu,či inú nevhodnú kozmetiku – spôsobujú vysúšanie pokožky a môžu vyvolať nepríjemné podráždenie (a s jelqingom potom na nejakú dobu budete musieť seknúť).

➡️ Správna technika

Pristúpime k samotnému cvičeniu. To prebieha tak, že palcom a ukazovákom uchopíte svoj penis pri koreni (spravíte ním vlastne znak „OK“), mierne zatlačíte a potiahnete v smere od koreňa k špičke. Existujú aj iné alternatívy a vylepšenia – môžete vyskúšať aj úchop v tvare „V“, prípadne celou dlaňou, či dokonca oboma rukami.

➡️ Intervaly a opakovania

Ako každý cvik, tak aj jelqing má nejaké optimálne intervaly a opakovania, ktoré treba dodržiavať. Takto jeden ťah (bez ohľadu na techniku úchopu) by nemal trvať viac než tri sekundy. Nazačiatok. Pokročilí to môžu neskôr natiahnuť aj na 5 sekúnd – čiže ťah bude reálne pomalší. Opakovania? Ťahov je potrebné spraviť v sérii aspoň 100 krát. Na začiatok úplne postačí 1 krát za deň. Ráno, na obed, večer? Na tom nezáleží, je to na vás, len nezabudnite na pravidelnosť.

➡️ Sklon penisu je takisto dôležitý

Nakoniec spomeniem ešte jednu dôležitú vec a tou je sklon penisu pri cvičení. Ten by sa mal totiž v priebehu cvičenia meniť. Skúste to striedať rovnomerne, to znamená 25 ťahov dohora, 25 smerom nadol, 25 doprava a 25 ťahov napokon doľava. Viacerí muži hovoria, že takto sa dá dosiahnuť lepší výsledok (a skôr).

 

Jelqing cvičenie – aj obrazom

Ja viem, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť či prečítať, preto pre budúcich jelqingových nadšencov pripájam aj zopár fotografií a nejaké to video. To si môžete pokojne vyhľadať aj sami (napríklad aj na youtube). Nezabudnite si však prečítať komentáre, ktoré pod ním pridali užívatelia, ešte predtým ako začnete podľa neho cvičiť. Vyberajte také, pri ktorom sú muži najviac spokojní s predvádzanou technikou…

jelquing-cvicenie

VIDEONÁVOD

 

Výsledky

Kedy sa prejavia výsledky tohto cvičenia? Niečo som už načrtol vyššie, teraz to rozmením na drobné. Podmienkou viditeľných výsledkov jelqingu je pravidelné a dlhodobé cvičenie a vás tak predtým ako začnete s touto metódou zväčšovania penisu musí zdobiť trpezlivosť, sústredenie a odhodlanie 🙂

Ďalšia vec je, že výsledný efekt nijako neurýchlite – napríklad tým, že cviky budete prevádzať so zvýšenou intenzitou a 10 x za deň, skôr si váš vzácny inštrument poškodíte. Najdôležitejšia je totiž pravidelnosť. Ak to myslíte vážne, tak reálne rátajte minimálne s 2-3 mesiacmi, kým vôbec zaregistrujete nejaký rozdiel a nečakajte gigantické zväčšenie o 10 cm a podobne. Budete nadšení, že sa vám ho podarilo dostať ďalej o centimeter, dva maximálne a pridať mu na objeme. Takisto však musíte rátať s tým, že s cvičením budete musieť pokračovať aj naďalej, teda ak si chcete získaný efekt aj ponechať… 2-3 x do týždňa by potom mohlo celkom stačiť.

 

Riziká a vedľajšie účinky

Jelqing je čo sa týka metód na zväčšenie penisu v podstate celkom bezpečný (i keď o niečo menej ako také Kegelove cviky), no i tak treba byť pri ňom opatrný. Problémom môže byť zlá technika, ktorá môže viesť k miernym zdravotným ťažkostiam ako je napríklad praskanie žiliek v penise. Po pár dňoch oddychu síce ťažkosti pominú, ale i tak vás môže prekvapiť ich bolestivosť. Takisto sa môže stať, že vplyvom prílišného trenia sa môže vyskytnúť aj nejaké povrchové poškodenie kože.

Potenciálne vedľajšie účinky jelqingu v skratke

 • príliš intenzívne cvičenie môže poškodiť tkanivo, prípadne aj väzy spájajúce penis s panvou
 • najťažší typ poškodenia môže spôsobiť trvalú erektilnú dysfunkciu
 • modriny na penise
 • bolesť v tele penisu
 • podráždenie kože trením
 • vytváranie jaziev (takisto prílišným trením)

Kedy s cvičením seknúť, respektíve aspoň ho prerušiť

 • keď pri ňom pociťujete bolesť či nepohodlie
 • keď vás pri tom zaskočí svrbenie či pálenie
 • keď zbadáte na penise modriny či iné farebné zmeny
 • keď je penis necitlivý, respektíve keď v ňom pocítite nepríjemné brnenie
 • keď vám v ňom prasknú žily

 

Ako obmedziť vedľajšie účinky na minimum?

Aby ste sa dokázali vyhnúť nepríjemným vedľajším účinkom, ktoré sa jelqingom môžu spájať (viď príznaky vyššie) je potrebné zaviesť niekoľko preventívnych opatrení. Vyhnete sa tak zbytočnej bolesti, nepohodliu a nedajbože poškodeniu penisu.

 • penis pri cvičení naozaj dôkladne lubrikujte
 • jelqing nikdy nerobte pri 100%-nej erekcii
 • pri akomkoľvek náznaku bolesti s cvičením prestaňte a doprajte si dostatočne dlhú pauzu (ak v tom mienite ešte pokračovať)

 

Časté otázky týkajúce sa Jelqing cvičenia

Jelqing pochopiteľne zaujíma množstvo mužov a niektoré diskusné fóra na internete sú doslova zahltené otázkami týkajúcimi sa jeho správneho vykonávania. Na niektoré zaujímavé otázky nájdete odpovede aj na tomto mieste:

❓ Ako často treba jelqing cvičiť?

Začiatočníkom sa odporúča začať pozvoľne a medzi cvičením si dopriať prestávky – napríklad každý druhý deň. Neskôr môžete prejsť aj na každodenný rytmus. Osobne si však myslím, že aj tých 3-4 x do týždňa jelqingu bude úplne stačiť.

❓ Je pri jelqingu naozaj nutný lubrikant?

Podľa mňa je, avšak podľa niektorých je cvičenie na sucho vraj efektívnejšie. Skúsiť to teda môžete aj takto, no dávajte si veľký pozor na trenie a následné poškodenie pokožky…

❓ Fakt hrozí pri tomto cvičení aj nejaké poranenie?

Hrozí, a spomínal som to už vyššie. Okrem poškodenia kože v následku trenia, to môže viesť v extrémnych prípadoch a veľmi intenzívnom preťažení až k trvalým problémom s erekciou. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale pokiaľ pri jelqingu pocítite bolesť, okamžite s ním prestaňte.

❓ Kedy sa dajú očakávať prvé výsledky?

Je to individuálne a každý muž je v tomto od prírody inak nastavený. Niekomu takéto cvičenie dopomôže k centimetrom navyše za niekoľko týždňov, iný bude musieť čakať mesiace aby sa aspoň nejaký efekt prejavil. Poviem to tak: s viditeľným zlepšením rátajte tak po 2-3 mesiacoch. Tak aspoň hovoria skúsenosti väčšiny mužov.

❓ Je zväčšenie vďaka jelqingu už na „furt“?

Je, aj nie je. Ak budete do konca vašej sexuálnej kariéry pokračovať v udržovacom cvičení aspoň 2-3 krát do týždňa, tak áno. V opačnom prípade sa ťažko nadobudnuté miery postupne vytratia. Nebude to síce hneď, ale predsa. S postupom času a s prispením zlej životosprávy napríklad…

 

Ako ešte viac zlepšiť a podporiť zväčšenie penisu

Jelqing je len jednou z mnohých možností ako sa možno dopracovať k väčšiemu penisu. Existujú aj ďalšie praktiky a spôsoby, ktoré niektorí vynaliezaví muži podstupujú s neuveriteľnou vervou a odhodlaním. Ak aj vy patríte k nim, tak len pripomeniem, že aj tie sú podobne ako jelqing „len“ o možnosti využitia prirodzeného potenciálu každého muža. Čo ešte môžete spraviť pre zväčšenie svojho penisu neinvazívnou cestou (rozumej, že si kvôli tomu neľahnete pod skalpel)?

 • v prvom rade sa postarajte o svoju životosprávu – vedzte, že nadváha z vášho penisu doslova ukrajuje čím ďalej tým viac (prichádzate tak o dôležité centimetre, ktoré sa schovajú pod veľkou vrstvou tuku)
 • vyskúšajte vákuové pumpy – z hľadiska pohodlia a bezpečnosti skúste tie na vodnej báze (hydropumpy)
 • siahnuť môžete aj po nejakých extenderoch – špeciálnych naťahovačoch na penis, nevýhodou je nutnosť nosenia takéhoto „pohodlného“ zariadenia dlhodobo, v stávke je aj zdravie vášho penisu
 • úplne prirodzene môžete dosiahnuť lepšie prekrvenie penisu vhodne zvoleným jedálničkom – zaraďte doň viac chilli napríklad, to má naozaj perfektný vplyv na roztiahnutie ciev a lepšie prúdenie krvi
 • takto môžete využiť ďalšie vhodné potraviny s vysokým obsahom aminokyselín (ryby, orechy, zelenina, ovocie, skúsiť tiež overené afrodiziaká ako ženšen, maca, či tribulus, ak sa vám nechce zháňať bylinky samotné, siahnite po vhodných doplnkoch, ktoré ich majú v zložení a sú v jednoduchšej forme na užívanie – to jest v tabletkách

 

➡️ Tabletky na zväčšenie penisu

Tabletky na zväčšenie penisu sú zväčša prípravky, ktoré sú vytvorené z prírodných zložiek a ich fungovanie je založené na zlepšení prietoku krvi. Tie menej solídne sľubujú veľký nárast penisu už do niekoľkých dní, čo však jednoducho nie je možné, ako vám potvrdí každý urológ. Tie čo sa nič nehrajú prispejú okrem lepšieho pocitu a opticky väčšieho penisu pri erekcii aj zlepšenou sexuálnou kondíciou a vitalitou…

Princíp a účinky tabliet na zväčšenie penisu

Tabletky na zväčšenie penisu - princíp, symbol penisu vytvorený z tabletiekZväčšiť penis natrvalo naozaj nie je celkom možné (okrem riskantného chirurgického zákroku). Počas erekcie a sexu to však napodiv ide aj užitím vhodného prípravku! Osvedčené prípravky ako Vimax, Zerex, eJoy či Proerecta vám pri dlhodobom užívaní naozaj pomôžu aspoň opticky zväčšiť penis vďaka pravidelnému a lepšiemu prekrveniu. A najlepšie na tom je, že neriskujete žiadne zdravotné problémy ako je to pri iných, poviem rovno pokútnych, spôsoboch zväčšovania penisu.

Pamätajte však aj na to, že hocijako môžu byť tieto tabletky kvalitné – výsledok bude vždy individuálny. Ide totiž o voľno predajné tabletky, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis. To je dosiahnuté tak, že tabletky obsahujú len extrakty a výťažky, ktoré majú striktne prírodný charakter. Čiže žiadne synteticky a chemicky vytvorené účinné látky v nich nenájdete. A vedľajších účinkov sa tiež veľmi nedočkáte – to je ďalšia veľká výhoda týchto tabletiek.

💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax

Určité zväčšenie penisu a k tomu aj ideálnu erekciu dosiahnete s Vimaxom – výživovým doplnkom kanadského pôvodu s originálnym a vyváženým zložením. Obsahuje Tribulus na podporu produkcie testosterónu v tele a aj Saw palmetto na optimálnu reguláciu hladiny hormónov.

Nájdete v ňom ale aj Ginkgo, Ženšen, vitamíny a ďalšie zaujímavé zložky (hloh, ovos, kajenské korenie). Zloženie je teda vyvážené. Dlhodobým užívaním Vimaxu si môžete teda okrem reálne väčšieho penisu pri erekcii a jej lepšej kvality, tiež významne zvýšiť chuť na sex. Platí aj pre pánov po 50-tke, ktorých takáto vzpruha snáď poteší najviac.

39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

Tabletky na zväčšenie penisu, ktoré som osobne vyskúšal

Poďme sa ešte spolu pozrieť na tabletky, ktoré som osobne vyskúšal, a ktoré sa prezentovali buď rovno ako pomoc priamo so zväčšením penisu (napríklad Andrimax či XtraSize), alebo sprostredkovane ako pomoc s lepším prekrvením penisu a tým aj jeho optickým zväčšením počas erekcie (Vimax, Zerex, eJoy, Proerecta…). S niektorými som bol spokojný viac (posledne menované), pretože boli evidentne kvalitnejšie a reálne prezentovali svoje účinky, s inými zas veľmi ani nie.

Ak premýšľate teraz nad tým, že si podobný prípravok zaobstaráte aj vy, zamerajte sa pri ich výbere na niekoľko faktorov, ktoré inak spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. O čo ide?

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

Tabletky na zväčšenie penisu, ktoré vám penis síce nezväčšia o veľké centimetre, no aj kvalitná erekcia určite poteší…

A ktoré tabletky na zväčšenie penisu u mňa zabodovali najviac? Tu sú, a so stručným popisom spolu s cenou, prípadne aj odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
E-reX 24
E-reX 24
➡️ doplnok stravy pre podporu erekcie
✅ pevnejšia erekcia
✅ lepšia výdrž, častejší sex
✅ prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

31,99 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

 

Jelqing: Zdroje informácií + zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách a problémoch týkajúcich sa našej sexuality, pohlavnej, reprodukčnej, močovej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.